Meist

Tere, tänan, et külastasite meie saiti! Sina’olete ilmselt mõelnud, kes me oleme ja mida me teeme – nii et istuge, me’sa ütlen sulle kõike.


Meie missioon

Veebis on majutatud ligi 2 miljardit veebisaiti, kuid ainult umbes 10% neist on aktiivsed. Meie missioon on aidata inimestel veebisaite luua ja sellel edu saavutada.

Kas see ka poleks’s veebiportfell, pood või armastatud ajaveeb’uuesti siin teile võrgus tutvumiseks ‘jalad üles’.

2018. aastal tuli meie saidile abi, nõuandeid ja soovitusi otsima üle 4,5 miljoni inimese. Tahame seda arvu kasvatada ja aidata veel miljoneid.

Kuidas me teid aitame??

Mõistame, et veebisaidi loomiseks, kujundamiseks ja hostimiseks on nüüd kümneid, kui mitte sadu lahendusi.

wbe-team-photo-1Siin oleme professionaalsedwbe-team-photo-not-nii-tõsiseltvõetavSiin oleme meie “tavalised” seljad

Lõikame selle müra läbi, jagades oma kogemusi, uuringuid ja kasutajate teadmisi, et saaksite valida enda jaoks parima võimaluse.

Iga kirjutatud artikli uurimiseks, kirjutamiseks, kontrollimiseks, kahekordseks kontrollimiseks ja kolmekordseks kontrollimiseks kulub palju-palju tunde, et veenduda selles’on täpne ja kasulik.

Teil on võimalik lugeda meie põhjalikke ülevaateid ja juhendeid, tutvuda meie lühiülevaatega diagrammidega’kiirustage uuesti või osalege meie viktoriinil, et saada isikupärastatud soovitus.

Meie lugu

Veebisaidiehitaja (WBE) asutasid dünaamiline duo Jeremy Wong ja Connie Wong. Oma ettevõtte asutamise ajal kasutasid nad veebisaitide koostajaid ja vaatasid neid üle ning otsustasid jagada oma kogemusi veebis – luua suur ja lojaalne jälgija protsessis.

Paar aastat ja tuhandeid edukalt loodud veebisaite hiljem edasi liikudes on veebisaitide ehitajate turg muutunud – nagu ka WBE.

2017. aastal omandas WBE juhtiv turundus- ja tehnoloogiaettevõte MVF, nii et see saaks jätkuvalt kasvada, pakkuda tõelisi asjatundlikke nõuandeid ja aidata veelgi rohkematel inimestel võrku saada. Jeremy ütles:

Seal’Pole kahtlust, et nemad’on täiuslikud inimesed, et viia WBE järgmisele tasemele ja lisaks kasulikule ressursile, mida me kõik need aastad tagasi ette kujutasime.

Meie meeskond

Mis teeb meist eksperdid? Meie meeskond, muidugi! WBE koosneb nüüd arendajatest, disaineritest, tarkvarainseneridest, UX ekspertidest, SEO gurudest, turundajatest, teadlastest ja muust.

Meie’re üsna segane kamp. Mõnel meist on olnud veebisaitide loomise aastane kogemus, samas kui mõnel meist on see uus. See’See segu kogemustest ja oskustest muudab WBE ainulaadseks ning muudab meie sisu nii põhjalikuks, asjakohaseks ja erapooletuks.

Vaadake allpool meie autoriprofiile, et saada lisateavet meie meeskonna üksikute liikmete, nende lugude ja kogemuste kohta.

Meie põhjalik uurimistöö

See eristab meid tegelikult teistest saitidest. Kui ütleme, et pakume erapooletut nõu, saame siin seda tõestada.

Meil on uurimisrühm, kes testib tooteid, küsitleb kasutajaid ja laseb ka teiega sarnastel inimestel neid proovida. Meie ulatuslik kasutajatestimine koos päris inimestega loob aluse kogu meie sisule.

Me ei tea’t asju peita. Ükski toode pole 100% täiuslik – meie’Annan teile teada negatiivsed ja positiivsed küljed, et saaksite teha kõige teadlikuma valiku.

Ja kui rääkida teadusuuringutest, siis meie tööd ei tehta kunagi. Veebimaailm on kiiresti arenev, uuendusi tehakse iga kuu. Meie’testige ja testige uuesti, et veenduda meie sisu ajakohasuses.

Lisateavet veebisaidiehitajate uuringute kohta leiate siit. Või kui sina’olete veebipoe loomisest huvitatud, vaadake, kuidas me siin e-poe platvorme analüüsime.

Meie’räägin sinuga uuesti…

Meil, nagu ka teie, on tuhandeid külastajaid, kes tulevad meie saidile iga päev. Seda’Seetõttu kasutame võimalust sinult kuulata ja õppida.

Võite kommenteerida mõnda meie artiklit – küsida meilt küsimusi või esitada meile väljakutse – ja meie’Võtan alati aega lugemiseks ja neile vastamiseks.

Sageli võite näha küsimusega väikest hüpikakent. Seda’proovime rohkem teada saada, mida teie ja meie kasutajad meilt tahate. Meie’olete selle tagasiside põhjal teinud saidil palju muudatusi – seega tänan teid!

Kuidas meil’uuesti rahastatud

WBE-d rahastatakse suunamisliiklusest. Näiteks kui loete meie Wixi arvustust ja registreerute siis ühe selle tasuliste plaanide jaoks’Saate väikese vahendustasu.

Fakt, et enamik veebisaitide ehitajaid ja poodide platvorme pakuvad tasuta prooviversioone või raha tagasi saamise perioode, tähendab seda ainult siis, kui te ise’me oleme õnnelikud’t ei saa sentigi.

See tähendab, et see’Meie huvides on pakkuda teile selgeid, ajakohaseid, realistlikke ja erapooletuid nõuandeid ja soovitusi.

Raha teenimise kohta lisateabe saamiseks võite tutvuda meie teabe avalikustamisega.

Ja see’s meile!

Täname, et leidsite aega meiega tutvumiseks. Loodame olla kõiges, mida teeme, võimalikult läbipaistev, kuid kui teil on küsimusi, võtke ühendust The WBE meeskonnaga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me