Shopify müügikohtade (POS) süsteemi ülevaade – võrguühenduseta ettevõtte ühendamine


Shopify müügikohtade (POS) ülevaade

Shopify müügikoha (POS) ülevaade


Hinnang

4,5 viiest tärnist

Vaadake Shopify POS-i

Shopify müügikoht (POS) aitab teil oma veebi täielikult integreerida & füüsiliste kaupluste süsteemid. See’on suurepärane haldustööriist, mis annab teile reaalajas ülevaate oma ettevõtte tulemustest, et saaksite tõhusamalt hallata ja kasvada.

Saate autor Jeremy

Viimati värskendatud 18. märtsil 2019

Kui teil on võrguühenduseta ja veebipood, Shopify müügikohtade (POS) süsteem võimaldab teil hallata nii võrguühenduseta kui ka veebimüüki ja laoarvestust ühes, tsentraliseeritud asukohas.

Shopify müügikoht (iPadi abil) võimaldab teil mitte ainult kõiki mugavaid asukohti hallata oma müügitehingutega, vaid säästab ka erinevate süsteemide haldamisel palju aega..

Mõelge sellele – kui teil on müügiteabe kogumisel kahte erinevat süsteemi (tehingukirjed, kliendiandmed jne), mis mõjutavad teie varude haldamise andmebaasi, peate mingil hetkel kõik need eraldiseisvad andmed ühitama, et saaksite hallata kuidas teie ettevõttel läheb, kes on teie kliendid (kas erinevad süsteemid kattuvad?) ja teie “tõsi” laovarude tase.

Seda’see on palju tööd, mida te ei vaja’ei pea tegelema sellega, kas suutsite kogu oma ettevõtte ühendada ja sünkroonida (mis on olemas nii veebis kui ka väljaspool seda).

Selles ülevaates me’Näitan teile kuidas Shopify’s POS-süsteem võib teie ettevõtet sujuvamaks muuta ja teie aega kokku hoida.

Meie täielikku arvustust leiate ka Shopify kohta siit või võrrelge seda selles juhendis olevate teiste poodiplatvormidega.

Kuidas Shopify müügikoht töötab?

Shopify müügikohasüsteem toimib, ühendades Shopify lugeja otse teie iPadi, mida kasutatakse teie võrguühenduseta poe peamise müügiseadmena.. Põhimõtteliselt muudab see teie iPadi makseterminaliks / kassaks.

Võite oma klientidelt tasu võtta’ krediitkaart selle lugeja kaudu ja kõik teie müügiarvestused, klientide teave ja laoseisu jälgimine sünkroonitakse automaatselt teie Shopify kauplusega.

Shopify müügikoht (POS)

Saate sirvida oma poodide kataloogi, ühendada iPadi kassaaparaadiga, et teha sularahatehinguid, printida või saata e-kirju automaatselt e-postiga. Parim osa kliendile kviitungite küsimisel on see, et peate koguma e-posti aadresse, mis võimaldab teil oma ettevõtte edasiseks reklaamimiseks e-posti teel turundada.

Vaadake seda videot siin, et näha, kui võimas Shopify POS on:

Küsimused ja vastused Shopify müügikohasüsteemi kohta

K. Mis saab siis, kui mul on mitu jaemüügikohta?

V: saate oma poe kaudu lisada veel asukohti’veebipõhine administraatori paneel.

K: Kas ma pean oma võrguühenduseta poes müüma samu tooteid kui oma veebipoes?

V: Ei – saate valida, millised tooted soovite oma võrguühenduseta poes saadaval olla. Need võivad erineda teie veebipoest.

K: Kui mul on juba Shopify veebipood, kas pean müügikoha süsteemi kasutamiseks oma tooteid uuesti lisama?

V: Ei – kõik teie veebipoe tooted laaditakse Shopify POS-i automaatselt, kui logite oma iPadi POS-i rakendusse sisse..

K: mul on juba oma makseterminal / kassaaparaat. Kas ma saan kasutada Shopify POS-i?

V: Jah – Shopify POS-rakendus võimaldab teil olemasolevat makseterminali integreerida.

K: Kas ma saan jälgida veebimüüki ja võrguühenduseta müüki eraldi?

V: Jah – saate oma müügiaruanded konfigureerida nii, et müük eraldatakse võrgus või mujal või kui soovite,.

K: Kuna minu kaupluses on rohkem müügipersonali, kas ma saan kasutada mitut iPadi??

V: Jah – ühendage lihtsalt rohkem Shopify lugejaid ja kasutage nii palju iPade, kui soovite!

Shopify müügikoht iPad

Kui palju kuus?

Shopify POS-süsteemil on 3 kuuplaani, mis sobivad erinevatele kasutajatele:

  1. Basic Shopify – 29 dollarit kuus
  2. Shopify – 79 dollarit kuus
  3. Täpsem Shopify – 299 dollarit kuus

Mida kõrgem on plaan, seda keerukamatele funktsioonidele pääsete juurde. Võite alati alustada “Põhiline Shopify” vastavalt vajadusele kavandada ja täiendada.

Shopify müügikoha POS - hinnakujundusLisateabe kuvamiseks klõpsake

Selle eest tuleb tasuda ka krediitkaarditasu (või makse töötlemise tasu) “pühkige”, mis tähendab, et kui müüte toodet oma kliendile POS-süsteemi kasutades (kasutades iPadi kliendi eest krediitkaardi libistamiseks), on teenustasu 2,7%, 2,4% ja 2,2% tehingu väärtusest. “Põhiline Shopify“, “Shopify” ja “Advanced Shopify” plaanid vastavalt.

Need on ainsad tehingutasud, mida peate maksma kõigi oma mobiilseadmes olevate krediitkaartide aktsepteerimiseks – muid tasusid ei kaasne.

Mõelge, kui palju aega saate oma võrguühenduseta ja veebimüügi ning varude haldamise süsteemi sünkroonimisega kokku hoida? Nüüd saate keskenduda oma ettevõtte teistele olulisematele aspektidele.

Mõelge, kui palju raha saate kokku hoida, kui kasutate ainult ühte ühendatud süsteemi?

Ärimehena te ei tee’Selle süsteemi eelistest kasu saamise eeliseks ei pea kulutama nii palju aega. Ainult kokkuhoitud aeg ja ettevõtte kasvule suunamine võib teile aja jooksul hüppeliselt potentsiaalset kasu anda.

Siin on Shopify hinnakujunduskavadest palju üksikasjalikum ülevaade, kus arutame krediitkaardimäärasid (vs PayPal) ja tehingutasusid palju põhjalikumalt.

Shopify müügikoha süsteem – vaadake kokkuvõte

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me