SiteGround ülevaade: kindel teenus, kvaliteeditugi

Kui mõtlete eritellimusel toodetavate käsitöötoodete peale, mõtlete pigem keraamika, rõivaste ja võib-olla isegi kohvi, vaid veebimajutuse peale? Milline hull jutt see on? SiteGround pakub seda, mida ta nimetab veebimajutuseks “hoolega meisterdatud.” Selles öeldakse, et kiirus on tema kirg, turvalahendused on selle eripära ja tehniline tugi on tema uhkus.


See kõlab kindlasti hästi, kuid kuidas kõik see turundusjutt tegelikkuses välja raputab? Seda’Mida see artikkel soovib teada saada, kui tutvute veebimajutusteenuste lõputute valikutega. Kuidas teate, milline neist sobib teile või pakub teile vajalikke teenuseid? Mis on mõistlik hind ja mis’Kas see on hull summa või sõltub sellest?

Lase’s mõelge neile küsimustele ja aidake teil veebimajutuse osas paremini otsustada, et sukelduda SiteGroundi üksikasjadesse. SiteGround on meie veebimajutuse edetabelis 5. kohal, skoorides kindlalt 80%. Lase’s sattuda miks.

Plussid:

 • Automatiseeritud igapäevased varukoopiad tasuta
 • Kõigi kasutajate WordPressi automaatsed värskendused
 • Suurepärased teadmistebaasi lehed

Miinused:

 • Pole just kõige odavam veebimajutus

SiteGround: lühike ajalugu

Bulgaarias asutatud SiteGround asutati 2004. aastal grupi sõprade poolt nende ühiselamu ruumidest. Ettevõttel on kolm kontorit Euroopas ja üks Ameerika Ühendriikides, kus töötab üle 400 inimese. Seal öeldakse, et see majutab rohkem kui miljonit domeeni.

Töökindlus & Etendus

SiteGroundil on tööaja väljastamisele pühendatud leht, mis näitab (protsentides) võrku aktiivsuse ja võrguühenduse sagedust.

SiteGround väidab, et tööaeg on 99,99 protsenti; meie uuringus on see arv pisut madalam – 99,98 protsenti. Mõlemal juhul nii’s suur protsent seisakuid. Aasta jooksul moodustavad mõlemad protsendid vähem kui kaks tundi seisakuid.

See’Lihtsalt on võimatu võrku sujuvalt töötada 100 protsenti ajast. Lõpuks ilmnevad probleemid, mis põhjustavad lühikese katkestuse – isegi Google läheb aeg-ajalt alla.

Sellegipoolest soovite, et see arv oleks võimalikult lähedal 100 protsendile, ja SiteGround näeb seda ette.

Funktsioonid

Kui alustate WordPressil põhineva saidiga, võib teie jaoks olla koht SiteGround. Ettevõte pakub hallatavat WordPressi hostimist kõigis oma plaanides, mis tähendab, et ettevõte tegeleb oluliste teenuste, näiteks WordPressi automaatsete värskendustega. SiteGround toetab ka kõigi plaanide WordPressi käsuridade haldamist (WP-CLI), mis pole aga nii tavaline.

Seda’s ei tohi öelda, et SiteGround on mõeldud ainult WordPressile; see toetab igasuguseid muid sisuhaldussüsteeme, samuti geneeriliste serverite staatilisi saite. Kuna WordPress on miljonite veebisaitide jaoks kogu maailmas populaarne valik, pühendab SiteGround siiski mõned erilised eelised klientidele, kes kasutavad avatud lähtekoodiga ajaveebiplatvormi.

Kui tulete teisest veebimajutajast ja soovite oma saidi endaga kaasa võtta, pakub SiteGround tasuta veebisaidi ülekandeid kõigil plaanidel, kus ettevõtte esindaja teie eest ülekannet haldab.

SiteGround’s põhiline StartUp jagatud hostimisplaan toetab ühte veebisaiti, 10 GB kettaruumi, mõõtmata andmeedastust, tasuta pukseerimissaidi ehitajat, tasuta e-posti kontosid, tasuta igapäevaseid automaatseid varundusi, cPaneli hostimise juhtpaneeli ja ühe klõpsuga installijat WordPressile.

Kuigi SiteGround pakub mõõtevaba andmeedastust, toetab StartUp pakett ainult umbes 10 000 külastust kuus. Seda’pole palju, aga see on nii’s on enam kui piisav saidi jaoks, mis alles alustab.

GoGeek, selle ülataseme plaan lisab ka WordPressi lavastuse, mis hõlbustab teie saidi muudatuste testimist enne nende reaalajas levitamist. Tippkomplekti kuulub ka eelinstalleeritud Giti versiooni juhtimissüsteem. Git on kõigi kodeeringumuudatuste registreerimise ja juhtimise tööriist ning populaarse arendaja saidi GitHub selgroog. Git on täpsema kasutaja funktsioon ja sellest on abi, kui teie saidil töötab arendajate meeskond.

SiteGround pakub pilvemajutustoode ka neile, kes peavad oma saite nõudluse järgi suurendama. See teeninduse tase sobib kõige paremini suure liiklusega saitidele, nagu ettevõtted ja populaarsed veebisihtkohad või -teenused.

Pilvemajutuspakettide jaoks on neli astet: Sisenemine, Äri, Pluss, ja Superjõud. Need plaanid on seotud riistvara ja ribalaiusega. Sisenemine pakub Linuxi konteinerit (virtualiseeritud opsüsteemi), millel on 2 protsessori tuuma, 4 GB mälu, 40 GB SSD salvestusruumi ja 5 TB andmeedastust. Parima astme Super Power plaan pakub 8 protsessori tuuma, 10 GB mälu, 120 GB SSD salvestusruumi ja sama 5TB andmeedastust.

SiteGround pakub ka kohandatud ettevõtte hostimise lahendusi.

Kas SiteGroundit on lihtne kasutada?

SiteGroundisse registreerumine on suhteliselt lihtne. Pärast soovitud hostipaketi valimist pakub SiteGround kas uue .COM-domeeni registreerimiseks 16 dollarit aastas või lubab teil kasutada ühte oma domeenidest.

Meie’d soovitage tuua oma domeen isegi siis, kui te seda ei tee’t veel pole. Fakt on see, et võite leida domeenide registripidaja odavamate hindadega kui SiteGround. Siiski, kui te seda ei tee’Kui soovite väliselt pakkujalt domeeni seadistamisel vaeva näha, võivad lisakulud olla seda väärt.

Ükskord sa’Domeeniosa kaudu nõuab SiteGround kõiki teie konto üksikasju – nimi, e-post, parool, makseteave ja nii edasi.

Selle ekraani põhja poole Ostuinfo jaotises SiteGround pakub StartUpi pakettklientidele kahte lisandmoodulit. Esimene on veebisaidi ülekandmine, mis on tasuta, ja SiteGround’enda saidiskanner, mida töötab USA-s asuv veebisaidi turvaettevõte Sucuri. Viimane lisandmoodul maksab automaatselt 20 dollarit aastas, mis tõstab teie hinda märkimisväärselt’sa pole kassas tähelepanu pööranud. See’on alati värskendav näha veebi, mis seda ei tee’tee seda.

Klienditugi

SiteGround’S tugiteenuste valikud algavad selle mitmete teadmiste lehtedega. Esmane on üks üldine teadmistebaasi sait, kus on vastused üldistele küsimustele, mis on korraldatud selliste teemade järgi nagu hostimine, cPanel, rakendused, arveldused jne..

Igas jaotises on ettevõtte kirjutatud artiklid, mis aitavad paljudes kõige tavalisemates küsimustes. Kui te seda ei tee’Et oma probleemi teadmistebaasi avalehel näha, saate sügavamale uurimiseks kasutada ülaosas asuvat otsingukasti.

SiteGround ülevaate teadmistebaasSiteGroundi teadmistebaas on üks parimatest. Isegi kui te ei kasuta nende teenust, on see väärtuslik ressurss veebimajutuseks

Lisaks peamisele teadmistebaasile on ka spetsiaalsed õpetused WordPressile, Joomlale, Magentole ja Drupalile.

Kui DIY marsruut pole’Teie heaks töötades pakub SiteGround ka ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, samuti hädapileteid.

Hinnakujundus & Raha väärtus

Uute klientide jaoks nõuab SiteGround oma parima hinna saamiseks vähemalt üheaastast pühendumust. StartUp-paketi hind algab 4 dollarist kuus ja selle hinnaga saate pühenduda 1-, 2- või 3-aastasele hooldusplaanile. Teise võimalusena võite valida ühe kuu pikkuse prooviversiooni hinnaga 4 dollarit pluss a “seadistustasu” 15 dollarist.

Seda’kena võimalus kõigile, kes pole’t kindlasti, et nad tahavad selle pikamaa jaoks SiteGroundiga kinni panna. Negatiivne külg on aga see, et pärast seda esimest kuud peate maksma mitte eriti erilist tavahinda 10 dollarit kuus.

SiteGround’Teistel hinnatasanditel on sarnased võimalused. GrowBigi pakett on järgmine aste ja pakub mitut veebisaidi majutamist, 20 GB kettaruumi ja umbes 25 000 külastust kuus 6 dollari eest kuus – tavahind on 15 dollarit kuus.

Kõige kõrgema astme plaan, nagu me varem ütlesime, on GoGeek ja selle alghind on 12 dollarit kuus. Selles kavas on mitu veebisaidi majutust, 30 GB kettaruumi ja umbes 100 000 igakuist külastust. Saate ka mitu “geeky” lisafunktsioonid, millest mõnda ülalpool mainisime. GoGeeki tavahind on 34,95 dollarit kuus.

Pilvemajutamise korral on Entry paketi hind 80 dollarit kuus, äri jaoks 120 dollarit kuus, Business Plusil 160 dollarit kuus ja Super Poweril 240 dollarit kuus.

SiteGround’s Koht vastuvõtvas universumis

SiteGround on kena teenus, millel on mõned suured plussid selle soovitamiseks, näiteks WordPressi automatiseeritud värskendused kõigile. Kui teised võõrustajad seda teevad, siis küll’Seda on harva näha keldrikorruse majutuse tasemel. See’Samuti on tore näha teist veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet, kes on oma hindade kehtestamisega ees ja sellist, mis seda ei tee’t lubab teid kallite lisandmoodulite jaoks automaatselt.

Kuid SiteGround seda ei tee’T-l on samad eelised madalama taseme klientidele, nagu suurematele veebimajutajatele HostGator ja Sinine vaim teha. Paljud neist näiteks ei tee’t ei tohi vähemalt mingil määral piirata igakuist külastajate arvu. Ettevõtted piiravad teie saidile juurdepääsu, kui kasutate liiga palju ribalaiust, et mitte kahjustada teisi teiega sama serverit kasutavaid kliente. Kuid siin pole mingeid rangeid piire, nagu on SiteGroundil.

Järeldus: kas SiteGround on teie jaoks õige?

SiteGround on hea teenus, mis pakub korralikku hinna ja kvaliteedi suhet. Kui teie peamine mure on hind, võite kindlasti leida odavamaid alternatiive, kuid see’See on üsna tavaline, et enamiku esialgsete pakkumiste korral on vaja 3-aastast kohustust. Seevastu SiteGround annab teile ühe aasta või isegi kuu eest oma erihinna – küll teie’Maksan kogu kauba eest pärast seda esimest kuud. See võimaldab teil saada odavama hinnaga eeliseid ilma uskumatult pika kohustuseta.

Lisaks hinnale on eeliseks ka mõned pakutavad hallatavad põhiteenused, näiteks automatiseeritud WordPressi värskendused, ja tasuta automaatne igapäevane varundamine. Ribalaiuse piiramine on kindel puudus, kuid SiteGround on suuresti konkurentsitihe. SiteGroundi suurim küsimus on, kas soovite loobuda selle lisafunktsioonidest odavama hinna kasuks mujal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map