Ameerika armastatumad osariigid selgusid

Enim armastatud USA osariigid


Valentine’iga’Päev kohe nurga taga, Ameerika’Armastatud paarid ja igatsevad singlid panevad romantilisi plaane lõpule.

Kansasest Kentucky, Wyomingist Wisconsini saab 14. veebruaril Ameerika Ühendriikidest vaba armastuse maa..

Miljonid on valmis küsima, et kullake oleks nende valentin, kuid me tahtsime teada: milline USA osariik on kõige armastatum?

Valentine’s päev võib olla seotud romantikaga, kuid romantika on suur äri.

Restoranid, lillemüüjad, juveliirid ja šokolaadipoed valmistuvad jaemüügi kalendri kõige keerukamaks ostupäevaks

Eeldatavalt on kogukulutused 2018. aastal 19,6 miljardit dollarit ja 55% elanikkonnast kavatseb püha tähistada.

Eelmisel aastal tarniti riikliku jaemüügiliidu andmetel üle 190 miljoni kaardi.

NRF loodab sel aastal kõige populaarsemaks kingituseks kommid (55%), millele järgnevad õnnitluskaardid (46%) ja lilled (35,6%)..

Aga kui kaevate numbrite taha, siis kus USA-s on Amor’s nooled leiavad oma eesmärgi kõige sagedamini?

Otsustasime teada saada…

Milline on Ameerika armastatum osariik?

Meie romantiline soojuskaart näitab, millistes USA osariikides on nad kõige armastatumad Hawaii tuleb kohale number üks!

Vaadake, kus teie osariik asub meie Ameerika kaardil’enim (ja kõige vähem) armastatud olekuid. Kui soovite kasutada meie kaarti, saatke e-kiri aadressile, et ta on kroonitud USA armastatuimaks osariigiks.

Polüneesia saarel on lahutusprotsent üks madalaimaid, kõrge abieluaste ja väike osakaal üheinimese leibkondades. Seda mitte ainult, vaid havailased kulutavad Valentine’is oma partneritele palju rohkem vaevaga teenitud dollareid kui keskmine ameeriklane’s päev.

Hüüdnimega Vaikse ookeani paradiis näib, et Havai paarid elavad kindlasti armastatud utoopias.

Tabeli teises otsas see’s pole Vermonti paaridele head uudised. Nad võivad olla juhtiv vahtrasiirupi tootja, kuid otsisõnaga ‘Valentine’s päev’ mis on Vermontis kõige vähem populaarsed eelmisel aastal pühade eelse ehituse ajal, on riigi armastajad’Põhjapoolseim osariik peab saama pisut magusama.

See’Sarnane lugu on ka lääneriikide keskosas, kus vaid 15 parimat lõpetas Põhja-Dakota.

Iowa, Minnesota, Kansas, Lõuna-Dakota ja Wisconsin saavutasid kõik 15. koha.

Tulemused tingivad kindlasti sõbraliku võistluse Põhja- ja Lõuna-Dakota vahel.

Kui Põhja-Dakota oli viie armastatuma osariigi hulgas, siis nende meeleheitel lõunapoolsed nõod olid põhjas 10. Võib-olla jagavad Põhja-Dakotalased sel aastal veel mõned tarkusepärlid?

Meie leiud pakuvad põneva ülevaate ka vanusepiirangu küsimusest: ‘kas raha ostab õnne?’

Leibkonna keskmise sissetuleku järgi kümnest jõukaimast osariigist neli – Virginia, New Jersey, California ja Hawaii – said kõik meie põhjaliku uuringu seas 10 kõige armastatuma osariigi seas.

See võib küll olla oma jõe poolest kuulus osariik, kuid Mississippis ei kulge tõelise armastuse kulg sujuvalt. Magnoolia osariik paigutas meie armastatuimate USA osariikide loendisse ükskõikse 41. koha. Huvitav on see, et Mississippis on ka ühe osariigi madalaim leibkonna sissetulek.

Ka Louisena ja Alabama kaaspiiblejad hindasid romantikat halvasti, mõlemad ilmuvad põhjas 10. Paljud ameeriklased on šokeeritud, kui näevad perekonnale orienteeritud riigi osa nii õnnelike paaride edetabelis nii madalat..

Vaadake allpool meie täielikke tulemusi, kus teie tulemus reastati:

Metoodika

Kasutasime üleriigiliste andmete saamiseks kunagi abielus olevate inimeste protsendi, abielu- ja lahutusmäärade, üheinimese leibkondade ja keskmise sõbrapäeva kohta USA loenduse, Statista ja masinõppeettevõtte Getsidecar.com avalikult kättesaadavaid andmeid’s päeva veetmine.

Google Trendsi andmed näitasid, millistes riikides ‘Valentine’s päev’ oli Valentine’i viiva kuu kõige populaarsem otsingutermin’s Day 2017 – murdosa koguotsingutest selles asukohas.

Sidecar analüüsis Google Analyticsi andmeid 9,2 miljoni kasutajaseansi kohta poodide jaemüüjate kohta’ keskmise valentini määramiseks 1. veebruarist 2016 kuni 14. veebruarini 2016 ja 1. veebruarist 2015 kuni 14. veebruarini 2015.’päeva kulutab USA osariik.

Kogusime andmed ja andsime igale riigile hinde 1 kuni 10, 10 oli kõrge ja 1 oli madal, iga andmekogumi kohta. Lõpptulemuste saamiseks võetakse iga andmestiku keskmine ja seisundid järjestatakse kõrgeimast (enim armastatud) madalaimani (kõige vähem armastatud).

Kui kaks riiki seoti lõpparvuga, on kõrgema abielu määraga riik kõrgem. Oleme mõlema teabe tõttu valinud armastatud oleku tugevaimaks indikaatoriks abielu määra’usaldusväärsust (USA rahvaloenduse andmed) ja kuna abielu on üldiselt aktsepteeritav kui romantilise pühendumise baromeeter.

Allikad:

  • AmericanFactFinder, USA rahvaloendus – 2016
  • Getsidecar.com – 2016
  • Statista 2016
  • Google Trends

Järeldus

Me ei tea’t ei tea, kas see nii on’Päikesepaiste või elutempo, kuid Hawaii on USA armastatuimate osariikide analüüsi selge võitja.

Tundub, et seal’s midagi mereõhku. Kõigil meie esikolmikul – Hawaiil, Texases ja Californias – on rannajooned.

Kui näete, et teie riik on halvasti järjestatud, on see südamekujulist õhupalli tühjendanud, don’t muretsema! Valentine’iga’s Päevakulud hakkavad seal ainult tõusma’Sellegipoolest on meil kõigil veel vaja mängida, sest meil on 14. veebruari 2018. aasta vaeva näha. Üles liikuda ja vaadata, kas suudate oma olekut uskuda’maine.

Või lihtsalt broneerige endale lend Hawaiile…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me