Parimad poodimajutuspakkujad: 6 parimat

Parimate e-poe hostimise pakkujate esiletõstetud pilt


Kui soovite müüa veebis, aitab meie parimate poodide veebimajutusteenuste pakkujate lõplik nimekiri teie kaupluse laadimise eest laadida.

Kui sa’otsite täiuslikku poodimajutuse pakkujat, see’on kõige parem valida tegurite põhjal, mida te kõige rohkem hindate. Meie’ve viis läbi põhjalike uuringute parimate pakkujate funktsioonide, tööaja, toe ja hinnakujunduse osas ning andis igale tegurile eraldi hinde.

Meie’oleme tuvastanud poodide majutamisel kõige olulisemateks teguriteks tööaja, kiiruse, klienditoe ja hinnakujunduse ning andnud neile uuringutele lisakaalu. Lõpuks meie’olete andnud igale pakkujale hinde viiest iga kategooria kohta, mille olete sina’Näete kogu selles juhendis!

Veebimajutajaid on seal sadu, kuid teie käepärast on vaid mõned käputähed. Meie’olete pannud mitu tundi, et leida parimaid poodide hostimise pakkujaid ja tulemuseks on see eliitnimekiri:

6 parimat poodimajutuse pakkujat

 1. A2 majutamine – parim kõikehõlmav poodimajutusteenuste pakkuja.
 2. SiteGround – parim e-kaubanduse funktsioonide jaoks.
 3. Liikumises – parim poodide mastaapsuse jaoks.
 4. Sinine vaim – parim tööaja jaoks.
 5. HostGator – parim abi ja tugi.
 6. DreamHost – parim algajatele.

A2-hostimine on parim kõikehõlmav poodide pakkuja ja see pakub poodide majutamist kõigis oma plaanides. Siteground ja InMotion on oma võimsate poodifunktsioonide poolest teisel ja kolmandal kohal, samas kui Bluehost’S muljetavaldav uptime teenib talle auväärse neljanda koha. Samal ajal paistab HostGator abi ja tuge pakkudes, samas kui DreamHost’Kasutusmugavus muudab selle unistuseks kõigile, kes alles alustavad.

Kasutades meie hoolikalt läbi viidud uuringut, räägib see artikkel teile täpselt, mida peate teadma kõigi nende pakkujate kohta, alates funktsioonidest kuni hinnakujunduseni ja mujal.

1

A2 majutamine

Parim universaalse poodimajutuse pakkuja

A2 majutamise põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidÜhe klõpsuga installimine suurematele poodiplatvormidele, Turbo-serverid lehe kiiremaks laadimiseks, mitu SSL-sertifikaati, mille vahel valida (sealhulgas tasuta Let’s krüptimine)
Hinnakujundus3,92–18,99 dollarit kuus
Soovitatav stardikavaTurbo jagatud plaan – 9,31 dollarit kuus
PlussidTasuta turvameetmed, ööpäevaringne klienditugi, suurepärased saidi kiiruse valikud
MiinusedKeskpärane tööaja garantii

Funktsioonid

A2 majutamine’s Turbo serverid võimaldavad lehe laadimiskiirust kuni 20x kiirem kui tavalised serverid, ja muud funktsioonid, näiteks SSD-salvestusruum ja mõõtmata kettaruum, aitavad ka kiiret kasutajakogemust juurde. Ja kiirus on oluline, kuna isegi ühe sekundi viivitus võib vähendada konversioone 7%.

A2 Hosting pakub ka kõigi selle hostimistüüpide jaoks poodipõhiseid plaane – nii et kui valite jagatud, VPS-i või spetsiaalse paketi,’Teil on veebipoe vajadustele kohandatud valik.

Uptime on ainus koht, kus A2 Hosting seda ei tee’t tõusma konkurentsi kohal. 99,95% juures on selle tööaeg auväärne, kuid mitte nii kõrge, kui see võiks olla. 99,95% on aga vaid minimaalne garantii, mis tähendab, et saate ka tööaega palju paremini kasutada. Ja mis A2-l hostimisest puudu on, see korvab kiiruse ja klienditeeninduse, seega’on lihtsalt küsimus, milliseid tegureid hindate kõige rohkem.

Toetus & Turvalisus

A2 majutamine’Klienditugi on üks selle silmapaistvamaid funktsioone. Guru meeskond kui A2’Klienditoe meeskonnale, kellele helistatakse, on saadaval ööpäevaringselt telefoni ja otsevestluse kaudu. Lisaks Guru meeskonnale seal’Samuti on otsitav teadmistebaas täis kasulikke artikleid, millele pääsete juurde igal ajal.

Turvalisuse osas tagab iga paketiga kaasasolev tasuta SSL-sertifikaat teie saidi ja teie ostjate turvalisuse. Kuid A2 Hosting ületab põhitõdesid omaenda alalise turvalisuse algatusega, mis sisaldab tasuta HackScani kaitset rünnakute ärahoidmiseks, tugevdatud hajutatud teenuse keelamise (DDoS) kaitset ja kahekordset hostimis tulemüüri volitamata kasutajate blokeerimiseks..

Hinnakujundus

a2 majutamise pood pakkujaA2 Hosting lubab teie poodide majutamiseks kiireid lahendusi. See pakub erinevaid plaane, mis sobivad erinevatele vajadustele, olgu teie ise’alles alustate või juhite suurt ettevõtet.

A2-ga saate valida veebipoe jaoks jagatud, VPS-i ja sihtotstarbelise hostimise hulgast ning saada jagatud hostimiskavade korral e-poe hostimist nii vähe kui 3,92 dollarit kuus. Kiire Turbo Serveri valiku jaoks peate olema vähemalt Turbo jagatud hostingu plaanis 9,31 dollarit kuus. Väga väikeste või väga uute veebipoodide jaoks on Turbo jagatud plaan hea valik ja saate oma saidi kasvades alati VPS-i plaani suurendada.

2

SiteGround

Parim poodifunktsioonide jaoks

SiteGroundi põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidPoodide rakenduste, PCI-ga ühilduvate serverite (valitud plaanidel), Cloudflare CDN ja SuperCacher-tehnoloogia automaatne installimine kiiremaks laadimiseks
Hinnakujundus3,95-34,95 dollarit
Soovitatav stardikavaGrowBigi jagatud plaan – 5,95 dollarit kuus
PlussidTasuta automaatsed igapäevased varukoopiad, automaatsed WordPressi värskendused, otsitav teadmistebaas abi saamiseks & toetus
MiinusedPõhiplaanides on vähe salvestusruumi, saiti pole automaatselt seadistatud

Funktsioonid

Automaatne installimine on päästevahend, mis muudab seadistamise protsessi palju lihtsamaks sina, samas kui CDN-id (sisu avastusvõrgud) nagu Cloudflare, parandavad saidi kiirust ja muudavad selle paremaks oma külastajaid õnnelik.

SiteGround’pood sisaldab ka tasuta ostukärusid koos installimisega, tasuta e-poe ülekandmist ja e-poe optimeeritud serverit. Mitme serveri asukoht kolmel mandril tähendab kogu maailmas külastajatele paremat saidikiirust, samas kui mõõtetu andmeedastus tagab saidi kasvades mastaapsuse. Andsime SiteGroundile tiitli parimaks poodifunktsioonide pakkumiseks ja me ka ei olnud’nalja – funktsioonide mitmekesisus, mis enamikus plaanides lihtsalt sisaldub, pole kindlasti norm!

SiteGround’Uptime garantii on umbes 99,98% – mitte nii suur kui HostGator, mis tagab 99,99% tööaja, kuid siiski väga muljetavaldav. 99,98% tööajast saab umbes tund ja 45 minutit seisakuid aastas. Poodisaitide jaoks teie’Tahan hoida seda akent võimalikult pisikest ja alla kahe tunni pole halb.

Toetus & Turvalisus

SiteGround’Teadmistebaas ning ööpäevaringne telefoni- ja live-vestluste tugi viivad selle A2 Hostingiga klienditeeninduse osas võrdsele tasemele. Aga kuidas on turvalisusega?

SiteGround tarnib tavalist tasuta Letti’s Krüpti SSL-sertifikaat, kuid sellel on ka ettevõttesisene järelevalvesüsteem, mis kontrollib teie serveri olekut iga poole sekundi tagant, mis tuvastab ja parandab automaatselt palju käimasolevaid probleeme ning aitab vältida võimalikke tulevasi probleeme. SiteGround pakub ilma lisatasuta ka täiustatud rämpsposti kaitset, mis pakub sissetulevate ja väljaminevate e-kirjade filtrit. Lühidalt – SiteGround’tohutu funktsioonide pakkumine laieneb isegi selle turvapakkumistele.

Hinnakujundus

saidiplaani usaldusväärne poodimajutusSiteGroundil on terve rida usaldusväärseid hostimisplaane, sealhulgas üks, mis on spetsiaalselt loodud veebipoodidele, mis on loodud koos WooCommerce’iga.

Saidiplats on suurepärane võimalus kaaluda, kas teie’olete oma poe WordPressi abil ehitanud’ WooCommerce’i pistikprogramm, kuna hinnad algavad 3,95 dollarist kuus ja valida on kolme hinnaplaani vahel.

StartUpi jagatud plaan on SiteGround’odavaim plaan koos poodide võimalustega. StartUp-kava sobib ainult väga väikestele poodidele, mis ei tegutse’See pole veel kõndimine (või müümine), seega soovitame vahele jätta kas 5,95 dollarit kuus GrowBigi plaani või 11,95 dollarit kuus GoGeeki plaani. Ehkki need on pisut hinnalised, pakuvad mõlemad plaanid paremini skaleeritavaid funktsioone, näiteks PCI-ühilduvad serverid ja SuperCacher saidi parema kiiruse tagamiseks.

Kui registreerute mõne SiteGround plaani jaoks, siis teie’teil on õigus oma 30-päevasele raha tagasi garantiile. See muudab SiteGroundi proovimise madala riskiga variandiks – ja potentsiaalselt ka suureks tasuks!

3

Liikumises

Parim poodide mastaapsuse jaoks

InMotioni põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidMitu makseviisi, ühe klõpsuga installimine poodide rakenduste jaoks, PCI-ga ühilduv VPS ja spetsiaalsed plaanid
Hinnakujundus6,39–149,99 dollarit kuus
Soovitatav stardikavaVõimsuse jagatud plaan – 8,49 dollarit kuus
PlussidTugevalt jagatud ja VPS plaanid, kõrgelt koolitatud klienditoe töötajad
MiinusedHinnakujulisem kui enamikul konkurentidel, ühistel plaanidel pole pühendatud IP-aadressi

Funktsioonid

InMotion seda ei tee’Ärge kasutage kasulikke tööriistu, isegi selle kõige põhilisemaid jagatud plaane – nendel on endiselt piiramatu kettaruum ja tasuta domeenid.

InMotion on suurepärane võimalus nii jagatud kui ka VPS-i hostimiseks. Kui sa’väga väike või uus pood, siis InMotion’Jagatud plaanid on suurepärane koht alustamiseks, sest hiljem saate hõlpsalt VPS-i plaani skaleerida. Võimu jagatud plaan tuleb “E-kaubandus on valmis,” ühe klõpsuga ostukorvipaigaldiste ja paljude poodide jaoks mõeldud rakenduste vahel, sealhulgas PrestaShop, WooCommerce, Magento ja OpenCart.

Kõigi InMotioni plaanide juurde kuulub ka tasuta SSD (tahkis-draivid), mis pakuvad teie saidile kiiremat sisu edastamist kui kõvakettadraivid ja pakuvad piisavalt kiirust, et ka kõige kannatamatud kliendid oleksid rahul. Iga InMotioni plaan sisaldab ka 150 dollarit väärtuses tasuta reklaamikrediidid, et aidata teil oma äri populaarsetes otsingumootorites reklaamida.

Toetus & Turvalisus

Liikumises’töötajad kohustuvad 160 tundi klienditoe koolitust enne töö alustamist, nii et võite seda usaldada’saate informatiivseid vastuseid alati, kui otsustate kasutada selle ööpäev läbi toimivat vestlust ja telefoni tuge.

Liikumises’Põhiliste turvameetmete hulka kuulub tasuta SSL-sertifikaat, plaanitud automaatsed varukoopiad teie andmete kaitsmiseks ja regulaarne kaitse pahavara eest. Liikumises’turvaelemendid puuduvad’t sama tugev kui konkurentide oma, aga sina ise’See on teie poe kaitsmiseks endiselt piisavalt seadistatud.

Hinnakujundus

inmotion parim vps pood hostingLiikumises’s VPS-i hostimine on optimeeritud poodide jaoks, pakkudes hulga kvaliteetseid funktsioone ja kasulikke tööriistu, mis aitavad teie ettevõttel edu saavutada.

Liikumises’Jagatud plaani hinnad jäävad vahemikku 6,39–14,71 dollarit kuus, samas kui VPS-i plaanihinnad jäävad vahemikku 34,19–74,34 dollarit kuus. Isegi madalamas otsas, InMotion’S hinnad on kallimad kui enamikul tema konkurentidest’ hinnad, kuid seda tasakaalustab pisut 90-päevane raha tagasi garantii pakutakse igas plaanis.

Soovitame alustada InMotionist’s Võimsuse jagatud plaan (8,49 dollarit kuus). Kuigi seda’See on kallim kui 6,39 dollarit kuus Käivitusplaan, jõuab energiaplaan “E-kaubandus on valmis,” ühe klõpsuga ostukorvi installides.

4

Sinine vaim

Parim Uptime jaoks

Bluehost põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidSpetsiaalne WooCommerce’i hostimisplaan, domeeni privaatsus lisatud (valitud kavadel), regulaarsed automaatsed varundamised
Hinnakujundus6,95-31,99 dollarit kuus
Soovitatav stardikavaStarter WooCommerce – 6,95 dollarit kuus
PlussidSuurepärane tööaja garantii, sujuv WordPressi integreerimine, taskukohane hind
MiinusedVõrreldes teiste parimate pakkujatega on põhiplaanides väike maht

Funktsioonid

Sinine vaim’s 99,98% tööajast väljub umbes tund ja 45 minutit seisakuid aastas, mis on ideaalilähedane. Hea tööaeg on eriti veebipoodide jaoks ülioluline, kuna aeg on sõna otseses mõttes raha – mida pikem on teie sait, seda kauem olete võitnud’ei peaks müüma.

Lisaks suurepärasele tööajale pakub Bluehost suurepäraseid omadusi oma keskmise taseme plaanides, mis sobivad ideaalselt uuemate veebipoodide jaoks. Sinine vaim’s Plus jagatud paketiga (5,45 dollarit kuus) on kaasas piiramatu SSD salvestusruum, mõõtmata ribalaius ja piiramatu domeenid.

WordPressi saitide tegemisel eristub Bluehost tõepoolest rahvahulgast.

Tegelikult see’s WordPressi enda soovitatud pakkuja number üks, ja ühe klõpsuga installimine tähendab, et see ei saanud hakkama’WordPressi saidi seadistamine pole lihtsam Bluehosti kaudu. WordPress’ WooCommerce’i pistikprogramm võimaldab teil veebipoodi ja Bluehostit täielikult kohandada’s WooCommerce’i stardikava (6,95 dollarit kuus) sisaldab eelinstalleeritud Storefront’i teemat, 100 GB SSD-salvestusruumi ja tasuta kahetunnist seadistuskõnet WooCommerce’i eksperdiga – nii et teie’Teil on kogu vajalik tugi, et teie kauplus näeks välja professionaalne.

Toetus & Turvalisus

Sinine vaim’Klienditeeninduse võimalused ulatuvad e-posti piletitest kuni ööpäevaringse telefoni- ja reaalajas vestluse toeni. Testisime Bluehostit’vestlesime ise ja leidsime, et vastused olid kiired ja mis on kohandatud meie konkreetsetele küsimustele.

Turvalisuse osas pakub Bluehost tasuta SSL-sertifikaati, rämpspostitajate kaitset, kuumade linkide kaitset ja turvalise kesta juurdepääsu (SSH). Bluehost-plaani sõlmimisega olete teie’Veenduge, et teie saidil oleksid kõik standardsed kaitsemeetmed paigas.

Kuna sa’Kui haldate e-poe saiti, kus külastajad jagavad isiklikku teavet, võiksite kaaluda turvameetmete võtmist tähthaaval. Bluehosti abil saate seda teha, ostes lisatasu SSL-sertifikaadi hinnaga 49,99 dollarit aastas. Samuti saate 23,88 dollarit aastas osta saidi SiteLock Find, mis otsib teie veebisaidil pahavara.

Hinnakujundus

Parim WordPressi poodimajutusBluehost sobib ideaalselt WordPressi abil loodud saitidele ja sellel on spetsiaalne poodide pakett, mis on mõeldud WooCommerce’i kasutavatele poodidele.

Kui sa’taasalustades veebipoe Bluehostiga, soovitame kasutada WordPressi e-kaubanduse plaane, kuna need pakuvad sujuvat integreerimist WooCommerce’i pistikprogrammiga. Valida on kolme WordPressi e-kaubanduse plaani vahel, mis jäävad vahemikku 6,95–12,95 dollarit kuus. Neist soovitame alustada… Noh, stardikava, 6,95 dollarit kuus.

Ehkki stardipakett pakub ainult 100 GB SSD-mäluseadet, vastupidiselt Plussi ja Pro WooCommerce’i plaanimata SSD-mäluseadmele, on 100 GB siiski rohkem kui piisav, et uus kauplus korralikult tööle saada. Kui otsustate uuemale versioonile üle minna stardipaketist, siis soovitame vahele jätta kesktee plussplaani ja minna otse Pro-plaani (12,95 dollarit kuus), mis sisaldab teie saidi reklaamimiseks SEO tööriistakomplekti..

Bluehost pakub ka tööstuses standardset 30-päevast raha tagasi garantii, nii et olenemata sellest, millist plaani soovite’poole kallutades saate seda stressivabalt proovile panna.

5

HostGator

Parim abi ja tuge

HostGatori põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidOstukorvid ja makseväravad kõigil hostimiskavadel, ühe klõpsuga installimine poodide poodidesse
Hinnakujundus2,75–19,95 dollarit kuus
Soovitatav stardikavaEttevõtte ühine plaan – 5,95 dollarit kuus
Plussid99,99% tööaega, kindel ööpäevaringne abi ja tugi, otsitav teadmistebaas
MiinusedTippkonkurentidest kallimad, pole WooCommerce’i spetsiifilisi hostimiskavasid

Funktsioonid

HostGatori plaanides on piiramatu failiedastusprotokolli (FTP) kontod, mis võimaldavad teil faile arvutist võrku edastada. Iga paketiga on kaasas ka piiramatu ribalaius ja piiramatu e-posti konto, lisaks saate ka esimesel aastal tasuta domeeni – ehkki te’Pärast seda peate maksma oma domeeninime uuendamise eest.

Uptime on selle pakkuja jaoks eriti muljetavaldav funktsioon. 99,99% juures, HostGator’Uptime garantii ületab tööstusstandardit ja ulatub veidi alla tunni seisakuid aastas. Kuna 100% tööaega on võimatu tagada, on see umbes nii hea, kui saab.

Toetus & Turvalisus

HostGator’Abi- ja tugiteenused on suurepärased – see pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust ja telefoniteenust ning sellel on ka ulatuslik otsitav teadmistebaas, mis pakub põhjalikku abi kõigis hostimisega seotud asjades. Üks teadmistebaasi eeliseid on see, et pääsete sellele juurde omal ajal; Lisaks saate mitte ainult vastuse oma esialgsele küsimusele, vaid võite lihtsalt kukkuda küülikuaugust alla ja õppida seal pakutavate arvukate kasulike pisipiltide abil rohkem, kui olete kokku leppinud..

Lisaks tavalisele tasuta SSL-sertifikaadile pakub HostGator ka ööpäevaringset serveriseiret ja võimaldab DDoS-rünnakute vältimiseks üleujutuste kaitset. Äriplaan 5,95 dollarit kuus sisaldab ka privaatset SSL-i teie saidi turvalisuse suurendamiseks.

Hinnakujundus

hostgator parim poodide hostimise pakkujaHostGatoril on hulgaliselt teenuseid, mis saavad kasu e-äri ettevõtetest, alates lihtsast veebisaidi koostajast kuni paljude võimsate hostimiskavadeni.

HostGator pakub jagatud, WordPressi, VPS-i, pühendatud ja pilve majutamise kavasid. Võite poodide loomise alustama mis tahes HostGatori plaanist, kuid soovitame ettevõtte jagatud plaani (5,95 dollarit kuus), kuna see sisaldab pühendunud SSL ja spetsiaalne IP-aadress ning see võimaldab ostukärusid ja makseväravaid.

HostGator’45-päevane raha tagasi garantii, kuigi see on pikem kui 30-päevane tööstusstandard, ei kehti’ei kehti spetsiaalsete plaanide suhtes või plaanide eest tasutud tšeki, maksekorralduse või pangaülekandega. See’on peaaegu garanteeritud, et võitsite’t ei pea alustama spetsiaalsest plaanist, kuid see selleks’tasub enne makseviisi valimist neid tingimusi meeles pidada!

6

DreamHost

Parim algajatele

DreamHosti põhifunktsioonid

PoodifunktsioonidE-posti hostimine @ teie domeen, kiire SSD-salvestusruum
Hinnakujundus2,59-79,95 dollarit kuus
Soovitatav stardikavaJagatud piiramatu plaan – 4,95 dollarit kuus
PlussidIgapäevased tasuta varukoopiad, suurepärased salvestusvõimalused
MiinusedPuudub otsene telefonitugi, keskpärane tööaeg, nõrgad pühendunud plaanid

Funktsioonid

DreamHost pakub “piiramatu liiklus” igal plaanil. See tähendab lihtsalt seda, et DreamHost seda ei tee’t ribalaiuse või liikluse jälgimine – see tähendab, et võitsite’t ei võeta tasu teatud ribalaiuse ületamise eest. See pole see’t nii erinev kui “mõõtmata ribalaius” et sina’Näete paljudelt pakkujatelt ja see tähendab, et teie sait võitis’t ei saa kasvatamise eest karistada!

DreamHost pakub ka kõigile oma plaanidele tasuta igapäevaseid varukoopiaid, mis võivad teile elupäästjaks osutuda’alles alustate, sest võitsite’ei pea muretsema selle pärast, et kaotad kõik oma edud ühe vea tõttu. Domeeninimed tasutakse esimesel aastal, kui registreerite .com, .org, .club, .net või .info domeeni ning igasse paketti on lisatud piiramatu e-posti aadress välja arvatud jagatud stardikava – kuid saate selle lisada hinnaga 1,67 dollarit kuus.

DreamHost’Jagatud VPS-i plaanid on enamat kui uue poodide toiteallika pakkumine – jagatud plaanides sisalduvate funktsioonide suur arv on see, mis muudab DreamHosti algajatele nii toredaks. Kuid see’tasub märkida, et DreamHost’pühendunud plaanid pole muljetavaldavad. Seda ei tohiks’Kuid see ei mõjuta teie otsust liiga palju, kuna väga vähesed veebipoed vajavad spetsiaalse plaani tohutut mahutavust.

Toetus & Turvalisus

DreamHost’Klienditoel on üks oluline puudus: saate’t pöörduge tugiteenuse poole otse telefoni teel. Tugimeeskond võib teile päringu korral tagasi helistada, kuid saate seda teha’t ei jõua kõigepealt kohale, mis võib osutuda tüütuks. Selle asemel DreamHost’reaalajas vestluse funktsioon on saadaval seitsmel päeval nädalas kella 5.30–21.30 PST, ehkki peate tipptundidel natuke ootama.

DreamHost’Turvameetmed on muljetavaldavamad kui selle klienditugi. Iga DreamHosti plaan sisaldab tasuta SSL-sertifikaadi tööstusstandardit. Samuti saate juurdepääsu DreamHostile’s sisemiselt ehitatud (ja üsna iseenesestmõistetav) pahavara eemaldaja, mis teie saidil pahavara leiab ja parandab.

Hinnakujundus

dreamhost jagas hinnakujunduse ekraanipiltiDreamHostil on valida kahe erineva virtuaalserveriplaani vahel. Mõlemad on hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

DreamHost’S jagatud plaanid jäävad vahemikku 2,59–4,95 dollarit kuus. Soovitame alustada plaaniga 4,95 dollarit kuus Jagatud piiramatu, kuna see sisaldab kõike, mis teil on’Vajan: piiramatut liiklust, WordPressi eelinstalli, kiire SSD-salvestusruum ja piiramatu e-posti aadress @ teie domeen. Odavamal jagatud stardipaketil on enamik neist funktsioonidest, kuid teil’Peame maksma e-posti hostimise eest täiendavalt 1,67 dollarit kuus – ja Shared Starteri kulud pluss 1,67 dollarit kuus tähendab teid’Makse maksan aastas ainult 8,28 dollarit vähem kui jagatud piiramatu plaani täishind.

DreamHost pakub 97-päevast raha tagasi garantii, kuid arvestage, et see kehtib ainult krediit- ja deebetkaardimaksete jaoks, mida tehakse jagatud hostimiskavade korral – mis siis, kui teie’kui alustate just DreamHostiga, hõlmab arvatavasti ka teid!

Hostitud poodiplatvormid

Kui teil on varjupaika’Teie veebipoodi pole veel loonud, loodetavasti on meie kuue parima poodide veebimajutusteenuse pakkuja nimekiri mõndagi inspiratsiooni pakkunud. Kuid hostimise leidmine seda ei tee’t ei pea olema osa oma poodäriettevõtte loomisest.

Huvitav? Noh, sa peaksid olema! Kui mõte majutusteenuse pakkuja leidmise ja õige hostipaketi valimise kohta teeb teile pea valutama, on olemas lihtsam lahendus – hostitud e-poe platvormid. Siin pakkuja leidmise asemel võõrustab teie ehitusplatvorm teie poodi teie eest.

Mõelge sellele nagu veebisaidi koostaja ja hostimisplatvorm, mis on koondatud ühte!

Hostitud poodiplatvormid sobivad kõige paremini algajatele, sest te ei tea’Te ei pea oma hostimiseks ühe mõttega vaeva nägema. Isegi kui sina’Kui olete hostiprofiil, võivad need platvormid teid päästa aega ja isegi raha.

Neid on lihtne eelarvestada, neid on lihtne kasutada ja pärast seadistamist kerge käitada’on ideaalne hõivatud ettevõtte omanikule.

Muidugi, nemad’mitte kõigile – aga kui nad kõlavad nii, nagu võiksid olla teie jaoks, siis siin’s kiire ülevaade kolmest esikust. Nii nagu ülaltoodud hostingu pakkujad, võtsime ka aega igaühe enda uurimiseks ja katsetamiseks. Ja mitte ainult, saime just teiega inimesi proovile panna meie jaoks ja anda meile tagasisidet.

Shopify

Shopify on parim kõikehõlmav poodiplatvorm turul. Valite malli, mis sobib teie valdkonnaga, kujundate oma kaupluse esikülje, lisate oma seaded, lisate oma poodi tooteid ja saate isegi lisarakendusi suurema energiatarbe jaoks. Hinnad ulatuvad 29–299 dollarit kuus. Shopify on lihtne kasutada, kuid sellel on võimsad funktsioonid, mis muudavad teie poe edukaks.

Wixi e-kaubandus

Sina’olete Wixist ilmselt kuulnud selle veebisaidi koostaja funktsioonide tõttu, kuid võite ka ilusa veebipoe üles ehitada, kasutades ühte selle poodidest, mis algavad 20 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal.) See’Pole küll kõige võimsam pood platvorm turul, kuid see’See sobib suurepäraselt oma kaubamärgi loomiseks, suurendades samal ajal müüki.

BigCommerce

Pssst! Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu uue plaani sõlmimisel kuni kolm kuud tasuta. Liikuge BigCommerce’i veebisaidile, et näha seda pakkumist reaalajas!

BigCommerce on kõige mastaapsem hostitav pood ümber – kui sina’teil on oma poe jaoks suured eesmärgid, siis võib BigCommerce teid sinna viia! See’Pole nii lihtne kasutada kui Shopify või Wix, kuid sellel on kõigist kõige rohkem sisseehitatud funktsioone. See tähendab, et sa ei tea’Poe võimsuse lisamiseks ei pea lootma rakendustele. Selle hinnad ulatuvad 29,95 kuni 224,95 dollarit kuus (arveldatakse igal aastal.)

Parimad poodimajutuse pakkujad: kokkuvõte

Selles artiklis on jaotatud parimad poodide hostimise pakkujad koos üksikasjadega, mis aitavad teil otsustada, milline neist on teie veebipoe jaoks kõige parem. Õige poodimajutus ei õnnestunud’t olla tähtsam – teil on vaja kiiret, usaldusväärset pakkujat, kellel on hea tugi ja funktsioonid, et aidata teie poel edu saavutada.

Kahjuks ei võta teie kliendid kunagi teie hostimise eest komplimente, kuid küll’See on nähtamatu jõud, mis julgustab neid ostma teie saidilt, mitte konkurentidelt’. Lehtede aeglane laadimine või saidi krahhid kaotavad teie müügi, kuid kindel hostimisteenuse pakkuja toob teie kliendid ikka ja jälle tagasi.

6 parimat poodimajutuse pakkujat: kokkuvõte

 1. A2 majutamine – parim kõikehõlmav poodimajutusteenuste pakkuja.
 2. SiteGround – parim e-kaubanduse funktsioonide jaoks.
 3. Liikumises – parim poodide mastaapsuse jaoks.
 4. Sinine vaim – parim tööaja jaoks.
 5. HostGator – parim abi ja tugi.
 6. DreamHost – parim algajatele.

Sa saad’ei lähe A2 Hostingiga valesti, eriti tänu selle tähtklienditeenindusele ja turvalisusele. Kui funktsioonid on teie peamine prioriteet – ja see’s täiesti loogiline prioriteet – siis sobib Bluehost suurepäraselt. Ja kui sina’Kui olete oma saidi kasvatamisega kõige rohkem seotud, on InMotionil ressursid selle järgmisele tasemele viimiseks.

Teisest küljest mõned inimesed seda ei tee’teil pole aega, raha ega tehnilisi teadmisi, et valida poodide hostimise pakkuja ja luua pood nullist – ja see’okei! On ka teisi võimalusi, kus teie pood on teie jaoks hostitud. Saate oma kauplust ehitada, hallata ja kasvatada ühes kohas ühe hinnaga, hoides seda lihtsana, kuid mitte vähem tõhusana. Parim neist platvormidest on Shopify, mis ühendab endas jõu ja kasutusmugavuse.

Andke oma kauplusele kindel alus ühele neist populaarsetest poodimajutuspakkujatest ja tervitage saidi kiiret kiirust ja hüppeliselt kasvavat müüki!

Parimad poodimajutuse pakkujad: KKK

Kas hostimisteenuse pakkujatel on poodipõhised plaanid??

Mõni küll, jah! Vahel ka sina’Leiate plaane märgistusega “pood”, aga tegelikkuses’on täpselt sama mis tavaline jagatud või VPS-i hostipakett. See tähendab lihtsalt, et need plaanid on juba poodide jaoks optimeeritud. Teistel pakkujatel on e-kaubandusele pühendatud tegelikud paketid, näiteks Bluehost’s WooCommerce plaanid, millel on veelgi erilisemad funktsioonid.

Kas saate Shopify kasutada, kuid kasutage siiski oma hostiteenuse pakkujat?

Ei – Shopify’S platvorm integreerib hostimise oma poe ehitajaga, nii et saate’teil pole ühte ilma teiseta. Shopify pakub PCI-ga ühilduvat poodimajutamist teie veebipoele piiramatu ribalaiusega, ilma lisatasuta.

Lisateave meie kohta Shopify ülevaade.

Kas saate veebipoe oma hostiteenuse pakkujaga üles ehitada??

See oleneb! Mõnel hostingu pakkujal on veebisaitide ehitajad, näiteks HostGator’ehitaja, Gator. Üldiselt me ​​siiski ei tee’t ei soovita neid ehitajaid oma poe jaoks kasutada, kuna need on need’re tavaliselt üsna lihtsad platvormid. Selle asemel vaadake rohkem teenuseid, nagu Magento või WordPress, või kõik-ühes mugavuse tagamiseks Shopify või BigCommerce.

Kas pole kindel, mis sobib teile? Loe meie WooCommerce vs Shopify võrdlus, et teada saada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me