6 väikeettevõtte transformatiivset suundumust 2018. aastal

2018. aasta tehnoloogia suundumusedKas kaotate müügi ja klientide arvelt, ignoreerides uut tehnoloogiat?


Selles artiklis tahame selle asemel, et rääkida suundumustest eemalt, vaid vaadata ka seda, kuidas muutuv tehnoloogiamaailm võib teie ettevõttele praegu positiivset mõju avaldada.

Väikeettevõtted pole’t alati kõige tõsisem varajane kasutuselevõtja.

Uuendusi, nagu bitcoin, chatbots ja robootika, peetakse suurte ettevõtete pärusmaaks. Kui nad järele jõuavad, hakkavad kõik teised seda tähele panema. Aeglaselt siseneb peavoolu uus tarkvara ja vidinad.

Kuid kas see on parim viis?

Ainult ühe selles postituses kirjeldatud uuenduse rakendamine mõjutab müüki ja tulusid nähtavalt ja mõnikord ka kohe.

Nii et las’s kaevama.

1. Messengeri vestlusprogrammid

Tahad pitsat?

Seal’Teil pole vaja telefoni vastu võtta ega veebipõhist tellimisvormi täita.

Lihtsalt avage Facebook Messengeri rakendus ja minge sealt edasi. Sina’tellisime vaid murdosa tavapärasest ajast ja päästsime Domino’s müügiesindaja maksumus.

Rohkem tarbijaid kasutavad ostude tegemiseks messengeri vestlusprogramme – kas Facebooki, WhatsApp, Slacki või mõne muu hulga muude vestlusrakenduste kaudu. Kuna inimesed veedavad nii palju aega oma telefonidele liimitud, võib rakendusepõhiste ostuvõimaluste pakkumine hõõrdumist märkimisväärselt vähendada.

Ja vähem hõõrdumist tähendab rohkem müüki.

Nagu soovitab Helloumi tegevjuht Jiaqi Pan, “Ma ennustan, et 2018. aastal näeme jätkuvalt tugevat vestlusliideste kasvu, kus mõned mängijad muutuvad turu varajasteks võitjateks.”

Kuidas alustada: Hulk odavaid veebiriistu lihtsustab vestlusprogrammide loomise protsessi. Sellised teenused nagu ManyChat, ChatFuel ja Chatty People võimaldavad väikestel ettevõtetel luua võimsaid AI-põhiseid vestlusprogramme, millel pole kodeerimise kogemust.

2. Täpsem Analytics & Insights-As-A-teenus

Iga päev loob maailm 2,5 kvintilli baiti andmeid. Seda’on piisavalt, et täita 125 miljonit iPhone’i.

Meie’uppumine taas megabaitide merre. Seal’müügiandmed, veebianalüütika andmed, klientide käitumise andmed, reklaamiandmed, kaasamisandmed.

Nimekiri jätkub.

Seal’s nii palju’Sisuliste arusaamiste tegemine on praktiliselt võimatu.

Väikeettevõtted saavad lihtsalt hakkama’t sorteerida ja mõista kogu neil olevat teavet, rääkimata kolmandate osapoolte andmete kasutamise mõttest.

Uued SaaS (tarkvara teenusena) analüüsiplatvormid lihtsustavad sisemiste andmete haldamise protsessi. Need loovad praktilisi teadmisi, millele väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikud pääsevad ja mida nad ise saavad kasutada.

Samal ajal, “Ülevaade teenusest” tööriistad annavad ettevõtetele võimu kasutada mitte ainult oma andmeid, vaid ka mitmesugustest allikatest pärinevaid andmeid. Tulemuseks võib olla oluline mõistmine mitmesuguste võtmevaldkondade mõistmisel.

Nicki, SAP-i pilveanalüüsi tooteturunduse asepresident Nic Smith ütleb, “Täiustatud andmevõrkudega ühenduse loomisel pääsevad kasutajad juurde asjakohastele välistele allikatele ja ühendavad need teadmised sisemiste andmetega, et pakkuda oma klientidele uusi digitaalseid teenuseid.”

Kuidas alustada: Kolmandate osapoolte analüüsi platvormid integreeruvad praktiliselt igat tüüpi tarkvaraga, mis andmeid kogub, raamatupidamisest müügini. Tööriistad, näiteks KissMetrics, võimaldavad ettevõtetel teha veebipõhise vaatajaskonna tegevusest toimivaid teadmisi, samas kui Adobe Analytics nagu Adobe Analytics lihtsustab paljude allikate andmeid.

3. Turunduse ja müügi automatiseerimine

Automaatikatööriistade kasutuselevõtmisega saavad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, kus töötab vähem kui 500 inimest (lühikesed väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted), koheseid parandusi.

Üks suurimaid etteheiteid on see, et tohutul hulgal ressursse raisatakse mõttelistele, kuid vajalikele ülesannetele.

Kuna masinõpe ja AI laiendavad tarkvara funktsionaalsust, on automaatika seatud veelgi võimsamaks. Kuid paljud eksperdid ütlevad, et 2018. aasta saab olema aasta, mil väiksemad ettevõtted tõesti märkama hakkavad.

Praktilisel tasandil saab automatiseerimistarkvara integreerida olemasolevate süsteemidega, et kiirendada kõike alates reklaamimisest ja juhtimise juhtimisest kuni varude värskenduste ja uuesti tellimiseni.

Ann Hadley ajakirjast MarketingProfs ütleb: “See on aasta “Kuidas saaksime automatiseerimise abil klientide lojaalsuse suurendamiseks veelgi suurepärasemaks??””

Kuidas alustada: Veebiplatvorme, nagu Marketo ja Salesforce, saab kasutada tavaliste turundus-, müügi- ja juhtimisülesannete automatiseerimiseks.

Nemad’olemasoleva tarkvaraga on lihtne seadistada ja sujuvalt integreerida.

4. Uued Interneti-seadmed ja puutetundlikud liidesed

“asjade internet” (Internetiga ühendatud seadmete paljusust) nimetatakse nüüd “kõik internet”.

Tundub, et ühendatavuse potentsiaal on piiritu. Kui oleksite kümme aastat tagasi mulle öelnud, et minu katel ja radiaatorid ühendatakse Internetti, siis ma’d arvasin, et oled hull.

Sellel suundumusel on kaks külge.

Ühelt poolt saab neid sageli kasutada teie enda organisatsiooni efektiivsuse suurendamiseks, kiirendades vaevalisi ülesandeid ja vähendades kulusid. Teisest küljest pakuvad nad uusi võimalusi inimesteni jõudmiseks.

Liidesed, mille kaudu me teavet, reklaami ja meelelahutust tarbime, muutuvad mitmekesisemaks, nutikatest kelladest hääle häälega aktiveeritavateks “assistendid” nagu Alexa.

IFTTT turunduse ja äritegevuse osakonna juhataja Anne Mercogliano ütleb: “Heitke pilk oma igapäevasele olukorrale ja määrake üks piirkond, kus te viibite’kulutad rohkem aega kui sina’kui soovite, ja alustage oma asjade Interneti-reisi sinna.”

Kuidas alustada: Mõelge sellele, kuidas nutiseadmed saavad teie ettevõttes kulusid kokku hoida. Kas see ka poleks’s energiasäästu, projektijuhtimisrakendustega suhtlemise parandamise või isegi uute platvormide (nt Alexa Skills) abil omaenda turunduse jaoks.

5. Digitaalne valuuta ja blokeering

Plokiahelad on sisuliselt elektroonilised pearaamatud. Nende detsentraliseeritud olemus tähendab, et tehinguid saab turvalises keskkonnas registreerida peaaegu täieliku usaldusväärsusega, minimaalsete kolmandate osapoolte teenustasudega..

Nende tehnoloogiate aluseks olev tehnoloogia on keeruline, kuid eelised on selged: turvalisus, kiirus ja täielik kontroll.

Üks tuntumaid blockchaini rakendusi on krüptovaluuta, digitaalse valuuta vorm, mida hoitakse tohutul hulgal ostjate võrku’ ja müüjad’ arvutid. Kui sa’lülitasite uudised hiljuti sisse’Olen kuulnud kõige kuulsamast ja laialdasemalt kasutatavast krüptovaluutast Bitcoin. Ettevõtetel on väga vähe kaotada, kui nad valmistuvad selleks, mida mõned eksperdid peavad vältimatuks sammuks krüptovaluuta suunas.

Krüptomaksetega nõustumine on sama lihtne kui rahakoti seadistamine ja selle integreerimine POS-i või veebimaksete süsteemiga. Selle väikese rakenduse mõistmine on ka hüppelauaks plokiahela laiemate võimaluste uurimisel.

Ütleb Lehmani kolledži dotsent Sean Stein Smith “Asi on selles, et Bitcoinil on tegelikult palju alternatiive, mis põhinevad samal aluseks oleval tehnoloogial – blockchainil. Konkreetsed suundumused ja valuutad võivad aja jooksul muutuda, kuid selle aluseks olev tehnoloogia ja plokiahela mõjud sisaldavad mitmeid tagajärgi, mis mõjutavad igas suuruses ettevõtteid.”

Kuidas alustada: Digitaalse valuutamaksete aktsepteerimine selliste teenuste kaudu nagu bitimakse on üks lihtsamaid viise, kuidas valmistuda krüptovaluutaga seotud maksete populaarsuse jätkuvaks tõusuks.

6. Spetsialiseeritud tarkvara kui teenus (SaaS) ja pilvandmetöötlus

SaaS võib tunduda 2018. aasta tehnoloogialoendis kohatu’s olnud juba aastakümneid! Kuid see’tasub meeles pidada, et see tekkiv väli on alles lapsekingades.

Ja selle kogu potentsiaal on veel realiseerimata.

Kokkuvõttes on SaaS-i ettevõtted väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete turule lähenemisel olnud aeglased.

Ja jätkuva sõltuvusega pärandsüsteemidest on väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted arenenud’ei aita ka asju.

Kuid asjad hakkavad muutuma. Pakutavate tööriistade valik on jahmatav. Ja paljud eksperdid märgivad, et SaaS on hakanud lõpuks kogu südamest VKEde sektorit suunama.

Ja põhjused on ilmsed. SaaS-i abil saavad väikeettevõtted juurdepääsu tipptasemel tehnoloogiale ja kõigile sobivatele värskendustele ja täiustustele, ilma et peavalu oleks vaja taustal tegelikult hallata..

Womply president Cory Capoccia ütleb: “Vaatamata turule’ruuduline taust tehnoloogiaga, eemalduvad paljud ajaloolised teetõkked uskumatus tempos, sillutades teed väikeste ettevõtete jaoks SaaSi kuldajastule.”

Kuidas alustada: Pilvandmetöötlus, digitaalne müük, POS-süsteemid, raamatupidamine, maksete töötlemine – kõik on võimalused veebis liikuda ja tarkvaraprobleemidest lahti saada. Pilvandmetöötlus, nagu Google Drive või Microsoft OneDrive, võib olla parim koht alustamiseks.

Kuidas saate selle kõik kokku viia

Uue tehnoloogia torrent võib olla tohutu.

Ettevõttena see’Raske on teada, millistele uuendustele tähelepanu pöörata ja millistele mitte arvestada.

Aga seal’see on oluline punkt, mida tuleks meeles pidada.

Uue tehnikaga esmakordselt kohanemisel võib esineda väikest hõõrumist, kuid pikaajalised tulemused võivad olla märkimisväärsed. Mida’Veelgi enam, saate selle panust otse ja kiiresti mõõta’s tegemine teie alumine rida.

See’Samuti pole nende uuenduste rakendamine kunagi olnud lihtsam. Me elame tarkvaraintegratsioonide ja meisterdamisriistade maailmas, mis lihtsustavad protsesse, mis nõuaksid ekspertteadmisi alles mõni aasta tagasi.

Ettevõtted muretsevad muutuste pärast. See’s normaalne. Kuid kui uuendusi saab sujuvalt rakendada ja testida, siis seal’s tõesti pole vaja.

Nüüd on aeg oma esimene vestlusboot üles ehitada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me