7 parimat cPaneli majutusteenuse pakkujat: kontrollige juba täna oma hostimist

Parimate cpaneli hostingu pakkujate esiletõstetud piltSee artikkel tutvustab teid parimate cPaneli hostimisteenuste pakkujate kaudu ja aitab teil valida endale sobivaima.


Enamik hostingu pakkujaid annab oma kasutajatele juhtpaneeli. Mõelge oma juhtpaneelile nagu armatuurlaud – see’s liides, mida kasutate oma hostimisteenuste, konto ja serveri funktsioonide haldamiseks ühes kohas. See muudab domeeninimede, e-posti aadresside, varukoopiate ja muu haldamise lihtsaks.

cPanel on üks populaarseimaid juhtpaneeli valikuid, kuna see muudab teie veebisaidi käitamise lihtsaks. Kaasas on palju tööriistu ja – mis on teie meelerahu jaoks kõige tähtsam – ka see’s äärmiselt usaldusväärne.

Sest see’on saadaval nii paljudest hostingu pakkujatest, et teile parima cPaneli valimine võib olla keeruline. Tegime omaenda spetsialistide uuringud ja tulime välja seitsme parima cPaneli majutusteenuse pakkujaga.

Ükskõik, kas valite number ühe või seitsme, võite olla kindel, et see on cPaneli maailma saak.

7 parimat cPaneli majutusteenuse pakkujat

 1. Sinine vaim – Parim üldine hostingu pakkuja.
 2. HostGator – Parim tööaja jaoks.
 3. Liikumises – Parim jagatud ja VPS-i hostimiseks.
 4. A2 majutamine – parim pilvemajutamiseks.
 5. SiteGround – Parim töökindluse jaoks.
 6. GoDaddy hostimine – parim lisafunktsioonide jaoks.
 7. HostPapa – Parim, kui teid nõelata kallite pikendamiskuludega.

Bluehost on teie parim valik – see’on parim host üldiselt ja pakub eriti võimsat WordPress-hostimist. HostGator on veel üks tugev konkurent, muljetavaldav 99,99% tööaeg. Liikumises’s cPanel on optimeeritud VPS-i hostimiseks, samas kui A2-host on pilvemajutuse pakkuja number üks. SiteGround pakub stressivaba ja usaldusväärset hostimist ning GoDaddy pakub hulgaliselt lisafunktsioone. HostPapa on viimane oma kallite pikendamishindadega.

Nii palju pakkujaid on väljas’parimate leidmisel on lihtne end hätta jätta. Seda’s miks me’siin uuesti!

Meie’Võrrelge neid parimaid pakkujaid ja jagage need kõik lahti, nii et saate teha võimalikult teadliku ja enesekindla otsuse. Selle artikli lõpuks olete teie’Ma saan teada parimate cPaneli hostimisteenuste pakkujate – ja kõige parematest – külgedest, sina’Ma tean, milline neist on teie jaoks ideaalne valik.

Lisateave

 • Kas olete veebimajutuse jaoks uus? Tutvuge meie sissejuhatusega: Veebimajutusteenused: mis on veebimajutus?
 • Võrrelge meie parimaid pakkujaid Veebimajutusteenuste võrdlustabel
 • Saate täielikult alla Parimad veebimajutusteenuste pakkujad meie üksikasjalikus ülevaates
 • hapukas põhitõdedega meie juhendis: Kuidas veebisaiti majutada?

Parimad cPaneli hostingu pakkujad

Selle asemel, et peate Internetti traalima, otsides iga pakkuja kohta üksikasju’Juhtpaneelid, otsustasime astuda sammu. Meie’oleme iga hostimisteenuse pakkujat proovinud, testinud, võrrelnud ja ristviitanud, et pakkuda teile kogu paketi parimaid külgi.

CPaneli hostimise võrdlus

ProviderSupportDisk SpaceUptimeRaha tagastamise garantii * Odavaim hindSinine vaimHostGatorLiikumisesA2 majutamineSiteGroundGoDaddyHostPapa
24/750 GB – piiramatu99,98%30 päeva2,75 dollarit
24/7Piiramatu99,99%45 päeva2,75 dollarit
24/7

Piiramatu

99,97%

90 päeva6,39 dollarit
24/7Piiramatu99,95%Igal ajal3,92 dollarit
24/710 GB – 960 GB99,98%30 päeva3,95 dollarit
24/7100 GB – piiramatu99,97%Ei4,99 dollarit
Live chat ja telefon100 GB – piiramatu99,97%48 tundi3,95 dollarit

* See näitab minimaalset ajavahemikku – see võib varieeruda sõltuvalt valitud hostimistüübist.

Need on iga pakkuja põhifunktsioonid, nii et saate võrrelda, mida’s pakutakse kõrvuti. See võib olla lihtsam kui lugeda neid kõiki eraldi, eriti kui tegemist on selliste tehniliste funktsioonidega nagu tööaeg ja kettaruum.

Kui sa’olete valmis hüppama jalad kõigepealt iga pakkujaga rõngasse, siis jätkake edasi. Kui teil on vaja neid põhifunktsioone pisut värskendada, siis siin’s kiire jaotus.

Omadused selgitatud

Kettaruum: kettaruum ehk salvestusruum on see, kui palju ruumi teil oma saidi salvestamiseks on’sisu. Mõelge failidele, piltidele, lehtedele ja kõigile toredatele asjadele, mis teie veebisaidi moodustavad – neil kõigil on vaja kuhugi minna! Kui teie salvestusruum on liiga väike, siis seda’on lihtne ette kujutada, mis sind vaevab’Ma hakkan pidevalt tegelema, kui lisate oma saidile sisu…

Uptime: Uptime on protsent serveri töötamisest, mis tähendab, et ka selle toetatud saidid on töös ja töötavad. Kui teie server on alati maas, kuidas keegi teie veebisaiti kunagi külastab? Uptime on võistlusega sammu pidamiseks hädavajalik, nii et veenduge’s võimalikult lähedal 100% -le. Näiteks HostGatoril on muljetavaldav tööaeg: 99,99%!

Märkused hinnakujunduse kohta: Ülaltoodud tabeli hinnad kajastavad diskonteeritud hindu, mida need pakkujad pakuvad uutele klientidele. Kui soovite registreeruda kõige elementaarsemas jagatud hostimiskavas, siis see’See on madalaim hind, mida võite oodata.

Nii hind kui ka kettaruum varieeruvad sõltuvalt valitud hostimise tüübist ja sellest, millisele plaanile registreerute.

# 1. Sinine vaim

Parim üldine hostingu pakkuja

Bluehost plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim WordPressi saitide majutamiseks
 • Pakub ühtlast ja usaldusväärset hostimist
 • Kassa lisandmoodulid võivad hinda tõsta, kui te seda ei tee’t tühistage nende valik

Kas otsite oma WordPressi saidi hostimist? Ära vaata enam! Bluehost saab’t peksa – mitte ainult ei tulnud see välja nagu parim üldine hostingu pakkuja meie uurimistöös, seda’s on ka WordPressi enda poolt pakutav pakkuja number üks.

Me arvame seda’on midagi, mille üle tasuks karjuda, eriti kuna meie uuring toetas Bluehostit’väidavad WordPressi kuulsust. See hõlmab igat tüüpi ja suurusega veebisaite, millel on jagatud, VPS ja spetsiaalsed plaanid, samuti spetsiaalselt kohandatud jagatud WordPressi hostimine, WooCommerce’i hostimine ja hallatav WordPressi hostimine.

Bluehost läheb oma kasutajate jaoks kaugemale. Näiteks Bluehost’Haldatavate WordPressi plaanide hulka kuulub:

 • Tasuta domeen, et teie sait saaks tugevama identiteedi
 • Automaatsed tarkvarauuendused et oma sait oleks ajakohane ja turvaline
 • Tasuta varukoopiaid stressivaba elamuse saamiseks
 • Piiramatu salvestusruum nii et teie sait võib vabalt kasvada
 • Mõõtmata ribalaius nii et saate nautida suurt liiklust

Bluehost on WordPressi osas oma mängu tipus, kuid te ei tea’t peab valima konkreetse WordPressi plaani. Meie uurimistöös tõestas Bluehost end ka tänu VPS-i majutamisele ja pühendatud hostimisele tänu oma usaldusväärsete funktsioonide valikule ja auväärsele tööaja skoorile 99,98%.

Uued kliendid saavad jagatud WordPressi hostimist Bluehostiga kõigest 2,95 dollarist kuus (tavaliselt 7,99 dollarit).

Kõik Bluehostist’hostimisplaanidega kaasneb a 30-päevane raha tagasi garantii, nii et kui sina’Sa pole täiesti rahul saadud teenusega, sina’saate kogu raha tagasi.

Hallatud WordPressi hostimise jaoks olete teie’vaadates alghinnaga 19,95 dollarit kuus kuni 49,95 dollarit kuus koos Bluehostiga’s soodushinnad.

Sinine vaim’s cPanel on kooskõlas ülejäänud kaubamärgiga – puhas, lihtne ja usaldusväärne.

sinise mapi cpanelBluehost cPanel on puhas, selge ja hõlpsasti leitav. Domeene, e-posti kontosid, pistikprogramme ja palju muud saate hallata juhtpaneelilt.

Lisateave

 • Loe Bluehostist lähemalt meie põhjalikust Bluehost ülevaade
 • Veenduge, et Bluehost sobib teie eelarvega meie eelarvega Bluehost Hinnakujundus Ülevaade
 • Miks on Bluehost WordPressi jaoks nii hea? Siit saate teada meie arvustuse kohta parim WordPressi majutusteenuse pakkujas
 • Leidke oma WordPressi saidi jaoks täiuslik pakkuja Parim hallatud WordPressi hostingu pakkujad

# 2. HostGator

Parim Uptime jaoks

HostGatori plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • 99,99% tööaega
 • Lihtne kasutada juhtpaneeli
 • Seal on odavamaid pakkujaid
 • Tugiportaal võib olla tohutu

HostGator ei võta mitte ainult auhinna parima tööalase tulemuse eest, vaid ka varastab võidu parim pühendatud hostingu pakkuja.

Mis aga selle nii heaks teeb? Alustuseks purskab see sündmuskohale muljetavaldav 99,99% tööaeg. Seda’s on kõrgeim tööaeg, mida võite ükskõik milliselt pakkujalt realistlikult oodata, kuna serverit mõjutavad väikesed värskendused ja rikked.

HostGator on Bluehost’i jaoks peaaegu sekund, ühendades selle kõrge töövõime skoori täieliku hulga tugivõimalustega, paljude hostimistüüpidega ja kvaliteetsete funktsioonide (näiteks CodeGuard) täismajaga.

Mida’s rohkem, HostGator on oma cPaneli kohandanud, et seda oleks veelgi lihtsam kasutada – see’S on väga lihtne navigeerida ja leida kõik vajalik. HostGatori tugiportaalis on ohtralt videoid, artikleid ja juhendeid ka juhuks, kui te takerdute!

hostgator cpanelHostGator kasutab cPaneli, et anda oma kasutajatele selge ja lihtne liides oma saitide käivitamiseks. Juhtpaneelilt saate hallata domeene, jälgida liiklust ja teha palju muud.

HostGator esines eriti hästi pühendatud hostimise osas. Saate kindla valiku funktsioone, sealhulgas:

 • Sisseehitatud SSL-turvalisus külastajate turvaliseks hoidmiseks ja Google’i õnnelikuks tegemiseks
 • 1 TB kettaruumi tonni sisu talletamiseks
 • Valik Linuxi või Windowsi hostimine vastavalt teie vajadustele
 • Mõõtmata ribalaius suure liiklusega hakkama saamiseks
 • 8 GB RAM et kõik sujuks

… ja see’s just kõige odavama spetsiaalse plaani järgi!

HostGator’Odavaim pühendatud plaan on selle sobivalt nimega Value Serveri plaan, mis maksab Kuus 119 dollarit uutele kasutajatele. Kui sa’Kui te pole veel pühendatud hostimiseks valmis, saate hostida HostGatoriga nii vähe kui võimalik 2,75 dollarit kuus selle odavaima jagatud plaani alusel.

hostgatori parim cpaneli pakkujaHostGatoriga saate hakata hostima kõigest 2,75 dollarit kuus kõige odavama jagatud hostimiskava korral.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus HostGatori ülevaade lisateavet selle populaarse pakkuja kohta
 • Loe lähemalt Parimad pühendatud hostingu pakkujad
 • Võrdle HostGatorit tema konkurentidega:
  • HostGator vs GoDaddy
  • SiteGround vs HostGator
  • Bluehost vs HostGator

# 3. Liikumises

Parim jagatud ja VPS-i hostimiseks

InMotion plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim virtuaalserveri pakkuja
 • Parim VPS-i hostingu pakkuja optimeeritud VPS-i cPaneliga
 • Pole odavaim pakkuja turul

InMotion saab’ei saa peksa, kui tegemist on jagatud hostimise ja VPS-i hostimisega. See jõudis liiga tippu mõlemat tüüpi hostimise osas, hinnates muljetavaldavalt funktsioone, kettaruumi ning abi ja tuge.

Enamik inimesi alustab virtuaalserveriga’s on kõige elementaarsem valik ja InMotion sisaldab hulgaliselt funktsioone, mis tagavad, et teie sait saab elus parima alguse. 6,39 dollari eest kuus, võite oodata tasuta varukoopiaid, tasuta domeeni, piiramatuid e-posti kontosid, piiramatut kettaruumi ja palju muud.

Ja kui’on aeg anda oma saidile kindlam hostimisplaan, võite loota InMotionile ka täpse VPS-i hostimise pakkumiseks. Plaanid algavad 29,19 dollarist kuus ja sisaldavad selliseid funktsioone nagu juurjuurdepääs (serveri lõplikuks kontrollimiseks ja kohandamiseks), tasuta varukoopiad (meelerahu tagamiseks) ja kuni 260 GB salvestusruumi, et anda teie saidile ruumi kasvada.

Liikumises’s cPanel on segamatu ja selge, kõik on paigutatud ühele lehele.

inmotion cpanelInMotion kasutab cPaneli, et anda teile saidi haldamiseks kõikehõlmav kõik-ühes keskus.

See teeb teie saidi erinevate jaotiste haldamise lihtsaks, samuti saate statistikat jälgida, näiteks ribalaiuse kasutamist. Võite sirvida või kasutada ülaosas olevaid menüülinke, et liikuda otse soovitud jaotisse, või kasutada otsinguriba tulemuste kitsendamiseks.

cpaneli otsingOtsinguriba abil on lihtne pääseda otse hallatavatesse piirkondadesse.

Üks lisavõimalusi, mida InMotion pakub cPaneli kasutamisel, on see, et saate tõesti kohandatud teenuse, kuna cPaneli saab spetsiaalselt optimeerida VPS-i majutamiseks. cPanel VPS Optimized tagab ressursside minimaalse kasutamise, parandades jõudlust ja kiirust.

See cPaneli versioon on kaasatud kogu InMotioni’s VPS plaanid – ühendage spetsiaalselt optimeeritud teenus InMotioniga’esiplaanil olevad omadused ja teie’saite võidukombinatsiooni!

inmotion parim cpanel vps pakkujaInMotion on parim VPS-i hostimisteenuste pakkuja ja hõlmab cPaneli, et pakkuda kasutajatele oma veebisaitide jaoks parimat võimalikku jõudlust.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus InMotioni hostingu ülevaade selle muljetavaldava pakkuja kohta põhjalikuks tutvumiseks
 • Lisateave saidi kohta Parimad virtuaalserveriteenuse pakkujad meie arvustuses
 • Võrdle Parimad VPS-i hostingu pakkujad meie täielikus ülevaates
 • Valige meie saidi ja oma eelarve jaoks parim pakkuja parimad odavad VPS-i hostingu pakkujad
 • Kas pole kindel, millist tüüpi hostimist vajate? Meie Virtuaalserver vs VPS-hostimine võrdlus seab teid õigele teele!

# 4. A2 majutamine

Parim pilvemajutamiseks

A2 hostimise plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim pilve majutamiseks
 • Suurepärane klienditeenindus
 • Üsna madal tööaeg – 99,95%

Halb klienditeenindus on üks pettumust valmistavaid asju – te ei tea’ei taha olla viimane inimene, kes teab, millal teie saidil midagi valesti läheb! Seda’see on midagi, mida sa ei tea’A2 Hosting ei pea muretsema. Välkkiire ja hea meelega abiks võite klienditeeninduse osas arvestada A2 Hostingiga!

Meie uurimistöös, A2 Hosting paistis silma ka suurepärase pilvemajutamisega, mis võimaldab teil oma plaani ressursse vastavalt vajadustele kohandada.

A2 Hosting kasutab cPaneli intuitiivse kujunduse ja hõlpsasti kasutatava liidese tõttu. Ta kasutab seda populaarset juhtpaneeli oma jagatud, VPS-i, pühendatud ja edasimüüja serverite toiteks ning ühendab cPaneli ja suure jõudlusega SwiftServerid, et anda teie saidile vajalik võimsus ja kiirus.

Ja kuidas on selle hostimisega?? A2-hostimine on kindel valik – meie uurimistöös sai see väga soliidse 4,3 tärni viiest üldiselt. Sellel on täielik valik abi- ja tugivõimalusi, samuti lai valik erinevaid hostimistüüpe.

Seal, kus A2 Hosting alla kukkus, oli siiski see üsna madal töövõime tulemus – 99,95%. Vaatamata sellele puudusele valmis see ikkagi sisse kolm parimat pakkujat jagatud hostimise, VPS-i hostimise, pilvemajutuse ja hallatava WordPress-hostimise jaoks.

A2 majutamine’Selle hinnad algavad odavaima virtuaalserveriplaani korral 3,92 dollarist ning pakuvad ka helde raha tagastamise garantiid igal ajal.

A2 hostingu tugikeskuses on palju õpetusi ja artikleid, mis aitavad teil cPaneliga hakkama saada ja see’teil on hõlpsasti võimalikud küsimustega isiklikult ühendust võtta.

a2 hosting cpaneli pakkuja klienditeenindusA2-hostimine paistab silma klienditeeninduse osas, nii et tunnete end mugavalt kõigi võimalike küsimustega.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus A2 majutuse ülevaade et näha’s on teie jaoks õige valik

# 5. SiteGround

Parim töökindluse jaoks

SiteGround plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Soovitab WordPress
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • Madal kettaruum
 • Tasuta domeeni pole

Kui teie põhifookus on püsiv, stressivaba, usaldusväärne hostimine, siis on SiteGround teie jaoks valik. Kõigi SiteGround plaanide jaoks on kaasas cPanel, et muuta teie konto haldamine lihtsaks. Hallake oma domeene, jälgige arveldusi ja pääsete isegi tugiteenuste juurde oma juhtpaneeli kaudu saidi SiteGround abil.

Teil on saidi SiteGround abil palju hostimisvõimalusi. Seda ei tehtud’ei paista meie uurimistöös silma headel või halbadel põhjustel – see sobib mugavalt konkurentide seas 4 tärniga 5-st.

SiteGround pakub seitset tüüpi hostimist. Neist see’tugevaim oma pühendatud hostimise ja hallatava WordPress-hostimise osas. See’s ei ole kummaski kohal number üks, kuid see on nii soovitab WordPress selle kohandatud funktsioonide tõttu.

Alates 3,95 dollarist kuus saate olulisi WordPressi funktsioone, näiteks tasuta installimist ja migreerimist, igapäevaseid varukoopiaid, automaatvärskendusi ja WordPressi spetsialistide tuge. See’pole päris Bluehostil’tase, kuid see’s on kindel ja kindel valik.

saidi usaldusväärne cpaneli hostimineKogu SiteGround’hostimisplaanides on cPaneli uusim versioon, mis on kohandatud, et muuta see veelgi algajasõbralikumaks

Lisateave

 • Lugege meie täismahus SiteGround ülevaade selle omaduste, hindade ja muu kohta
 • Pakkujate vahel ära rebitud? Parima valiku leidmiseks lugege meie ekspertide võrdlusi:
  • SiteGround vs GoDaddy
  • SiteGround vs InMotion
  • SiteGround vs Bluehost
  • SiteGround vs HostGator

# 6. GoDaddy hostimine

Parim lisafunktsioonide jaoks

GoDaddy plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Kaasas palju funktsioone, nii sisseehitatud kui ka valikulised lisad
 • Lihtne hallata mitut teenust ühest armatuurlaualt
 • Enamikul hostimiskavadel pole raha tagasi garantii

Kõigi teenuste jaoks, mis hõlmavad hostimist, domeeninimesid, e-posti, turundust ja muud, vaadake GoDaddy. See’Pole just kõige arenenum hostimisteenuse pakkuja, kuid sellel on terve rida täiendavaid tööriistu, millega teid turgutada.

GoDaddy pakub terve hulga võimalusi, mida saate kõiki hõlpsalt ühes kohas hallata. See teeb sellest populaarse, kui mitte eriti võimsa valiku.

Meie uurimistöös hindas GoDaddy oma jagatud hostimiskavade omaduste eest kõige rohkem punkte. Just kõige odavama turundusplaani korral saate kasu tasuta varundamistest, tasuta domeenist, esimese aasta tasuta ettevõtte e-posti aadressist ja muust.

Kõigi nende suurepäraste lisade tõttu hindas GoDaddy meie uurimistöö tunnusjooni.

GoDaddy langes aga raha väärtuse langemisel auastmetest madalamale. GoDaddy võitis ilma enamiku hostimiskavade (sealhulgas jagatud hostimise) korral raha tagasi tagastamiseta ja üsna kopsakate uuendamiskuludega’t ei too sulle kõige rohkem paugu.

cPanel seda ei tee’t ei toeta Windowsi hostimist, nii et saate cPaneli GoDaddyga ainult siis, kui registreerute mõne selle Linuxi hostimisplaaniks. Tavaliselt soovitame Linuxi majutamist’s on kiirem ja üldiselt odavam, samas kui Windows on täpsem ja pole’t enamiku kasutajate jaoks vajalik.

godaddy cpanel jagas linuxi hostimistGoDaddy kasutab oma juhtpaneeli jaoks cPanelit, mis tähendab, et teile on tagatud usaldusväärne ja hõlpsalt navigeeritav liides oma konto ja veebisaidi haldamiseks.

Lisateave

 • Loe meie GoDaddy majutuse ülevaade et teada saada, mis see on’sai poodi

# 7. HostPapa

Parim, kui soovite odavate pikendamishindadega kinni hoida

HostPapa plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Piiramatu ribalaius odavaimate plaanide korral
 • Tasuta domeeni registreerimine on saadaval
 • Suured uuendamiskulud
 • Tasuta varukoopiaid pole

HostPapal on kindel valik funktsioone ja see andis WordPressi jagatud hostimiskavade eest meie uurimistöös isikliku parima tulemuse. Saate rea funktsioone, sealhulgas:

 • Tasuta domeen
 • Tarkvarauuendused
 • SSL turvalisus
 • Piiramatu ribalaius

Me arvame seda’Kõige parem on olla aus juba alguses, mistõttu peaksite teadma, et HostPapa uuendamise kulud on üsna kallid. Ehkki sellel võib olla uutele kasutajatele atraktiivseid müügifunktsioone, pole HostPapa see siiski nii’t nii ahvatlev, kui uuendamisaeg rullub ringi.

Kui olete registreerunud pikaajalistest kuludest teadlik, võib HostPapa olla suurepärane valik.

Kampaaniahinnad ulatuvad HostPapa puhul 3,95 dollarist kuus kuni 12,95 dollarini kuus’s kolm jagatud WordPressi hostimiskava. Tänu 99,97% tööajale, pakutavale rohkele kettaruumile ja kasutajasõbralikule cPanelile on HostPapal ülemused, millele tasub mõelda.

hostpapa cpanelHostPapa’s cPanel on selge, kasutajasõbralik ja hõlpsasti liikuv.

Lisateave

 • Loe meie HostPapa ülevaade et teada saada, kas see’see sobib sulle

Kas on veel muid cPaneli majutusteenuse pakkujaid??

cPanel on üks laialdasemalt kasutatavaid juhtpaneele turul, peamiselt seetõttu’s on nii lihtne kasutada. Muidugi on mõistlik, et cPaneli kasutades on seal rohkem pakkujaid kui seitse meie loendis – kuid need on parimad seitse!

On ka teisi pakkujaid, kes kasutavad omaenda cPaneli versiooni, mida meie’olen uurinud ja oskan soovitada. Need pakkujad on parimad, kui soovite midagi pisut teistsugust, kuid sama kasutajasõbralikku.

iPage

Kahtlemata, iPage on raha väärtuse osas kõige tugevam. IPage abil saate selle jagatud hostimisplaanis majutada alates 1,99 dollarist kuus – see on nii’s tavahinnast 75% soodsam ja sisaldab tasuta domeeni registreerimist!

Peamine, mida peate iPage kohta teadma, on see, et see ei tööta’Ärge kasutage cPaneli – sellel on oma iPage’i juhtpaneel. Selle kohandatud juhtpaneeli kasutamise eesmärk on lihtsustada disaini isegi rohkem kui cPanel, muutes selle võimalikult algajasõbralikuks. See armatuurlaud võimaldab ka kiiret ja hõlpsat juurdepääsu kõigile teie haldustööriistadele ning seda saab kujundada nii, et see kajastaks iPage’i ennast.

Üldiselt on iPage hea ja eelarvesõbralik hostimisteenuse pakkuja, mis sobib suurepäraselt, kui soovite lihtsalt asju lihtsamaks teha. Selle “üks suurus sobib kõigile” jagatud hostimise plaan tähendab, et te ei pea’Teie saidi kasvades ei pea muretsema kulude suurenemise pärast.

DreamHost

DreamHost on parim salvestusruumi hostimise pakkuja. CPaneli asemel on DreamHostil kohandatud juhtpaneel nimega DreamHosti paneel.

DreamHosti paneel töötab sarnaselt cPaneliga, andes teile juhtelemendid, et hallata kõike alates maksetest ja serveritest kuni teie kontole, juurdepääsu toele ja muule. Sellel on lihtsad menüüd, kasulikud lingid ja ülitähtis otsinguriba kiirete paranduste tegemiseks.

DreamHost on WordPressi soovitatud teine ​​pakkuja ja sellel on muljetavaldav hulk funktsioone.

WPEngine

WPEngine on suunatud WordPressi kasutajatele, valida on nelja hallatava WordPressi hostimisplaani vahel.

See’Pole üllatav, et see WordPressi spetsialistide pakett sisaldab tipptasemel abi ja tuge. Sina’Peate sisse logima 115 dollarini kuus Kasvuplaan, et avada ööpäevaringne telefonitugi, või olge julged ja jätkake kohandatud kavaga, et pääseda juurde konsultatiivsele pardaletulekule (ooh).

WPEngine kasutab omaenda cPaneli versiooni, mille ta on loonud kasutajatele parima võimaliku WPEngine’i kasutamise võimaldamiseks. Seda juhtpaneeli nimetatakse kasutajaportaaliks, ja võimaldab teil juurde pääseda kõigile peamistele funktsioonidele, näiteks külastaja statistika, salvestus- ja ribalaiuse kasutamine ning domeenihaldus.

wpengine kasutajaportaalWPEngine’s Kasutajaportaal annab teile puhta ja lihtsa liidese saidi haldamiseks.

cPanel või kohandatud juhtpaneel – kuidas neid võrrelda?

Päeva lõpus teevad kõik juhtpaneelid sarnast tööd – sina’Teil on keskne kõik-ühes keskus saidi oluliste funktsioonide haldamiseks.

Ehkki erinevad pakkujad kohandavad oma cPaneli, jäävad põhitõed üldiselt samaks. Teil on tavaliste veebipõhiste cPaneli juhendite ja juhendite eelis, mis aitavad teid välja vahetada, pakkujate vahel on hõlbus vahetada.

Kohandatud juhtpaneelid pakuvad teenusepakkujaga paremini kohandatud ja spetsiifilist teenust’teie enda andmed ja kujundus, mis on teile ja teie saidile kasulik. Siiski, seal’on ka rohkem riskiruumi – te ei tea’Ei tea, kui lihtne või keeruline seda kasutada võib olla, ja pakkujate vahetamine hiljem võib olla keerulisem.

Mõned pakkujad pakuvad tegelikult oma juhtpaneeli demo, mis on suurepärane võimalus näha, kas see enne registreerumist teie ruudud linnukese teeb.

Lisateave

 • Kas soovite pilvehostimise kohta rohkem teada saada? Loe Parimad pilvimajutuse pakkujad meie põhjalikus ülevaates
 • Loe meie iPage ülevaade selle eelarvesõbraliku pakkuja kohta lisateabe saamiseks
 • Kas soovite näha madalamaid hindu? Vaadake, kuidas iPage võrdub Parimad odavad veebimajutusteenuste pakkujad turul
 • Kui teile meeldis WPEngine’i välimus’Juhtpaneel, lugege meie WPEngine ülevaade ja vaata, kas see on’see sobib sulle!

Parimad cPaneli majutusteenuse pakkujad – kokkuvõte

See artikkel on koondanud seitse parimat teenusepakkujat, kes kasutavad cPanelit, ja isegi tutvustas teile mõnda, kes on läinud oma teed, kuid mida saab siiski väga soovitada.

cPanel on juhtpaneel, mis hõlbustab teie veebisaidi, domeenide, serveriseadete, e-posti kontode ja muu haldamist ja käitamist ühest kohast. See’See on populaarne algajatele sõbralik juhtpaneel, mida kasutab enamik hostingu pakkujaid.

7 parimat cPaneli majutusteenuse pakkujat: kokkuvõte

 1. Sinine vaim – Parim üldine hostingu pakkuja.
 2. HostGator – Parim tööaja jaoks.
 3. Liikumises – Parim jagatud ja VPS-i hostimiseks.
 4. A2 majutamine – parim pilvemajutamiseks.
 5. SiteGround – Parim töökindluse jaoks.
 6. GoDaddy hostimine – parim lisafunktsioonide jaoks.
 7. HostPapa – Parim, kui teid nõelata kallite pikendamiskuludega.

Aga ülejäänud? Need pole’t ainsad tippkvaliteediga pakkujad – meie’Olen uurinud teisi, kes kasutavad oma kohandatud juhtpaneele, ning DreamHost, iPage ja WPEngine on kõik kõvasti tööd teinud, et tuua teile juhtpaneel konkureeriva cPaneli juurde.

Üldiselt me’d pean soovitama Bluehostit kui parimat pakkujat, kelle vahel valida. See’S on saanud funktsioonid, hinnad ja usaldusväärse juhtpaneeli alglaadimiseks. Parima üldise veebimajutusteenuse pakkuja ning ka vaieldamatu WordPressi hostimise meister, Bluehost ei’ei jäta palju ruumi konkurentsile.

Don’Ärge laske tolmul pärast seda eepilist show-d settida – vali võitja, võta cPaneli üle kontrolli ja naudi õnnelikku hostimist!

Parimad cPaneli hostingu pakkujad: KKK

Kas cPanel on tasuta?

CPanel ei ole üksi tasuta toode – see algab kell 15 dollarit kuus. Kuid, Enamik hostingu pakkujaid lisab selle oma hostimiskavasse tasuta, nii et sa ei tea’t ei pea muretsema lisatasu maksmise pärast! Mõni annab teile selle aasta jooksul tasuta, kuid lisate selle eest lisatasu, seega kontrollige enne registreerumist kindlasti oma plaani.

Kas minu juhtpaneel on privaatne?

Jah! Juhtpaneelile, sõltumata sellest, peate sisse logima’s cPanel või kohandatud. See’on oluline hoida oma juhtpaneel turvalisena, kuna sellel on kogu teie veebisaidi jaoks oluline teave ja seaded. Sa ei tea’t ei taha, et juhuslik võõras inimene satuks sisse ja hakkaks teie domeenide või meilidega segama!

Kas cPanel ühildub igat tüüpi hostimisega?

cPaneli saab kasutada ainult Linuxi hostimiseks, mitte Windowsi hostimine. Seda ei tohiks’See ei tohiks olla enamiku inimeste jaoks probleem, kuna Linux on kõige populaarsem ja laialdasemalt soovitatav hostimisviis. See’s kiirem, odavam ja ajakohasem. Kui aga vajate Windowsi hostimist, cPaneli asemel võite kasutada tarkvara Plesk – paljud pakkujad pakuvad mõlemat, nii et kedagi ei jäeta.

Veebisaidi ehitaja eesmärk on pakkuda teile ausaid andmeid. Seda’Seetõttu viime läbi oma uurimistöö ja saame otsese, isikliku ülevaate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map