Блог для манекенів: як почати успішний блог у 2020 році

Ви коли-небудь хотіли завести свій власний блог? Або у вас вже є блог, який ви не знаєте, як перейти на наступний рівень?


Якщо ваша відповідь – так, то ця сторінка має бути місцем.

Contents

У цьому посібнику для ведення блогів ви дізнаєтесь:

  Чому цей посібник для ведення блогів? Трохи про себе

  Я створив секрети веб-хостингу, розкриті (WHSR) ще в 2008 році, і частково дякую великому вітання з боку спільноти блогів, що ми перейшли від сили. З тих пір WHSR перетворився на один з провідних сайтів мережі для отримання веб-хостингових порад, і я залучив до бренду одні з найсильніших голосів сучасного ведення блогів – усі вони внесли свій внесок у цю книгу та на сайт, роблячи це ресурс для всіх, хто починає маршрут власного ведення блогів.

  Завдяки цьому посібнику, що не стосується дурниць, я запропоную вам найшвидші, легкі для розуміння і перш за все ефективні рішення ваших проблем із веденням блогів – витягнуті з мого власного досвіду та з розуму людей, які насолоджуються тим, що роблять..

  Моя сторінка профілю автора проблоггераМоя авторська сторінка профілю на Problogger.net – я регулярно публікувалась на ряді гучних посібників для блогерів з 2015 по 2018 рік.

  Глава 1. Налаштування блогу з нуля

  Вести блог у 2020 році легко і дешево.

  Найпопулярніше програмне забезпечення для блогів, WordPress.org, є безкоштовним. Професійно розроблені теми WordPress та плагіни безкоштовні. І буквально мільйони безкоштовних навчальних посібників, щоб розпочати роботу (включаючи цей). Єдина вартість, пов’язана із створенням блогу – це гроші, які ви платите за веб-хостинг та доменне ім’я.

  Звичайно, на пізньому етапі це може стати дуже складним; але загалом кажучи, що вести блоги можна для всіх, хто має комп’ютер з підключенням до Інтернету. Насправді ви можете створити блог і запустити його в наступні 20 хвилин. Наведені нижче дії описані саме так, як я створюю свої блоги на початку.

  В основному все, що вам потрібно зробити:

  1. Виберіть хороший веб-хост і доменне ім’я
  2. Наведіть DNS свого домену на веб-хостинг
  3. Встановіть WordPress на свій новий веб-хостинг (дуже просто за допомогою автоматичної установки).
  4. Увійдіть у свій WordPress та опублікуйте своє перше повідомлення.
  5. І … це все.

  Звучить легко? Будьте впевнені!

  Я збираюся провести вас через наступні кроки. Не соромтеся, якщо ви вже знаєте, як налаштувати свій власний блог.

  1. Виберіть хороший веб-хост і доменне ім’я

  Щоб почати самостійно розміщений блог, спочатку знадобиться доменне ім’я та обліковий запис веб-хостингу.

  Ваш домен – це назва вашого блогу. Це не те, що фізично можна доторкнутися чи побачити; а лише рядок символів, які надають веб-сайту ідентичність – наприклад, назву книги чи місця. Ваш домен ‘повідомляє’ вашим відвідувачам, що таке блог, який вони відвідують.

  З іншого боку, веб-хостинг – це місце, де ви зберігаєте вміст свого блогу – слова, теми блогу, зображення, відео тощо..

  Доменні імена – де зареєструватися?

  Ви можете вибрати та зареєструвати свої доменні імена за допомогою реєстратора домену. GoDaddy, NameCheap, Hover та Domain.com – одні з найпопулярніших реєстраторів на ринку.

  Зауважте, що важливо відокремити реєстрацію домену від вашого веб-хоста. Тільки тому, що ваш веб-хост пропонує безкоштовний домен, це не означає, що ви повинні дозволити хостинговій компанії контролювати реєстрацію вашого домену. Особисто я використовую NameCheap для управління реєстраціями свого домену; але будь-які інші авторитетні реєстратори домену повинні бути просто чудовими. Тим самим я можу змінювати DNS свого домену в будь-який час, коли я хочу, і уникаю заблокувати себе одним конкретним веб-хостом. Я настійно рекомендую зробити те саме для власного захисту.

  Веб-хостинг – де розмістити свій блог?

  Що стосується веб-хостингу, перегляньте найкращі мої вибори веб-хостингу та індекс відгуків про хостинг.

  Для початку я рекомендую почати з малого веб-хоста.

  У спільному хостингу – Хоча ресурси хостингу менші порівняно з іншими (VPS, хмара тощо), вам знадобиться менше бюджету (часто <$ 5 / місяць при реєстрації) та технічні знання для початку. Вибираючи веб-хостингу для свого блогу, це п’ять факторів врахування:

  1. Надійність – Ваш блог повинен бути стабільним та доступним в Інтернеті 24 × 7.
  2. Швидкість – Вам потрібен хост, який швидко завантажується, оскільки швидкість впливає на досвід користувачів та рейтинг пошуку.
  3. Ціноутворення – Хостинг с <$ 5 / місяць – це хороший старт, на цьому етапі вам не потрібна преміальна послуга.
  4. Кімната для вирощування – У міру зростання вашого блогу вам знадобляться оновлення хостингу (додаткові функції, більше потужності сервера тощо).
  5. Підтримка – Інтернет постійно змінюється, завжди добре мати когось, щоб підтримати вас з технічної сторони.

  Рекомендований хостинг блогів для новачків

  1. Хостинг InMotion

  завести блог за допомогою хостингу InMotionВести два блоги на хостингу InMotion за $ 3,99 / місяць.

  Відвідайте веб-сайт: https://www.hostinger.com/

  Хостингер – один з найдешевших веб-хостів, особливо в період реєстрації медового місяця. Незважаючи на те, що є бюджетною хостинговою компанією, Hostinger пропонує безліч преміальних хостинг-функцій, які підходять для блогерів.

  3. SiteGround

  завести блог за допомогою SiteGroundSiteGround стягує $ 3,95 / місяць за розміщення одного блогу.

  Підказка: Тільки тому, що веб-хостинг популярний, це не означає, що він найкращий для вашого блогу. Подивіться на ефективність хостингу та уважно перегляньте, перш ніж приймати рішення.

  2. Вкажіть DNS домену на ваш веб-хост

  Потім потрібно оновити запис DNS у реєстраторі доменних імен (де ви зареєстрували свій домен на кроці №1), щоб вказати на сервери вашого веб-хоста (хостинг InMotion, Hostinger або SiteGround).

  DNS розшифровується як система доменних імен, і вона використовується для спрямування будь-якого вхідного користувача до IP-адреси сервера. Отже, коли користувач вводить “WebHostingSecretRevealed.net”, записи DNS отримують IP-адресу мого веб-хостингу та обслуговують мій сайт для користувача.

  Вказуючи сервери доменних іменПриклад: Вказівка ​​веб-сайту на сервери імен InMotion Hosting на GoDaddy.

  Ось покрокові вказівки щодо оновлення вашого DNS-блогу на GoDaddy або Namecheap.

  3. Встановіть WordPress на свій веб-хост

  Щоб розпочати ведення блогів за допомогою WordPress, спочатку потрібно встановити систему у свій веб-хост. Це можна зробити вручну або автоматично, використовуючи інсталяційний додаток одним клацанням. Обидва способи досить прості і їх можна зробити легко.

  Встановлення вручну WordPress

  Швидкий погляд, ось такі кроки, які вам потрібно зробити:

  1. Завантажте і розпакуйте пакет WordPress на свій локальний ПК.
  2. Створіть на своєму веб-сервері базу даних для WordPress, а також користувача MySQL, який має всі привілеї для доступу та модифікації.
  3. Перейменуйте файл wp-config-sample.php у wp-config.php.
  4. Відкрийте wp-config.php у текстовому редакторі (блокноті) та заповніть дані своєї бази даних.
  5. Розмістіть файли WordPress у потрібному місці на своєму веб-сервері.
  6. Запустіть сценарій встановлення WordPress, відкривши доступ до wp-admin / install.php у своєму веб-браузері. Якщо ви встановили WordPress у кореневому каталозі, слід відвідати: http://example.com/wp-admin/install.php; якщо ви встановили WordPress у власному підкаталозі під назвою блог, наприклад, вам слід відвідати: http://example.com/blog/wp-admin/install.php
  7. І ви закінчили.

  Встановлення WordPress одним клацанням

  Більшість блогерів сьогодні не встановлюють WordPress вручну.

  За підтримки служб інсталяції одним клацанням, таких як Softaculous та Mojo Market Place (залежить від того, який веб-хост ви використовуєте), процес інсталяції дуже простий вперед і його можна здійснити за кілька простих клацань.

  Для довідки, наступні зображення показують, де ви можете знайти функцію автоматичного встановлення на вашій панелі інструментів Hostinger. Щоб встановити WordPress, просто натисніть на закруглену піктограму та дотримуйтесь інструкцій, захищених від манекенів – ваша система WordPress повинна працювати і працювати менше ніж за 5 хвилин.

  Автоінсталятор WordPress HostingerПриклад: Ви можете встановити WordPress на свій веб-хостинг за кілька кліків за допомогою автоматичного встановлення Hostinger (відвідайте тут Hostinger).

  У різних веб-хостів все може виглядати інакше, але процес в основному той самий. Тому не хвилюйтесь, якщо ви не використовуєте одного з цих хостів, які я показую тут.

  Чому WordPress?

  Особисто я вважаю, що WordPress – найкраща платформа для блогів для новачків. На основі статистичних даних Built With більше 95% блогів у Сполучених Штатах побудовані за допомогою WordPress. У всьому світі на WordPress працює майже 27 мільярдів блогів.

  4. Знайдіть свою сторінку адміністратора WordPress та вхід

  Після встановлення системи WordPress вам буде надана URL-адреса для входу на сторінку адміністратора WordPress. У більшості випадків URL буде приблизно таким (залежить від папки, в яку ви встановили WordPress):

  http://www.exampleblog.com/wp-admin

  створити новий блогСтворення нового блогу в новому WordPress Gutenberg.

  Остання версія WordPress на даний момент написання – версія 5.3.2 – за замовчуванням ви будете використовувати WordPress Gutenberg як текстовий редактор. Гутенберг приносить велику гнучкість платформі WordPress. Це особливо корисно для початківців, оскільки багато речей, як встановлення фонових кольорів і більше, більше не потребують кодування. Блокова система допомагає і при керуванні макета статті.

  Щоб написати та опублікувати нову публікацію, просто перейдіть на ліву бічну панель, натисніть “Повідомлення” > “Додати нове”, і ви перейдете на екран написання. Клацніть “Попередній перегляд”, щоб переглянути, як виглядають речі на передній панелі (що побачать ваші читачі), після публікації дописуйте “Опублікувати”..

  Хола! Тепер ви опублікували своє перше повідомлення в блозі.

  Відвідайте: Каталог тем WordPress

  Тут ви можете отримати всі безкоштовні теми WordPress. Теми, перелічені в цьому каталозі, відповідають дуже жорстким стандартам, передбаченим розробниками WordPress, отже, на мою думку, це найкраще місце для отримання безкоштовних тематичних дизайнів..

  2. Оплачений клуб тем WordPress

  Ще один спосіб отримати високоякісні платні теми – підписатися на тематичні клуби WordPress.

  Якщо ви вперше чули про тематичні клуби, ось як це працює: Ви платите фіксовану суму гонорару, щоб вступити в клуб і отримуєте різні дизайни, пропоновані в клубах. Теми, пропоновані в Тематичному клубі, зазвичай професійно розроблені та оновлюються регулярно.

  Елегантні теми, студія Press та Artisan – це три клуби WordPress, які я рекомендую.

  Там набагато більше інших – деякі клуби навіть обслуговують певну галузь, наприклад ріелтори чи школи; але ми розглянемо лише три в цій статті.

  Елегантні теми

  WordPress заплатив тематичний клубЕлегантні зразки тем – Більше 80 преміальних тем WordPress, .

  Відвідайте: StudioPress.com. Ціна: 129,95 дол. США / тема або 499,95 дол. США / термін експлуатації

  Якщо ви давній користувач WordPress, ви, напевно, чули про StudioPress. Він популярний завдяки своїй програмі Genesis Framework, мінімалістичній та SEO-дружній системі WordPress для всіх тем StudioPress.

  StudioPress пропонує гнучкі ціни на основі ваших потреб. Рамка «Генезис» з дочірньою темою доступна за одноразову оплату – 59,99 дол. Тема преміум-класу, яка включає Genesis Framework, коштувала 99 доларів кожен. Якщо ви хочете отримати доступ до всіх тем, ви можете заплатити $ 499.

  Теми ремісників

  готові сайтиГотові сайти, пропоновані Artisan Themes.

  Вивчайте більше: Ось ряд інших простих речей, які ви можете зробити для захисту свого блогу WordPress

  Плагіни для кращої продуктивності блогу

  W3 загальний кеш плагін WordPress

  Що стосується оптимізації продуктивності блогу, тотальний кеш W3 та Swift Performance – найпопулярніші варіанти.

  Два інші плагіни продуктивності, на які також слід звернути увагу, – це Cloud Flare та WP Super Cache. Cloud Flare – безкоштовний плагін, що надається компанією CDN Cloud Cloud; в той час як WP Super Cache розробляються компаніями Donncha та Automattic, що розробляла та управляє WordPress зараз.

  Плагін кеш-пам’яті є необхідним у сучасному світі блогів – він значно покращує користувацький досвід завдяки збільшенню продуктивності сервера, скороченню часу на завантаження та збільшенню швидкості завантаження сторінки.

  Якщо у вашому блозі багато зображень, подумайте про додавання оптимізатора зображень EWWW. Це оптимізатор зображень в один клік, який здатний оптимізувати файли зображень у вашій бібліотеці. Він також має функцію автоматичного стиснення зображення, щоб зменшити розмір зображень під час завантаження. Оптимізуючи зображення, ви можете скоротити час завантаження сторінки та призвести до швидшої роботи сайту.

  Вивчайте більше: SEO 101 для вперше блогерів

  Плагін для блоків Гутенберга

  Спеціальні блоки Гутенберга

  З введенням редактора Gutenberg в WordPress 5.0, блогери тепер можуть створювати контент за допомогою редактора на основі блоків. За замовчуванням WordPress пропонує набір основних блоків вмісту, таких як абзац, зображення, кнопка із закликом до дії, короткий код тощо. Додавши плагіни Gutenberg Block, ви можете додати до свого блогу більше захоплюючих елементів (наприклад, FAQ, акордеон, авторський профіль, карусель, твіти, блоки GIF тощо)..

  Складові, Ultimate Blocks та CoBlocks – це три простих та безкоштовних плагіни Gutenberg Block, які можна випробувати.

  Глава 4. Пошук ніші та створення вмісту

  Як правило, починаючи щоденник починає: вони писатимуть про свою роботу у понеділок, хобі у вівторок, фільми, які переглядали у середу, та політичні погляди у вихідні дні. Коротше кажучи, ці люди просто пишуть на найрізноманітніші теми без першочергової уваги.

  Так, ці блоги будуть накопичувати постійне переслідування серед своїх друзів та родин; але це про це.

  Дуже важко мати значну кількість лояльних читачів, коли ви ведете блоги випадковим чином, оскільки люди не дізнаються, чи ви є кінокритиком, рецензентом їжі чи книжковим критиком. Рекламодавці також неохоче будуть рекламувати з вами, оскільки вони не знають, про що ви. Щоб побудувати успішний блог, потрібно знайти нішу.

  Як правильно вибрати нішу для блогів?

  Щоб знайти правильну нішу для ведення блогів, ось ключові моменти, які слід врахувати.

  1. Заповніть потребу

  Якщо ви коли-небудь думали, “я б хотів, щоб хтось про це робив блог”, це момент а-ха. Якщо це тема, про яку ви хочете дізнатися більше, то це, ймовірно, тема, про яку хочуть знати інші люди.

  Які ваші унікальні знання? Як ви можете надати щось унікальне для теми, що ніхто інший не може? Це може бути навіть через інтерв’ю з експертом.

  Приклад: Блог Джини Embracing Imperfect зосереджується на допомозі мамам, які виховують дітей з особливими потребами.

  2. Щось пристрасне

  Пам’ятайте, що ви будете писати, читати та говорити на свою тему щодня протягом наступних кількох років. Якщо ви не маєте інтересу до теми свого блогу, то дуже важко буде постійно триматися.

  Крім того, вам сподобається писати на ці теми.

  3. Тема, яка має постійну силу (вічнозелений вміст)

  Хоча суперечки великі, це не гарантує, що ваша тема буде тут наступного тижня. Наприклад, якщо ви дуже пристрасно ставитесь до Vine і запускаєте блог, зосереджений на ній, коли це виходить з моди, ви не будете задоволені. Краще зосередитись на більш загальній темі, наприклад, “передових тенденціях соціальних медіа” або “зображеннях, що скачують”. Таким чином, якщо прихильність випадає з моди, ваш блог все ще може стежити за тим, що замінює його.

  4. Вигідний

  Ваш блог повинен знаходитись у ніші, на якій можна заробляти гроші.

  Запитайте себе, чи це тема, яка привабить читачів та створить дохід – чи то через рекламу чи продаж. Якщо ви ведете ведення блогів для підтримки свого існуючого бізнесу, чи приносить блог нових клієнтів? Якщо ви ведете блоги лише тому, що захоплюєтесь темою, чи є спосіб монетизувати ваш індивідуальний блог?

  Я використовую SpyFu, рекламний інструмент з оплатою за клік, щоб іноді оцінювати прибутковість ніші. Моя логіка цього – якщо рекламодавці платять тисячі доларів за Google Adwords, в цьому полі потрібно заробляти гроші. Ось два приклади, які я знайшов:

  _niche2-місячний бюджет - спортивні змаганняПриклад №1: Це рекламна статистика для виробника спортивного одягу (подумайте про спортивні марки, такі як Adidas або New Balance, але менші). Ця компанія витрачала понад 100 000 доларів на місяць на Adwords за версією Spyfu.Ніша №3 - провайдер IT-рішень - світовий ринок, більшість людей, які працюють на сайті, їм знадобляться. На цьому полі є 10 - 15 інших великих гравців. Ця компанія надає ставки на 3846 ключових слів у Google і витрачає близько 60 000 доларів на місяць.Приклад №2: Це статистика реклами для постачальника ІТ-рішень. У цій ніші було приблизно 20 інших великих гравців. Зокрема, ця компанія придбала в Google об’яви за 3846 ключовими словами та витрачала близько 60 000 доларів на місяць.

  Вивчайте більше: Як послідовно писати хоча б один чудовий контент на тиждень

  Розділ 5. Розвиток читацького журналу

  Сумна правда для багатьох блогерів там знадобила їм занадто багато часу, щоб наробити свою читацьку аудиторію. Отримати перші 1000 переглядів сторінок може зайняти кілька місяців, а деякі дуже спеціалізовані блоги ніби не потрапляють туди.

  Ось п’ять основних стратегій, які допоможуть вам взяти свій блог від 1-го до 1-го перегляду сторінок.

  1. Напишіть щось, що люди хочуть прочитати

  Люди тонуть у оновленнях соціальних медіа, новинах, електронних листах та різного роду рекламних акціях. Люди все важче змушують читати ваш вміст. Однак ви все одно можете добре, якщо знаєте, хто ваша ідеальна аудиторія і що вони шукають. Подумайте про розрив у вашій ніші, якого типу контенту не вистачає і як ви можете принести більше цінності своїй аудиторії.

  Ось речі, які можуть допомогти вам у дослідженні:

  • Використовуйте інструменти соціальних медіа для відстеження успішного вмісту в соціальних медіа. У таких місцях ви можете генерувати контент-ідеї, які отримують хороші відгуки із соціальних медіа.
  • Використовуйте інструменти для вмісту, як відповідати громадськості, для пошуку популярних питань, які люди задають в Google.
  • Використовуйте кількість переглядів YouTube, щоб знайти теми, які цікавлять людей.
  • Використовуйте інструмент дослідження ключових слів, щоб визначити конкретні теми, які люди шукають у вашій ніші. Ви можете створювати вміст на основі цих ключових слів.

  2. Спілкуйтеся зі своєю громадою

  “Спільне та зроблене” – це вже не назва гри.

  Ви повинні постійно ділитися своїми публікаціями знову і знову. Якщо вас запросили приєднатись до групи Pinterest, яка відповідає вашій ніші, підписуйтесь та часто діліться та коментуйте. Якщо ви приєднаєтесь до списку блогерів-однодумців, шанси на те, що вони будуть регулярно ділитися вмістом один одного – щотижня або щодня. Це допоможе розширити вашу читацьку діяльність та зацікавленість.

  Послідовно шукайте своє плем’я – нагороджуйте в ньому інших членів і зв’язуйтеся з ними.

  Допомога на вечірках у Twitter. Коментуйте публікації інших членів. Діліться статтями у своїх розсилках. Округлюйте і винагороджуйте що любите блоги, показуючи один раз на тиждень чи місяць.

  Запитайте, як ви можете допомогти комусь із публікацією гостей або запропонувавши місця для відвідувачів. Продайте свої продукти, використовуйте свої афілійовані посилання, рекламуйте їх посилання у ваших соціальних мережах, позначаючи їх. Коли з’являться можливості набору блогерів, ці блогери запам’ятають вашу допомогу та запросять вас до участі.

  3. Переконайтеся, що ваш блог легко читати

  Мене засмучує, коли знаходжу щоденник із заголовком, я повністю схвильований лише тим, що знаходжу вміст із великим шматочком тексту, кількома абзацами, без заголовків чи куль та крихітних шрифтів. Це мене відганяє.

  Крім того, що я переживав вище, ваш блог не повинен обтяжувати читачів спливаючими вікнами та кліками. Натомість презентуйте вміст вміло своїм читачам. Знайте обмеження часу у читачів і зрозумійте, що спонукає їх залишатися на вашому сайті.

  Ось що можна зробити для полегшення читання вашого блогу:

  • Оптимізуйте свій блог, використовуючи заголовки, підзаголовки, пункти або пронумеровані списки. Це допомагає вашому вмісту виглядати більш організованим.
  • Розбийте вміст свого блогу на розділи чи абзаци. Стіна тексту може виглядати залякаючою і переповнювати читачів.
  • Уникайте використання фантазійних шрифтів. Дотримуйтесь безпечних веб-шрифтів, таких як Arial, Georgia, Times тощо.
  • Використовуйте просту англійську мову і пишіть у коротких реченнях. Направіть читати свою статтю для учня восьмого класу.

  4. Коментування в блозі

  По-перше, коментування блогів – це, можливо, самий неприйнятий метод побудови трафіку в блозі – здебільшого тому, що люди смотрять на якісні, змістовні розмови з незнайомими людьми (включаючи мене). Однак коментування в блозі – це якісний метод побудови трафіку, який також є вільним – не можна з цим посперечатися!

  Існує два золотих правила коментування в блозі:

  1. Завжди пишіть якісний коментар. Якщо у вас немає чогось значимого додати до дискусії, не залишайте коментарів (коментарі “Дякую – чудовий пост” … вони марні)
  2. Залиште лише посилання, де це доречно. Не спамуйте, як би це не було спокусливо; це призведе до негараздів на вас.

  Хоча інше правило (можливо, не золоте правило), якщо ви залишаєте посилання, не вказуйте лише URL свого блогу. Натомість посилання на відповідну власну публікацію, яка додає значення оригінальній публікації та дискусії. Важливість тут є ключовою.

  5. Q&A Платформи

  Форуми та Q&Платформи – чудові місця, де можна зайняти місце перед вашою відповідною зацікавленою аудиторією. Хитрість полягає в тому, щоб стежити за постійними розмовами у вашій ніші, щоб ви могли звучати, коли вам щось корисне сказати (і ні, не кожен пост стане можливим – але якийсь буде). Для цього вам знадобиться хороший читач каналів, наприклад, Feedly.

  Не знаходячи точної придатності чи достатньої кількості можливостей на точку?

  Створіть якийсь спеціальний вміст, що стосується особливо гарячої розмови. Наприклад, якщо хтось запитує, як зробити щось з кодом .htaccess, ви можете написати підручник і опублікувати його у своєму блозі – тоді, у Q&Розділ сайту, відповідайте на запитувач тизером, посилаючи їх на ваш блог, щоб отримати повні коди та демонстрації. Шанси полягають у тому, що якщо одна людина задала це питання, у інших – це те саме питання – і відповіді та посилання вашого форуму продовжуватимуть консультувати їх, коли настане час.

  У плані якого Q&Я рекомендую платформи для використання

  • Quora, Klout та Yahoo! Відповіді – це три найкращих загальних питання Q&Платформи
  • StackOverflow – якщо ви видавець, який продає програми програмування.
  • Tripadvisor – для туристичних блогерів

  Вивчайте більше: Знайдіть більше способів монетизувати свій блог та прочитайте дослідження справи Кевіна Малдуна щодо продажу BloggingTips.com за 60 000 доларів.

  Глава 7. Використання безкоштовних засобів для ведення блогів

  Незважаючи на те, що в Інтернеті існують корисні безкоштовні інструменти та веб-сервіси, проблема полягає в тому, щоб знайти їх серед усіх інших смітників та / і застарілих інструментів.

  Як подарунок на прощання до прочитання мого довідника, я збираюся надати вам список безкоштовних інструментів, якими ми весь час користуємось у WHSR. Успіхів, і я бажаю вам успіху в блогівській подорожі.

  Написання

  • Після граничного строку – стиль авансу та перевірка граматики.
  • Grammarly – найпопулярніший помічник веб-написання.
  • Hemingway App – Напишіть короткий та жирний за допомогою цього інструменту.
  • Freedom.to – Блокуйте відволікаючі веб-сайти, щоб ви могли зосередитись на написанні.
  • ByWord – відволікаючий безкоштовний інструмент для запису.
  • Evernote – єдиний інструмент, який потребує введення.

  Редагування зображень

  • Fotor – редагування та створення інструментів для створення красивих зображень для публікацій у соціальних медіа, плакатів, запрошень тощо.
  • Canva – Дизайн гарних зображень та публікацій у соціальних мережах.
  • Майстер дизайну – створюйте гарні зображення, використовуючи безкоштовні шаблони та готові зображення.
  • JPEG Mini – зменшення розміру файлів .jpeg.
  • Tiny PNG – зменшення розміру файлів .png.
  • Skitch – ведення приміток із зображеннями.
  • Pic Monkey – нагородами інструмент редагування зображень.
  • Pik to Chart – простий інструмент створення інфографіки.
  • Pixlr – інструмент редагування зображень.
  • Favicon.io – найкращий генератор favicon, коли-небудь.

  Вільний Запас Знімки & Зображення

  • Finder Icon – Величезний безкоштовний каталог іконок.
  • Файл Morgule – Більше 350 000 зображень для комерційного використання.
  • Знімка акцій – Сайт каталогу зображень з красивими безкоштовними фотографіями, що додаються щотижня.
  • Безкоштовні іконки WHSR – безкоштовні іконки, розроблені нашим власним дизайнером.

  Список літератури & Дослідження

  • Всесвітній науковий вісник – вільний інформаційний бюлетень.
  • Всесвітня книга фактів – не жартуйте – інформація про світ безпосередньо з ЦРУ.
  • Tech Republic – Білі документи, звіти та тематичні дослідження з техніки.
  • Маркетинг Шерпа – Безкоштовні маркетингові звіти.
  • Trade Pub – Безкоштовні журнали, довідки та тематичні дослідження.
  • Бібліотека Hubspot – хороше довідкове джерело в маркетингу.
  • CrunchBase – Новини про стартап-компанії.
  • BuzzFeed Trending – знайдіть останні гарячі теми на BuzzFeed.
  • Підказки для творчого письма – ідеї та підказки для подолання блоків написання.
  • Google Alerts – отримуйте електронні повідомлення про новий вміст, який ви відстежуєте.

  Соціальні медіа, маркетинг & SEO

  • Bing Webmaster Tool – безкоштовний інструмент діагностики сайту Bing.
  • Google Webmaster Tool – безкоштовний інструмент діагностики веб-сайтів Google.
  • Дотримуйтесь – переслідуйте своїх конкурентів
  • Majestic SEO – безкоштовна версія дозволяє швидко перевірити профіль посилання на сайт (CF / TF).
  • Займайтесь Бей – Все в одному маркетингу, продажу & платформа автоматизації обслуговування
  • Аналогічна перевірка сторінок – Перевірте, чи дублюються сторінки у вашому блозі.
  • Як і Explorer – Перевірте соціальні показники вмісту (або конкурентів).
  • Дека – Налаштування декількох акаунтів Twitter на одній інформаційній панелі.
  • Buzz Sumo – Знайдіть популярний контент та впливові засоби у великих мережах соціальних мереж.
  • Дошка тегів – Дослідження ринку соціальних медіа.
  • IFTTT – Легко публікуйте вміст на кількох платформах соціальних медіа.

  Веб-аналітика & Продуктивність

  • Google Analytics – безкоштовна веб-статистика.
  • Matomo – Google Analytics мінус Google.
  • YouTube Analytics – статистика ваших відео YouTube.
  • Статистика WP – порівняйте свій блог WordPress з іншими.
  • Process Street – просте управління процесом і робочим потоком.

  Тестування швидкості веб-сайту

  • Bitcatcha – Перевірте швидкість сайту з 10 локацій.
  • Тест веб-сторінки – детально перевірити швидкість веб-сторінки.
  • GT Metrix – Докладно випробуйте та відслідковуйте швидкість завантаження веб-сторінок.

  Блог часто задаваних питань

  1. Скільки коштує завести блог?

  Орієнтовні витрати на створення блогу, який включає доменне ім’я та веб-хостинг, становить менше 100 доларів на рік (менше 10 доларів на місяць). Ця вартість базується на блозі з власним розміщенням (за допомогою WordPress). Розбиття вартості складе: 15 доларів щорічно за доменне ім’я .com та близько 60 доларів щорічно за плату за веб-хостинг.

  2. Як отримують зарплату блогерам?

  Для отримання кращого уявлення про те, як блогерам платять, я класифікував їх на два типи – один – це там, де ви маєте справу безпосередньо з клієнтами або рекламодавцями, а інший – де ви приєднуєтесь до програми, запропонованої компанією або мережею.

  Якщо ви маєте справу безпосередньо з клієнтами чи рекламодавцями, ви маєте більше контролю над цінами. Заробити гроші можна:

  – Продаж преміум-вмісту (веб-сайт для членства)
  – Пряма реклама
  – Продаж вашого товару
  – Дошки по роботі
  – Написання та публікація спонсорських дописів

  3. Як запустити блог безкоштовно?

  Є численні платформи, на яких сьогодні можна запустити безкоштовний блог, сюди входить WordPress.com, Tumblr або Blogger. Щоб створити безкоштовний блог, все, що вам потрібно зробити, – це зареєструватися, і ви можете розпочати публікацію свого вмісту.

  4. Яка уловка для безкоштовної платформи блогів?

  У нашому світі нічого не приходить безкоштовно. У платформи безкоштовного ведення блогів є ряд недоліків:

  – На кожній платформі є правила, яких потрібно дотримуватися
  – Доменне ім’я вашого блогу, як видається, є субдоменом, таким як “myblogname.wordpress.com” або “myblogname.tumblr.com”
  – Є обмежений функціонал, додатки та вибір тем, які ви можете внести у свій блог
  – Зазвичай безкоштовні платформи обмежують можливість монетизації вашого блогу

  Я настійно пропоную розпочати свій блог за допомогою WordPress.org, розміщеного на власному веб-сайті (як те, що я описав у цьому посібнику). Крім подолання обмежень безкоштовного блогу, потенційний ріст вашого блогу є безмежним.

  Є численні платформи, на яких сьогодні можна запустити безкоштовний блог, сюди входить WordPress.com, Tumblr або Blogger. Щоб створити безкоштовний блог, все, що вам потрібно зробити, – це зареєструватися, і ви можете розпочати публікацію свого вмісту.

  Але ось ось улов:

  • На кожній платформі є правила, які потрібно дотримуватися
  • Ім’я домену вашого блогу, як видається, є субдоменом, таким як “myblogname.wordpress.com” або “myblogname.tumblr.com”
  • Існує обмежений функціонал, додатки та вибір тем, які ви можете внести у свій блог
  • Зазвичай безкоштовні платформи обмежують можливість монетизації вашого блогу

  Екран, знятий зі сторінки рекламної політики WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me