Багато випадків використання VPN: як VPN може бути корисним

Віртуальні приватні мережі (VPN) насамперед розроблені для підвищення конфіденційності та безпеки. Однак деякі характеристики того, як вони працюють, роблять їх придатними і для інших цілей. Насправді, є багато способів, яким VPN може бути корисний.


Якщо ви ще не прочитали наш посібник з VPN, ці універсальні сервіси допомагають нам захищати наші дані та особи. Дозволяючи з’єднанням захищати сервери та застосовувати високий рівень шифрування, вони застосовуються до наших даних, VPN допомагають нам захищати.

Однак VPN часто коштують грошей на підписку, тож давайте подивимось, що ще ми можемо зробити з ними, щоб отримати максимальну вигоду.

Коли використовувати VPN?

1. Зупиніть приборкання провайдера

Перше використання, яке я перерахував, є одним із найважливіших для багатьох людей. Інтернет-провайдери (Інтернет-провайдери) – це те, де більшість із нас отримує наш Інтернет. Це означає, що вони контролюють, яку швидкість ми отримуємо – в основному, від цього залежить вся наша якість обслуговування.

На жаль, бути такою, що спирається на одне джерело, ставить нас на їхню милість. Часто в провайдерів є політика, яка дозволить їм призупинити або обмежити швидкість вашого Інтернету, коли вони хочуть.

Використовуючи VPN, ви маскуєте весь свій інтернет-трафік від свого провайдера, і їм буде важко знайти причину, щоб перешкодити з’єднанню.

2. Блокувати зловмисне програмне забезпечення

Сьогодні VPN часто допомагають блокувати шкідливі програми

Все більша кількість постачальників послуг VPN, таких як NordVPN (через CyberSec) та Surfshark (через CleanWeb), допомагають блокувати зловмисне програмне забезпечення. Хоча те, як ці послуги роблять це, може відрізнятися, але ціль зрозуміла – вони хочуть зберегти вас у безпеці будь-яким способом.

За ці послуги зазвичай також не стягується плата, тому вам не потрібно буде розкладати гроші за використання спеціальної програми проти зловмисного програмного забезпечення..

3. Обхід цензури, призначеної урядом

У багатьох країнах уряди намагаються контролювати кількість населення з різних причин. Деякі з них можуть бути настільки ж нешкідливими, як цензура з моральних причин, а інші намагаються цензурувати інші причини, такі як політика.

Знову ж таки, VPN допомагають ефективно подолати цензуру, приховавши характер запитів, зроблених з ваших пристроїв. Якщо органи, встановлені для блокування доступу до певних служб, не знають, що ви робите, їм буде важче обмежувати ваш доступ до Інтернету.

4. Доступ до Інтернет-рахунків в Інтернеті з-за кордону

Якщо ви подорожуєте, ви можете виявити, що деякі банки обмежують доступ до вашого рахунку за кордоном з міркувань безпеки. Вони роблять це, дотримуючись IP-адреси місця, з яким ви підключаєтесь, тому зазвичай це автоматично і неминуче.

Це може бути дуже незручно, особливо якщо ви подорожуєте тривалий час. Щоб не стикатися з цією ситуацією, використовуйте VPN та підключіться до VPN-сервера у вашій країні, перш ніж намагатися отримати доступ до свого банківського рахунку.

Окрім того, що дозволяє вам отримати доступ до раніше заблокованого, VPN також допомагає захистити ваше з’єднання, роблячи це. Це також важливо, оскільки, подорожуючи, ви часто не матимете доступу до захищеної мережі.

5. P2P Безпечно

Обмін файлами, торрент або P2P популярний у багатьох людей по всьому світу. На жаль, він потрапив у центр уваги з усіх неправильних причин. Порушення авторських прав призвели до того, що P2P піддався великому моніторингу в певних місцях, таких як США, уся Єврозона та навіть у деяких азіатських країнах, таких як Сінгапур.

Якщо вас зловить торрент, ви можете отримати що завгодно – від попередження про зап’ястя до серйозного в’язничного строку та штрафів, залежно від тяжкості правопорушення. Щоб уникнути таких проблем, використовуйте VPN, що дозволяє обмінюватися файлами у своїх мережах.

Не все так, тому пильнуйте їх під час оцінки VPN для підписки. Деякі VPN, такі як Surfshark, дозволяють торрент на всіх своїх серверах, а інші, як NordVPN, мають спеціальні сервери, оптимізовані для P2P..

6. Використовуйте Whatsapp в Китаї

Китай – одна з найбільш пригнічених країн світу. Незважаючи на її надзвичайний економічний стан, який сьогодні є, громадяни країни майже не мають вільного простору в політиці поза межами Комуністичної партії Китаю (КПК).

Люди також пильно стежать за ознаками інакомислення, при цьому Великий Брандмауер виступає як масивний бар’єр для зовнішнього світу. На жаль, багато програм потрапляють у цей блок, і навіть Whatsapp не працюватиме там.

Оскільки Whatsapp працює над з’єднаннями даних, використання VPN може допомогти вам розблокувати Whatsapp у Китаї – якщо ви виберете правильний.

7. Безпечне перегляд

VPN шифрують ваші дані для додаткового захисту.

Коли ми переглядаємо Інтернет, увесь трафік (дані, що надходять і виходять з наших пристроїв) вразливий під час транзиту. Хакерам цілком можливо перехоплювати трафік даних і вкрасти його навіть без вашого відома.

Коли ми використовуємо VPN, всі дані на наших пристроях і за їх захистом зазвичай захищаються наданим ними шифруванням. Практично всі постачальники послуг VPN використовуватимуть 256-бітове шифрування – рівні настільки високі, як і досі багато збройних сил у всьому світі.

8. Зупиніть небажаний збір даних

Відвідування веб-сайтів для отримання інформації, придбання речей або навіть просто нудьга може мати непередбачувані наслідки. Для багатьох підприємств сьогодні Big Data – ключове слово. Вони намагаються зібрати якомога більше інформації від користувачів Інтернету.

Це допомагає їм розміщувати рекламу, яка відповідає потребам та потребам користувачів. На жаль, цей спосіб робити речі є нав’язливим. Ви дійсно хочете, щоб невідома компанія знала, що ви, наприклад, переглядаєте презервативи? Ще гірше – ви будете обклеєні рекламою презервативів на всіх наступних сайтах, які ви можете відвідати.

VPN допомагають у цьому на кількох рівнях. Маскуючи свою особу, VPN ускладнюють веб-сайти відстежувати ваші звички перегляду. Насправді багато VPN сьогодні допомагають блокувати веб-сайти взагалі відстежувати інформацію про користувачів.

9. Розблокування YouTube

Хоча багато хто з нас просто люблять Youtube за все, від відео з котами до посібників із інструкціями, деякі країни не так почуваються. Насправді існує довгий список місць, де громадяни не можуть отримати доступ до вмісту на цій чудовій платформі. Знову ж таки, використання VPN у подібних ситуаціях може допомогти обійти блоки, які є дещо безладними.

Окрім цього, зараз є ще YouTube TV, який недоступний за межами Сполучених Штатів. Використання VPN дозволяє переглядати телевізор Youtube з будь-якої точки світу, якщо у цього постачальника послуг є сервер у США..

10. Розблокування регіонального вмісту Netflix

Я люблю Netflix, моя мама любить Netflix, і навіть моя собака любить Netflix. На жаль, через ліцензійні положення та інші обмеження Netflix обмежує його вміст залежно від того, в якій країні ви можете проживати.

Тим, хто знаходиться в США, пощастило, оскільки Netflix має там грандіозну бібліотеку засобів масової інформації, але інші місця не отримують цих переваг, незважаючи на те, що платять порівнянні ціни. Якщо ви хочете розкрити всю потужність Netflix, підпишіться у постачальника VPN, який прямо заявляє, що він працює з послугами.

Я настійно рекомендую використовувати для цієї мети одного з найбільш авторитетних постачальників послуг, наприклад ExpressVPN.

11. Дивіться НБА

Баскетбол є величезним хітом у багатьох країнах, особливо спостерігаючи за командами з НБА. Але не всі можуть дивитись НБА наживо, і що ми можемо робити? У вас це є – використовуйте VPN! Не забувайте, що VPN можна використовувати на багатьох пристроях.

Це означає, що ви можете використовувати його на маршрутизаторах, мобільних пристроях або навіть на багатьох розумних телевізорах. Встановлення та використання його може надати доступ до NBA Live практично з будь-якого місця.

12. Доступ до Disney Plus (Disney +)

На сьогоднішній день Disney Plus доступний лише у небагатьох країнах, і незабаром з’явиться ще одна невелика жменька. Намагатися пояснити це своїм дітям, якщо ви не перебуваєте в одній із цих країн, може бути неможливим.

Замість того, щоб спробувати неможливе, зробіть все можливе, підписавшись на VPN і використовуючи це, щоб діти могли дивитися Disney Plus. Все, що вам потрібно зробити, – це використовувати VPN для підключення до сервера в одній із країн, де доступний Disney Plus – вирішення проблем та уникнення головного болю.

Використовуючи VPN, ви можете отримати доступ до багатьох медіа потоків в Інтернеті, які в іншому випадку можуть бути обмежені. Дивіться UFC, Hulu, iBBC та багато іншого, як бос!

Висновок: Правильна VPN може бути Goldmine

Як ви бачите на даний момент, існує так багато способів використання VPN, що ви, можливо, навіть не думали про деякі з них. Однак наприкінці дня, як і у всьому іншому, важливо знайти правильний VPN для довгострокового партнерства.

Більшість постачальників послуг VPN пропонують неабиякі знижки на довші умови передплати. Це означає, що якщо ви вибрали неправильний і не усвідомлюєте це пізніше – ви по суті заблоковані в нещасному партнерстві.

Вибираючи VPN, переконайтеся, що ви знаєте, що шукаєте. Потім проведіть трохи досліджень, щоб переконатися, що VPN, який ви шукаєте, відповідатиме цим потребам. Деякі VPN-версії верхнього рівня, такі як NordVPN та ExpressVPN, можуть робити практично все, а інші більше підходять для конкретних випадків використання..

Де можливо, зверніться до кількох незалежних оглядів з фактичними результатами тестування, а не просто приймати претензії як правду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me