Parim spetsiaalne serverimajutus: võrrelge 8 parimat pakkujat

Parim spetsiaalne serverimajutusSelles artiklis võrreldakse ja võrreldakse kaheksa peamist pühendatud hostimisteenuse pakkujat ning see aitab teil valida oma veebisaidile kõige sobivama.


Kuid kõigepealt, mis täpselt on pühendatud hostimine? Ja kas teil on seda üldse vaja? Lase’s kokkuvõte.

Hosting on nagu veebisaidi virtuaalse maatüki rentimine oma veebisaidile. Odavaimas otsas olete virtuaalserverit jaganud. Mõelge sellele, nagu oleks teil tuba ühises korteris: trahv mõnda aega, taskukohane ja võib-olla isegi lõbus, kuid see võitis’t kestavad igavesti. Varsti piisavalt’Leiate oma ruumi ja saate endale oma korteri – või võib-olla lõpuks ka omaenda üksikelamu.

Seda’on samaväärne pühendatud hostimisega – omadus, mille abil saate helistada enda ja kogu ruumi, mida võite vajada. See’see maksab teile lihtsalt natuke rohkem. Seda’s miks see nii on’s mitte kõigile.

Meie sait websitebuilderexpert.com saab igal nädalal tuhandeid külastusi inimestelt, nagu sina. Vajame teile pühendatud hostimisteenust, et pakkuda teile parimat võimalikku kogemust – sait, mis laadib kiiresti ja ei sisalda veateateid. Kui sa’olete väiksem sait, sina’Teil on VPS-i majutamisel praegu parem – saate alati hiljem uuema versiooni teha!

Ükskord sa’ma otsustasin sind’olete valmis tegema hüppe spetsiaalsesse serverimajutusse’järgmise küsimuse juurde – millise pakkuja peaksite valima?

Contents

Parimad spetsiaalne serverimajutuse pakkujad

Meie’ve viisid läbi ulatuslikud hostimisuuringud, et leida kaheksa parimat spetsiaalset serverimajutuse pakkujat teie saitidele sarnaste saitide jaoks. Meie’on valusalt ristviidatud tööaja statistikat, protsessori tuuma, ribalaiust, muutmälu, hindu ja abi ning tuge, et leida hostimisäris parim.

Tulemused on, need on järgmised parimad pühendatud serverid:

 1. HostGator – Parim üldine pühendatud serverite hostimine.
 2. Sinine vaim – Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
 3. Liikumises – parim tehniliselt raskete veebisaitide jaoks.
 4. A2 majutamine – Parim klienditeenindus.
 5. SiteGround – Parim väga suurte saitide jaoks.
 6. iPage – Parim mitte millegi jaoks, aga okei kõik.
 7. GoDaddy hostimine – Parim ribalaius.
 8. DreamHost – Parim hoiuruum.

Meie loendi ülaosas on HostGator. See’on parim kõikehõlmav majutusteenuse pakkuja ja parim sihtotstarbelise hostimise valik – selle all olevad hinded räägivad enda eest. Bluehost on kindel teine ​​variant, mille parimate väärtuste plaanid on ümber. InMotion on kallis, kuid võimas, muutes selle ideaalselt tehniliselt rasketes saitides.

Lase’Vaadake neid kõiki lähemalt, seejärel vastake oma tavalistele spetsiaalserveri hostimise küsimustele.

Parim spetsiaalne serverimajutus

HostGator tuli meie uuringutes esile. See’on suurepärane kõikehõlmav majutusteenuse pakkuja, kes on silmapaistev paljudes erinevates valdkondades.

HostGator on turvaline käepaar iga veebisaidi jaoks, kuid teistel pakkujatel on oma valitud nišides endiselt palju pakkuda.

Nii võrreldakse sarnaseid:

Kõrvuti serveri hostimise võrdlus

Hosting pakkujaProtsessori südamikudRAM RibalaiusServeri asukohadHinnakavadHostGatorSinine vaimLiikumisesA2 majutamineSiteGroundiPageGoDaddy hostimineDreamHost
4.-88–30 GBMõõtmata2 (USA)118,99–149,00 dollarit
44-16 GB5-15 TB1 (USA)79,99 dollarit – 119,99 dollarit
4-164-64 GB4-64 TB2 (USA)105,69 – 519,59 dollarit
2–8+8-16 GB10-20 TB4 (USA, Euroopa, Aasia ja Vaikse ookeani piirkond)141,09 – 290,49 dollarit
4.-1216–64 GB10 TB3 (USA, Euroopa, Aasia ja Vaikse ookeani piirkond)269 ​​- 729 dollarit
2–44-16 GB5-15 TB1 (USA)119,99 dollarit – 191,99 dollarit
44-32 GBMõõtmata7 (USA, Euroopa, Aasia ja Vaikse ookeani piirkond)95,98–175,98 dollarit
4.-124-64 GBMõõtmata2 (USA)169–399 dollarit

* Pidage meeles, et need on kõik uute klientide soodushinnad, välja arvatud SiteGround ja DreamHost. Majutusteenuse pakkujad on siiski üsna helded – võite sageli hoida hinnad nii madalad aasta või rohkem.

Näeme, et Bluehost on kõige odavam hinnaklass, samas kui GoDaddy pakub seni kõige rohkem servereid. Tabelis on näidatud ka hostiriba pakkujate ribalaiuse erinevused ja kuigi enamiku CPU skooride madal tase on sarnane, ulatub kalli hind sõltuvalt teenusepakkujast palju.

Olgu, see’on suurepärane, kuid RAM? Ribalaius…? Protsessori südamikud…? Mida see teie jaoks tegelikult tähendab?

Protsessori südamikud – CPU tähistab keskset protsessorit. Nemad’meeldib aju füüsilise serveri taga, kus teie saiti majutatakse. Nad vastutavad teabe töötlemise eest ja mida rohkem neid on, seda parem.

Mõelge sellele, nagu prooviksite kontrollida supermarketist – taotlused peavad olema järjekorras ja kassad on protsessorid. Mida rohkem protsessoreid, seda kiiremini liin liigub.

RAM – RAM tähistab Random Access Memory ja on teie server’peamine mälupood. Nagu sina’d oodata, see’seal on oluline’sellest on piisavalt, et ringi käia!

Ribalaius – Ribalaius tähendab põhimõtteliselt andmeedastuse mahtu, millega teie sait hakkama saab – või teisisõnu, kui palju liiklust see mahutab. Don’Ärge siin vajalikku summat madalamal müüge – viimane asi, mida vajate, on teie saidi krahh pärast seda, kui suur turunduskampaania saadab teie saidile flokeerivad kliendid.

Serveri asukohad – Siin asuvad teie saiti hostivad füüsilised serverid. Mida lähemal nad teie kasutajatele on, seda parem. Nemad’Saate kiirema ühenduse ja teie sait on vastutasuks parem. Võida võida.

HostGator

Parim spetsiaalne serverimajutus

Meie’olete juba HostGatorit laulnud’s kiidab ja mõjuval põhjusel. Selle suure ribalaiuse (tegelikult mõõtmata), rikkalike protsessorituumade ja küllaldase muutmälu kombinatsioon tähendab, et see on pühendatud hostitud funktsioonide jaoks kõrgem kui ükski teine ​​pakkuja (4,6 viiest).

HostGator’s hinnad pole’t odavaim, kuid kindlasti saate selle eest palju paugu. Seal’s hulgaliselt abi- ja tugivõimalusi (sh telefoni- ja otsevestlus) ning 99,99% tööaja garantii.

Negatiivne külg? Mõlemad serverid asuvad USA-s, nii et võib-olla poleks see parim lahendus saitidele, millel on suuresti rahvusvaheline vaatajaskond.

Hostgator: plussid ja miinused

HostGatori plussidHostGatori miinused
 • Suurepärane tööaja garantii – 99,99%
 • Palju võimalusi abi ja toetuse saamiseks
 • Plaanid pakuvad head hinna ja kvaliteedi suhet
 • Soodushinnad on väga helded
 • Mõlemad serverid asuvad USA-s

HostGatori pühendatud hostimise hinnad

HostGatoriga on teil kolm pühendatud plaanivalikut: väärtusserver, toiteserver ja ettevõtte server. Kõigil on mõõtmata ribalaius, mis on tohutu pluss. Toiteserveri plaan on keskmine valik ja seda soovitab HostGator. Kuid ausalt öeldes võiksite lisaks 10 dollari suuruse lisatasu saamiseks kuus minna ka ettevõtte paketiga ja nautida topeltmälu.

HostGatori pühendatud hostimise hinnadHostGatori hinnad pole’t odavaim, kuid kindlasti saate selle eest palju paugu.

Sinine vaim

Parim väärtus spetsiaalne serverimajutus

Kuigi Bluehost’Pühendatud hostimisplaanid on kõigi üheksa pakkuja hulgast odavaimad, see aga ei ole’t tähendab, et see on kvaliteedis järeleandmisi teinud.

Tegelikult pakub Bluehost kõigi meie poolt testitud pakkujate parimat abi ja tuge. Funktsioonide osas on see ka enam kui oma, pakkudes isegi tasuta varundamist, mis on haruldane.

Bluehost’i miinus? Vähem CPU südamikke kui enamikul pakkujatest ja ainult üks server asub Utahis. Kui sa’Kuna tegemist on väga suure rahvusvahelise publikuga veebisaidiga, ei pruugi Bluehost teile sobida. Muidu võib see olla just see, mis sina’otsite uuesti.

Bluehost: plussid ja miinused

Bluehost plussidBluehost miinused
 • Hea tööaja garantii 99,98% (ainult teine ​​HostGatorile)
 • Kavad pakuvad kõigi pühendatud hostingu pakkujate parimat väärtust
 • Standardvarustuses on tasuta varukoopiad
 • Ainult üks server ja asub USA-s
 • Ainult neli kõigi protsessidega protsessori tuuma

Bluehost pühendatud hostimise hinnad

Bluehost pakub kolme spetsiaalset serveriplaani: tavaline, täiustatud ja premium. Seal’s hinnavahe on igaühe vahel 20 dollarit ja kõigil neil on raha tagasi garantii, ööpäevaringne tugi ja neli protsessorituuma.

Uued kliendid saavad spetsiaalse veebimajutuse Bluehostiga alates 79,99 dollarist kuus (tavaliselt 119,99 dollarit).

Mida te siis saate 79,99 dollari eest kuus?

 • 1 aasta tasuta veebisaidi domeen
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • 4 protsessori südamikku & 4 GB muutmälu
 • 5TB ribalaiust & 500 GB salvestusruumi
 • Ööpäevaringne tugi telefoni teel & otsevestlus

Kõik Bluehostist’Spetsiaalsete hostimiskavadega kaasneb a 30-päevane raha tagasi garantii, nii et kui sina’Sa pole täiesti rahul saadud teenusega, sina’saate kogu raha tagasi.

Mida kallim on plaan, seda rohkem on seal salvestusruumi, muutmälu ja ribalaiust. Üldiselt me’d ütlevad, et tõhustatud plaan on kõige parem väärtus, kuna see pakub sama salvestusruumi kui kallim Premium-pakett. Täpsema jaotuse leiate meie Bluehost’i hinnakujundusülevaatest.

Bluehost pühendatud hostimise hinnadÜldiselt me’d ütlevad, et tõhustatud plaan on kõige parem väärtus, kuna see pakub sama salvestusruumi kui kallim Premium-pakett.

Liikumises

Parim spetsiaalne server tehniliselt raskete veebisaitide jaoks

Liikumises’Pühendatud hostimisplaanid näevad kõikjal üldiselt üsna keskmised välja, välja arvatud juhul, kui tegemist on pakutavate protsessorituumade arvuga. InMotioni pühendatud hostimiskavadest kõige kallimaga – ja see on 519 dollarit kuus, on see kindlasti kallis – saate tohutu 16 CPUS-i.

Mida see teie jaoks tähendab? Noh, kui teil on tehniliselt raske veebisait, siis see’Aitan hoida saidi kiirust madalamal ja takistada kasutajatel teie saidilt eemale põrkamas. Mida’s rohkem, see’Soovitan Google’il teie saiti kõrgemal asetada. Ei tohi aevastada kell!

InMotion: plussid ja miinused

InMotioni plussidInMotioni miinused
 • Ülemisel plaanil on saadaval tohutu arv protsessoreid (16)
 • Hea abi ja tugi
 • Keskmine omadused, välja arvatud protsessorite arv

InMotioni pühendatud hostimise hinnad

InMotion pakub kuut erinevat spetsiaalset hostimiskava. Essential plaan on odavaim hinnaga 105,69 dollarit kuus, samas kui CC-2000 plaan tuleb sisse selle kopsaka hinnaga 519,49 dollarit kuus, mida me varem mainisime. Seal’See on hindade vahe üsna ühtlane, nii et kui protsessorid on teie jaoks prioriteet või kui teil on väga tehniliselt keeruline veebisait, siis on tõenäoline, et olete’Leiate InMotioni plaani suhteliselt mõistliku hinnaga.

InMotioni pühendatud hostimise hinnadLiikumises’Hostimisplaanid on üldiselt üsna keskmised, välja arvatud siis, kui tegemist on pakutavate protsessorituumade arvuga.

A2 majutamine

Parim klienditeeninduse pakkuja

Mida’s on üks asi hullem kui teie sait läheb alla? Teie sait väheneb ja teie hostiteenuse pakkuja ei saa kätte. A2 Hosting pakub kõigi meie testitud pakkujate parimat klienditeenindust, nii et saate neist peaaegu igal viisil ja igal ajal kätte.

A2 majutamine: plussid ja miinused

A2 hostimise plussidA2 hostimise miinused
 • Suurepärane klient teenus
 • Tasuta varukoopiaid ei pakuta
 • Konkurentidega võrreldes kallis
 • Suhteliselt madal tööaeg – 99,95%

A2-hostimise pühendatud hostimise hinnad

A2 Hosting pakub kolme hallatud spetsiaalset serverimajutuse paketti: Sprint, Exceed ja Mach.

Seal’See on kopsakas hinnahüpe kõigi kolme vahel, Sprint maksab 141,09 dollarit ja Mach maksab 290,49 dollarit kuus. See peegeldab mälumahu ja RAM-i hüpet, kuid lõppkokkuvõttes on A2 Hosting konkurentidega võrreldes kallis variant. See tähendab, et tasuta ülekande ja pakutud raha tagasi garantii korral olete teie’Neil pole kaotades midagi kaotada.

A2-hostimise pühendatud hostimise hinnadA2 Hosting pakub kõigi meie testitud pakkujate parimat klienditeenindust, nii et saate neist peaaegu igal viisil ja igal ajal kätte.

SiteGround

Parim spetsiaalne server suurtele saitidele

SiteGround seda ei tee’Pakutakse soodushinda, mis muudab selle plaani konkurentidega võrreldes veelgi teravamaks.

Sellegipoolest saate SiteGroundi abil oma raha eest päris palju. See on funktsioonide osas väga hea, eriti mälu osas. Uptime garantii on ka üsna tugev – 99,98%.

SiteGround: plussid ja miinused

SiteGround plussidSiteGround Cons
 • Hea tööaja garantii – 99,98%
 • Plaanid on väga kallid, soodushindu pole
 • Tasuta varukoopiaid ei pakuta
 • Kõigi plaanide suhteliselt madal ribalaius

Saidiplatsi pühendatud hostimise hinnad

SiteGround pakub kolme erinevat plaani: sisendserver, toiteserver ja ülivõimsusserver. Kaks esimest plaani ei lähe’Need pakuvad HostGatorile ja Bluehostile palju erinevat ning maksavad tunduvalt rohkem. Super Power Serveri plaan pakub tohutult mälu ja sellel on palju protsessoreid, mis teeb selle ideaalselt kasutamiseks tõeliselt suurte veebisaitide jaoks. Sellegipoolest on ribalaius kogu pardal väike, mis võib mõjutada saidi laadimiskiirust.

Saidiplatsile pühendatud hostimise hinnadSuper Power Serveri plaan pakub tohutult mälu ja sellel on palju protsessoreid, mis teeb selle ideaalselt kasutamiseks tõeliselt suurte veebisaitide jaoks.

iPage

Parim mitte millegi jaoks, kuid okei kõige puhul

Meie’Ma olen aus – see’iPage pühendatud serverite hostimise kohta on raske teada. Tõde on see, et iPage sobib kõigega, kuid ei tee seda’t tõesti paistavad silma ühes valdkonnas.

Funktsioonid on üsna head, kuid mitte paremad kui HostGator ja Bluehost. Hinnad on üsna keset teed. See’Meie teadusuuringutes kuuenda koha saavutamisel õnnestus palju konkurente, kuid lõpuks ikkagi siis, kui teie’arvestades iPage’i, sina’d võiksite ühe ülaltoodud kavaga paremini hakkama saada.

iPage: plussid ja miinused

iPage plussidiPage miinused
 • Funktsioonide skoor on üldiselt üsna hea
 • Komplekti kuuluvad tasuta varukoopiad
 • Ainult esiletõstetud pakkuja, kes ei kaasa tasuta SSL-sertifikaati

iPage’i pühendatud hostimise hinnad

iPage pakub kolme pühendatud hostimiskava: Startup, Professional ja Enterprise. Iga pakett on tabavalt nimetatud – Startup pakub 4 GB RAM-i ja 5TB ribalaiust (sobib suurepäraselt väikeettevõttele), samas kui Enterprise pakub 16 GB RAM-i ja 15 TB ribalaiust (sobib suurepäraselt suurte toimingute jaoks).

iPage'i pühendatud hostimise hinnadiPage’i hinnad, nagu ka selle jõudlus, on omamoodi keset teed.

GoDaddy hostimine

Parim ribalaiuse jaoks mõeldud spetsiaalne server

Lisaks veebisaitide ehitaja platvormile on GoDaddy üks juhtivaid domeeninimede müüjaid maailmas. Aga mis puutub nende hostimisplaanidesse? Kui aus olla, siis nemad’uuesti selline ei siin ega seal.

Miks minna GoDaddy juurde? Täieliku ärikogemuse jaoks. GoDaddy pakub veebiturunduse ja veebiturbe tööriistu seal ja seal’Kindlasti tuleb midagi öelda, kui neid kõiki ühe katuse all hoida.

GoDaddy hostimine: plussid ja miinused

GoDaddy plussidGoDaddy miinused
 • Viige kõik oma ettevõtte vajadused ühe katuse alla
 • Mõõtmata ribalaius kõigi plaanide jaoks
 • Serverid kogu Euroopas, USA-s ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas
 • Abi ja tugi võiksid olla paremad
 • Mitte parima hinnaga plaanid

GoDaddy pühendatud hostimise hinnad

Lase’Vaadake GoDaddy-d lähemalt’Hostimisplaanid: odavaim on Economy, mille sissetulek on 169,99 dollarit kuus, millele järgneb Ultimate – 349,99 dollarit kuus. Kõigil plaanidel on kolm pühendatud IP-aadressi ja mõõtmata ribalaius, samas kui plaanide ülespoole liikudes suureneb salvestusruum ja mälu.

GoDaddy pühendatud hostimise hinnadKõikidel GoDaddy pühendatud hostimisplaanidel on kolm pühendatud IP-aadressi ja mõõtetu ribalaius.

DreamHost

Parim salvestusruumi majutusteenuse pakkuja

DreamHost pole’t halb hostingu pakkuja – seal on lihtsalt palju paremaid. See hoiab silmapaistvalt ruumi küll, kuid plaanib kuni 64 GB RAM-i.

Puudub abi ja tugi ning puuduvad telefoni- ja otsevestluse võimalused. See koos suhteliselt madala 99,9% -lise kasutusajaga garantiiga seda ei tee’t ei inspireeri tohutult palju enesekindlust.

DreamHost: plussid ja miinused

GoDaddy plussidGoDaddy miinused
 • Viige kõik oma ettevõtte vajadused ühe katuse alla
 • Mõõtmata ribalaius kõigi plaanide jaoks
 • Serverid kogu Euroopas, USA-s ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas
 • Abi ja tugi võiksid olla paremad
 • Mitte parima hinnaga plaanid

DreamHosti pühendatud hostimise hinnad

Seal’vähe teavet DreamHosti kohta’plaanib veebis, kuid võime kinnitada, et nad pakuvad kahte plaani; üks 169 dollarit kuus ja teine ​​399 dollarit.

DreamHosti hinnad algavad 169 dollarist, ilma sooduspakkumisteta.

Kuidas valida spetsiaalne serverimajutuse pakkuja??

Nagu sina’olen sellest artiklist näinud’kui teil on palju kaaluda’valides uuesti hostingu pakkuja. See sisaldab:

 • Mälu
 • Ribalaius
 • Serverite asukoht
 • Protsessorite arv
 • Raha väärtus
 • Garanteeritud tööaeg
 • Abi ja tugi

See’tasub siinkohal märkida, et selle hinna ja kvaliteedi suhe ei tähenda’t tähendavad kõige madalamaid hindu – parima hinna ja kvaliteedi suhtega majutusteenuse pakkuja on Bluehost, kuna nad pakendavad kõige rohkem oma plaane.

Parim spetsiaalne serverimajutus: kokkuvõte

See artikkel on viinud teid põhjaliku ülevaatega parimatest pühendatud hostingu pakkujatest, nagu on kindlaks teinud meie ulatuslikud sõltumatud uuringud. Nüüd lase’s kokkuvõte.

Parimad pühendatud serverid:

  1. HostGator – Parim üldine pühendatud serverite hostimine.
  2. Sinine vaim – Parim hinna ja kvaliteedi suhe.
  3. Liikumises – parim tehniliselt raskete veebisaitide jaoks.
  4. A2 majutamine – Parim klienditeeninduse jaoks.
  5. SiteGround – Parim väga suurte saitide jaoks.
  6. iPage – parim mitte millegi jaoks, kuid sobib kõigega.
  7. GoDaddy hostimine – Parim ribalaius.
  8. DreamHost – Parim hoiuruum.

Päeva lõpus see’s mille üle otsustada’see on teile kõige olulisem ja muudab selle oma prioriteediks. Ja pidage meeles, et meie sõltumatu uuring leidis, et HostGator on parim kõikehõlmav pakkuja, muutes selle jaoks turvalise valiku kedagi otsib oma veebisaidile spetsiaalset hostingu pakkujat.

Parimad pühendatud hostingu pakkujad: KKK

Kes vajab spetsiaalset hostimist?

Pühendatud hostimisel on oma eelised, kuid see on see’s mitte kõigile. Kui teie veebisait kogub tuhandeid tabamusi igal nädalal või kui teil on üle 30 tootega pood, peaksite tõesti investeerima spetsiaalsesse hostimisse. Muidu teie’Tõenäoliselt sobib see hoopis VPS-i hostimise või pilve hostimise plaaniga.

Kui palju maksab pühendatud hostimine?

Pühendatud hostimisplaanid maksavad vahemikus 50–500 dollarit + kuus. Kui hind on suur mure, tutvuge meie odavaimate veebimajutusteenuste pakkujate valikuga.

Mis muud tüüpi hostimist seal on??

Peale pühendatud hostimise on teie peamised hostimisvalikud jagatud ja VPS. Vaadake meie juhendit nende kahe erinevuse kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map