7 parimat poodiplatvormi | Ehitage oma pood juba täna

Kas soovite Internetis raha teenida? Kui jah, siis sina’olete jõudnud õigesse kohta. Eduka veebiettevõtte loomine algab teie jaoks parima e-poe platvormi valimisega, seetõttu selgitab see artikkel seitset parimat veebipõhist platvormi.


Poodiplatvormid võimaldavad teil luua oma veebipoe ilma kodeerimisoskusteta, põhjatu eelarve või veebidisaini kraadi omandamata. Need on pakitud poodipõhiste kujunduste ja funktsioonidega, et muuta teie ettevõtte loomine võimalikult lihtsaks ja edukaks.

Saadaval on nii palju poodiplatvorme, ühe valimine võib üsna kiiresti üsna segadusse ajada – eriti kui nad kõik väidavad end olevat parimad. Don’t raisake oma aega või raha teisejärgulise poodide platvormi jaoks. Meie’olete uuringud läbi viinud ja nüüd saate teada parimad seitse poodide platvormi!

Parimad poodiplatvormid: selgus 7 parimat

 1. Shopify – parim universaalne pood.
 2. Wix – hea hinna ja kvaliteedi suhe.
 3. BigCommerce – parim suurtele ja kiiresti arenevatele ettevõtetele.
 4. Ruuturuum – parim kvaliteetsete mallide ja esteetiliste vaateplatvormide jaoks.
 5. Weebly – seda, mida vaadata.
 6. Volusioon – suurepärased analüüsifunktsioonid.
 7. GoDaddy – parim algajatele.

Shopify on parim valik – see’võimas, kuid hõlpsasti kasutatav. Wix on veelgi algajasõbralikum, kuid tal on vähem müügivahendeid. BigCommerce sobib ideaalselt kiiresti kasvavate kaupluste jaoks, samas kui Squarespace on ilmekaima kujundusega. Weebly, Volusion ja GoDaddy on vähem ümarad, kuid neil on õige ettevõtte jaoks suured eelised.

Me viisime läbi sadu tunde uurimist ja katsetamist et seda loendit tuua, et saaksite istuda ja nautida meie seitsme parima poodide jaotust. Meie’Samuti saate teada, millised platvormid on majandusharude kaupa parimad, et pakkuda teile üksikasjalikku madalama taseme funktsiooni ja aidata teil alustada õigete platvormidega.

Kui sa’Kui soovite minna, näete meie allolevas võrdlustabelis, kuidas peamised poodiplatvormid peamisi funktsioone hindavad. Igal selle loendi platvormil on kas tasuta prooviversioon või tasuta pakett, nii et saate enne ostmist proovida – meie’olete lisanud linke, et saaksite neid testida:

Võrrelge parimaid poodide veebisaidi platvorme

Enim huvitatud e-poe platvormide valimiseks võite alloleva diagrammi veerge lisada ja eemaldada, kasutades ‘Sulge’ esimeses reas olevad ikoonid. Kui teatud kategooria kategooria pole’Kui teile huvi pakub, saate selle oma võrdluse isikupärastamiseks tabelist eemaldada. Niimoodi, sina’Leiate teie jaoks parima e-poe platvormi kohe!

Shopify Wix BigCommerce Ruuturuum Weebly Volusus GoDaddy

 • Shopify 4,7 / 5
 • Wix 4,3 / 5
 • BigCommerce 4,2 / 5
 • Ruuturuum 4,2 / 5
 • Weebly 4,1 / 5
 • Volusioon 3,9 / 5
 • GoDaddy 3,7 / 5

Uuendage ehitajaid shopify logo väikese veebisaidi ehitaja Shopify wix logo Wix suurettevõtte logo BigCommerce ruudu logo Ruuturuum weebly_logotype Weebly voluse logo Volusus godaddy logo GoDaddy Üldine hinnang (BECP) 4,7 / 5 4,3 / 5 4,2 / 5 4,2 / 5 4,1 / 5 3,9 / 5 3,7 / 5 Parima autasu Parim universaalne poodiplatvorm Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe Parimad sisseehitatud funktsioonid Parima kujundusega mallid, mida on vaja vaadata suurepäraseid Analyticsi funktsioone, mida on kõige lihtsam kasutada 4 3,6 3,3 3,4 4 2,8 4.1 Müügifunktsioonid Müügifunktsioonid 4,7 2,6 4,5 3,5 2,6 4,4 2,9 – Mitme kanaliga integreerimine Inventuur 5 2 5 5 3 4 5 Maksevõimalused Amazon Apple Pay Ruut Triip PayPal Veebisaidi funktsioonid Veebisaidi funktsioonid 4.1 4 4.1 3.6 4 3.5 2.1 Kliendi sisselogimine Liikmete piirkond Paroolikaitse SEO 4 5 5 3 4 4 4 Kujunduse kujundamise funktsioonid 3,7 4 3,2 4,2 3,2 3,4 2,6 Kujunduse paindlikkus Tugi Abi ja tugi 4,1 4,7 3,2 3,5 3 3,8 3,3 Rahaline hinna ja kvaliteedi suhe 3,5 4,5 3,7 4,4 4,5 3,7 3,4 tasuta prooviversioon 14-päevane prooviversioon Jah 15-päevane prooviversioon 14-päevane prooviversioon jah 14-päevane prooviversioon 30-päevane prooviversioon tasuta Sisenemisplaan (igakuine)

 • 29 dollarit
 • 16,5 dollarit
 • 29,95 dollarit
 • 18 dollarit
 • 8 dollarit
 • 29 dollarit
 • 25 dollarit

Kliendi hinne Kliendi hinne 4,7 4,5 3,2 4 4 2,5 4,1 üldine hinnang (BECP)

4,7 out of 5

4.3väliselt 5-st

4,2 välja 5-st

4,2 välja 5-st

4,1 välja 5-st

3,9 viiest

3,7 viiest

Külasta
Shopify külastus
Wixi külastus
BigCommendi visiit
Ruumikülastus
Weebly külastus
Volusioonikülastus
GoDaddy Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake meie Shopify ülevaadet Vaadake meie Wixi ülevaadet Vaadake meie BigCommerce’i ülevaadet Vaadake meie Squarespace’i ülevaadet Vaadake meie Weebly ülevaadet Vaadake meie Volussi ülevaadet Vaadake meie GoDaddy ülevaadet Lisa ehitaja üldine hinnang (BECP) Mis see on?

See üldine hinnang on kõigi tegurite keskmine tulemus, mida me poodiplatvormide hindamiseks kasutame.

Miks see oluline on??

Kui sa’Kiirustades on see hetkevaatevaade teile kiireks vastuseks küsimusele: ‘mis on parim e-poe platvorm?’

Võrdlus shopify 4,7 / 5 wix 4,3 / 5 suurkaubandus 4,2 / 5 ruut 4,2 / 5 weebly 4,1 / 5 volusioon 3,9 / 5 godaddy 3,7 / 5 Sulge parima auhinna auhind Mis see on?

Vaadake, millised funktsioonid on igal poodiplatvormil kõige parem.

Miks see oluline on??

See auhind näitab, millises valdkonnas edestab iga platvorm konkurente. Kui sa’sa pole kindel, mida sa’otsides võivad need aidata teid õigel teel veebipõhise veebisaidi koostaja leidmiseks.

Võrdlus shopify Parim universaalne poodiplatvorm wix Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe suurpood Parimate sisseehitatud funktsioonide ruut Parima kujundusega mallid – weebly Üks, mida vaadata – Suurepärane Analyticsi funktsioonid godaddy Lihtsaim kasutada tihedat kasutusmugavust Mis see on?

Kui intuitiivselt seda ehitajat kasutada on?

Miks see oluline on??

Kui sa’kas te pole tehnoloogiliselt eriti asjatundlik, saate ikkagi veebipoe üles ehitada! Me teame, et palju inimesi pole’t pole arvutis liiga enesekindel ja sellepärast me’hindasite iga poodiplatvormi selle kasutamise lihtsuse kohta. See tähendab, et saate valida oma oskuste tasemele vastava platvormi.

Võrdlus shopify 4/5 wix 3.6 / 5 bigcommerce 3,3 / 5 ruut 3.4 / 5 weebly 4/5 volusion 2,8 / 5 godaddy 4,1 / 5 Sule müügiomadused Mis see on?

Tehingutasud, sõltumata sellest, kas saate luua sooduskoode ja loobutud ostukorvi taastamisest. Need on vaid mõned müügifunktsioonid, mida oleme arvesse võtnud, et pakkuda teile kombineeritud hinne selle kohta, kui hea on iga platvorm’s müügiomadused on.

Võrdlus shopify 4.7 / 5 wix 2.6 / 5 bigcommerce 4.5 / 5 ruut 3.5 / 5 weebly 2.6 / 5 volusioon 4.4 / 5 godaddy 2.9 / 5 Sulgege mitme kanaliga integratsioon Mis see on?

Kas saate müüa kogu sotsiaalmeedias ja muudel turgudel?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sule inventuur Mis see on?

Kuidas me hindame iga poodiplatvormi?’Varude kvaliteet põhineb toodete hulgal, mida saate müüa, võimalusel luua mitu varianti, kui saate tooteid hulgikaupa importida, saadaval oleval laohaldusel, kas saate tulude aruandeid ja kas näete külastajate arvu.

Võrdlus poodides 5/5 wix 2/5 bigcommerce 5/5 ruut 5/5 weebly 3/5 voluse 4/5 godaddy 5/5 Sulge Amazon Mis see on?

Kas nad aktsepteerivad maksevõimalusena Amazoni?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulgege Apple Pay Mis see on?

Kas nad aktsepteerivad maksevõimalusena Apple Pay-d?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulge ruut Mis see on?

Kas nad aktsepteerivad Square’i maksevõimalusena?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulge triip Mis see on?

Kas nad võtavad maksevõimalusena vastu Stripe’i??

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulgege PayPal Mis see on?

Kas nad aktsepteerivad maksevõimalusena PayPali??

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sule veebisaidi funktsioonid Mis see on?

Sellesse kategooriasse kuuluvad sellised valdkonnad nagu sisseehitatud funktsioonid, salvestusruum, rakenduste poe kvaliteet ja kas platvorm on võimeline ajaveebi toetama.

Võrdlus shopify 4,1 / 5 wix 4/5 bigcommerce 4,1 / 5 ruut 3,6 / 5 weebly 4/5 volusion 3,5 / 5 godaddy 2,1 / 5 Sulge kliendi sisselogimine Mis see on?

Kas neil on turvavõimalusena kliendi sisselogimine??

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sule liikmete ala Mis see on?

Kas neil on turvaalana mõni liikmeskond??

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulgege paroolikaitse Mis see on?

Kas neil on turvavalikuna paroolikaitse??

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulge SEO Mis see on?

Otsimootorite optimeerimine on võime kohandada oma e-pood otsingumootoritele paremini arusaadavaks ja seeläbi parandada teie nähtavust veebis.

Miks see oluline on??

Silmapaistvama veebipõhise kohaloleku olemasolu on oluline, et saada rohkem e-poe kliente ja edendada teie lõpptulemust!

Võrdlus shopify 4/5 wix 5/5 bigcommerce 5/5 ruut 3/5 weebly 4/5 volusion 4/5 godaddy 4/5 Sule disainifunktsioonid Mis see on?

See oli üks üldisi valdkondi, mida uurisime muude funktsioonide hulgas pakutavate mallide kaubamärgi ja kujunduse osas. Seejärel ühendati kõik need kategooriad, et saada meile kujundusele üldine hinne.

Võrdlus shopify 3,7 / 5 wix 4/5 bigcommerce 3,2 / 5 ruut 4,2 / 5 weebly 3,2 / 5 volusioon 3,4 / 5 godaddy 2,6 / 5 Kujunduse paindlikkus Mis see on?

Kas saate oma teemat / malli muuta pärast saidi ilmumist?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sulgege spikker ja tugi Mis see on?

Hinnatakse teenuse pakkujalt toetuse saamise viiside arvu üle. Kas pakkuja pakub abikeskust, piletisüsteemi, telefoniteenust ja reaalajas vestlust? Ja kas telefoni / reaalajas vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt.

Miks see oluline on??

Kellelegi ei meeldi takerdumine, nii et see on’on rahustav seal teada saada’kui teil seda vaja on, on abi käes. 24/7 teenus on eriti oluline, kuna see lisab seal isikupära ja vahendeid’alati on keegi teid abistav.

Võrdlus shopify 4,1 / 5 wix 4,7 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 ruut 3,5 / 5 weebly 3/5 volusioon 3,8 / 5 godaddy 3,3 / 5 Lähedase hinna ja kvaliteedi suhe Mis see on?

Kas saate oma dollari eest tõesti parima? Tahtsime veenduda, et pakume teile ausat ja esinduslikku teavet selle kohta, kas iga ehitaja pakutavad omadused on teie makstavat hinda tõesti väärt.

Võrdlus shopify 3,5 / 5 wix 4,5 / 5 bigcommerce 3,7 / 5 ruut 4,4 / 5 weebly 4,5 / 5 volusioon 3,7 / 5 godaddy 3,4 / 5 Sulge tasuta prooviversioon Mis see on?

Kas nad pakuvad tasuta prooviversiooni??

Võrdlus shopify 14-päevane prooviversioon wix Jah suurkauplus 15-päevane prooviruum 14-päevane katsetus weebly Jah volusioon 14-päevane katsetus godaddy 30-päevane proov Sulge tasuta kava Mis see on?

Kas nad pakuvad tasuta kava?

Võrdlus kaupleb wix suurkaubandus ruut weebly volusus godaddy Sule sisenemisplaan (kord kuus) Mis see on?

Sellel poodiplatvormil teile kõige odavam pakett.

Miks see oluline on??

Kui soovite ehitada veebipoe, kuid ärge’Kui teil pole suurt eelarvet, tasub tõenäoliselt uurida poodide platvormi algtaseme plaani.

Võrdlus kaupleb

 • 29 dollarit

wix

 • 16,5 dollarit

suurkaubandus

 • 29,95 dollarit

ruut

 • 18 dollarit

weebly

 • 8 dollarit

volusus

 • 29 dollarit

godaddy

 • 25 dollarit

Sule kliendi hinne Mis see on?

Uurisime, kui tõenäoliselt soovitavad reaalse elu kliendid igat poodiplatvormi ja kui tuntud on iga platvorm, et pakkuda teile kliendi üldist reitingut.

Võrdlus shopify 4,7 / 5 wix 4,5 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 ruut 4/5 weebly 4/5 voluse 2,5 / 5 godaddy 4,1 / 5 Sule

Valige võrdluseks kuni ehitajad

Vaadake oma valitud ehitajaid altpoolt

Tühista Võrdle

Pühkige, et võrrelda

Kas pole endiselt kindel, milline poodiplatvorm teile kõige parem on? Pole probleemi, võtke meie 4 küsimusega viktoriin ja leidke endale sobiv ehitaja!

Endiselt pole kindel, mida kasutada? Isikupärastatud soovitus

Millised on parimad veebipoodide ehitajad?

Mis saab keerukamatest poodriistadest?

Selles artiklis me’Vaatame hõlpsasti kasutatavaid veebisaitide koostajaid, kes võimaldavad teil veebipoodi luua ja hallata. Edasijõudnutele võivad huvi pakkuda sellised e-kaubanduse lahendused nagu WordPress, mida saate veebipoe nullist kodeerimiseks kasutada. Lisateabe saamiseks lugege meie artiklit täpsema pooditarkvara kohta.

Lisateave

 • Vaadake parimaid kõrvuti asetatud poodide veebisaitide koostajaid. Lugege arvustusi, hankige tärnireitinguid ja võrrelge igat platvormi, et leida enda jaoks parim valik!

Parimate poodide platvormide ülevaated

# 1: Shopify

Parim mitmekülgne pood.

Alustage müümist alates 29,99 dollarit kuus.

Nr 2 – Wix

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Alustage müümist alates 23 dollarit kuus.

# 3 – BigCommerce

Parim suurtele ja kiiresti arenevatele ettevõtetele.

Alustage müümist alates 29,95 dollarit kuus.

Pea püsti! Hankige BigCommerceiga kuni kolm kuud tasuta

Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu kuni kolm kuud tasuta kui registreerute uue plaani sõlmimiseks. Mine vaata seda!

# 4 – ruut

Parim kvaliteetsete mallide ja esteetilise poe jaoks.

Alustage müümist alates 18 dollarit kuus.

# 5 – Weebly

Üks, mida vaadata.

Alustage müümist alates 8 dollarit kuus.

# 6 – Volusioon

Suurepärased analüüsifunktsioonid.

Alustage müümist alates 29 dollarit kuus.

# 7 – GoDaddy

Parim algajatele, e-poe ehitamine on ülilihtne.

Alustage müümist alates 19,99 dollarit kuus.

Parim e-poe platvorm toodete, teenuste ja tööstuse kaupa

Kasutage allolevaid laiendatavaid jaotisi, et valida oma toode, teenus või tööstusharu ja vaadata, milline poodiplatvorm on esikohal.

Funktsioonide järgi parim e-poe platvorm

Meie’olete meie uuringute üle äärmiselt uhked. See’see eristab meid veebisaitide ehitajate ja poodide platvormide hindamisel ja ülevaatamisel konkurentsist.

Et pidevalt lugeda valdkondi, mida me’olete uurinud, et teada saada, miks need olulised on ja millised platvormid olid igas kategoorias võidukad, klõpsake allolevatel laiendatavatel linkidel:

Parim poodide platvorm kliendi hinde järgi

Miks see oluline on?

Nüüd ütlesime alguses, et professionaalsed ülevaated on tähtsamad kui isiklikud arvamused – kuid see’s, et ma ei ütle seda Bob maanteelt’tema arvamus seda ei tee’t on üldse oluline! Kaugel sellest. Inimesed, kes on neid platvorme kasutanud või kogenud, pakuvad tavaliselt head teist arvamust.

Kuidas me seda katsetame

Pärast kasutusmugavuse testimist istusime inimestega maha ja intervjueerisime neid. Tahtsime platvormil teada nende üldisi mõtteid. Neil võib olla olnud keeruline alustada, kuid see ei tee seda’See tähendab, et platvorm oli nende arvates kasutu.

Küsisime, kui tõenäolised nad on’d soovitada sõbrale testitud platvormi skaalal üks kuni viis. Nagu ka lihtsa kasutamise korral, need hinded korrigeeriti ja andsid igale poodide veebisaidi koostajale kas kinnituspitseri või hoiatusmärgi.

Peale selle uurisime, kui suur ettevõte oli (väiksemad platvormid võivad rinnahoidmise suhtes olla haavatavamad!). Samuti võtsime arvesse meie hinna ja kvaliteedi suhet ning kasutajakogemuse hindeid, andes meile lõppkliendi hinde.

Kategooria võitja: Shopify

Avalikkus on rääkinud: Shopify tuli välja kõrgeima soovitusega. See’s ka suur, edukas ettevõte, mis’s aitas üle poole miljoni kaupmehe veebis müüa. Oh, ja see oli kasutusmugavuse huvides teisel kohal!

Lugege meie üksikasjalikku Shopify ülevaadet siit.

Või uurige meie Shopify hinnakujundusülevaate abil, milline hinnakujunduskava teile kõige paremini sobib.

Rohkem poodiplatvormide võrdlusi

Kas üritate otsustada kahe erineva poodide veebisaidi koostaja vahel? Ärge kartke, meie’sain sind kaetud. Kõigi üksikasjalike ülevaadete kõrval on meil ka terve hulk võrdlusartikleid. Need kaevavad kaks või enam platvormi üksteise vastu ja ütlevad teile peamised erinevused.

Platvormide tüübid

Ise hostitud (avatud lähtekoodiga)

Isemajandatud veebisaitidel, nagu WordPress.org, maksate oma veebisaidi ülespanemise eest. See tuleb lisatasu eest, kuid lõppkokkuvõttes kuulub teile oma veebisait ja saate kohandada oma äranägemise järgi. Kui midagi peaks valesti minema, siis see juhtub’Ma otsustan selle parandada.

Isemajandatud ProsSelf-hostitud miinused
 • Piiramatu kohandamine
 • Rohkem funktsionaalsust ja mastaapsust
 • Lisatud maksumus
 • Sina’vastutate kõigi probleemide eest

Hostitud (Saas) (sisaldab plusse ja miinuseid)

Hostitud veebisaidid on kõik-ühes paketid. Nemad’on kujundatud selliste veebisaidiehitajate abil nagu Shopify, BigCommerce ja Wix. Hostimise hind sisaldub teie kuutasus ja platvorm lahendab kõik tekkida võivad probleemid. Sa ei tea’Teil ei ole siiski oma hostimisruumi ja saate kasutada ainult platvormi enda pakutavaid tööriistu.

Hosted ProsHosted Cons
 • Lisakulud puuduvad
 • Kõik küsimused lahendatakse teie eest
 • Piiratud teie platvormiga’s võimeid
 • Tuginedes oma platvormile, saate end kursis hoida

Segatud (CaaS) (sisaldab plusse ja miinuseid)

Segamajutus on koht, kus te võtate ise hostitud platvormi ja integreerite hostitud platvormide elemente. Kasutades näiteks Shopify’WordPressi pistikprogramm. Teil on endiselt täielik paindlikkus oma veebisaidi üle, kuid pääsete juurde mõnele Shopify-le’s sisseehitatud tööriistad. See’s suur pooleldi maja isemajandatud ja hostitud vahel.

Segatud plussidMikseeritud miinused
 • Kohandamine sisseehitatud funktsioonidega
 • Saab tugineda hostitavale platvormile selle funktsioonide värskendamiseks
 • Kallim nagu sina’olete ise hostimise ja pistikprogrammi eest tasunud
 • Sina’vastutate endiselt tekkivate probleemide eest

Kui palju maksab poodide platvormid?

Poodplatvormide maksumus varieerub tohutult. Seal’s hinnakava iga vajaduse jaoks. Spetsiaalsete mittepoodiliste platvormide (nt Wix, Weebly ja Squarespace) abil saate müüa vaid 8 dollarit kuus. Muidugi, kui sina’olete kasvava ettevõtte tasemel ettevõte, sina’Ma tahan ühte Shopify või Bigcommerce’i tippplaani, mille hind on vastavalt 299 dollarit kuus ja 249,95 dollarit kuus.

Kas mõni neist pakub tasuta plaane või prooviversioone?

Paljud populaarseimad e-poe platvormid pakuvad tasuta prooviversioone, mille pikkus on tavaliselt umbes 2 nädalat. Shopify, BigCommerce, Squarespace ja Volusion on kõik tasuta prooviversioonid. Big Cartel on ainsad platvormid, mis võimaldavad teil veebis täiesti tasuta müüa. Wixil ja Weeblyl on tasuta plaanid, kuid nad ei tee seda’t ei hõlma e-kaubandust.

Rohkem hinnateavet

Mida saavad poodiplatvormid teie heaks teha??

Mida saavad parimad poodiplatvormid teie heaks teha? Noh, nemad’see on suurepärane võimalus veebis müüa ja paar lisa dollarit teenida. Sa ei tea’sa ei pea olema disaini ekspert ja sa ei pea’t ei pea teadma koodi!

Oletagem, et soovite Internetis natuke raha teenida. Soovite oma väikeettevõttele poe luua või hakata müüma lihtsal poodlehel.

Kas see kõlab nagu sina?

Sina’müüte käputäis tooteid ja lisage kõigepealt ilusad tootepildid ja kirjeldused. Looge ühendus ostukorviga (veebitööriist, mis võimaldab teie poel makseid vastu võtta) ja teie’uuesti minema!

Järgmisena reklaamite oma kauplust erinevate turundusvõtete abil ja inimesed hakkavad seda külastama. Sina’olete avastanud, et teie külastajad armastavad seda, mida teil pakkuda on, ja nemadki’kulutate oma raha uuesti! Sina’nüüd äri!

Kõlab põnevalt?

Aga siin’s probleem: kui sina’sa pole ettevaatlik, sina’Ma kasutan kogu oma aja oma kaupluse korras hoidmiseks. Peate tegema järgmist:

 • Hallake oma müügikanaleid (sh sotsiaalmeedia kontosid)
 • Looge uus turundusmaterjal
 • Vastake (mõnikord vihastele) tugiteenuste e-kirjadele
 • Hallake oma laoseisu
 • Analüüsige oma müügiaruandeid
 • Käsitlege makse ja kartke paberitöid

Viska see kõik kokku ja sa võitsid’teil pole veel aega keskenduda oma veebipoe kasvatamisele (meie’olen seal olnud ja teinud seda).

Don’las see olla sina.

Mida sa siis teed?

Siin saab teid aidata üks populaarsemaid poodiplatvorme.

Kõik parimad e-poe platvormid, mida selles juhendis kirjeldame, aitavad teil oma veebipoodi üles ehitada ja laiendada.

Võite valida spetsialiseeritud poodiplatvormide, näiteks Shopify, ja poodifunktsioonidega veebisaidiehitajate, näiteks Wix ja Weebly vahel. Mitte kõik veebisaitide koostajad pole poodide jaoks suurepärased, seetõttu tegime uuringu, et pakkuda teile turul parimat.

Nemad’uuesti kõik poodide platvormid. Millise valite, sõltub teie vajadustest, ettevõtte suurusest ja teie kaupluse tüübist’uuesti jooksmas.

Mõned poodide veebisaitide ehitajad, näiteks Wix, on üldiselt paremad kui spetsiaalsed poodide platvormid, näiteks Volusion. Nii see on’on kõige parem mõelda, kui palju tooteid teil on’kuidas müüa, kui oluline on teie jaoks loovkontroll ja kui kiiresti teie ettevõte kasvab.

“Hea poodiplatvorm on nagu Lego komplekt. Saate baasi, millele toetuda, siis saate lisada uusi funktsioone, et muuta toote ilmet, tunnet ja funktsionaalsust. Samuti võite selle eemaldada, kui otsustate, et teile plokk enam ei meeldi. Lihtne! Saate soovitud kaupluse ehitamiseks ja kasvatamiseks suure paindlikkuse.”

Parimad poodiplatvormid võimaldavad teil oma veebipoele tööriistu pidevalt lisada. See mitte ainult ei aita teie ettevõttel kasvada, vaid vabastab ka teie aja, nii et saate keskenduda muudele tähtsamatele asjadele (nii isiklikele kui ka professionaalsetele).

Kuidas on tagasitulekuga?

Don’Ärge muretsege, meie’sain sind kaetud. Lõime uue infograafiku, mis annab ainulaadse ülevaate tagastamise maastikust, paljastades kõige kohutavamad tarbijad ja millised tooted nad on’uuesti kõige tõenäolisemalt tagasi.

Poodide tagastamismäärad pole kunagi olnud suuremad – need on viimase viie aasta jooksul kasvanud 95%, samal ajal kui tagasisaatmiskulud maksavad ettevõtetele 2020. aastaks hinnanguliselt 550 miljardit dollarit. Tahtsime seda suundumust lähemalt uurida ja ühendasime oma uuringud Optoro andmetega ( tagastab optimeerimisplatvormi), UPS, Reverse Logistics Association, PostNord ja sellised märkimisväärsed kaubandussaidid nagu nasdaq.com ja shopify.com.

Vaadake allpool olevat infograafikat, et saada rohkem teavet poodide tulude ja statistika kohta, mida peate oma ettevõtte edaspidiseks tõendamiseks teadma.

poodide tootluse statistika Meie peamised ressursid teile sarnaste veebimüüjate jaoks:

Veebipoe loomine – meie samm-sammuline juhend – saate meie veebis hõlpsalt müüdavat meie hõlpsasti jälgitava juhendi abil

Veebipoodide ehitajate võrdlustabel – võrrelge meie diagrammi juhtivaid poodiplatvorme

Võrrelge parimat pooditarkvara – valige endale täna sobiv!

Kuidas valida parim??

Parima veebipoe ehitaja võrdlustabel

Niisiis, kuidas valida meie seitsme parima poodide hulgast? Õige platvormi leidmiseks peate mõtlema sellistele asjadele nagu kasutusmugavus, rakendused ja laiendused ning see, kui kaugele soovite oma poodi laiendada.

Selles jaotises me’Kaalume, mida peaksite oma poodiplatvormi valimisel silmas pidama.

Esiteks ja põhinesime oma valikutes oma uurimistööl ja kogemustel. Pärast mitmete poodiplatvormide kasutamist leidsime, et nende veebipoe haldamisel on peamised viisid:

 • Mobiili optimeerimine
 • Kasutusmugavus
 • Skaleeritavus
 • Maksevõimalused
 • Rakendused ja lisandmoodulid

Lase’s laskuge natuke üksikasjalikumalt.

Mobiil optimeeritud

Kui palju erinevaid seadmeid saate oma leibkonnas Internetti sirvida?

Kui sa’Midagi sarnast tüüpilise perekonnaga, kujutan ma ette üsna vähe. See kehtib ka teie potentsiaalsete klientide kohta.

Mobiiltelefonidega ostlemine on populaarsem kui kunagi varem. Tegelikult võiks mobiiltelefon 2021. aastaks moodustada 72,9% e-poe müügist – 2014. aasta vaid 11,6%.

Mobiili optimeerimine on väljamõeldud viis kirjeldada, kui hästi teie kauplus kohaneb, kui inimesed vaatavad seda erineva ekraanisuurusega seadmetes (mõtleme nutitelefoni, tahvelarvutit, sülearvutit).

Parimad e-poe platvormid veenduge, et teie pood näeks hea välja, hoolimata sellest, millist seadet teie klient kasutab.

Lisaks on parimate poodiplatvormide redigeerijate abil hõlbus näha, kuidas teie pood erinevates seadmetes välja näeb. Eelvaate kuvamiseks telefonil ja töölaual saate vahetada ühe nupuvajutusega.

Parim e-poe platvorm teeb teie jaoks isegi palju tööd. Teemad (mida nimetatakse ka mallideks), mida kasutate oma e-poe kujundamisel, on üles ehitatud hea välja nägemiseks ükskõik millises seadmes.

Näiteks Shopify teemad on tavaliselt optimeeritud kasutamiseks nii mobiilis kui ka arvutis. Samamoodi vormindab Wix teie poe automaatselt, et see näeks mobiilseadmetes hea välja. Squarespace, Weebly ja BigCommerce pakuvad ka mobiilisõbralikke poode.

Parim on see, et nende teemade lisamine ja saidi eelvaatamine mobiilis on lihtne. Mis viib meid edasi…

Kasutuslihtsus

Kas sina’kui hakkate alles veebimüüki müüma või oma telliskivide ja mördi äri esimest korda võrgus müüma, on kasutusmugavus kõik.

Kõik meie populaarsemad e-poe platvormid on erinevad, kuid neil on üks ühine joon: saate veebi pääseda ja hakata müüma, teadmata, kuidas kodeerida.

Mida’see on mõte, kui teil pole kõikehõlmavat kohandamispotentsiaali’ei tea, kuidas seda kasutada?

Parimate poodiplatvormide armatuurlauad on lihtsad ja intuitiivsed kasutamiseks. Neil on ka suurepärased klienditoe- ja häälestusviisardid, mis juhendavad teid veebipoe ehitamisel.

Kvaliteetse toe saamine on nagu täiskohaga ettevõtlusnõustaja palkamine. Nemad’olete terve päeva oma nurgas ja saate suunata teid õiges suunas, kui asjad lähevad valesti.

Meie’ve hindas meie poodide võrdlustabelis populaarseimaid poodiplatvorme vähemalt neli tärni viiest. Sa ei tea’Stiilse veebipoe ehitamiseks pole vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta. See ei kehti keerukamate ise hostitud e-kaubandustarkvarade (nt WordPress ja Magento) kohta (kui soovite nende täiustatud tööriistade kohta rohkem teada saada, külastage meie juhiseid parima e-kaubanduse tarkvara kohta).

Kui teil on veebipoe loomine ja haldamine keeruline, siis seda’see maksab teile aega ja raha. Selle põhjuseks on see, et peate kulutama palju oma aega asjade välja töötamisele või palju raha, et palgata disainer, kes teeks teie heaks töö.

Õnneks on poodiplatvormid teie jaoks loodud. Nende abil saate oma poes soovitud funktsioonide, värvide, fontide ja funktsioonide hõlpsalt lisada.

Nemad’uuesti intuitiivne kasutamine – see tähendab, et teie poe kujundamine peaks tunduma loomulik; lihtsalt osutage ja klõpsake funktsiooni, mida soovite lisada, eemaldada või muuta.

Ja parim osa?

Kõik meie populaarsemad e-poe platvormid pakuvad tasuta prooviversiooni. Sa ei tea’Me ei pea võtma sõna, et nemad’re lihtne kasutada. Enne kui teenite oma raskelt teenitud dollareid, veenduge, et leiate platvormi kasutamise lihtsaks, registreerudes tasuta prooviversioon.

Skaleeritavus

Poodiplatvorm seda ei tee’ei anna teile lihtsalt seda, mida vajate praegu – see annab teile selle, mida vajate eduka pikaajalise ettevõtte juhtimiseks. Lõppude lõpuks tahate ju oma kasvades müüa rohkem tooteid rohkematele klientidele, eks? Peate teadma, kas:

 • Teie pood saab hakkama suure hulga ostjate arvuga, aeglustamata ega jooksemata
 • Teie ärieesmärkide muutumisel saate muudatusi teha paindlikult
 • Kui saate oma tootevaliku laiendamisel rohkem tooteid lisada
 • Võite olla kindel, et teie kauplusel on veebis müümiseks sobivad turvasertifikaadid.

Parimad poodiplatvormid pakuvad teile kõike seda ja palju muud. Näiteks on kõik Shopify plaanid piiramatu ribalaiusega (andmemaht, mida teie pood saab enne purunemist hakkama), piiramatu failide salvestusruum (nii et saate üles laadida nii palju kvaliteetseid tootepilte kui soovite) ja piiramatu toode..

Kui teie pood kasvab, muutuvad ka teie asjad’Soovime on luksuslike lisandmoodulitega, nagu näiteks parem analüüs oma klientide jaoks. Poodiplatvormid pakuvad seda, pakkudes erinevaid plaane, mis sobivad erineva suurusega ettevõtetele. Mida suuremaks teie pood muutub, seda rohkem soovite mõelda uuemale versioonile üleminekule, mis sisaldab rohkem funktsioone.

Laiendused ja rakendused

Parimad poodiplatvormid on nagu Šveitsi armee noad. Need võimaldavad teil täita kõiki olulisi funktsioone, mis on samast kohast veebipoe pidamine.

Nad teevad seda, andes teile juurdepääsu rakendustele ja laiendustele, mida saate oma poodi lisada.

Selgitame veidi põhjalikumalt.

Parimatel e-poe platvormidel, nagu näiteks Shopify ja BigCommerce, on turuplatsid, kus saate valida ja valida lisafunktsioone “polt kinni” oma veebipoodi.

Veebipoele saab lisada mitmeid funktsioonide kategooriaid, sealhulgas:

 • Müük & Turundus
 • Kohaletoimetamine / täitmine
 • Varude / tellimuste haldamine
 • Kasutajatugi
 • Raamatupidamine
 • Aruandlus / Analytics

Kui soovite mõne ülaltoodu kohta rohkem üksikasju, lugege meie põhjalikke platvormide ülevaateid

Mõelge rakendustele kui probleemide lahendajatele. Enamikul selle juhendi peamistest poodplatvormidest on olemas pood, mis ühendab teid täieliku rakenduste loendiga. Teist on ainult üks, nii et kindla e-poe platvormi valimine, mis annab teile tööriistad, mis on vajalikud teie ettevõtte laiendamiseks, on nii oluline.

Maksevõimalused

Parimad e-poe platvormid pakuvad mitmesuguseid maksevõimalusi, sealhulgas:

 • PayPal
 • Viisa- või deebetkaart
 • Krediitkaart
 • Amazon Pay
 • Apple Pay
 • Krüptovaluuta (näiteks Bitcoin)

See’kõik valiku kohta.

Mida rohkem valikuid oma ostjatele anda saate, seda suurem on võimalus müüki viia.

Nüüd teate juba peamisi viise, kuidas e-poe platvorm aitab teil veebipoodi üles ehitada ja kasvatada. Ja sina’lugesime ka meie seitsme parima poodide nimekirja. Nii see nüüd on’Teie otsustada, milline neist sobib teie ettevõttele kõige paremini.

Seal’S sellele pole maagilist vastust’see sobib kõigile. See’See sõltub teie ettevõtte suurusest ja kasvust, teie enesekindluse tasemest, sellest, kui palju loovat juhtimist soovite või milliseid tooteid soovite’lähed müüma. Teie jaoks sobiv e-poe platvorm võib aja jooksul isegi teie ettevõtte kasvades või muutudes muutuda.

Lisateave

 • Vaadake meie poodide võrdlustabelit ja sirvige juhtivaid poodiplatvorme kõrvuti

Järeldus

Selles juhendis me’tutvustasime teile seitset parimat poodide platvormi. Sina võitsid’t raisake aega madalamatele platvormidele – selle asemel teete teile’olete nüüd valmis valima esmaklassilise platvormi, et ehitada üles oma veebipood ja hakata müüma veebis.

Lase’s uuesti kokku.

7 parimat poodiplatvormi: kokkuvõte

 1. Shopify: Lihtne kasutada koos muljetavaldava hulga professionaalsete müügivahenditega.
 2. Wix: Äärmiselt kohandatav veebisaidi ehitaja, mis sobib suurepäraselt väikeste kaupluste jaoks.
 3. BigCommerce: Uskumatult skaleeritav platvorm, mis on täis võimsaid funktsioone.
 4. Ruuturuum: Ilusad kujundused muudavad selle täiuslikuks stiilse poeplaadi loomiseks.
 5. Weebly: Veebisaitide koostaja, kes on keskendunud suuresti ettevõtjatele.
 6. Volusus: Ehkki populaarne, on Volusion’Suurim tugevus on analüüsivahendid.
 7. GoDaddy: Lihtsaim ja kiireim platvorm kasutamiseks, kuid puudub tõeline jõud.

Võib-olla oleme need poodiplatvormid reastanud, kuid tõde on teie jaoks õige, sõltub paljudest erinevatest teguritest.

Loodame, et ka meie’Ve selgitas, kuidas e-poe platvormid aitavad teil veebipoodi laiendada, automatiseerides igapäevaseid ülesandeid ja vabastades teie aega, et keskenduda oma ettevõtte muudele aspektidele. See’see on põhjus, miks valida parim e-poe platvorm’on paindlik ja omab sobivaid tööriistu – on tõesti oluline.

Näiteks Shopify ja BigCommerce omavad mõlemal alal terviklikke turuplatse, kus saate valida ja valida tasuta ja tasulisi rakendusi, et oma ettevõttele rohkem funktsioone lisada. Need on nii võimsad poodiplatvormid, kuna neil on sügavust teie ettevõtte jaoks laieneda.

Vahepeal hoiavad Wix ja Weebly kokku palju aega (ja raha), sest need säästavad’uuesti nii lihtne kasutada. Sina’Saate neid kätte sama hõlpsalt kui rattaga sõites.

Mingil hetkel see’Teil on vaja koguda oma ettevõtte laiendamiseks õiget mõjuvõimu, ilma et kasutaksite rohkem oma piiratud aega. See on koht, kus e-poe platvormid võivad teile pakkuda edu saavutamiseks õigeid tööriistu.

Pidage meeles, iga selle loendi platvorm sisaldab tasuta prooviversiooni või tasuta paketti, nii et võite proovida mõnda neist enne otsuse tegemist riskivabalt. Don’Ära unusta – teie täiuslik poodiplatvorm ootab, nii et alustamiseks alustage täna tasuta prooviversiooniga!

KKK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me