Ruutruumi mallide ülevaade – kuidas nende kujundused teid aidata saavad


Ruutruumi mallide ülevaade

Ruutruumi mallide ülevaade


Hinnang

5 viiest tärnist

Proovige ruutu ruume

Squarespace pakub teile veebisaidi ehitajate seas kõige ilmekamaid kujundusmallid. Nemad’uuesti lihvitud, professionaalse ilmega ja jätab mulje, et just teie’olete palganud oma veebisaidi loomisel disaineri. Nemad’on mobiilile reageeriv ja kaasas head kasutusjuhendid.

Saate autor Jeremy

Viimati värskendatud 3. aprillil 2019

Me ei tea’ei pea proovima veenda teid, et Ruuturuumi mallid on veebisaidi ehitajate seas kõige professionaalsema kujundusega kujundused. Peate lihtsalt vaatama mõnda nende malli ja nõustute meie järeldusega.

Võite öelda, et nad on pühendanud ja investeerinud palju aega mallide meisterdamisse (et saaksite hea välja näha), mallid on ka reageerivad – see tähendab, et nad kohanduvad automaatselt vaatamisseadmega (lauaarvuti või mobiilseadmega), et pakkuda külastajatele parimat veebisaidielamust.

Mis siis veel Squarespace’i mallide juures muljetavaldavat on? Siin’s nimekiri:

 1. Mobiili eelvaade
 2. Elavad näited
 3. Teie jaoks kategoriseeritud
 4. Konkreetsed malli kasutusjuhendid (nii saate sisse õppida’teie valitud malli kasutamise näpunäited)
 5. Videotöötoad

Kõik ülaltoodud üksused on loodud selleks, et hõlbustada teie elu ruudu ruudu kasutamisel, eriti kui teil on vaja oma malli valida ja õppida, kuidas seda kõige paremini kasutada..

Üks asi, mida enne allpool alustamist mainida, pole Squarespace ainult igapäevase keskmise Joe / Jane toitlustamine, nende klientide seas on ka mõni väga tuntud ettevõte!

1) Ruutmarkeri mallid – mobiilne eelvaade (ja meie väike trikk)

Kuna mobiil on muutumas veebis surfamiskogemuse nii oluliseks osaks ning Squarespace’i mallid on spetsiaalselt loodud ja ehitatud parimate kogemuste pakkumiseks, Ruuturuumi on sisseehitatud mobiilse eelvaate funktsioon, mis võimaldab teil täpselt näha, kuidas nende malle mobiilseadmes vaadatakse.

Ruutruumi mallid - mobiilsedSelle kujunduse nägemiseks klõpsake pildil.

Saate nende mobiilvaates ringi mängida ja ise vaadata, kuidas teie külastajad malli kogevad. Kõigi ruuturuumi mallide igale mobiilivaatele pääsete juurde siin, klõpsates mobiilseadmel:

Ruutruumi mallid - mobiilne eelvaadeMalli eelvaate kuvamiseks mobiilirežiimis klõpsake mobiilseadmel.

Ehkki Squarespace’i mobiilide vaatamise funktsioon on abiks, leiate siit’mida võiksite ka mõelda – kuidas oleks mobiiltelefonide või tahvelarvutitega, millel on erinevad ekraanisuurused?

See on koht, kus meie väike trikk aitab teil seda mugavamalt teha olenemata sellest, kui suurt töölaua- või mobiiliekraani teie külastajad kasutavad, kohandavad Squarespace’i mallid vastavalt, et anda külastajatele suurepärane kogemus:

Nagu me oma Squarespace’i täielikus ülevaates mainisime, on nende kasutamise üks suuremaid eeliseid asjaolu, et Squarespace’i mallid reageerivad.

2) ruutmarkeri mallid – reaalajas näited

Paljud seal olevad veebisaidiehitajad annavad teile pika nimekirja mallidest, mille vahel valida. Mida nad ei tee’See näitab, kuidas teised tegelikud kasutajad malle oma veebisaitide loomiseks kasutavad.

Teie jaoks on nii loomulik, et esitate küsimuse, “kuidas teised inimesed seda malli kasutavad?”

Ja sa väärid seda küsimust esitada mõnedel mõjuvatel põhjustel:

 • Uudishimu
 • Et teil oleks mugav valida õige mall
 • Veendumuse saamiseks, et Ruuturuum töötab
 • Disaini inspiratsiooni saamiseks teistelt

Ruutruumi mallide näitedKlõpsake pilti ja sirvige lehte reaalajas, et näha neid veebisaidi näiteid

Nii et Squarespace paigutas mõtlikult palju malle iga malli alla, et näidata, kuidas teised kasutajad malli kasutavad, mitte ainult selleks, et näeksite seda toimivat, vaid ka selleks, et näidata, et saate ka midagi sarnast luua.

Siit leiate ka Squarespace’i klientide veebisaitide kogu, kus saate kontrollida – mõned neist on ka väga tuntud ettevõtted!

3) ruutruumi mallid – teie jaoks kategoriseeritud

Üks veebisaitide koostajate väljakutseid pakkuv aspekt on teie veebisaidile parima malli valimine. Veebisaidi koostaja võib pakkuda teile lihvitud ja professionaalseid malle, näiteks seda, mida Squarespace on teinud, kuid laske’nägu, kui sa saad’Et valida oma veebisaidi jaoks kõige sobivam mall, see lihtsalt võitis’ei tööta liiga hästi.

Squarespace on jaotanud nende mallid viide kategooriasse, et saaksite oma otsingut fokuseerida ja kitsendada (säästes teie aega):

 1. Ettevõtted
 2. Portfooliod
 3. Ajaveebid
 4. Muusikud
 5. Restoranid
 6. Pulmad
 7. Isiklik

Ruuturuumi mallide kategooriad

Leidsime, et see on kena puudutus’s on alati lihtsam, kui “plussid” andke paar soovitust. Sealt saate kitsendada lõplikku ruutude ruumi valikut. Pidage ainult meeles, et vajadusel saate oma malli hiljem alati teise vastu vahetada.

See pole see’t läbimõeldud funktsioon, kuid siiski läbimõeldud. Kõigi Ruuturuumi mallide läbimise asemel saate aega kokku hoida, kui arvestate ainult soovitatud mallidega.

4) ruutruumi mallid – kasutusjuhendid

Rääkides läbimõeldusest, siin’s teine “üle kohaletoimetamine” ruudust Ruum. Nad on teinud kasutajajuhendid, mis juhendavad teid nende populaarsemate mallide kasutamisel.

Juhendid on loodud Squarespace mallide kohandamisel ja kasutamisel navigeerimiseks ning sisaldavad selliseid teemasid nagu:

 • Struktuur ja stiil (saidi pealkiri, menüü, külgriba, jalus, suhtlusikoonid)
 • Lehed ja sisu
 • Veaotsing
 • Stiilitoimetaja tweaks

Ruutruumi mallide kasutusjuhendMalli juhendite nägemiseks klõpsake siin. Näete iga vasakpoolses veerus loetletud malli.

Ruuturuumi mallid on võimsad ja elegantsed, nii et need juhendid pakuvad teile ja teie veebisaidi loomiseks suurepäraseid võimalusi.

5) ruutruumi mallid – videojuhendid

Squarespace pakub teile ka põhjalikke videojuhendid, millega saate oma veebisaidiga alustada. Need videod hõlmavad järgmisi valdkondi:

 • Pildid & Videod
 • Lehed & Sisu
 • SEO & Mõõdikud
 • Mallid & Kujundus
 • Sotsiaalne

Kuigi need videojuhendid ei loo teie veebisaiti teie jaoks, nad viivad teid õiges suunas alustamisele, hoiavad kätt ja juhendavad teid mõningatest põhitõdedest. Me võime ainult loota, et nad jätkavad tulevikus veelgi videomaterjalide tootmist.

Ruutruumi mallide ülevaade – järeldus

See juhend on kasulik?

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map