Parimad pulmaveebilehe ehitajad

Milline sobib teie eriliseks päevaks?

parimad pulmaveebilehtede ehitajadTtema artiklis antakse ülevaade kuue parima veebisaidi koostajast ilusate ja stressivabade pulmaveebisaitide loomiseks.


Lase’nägu – pulmade korraldamine on stressirohke!

Sina’Teie plaadil on juba piisavalt külalisi, kes haldavad külalisi, valivad registrikinke ja korraldavad vastuvõtupeoks muusikat…Kurat, isegi unistuste pulmade veebisaidi ehitamiseks õige tee valimine võib olla stressirohke!

Pulmaveebisaidi omamine on fantastiline viis oma suure päeva tutvustamiseks, teabe edastamiseks ja kogu sündmuse sujuvaks toimimiseks – kuid nii paljude veebisaidi koostajate vahel on meil mõistmine, et võib olla raske teada, kust alustada..

Veebisaidi koostaja on veebiplatvorm, mille abil on hõlbus veebisaiti ise luua. Sa ei tea’t ei vaja kujundamisoskust ega mingeid teadmisi kodeerimise kohta – vaja on vaid Interneti-ühendust ja võimalust osutada ja klõpsata!

Seal on sadu veebisaidiehitajaid, nii et kuidas teha õige valik ja valida oma suureks päevaks parim pulmaehitaja?

Teie elu lihtsustamiseks teeme meie’vaatasime üle, mida peame parimateks pulmaveebilehtede ehitajateks turul.

Kuus parimat pulmaveebilehe koostajat on:

 1. Wix
 2. Ruuturuum
 3. Weebly
 4. Sõlm
 5. Appi paar
 6. Rõõm

Wix on parim pulmade veebisaidi ehitaja, sest just tema’See on ülilihtne kasutada ilma stiili ega jõudu ohverdamata. Ruuduruumil on kõige ilusamad kujundused turul ning see sobib suurepäraselt fotode ja videote kuvamiseks. Weebly’tohutu rakenduste pood aitab teil oma veebisaidi kohandamisel mõelda väljaspool kasti.

Need platvormid aitavad teil mitte ainult luua ilusa ja professionaalse ilmega saidi, vaid aitavad säästa ka teie aega, raha ja vaeva.

Vaadake allolevat kokkuvõtlikku tabelit, et saada meie kõrgeima hinnanguga ehitajate jaoks tunne, et see’Aitan teil luua teie jaoks suurepärase pulmaveebisaidi’unistad uuesti!

Selles mahajäetud me’Vaatan, kuidas valida parim pulmaveebilehe koostaja ja seejärel valida viis parimat platvormi, mida peaksite uskumatu välimusega veebisaidi jaoks kaaluma.

Parimad pulmaveebide koostajad

Teie jaoks tuleb kaaluda kahte tüüpi pulmaveebilehtede ehitajaid: igakülgsed veebisaitide ehitajad ja pulmaspetsiifilised veebisaitide koostajad. Meie loend sisaldab mõlemat tüüpi, nii et saate valida endale sobivaima variandi.

Pulmakohaste veebisaitide koostajad on platvormid, mis aitavad teil luua ainult ühte tüüpi veebisaite – pulmaveebisaite.

See võib olla mugav paaride jaoks, kes vajavad juhendavat kätt, kuna need platvormid pakuvad teile vajalikke põhikomponente, näiteks pulmaspetsiifilised mallid, registri integratsioonid ja rakendused, mis aitavad teil hallata külalisi, logistikat ja palju muud.

Teie siiski’Leian sageli, et tegelik veebisaidi loomise protsess nendel platvormidel on palju piiratum kui lohistamine ‘n’ kukuta vabadus sind’d saada kõikvõimaliku veebisaidi koostajaga.

Kõikvõimalikud veebisaitide ehitajad on teie jaoks suurepärane valik’pärast võimsamat ja mitmekülgsemat redigeerimiselamust.

Sina’Leiate, et neil on väiksem valik pulmaspetsiifilisi malle ja rakendusi, kuid selle asemel pakuvad nad tohutult erinevaid täielikult redigeeritavaid malle, teemasid ja rakendusi, mis rahuldavad mitmekesisemat turgu ja võimaldavad teil luua uimastamise pulmaveebisaidi.

See tähendab, et üheksa korda kümnest leiate funktsiooni – või samaväärse -, mis on saadaval (näiteks on Wix App Marketis kirjutamise ajal saadaval 7 RSVP-rakendust, et vaeva teie eest külaliste haldusest välja jätta!).

Mis tüüpi pulmade veebisaidi ehitaja peaksite valima?

Et säästa palju aega ja vaeva erinevate platvormide uurimisel ja kaalumisel, kasutage meie parempoolsete veebisaidi koostajate allolevat loendit, et suunata teid õiges suunas.

# 1. Wix

Parim algajatele, kes loovad professionaalse pulmaveebisaidi

Plussid Miinused
 • Äärmiselt lihtne kasutada
 • Valida saab 26 kohandatavat pulmamalli
 • Pulmaveebilehele lisafunktsioonide lisamiseks palju rakendusi
 • Vabakava võitis’t laseb teil isikliku veebiaadressi ühendada
 • Loomingulise vabaduse tase võib olla üle jõu käiv
 • Sa saad’t mallide vahetamine

Wix on hõlpsasti kasutatav ja mitmekülgne veebisaitide koostaja. Soovitame seda meie pulmaveebisaidi koostajana number üks, sest seda on kõige lihtsam kätte saada ja kasutada. Sa ei tea’ei pea kulutama aega Wixiga tegelemiseks, kuna see’intuitiivne lohistamine & tilkade redigeerija tähendab, et saidi kujundamisel näete seda, mida saate!

Lisage sellele mobiiliredaktorile, et vaadata oma külaliste tähelepanu teravana’ nutitelefonid ja Wix võib olla reaalajas säästja hõivatud paaridele, kellel on enne suurt päeva suuremad asjad muretseda.

wix parim pulmade veebisaidi ehitajaWix aitab teil kujundada kauni veebisaidi, mis näeb hea välja nii kodus kui ka telefonis – sobib ideaalselt detailide jaoks kaugelt reisivate külaliste jaoks!

Wixi abil on lihtne luua ilus pulmaveebisait, mis vaevab teie külalised kohe.

Üks parimatest Wixi asjadest on saadaval tohutu valik professionaalselt kujundatud malle. Valida on üle 500 malli vahel, mida kõiki saate kasutada tugipunktina ja seejärel enda jaoks näppu viia ja muuta’sisu.

Ja kui leiate, et proovite õige malli välja valida, on Wixil üle 20 pulmaspetsiifilise malli, mis on teie pulmaveebisaidi jaoks ideaalne punkt..

Saidile lisafunktsioonide lisamine ei õnnestunud’Samuti pole see lihtsam, kuna Wixi rakenduste turul on saadaval sadu rakendusi ja pistikprogramme. Ükskõik, kas soovite lisada fotoalbumeid, et jagada mälestusi õnnelikust päevast, lisada loendust juhtele või isegi hoida külalisi kursis päeva ilmateatega – Wixil on kõik olemas.

Wixiga saate isegi e-kutseid saata ja RSVP-sid otse oma pulmaveebisaidilt saada – kujutage ette, kui palju aega, raha ja vaeva võiksid säästa! See võib isegi korraldamise palju lihtsamaks muuta, kuna kõik salvestatakse teie Wixi konto taha.

Wixi plaanid algavad tasuta, kuid soovitame kaaluda tasulist lisatasukava oma pulmade veebisaidil. See võimaldab teil mitte ainult kasutada oma kohandatud veebisaidi aadressi (nt www.johnandemilywedding.com), vaid annab teile juurdepääsu ka palju laiemale mallide, rakenduste ja pistikprogrammide kogumile, et teie veebisait tõepoolest silma paistaks..

# 2. Ruuturuum

Parim uimastavate kujunduste ja fotode esitlemiseks

Plussid Miinused
 • Parima kvaliteediga mallide kujundus turul
 • Rõhuasetus mallide fotograafial ja videol
 • Integreerige registrirakendus hõlpsalt oma pulma veebisaidile
 • Pole vaba plaani
 • Mitte nii algajasõbralik kui teised ehitajad
 • Wixist väiksem mallide valik

Ruuturuum on disainile keskendunud veebisaitide koostaja, kes on tuntud uimastatavate veebisaitide loomise eest. Oleme WBE-s suured Squarespace’i fännid, sest ükski teine ​​veebisaidi koostaja ei saa aidata teil luua pulmaveebisaiti, mis näeb välja sama poleeritud ja professionaalne – ilma et peaksite teadma, kuidas kodeerida!

Kuigi mallide valik ja mitmekesisus pole nii lai kui Wixil’s, Squarespace keskendub väga palju sellele, et saaksite luua võimalikult ilusa saidi. Iga mall on puhas ja karge, pilkupüüdev, kuid samas hõlpsalt navigeeritav ja ka mobiilselt reageeriv – sobib suurepäraselt pulmaveebisaidile, mida külalised võivad reisimise ajal vajada..

ss parim pulmade veebisaidi ehitajaPuhtad + lihtsad kujundused ei näe mitte ainult nutikad ja professionaalsed’olete ka disaini jaoks väga aja kokkuhoid!

Squarespace pakub valikut 8 kaunist pulmaspetsiifilist malli, mis varieeruvad hõreda, minimaalse kujunduse ja hõivatud, pildirikka malli vahel. Kõiki neid malle saab redigeerijas kohandada, et saaksite luua oma unistuste pulmaveebilehe.

Fotode ja videote esitlemisel on tõeline rõhk, mis teeb suurepäraseks valikuks ehitaja, kes räägib visuaalselt loo sellest, kuidas teie ja teie partner kohtusid, ning tutvustavad fotosid eripäevast endast.

Üks pulmade stressirohkem osa on teie registri sorteerimine. Organiseerimine võib olla tõeline õudusunenägu, eks?

Õnneks on Squarespace teid hõlmanud, tänu millele on pulmade registri rakenduse abil lihtne registrit otse saidile integreerida. ‘Zola’ (mis tõstab teie veebisaidil esile kingiideed).

Tänu sellele on teie külastajatel hõlbus sirvida teie sooviloendit isegi teie saidilt lahkumata. Ja kui sina’kas olete valinud mesinädalate annetussüsteemi? See’Ka annetusi on lihtne vastu võtta!

Sina’Nendele pulmadele keskendunud funktsioonidele juurde pääsemiseks on vaja lisatasukava, kuid ma arvan, et teie’Olen nõus, et Ruuturuum’Pulmaintegratsioonid võivad (ja tõstavad) tohutu raskuse teie õlgadelt, vabastades teid keskenduma tähtsamatele asjadele, muutes oma külaliste jaoks võimalikult lihtsa elu.

# 3. Weebly

Parim rakenduste lisamiseks, et anda pulmaveebilehele lisafunktsioone

Plussid Miinused
 • Suur arv rakendusi, mis pakuvad külastajatele lisateavet
 • Väga lihtne kasutada
 • Saadaval on tasuta pakett ja odavad hinnakujundusvõimalused
 • Kujundus pole nii atraktiivne kui Wix või Squarespace
 • Vaba plaan võib olla piirav
 • Struktureeritud mallid võivad loomingulist vabadust piirata

Weebly on väga kasutajasõbralik ja minimalistlik, mis teeb sellest ülimalt aja kokkuhoidliku platvormi, mille abil saate luua oma suurepärase pulmaveebisaidi.

Weebly redigeerija pukseerimisfunktsioon annab teile võimaluse kasutada ühte Weeblyst’s palju malle ja teeb selle tõesti enda omaks. Ausalt, see ei suutnud’teksti ja piltide lisamine ja korraldamine pole lihtsam või isegi RSVP-vormi lisamine, et külalised saaksid neid täita ja teile teada anda, et nad tulevad.

Weebly’Kasutusmugavus ja lihtne kasutajaliides tähendab, et see võib olla reaalajas ja raha kokkuhoid hõivatud paaride jaoks, kes soovivad professionaalse ilmega saiti ilma professionaalse ilmeta hinnaga!

weebly parim pulmade veebisaidi ehitajaWeebly on usaldusväärne pulmaveebisaitide ehitaja, kelle hõlpsasti kasutatav toimetaja aitab teil veebisaidi kiiresti olemas olla!

Ehkki Weebly ei pruugi oma pulmamalle näidata nii hästi kui Wix ja Squarespace, teevad seda’s ei ütle, et nad ei tee’Teil pole teile saadaval korralikku valikut – sealhulgas mobiilile reageerivad kujundused, mis on alati käepärased.

Rühmitatud ‘Üritus’s, mitte pulmaspetsiifiline osa, Weebly’Abielule keskendunud mallid on puhtad ühelehelised kujundused, mis jagavad lehe kasulikuks mitmeks osaks.

See võib olla mugav külalistele erineva, kuid hädavajaliku teabe lisamiseks, näiteks a ‘läheduses asuv majutus’ või a ‘kuidas sündmuskohale pääseda’ sektsiooni, mida mõlemat on Weebly rakenduste abil lihtne lisada.

Lõppude lõpuks on teie pulmaveebisait teie külalistele sama palju kui teie jaoks! Mida rohkem saate päeva katta’logistika ja plaanid ühes kohas, seda lihtsam on teie külalistel teiega koos oma päeva nautida.

Weebly rakendusekeskus on suurepärane koht, kus näpistada ja leida oma pulmade veebisaidile lahedaid ja kasulikke pistikprogramme. Ükskõik, kas soovite lisada juhiste kuvamiseks kaardi, lisada külalisteraamatu, mida teie külalised saavad kommenteerida, või isegi integreerida see sait oma sotsiaalmeedia kontodega ja panna kõik end kaasa haarama, Weebly on teid katnud.

Valik on üsna suur, nii et see on’Tasub kindlasti ringi vaadata, et teada saada, kui palju aja säästmise funktsioone saate oma saidile lisada.

Weebly pakub tasuta paketti, kuid see takistab teil kohandatud veebisaidi aadressi kasutamist ja piirab teie juurdepääsu teatud rakendustele, nii et see’tasub uurida esmaklassilisi hinnakujundusvõimalusi.

Täiendava boonusena võõrustatakse teie veebisaiti nädala kohvitassi hinnaga vähemalt aasta, et teie, teie partner, sõbrad, pere ja külalised saaksid teie erilisest päevaajast uuesti läbi vaadata ja mälestusi nautida ning jälle!

# 4. Sõlm

Parim juhendatud pulmade planeerimiseks ja veebisaidi loomiseks

Plussid Miinused
 • Väga kasutajasõbralik ja suurepärase pardaga
 • Tasuta kasutamiseks
 • Kahekordistab veebipõhise pulmaplaneerijana
 • Piirava toimetaja abil saate’t ‘mõelda väljaspool kasti’
 • Loomingulise vabaduse puudumine
 • Pole ühtegi rakendust ega lisa, mis teie saiti vürtsitaksid

Sõlm on Ameerika Ühendriigid’ number üks sadam pulmadega seotud uudiste ja inspiratsiooni saamiseks, nii see on’Pole üllatav, et sait pakub ka oma pulmadele pühendatud tasuta veebisaitide koostajat.

Jah, seda’s õigus – tasuta! Ja ilma lisatasukavadeta, millest rääkida, tähendab see, et saate täieliku juurdepääsu kõigele, mida Knot pakub alates käimisest, mis võib olla väga mugav neile, kellel on eelarve.

Tasub olla ettevaatlik mõnikord tasuta platvormide ja The Knoti vastu’Veebisaidi loomise platvorm võib mõne häirekella välja lülitada’s palju muud ‘maalida numbrite järgi’ kui Wix, Weebly jne. Kui universaalsed toimetajad annavad teile tohutu loomevabaduse, vahendab The Knot’redaktor sarnaneb pigem redaktoriga ühendatud armatuurlauale.

sõlme parim pulmade veebisaidi ehitajaSõlm on kasulik platvorm, kui vajate pulmaveebisaidi loomisel lisajuhiseid

Kuigi see armatuurlaua stiilis redigeerija on puhas ja seda on väga lihtne kasutada, on efekt siiski see, et peate oma veebisaidi eelvaadet nägema, et see välja näeks! Nii et kui sina’Saate piisavalt hõlpsalt liikuda ja oma pulma veebisaiti üles ehitada, seda’s pole nii sirgjooneline kui ‘mida sa näed selle sa ka saad’ kõikvõimalike ehitajate redigeerimise protsess.

Sellele vaatamata pean The Knot endiselt üheks parimaks pulmaveebilehe ehitajaks.

See on osaliselt tingitud sellest, kuidas sait hoiab teie kätt, teid fokuseerib ja juhendab teid siis kogu veebisaidi loomise protsessis..

Tegelikult on see üks valdkond, kus The Knot näitab teile oma tõelist väärtust – rongisisene asjatundlikkus. Ressursid on rikkad: tohutu valik pulmateemadest, mille hulgast valida, registri integreerimine vähemalt 25 suurema jaemüüjaga, lihtne fotoalbumi loomine, igapäevased logistikasektsioonid. See’s sai sellest kõik aru.

See võib olla väga kasulik, kuna see tähendab, et The Knot toimib peaaegu nagu teie pulmade veebisaidi kontroll-leht!

Iroonilisel kombel võib see laserfookus jätta The Knot end kohati pisut piiravaks, kuna see lihtsalt ei tee seda’t pakkuda teile võimalust mõelda väljaspool kasti – rakenduste pood puudub; drastiliselt erinevaid mallikujundusi pole ja lohistamist pole ‘n’ langusfunktsioon redaktoris. Kuid hoolimata sellest’Aitan teil endiselt luua väga hea pulmaveebilehe.

Vahva The Knoti juures on see, et see toimib ka pulmade planeerija saidina. Nii et kui teile meeldib saidi sisu, kuid mitte toimetaja, siis seal’Pole põhjust, miks saate’Kasutage seda lihtsalt ühe võimsama laiaulatusliku veebisaidi koostaja kõrval või selle inspiratsiooniks.

# 5. Appi paar

Parim kõike ühes kohas korraldada

Plussid Miinused
 • Kõik pulmavajadused on kaetud
 • Võimalik korraldada kogu pulm ühest kohast
 • Kaasas isikupärastatud pulmarakendus
 • Ettemaks ilma tasuta plaani või prooviversioonita
 • Mitte nii palju loomingulist vabadust kui Wix
 • Pikem seadistusaeg kui teistel ehitajatel funktsioonide arvu tõttu

Appy Couple on juhtiv pulmaveebisaitide koostaja, kes keskendub teie saidi võimalikult suurepärase väljanägemisele. Üks platvormidest’Uuenduslikumateks omadusteks on see, et see pakub teile ka isikupärastatud pulmarakendust, mida sõbrad ja pereliikmed saavad alla laadida ja kasutada suuniste, teabe ja päeva enda dokumenteerimiseks – suurepärane võimalus fotograafil kokku hoida!

See platvorm seda ei tee’t ei paku tasuta plaane ja Appy Couple üks puudusi on asjaolu, et peate kohe tasulisele kontole registreeruma, isegi enne sind’olete teie saidi kujundanud, redigeerijat näinud või tõesti välja mõelnud’on teile kättesaadav.

See võib osutuda pisut väljalülitatuks, kuna see võib teid tunda’sa pole päris kindel, mida sa’maksate uuesti, samas kui kõikvõimalikud ehitajad, nagu Wix ja Squarespace, pakuvad teile vähemalt asjade proovimiseks tasuta prooviperioodi.

Ikka, kui sina’olete valmis astuma sammu – ja see’tasub märkida, et see on ainult ühekordne makse, siin ei maksa igakuiseid kulusid – teie’Saate juurdepääsu enam kui 500 pulmateema kujundusele oma veebisaidi, rakenduse ja digitaalse statsionaari jaoks (nt kutsed), tööriistade kogumile, mis aitab teil hallata külalisi, fotosid ja päeva ise, ning funktsionaalsele redaktorile.

appy paar parim pulm veebisaitide ehitajaAppy Couple toimetaja tagab, et te ei jäta oma pulmaveebis olulisi asju!

Appy Couple’i toimetaja on piisavalt sirgjooneline ja sarnaselt The Knotiga on see ka osaliselt asustatud pulmateemalise sisuga, mida saate vastavalt vajadustele sisse või välja lülitada.. Kuigi see ei tee seda’Et anda teile täielik vabadus teha nii, nagu soovite, võib struktuur olla nii kasulik kui ka aja kokkuhoidev, kuna hoiab teid keskenduvat käsilolevale ülesandele.

Kõik olulised asjad on kaetud rakendusega Paar – ja siis mõnega. Saate tõsist aega säästa, korraldades kogu oma pulma platvormi kaudu, sealhulgas haldades külaliste RSVP-sid, aidates korraldada reisi ja majutust sihipärase partnerluse kaudu ning ühendades külalisi oma registriga kingituste hõlpsaks valimiseks!

Tänu rikkalikele funktsioonidele olete teie’kulutate oma Appy Couple veebisaidi seadistamiseks natuke kauem, kui võiksite teistel platvormidel. See pole see’t ideaalne, kuid asjaolu, et suudate suure osa oma pulmade logistikast hallata ühest kohast, muudab Appy Couple teie pulmaarsenalis potentsiaalselt oluliseks tööriistaks.

Ehkki Appy Couple ei ole kõige odavam ega ka kõige südamlikumalt vastu võetud platvorm, on pulmaveebide looja endiselt tugev valik tänu põhjalikele pulmaplaneerimise teadmistele (saate isegi röstsaite rakendusse salvestada!), Kalli disainiga ja kvaliteetne lõpptoode.

# 6. Rõõm

Parim lihtsa ja tõhusa pulmaveebisaidi loomiseks

Plussid Miinused
 • Tasuta kasutamiseks
 • Lihtne ja algajasõbralik kasutada
 • Käepärased tööriistad katavad kõik teie pulmavajadused
 • Väga piiratud paigutusvalikud – ainult üks mall
 • Loomingulise vabaduse puudumine
 • Raske on kasutada oma isiklikku veebisaiti

Joy on tasuta pulmade veebisaidi ehitaja, mis oli algselt loodud asutajale’õde!

Hoolimata sellest, et Joy on vaba, on Joy hästi varustatud, et aidata teil luua suurepärast pulmade veebisaiti. See pakub teile isegi telefonirakendust, mida külalised saavad kasutada pärast fotode jagamist, toimumiskoha juhiste saamiseks või Uberile helistamiseks!

Rõõm on pulmade veebisaitide ehitaja.

Sellel on kõik kujunduselemendid, mida vajate atraktiivse ja praktilise pulmaveebisaidi loomiseks. Redigeerimisprotsess on väga lihtne, nii et teie’Leiate, et Joy on reaalajasäästja!

Rõõm pole just nii mitmekülgne kui Wix – kuid see on kindel valik, kui soovite, et teie pulmaveebisaidi loomise protsess oleks võimalikult sirgjooneline.

parim pulmaveebilehe ehitaja rõõmRõõm hoiab asjad lihtsana ja efektiivsena, nii et saate oma energia suurde päeva ise sisse panna!

Tasuta platvormina on Joy kindlasti soodsam kui teised selles nimekirjas olevad pulmaveebide ehitajad – aga mis siis’s saak?

Noh, peamine puudus on piiratud paigutusvõimalused – seal’praegu ainult kaks. Nii et kui te seda ei tee’nagu jagatud ekraani kujundus – pool fikseeritud pilti / pool keritav sisu -, siis olete teie’re läbi õnne.

Teema stiili, värve, fonte ja fotosid saate siiski muuta – lihtsalt mitte saidi enda struktuuri.

Sellegipoolest katab Joy olulised asjad, nii et võitsite’t jääda lühikeseks. Teie pulmade veebisait on mobiilisõbralik ja on varustatud tagasiarvestuse + RSVP-ga, ruumi teie loo jaoks, a ‘romantiline’ Q&A teie ja teie partneri kohta, ajakava ja meeldetuletus, et teil on rakendus!

See’Samuti on võimalik oma veebisaidile registrit lisada, lisades eelistatud poodide linke.

Rõõm on kindlasti mugav platvorm, kuid sellel on ka puudusi.

Saate ainult ühe malli ja stiilimuutused ei muutu’t, mis erinevad sellest, mis meil’mida olete mujal näinud (mõtlema lilleliselt, mõtlema mustreid jne). Samuti puudub teil loominguline vabadus, mida saate sellistel platvormidel nagu Squarespace ja Wix.

See’Samuti on isikliku domeeni (või isikliku veebiaadressi) kasutamine asjatult keeruline. Kui soovite seda kasutada, siis teie’Pean suunama oma saidi tagasi rõõmule. Teil on võimalus maskeerida URL (ja kaotada mobiilisõbralikkus) või mitte maskeerida URL ja teha seda ‘withjoy.com’ pigistatud teie URL-i. Pole kummalgi juhul ideaalne.

Meie arvates on rõõm rõõmu proovida, kui te seda ei tee’Tal pole eelarvet, et pühenduda võimsamale ja kõikehõlmavale pulmaveebilehe koostajale.

Kuidas valida parim pulmade veebisaitide koostaja

Paljude paaride jaoks on oma pulmaveebisaidi loomine muutumas üha populaarsemaks – aga kuidas sa seda tead’sa saad oma paugu eest suurima paugu?

Parimate pulmaveebilehtede ehitajate kõrval on see teile ja teie partnerile kauni meenutusena platvormid, mis:

 • Säästke teie aega
 • Säästa raha
 • Lõika välja tarbetu stress ja pingutused
 • Aidake teil hallata kõike ühest veebipõhisest asukohast
 • Muutke pulmade planeerimine ja logistika lihtsamaks

Vaatleme kõiki neid eeliseid ja miks need’re oluline allpool. Kuid kui soovite otse mõnda konkreetsesse punkti hüpata, klõpsake lihtsalt ülaltoodud loendite vastaval lingil.

wix parim pulmade veebisaidi ehitajaPulmaveebide koostajad on suurepärane võimalus luua eelarvest ilus ja professionaalse ilmega veebisait

1.Te säästate aega

Professionaalse veebisaidi kujundaja palkamine poleks mitte ainult kallis, vaid ka aeganõudev, sest protsess hõlmab palju kavandamist ja kohandamist, et viia see vastavusse oma lõpp-eesmärgiga.

Veebisaidi ehitajad annavad teile siiski võimaluse kontrolli alla võtta ja luua oma unistuste pulmadega seotud veebisait – isegi kui te seda ei tee’ei tea, kuidas kodeerida.

Selleks kulub vaid mõni tund aega, öelge üks õhtu pärast tööd ja enne magamaminekut’olete loonud oma pulmaveebisaidi – seal pole mingit ootamist, disainerit leida ega selle eest kallist arvet saada’s valmis.

Mõelge vaid sellele, mida saaksite kogu selle aja ja rahaga teha’olete just salvestatud!

2.Saate säästa raha

Meie’arutasime mujal, kui kulukas võib olla professionaalse disaineri palkamine (mõnel juhul kuni kümneid tuhandeid dollareid!).

Nagu pulmad’Need on juba kallid asjad, veebisaidiehitaja kasutamine on fantastiline viis mittetehnilistele isikutele (nagu teie ja mina) oma pulmaveebisaitide loomiseks, vältides samal ajal vajadust oma eelarvesse tõsist mõnu lisada.

Nendel päevadel pakuvad enamik veebisaidi ehitajaid tasuta paketti, mida saate ära kasutada, mis on hea uudis, kui teie eelarve on pisut kitsas.

Kuid siiski’Samuti tasub kaaluda pakutavaid lisatasukavasid, mis jäävad vahemikku 5–25 dollarit + kuus.

Tasulised plaanid on väärt investeering, kui:

 • Soovite oma veebisaidilt eemaldada kuulutused + ribareklaamid
 • Sina’tahaksin kasutada oma kohandatud veebisaidi aadressi (nt www.johnandemilywedding.com)
 • Sa ei tea’ei taha muretseda hostimise ja domeenide seadistamise vaeva pärast
 • Soovite juurdepääsu suuremale hulgale spetsialiseeritud mallidele, rakendustele ja pistikprogrammidele, mida saate kasutada pulmaveebisaidile lisafunktsioonide lisamiseks (nt külalisteraamat, kaardid, fotode üleslaadimine, digitaalsete kutsete saatmine jne)

Kuutasu võib tunduda järsk investeering, kuid võrreldes kulutustega, mis kaasnevad disaineri palkamisega veebis nullist üles ehitama, majutuse ja domeeni eest tasuma ning seejärel arendaja palkamiseks kohandatud funktsioonide loomiseks – laske’ütleme lihtsalt, et teie eelarve tänab teid veebisaidi koostaja kasutamise eest.

Kurat, raha, mida säästate, kui ei palgata professionaali, võiks sama lihtsalt maksta vastuvõtul veel mõne mulli pudeli eest!

3.Säästad vaeva

Seal’Pole mõtet oma unistuste pulmaveebisaiti üles ehitada, kui peate liikumiseks õppima hulga uusi oskusi, eks?

Õnneks on veebisaitide ehitajad muutumas lihtsamaks ja hõlpsamaks kasutamiseks. See mitte ainult ei säästa teie aega pikas perspektiivis, vaid tähendab ka seda, et te ei vaja’ei pea pühendama nii palju aega ja vaeva, et nuputada, mida kõik nupud teevad, või õppida uusi oskusi, näiteks kodeerimine.

Parimad pulmaveebilehe ehitajad muudavad teie elu teie jaoks võimalikult lihtsaks “vedama & tilk” redigeerija, mis võimaldab teil sõna-sõnalt lohistada lehekülje elemente, näiteks teksti ja pilte, kuhu soovite oma veebisaidil.

wix parim pulmade veebisaidi ehitajaPukseerimisredaktorit on lihtne kasutada ja see aitab teil palju olulisematele ülesannetele kulutatud aega paremini kokku hoida!

Lase’Ärge unustage, et teie veebisaidi loomiseks disaineri palkamine võtab õigeks tegevuseks palju aega ja kannatlikkust – nii, ma arvan, et sina’Olen nõus, et kui teil on midagi nii lihtsat ja mugavat veebisaidi koostajana kasutada, on see igaühele, kes soovib pulmade veebisaiti, tõsielusäästja.

4.Sina’Armastan mugavust (ja võitsin’t ei pea mujalt otsima!)

Veebisaidiehitaja kasutamine on nagu minemine ühest kohast või kaubanduskeskusesse, kus kõik vajalik on olemas, ilma et oleks vaja kuskile mujale minna. See’See on kõige mugavam viis aja, vaeva ja raha säästmiseks, kui loote oma suurepärase pulmaveebisaidi.

See tähendab ka seda, et te ei taha’ei pea muretsema selliste hostimise ja domeenide pärast (peamiselt digitaalne ruum, kus teie veebisait elab, ja aadress, kuidas seda leida), kuna platvorm hoolitseb selle eest teie eest. See’kogu teenuse osa.

Kui aeg ja raha on tipptasemel, pole üldse mõtet end kurvastada lisakulude ja kohustustega, mis on seotud palkamisega kellelegi teie jaoks veebisaiti ehitama – miks siis mitte seda ise üles ehitada?

Kui sa’olete ikka veel kindel, kas kasutate oma pulmas veebisaidi ehitajat’tasub endalt küsida:

“Miks minna mujale, kui saan oma veebisaiti ühest kohast kujundada, avaldada, hostida ja hallata?”

5. Sina’Leian need kiiresti’sul on selleks rakendus

Kas soovite saata e-kutseid? Võib-olla soovite näidata oma registri sooviloendit? Või äkki sina’d armastan külaliste RSVP-de haldamise mugavust ühel platvormil?

Õnneks on kaasaegsetel veebisaidiehitajatel tavaliselt rakenduste kauplused või turuplatsid – sarnaselt teie nutitelefoniga -, kust leiate oma veebisaidile kasulikke pistikprogramme.

Saate neid rakendusi lisada vaid mõne lihtsa klõpsuga, nii et kui teie külalised vajavad juhendamist, lisage kaardirakendus! Kui soovite oma veebisaidi kaudu menüüvalikuid teha, lisage vastuste registreerimiseks lihtsalt vormirakendus.

Rakenduste nutikas kasutamine võib tõesti säästa palju aega ja vaeva’d muidu kulutada pulmalogistika haldamisele.

Parimad pulmaveebilehe ehitajad: kokkuvõte

Pulmad on piisavalt stressirikkad, et korraldada ilma kogu ürituse veebisaidi nullist ehitamiseta muretsemata – rääkimata kutsete saatmisest, RSVP haldamisest, külastajatele teabe pakkumisest, registri sorteerimisest jne, jne..

See’see pole kadestusväärne ülesanne! Eriti kui soovite vaid seda, et päev mööduks ilma probleemideta.

Seda’Seetõttu peaks pulmaveebisaidi loomine olema võimalikult stressivaba. Et muuta see unistus reaalsuseks, oleme meie’oleme andnud teile ülevaate parimate pulmaveebilehtede ehitajate kohta:

6 parimat pulmaveebilehe ehitajat

 1. Wix – Parim algajatele ja professionaalse pulmaveebisaidi loomiseks.
 2. Ruuturuum – Parim suurepäraste kujunduste ja fotode esitlemiseks.
 3. Weebly – Parim rakenduste lisamiseks, et anda oma veebisaidile lisafunktsioone.
 4. Sõlm – Parim juhendatud pulmade planeerimiseks ja veebisaitide loomiseks.
 5. Appi paar – Parim, kui kõik ühes kohas korraldada.
 6. Rõõm – Parim lihtsa ja tõhusa pulmaveebisaidi loomiseks.

Platvormid me’Ülaltoodud pilgud on hõlpsasti kasutatavad pulmaveebisaitide ehitajad, mis aitavad teil luua uimastamise veebisaidi murdosa vaeva ja kulude eest, mida võiksite investeerida, kui palkate professionaali.

Pidage meeles, et teie pulmade veebisait pole’See on lihtsalt teie erilise päeva tutvustus. See võib olla mugav ja praktiline tööriist külaliste juhtimisel, päeva korraldamisel ja kaugelt reisijatele reisimis- ja majutusvõimaluste edastamisel..

Parimad pulmaveebide koostajad ei aita teil mitte ainult meeldejäävat veebisaiti luua, vaid muudavad ka teie jaoks elu lihtsaks.

Kui soovite luua pulmaveebisaiti, mis näeb välja hea, kuid ei tee seda’Kui pank ei lõhu, on ilus, kuid samas praktiline ja jääb aastaid meelde, siis peaksite kindlasti arvestama ühe ülaltoodud veebisaidi koostajaga.

Kõik taandub sellele, mida arvate kõige rohkem vajavat:

Kõikvõimaliku veebisaidi koostaja võimas, aja säästlik mitmekülgsus ja professionaalse ilmega kujundus?

või

Pulmadele omase veebisaidi koostaja õrn käes hoidmine?

Mõlemal on oma plussid ja miinused, kuid meie jaoks see’olulisem on loominguline vabadus ja nii ka meil’on kõikehaaravama veebisaidi koostaja fännid, keda eelistame piiratud eesmärgiga loovkogemusele töötades platvormil, mis on kohandatud ühe eesmärgi saavutamiseks.

Kui sa’pole kindel, meie peamine soovitus on Wix. See’on parim universaalne, ühendades endas kerguse ja loomingulise vabaduse ning ka mõned ilusad omadused. Ruuturuum on teie parim valik oma eripäevast fotode kuvamiseks, Weebly pakub teile aga tonne lisa, et oma pulma kodulehele praktilisem külg lisada.

KKK

Milline pulmade veebisaidi ehitaja on fotode kuvamiseks kõige parem?

Ruuturuum, kahtlemata! Sellel on kõigi veebisaidi ehitajate parimad kujundused turul – kui teil on uhked suured ja kvaliteetsed pulmapildid, et seda näidata, see on teie parim valik. Selle mallid on väga visuaalsed ja atraktiivsed, saate lisada pildigaleriid ja isegi videoid!

Miks peaksin registreeruma premium-paketti, kui saadaval on tasuta plaane??

Oma pulmaveebisaidi ehitamiseks soovitame registreeruda tasulises plaanis, kuna see võimaldab teil luua palju professionaalsema ilmega veebisaidi. Näiteks saate kasutada oma isiklikku veebisaidi aadressi, eemaldada kuulutusi ja avada paremaid rakendusi!

Milline pulmade veebisaidi koostaja on kõige parem algajatele?

Wix on kõige lihtsamini kasutatav pulmade veebisaidi ehitaja – soovitame seda kõige rohkem, kuna see’S on hõlpsasti kasutatav loomingulist kontrolli ohverdamata. Kõik selles nimekirjas olevad pulmade veebisaidi ehitajad sobivad algajatele – kindlasti ei lähe te’kodeerimise pärast pole vaja muretseda – kuid Wix pakub parimaid tulemusi väikseima töö korral.

Leitud, et see artikkel on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me