Suurkaubandus mikroskoobi all

Edukad ettevõtted kasvavad kiiresti ja kui nad seda vajavad, vajavad nad veebisaiti, mis saaks koos nendega kiiresti kasvada. Seda’s, kuhu BigCommerce jõuab. See on varustatud võimsate tööriistadega, mis aitavad teil oma poodi hallata, ja põhjalike aruannetega, mis aitavad teil jälgida kõike alates rahaasjadest kuni veebisaidini’külastajad.


Sellelt lehelt võetakse kokku BigCommerce’pakkumisi ja linki mõnede üksikasjalike artiklitega, mis käsitlevad platvormi lähemalt.

Mis on BigCommerce??

BigCommerce on ulatuslik veebipoodide ehitaja, kes on uhke oma omaduste üle. Ehkki koos teiste toodetega peate ettevõtte laiendamiseks ostma lisandmooduleid, pakub BigCommerce ilma lisatasuta peaaegu kõike, mida võite arvata sisseehitatud funktsiooniks..

See’s võimas platvorm, mis seda ei tee’ei häiri selle keerulist olemust ja seda kasutavad sellised tippettevõtted nagu Clarks ja Skullcandy.

See’Samuti pole tegemist ainult stereotüüpse ettevõtlusega. NFL-i poolelt on Carolina Panthers pärast 2015. aastal BigCommerce’ile üleminekut näinud tohutut tõusu.

BigCommerce’i ajalugu

BigCommerce asutas kaupluse 2009. aastal ja on sellest ajast alates täitnud oma mastaapsuse lubadusi, töötades nüüd üle 500 inimese. BigCommerce on aidanud kaupmeestel teenida üle 17 miljardi dollari ja annab nüüd kauplustele volitusi enam kui 120 riigis.

Selle missioon on lihtne ja asjalik: tuua edu. Kõigil, kes otsivad piletit poodidest, ei lõika BigCommerce nurki, pakkudes teile selleks platvormi’Ma tulen mõneks sekundiks tagasi.

Kuidas BigCommerce töötab??

BigCommerce varustab teid tohutu hulga teemadega, millest saate luua oma veebisaidi näo. Pärast seda saate kulisside taga olevate asjade eest hoolitseda.

Armatuurlaua kaudu on kättesaadav kõik alates toodetest ja müügihaldusest kuni finantsaruandluse ja e-posti teel turundamiseni. Siin saate teha vajalikke muudatusi ja isegi integreerida oma veebipoe mitme müügikanaliga, näiteks sotsiaalmeedia platvormidega, nagu Facebook, või turuplatsidega, näiteks Amazon.

See’ei piirdu ainult teie riigiga – BigCommerce toetab erinevaid keeli ja valuutasid, et aidata teie ettevõttel rahvusvaheliselt muutuda.

Kes on BigCommerce?

Nagu nimigi ütleb, on BigCommerce mõeldud neile, kellel on või kes tahavad suurt ettevõtet. See’s on tõsine veebiplatvorm, mis aitab teil oma ettevõtet algusest peale tõhusalt ja tulemuslikult kasvatada.

See’s mitte kõigile. Kui te seda ei tee’Kui plaanite toodete hulgimüüki või ühe müügi korraga ülevõtmist maailmale, on ka muid võimalusi. Veebisaidiehitajad, nagu Wix, Squarespace ja Weebly, on mõeldud kõigile inimestele, kes soovivad müüa jõudu, kuid ei’ei taha, et see oleks põhirõhk.

See, mida saate BigCommerce’iga, on võimas lahendus veebipoodide loomiseks. Toode, mis suudab teie ettevõttega eksponentsiaalselt kasvada. See’ei ole poolik – BigCommerce’iga olete teie’uuesti kõik sisse.

Kas soovitame BigCommerce’i??

Nagu me’Nagu eespool arutatud, on BigCommerce suunatud konkreetsete vajaduste kogumile. Kui sa’Kui soovite luua veebipood, kus kasvada ülbeid ambitsioone, võib BigCommerce olla teie juustuküpsetaja juust.

BigCommerce’il on tõesti võimsad ja kvaliteetsed funktsioonid, kuid arendajatel võib seda olla keeruline kasutada’see on asjatundlik. Paarige see segase abi- ja tugikeskusega kokku’on piisavalt, et arvuti algajad saaksid hästi selgeks.

Meie’d soovitage BigCommerceil käed vabad hoida tõsistel ettevõtjatel, kes soovivad poodimaailmas laineid lööma. Pärast toote põhjalikku testimist see’See sobib suurepäraselt ettevõtete omanikele, kes vajavad terviklikku poodiplatvormi ja tunnevad klaviatuuri ümber.

KKK

Kui palju maksab BigCommerce?

BigCommerce’il on kolm peamist plaani, mille hind on vastavalt 29,95, 79,95 ja 249,95 dollarit kuus. Nemad’oled siis kallis poolel, aga tegelikult on see nii ‘selle eest, mille eest maksate’.

Kui sa’Kui olete oma ettevõtte kasvatamisega tõsiselt tegelenud, saate oma plaane uuendada niipea kui võimalik’oled jälle valmis. Mängige oma kaarte õigesti ja kuutasu on teie kuukäibega võrreldes nagu ookeanis tilk.

Kui hästi on Bigcommerce’i teemad kujundatud?

BigCommerce pakub 12 tasuta teemat, kuid nagu teie’Kui oodata, siis pakutavad 50+ lisatasupaketid on ehitatud kõrgemale spetsifikatsioonile. Üldiselt keskenduvad poodiplatvormid rohkem nende funktsioonidele ja tööriistadele kui loomingulisele juhtimisele, kuid BigCommerce teeb mõlemal rindel päris head tööd..

Veebisaidiehitajad, näiteks Squarespace, pakuvad paremat kujundust ja kui see nii oleks’Midagi, mida te kõrgelt hindate, võib teil olla parem vaadata meie ruuturuumi ülevaadet siin.

Mida’See on BigCommendi kasutamise eelis veebiarendaja ees?

Nendel päevadel arenevad veebisaidid kiiremini kui kunagi varem. ‘tehtud asi’ täna on homne aegunud. Õnneks muutuvad sellised platvormid nagu BigCommerce pidevalt ajaga sammu pidamiseks.

Kui peaksite valima arendaja, siis see’on väga tõenäoline, et peate saidi aasta-aastalt värskendamiseks neile maksma. BigCommerce’iga saate teie’kontrolli all ja saab oma uusimaid funktsioone oma e-poodi manustada igal ajal, kui soovite.

Kes me oleme?

Veebisaidi ehitaja eksperdina pakume teile informatiivset, üksikasjalikku ja ajakohastatud sisu, kuidas võrku pääseda. Me teame, et oma veebisaidi loomine võib olla hirmutav ülesanne, kuid see ei tee seda’t peavad olema.

Meie pühendunud uurimisrühma kaudu me’Olen veetnud tunde, päevi isegi päevi, katsetades arvukaid platvorme ja oskan nüüd teile enesekindlalt selgitada, milleks iga platvorm on võimeline, millised on selle tugevused ja nõrkused ning milline neist sobib teie isiklike vajaduste jaoks kõige paremini.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me