1 & 1 IONOS vs GoDaddy: kumba valite?

1 ja 1 ionos vs godaddy esiletõstetud piltSee artikkel paneb teie kahtlused lõplikult puhkama – las’s jaotada peamised erinevused 1 vahel&1 IONOS ja GoDaddy ning vaadake, millised on teie veebisaidi majutamiseks kõige paremad.


Hostiteenuse pakkuja valimine on oluline samm. 1&1 IONOS ja GoDaddy on veebimajutuste maailmas suured nimed, nii et see’Arusaadav, et võite nende kahe vahel kiskuda.

1&1 IONOS sündis 2018. aastal, kuid selle juured istutati 1988. aastal 1-ga&1, selle algne kaubamärk. 1&1 IONOSel on üle 30-aastane kogemus ja ta haldab 12 miljonit domeeni.

1&1 IONOS on suurim hostiettevõte Euroopas, kuid GoDaddy on ka endale suure nime teinud. Tegelikult, GoDaddy on maailm’suurim domeeninimede registripidaja, tema halduses on üle 77 miljoni domeeni!

GoDaddy on aidanud enam kui 18 miljonil inimesel võrku pääseda, nii et ta teab, mis see on’teeb. Mõlemad 1&1 IONOS ja GoDaddy pakuvad oma klientidele kasulikke teenuseid koos kõikehõlmavate lahendustega kõigele alates veebisaidi loomisest kuni hostimise ja domeenideni.

Esmapilgul tundub 1&1 IONOS ja GoDaddy on oma pakutavas üsna sarnased – Niisiis, kuidas sa peaksid valima? Ilma registreerumata ja raha maksmata saate teada, milline neist on parim?

Seda’kus me paindume oma teadusuuringute lihaseid ja asume samme, et anda teile vajalikud vastused. Tegime mitu tundi uurimistööd parimateks pakkujateks turul, mis tähendab, et saame aidata leida teile parima valiku.

Internet ei oota kedagi, nii et meie’sa ei kavatse sind oodata. Meie uurimistöös, 1&1 IONOS peksis GoDaddy, muutes selle üldiselt paremaks hostimise pakkujaks.

1&1 IONOS võitis teadusuuringute lahingu, kuid kas see võidab sõja, kui teie võõrustaja pakkujaks tunnistatakse võitja? Või pakub GoDaddy tegelikult täpselt seda, mida vajate?

Selles artiklis uuritakse kõike alates funktsioonidest kuni hinnakujunduse, kasutusmugavuse, jõudluse ja muuni, et anda teile tõeline ülevaade nendest pakkujatest. Lõpuks sina’Teil pole kahtlust, milline pakkuja sobib teie hostimisvajadustega paremini.

1

1&1 IONOS vs GoDaddy: plussid ja miinused

1&1 IONOS plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim pilvemajutuse pakkuja
 • Üks odavamaid pakkujaid turul
 • Iga klient saab spetsiaalse tugiabilise
 • Kuupäevne ja mittetahtlik juhtpaneel
 • Pole eriti algaja sõbralik

GoDaddy plussid ja miinused

Plussid Miinused
 • Parim lisafunktsioonide pakkuja
 • Tasuta jagatud hostimisega teenus Office 365
 • Testides said selle hostimisfunktsioonide eest täishinded
 • Kõrgem hind kui konkurentidel ja madal hinna ja kvaliteedi suhe
 • GoDaddy’Piiramatu pakkumine nõuab peentrüki põhjalikku lugemist

2

Toimivus ja turvalisus

1&1 IONOS jõudlus

Esimene pakkuja, kes jõudluse osas mõõga tõmbab, on 1&1 IONOS. Kõigepealt on see 99,98% tööaega, mis on päris muljetavaldav. Uptime on protsent ajaga, mil server töötab ja töötab, see tähendab, et teie veebisait on aktiivne ja külastajatele veebis kättesaadav.

Lisaks sellele kõrgele tööaja tulemusele, 1&1 IONOS-il on 10 andmekeskust viies riigis, sealhulgas USA, Suurbritannia ja Euroopa.

1 ja 1 ionos andmekeskused1&1 IONOS-il on 10 andmekeskust kogu maailmas, et teie saiti täiustada’toimivust ja anda külastajatele teie veebisaidi sirvimisel parim kogemus.

Kui sa’uuesti edasi pilve hostimine, saate valida oma andmekeskuse. Miks see on nii mugav? Noh, kui teil on näiteks suur Ühendkuningriigi vaatajaskond, saate neile kiirema laadimiskiiruse anda, valides andmekeskuse, mis asub Ühendkuningriigis, mitte USA-s..

1&1 IONOS optimeerib teie saidi ka kiiruse jaoks, olenemata sellest, mille valite. Näiteks jagatud hostimise korral 1&1 IONOS suurendab teie jõudlust, kui veebiserverid ja salvestusruumid asuvad samal platvormil. See võib tunduda väike, kuid siiski’Kiirendan teie külastajate jaoks asja kiiremini!

GoDaddy performance

GoDaddy’hostimise prioriteedid kiirus, töökindlus ja turvalisus, aga kas see toimetab? Selle tööaeg on pisut madalam kui 1&1 IONOS – see on mugav 99,97%, mis on endiselt hea, kuid mitte nii muljetavaldav kui 99,98%!

See ühendab selle väga auväärse töövalmis tulemuse elava ja usaldusväärse saidikiirusega, nii et külastajad peaksid kogu laadimiskiiruse kiiresti saavutama..

1&1 IONOS Turvalisus

Muidugi, 1&1 IONOS on selle võitluse võitmiseks kiiruse saavutanud, kuid kas sellel on jõudu? Turvalisus on tohutult oluline mitte ainult saidi kaitsmiseks, vaid ka saidi ülesehitamiseks’usaldusväärsust ja aitab teil otsingutulemustes edeneda.

Kõik 1&1 IONOS-i plaanid on varustatud tasuta Wildcard SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaadiga, mis krüpteerib teie veebisaidi kaudu edastatava teabe, näiteks makse üksikasjad. Kui saidil on SSL, siis URL-i aadress muutub ‘HTTP’ kuni ‘HTTPS,’ koos tabaluku sümboliga.

Teie saidi külastajaid hoiatatakse, et teie sait pole seal turvaline’SSL-sertifikaati pole olemas, seega on selle olemasolu hädavajalik. Metamärgi SSL on veelgi parem, kuna see kaitseb kõiki teie alamdomeene ühe sertifikaadi all.

Kõigi plaanide jaoks on saadaval tasuta metamärgi SSL, mõned sisaldavad ka SiteLocki pahavarakaitset, mis skannib teie lehti ja kaitseb teid vastikute vigade eest.

Samuti on lisatud DDoS-i (hajutatud teenuse keelamise) kaitse, mis hoiab teie veebisaiti turvalisena pahatahtlike katsete eest häirida teie veebisaidi liiklust.

GoDaddy turvalisus

GoDaddy kõnnib kohe sisse 24/7 turvaseire, koos omaenda DDoS-kaitsega. Samuti saate kaitset pettuste, viiruste ja rämpsposti eest, et kaitsta oma saite rünnakute eest.

Parim osa? GoDaddyl on spetsiaalsed veebisaidi turvaplaanid mida saate täiendava kaitse jaoks osta.

godaddy turvaplaanidGoDaddyl on eraldi turvaplaanid, mille saate tellida täiendava kaitse ja ekspertide toe saamiseks.

Kolm kava ulatuvad 5,59–19,99 dollarit kuus, ja sisaldavad selliseid funktsioone nagu piiramatu pahavara eemaldamine ja kaubamärgi maine jälgimine.

GoDaddy on teie turvalisuse ja teie saidi kaitsmise eest soovimatu tähelepanu eest kaitstud. Kuid seal, kus see alla kukub, on selle SSL-turvalisus. Kuigi see pakub oma kasutajatele tasuta SSL-sertifikaate, see sõltub sellest, milline plaan sa oled’uuesti edasi.

Kui valite ühe kahest odavaimast virtuaalserverist, sina võitsid’t ei saa üldse tasuta SSL-sertifikaati. Saate suurema osa GoDaddy’st ühe aasta jooksul tasuta SSL-i’plaane, kuid uuendab seda tavapärasel kiirusel, kui esimene aasta on möödas – lisades oma hostikavale 79,99 dollarit aastas.

godaddy ssl jagatud hostimineGoDaddy seda ei tee’t ei sisalda kõigi oma hostimiskavade SSL-sertifikaate ja mõned maksavad pärast esimest aastat teile veel 79,99 dollarit. Ainult maksimaalne plaan annab teile igaveseks tasuta SSL-i.

Meie peamine näpunäide oleks alati kontrollida, mida te ise teete’olete enne registreerumist oma plaaniga kursis – don’eeldan sind’Saan iga paketiga täispaketi!

3

Hosting tüübid

Võimalik, et võite olla pärast teatud tüüpi hostimist. Tehke 1&1 IONOS või GoDaddy omavad seda, mida vajate?

Majutuse tüüpMis see on?Parim1&1 IONOSGoDaddyJagatudVPS (virtuaalne privaatserver)PilvHallatud WordPressPühendatud
Hostimine, kus serverit jagatakse mitme veebisaidi vahel. Kõige elementaarsem hosting tüüp’meeldib, kui teil on tuba ühises majas.Väga väikesed ja staatilised saidid, näiteks ajaveebilehed.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Saidid jagavad endiselt serverit, kuid neil on heldemad ressursid. See on turvalisem ja jätkusuutlikum kui jagatud hostimine’meeldib elada pigem korterelamus kui majaosaga.

Enamik veebisaite! Väikeettevõtete saidid, tavalised veebisaidid ja saidid, mis suurendavad oma kasvu.

&# 10004;&# 65039;

&# 10004;&# 65039;
Paindlik hostimine, kus saate oma ressursse vastavalt vajadusele muuta.Saidid, mille liikluses on järske tõuse ja langusi, nagu e-pood, mis tegeleb tehingute ja müügiga.&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Spetsiaalne WordPressi saitidele kohandatud hostimine, mis sisaldab tavaliselt automaatvärskendusi ja spetsialistide tuge.WordPressi veebisaidid.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Hostimine, kus teie saidil on server ise. Tavaliselt kõige kallim tüüpi hostimine.Väga suured veebisaidid.&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

4

Hosting funktsioonid

See’s GoDaddy’on aeg särada! Meie uurimistöös, GoDaddy sai oma üldiste hostimisfunktsioonide eest täispunkte – tegelikult pühkis see põrandat päris palju 1-ga&1 IONOS. Kuid kuidas see laguneb, kui vaadata erinevaid funktsioone, mis kaasnevad iga hostimistüübiga?

Virtuaalserver

Funktsioonid1&1 IONOSGoDaddycPanel KettaruumSaidide arvTasuta varukoopiaidTasuta domeenTasuta SSL-turvalisus
&# 10060;&# 10004;&# 65039;
100–500 GB100 GB – piiramatu
1 – 501 – piiramatu
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039; *
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

* GoDaddy ei sisalda tasuta SSL-i’kaks odavaimat virtuaalserverikava. Ultimate kava annab teile ühe aasta jooksul tasuta SSL-sertifikaadi ja maksimaalne pakett annab teile tasuta SSL-i nii kaua, kui viibite sellel plaanil.

Vaatamata GoDaddyga kaasnevale peenele trükisele’tasuta SSL-i pakkumised jäävad üldiselt kaugelt üle 1&1 IONOS, kui tegemist on jagatud hostimise funktsioonidega. 1&1 IONOS-il on ressurssidele rohkem piiranguid ja seda pole’Ärge kasutage cPaneli, mis on populaarne, usaldusväärne ja hõlpsasti kasutatav juhtpaneel.

VPS-i hostimine

Funktsioonid1&1 IONOSGoDaddyRibalaiusKettaruumJuurdepääsTasuta varukoopiaidTasuta domeenTasuta SSL-turvalisus
PiiramatuPiiramatu
50 GB – 160 GB40 GB – 200 GB
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Jälle varastab GoDaddy võidu ühe üle&1 IONOS oma hostimisfunktsioonides. Selle VPS-i hostimisplaanides on laiem kettaruum ja seal on tasuta varukoopiaid, kus 1&1 IONOS seda ei tee. Juurjuurdepääs võimaldab teil oma serverile juurde pääseda ja seda oma vajadustele kohandada.

Pühendatud hostimine

Funktsioonid1&1 IONOSGoDaddyRibalaiusKettaruumRAMServeri asukohavalikute arvTasuta varukoopiaidTasuta SSL-turvalisus
MõõtmataMõõtmata
240 GB – 1 TB1TB – 2TB
8 GB – 64 GB4 GB – 32 GB
37
&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Siin on 1&1 IONOS võitleb tagasi mängude vooru võitmiseks. Selle pühendatud hostimiskavades on GoDaddy üle vaid eelise’s tänu tasuta varukoopiatele ja heldemale RAM-ile. Sellel on aga ainult kolm serveri asukohavalikut ja väiksem kettaruum’s üsna tühine plii.

5

Kasutuslihtsus

Hostimine võib olla päris hirmutav kõigile, kes seda teevad’serverite, juhtpaneelide ja domeeninimede maailmas uus. Kuid seda ei tehta’see ei pea olema keeruline ülesanne – hostimise pakkujad peaksid teie saidi käitamise võimalikult lihtsaks tegema.

Üks peamisi asju, mis mõjutab kasutusmugavust, on teenusepakkuja’s kontrollpaneel. Juhtpaneel on keskne armatuurlaud, kuhu logite sisse oma saidi käitamiseks. Hallake kõike seal, sealhulgas domeene, turvalisust ja e-posti kontosid.

Enamik pakkujaid kasutab cPanelit’s kasutajasõbralik juhtpaneel, millel on puhas ja hõlpsasti kasutatav liides. Kuid, 1&1 IONOS ei kasuta cPaneli – selle asemel on sellel oma kohandatud juhtpaneel. CPaneliga võrreldes on see’s on ausalt öeldes natuke dateeritud ja segadusega.

Seevastu GoDaddy jälgis rahvahulka, kasutades cPanelit, ja seda’maksis ära. GoDaddy’Brändingu eesmärk on olla algajatele sõbralik, seetõttu on mõistlik, et selle juhtpaneel muudaks asja lihtsaks ja arusaadavaks.

godaddy cpanel jagas linuxi hostimistGoDaddy kasutab oma juhtpaneeli jaoks cPanelit, mis tähendab, et teie konto ja veebisaidi haldamiseks on teile tagatud usaldusväärne, hõlpsalt navigeeritav liides..

GoDaddyl on ka rakenduse installimine ühe klõpsuga, lihtsustades tarkvara (nt WordPress või Drupal) allalaadimist. CPaneli abil saate valida üle 125 rakenduse – ja alustamiseks on vaja vaid klõpsatust!

6

Domeeni registreerimine

Mõlemad 1&1 IONOS ja GoDaddy pakuvad domeeninimede registreerimise teenuseid, lihtsustades kahe linnu tapmist ühe kiviga, kui registreerute. Hankige oma veebisaidi hostimine ja registreerige samal ajal oma kohandatud domeen. Lihtne!

1&1 IONOS-i domeenid

1&1 IONOS viskab tegelikult a tasuta domeeninimi enamiku hostimiskavadega, mis tähendab, et te ei tea’t peavad maksma esimese aasta eest. See on lihtne ja peavaba viis domeeni saamiseks, mis võitis’see ei maksa teile maa eest – ega midagi muud.

Kui teil on vaja osta domeen, saate seda teha läbi ühe&1 IONOS otse.

1 ja 1 ionos domeeni registreerimine See’Oma domeeni saab hõlpsalt, turvaliselt ja probleemideta 1 kaudu osta&1 IONOS.

Enne selle ostmist saate kontrollida, kas teie domeen on saadaval, ja näha, kui palju see maksab. Saate ka tasuta e-posti, privaatse registreerimise ja sisse visatud SSL-i metamärgi sertifikaadi.

GoDaddy domeenid

GoDaddy on juba ennast maailmaks kinnistanud’suurim domeenide registripidaja ja ta teab kindlasti, kuidas neid lihaseid painutada. Öelge tervele domeeniteenusele, sealhulgas erinevatele domeeninimeotsingutele, domeeni privaatsusele ja isegi domeeni oksjonitele!

godaddy domeeniteenusedGoDaddy pakub tohutut valikut domeeninimeteenuseid, alates domeenide otsimisest ja registreerimisest kuni nende tagamise ja oksjonini müümiseni.

Erinevalt 1-st&1 IONOS, aga GoDaddy ei tee’t ei hõlma enamikku selle hostimiskavadest tasuta domeeni – sina’Tasuta domeeni saamiseks peate registreeruma jagatud või WordPressi hostimiseks.

GoDaddy uuendamisel võib olla palju üksikasju, nii et lugege alati peentrükki, et saaksite täpselt teada, mida’ja kui kauaks.

7

Abi ja tugi

Mida sa teeksid, kui php.ini / user.ini muudatused ei areneks’t jõustub? Kui teate vastust, võite selle jaotise tõenäoliselt otse vahele jätta! Enamiku inimeste jaoks paneb see küsimus sind pead kratsima ja vihjeid otsima.

Sisestage mängu muutuv abi ja tugi.

1&1 IONOS-i tugi

1&1 IONOS-l on teie jaoks olemas hulk tugiteenuseid, mida peate kasutama, kui vajate oma hostimisel kunagi abikäsi. Need sisaldavad:

 • 1&1 IONOSi abikeskus
 • Telefonitugi ööpäevaringselt
 • Võtke ühendust tugiteenusega
 • 1&1 IONOSe kogukond

Telefonitugi on kõige isikupärasem – saate helistada igal ajal, seitse päeva nädalas või taotleda viivitamatut tagasihelistamist, jättes oma numbri.

Kontakt tugiteenustega töötab, kohandades teile valitud võimaluste põhjal soovitusi ja abikeskuses on palju kasulikke artikleid, mis aitavad teid välja.

Parim asi 1 kohta&1 IONOS on see, et saate registreerumisel enda isikliku konsultandi. See on fantastiline viis isikupärastatud vastuste saamiseks küsimustele ja võimaldab teil kogeda täiesti uut klienditoe taset. Pluss see’on tasuta!

1 ja 1 ionos isiklik konsultant1&1 IONOS annab teile tasuta isikliku konsultandi, kes toetab teid registreerumisel.

Peamine negatiivne külg 1&1 IONOS on seal’s pole ööpäevaringset reaalajas vestluse funktsiooni, nii et see võib tunda vastuste otsimist veidi aeglaselt, sõltuvalt sellest, kui hõivatud on telefonitugi ajal, mil abi vajate.

GoDaddy tugi

GoDaddyl on ka mitmesuguseid võimalusi:

 • GoDaddy abikeskus
 • Telefonitugi ööpäevaringselt
 • Reaalajas vestlus
 • Kogukond
 • Videod

GoDaddy seda ei tee’Teil pole ööpäevaringset reaalajas vestluse funktsiooni, kuid selle esmaspäevast reedeni toimuvat vestlust on väga lihtne leida ja see annab teile teada, millal see toimub’on hõivatud või saadaval.

godaddy abikeskusGoDaddyl on mitmesuguseid tugiteenuseid, sealhulgas abikeskus, kust leiate artikleid ja juhendeid.

Samuti võite tugimeeskonnaga telefoni teel ühendust võtta või artiklite ja ressursside saamiseks pöörduda GoDaddy abikeskuse poole.

GoDaddyl on ka hulgaliselt videoid, mis aitavad domeenidega alustada, leida teed cPaneli ümbruses ja palju muud.

Kuidas nad võrdlevad?

Üldiselt GoDaddy ja 1&1 IONOS on nende pakutavate tugivõimaluste osas üsna ühtlaselt tasakaalus. Nii et kas’See on midagi lihtsat või keerulist nõutust, kuid teil ei tohiks olla raskusi selle saavutamiseks.

8

Hinnakujundus ja hinna ja kvaliteedi suhe

Lase’olge ausad – sõjas, kus olete oma majutusteenuse pakkuja, on hinnakujundus lahingus sageli murrang. Me ei tea’Vaatame vaid seda, kui palju need pakkujad maksavad – vaatame ka seda, kui palju väärtust oma raha eest saate.

Hinnakujundus sõltub sellest, millist tüüpi hostimist valitee, nii ka meie’Teil on kiire võrdlus kolme peamise hostimistüübiga ja seejärel allpool mõned lõplikud mõtted.

Virtuaalserver

1&1 IONOSGoDaddyOdavaim kava: müükOdavaim kava: regulaarne Kallim plaan: müükKallim plaan: regulaarnePlaanide arvRaha tagasi garantii
1 dollar4,99 dollarit
8 dollarit7,99 dollarit
1 dollar19,99 dollarit
14 dollarit24,99 dollarit
34
60 päeva0 päeva

* Hinnad kuvatakse kuus

Nagu näete, 1&1 IONOS pakub GoDaddyga võrreldes oluliselt madalamat müüki ja tavahindu. Meie uurimistöös 1&1 IONOS sai jagatud hostimise eest pisut kõrgema tulemuse kui GoDaddy, mis tähendab, et saate selle pakkujaga oma raha eest rohkem.

Kui viskate selle sisse 1&1 IONOS sisaldab tasuta SSL-sertifikaate ja raha tagasi garantii kõigile oma jagatud hostimiskavadele’on selge, mis pakub paremat väärtust!

VPS-i hostimine

1&1 IONOSGoDaddyOdavaim kava: müükOdavaim kava: regulaarne Kallim plaan: müükKallim plaan: regulaarnePlaanide arvRaha tagasi garantii
5 dollarit19,99 dollarit
10 dollarit29,99 dollarit
30 dollarit74,99 dollarit
40 dollarit139,99 dollarit
44
60 päeva0 päeva

1&1 IONOS edestab GoDaddyt taaskord VPS-i hostimiskavade järjekindlalt madalamate hindadega. Selle teine ​​kõige kallim plaan, 1&1 IONOS VPS XL, mis on tavaliselt 30 dollarit kuus, on müügil vaid ühe dollari eest kuus. Seevastu GoDaddy’Teine kallim plaan on müügil hinnaga 39,99 dollarit kuus!

Pühendatud

1&1 IONOSGoDaddyOdavaim kava: müükOdavaim kava: regulaarne Kallim plaan: müükKallim plaan: regulaarnePlaanide arvRaha tagasi garantii
50 dollarit89,99 dollarit
70 dollarit169,99 dollarit
120 dollarit179,99 dollarit
140 dollarit349,99 dollarit
44
30 päeva0 päeva

Pühendatud hostimisplaanid on alati kallid, kuna teile pakutakse palju keerukamaid funktsioone. See selgitab, miks te ei soovi’ei näe 1-dollarist tehingut alates 1-st&1 IONOS – aga ei’t ei tohi olla liiga alatu, sest see pakub ikkagi odavamaid pühendunud hindu kui GoDaddy!

Meie uurimistöös 1&1 IONOS hiilis just GoDaddyst ette sihtotstarbelise hostimise ees, nii et jällegi õnnestub tal pakkuda paremat hinna ja kvaliteedi suhet.

Kumb on üldiselt parem?

Ehkki kulud erinevad plaanide kaupa, on see kokku 1&1 IONOS pakub üsna madalaid hindu ja paremat väärtust kui GoDaddy. Selle 1-dollarine müük on tõesti ahvatlev ja selle tavahinnad on endiselt odavamad kui GoDaddy’s pikendamise hinnad.

Üldiselt sai GoDaddy meie uuringute omaduste eest kõrgema hinde, nii et lisaraha on õigustatud tagastatud eelistega. Kuid plaanide kaupa, 1&1 IONOS’Hinnad on GoDaddy peksma pannud.

1&1 IONOS vs GoDaddy: järeldus

Seda artiklit on nähtud 1&1 IONOS ja GoDaddy võitlevad selle eest, et olla teie hostimise meister. Meie’olete iga esinemist löönud, funktsioonide iga sammu näinud ega teinud’jäta hinnakujunduses kripeldama.

Selle lõpuks, seal’on üks pakkuja, kelle ribareklaam endiselt tugevalt lendab – meie võitja on 1&1 IONOS! See domineeris hinnakujundusringis, võttis võidu tiitli jõudluse ja turvalisuse eest ning kallutas kaalusid oma tasuta SSL-i ja domeenidega.

Ikka seda ei tehta’t tähendab seda’see sobib kõigile…

Miks peaksite valima 1&1 IONOS üle GoDaddy?

Kas olete ikka GoDaddy ja 1 vahel räsitud&1 IONOS? Siin on kolm peamist põhjust, miks valida 1&1 IONOS:

 • Te vajate pilvemajutust
 • Soovite tasuta metamärgi SSL-sertifikaati
 • Soovite odavaid soodushindu

Miks peaksite valima GoDaddy üle 1?&1 IONOS?

Just sellepärast, et 1&1 IONOS on meie võitja’t tähendab seda’Olen teile ideaalne pakkuja. Sina’on GoDaddyga parem, kui te:

 • Tahad hõlpsasti kasutatavat juhtpaneeli
 • Vajad laiemat valikut hostimisfunktsioone
 • Kasutab enamikku GoDaddyst’s domeeniteenused

1&1 IONOS vs GoDaddy: KKK

Kas ma tõesti vajan SSL-i??

Jah! SSL (Secure Sockets Layer) krüpteerib teie saiti läbiva teabe külastajate hoidmiseks’ teave on ohutu, olgu see siis’makse üksikasjad või paroolid. Isegi kui te seda ei tee’arvate, et see on oluline, teeb Google – teie sait näeb ilma SSL-ita otsingutulemuste edetabelis vaeva.

Kui kaua soodushinnad püsivad?

Tavaliselt see’s oma esimesel ametiajal – nii et kui valite aastase lepingu, kestab müügihind esimest aastat. Kuid, seda’tasub alati kontrollida. 1-dollarine jagatud hostimise kampaania koos ühega&1 IONOS kestab näiteks kuus kuni 12 kuud, sõltuvalt sellest, millise plaani valite. Meie parim näpunäide: lugege alati läbi väike trükis!

Kas ma saan kasutada GoDaddy või 1&1 IONOS minu WordPressi saidi hostimiseks?

Jah, muidugi! Mõlemad 1&1 IONOS ja GoDaddy pakuvad hallatavat WordPressi hostimist, et teie sait sujuvalt ja turvaliselt töötaks. Neist kahest soovitame valida üks&1 IONOS teie WordPressi saidi hostimiseks, kuna see toimis meie uuringutes paremini. Kui soovite siiski tõeliselt suurepärast WordPressi majutust, siis vaadake selle asemel pilti Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map