10 parimat poodide veebisaitide ehitajat väikeettevõttele

parimad poodide veebiettevõtted väikeettevõtetele

Contents

Don’t Miss Out: leiate oma väikeettevõttele parima poodide ehitaja

Selles artiklis antakse ülevaade 10 parimat väikeettevõtjatele mõeldud poodide veebisaidi koostajat, aidates teil otsustada, milline neist teile sobib.


Kui sa’olete väikeettevõtte omanik, kes soovib hõlpsasti kasutatavat platvormi, mis võimaldab teil luua uimastamise veebipoe ilma oma pangakontot tühjendamata -’uuesti õiges kohas.

Tegime põhjaliku uurimistöö, et leida parimad poodide veebiettevõtted väikeettevõtetele. Uurisime oma kohapealsete külastajatega, kes otsisid veebipoe loomist, ja küsisime täpselt, mis on nende jaoks oluline. Hinnakujundus? Loovjuhtimine? Müügiomadused?

Kombineerisime need andmed oma põhjaliku testimisega siin veebisaidi ehitaja eksperdil, et tuua teile lõplik loetelu. Me võitsime’t lohistage see välja – kümme parimat väikeettevõtjatele mõeldud veebipõhise veebisaidi koostajat on:

 1. Wix
 2. Ruuturuum
 3. Shopify
 4. Weebly
 5. BigCommerce
 6. Ruut
 7. Volusus
 8. GoDaddy
 9. 3dcart
 10. Suur kartell

Kolm parimat väikeettevõtjatele mõeldud poodide veebisaitide koostajat on Wix, Squarespace ja Shopify. Allpool oma tärnide hinnangute abil saate vaadata, kuidas mõlemad meie uuringutes toimisid:

Väikeettevõtete omanike jaoks võib raha olla probleem. Kas teie kuueelarvega saab hakkama poodide platvormi suurusega tabamusega? Õnneks on igal arutataval platvormil tasuta plaan või tasuta prooviversioon, nii et seal on’krediitkaardikohustusi pole veel vaja.

Ja kuna poodide platvormi kuuhinnad algavad kõigest 9,99 dollarist kuus, siis seda ei tehta’Teie eelarve peab alati olema suur löök.

Pärast selle artikli lugemist olete teie’Teil on selge ettekujutus, milline platvorm võib teie ettevõtet elavdada, ja ehitan teile veebipoe, mis vastab teie ambitsioonidele vaid mõne tunniga.

Lisateave

 • Võrrelge iga veebipoe ehitajat.
 • Täpsema ülevaate saamiseks poodiplatvormide kohta saate meie lehelt Parimad poodide veebisaidi ehitajad 2020. aastal.
 • Või vaadake meie ülevaadet Parimad poodiplatvormid.

Parimad poodide veebisaitide ehitajad väikeettevõtetele

Parimad väikeettevõtluse jaoks veebipõhiste veebisaitide loojad on:

 1. Wix – parim üldine poodide veebisaitide koostaja väikeettevõtetele
 2. Ruuturuum – parim loominguliseks juhtimiseks
 3. Shopify – parim müügispetsiifiliste funktsioonide jaoks
 4. Weebly – keda vaadata
 5. BigCommerce – parim mitmekanaliliseks müümiseks
 6. Ruut – parim veebimüügi ja võrguühenduseta müügi ühendamiseks
 7. Volusus – rohkem kui vaja, kuid suurepärane kasv
 8. GoDaddy – kõige lihtsam kasutada
 9. 3dcart – keerulisem kui see’väärt
 10. BigCartel – vabalt müüa, kuid väga piirav

Sa ei tea’poodplatvormide kasutamiseks pole vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta ja te ei pea seda tegema’t ei pea korraldama veebimajutust ega turvalisust – kedagi saab liituda poodide peoga!

Kõlab hästi, ei’t see? Tegelikult on kõige keerulisem osa otsustada, millist platvormi kasutada. Platvormi valimine sõltub teie vajadustest; on palju asju, mida tuleks kaaluda, kuid mõned neist kõige olulisemad on järgmised:

 • Teie toodete arv
 • Toote tüüp (st digitaalne, füüsiline, teenus)
 • Kui palju loovat kontrolli soovite
 • Teie eelarve
 • Ajapiirangud
 • Teie ettevõtte mastaapsus

Las nüüd’s sukelduda iga veebisaidi koostaja juurde, et saada lisateavet…

Lisateave

 • Nende poodide ehitajate kõrvutamiseks võrrelge meie Veebipoodide ehitajate võrdlustabel.
 • Meie juhendi abil saate teada, kuidas oma poodisaiti täiustada Parimad veebiettevõtluse tööriistad.

# 1 Wix

Parim üldine poodide veebisaitide koostaja väikeettevõtetele

Hinnaklass: 23–49 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal)

Pea üles: saate Wixi plaanist 10% soodsamalt

Wixil on kõigepealt hea hinna ja kvaliteedi suhe, kuid seal see on’Kunagi pole olnud parem aeg seda proovida. Sisestage reklaamikood VÕTAKE10 kassasse säästa 10% igal aasta premium-paketil, välja arvatud Combo ja Connect Domain. Alustage salvestamist kohe!

Wix plussid Wix miinused
Päris lihtne kasutada – pole vaja tehnilisi oskusi! See’Kaupluse ehitamine on kiire ja lihtne. Vähem võimas inventar kui teistel platvormidel – näiteks saate’t hulgiüleslaadimisega tooteid Wixiga. Seda aga ei peaks’Väikesemüüjate jaoks pole see probleem.
Palju loomingulist juhtimist – saate kujundada oma poe, lisada tootevideoid ja palju muud. Ei tee’t toetada mitmekanalilist müüki, mis tähendab, et saate’t ei müü Facebookis, Instagramis ega Pinterestis

Meie uurimistöös hindas Wix eriti hästi kolme peamist valdkonda: hinna ja kvaliteedi suhe, disain ja kasutusmugavus. Wix’S plaanides on rikkalikult funktsioone, kuid selle hinnad on palju odavamad kui pood-konkurendid nagu Shopify. Lühidalt, Wix annab teile täieliku loomingulise kontrolli, muudab veebipoe rajamise algajatele lihtsaks ja pakendab tonne oma poodide plaanidesse ilma oma hindu tõstmata.

Põhiala, kus Wix seda ei teinud’Meie müügiomadused olid meie uuringutes üsna hästi toimivad. Sest see’s veebisaidi ehitaja, seda ei tee’t ei oma sama valikut võimsaid tööriistu, mida pakub selline poodiplatvorm nagu Shopify. Sa saad’t ei tohi müüa mitme kanali kaudu, näiteks Facebook või Instagram.

Wixil on aga enam kui piisavalt, et pakkuda veebipõhiseks alustamiseks mõeldud väikeettevõtet.

Wix on unistus tehnikaga alustajatele – see’on hõlpsasti kasutatav ja võimaldab kõigil luua vinge veebipoe. Saate lisada ka tootevideoid, mis on suurepärane omadus.

Wix’Malli kujundus ja loomingulise juhtimise tase on muljetavaldav. Lihtsalt lohistage pilte, tekstikaste ja muud oma lehele, seejärel laske need oma asukohta kuhu iganes soovite. See lohistamise redigeerimisstiil on ülilihtne ja annab teile poe loomingu üle täieliku loomingulise vabaduse.

wix parim poodide veebisaidi koostaja väikeettevõteWixiga veebipoe ehitamine ei õnnestunud’Tänu lohistamisele on see lihtsam

Wix võimaldab teil luua poe tasuta, nii et saate ehitada oma poodimpeeriumi’s vundamendid peenraha kulutamata. Kuid selleks, et tooteid tegelikult müüa, olete teie’Peate uuendama vähemalt ettevõtte põhiplaani, mis maksab 23 dollarit kuus.

Nagu näete, seal’On palju põhjuseid, miks Wix on meie väikeste ettevõtete jaoks populaarseim poodide veebisaidi koostaja. Aga ära’me lihtsalt ei võta seda sõna. Rääkisime ajakirja The Vegan Bakes asutaja Claudiaga, et saada teada tema kogemusest Wixi kasutamisel oma väikese pagaritoodete veebisaidi ehitamiseks.

KASUTAJA LÄBIVAATAMINE: KÖÖGIVILJAD küpsetavad

wix poodide kasutaja ülevaade claudia headshot

Claudia’s Wixi veebisait võimaldab tal müüa oma vegankooke kogu klientidele.

Claudia juhib kodus oma köögist The Vegan Bakes. Ta alustas oma äri pärast veganiks saamist ja nägi vaeva, et kõigist Nami vegan-kohtlemistest osa saada. Uskudes, et keegi ei peaks väikesest järeleandmisest ilma jääma, otsustas Claudia luua Wixi veebipoe, et müüa oma küpsiseid, küpsiseid ja kooke.

Q&A koos Claudiaga

Miks tahtsite veebisaiti üles ehitada??

“Tahtsin luua veebisaidi, et saaksin oma küpsetisi veebis müüa, et neid kogu Ühendkuningriigis postitada. Veebisaidi olemasolu tähendab, et mul on platvorm, mida müüa suurele vaatajaskonnale.”

Miks otsustasite oma veebisaidi Wixis üles ehitada?

“Wix oli WordPressi järel esimene platvorm, mida proovisin, ja ma armastan, kui lihtne seda kasutada oli. Vaatasin ka ruutu Ruumi, kuna tean, et paljud inimesed kasutavad seda, kuid ma nägin vaeva, et sellega Wixiga nii ummikus hakkama saada..”

Kui lihtne oli Wixiga oma veebisaiti üles ehitada?”

“Wixi on ülilihtne kasutada, see tuletab mulle peaaegu meelde Microsoft Wordi kasutamist, kuna see kasutab lihtsat lohistamissüsteemi.”

“Kindlasti soovitaksin Wixit kõigile, kes soovivad luua odavalt oma veebisaidi. See’Kasutage seda nii otse ja saate oma saidi kõiki osi isikupärastada.”

Mis teile Wixis kõige rohkem meeldib ja miks?

“Mulle meeldib, kui lihtne on navigeerida ja ilusaid saite luua. Tahtsin minimaalset, kaasaegset ja professionaalse ilmega saiti ja seda oli Wixis nii lihtne luua. Valisin 100% isikupärastamiseks täiesti tühja malli. Nii saaksin oma veebisaidi teha täpselt selliseks, nagu ma soovisin, et see oleks.”

Mis oli Wixi abil oma veebisaidi loomisel kõige keerulisem?

“Tahtsin oma veebisaidile lisada tellimisvõimaluse, et inimesed saaksid iga kuu oma uksele kaste küpsiseid ja küpsiseid! Algselt, kui ma seda võimalust otsisin, polnud’t pole saadaval, kuid sain loovaks ja suutsin tellimisfunktsioonide loomiseks kasutada rakendust.”

Kas sa arvad, et Wix on hea hinna ja kvaliteedi suhtega?

“Püüdsin oma vegan-pagariäri käivitamisel kulusid vähendada, nagu ma seda ei teinud’t pole raha, mida kulutada brändingule ja veebisaidi kujundamisele. Ma arvan, et Wix on üsna taskukohane selle jaoks, mis see on. Ma tegin aasta eest ühekordse makse ja see toimib madala hinnaga kuus.”

Lisateave

 • Nagu Wixi kõla? Loe meie Wixi poodide põhjalik ülevaade.
 • Või vaata kuidas Wixi võrreldakse siin Shopifyga.

# 2 ruut

Parim loov kontroll

Hinnaklass: 18–40 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal)

Ruutaruumi plussid Ruutaruumi miinused
Suurepärane sotsiaalse meedia integratsioon – saate oma kauplust hõlpsalt reklaamida erinevates suhtluskanalites. Puuduvad maksevõimalused – saate kasutada ainult Stripe, PayPal või Apple Pay.
Parim disain – Squarespace’il on turul kõige paremini kujundatud mallid ja see pakub palju paindlikkust. Rakendusturgu pole – kogu ruut Ruut’s funktsioonid on sisseehitatud. Kuigi see tagab kvaliteedi, tähendab see, et saate’t lisa oma poodi lisad.

Kui sa’otsite pilkupüüdva portfelli või veebiettevõtte loomiseks, siis tehke sellele platvormile ruumi. Miks? Sest Squarespace’i kauplused paistavad silma.

Meie uurimistöös, Ruut Ruum edestas disaini osas kõiki teisi poodide veebisaitide ehitajaid. Selle veebipoe mallid on kaasaegsed, klanitud ja valmistatud teie toodete esitlemiseks. Saate oma malli isegi igal ajal vahetada – see sobib suurepäraselt kõigi ümbernimetatud kaubamärkidega.

Nagu Wix, polnud ka Ruuduruum’t pole nii tugev oma müügifunktsioonide testimisel. Näiteks toetab see mitmekanalilist müüki, kuid ainult Instagrami kaudu – üsna piiratud pakkumine võrreldes ehitajatega nagu BigCommerce.

See ütles, koos ruuduga’s sisseehitatud tööriistad, sina’Saate ikkagi kõik vajaliku, et väike kauplus edukaks üles seada. Sa lihtsalt saad’t lisada rakenduste turu puudumise tõttu täiendavaid müügifunktsioone.

Üldiselt on Squarespace suurepärane valik, kui teie’uuesti pärast ülima välimusega poeletti.

Isegi Squarespace’i hinnaplaanid näevad head välja – kui registreerute aastaks, siis teie’Ma maksan lihtsalt 18 dollarit kuus odavaima poodide paketi korral (või 26 dollarit kuus vastavalt lepingule kuus).

Kuuplaani 18 dollarit saate siiski ainult 16,20 dollarit kuus kui kasutate esimesel ostmisel meie eksklusiivset Squarespace’i pakkumise koodi. Sisestage lihtsalt kood WBE kassasse säästa iga ruutuplaani korral 10%.

ruutpoodRuuturuum aitab teie veebipoel oma veetlevate mallidega silma paista

Lisateave

 • Lisateavet ruudu Squarespace kohta leiate meie pood ülevaade.
 • Või vaadake meie Shopify vs Squarespace artikkel.

# 3 Shopify

Parim müügispetsiifiliste funktsioonide jaoks

Hinnaklass: 29–299 dollarit kuus

Shopify plussid Shopify miinused
Parimad müügiomadused turul – Shopify pakub hulgaliselt võimsaid tööriistu, lisaks tohutut rakendusturgu. Ainult üks põhjus, miks 93% meie kasutajatest ütles, et nad soovitavad Shopifyt! Väikeettevõtte raha eest saadav halb hinna ja kvaliteedi suhe – Shopify on fantastiline platvorm, kuid väikesemüüjatele on selle hinnad üsna järsud.
Hiilgav inventar – Shopify’Varude süsteem aitab teil oma poodi hallata, näiteks hoiatades teid, kui toode on laost otsas. Tehingutasud – Shopify on ainus tehingutasude kehtestamise platvorm, välja arvatud juhul, kui kasutate oma maksete lüüsi nimega Shopify Payments.

Kui sa’Kui olete müümise suhtes tõsiseltvõetav ja soovite oma väikeettevõttele hoogu juurde anda, on Shopify kõik tööriistad teile olemas’Mul on vaja. Ja kui saate’t leida seda, mida sina’otsite seal’on teie sirvimiseks tohutu rakenduste pood!

Shopify on spetsiaalne pood, tähendab seda’on mõeldud üksnes veebipoe üles ehitamiseks. Seda’Seetõttu on sellel palju keerukamad müügivahendid kui veebisaidi ehitajatel nagu Wix ja Squarespace.

Meie uurimistöös Shopify seda ei teinud’pole müügiomaduste poolest lihtsalt edetabeli tipus – see sai ka kõrgeima kliendi hinde. Selle tulemuse arvutame nii, et inimesed saavad ehitajat proovida ja hindame seda vastavalt oma kogemustele. Shopify oli rahvas’lemmik veebipoe ehitamisel.

Shopify eriti suurepärane omadus on see, et see sisaldab sisseehitatud tilgaveo tööriistu. Nii et kui teie’Kui olete väikeettevõte, kes võitleb teie toodete laoruumide leidmise nimel, võiks Shopify olla teie ideaalne lahendus.

Kui sa’Juba müües on Shopify rakendused, mis võimaldavad teil varusid sünkroonida, mis teeb kogu müügi ühest kohast haldamise lihtsaks. Shopify pakub ka suurepäraseid mitmekanalilisi müügivõimalusi, sealhulgas integratsiooni Instagrami, Facebooki ning isegi Amazoni ja eBayga.

Shopify seda ei teinud’Kuid meid ei ole igas osakonnas – kõige olulisem piirkond, kus see alla kukkus, oli raha väärtus. Palju Shopify-d’Müügivahendid on väikeettevõtete jaoks tegelikult liiga arenenud, mis tähendab, et teie’makstes funktsioonide eest, mida te pikka aega ei vajaks. Kui sa’Kuna eelarve on pingeline, loeb iga sent!

Shopify’s hinnakujundusplaanid algavad alates 29 dollarit kuus, kuigi sina saab säästa raha, registreerides aastaplaani, selle asemel et maksta igakuiselt’Säästad 10%, kui registreerud ühe aasta jooksul, aga sina’Salvestan 20% kui registreerute kaheks aastaks, mis tähendab, et võiksite peaaegu kokku hoida 190 dollarit aastas Shopify kavas, mille võiksite katta sõidukulude, kontoriseadmete või mõne uue visiitkaardi katteks!

Hea teada… Kui te ei vali Shopify’Sisemaksete värav, Shopify maksed, võetakse teie müügi pealt tehingutasud. Odavaima plaani korral oleks see 2% tehingutasu.

Shopify’võitsid võimsad tööriistad’See pole teile kasulik, kui soovite müüa vaid ühte või kahte toodet. Kui aga’olete ambitsioonikas ja soovite anda oma kauplusele kindla vundamendi, siis on Shopify kogu paketi teie väikeettevõtte toetamiseks.

osta väikeettevõtete jaoks parim poodShopify eesmärk on aidata veebimüüjatel luua oma veebipood ja sellel on kõik tööriistad, mis aitavad teil edu saavutada.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus Shopify ülevaade et teada saada, kas see võiks olla teie väikese ettevõtte jaoks täiuslik poodide ehitaja.

# 4 Weebly

Üks, mida vaadata

Hinnaklass: 6–26 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal)

Weebly plussid Weebly miinused
Väga lihtne kasutada – Weebly on algajasõbralik, nii et te ei vaja’t ei vaja palju vaba aega (või mingeid tehnilisi oskusi). Ei saa müüa mitme kanali kaudu – see on eriti pettumust valmistav, kui teil juba on näiteks Facebooki või Etsy pood.
Madalad hinnad – Weebly on eelarvesõbralik, eriti madalate stardihindadega. Kassa lehte ei saa kohandada – teie kassasse kujundus on oluline, kuid Weebly piirab teie loomingulist vabadust.

Enamik väikeettevõtete omanikke peaks varjatud kuludega ettevaatlik olema. Õnneks on Weebly väga eelarvesõbralik, kuna poodide stardihinnad on ühed madalaimad. Saate isegi tooteid Weebly’is müüa’tasuta pood, mis on tasuta funktsioon, mida saab tasuta pakkuda. Lisaks on Weebly’i ülilihtne kasutada.

Ehkki võite müüa tasuta plaanil, kui teie’kui olete müümise suhtes tõsiseltvõetav, siis soovitasime väikeste kaupluste jaoks professionaalset kava või toimivuskava, mis on parim pood.

Professionaalne 12-dollarine pakett kuus on odavaim plaan Weebly kuulutuste eemaldamiseks teie saidilt. Samuti on kaasas saatmiskalkulaator, tasuta domeen ja piiramatu salvestusruum. See ütles, 26-dollarine kuus jõudlusplaan on veebipoodide jaoks kõige parem – saate kõike alates hüljatud ostukorvimeilidest kuni allahindluste ja täpsema e-kaubanduse ülevaadeteni.

Weeblyl on ka mõni geniaalsed lisafunktsioonid, eriti ajaveebides ja selle parooliga kaitstud lehtedel. Negatiivne külg? Sa saad’t ei tohi müüa Facebookis, Instagramis ega Pinterestis. Kuid üldiselt on Weebly teie väikeettevõttele kindel käepaar.

Testimisel varjas Weebly meid suuremahuliste poodide pakkumistega, mistõttu soovitame seda väikeettevõtted, kes müüvad vaid üksikuid tooteid – lihtsalt öeldes, see lihtsalt ei käi’t pole nii palju pakkuda kui Wix või Squarespace.

Pärast seda, kui Square võttis Weebly üle, on selle müügiomadused märkimisväärselt paranenud – see ülevõtmine on Weeblyt tänada’uus tasuta pood ja ka müügiomadused. Toimivusplaan on särav näide sellest, kuidas Weebly on viimasel ajal e-kaubanduse kaubamärgi juurde tõusnud, muutes selle vaadatavaks!

Hea teada… Meie’ve sildiga Weebly as “mida vaadata” sest see’näitavad oma platvormi väikeettevõtete omanikele kohandamise märke’ vajadustele. Näiteks on sellel automaatne maksukalkulaator ja mobiilirakendus, et saaksite oma ettevõtet hallata liikvel olles. Sellegipoolest on vaja veel pikk tee minna, enne kui jõuame meie kolme suurema poodiehitaja juurde.

Meie uurimistöös hindas Weebly hinna ja kvaliteedi suhet kõrgeks ning te näete, miks. Saate müüa tasuta ja selle odavaim e-poe plaan algab kõigest 6 dollarist kuus (arve esitatakse igal aastal).

weebly veebipoodWeebly on parima hinna ja kvaliteedi suhtega pood, mis sobib ideaalselt iga väikeettevõtte jaoks

Lisateave

 • Lugege meie täismahus Weebly poodide ülevaade.
 • Kuidas Weebly võrdub Shopifyga? Selle saamiseks klõpsake siin.

# 5 BigCommerce

Parim mitmekanaliliseks müümiseks

Hinnaklass: 29,95 – 249,95 dollarit kuus

Psssst! Hankige BigCommerceiga kuni kolm kuud tasuta

Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu kuni kolm kuud tasuta kui registreerute uue plaani sõlmimiseks. Mine vaata seda!

BigCommerce plussid BigCommerce Cons
Tonni mitmekanalilisi integratsioone – saate müüa paljudel erinevatel platvormidel. Raske kasutada – BigCommerce pole eriti algajasõbralik, see tähendab, et vajate oma poe loomiseks rohkem aega.
Ideaalne ettevõtte laiendamiseks – BigCommerce on väga mastabeeritav platvorm, mis aitab teie ettevõttel kasvada. Täpsemad tähendavad edasijõudnuid – BigCommerce’i funktsioonid on muljetavaldavad, kuid nende seadistamiseks on vaja õppimiskõverat.

BigCommerceil on kõigi poodiehitajate kõige sisseehitatud funktsioonid, see tähendab seda’sõltuvad rakendustest vähem kui platvormid nagu Shopify. See võib aidata hoida teie kulusid madalal, kuid see tähendab ka, et BigCommerce on see kõige mastaapsem poodide ehitaja turul. Niisiis, kui teie’teil on oma väikese ettevõtte jaoks suuri unistusi, see on teie jaoks parim valik!

Ka BigCommerce võimaldab teil müüa erinevates kanalites, sealhulgas eBay, Amazon, Square, Instagram, Facebook ja Pinterest. See võimaldab teil oma poodi laiendada’jõuda, hoides samal ajal kulud madalad.

BigCommerce’i peamine takistus on see, et suur osa selle tööriistadest on suunatud ettevõtete kiirele kasvule ja suurte poodide toetamisele. Kui sa’kui sa ei taha skaalat, siis sina’leian teid üles’maksate funktsioonide eest, mida te ei vaja’t pole vaja teie väikeettevõtte jaoks.

Just sel põhjusel viskas BigCommerce meie teadusuuringutes raha-kvaliteedi suhte eest eranditult. See langes ka meie kasutusmugavuse testimisel kasutatava keeruka terminoloogia tõttu. See teeb sellest vähem kui ideaalne väikeettevõttele, kes soovib kiiresti võrku pääseda, ja minimaalse vaevaga.

BigCommerce sai aga üllatavalt kõrgeid tulemusi oma müügifunktsioonide eest ning sellel on suurepärased SEO-tööriistad, mis aitavad teie ettevõttel Google’i kaudu leida.

Kui soovite luua koos BigCommerce’iga, siis teie’sul on valida kolme poodide vahel – kõige odavam algab kell 29,95 dollarit kuus.

Üldiselt, BigCommerce on ideaalne, kui soovite mõnda täpsemat tööriista vöö all, kui oma väikest ettevõtet kasvatate. See’on kahtlemata võimas poodide ehitaja, kuid enamiku väikeste poodide jaoks asub see pakendi keskel.

suurettevõte väikeettevõtte poodBigCommerce on enamasti suunatud suurtele ja kiiresti arenevatele ettevõtetele, kuid sellel on käepäraseid tööriistu ka väiksemate kaupluste jaoks.

Lisateave

 • Kas BigCommerce kõlab ahvatlevalt? Tutvuge meiega täielikult BigCommendi ülevaade et näha, kas see linnukesega kõik ruudud teeb.

# 6 ruut

Parim onlain- ja offline-müügi ühendamiseks

Hinnaklass: 0–72 dollarit kuus

Ruudu plussid ruudu miinused
Tasuta plaan tähendab, et saate ehitada ja müüa ilma tellimust registreerimata Tegelik poe ehitaja on Weebly toiteallikas ja tema kohandamisel on samad piirangud kui Weeblyl
Kunstliku disaini intelligentsus muudab ruudu väga kiireks ja hõlpsaks kasutamiseks Suuremad kaupmehed kasvavad väljakust välja’s omadused

Square on maksete töötlemise hiiglane, kes ostis 2018. aastal populaarse veebisaidi koostaja Weebly. Tulemuseks on uus Square’i poe ehitaja, mis ühendab Square’i’s funktsioone koos Weeblyga’s hoone platvorm.

Esimene asi, mida selle uue poisi kohta plokil öelda tuleb, on see, et tervikuna see’s üsna sarnane Weeblyga. Registreerute läbi väljaku ja saate lisafunktsioone, kuid teie’kasutad sa ikka veel Weeblyt’hoone tarkvara teie poe loomiseks.

See on eriti hea uudis algajatele, kuna Weebly on ülilihtne kasutada ja meie uuringus sai see muljetavaldavalt kõrge klientide rahulolu skoori. Kuid see on kaasas ka Weeblyga’piirangud, näiteks mitme kanaliga integratsiooni puudumine ja piiratud kohandamisvõimalused.

Square kasutab teile sellise poe ehitamiseks kunstlikku disaini intelligentsust (ADI)’s teie vajadustele kohandatud. See on sama meetod, mida ehitajad nagu GoDaddy kasutasid, esitades teie poe kohta oma veebisaidi jaoks isikupärastatud paigutuse loomiseks küsimusi.

Miks kasutada Weebly asemel väljakut? Noh, Square on varustatud lisafunktsioonide ja integratsioonidega, mida Weebly ei tee’t, nagu klientide käitumise jälgimine ja kohandatud arvete loomine.

Samuti kasutab see oma AI-tehnikat, et aidata teil toodete lisamisel järgida parimat tava, mis oli funktsioon, mis tõusis välja, kui katsetasime Square’kaupluse ehitaja. Näiteks suudab see tooteid tuvastada ja soovitab kategooria jaoks teie nime, säästes aega.

Nende omaduste tõttu, soovitame väljakut müüjatele, kellel juba on telliste ja mördide pood ning kes soovivad laiendada oma tegevust veebis. See kehtib eriti siis, kui teie’kasutate juba Square’i oma POS-süsteemina, kuna selle kombinatsiooni abil on füüsiliste ja digitaalsete kaupluste sünkroonimine ülilihtne.

Üks kõige ilmsemaid asju, mille kohta Square’iga karjuda on, on fakt sellel on teile tasuta plaan müüa – väga harv pakkumine, mis pole’t saadaval enamiku poodide ehitajatega. Väljakul on neli kava, vahemikus 0–72 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal).

kandiline poodide ehitajaSquare on ennekõike maksete töötleja, kuid selle kaupluse ehitajal on päris lahedaid müügifunktsioone, mis aitavad ettevõtetel võrku pääseda.

# 7 Volusioon

Rohkem kui vaja, kuid suurepäraseks kasvuks

Hinnaklass: 29–299 dollarit kuus

Voluse plussid Voluse Cons
Toetab arvukaid makseväravaid – valige erinevate võimaluste hulgast, mis sobivad teie ettevõttele. Väga raske kasutada – sina’Mul on vaja mõnda aega oma poe ehitamiseks veeta Volusioniga.
Põhjalikud andmearuanded – saate teada, mida te’teil läheb hästi, jälgides hõlpsalt oma saiti’etendus. Pole tõelist nišipakkumist – Volusion on teeplatvormi väga keskpunkt, millel pole ainulaadset müügikohta.

Volusioon ei anna andmearuannete osas illusioone. Kõik, mida vajate oma saidi jälgimiseks’esitus ja edasiminek on ühes kohas – seda’on andmete väljavalitu’unistus.

See muudab selle ideaalseks ettevõtte kasvatamiseks teile sobivas tempos. Volusus’Andmetööriistad võimaldavad teil mõõta, kui edukad on teie lehed, nii et saate oma saiti hõlpsalt oma müügi suurendamiseks kohandada.

Meie uurimistöös, Volusion hindas oma veebisaidi funktsioonide tõttu halvasti – peamine probleem on see, et Volusion seda ei tee’t ei paku ühtegi ajaveebitööriista. Blogimine võib mängida olulist rolli väikeettevõtete kasvus, seega on see suur puudus.

Seal, kus Volusion hindas hästi, olid selle müügiomadused – tõepoolest, see vastas tegelikult BigCommerce’ile’s hinded. See tähendab, et enamiku väikeettevõtete jaoks on suur osa neist funktsioonidest ülepaisutatud.

Kui soovite aga oma ettevõtet laiendada, on Volusion korralik koht alustamiseks.

Volusus’odavaim hinnaplaan maksab 29 dollarit kuus. Seda’s eks – see maksab sama palju kui Shopify! Kahest siiski välja, sina’Saate Shopify abil oma raha eest paremat hinda.

volususe kodulehtVolusion pakub suurepärast analüüsi, mis aitab teil oma saiti hallata’edeneb kergemini

Lisateave

 • Lugege meie täismahus Volususe ülevaade siin.

# 8 GoDaddy

Lihtsaim kasutada

Hinnaklass: 19,99 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal)

GoDaddy plussid GoDaddy miinused
Kiireim ja lihtsaim ehitamine – GoDaddy kasutab ADI-d, et muuta teie poe ehitamine võimalikult lihtsaks. Mõnel funktsioonil puudub kvaliteet – GoDaddy seda ei tee’t ümber on parimad omadused.
Toetab rohkem tööstusi kui tema konkurendid – olgu teie’fotograaf, kirjanik või koerte jalutaja GoDaddy’Sai sind kaetud. Piiratud loominguline kontroll – mida saavutate kiirusega, kaotate loomingulise vabaduse.

GoDaddy kasutab GoCentral ADI-d (Tehisliku disaini intelligentsus) oma veebipoe loomiseks mõne minutiga. Kui soovite, et teie ettevõte saaks kiiresti veebis püsti ja tegutseks, siis tehke seda’pole aju.

Muidugi, mõned funktsioonid võivad olla tugevamad – eriti ajaveebide osas -, kuid lihtsa ja probleemivaba veebisaidi jaoks on GoDaddy ideaalne.

Tõend on seal mustvalgelt – meie kasutajad andsid GoDaddyle kõrgeima auhinna ‘kasutusmugavus’ skoor meie uurimistöös. Nii et isegi kui sina’oled totaalne tehnofoob, sina’Leiate GoDaddy’lt imelihtne ehitada.

Sellegipoolest oli GoDaddy ainus valdkond, kus GoDaddy paistis – mujal oli see üsna keskmine. Näiteks GoDaddy ajal’s ADI aitab teil oma saiti kujundada, loomingulise juhtimise tegelik tase pole’t suurepärane.

Siiski, mida kaotate loomingulises vabaduses, teete rohkem kui aja jooksul – sa saad’t peksid GoDaddyt kiiruse eest.

GoDaddy võib teile veebisaidi anda mõne minuti pärast, ja vähem kui 20 dollarit kuus. Sellel on ainult üks pood – sobivalt nimetatud veebipoe hinnaplaan, mis maksab 19,99 dollarit kuus, (arveldatakse igal aastal). See hõlmab ka ühekuulist tasuta prooviversiooni.

Godaddy e-poe ehitajaGoDaddy sobib ideaalselt väikeettevõtete omanikele, kes soovivad kiiresti võrku pääseda

Lisateave

 • Vaata meie täielikku GoDaddy poodide ülevaade rohkem informatsiooni.

# 9 3dcart

Keerulisem kui see’väärt

Hinnaklass: 19–229 dollarit kuus

3dcart plussid 3dcart miinused
Suurepärane laosüsteem – saate oma toodetel ja müügis hõlpsalt silma peal hoida. Kõige vähem soovitavad kasutajad seda teha – meie testimisel sai 3dcart madalaima kliendi hinde.
Paindlik disain – saate oma teemat igal ajal muuta. Pole mobiilirakendust – saate’t aja oma poodi liikvel.

3dcart on ruut Ruumiga vastupidine. See tugineb võimsad tagavarariistad ja varude funktsioonid, keskendudes vähem loovusele ja disainile. Ilma mobiilirakenduseta saate’t ei saa oma saiti liikvel olles redigeerida, kuid 3dcart on varustatud üllatavalt hea sisseehitatud müügivahendite valikuga. See aitab säästa ka paljude rakenduste ostmist, mis näevad kulusid kiiresti üles.

3dcart tuli Volusioni müügiomaduste taha meie uurimistöö edetabelis. See ütles, et see tuleb a-ga suurepärane laosüsteem, ja palju juhtimiskontrolli taustal. Samuti vormindab see teie saidi teie jaoks, kui muudate teemasid, teenides seda disaini kategoorias.

3Dcart kukkus aga proovile pannes alla. Meie kasutajad, kes seda proovisid, andsid sellele madalaima kliendi hinde, muutes selle väikeettevõtte poodide ehitajaks, soovitasid inimesed kõige vähem.

3dcart’odavaim plaan on 19 dollarit kuus, mis on vähem kui Shopify’madalaima hinnaga plaan. Seega, kui soovite mõnda suurepärast tööriista madalama hinnaga, võiks 3dcart olla teie jaoks.

3dcarti koduleht3dcart võimaldab teil luua tugeva inventari koos mõne turu parimate sisseehitatud tööriistadega

Lisateave

 • Tutvu meiega 3dcart poodide ülevaade lähemalt.

# 10 suur kartell

Müüa vabalt, kuid väga piiravalt

Hinnavahemik: 0–29,99 dollarit kuus

Suur kartell plussid Suur kartell miinused
Tal on tasuta plaan – suur kartell on meie loendis ainuke poodide ehitaja, mis võimaldab teil tasuta müüa. Väga keeruline kasutada – Big kartellist maksimaalse kasu saamiseks on vaja mõnda kodeerimisoskust.
Ideaalne väikesemüügiks – Big Cartel on mõeldud peamiselt ühekordsete toodete ja kunstiteoste jaoks. Kehvad kujundused – suur kartell’Teemad on väga lihtsad ja nende kohandamine on piiratud.

Suur kartell’Peamine müügiargument on see, et saate ehitada, avaldada ja isegi müüa maksmata sentigi. Seda’s üsna haruldane. Enamiku teiste poodide veebisaitide koostajatega peate oma saidi kaudu müümise plaanis olema, kuid suur kartell rikub selle vormi.

Kuid fraas “sa saad selle, mille eest maksad” tuleb meelde, sest Big Cartel on äärmiselt lihtne poodide ehitaja. See jõudis viieni seitsmest meie uurimiskategooriast viies, muutes selle kõige halvemaks ehitajaks:

 • Veebisaidi funktsioonid – näiteks Big Cartel seda ei tee’teil pole ühtegi sisseehitatud ajaveebi tööriista.
 • Müügiomadused – see’puuduvad olulised omadused; näiteks see’ei vasta PCI-le ja seal’s pole hüljatud ostukorvi taastamist.
 • Kujundus – seal’on ainult väike valik teemasid, millest ükski ei paku toote suumimist, tootevideoid ega kliendi sisselogimist. Väga piiratud kohandamine!
 • Abi ja tugi – abi saate ainult e-posti teel esmaspäevast reedeni või abikeskuse kaudu.
 • Kasutuslihtsus – Suure kartelli loomine näib olevat lihtne, kuid muutub kiiresti pettumuseks, kui te ei tea, kuidas koodi kodeerida.

Nii et Big Cartel on kindlalt viimasel kohal. Kuid mitte ühelgi ehitajal pole paha ja Big Cartelil on oma eelised, mis teenivad selle koha meie väikeettevõtete parimate poodide ehitajate nimekirjas.

Kui sa’uuesti alustades väike ja don’Kui see nii püsida, on Big Cartel loodud teie jaoks.

See’on loodud selleks, et aidata kunstnikke, tegijaid ja loojaid oma tooteid veebis müüma, tähendades seda’Ideaalne väikese arvu ainulaadsete esemete müümiseks. Sa saad’t hulgiüleslaadimisega tooted, nii et ole valmis lisama igaüks eraldi!

Võite olla kindel, et Big Cartel pole’ei kavatse teid üle koormata paljude funktsioonidega, mida te ei vaja’t, mis muudab teie väikeettevõtte haldamise hõlpsaks.

Üks parimatest asjadest Big Karteli puhul on see taskukohase hinnaga plaanid. Need on väga eelarvesõbralikud, pakkudes paremat hinna ja kvaliteedi suhet kui enamik teisi ehitajaid – sealhulgas Shopify!

Suur kartell’Vaba plaan võimaldab teil müüa kuni viis toodet, ja sellel on väga põhifunktsioonid. Kõige odavam tasuline plaan maksab Kuus 9,99 dollarit, avab kogu Big Carel’i’funktsioone ja võimaldab teil müüa kuni 25 toodet. Saate seda igal ajal uuendada või madalamale versioonile viia.

suur kartell väikeettevõtte poodSuur kartell sobib suurepäraselt teie ettevõtte ja üldkulude väikeseks hoidmiseks, kuid sellel on mõned olulised puudused, millest peaksite enne registreerumist teadma.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus Suure kartelli poodide ülevaade lähemalt.

Parimad poodidele mõeldud väikeveebi veebisaidi ehitajad: kokkuvõte

Teie väikeettevõtte jaoks on palju veebisaitide koostaja valikuid. Need ehitajad võimaldavad teil luua suhteliselt madala hinnaga vinge veebipoe, mis aitab teil saada alguse ja pääseda poodide maailma.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kümme parimat väikeettevõtluse jaoks mõeldud veebisaidi koostajat on järgmised:

 1. Wix – parim üldine poodide veebisaitide koostaja väikeettevõtetele
 2. Ruuturuum – parim loominguliseks juhtimiseks
 3. Shopify – parim müügispetsiifiliste funktsioonide jaoks
 4. Weebly – keda vaadata
 5. BigCommerce – parim mitmekanaliliseks müümiseks
 6. Ruut – parim veebimüügi ja veebivälise müügi ühendamiseks
 7. Volusus – rohkem kui vaja, kuid suurepärane kasv
 8. GoDaddy – kõige lihtsam kasutada
 9. 3dcart – keerulisem kui see’väärt
 10. BigCartel – vabalt müüa, kuid väga piirav

See 10-liikmeline loend on suurepärane lahendus väikeettevõtetele, kes soovivad veebis alustada. Kui teie pood kasvab, kasvab ka teie veebisait’vajadusi.

Kui teie pood kasvab kiiresti – ja loodetavasti see ka kasvab -, võiksite kaaluda üleminekut suurele ettevõtjasõbralikule platvormile, näiteks BigCommerce, mis sobib ideaalselt kiiresti kasvavate poodide jaoks.

Enamiku väikeettevõtete jaoks soovitame ühte meie esikolmikust. Peaksite kasutama:

 • Wix kui soovite oma eelarvest maksimaalset kasu saada – või kui soovite’olete algaja, kes soovib teie saidi üle täielikku loomingulist vabadust’kujundus.
 • Ruuturuum kui soovite oma poe aluseks klanitud, kaasaegset malli’disain on sisse lülitatud, palju loomingulist juhtimist ja sisseehitatud kõik teie funktsioonid.
 • Shopify kui sa’kaaluge müümist tõsiselt ja soovite võimsaid tööriistu ning lõputut valikut rakendusi, mis aitaksid teil oma ettevõtet juhtida.

Kui teil pole väga konkreetseid vajadusi, siis me ei tee seda’t ei soovita Big Cartelit ega 3dcart’i – nemad’Mõnel väikeettevõttel on see õige, kuid enamik leiab, et need on piiravad ja aeganõudvad.

Praegu soovitame proovida mõnda teist ülaltoodud ehitajat oma väikeettevõtte jaoks. Don’Ärge unustage, et iga platvorm pakub kas tasuta paketti või tasuta prooviversiooni, nii et võite hakata oma tulevase poodimpeeriumi aluseid ehitama ilma isiklike kuludeta.

KKK

Milline on parim e-poe platvorm?

Shopify on parim üldine e-poe platvorm turul’Süsteemi on lihtne kasutada, see pakub parimaid müügivahendeid ja kõige ulatuslikumat klienditoe teenust. Väiksemate ettevõtete jaoks on Wix suurepärane võimalus. See võimaldab teil poe üles ehitada ja paar toodet hõlpsalt müüa.

Kas peaksin kasutama BigCommerce’i või Shopify’i?

BigCommerce on mõeldud kiiresti kasvavatele ettevõtetele, kes soovivad massiliselt laieneda. Sellel on mis tahes platvormi parimad sisseehitatud funktsioonid, kuid see on see’on üsna keeruline töötada, kuna see kasutab keerulist keelt. Shopify on parem väiksematele ettevõtetele. See’on palju lihtsam kasutada kui BigCommerce, aidates teil poe kiiresti üles ehitada.

Milline on odavaim poodide veebisaitide koostaja?

Weebly on soodsaima hinnaga poodide veebisaitide koostaja. Poodipõhised hinnakujundusplaanid algavad kõigest 6 dollarist kuus. See sobib ideaalselt väikestele ettevõtetele, kes hoolitsevad oma eelarve eest. Weebly laseb teil ka tasuta müüa, ehkki see on nii’s ebaõnnestumine piiratud. BigCartel võimaldab teil ka veebis tasuta müüa, kuid see ei saa Weeblyga sobida poodide tööriistade ja funktsioonide jaoks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map