Päť najlepších doplnkov na kontrolu WordPress

WordPress ponuky


Od produktu, cez film, po recenzie v reštauráciách, internet dal každému hlas, aby sa podelil o svoje názory na takmer všetko. Vďaka tomu sú recenzie dôležitou súčasťou moderného života a ich množstvo je k dispozícii online.

S toľkými recenziami stačí len jedno kliknutie myšou a väčšina z nás ich pred vykonaním akéhokoľvek rozhodnutia o nákupe prečíta. V skutočnosti 88% z nás verí online recenziam viac ako osobné odporúčania v offline svete.

S takou dôveryhodnosťou, ktorá sa teraz dáva online recenziam, je z nich potrebné zarobiť veľa peňazí, a preto neprekvapuje, že sa v priebehu rokov objavilo množstvo špecializovaných webových stránok – od webových stránok s veľkým menom, ako sú Rotten Tomatoes alebo TripAdvisor, až po pridružené webové stránky.

Stačí sa pozrieť na rozmach Amazon, ktorý má čo poďakovať za úspešnú integráciu významných zákazníckych recenzií.

Pokiaľ sú vo vašom výklenku produkty, máte možnosť písať recenzie. Vďaka tomu sú ideálne pre blogerov, ktorí sa môžu obrátiť na recenzie, keď uviaznu pri uverejňovaní nápadov. Pre tých z vás, ktorí prevádzkujú blog, ako aj pre poskytovanie skutočne užitočného obsahu, budete chcieť, aby vaše recenzie vyzerali pekne. Na tento účel budete potrebovať špecializované funkcie.

Ako ste asi uhádli, to je účel tohto príspevku. Zdieľam päť najlepších pluginov na kontrolu WordPress, ktoré môžete použiť na pridanie krásnych recenzií na svoj web. Užite si to!

WP Review Pro (29 USD)

WP Review Pro

Odštartujem s jedným z najlepších hodnotených doplnkov: WP Review Pro. Tento doplnok je k dispozícii na serveri MyThemeShop len za 29 dolárov a jeho cena vrátane nepretržitej podpory na jeden rok.

Recenzia vyzerá čisto a profesionálne a pútavé animácie CSS priťahujú okamžitú pozornosť publika.

Tieto recenzie sú tiež plne prispôsobiteľné, pričom program WP Review Pro ponúka plnú kontrolu nad vašou farebnou schémou (neobmedzené farby), veľkosťou poľa prehľadu a počtom kritérií. Svoje recenzie môžete na stránke zobraziť na pevnom mieste, alebo ak dávate prednosť väčšej flexibilite, môžete ich umiestniť podľa potreby pomocou skráteného kódu..

Screenshot aplikácie WP Review Pro

Program WP Review Pro ponúka tiež štyri kontrolné systémy: hviezdu (5), body (10), kruhy (100) alebo percentá (samozrejme 100)! Celkové hodnotenie sa dá umiestniť na miniatúry vašich príspevkov, takže návštevníci môžu ľahko nájsť najlepšie hodnotené položky. Na ďalšie zlepšenie navigácie sa doplnok dodáva aj s miniaplikáciou na prezeranie na karte.

Čitatelia môžu vyjadriť svoj názor aj jediným kliknutím a tieto používateľské recenzie sa zobrazia v dolnej časti políčka s recenziou. Alebo, ak by čitateľ radšej zdieľal svoje myšlienky podrobnejšie, môže zanechať svoje preskúmanie a hodnotenie prostredníctvom komentárov v dolnej časti príspevku..

Teraz na bohaté úryvky. Ako pravdepodobne viete, bohaté úryvky sú ďalšie kúsky informácií, ktoré sa zobrazujú v SERP – dokonca existuje úryvok s úctou k špeciálnej kontrole. WP Review Pro automaticky pridá príslušné označenie Schema.org, ktoré poháňa bohaté úryvky, čo znamená, že váš recenzný príspevok bude vyzerať v SERPS takto:

Skontrolujte bohaté úryvky

Tieto ďalšie informácie pomáhajú používateľom vyhľadávacích nástrojov nájsť relevantný obsah a je dokázané, že zvyšujú MP – dobrá správa pre vašu stratégiu SEO. A na ďalšie zvýšenie výkonu SEO je doplnok optimalizovaný na rýchlosť, takže beží rýchlo bleskom. Pre ďalšie zvýšenie rýchlosti je program WP Review Pro plne kompatibilný aj s doplnkami pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

Pre tých z vás, ktorí chcú vyskúšať pred nákupom, je k dispozícii bezplatná verzia doplnku, aj keď s obmedzenými funkciami.

Oficiálna web stránka

Taqyeem (17 dolárov)

Doplnok Taqyeem

Ďalej je podľa môjho názoru najchladnejšia z doplnkov na preskúmanie, Taqyeem. Môžete si ho vyzdvihnúť iba za 17 dolárov od CodeCanyon – cena, ktorá zahŕňa podporu šesť mesiacov.

Som veľkým fanúšikom elegantného dizajnu doplnku s temnou a svetlou tematikou. Obidve témy je možné úplne prispôsobiť výberom neobmedzených farieb (získajte správnu kombináciu a tieto políčka na prezeranie vyzerajú nádherne). Typografiu môžete tiež prispôsobiť výberom z 600 a viac fontov Google. Sumárne polia sú k dispozícii v dvoch veľkostiach: plná a polovičná šírka.

Screenshot obrazovky Taqyeem

Taqyeem tiež ponúka výber z troch kontrolných systémov: hviezdy, percentá a body. Podporuje tiež neobmedzený počet vlastných kritérií a čitatelia môžu nechať hodnotenie používateľov.

Môžete zmeniť akýkoľvek príspevok, stránku alebo vlastný typ príspevku na kontrolu aktiváciou Taqyeem z metaboxu pod textovým editorom. Všetky nastavenia sú ovládané z tohto metaboxu a prehľad sa dá umiestniť na hornú alebo dolnú časť obrazovky alebo na vlastnú pozíciu kopírovaním a prilepením skráteného kódu. Recenzia sa dá ľahko nakonfigurovať a nemala by trvať dlhšie ako minútu alebo dve.

Doplnok ponúka ďalšie funkcie kontroly vo forme troch vyhradených miniaplikácií: najlepšie, najnovšie a náhodné recenzie a tiež pridáva príslušné označenie schémy, v ktorom sú obsiahnuté úryvky..

Ak chcete ešte viac prémiových funkcií, vývojári spoločnosti Taqyeem vydali dve rozšírenia:

 • Doplnok Taqyeem Buttons (6 USD) – pridajte tlačidlá do svojho políčka pre hodnotenie s neobmedzenými farbami a takmer 500 ikonami. Môžete nasmerovať tlačidlo na požadovanú adresu URL, čo uľahčuje pridávanie pridružených odkazov.
 • Doplnok preddefinovaných kritérií Taqyeem (7 USD) – ak pravidelne používate rovnaké kritériá stanovené pre svoje recenzie, toto rozšírenie vám ich umožňuje znova použiť a ušetriť čas.

Oficiálna web stránka

Recenzia produktu WP Lite (ZADARMO)

Recenzia produktu WP Lite

Pre tých z vás, ktorí pracujú na obmedzenom rozpočte, je produkt WP Product Review Lite bezplatný doplnok, ktorý vám prinášajú vysoko uznávaní vývojári ThemeIsle..

Doplnok môže zmeniť ľubovoľný príspevok na recenziu jediným kliknutím myši. Recenzie sa potom konfigurujú priamo pod textovým editorom.

Hodnotiace políčka vyzerajú fantasticky – najmä pre bezplatný doplnok. Box je rozdelený do viacerých častí, s priestorom pre pevný počet kritérií (a hodnotením z 10) a kladmi a zápormi. Do políčka recenzie môžete pridať aj miniatúru a dva pridružené odkazy.

Screenshot produktu WP Lite Screenshot

Svoje recenzie môžete tiež úplne prispôsobiť: Recenzia produktu WP ponúka výber typografie, umiestnenia a farieb. Okrem obvyklých možností farby okraja vám doplnok umožňuje vybrať inú farbu na základe hodnotenia pre každé kritérium – napríklad môžete použiť zelené pre vysoké hodnotenie a červené pre nízke hodnotenie.

Ponúkať používateľom platformu na zdieľanie ich názorov nie je nič nové, ale hodnotenie produktu WP má inovatívne zvrat: hodnotenie používateľov má vplyv na celkové hodnotenie recenzie bez toho, aby sa medzi nimi oddelili (aj keď ich môžete hodnotiť tak, aby ste znížili / zvýšili ich vplyv na celkové hodnotenie z obrazovky nastavení). Doplnok automaticky pridá aj označenie schémy k vašim recenzným príspevkom.

Tento bezplatný doplnok je sám o sebe skutočne solídnou možnosťou, ale ak chcete výkonnejšie funkcie, vývojári vydali štyri prémiové doplnky:

 • Porovnávacia tabuľka WPPR (35 USD) – zobrazte produkty vo filtrovateľnej tabuľke, čo umožňuje rýchle porovnanie a hodnotenie.
 • Jednoduché predbežné načítanie WPPR (20 USD) – uložte funkcie z predchádzajúcich článkov o recenzii a použite ich v recenzii, ktorú píšete.
 • Krátky kód jedného prehľadu WPPR (20 USD) – pridajte recenzie kdekoľvek na svojej stránke pomocou skráteného kódu. Toto rozšírenie môžete použiť aj na pridanie viacerých recenzií na jednu stránku.
 • Vlastné ikony WPPR (15 USD) – prispôsobte systém hodnotenia hviezdičkami 13 prémiovými ikonami.

Ak si chcete kúpiť všetky štyri z týchto doplnkov, k dispozícii je balík za 59 USD, čím ušetríte 41 EUR z plnej ceny. K dispozícii je tiež bezplatný doplnok, Súvisiace recenzie WPPR, čo vám umožňuje pridať miniaplikáciu na recenziu na váš bočný panel.

Oficiálna web stránka

Recenzent (25 USD)

recenzent

Posledným doplnkom je program evoG’s Reviewer, ktorý je k dispozícii od CodeCanyon za 25 dolárov.

To vám umožní pridať štýlové recenzie do vašich príspevkov a stránok WordPress, rozdelených do siedmich častí, vrátane neobmedzených kritérií, celkového hodnotenia, hodnotenia používateľov, miniatúry, výhod a nevýhod a zhrnutia recenzií.

Rovnako ako u ostatných doplnkov, o ktorých sme hovorili, sú tieto recenzie plne prispôsobiteľné – existuje celý rad systémov hodnotenia a navyše máte na výber neobmedzené množstvo farieb. Na rozdiel od ostatných doplnkov sa však recenzent dodáva s deviatimi šablónami – každá s odlišným štýlom a rozložením. Navyše ich môžete prispôsobiť obsahu svojho srdca.

Screenshot recenzenta

Recenzent sa môže pochváliť aj jednou ďalšou inovatívnou funkciou: porovnávacie tabuľky. To vám umožňuje umiestniť skóre recenzie vedľa seba, čo uľahčuje porovnávanie vašich čitateľov.

Doplnok je tiež veľký v komunite a čitatelia dostali tri možnosti na zdieľanie svojich názorov – buď celkové hodnotenie, alebo hodnotenie podľa kritéria pomocou hviezdneho alebo posuvného systému hodnotenia. Užívateľské recenzie môžu zostať na základe komentárov. Recenzent umožňuje čitateľom zoradiť komentáre podľa dátumu, užitočnosti alebo vysokého / nízkeho hodnotenia.

Zatiaľ sme to však neurobili, pretože recenzent tiež podporuje úžasných sedem vlastných miniaplikácií vrátane:

 • Posledné recenzie editorov
 • Najnovšie recenzie používateľov
 • Najlepšie hodnotené recenzie podľa skóre editora
 • Najlepšie hodnotené recenzie podľa skóre používateľa
 • Najužitočnejšie recenzie editorov
 • Najlepšie hodnotené individuálne recenzie používateľov
 • Najlepšie hodnotené recenzie na základe kombinácie hodnotení editorov a používateľov

Získate tak veľa funkcií na kontrolu svojich bočných panelov, vďaka ktorým sa vaše recenzie oveľa ľahšie navigujú.

Oficiálna web stránka

Záverečné myšlienky

Ako si viete predstaviť, medzi funkciami a funkciami týchto piatich doplnkov je pomerne veľa prekrývaní. Ak sa však stále nerozhodnete, tu je zhrnutie každého z nich:

 • WP Review Pro – najlepšie všestranné.
 • Taqyeem – najštýlovejšie recenzie.
 • Recenzia produktu WP Lite – najlepšia bezplatná voľba.
 • Recenzie WP – najlepšie pre integráciu do komunity.
 • recenzent – deväť šablón na preskúmanie, z ktorých si môžete vybrať.

Všetky doplnky, ktoré tu nájdete, vám umožňujú zostaviť štýlové polia s recenziami, rozdeliť recenziu na vlastné kritériá hodnotenia a pridať príslušné označenie schémy pre bohaté úryvky – inými slovami, skutočne dôležité funkcie pre kontrolu.

Aký je váš obľúbený doplnok na recenziu? myšlienky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map