DreamHosti ülevaade 2020

Magamata ööd veebi majutamise ajal? Lugege meie DreamHosti üksikasjalikku ülevaadet ja vaadake, kas see on olemas’on õige pakkuja, kes aitab teil puhata.


Praegu haldab DreamHost üle 1,5 miljoni veebisaidi kogu maailmas. See’on tuntud igat tüüpi veebimajutuste pakkumise eest päikese all ja oma rikkaliku salvestusruumi eest.

unelmate logo

Kas sina’Kui vajate ühist, VPS-i, pühendatud või pilvemajutust, võite olla kindel, et DreamHostil on selline plaan’Sai sind kaetud. Kuid tegelik küsimus on, kas need plaanid on head?

Noh, meie’uuesti siin sellele vastata.

Veebisaitide ehitaja juures oleme’me pole lihtsalt pühendunud võrguühenduse loomisele aitamisele – tahame pakkuda teile võimalikult head eduvõimalust’seal. Seda’Seetõttu uurime iseseisvalt laia valikut veebimajutusteenuste pakkujaid.

Meie ettevõttesisene uurimisrühm on teinud kõvasti tööd, uurides turul olevaid parimaid hostimisteenuseid, et saaksime soovitada teile teie vajadustele vastavat parimat võimalikku.

Altpoolt saate tutvuda sellega, mida tegime DreamHostist; oma üldhinnangut ja seda, kuidas ta hindas mõnes võtmevaldkonnas:

Loe edasi, kui arutame kõiki asju DreamHost. Selle ülevaate lõpuks olete teie’Ma tean täpselt, kui hea DreamHost on ja kas see ka on’s on teile ideaalne pakkuja.

1

Plussid ja miinused

DREAMHOST PROS# 1# 2# 3
Suurepärane odava hostimise jaoks

DreamHost pakub ühiskasutatavaid hostimisplaane koguni 4,95 dollarit kuus. See’Me oleme odavaim kvaliteediteenuse pakkuja’testitud (v.a esimese tähtajaga diskontomäärad).

Suurepärased salvestusruumi piirangud

Minimaalne salvestusruum, mida saate mis tahes plaani korral, on 30 GB, samas kui paljud pakuvad piiramatut salvestusruumi. See sobib ideaalselt massiteabevahenditega veebisaitidele.

Toetab WordPressi veebisaite

DreamHost pakub spetsiaalset WordPressi hostimist, mis on pakitud käepärastest funktsioonidest, nagu ühe klõpsuga installid ja automatiseeritud WordPressi värskendused.

DREAMHOST CONS# 1# 2# 3# 4
Puudub otsene telefonitugi

Erinevalt paljudest tema konkurentidest saate’t DreamHostile otse helistada. Võite tagasi helistada või jõuda reaalajas vestluse kaudu, esitades pileti või kasutades selle veebikeskust.

Keskmine tööaeg

DreamHost’s tööaeg on 99,95%. See pole kaugeltki kohutav, kuid see pole nii’t samas liigas pakkujatega nagu HostGator, mis tagab 99,99% tööaja.

Halb pühendatud hostimise jaoks

Kui sa’olete suur ettevõte, kes vajab oma spetsiaalset serverit, teie’Teil on parem vaadata selliseid kaubamärke nagu HostGator, Bluehost või InMotion, mis pakuvad palju paremaid funktsioone.

Halb kohandamine pilve hostimisplaanides

Me kindlasti ei tahaks’t ei soovita pilve majutamiseks DreamHosti. Sa saad’t ei määra isegi oma ressursside piiranguid.

2

Kui lihtne on DreamHosti kasutamine?

Veebimajutuse seadistamine DreamHosti abil on lihtne. Enne sellesse sattumist olete siiski teie’peate valima, millist tüüpi hostimist vajate.

See sõltub suuresti sellest, milline on teie veebisait ja millised on selle nõuded. Enamasti on isiklike saitide ja idufirmade jaoks jagatud hostimise abil kõik korras. Enam asutatud ettevõtted võivad soovida vaadata VPS-i hostimist, samal ajal kui ettevõtte tasemel ettevõtted vajavad spetsiaalset hostimiskava.

Kui teate, millist tüüpi hostimist vajate, on DreamHosti plaani registreerumine imelihtne.

unelmate kodulehtDreamHostil on lihtne seadistusprotsess ja intuitiivne, kohandatud armatuurlaud.

Esiteks sina’Teile esitatakse valikuliste lisade loetelu. Selles etapis saab kõik teie plaanile lisada näiteks domeeninime registreerimise, tõhustatud turvalisuse ja e-posti hostimise.

Pärast sind’olete õnnelik ja teie makse on töödeldud, sina’Ma sisenen DreamHosti’s armatuurlaud. Erinevalt enamikust juhtivatest hostingu pakkujatest, DreamHost seda ei tee’Kasutage cPaneli armatuurlauda.

Selle asemel, DreamHost on oma eritellimusel valmistatud armatuurlaud’on lihtne kasutada ja ülitundlik.

Kui sa’Kui olete cPaneli välja harjunud, võtab harjumine pisut aega. Kuid seal on palju õpetusi’s on üsna õrn õppimiskõver.

3

Mis on DreamHost’s Töökindlus ja jõudlus Nagu?

Uptime on arv, mis hõljub palju. Põhimõtteliselt tähendab see seda, kui kaua teie veebisait veebis töötab ja töötab.

Mis on aga hea tööaeg? Aren’t 99,00% ja 99,99% mõlemad on tõesti head? Ja miks pole ühelgi pakkujal 100% tööaega? Need kõik on õigustatud küsimused, nii et lubage meil selgitada.

Enamik hostimisteenuseid pakub 99,9-protsendilist tööaega. Ainuüksi sel põhjusel peetakse kõike muud kui vaest. Ükski Interneti-teenuse pakkuja ei saa füüsiliselt 100% tööaega kasutada.

DreamHost garanteerib majutatavate saitide tööaega 99,95%. See tähendab, et keskmiselt on teie veebisait võrgus ja heas töökorras kõikidel aastatel peale neli ja pool tundi. See võrdub umbes viie minutiga igal nädalal.

Kuigi see pole kaugeltki halb, leidub pakkujaid, kes pakuvad veelgi paremat tööaega. Näiteks HostGatoril on meie kõigi pakkujate jaoks parim tööaeg’testitud, sissetulek on 99,99%.

Konteksti jaoks tähendab see, et HostGatori hostitud saidid on ühe aasta jooksul kokku vähem kui tund.

UptimeAastane seisakuaegNädalane seisakuaeg99,90%99,95%99,99%
8,75 tundi10,1 minutit
4.38 tundi5,04 minutit
52,6 minutit1,01 minutit

Ma arvan, et mis me’ütlen uuesti: DreamHost pakub täiesti piisavaid tööaega, kuid need pakuvad’re ei ole parim turul.

Kui just sina’millegi eluliselt tähtsa – näiteks hääletusveebisaidi – toiteallikaks sisenemiseks ei ole DreamHostil seisakuid nii palju’t küsimus.

4

Millist tüüpi majutust DreamHost pakub??

DreamHost on sageli ebaausalt märgistatud kui kõigi tehingute tungraud. See’s ütles, et kuigi see hõlmab kõiki peamisi hostimistüüpe – jagatud, VPS-i, pühendatud, WordPressi ja pilve -, ei suuda see üheski neist tõeliselt särada..

Noh, meie sõltumatutest katsetest selgus peagi, et tegelikult, DreamHost pakub suurepärast jagatud veebimajutust ja WordPressi ühiskasutust.

Sellel on ka oma veebisaidi koostaja, veebitööriist, mis aitab mittetehnilistel inimestel luua oma veebisaiti – kuid sellest hiljem.

unistuste hostimise tüübidDreamHost pakub laias valikus hostimisteenuseid ja ka enda veebisaitide koostajat.

Esiküljest, sina’d tuleks mujale otsida paremini, kui vajate VPS-i, pühendatud või pilve hostimiskava. Nende jaoks tutvuge meie kõigi juhenditega järgmiste kohtade kohta:

Allpool me’Läbivaatame igat tüüpi hostinguid, et saada kiire ülevaade sellest, mida võite DreamHostilt oodata.

DreamHosti virtuaalserver

Parim isiklike saitide ja alustavate ettevõtete jaoks

Nagu näete, DreamHost’Virtuaalserveriteenus läks tegelikult väga hästi. Ja see pakub kõigi pakkujate kõige odavamat diskonteerimata alghinda.

DreamHosti VPS-i hostimine

Parim VKEdele

Samuti on DreamHostil hea VPS-teenus. Erinevus on see, et ei teinud’t pole parim pakkuja kõigele, mida oleme testinud. Selle põhiküsimus oli see, et te ei tea’t juurjuurdepääsu. Muud kui see’s vastupidav valik.

Privaatserver DreamHost

Parim suurtele ettevõtetele

Privaatserver on DreamHost kaugel’s forte. Tegelikult see’s üsna suur nõrkus. Selle maantee keskel olev hinnakujundus ja konkurentsiomaduste puudumine muudavad selle veetluse pisut vähem köitvaks.

DreamHosti WordPressi hostimine

Parim WordPressi veebisaitidele

WordPressi hostimine jaguneb kaheks teenuseks: jagatud ja hallatud. Ja see on tegelikult DreamHosti kahest küljest koosnev lugu – selle jagatud WordPressi hostimisteenus on üks parimaid turul, samas kui tema hallatavad plaanid on suhteliselt puudulikud.

Pilvemajutus DreamHost

Parim veebisaitide kasvatamiseks

Pilvemajutus on ehk DreamHost’suurim viga. Suurim probleem on see, et saate’t kohandada oma paketti, et kohandada ressursside piiranguid vastavalt teie vajadustele.

5

Milliseid funktsioone pakub DreamHost?

Funktsioonid, mida DreamHost pakub, on enamasti kõigis selle plaanides ühesugused, kuid võivad mõnikord erineda. See sõltub kahest asjast: teie majutuse tüüp ja hinnakujunduskava tase’uuesti edasi.

Teie jaoks lihtsaks teha’ve lammutasin osa DreamHostist’peamised omadused, arutades, mis need on ja mida saate.

Varukoopiad ja domeeninimi

DreamHost pakub kõigile oma klientidele tasuta igapäevaseid varukoopiaid, olenemata sellest, mis plaani sa teed’uuesti edasi. See on suurepärane funktsioon ja annab teile meelerahu, kui midagi peaks valesti minema.

Kui peate ikkagi ostma domeeninime, siis seda’Samuti on see esimest aastat tasuta. Selle saamiseks kvalifitseeruge teie’Peaksin registreerima domeeni, mis lõpeb ühega järgmistest: .com, .org, .club, .net või .info.

SSL turvasertifikaat

Turvalise pistikupesa kihi (SSL) sertifikaat aitab külastajaid kaitsta’ isiklik informatsioon. See’mida sümboliseerib teie URL-i kõrval väike tabaluku ikoon, mis ütleb inimestele, et teie saiti on ohutu sirvida.

See’on kasulikud ka SEO jaoks (otsingumootori optimeerimine), kuna tavaliselt karistab Google ebaturvalisi saite otsingutulemite paremusjärjestuses. DreamHost pakub tasuta SSL-sertifikaati igale saidile, mida see majutab.

Ribalaius

Sest DreamHost seda ei tee’t ribalaiuse või liikluse jälgimiseks tuleb iga kavaga kaasa mõõtevaba ülekanne. See tähendab, et ribalaiuse piirangut tehniliselt pole.

Muidugi võib teil tekkida muid probleeme, kui kogete liikluses tohutut teravust, kuid see on nii’see on suurepärane boonus, mida te ei tee’t ei pea muretsema ribalaiuse piirangute pärast.

RAM

Juhusliku juurdepääsu mälu ehk RAM on teie saidi kõik võimalused’teave salvestatakse selle serverisse. Mida suurem on teie sait, seda rohkem on selle salvestamiseks ja laadimiseks vaja RAM-i.

Pilve hostimispaketi valimisel võite oodata RAM-i piiranguid vahemikus 512 MB kuni 16 GB. Spetsiaalsel hostimisplaanil jääb see vahemikku 4–64 GB.

Mõne konteksti saamiseks on pühendatud hostimise RAM-i piirid olemas koos parimate pakkujatega. Pilve hostitud RAM-i limiidid on siiski üsna keskmised.

Ühe klõpsuga installida ja automatiseeritud värskendused

Need funktsioonid on konkreetsed WordPressi veebisaitidele ja toimivad reaalajasäästjana. Ühe klõpsuga installimine võimaldab teil oma DreamHosti konto oma WordPressi saidil seadistada täpselt selles – ühe klõpsuga.

DreamHost hoiab automaatselt ka kõigi tarkvaravärskenduste vahelehti, mida WordPress rullub, mis tähendab, et sa ei taha’ei pea muretsema, et oleksite kursis. Seda ei tehta’Ärge tehke sama ka WordPressi pistikprogrammidega, nii et peate seda ise haldama.

6

Mis on DreamHost’s Kliendiabi & Toeta nagu?

DreamHost pakub tuge tagasihelistamise, reaalajas vestluse, piletite, foorumite ja abikeskuse kaudu. DreamHostiga ei saa telefonitsi otse ühendust võtta, kuid arvestades kõiki muid abi saamise võimalusi, saate seda teha’see pole tegelikult probleem.

Live-vestluse tugi on saadaval kell 5.30–21.30 Vaikse ookeani aja järgi, seitse päeva nädalas. Kui inglise keel pole’Teie emakeeles saate rääkida ka Hispaania tugiteenistujatega.

Aus hoiatus – kui DreamHost on tugiteenuste taotlustega üle ujutatud, võib ooteaeg olla üsna pikk. Enamasti aga sina’Saan vastuse umbes paari minuti jooksul.

unelmahost live chatDreamHost’Vestlus on mitmekeelne ja üsna reageeriv.

Piletimüügisüsteem töötab sellega, et tõstatate välja küsimuse ja esitate selle piletina. DreamHost’Tugiteenistujad saavad teie probleemi uurida ja neile reageerida. Sina’Kui piletile on vastatud, saadetakse teile teateid, nii et võitsite’t ei pea lehe värskendamiseks pidevalt aega raiskama.

unistuste piletitoetusTeie pileteid on lihtne jälgida ja hallata.

DreamHost’Abikeskus on veebiressurss, kust saate otsida mis tahes päringuid – nagu näiteks Google’i küsimuse sisestamine.

Teatud toimingute õpetamiseks on spetsiaalsed abiartiklid ja juhendid, mis on täis kasulikku teavet. Tavaliselt peaks see olema teie esimene sisenemissadam, et vältida otsevestluse taotluste ummistumist ja säästa endale aega!

Kõigile klientidele pakutakse samal tasemel abi ja tuge. See on suurepärane, kui teie’olete odavad hosting kava, kuid see’selline tüütu, et sina’uuesti ei peeta prioriteediks, kui maksate natuke lisatasu.

Üldine tugiteenus pole’nii hea kui öelda, A2-hostimine – kus selle töötajad läbivad range koolituse, et tagada, et see pakub parimat võimalikku kvaliteeti -, kuid see’s rohkem kui mõistlik ja ei peaks’t ei põhjusta teile peavalu.

7

Kui palju maksab DreamHost?

Kõigis oma plaanides on DreamHost’s hinnad ulatuvad 2,59 dollarist kuus kuni 399 dollarini kuus.

unistuste hinnakirjadDreamHostil on kokku 26 kava, mis hõlmavad viit erinevat tüüpi hostimist.

Odavaim veebimajutuse vorm on jagatud hostimine, samas kui DreamHost’Kalleimad plaanid on pühendatud hostimise jaoks.

See’Oluline on teada, et mida kauem pühendute oma hostikavale, seda odavam see on. Näiteks makstes aasta’Tasuline ettetellimistasu on odavam kui aasta eest igakuine maksmine. Mõelge sellele kui lojaalsuse allahindlusele.

Et anda teile ülevaade sellest, mida oodata, meie’ve pani tähele iga plaani kuuhinda koos allahindlusega, mida saate säästa, kui pühendute pikaajalisele tehingule.

Virtuaalserverite hinnad

Plaani nimiKuusaja hindAastane hinnasääst3-aastane hinnasäästmineStarter

20%

48%

Piiramatu

37%

46%

4,95 dollarit3,95 dollarit2,59 dollarit
10,95 dollarit6,95 dollarit5,95 dollarit

VPS-i majutamise hinnad

Plaani nimiKuusaja hindAastane hinnasääst3-aastane hinnasäästminePõhiline

8%

33%

Äri

8%

33%

Professionaalne

8%

33%

Ettevõtlus

8%

33%

15 dollarit13,75 dollarit10 dollarit
30 dollarit27,75 dollarit20 dollarit
60 dollarit55 dollarit40 dollarit
120 dollarit110 dollarit80 dollarit

Pühendatud hostimise hind

DreamHost’Spetsiaalne teenus on selle poolest pisut erinev’s tehtud isikliku pakkumise alusel. Iga hinnapunkt on nimetatud Kuu järgi – nagu Sinine Kuu või Super Kuu – ja need vahemikud alates 169 dollarist kuus kuni 300 dollarini kuus. DreamHost’plaanid võivad olla mujal maailmas, kuid see on nii’seal on hea teada’hinnakujundus on piir.

WordPressi majutamise hinnad

Plaani nimiKuusaja hindAastane hinnasääst3-aastane hinnasäästmineStarter

(jagatud)

20%

48%

Piiramatu

(jagatud)

37%

46%

DreamPress

(hallatud)

15%

n / a

DreamPress Plus

(hallatud)

17%

n / a

DreamPress Pro

(hallatud)

10%

n / a

4,95 dollarit3,95 dollarit2,59 dollarit
10,95 dollarit6,95 dollarit5,95 dollarit
19,95 dollarit16,95 dollaritn / a
29,95 dollarit24,95 dollaritn / a
79,95 dollarit71,95 dollaritn / a

Pilvemajutuse hinnad

Pilvemajutus on kaasaegsem ja paindlikum teenus, kus maksate ainult kasutatud ressursside eest – natuke nagu mobiiltelefoni tasuline SIM-kaart. See’s laetud kell tunnitasu, mis varieerub minimaalselt 0,0075 dollarist kuni maksimaalselt 0,16 dollarini, sõltuvalt näiteks ribalaiuse ja RAM-i mahust’kasutad uuesti.

8

Milliseid muid teenuseid DreamHost pakub??

DreamHost ei pruugi olla üldfunktsioonide parim pakkuja, kuid see võib väita, et ta on kõige rohkem host.

Viie erinevat tüüpi hostimise pakkumise kõrval saate osta ka ükskõik millise neist kolmest teenusest.

Domeen

Kui te seda ei tee’teil seda veel pole, on mõistlik oma domeeninimi osta koos DreamHostiga. Nii kõik’hoitakse ühe katuse all ja te ei tea’ei pea muretsema arvete pärast, mis tulevad paljudest erinevatest kohtadest.

E-posti hostimine

Ettevõtted saavad oma e-kirju hostida ka koos DreamHostiga. Kõik, mis ületab selle kõige tavalisema jagatud hostimiskava, annab teile juurdepääsu piiramatule e-posti kontodele, mille saate linkida oma domeeniga. Näiteks kui teie domeen oli veebilehtbuilderexpert.com, saate seadistada oma saidi jaoks e-kirju’külastajatega, kellega ühendust võtta.

Veebisaitide koostaja

Lihtsalt alustan ja don’Kas teil pole veel veebisaiti, kus hostida? Pole probleemi. Saate seda luua ja kohandada DreamHosti abil’enda DIY veebisaidi ehitaja Remixer. Töötamiseks on palju professionaalselt loodud malle ja selle redaktor teeb selle lihtsaks ka tehnilistele algajatele.

Remixeril on kaks hinnaplaani – Standard (4,95 dollarit kuus) ja All Access (7,95 dollarit kuus). Mõlemad kavad hõlmavad teie hostimiskulusid, kaasas tasuta domeen ja ööpäevaringne tugi ning on optimeeritud mobiilile. Võite isegi oma saidi WordPressi eksportida, kui platvorm ületab.

9

Kas DreamHost sobib teile?

DreamHostil on mõned selged tugevused ja nõrkused. Pidevalt kasvava 1,5 miljoni kliendibaasiga see siiski on’s ainult paraneb.

Seal’Sinna on veel vaja minna, enne kui seda võib pidada võrdseks HostGatori ja InMotioni omadega, kuid DreamHost on magav hiiglane – nii nime kui teenuse poolest.

DreamHosti ülevaade kokkuvõte

AreaSummaryKasutuslihtsusTöökindlusHosting tüübidFunktsioonidAbi ja tugiMaksumusMuud teenused
Registreerumisprotsess on nii lihtne kui see ka pole, kuid DreamHostiga harjumiseks võib kuluda pisut aega’s kohandatud armatuurlaud.
Garanteerib tööaeg 99,95%, mis on enam-vähem hinnatud pakkujate seas.
Pakub viit suurimat tüüpi hostimistüüpi: jagatud, VPS, pühendatud, WordPress ja pilvemajutus.
Tasuta varukoopiaid ja üheaastast domeeni, sisseehitatud SSL-turvalisust, mõõtmata ribalaiust, helde salvestusruumi ja RAM-i ning WordPressi ühe klõpsuga installimist ja automatiseeritud värskendusi.
Saadaval kõne tagasi, otsevestluse, piletite ja abikeskuse kaudu. Puudub otsene telefoniteenus.
Kuutasud ulatuvad 4,95–399 dollarini kõigis kuues majutustüübis. Soodustus on saadaval, kui pühendute pikemaajalistele plaanidele.
Saate osta domeeninime, hostida piiramatu arvu e-posti kontosid ja isegi luua oma veebisaidi DreamHosti abil’enda veebisaidi ehitaja.

Meie’d Soovitage DreamHost Ifi…

DreamHost sobib ideaalselt kõigile, kes vajavad odavat veebimajutusplaani, kuid seda ei tee’ei taha ohverdada liiga palju kvaliteeti. Selle jagatud hostimisteenus – nii WordPressi jaoks kui ka üldiselt – on turul parimate parimatega.

Kaasas ka 97-päevane raha tagasi garantii, nii et kui teie’Kuna te pole teenusega rahul, saate oma raha täies mahus tagasi saada esimese kolme kuu jooksul. Miks mitte muuta oma unistust reaalsuseks ja anda DreamHostile võimalus?

10

KKK

Kas saate DreamHosti tasuta kasutada??

Kui olete mittetulundusühing, pakub DreamHost jagatud hostimist täiesti tasuta. Selle VPS-i hostimisplaanides on ka muid allahindlusi mittetulundusühingutele. Kahjuks teie ülejäänud jaoks on teile kõige odavam hind 2,59 dollarit kuus’saan!

Mis on DreamHost’Parim teenus?

Meie sõltumatute uuringute ja testimiste põhjal on DreamHost parim jagatud hostimise jaoks. See pakub kõigi pakkujate kõige odavamaid diskonteerimata hindu ja sellel on kõik vajalikud funktsioonid. Selle WordPressi hostimine pole’t pole halb ka ühe klõpsuga installimiste ja automatiseeritud WordPressi tarkvarauuendustega.

Millised on parimad DreamHosti alternatiivid?

Bluehost on parim üldine hostingu pakkuja. Bluehost paistab silma WordPressi hostimise poolest ning on hinna ja kvaliteedi suhtega, pakkudes samas tipptasemel abi ja tuge. HostGator ja InMotion on veel mõned populaarsemad pakkujad. InMotion on spetsialiseerunud jagatud ja VPS-i hostimisele, samas kui HostGatoril on suurepärane pühendatud hostimisteenus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map