8 parimat BigCarteli alternatiivi: mis veel seal väljas on?

suure kartelli logoSee artikkel näitab teile kaheksa BigCarteli alternatiivi ja aitab teil otsustada, milline platvorm oleks teile kõige parem.


BigCartel on ainus poodide veebisaitide looja, mis võimaldab teil tasuta müüa. Selles mõttes see’s ainulaadne toode. Kuid see oli meie uuringute ja kasutajate testimisel väga kehvasti – tegelikult nii kehv, et lõpetas üldkokkuvõttes.

Kõigist platvormidest, mida me katsetasime, oli see’s on kõige raskem kasutada ja nõuab teatavaid kodeerimise teadmisi. Ka veebisaidi funktsioonidel puudub kvaliteet, nii et saate juba teada, miks BigCartel ei pruugi olla teie jaoks.

See öeldud, BigCartel sobib kõige paremini väikeettevõtetele, kes soovivad jääda väikeseks, ja see’See on hea üksikute toodete, näiteks kunstiteoste müümiseks.

Kuidas seda võrrelda teiste poodiplatvormidega? Noh, et teil oleks lihtsam asju teha, meie’oleme uurimistööd teinud ja palunud mõnel igapäevasel rahval proovida iga platvormi. Niisiis, meie’saite tõesti iga veebisaidi koostaja naha alla ja leidsin sealt kaheksa parimat BigCarteli alternatiivi. Need on:

 1. Shopify – parim üldine pood
 2. Wix – hea hinna ja kvaliteedi suhe
 3. BigCommerce – parimad sisseehitatud funktsioonid
 4. Ruuturuum – kõige paremini kujundatud mallid
 5. Weebly – keda vaadata
 6. Volusus – suurepärased analüüsifunktsioonid
 7. GoDaddy – kiireim veebipoe ehitamine
 8. 3dcart – hea, aga olemas’parem seal

Meie’Võtan teid iga platvormi vise-stop-ekskursioonile, mis annab teile kiire ülevaate igast ja aitab teil lõpuks parimat alternatiivi valida.

Kas olete huvitatud õppimisest? Suurepärane. Lase’s alustage ringkäiku…

Parimad BigCarteli alternatiivid

Meie sõltumatud uuringud leidsid parimad e-poe platvormid turul. Siin’BigCarteli populaarseimate alternatiivide loend.

Parimad BigCarteli alternatiivid on:

 • Shopify – parim üldine pood
 • Wix – hea hinna ja kvaliteedi suhe
 • BigCommerce – parimad sisseehitatud funktsioonid
 • Ruuturuum – kõige paremini kujundatud mallid
 • Weebly – keda vaadata
 • Volusus – suurepärased analüüsifunktsioonid
 • GoDaddy – kiireim veebipoe ehitamine
 • 3dcart – hea, aga olemas’parem seal

Peaksime täpsustama, et kuigi mõned neist platvormidest on mõeldud spetsiaalselt poodide jaoks, on teised veebipõhiste funktsioonidega veebisaitide loojad. Viimane on parim, kui soovite kõigepealt üles ehitada laheda veebisaidi, seejärel müüa paar toodet, kuid suuremate veebipoodide jaoks on vaja just poodipõhiseid platvorme.

Shopify

Parim kõikehõlmav poodiplatvorm

Shopify on meie enim hinnatud poodide veebisaitide koostaja. See haaras müügiomaduste ja klientide tulemuste koha kõige tähtsamal kohal ning hindas kõrgelt ka muudes valdkondades, näiteks kasutusmugavus ning spikker ja tugi. Lühidalt, Shopify on teie veebipoe jaoks parim lahendus.

Hinnakujundus: 21,75 dollarit kuus – 299 dollarit kuus

Wix

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Parim ‘üldine’ turul olevate veebisaitide ehitaja, pole Wix veebipoe ehitamisel kindlasti kiire lahendus. Tänu oma lohistamiskujundusele, teil on ka kõigi platvormide kõige loovam kontroll.

Hinnakujundus: 15,00 dollarit kuus – 45,90 dollarit kuus

BigCommerce

Parimad sisseehitatud funktsioonid

BigCommerce sisaldab kõike, mida vajate poodimpeeriumi loomiseks, kõik ühes kohas. See’s parim platvorm kiiresti kasvavate ettevõtete jaoks, kõige skaleeritavamate tööriistade pakkumine. Kui teil on suuri e-kaubanduse ambitsioone, võib BigCommerce olla just see, mida vajate.

Hinnakujundus: 29,95 dollarit kuus – 249,95 dollarit kuus

Ruuturuum

Parim kujundatud mallid

Ruuturuum loob klanitud, luksusliku välimusega veebipoode, pakkudes turul parimaid malle. Loomulikult’on parim valik fotograafidele ja äriomanikele, kes müüvad visuaalselt muljetavaldavaid tooteid. Sellel on ka mõned suurepärased poodriistad, nii et see’see pole lihtsalt ilus nägu.

Hinnakujundus: 18,00 USD / kuus – 46,00 USD / kuus

Weebly

Üks, mida vaadata

Kas teil on raha? Weebly on mitte ainult hõlpsasti kasutatav’See on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Looge oma vinge veebipood kiiresti, ilma panka purustamata. Weebly pole’Võrreldes oma pood-konkurentidega, on see üsna kõrge, kuid siiski’see on hea kõikvõimalik valik.

Hinnakujundus: 5,00 dollarit kuus – 46,00 dollarit kuus

Volusus

Suurepärased analüüsifunktsioonid

Armastan krõbistavaid numbreid? Volusioonil on kõik analüüsivõimalused, et teid meelelahutuses hoida. Ehkki oma Volusioni veebisaidi loomine ei pruugi olla kõige sujuvam, saate tõesti oma hambad maitsvatesse inventari tööriistadesse, makseväravatesse ja andmearuannetesse uputada.

Hinnakujundus: 13,50 dollarit kuus – 299,00 dollarit kuus

GoDaddy

Kiireim on veebipoe ehitamine

Don’t pole aega klõpsata, lohistada ja ehitada? GoDaddy on lihtsaim viis oma poodikarjääri alustamiseks. Kasutades ADI (kunstliku disaini intelligentsuse) tööriista GoCentral, saate mõne minuti jooksul GoDaddy veebipoe reaalajas kasutusele võtta..

Hinnakujundus: 19,99 dollarit kuus

3dcart

Hea küll, aga olemas’parem seal

3dcart võib meie uurimistöös olla üsna kehv, kuid sellel on tõesti muljetavaldav taust. Inventar annab teile palju kontrolli ja toodete lisamisel annab teile kasu SEO (Search Engine Optimization) viip. Muidugi’on raske kasutada, kuid kui teile meeldivad andmed, saaksite teha palju hullem.

Hinnakujundus: 17,10 dollarit kuus – 229,00 dollarit kuus

Meie’Nüüd käsitleme üksikasjalikumalt iga BigCarteli alternatiivi…

# 1 Shopify

Parim kõikehõlmav poodiplatvorm

Shopify on parim platvorm veebipoe loomiseks. Sellel pole mitte ainult kõige laiaulatuslikumat valikut müügitööriistu, vaid ka seda’S on tõesti lihtne kasutada.

Tegelikult märgistab Shopify kõik kastid. See pakub ööpäevaringset klienditugi ja võimaldab teil müüa mitmete kanalite kaudu, nagu Facebook, Instagram ja Pinterest. Platvorm kaotab punkte tehingutasude sissenõudmise eest, kui te seda ei tee’Kasutage oma makseväravat, kuid üldiselt saate seda teha’t läheb tõesti palju paremini kui Shopify.

poeskäimine parim bigcarteli alternatiivShopify on võimas ja hõlpsasti kasutatav, muutes selle teie e-poe jaoks parimaks valikuks

Shopify ProsShopify miinused
 • Mitme kanaliga müük
 • Geniaalne laosüsteem
 • Esimese aasta jooksul pole ühtegi tasuta domeeni
 • Sunnib tehingutasusid maksma alternatiivseid makseviise kasutades

Miks valida BigCarteli asemel Shopify?

 • Parim üldine poodiplatvorm
 • Põhjalikum müügivahendite komplekt
 • Lihtsam kasutada

# 2 Wix

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Wix on ennekõike veebisaitide koostaja – tegelikult parim sealne – kuid see’on nüüd üks paremaid võimalusi e-poe veebisaitide jaoks. Selle intuitiivne lohistamiskujundus muudab teie veebipoe loomise imelihtsaks ja võib aidata arendada ka teie brändi mainet.

Sellel võivad puududa mõned poodifunktsioonid – näiteks hüljatud ostukorvi taastamine, mis saadab teie saidilt enne ostu vormistamist meilisõnumi -, kuid üldiselt on Wixi poodide kogemus nauditav..

Wix tuli ka meie klienditoe ja hinna ja kvaliteedi suhte testimisel esikohale, nii et saate aru, miks see nii on’s nii populaarne.

wix bigcarteli alternatiivWix sobib tehnikaga alustajatele, kuna annab oma lohistamise kujundusega teile loomingulise vabaduse

Wix ProsWix miinused
 • Päris lihtne kasutada
 • Lisage tootevideod
 • Pole hüljatud ostukorvi taastamise funktsiooni
 • Ei saa müüa Facebookis, Instagramis ega Pinterestis

Miks valida BigCarteli asemel Wix??

 • Palju lihtsam kasutada
 • Mis tahes platvormi kõige loomingulisem juhtimine
 • Parem klienditugi

# 3 BigCommerce

Parimad sisseehitatud funktsioonid

Nagu nimigi ütleb, on BigCommerce mõeldud suurtele veebipoodidele. See’s on kõige mastaapsem platvorm, pakkudes kõiki funktsioone, mida vajate oma ettevõtte kiireks kasvatamiseks, kõik ühes kohas.

BigCommendi on raskem kasutada kui Shopify või Wixi. Selle liides on kaetud kõnepruugiga, kuid see selleks’s võib oodata nii võimsalt platvormilt.

Seal’Pole mobiilirakendust, nii et saate’t hallata oma poodi liikvel. Kui aga ületate esialgse BigCommerce’i õppimiskõvera, võite selle funktsioonide sügavusse sukelduda: nende hulka kuuluvad mitme kanaliga müük, 40+ makseväravad ja võimalus müüa digitaalseid, füüsilisi ja teenusepõhiseid tooteid.

suurettevõtte kodulehtBigCommerce sisaldab kõike vajalikku edukaks sisseehitatud veebipoe jaoks, mis säästab teie raha rakenduste integreerimisel

BigCommerce ProsBigCommerce Cons
 • Parimad ja sisseehitatud funktsioonid
 • Fantastilised SEO funktsioonid
 • Redigeerimisliideses on raske liikuda
 • Pole mobiilirakendust

Pssst! Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu uue plaani sõlmimisel kuni kolm kuud tasuta. Liikuge BigCommerce’i veebisaidile, et näha seda pakkumist reaalajas!

Miks valida BigCarteli asemel BigCommerce??

 • Parimad sisseehitatud tööriistad turul
 • Parim ettevõtetele, kes soovivad skaleerida
 • Ainult platvorm võimaldab teil müüa füüsilisi, digitaalseid ja teenusel põhinevaid tooteid

# 4 ruut

Parim kujundatud mallid

Squarespace’i kaupluste abil saavad teie tooted keskpunkti. Ehitajal on mis tahes platvormi kõige paremini kujundatud mallid, nii et sina’Teil on ilus veebisait, mis sobib teie toodetega.

Ruuturuumi on teiste mitte-poodikohaste ehitajatega võrreldes keeruline kasutada. Sellel pole rakenduste poodi, kuid üldiselt on selle omadustes tõeline tugevus ja sügavus. Mõned meie lemmikud hõlmavad sotsiaalse meedia integreerimist ja põhjalikke analüütilisi aruandeid.

See’s ei ole odavaim variant seal, wI-ndad hinnaplaanid algavad 18 dollarist kuus, kuid ehitaja pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni.

ruutpoodRuuturuum võimaldab teil ehitada ilusa poodluse, mille ümber on kõige paremini kujundatud mallid

Ruuturuumi ruumid Ruumiruumi miinused
 • Parim kujundatud mallid
 • Suurepärane laosüsteem
 • Puudub arvukalt maksevõimalusi
 • Rakenduste pood puudub

Miks valida BigCarteli asemel ruut Ruum??

 • Parim kujundatud mallid
 • Funktsioonide parem kvaliteet
 • Sotsiaalse meedia integratsioon

# 5 Weebly

Üks, mida vaadata

Kulude teadlik? Võite lõpetada aja ja vaeva kulutamise eelarvesõbraliku veebisaidi koostaja otsimiseks, sest Weebly on teie jaoks üks.

Kuu hinnaga plaanide puhul, mis algavad kõigest 5 dollarist, võite muretseda, et Weeblyl puudub tõeline jõudaga ära karda. Pärast seda, kui maksete töötlejad Square hiljuti selle ostsid, on see’temast saab parem poodleja ja pakub mõnda parimat ajaveebi funktsiooni turul.

See ütles, et Weebly seda ei tee’t ei paku ühtegi suurt andmetööriista, nii et saate’t kaupluste laovarude haldamine või laoseisu värskendamine. Sa saad’t ega kogu sotsiaalmeedias müüa.

Plussküljel, Weebly on tõesti lihtne ehitaja. Ja tänu sellele klassikalisele kasutusmugavuse ja suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtele, esindab Weebly ennast hea valikuna enamiku väikeettevõtete jaoks.

weebly poodWeebly on parima hinna ja kvaliteedi suhtega platvorm, mis sobib ideaalselt eelarveteadlikele ettevõtete omanikele

Weebly plussidWeebly miinused
 • Päris lihtne kasutada
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Kassa lehte ei saa kohandada
 • Ei saa müüa mitme kanali kaudu

Miks valida BigCarteli asemel Weebly??

 • Palju lihtsam kasutada
 • Parem blogimiseks
 • Kasutajad aren’t on vajalik rakenduste integreerimise kodeerimiseks

# 6 Volusioon

Suurepärased analüüsifunktsioonid

Volusion istub kuskil keset poodide platvormi parki. Sellel on mõned tõeliselt head andmefunktsioonid ja analüüsivahendid ning see pakub palju makseväravaid, kuid sellel pole tõelist niši. See’s ka raske kasutada.

Seal’s ei ole blogimise funktsioon ja saate seda teha’t müüa digitaalseid tooteid, mis tähendab Volusion can’funktsioonide poolest ei vasta see Shopify või BigCommercei toodetele.

Kuid, see pakub palju analüütilist teavet, mis aitab teil oma ettevõtet kergemini kasvatada, ja sellel on mobiilirakendus, nii et saate müüa liikvel olles. Üldiselt on Volusion keskmine toode, millel on mõned lunastavad omadused.

volususe kodulehtVolusion annab teile palju andmeid, nii et saate oma saidil hõlpsalt silma peal hoida’etendus

Volusion ProsVolusion Cons
 • Palju makseväravaid
 • Suurepärane andmeanalüüs
 • Digitaalseid tooteid ei saa müüa
 • Pole nišifunktsiooni

Miks valida BigCarteli asemel Volusioon??

 • Rohkem makseväravaid
 • Paremad andmetööriistad
 • Selgem laosüsteem

# 7 GoDaddy

Kiireim on veebipoe ehitamine

Sai vaja kiirust? GoDaddy on kiireim viis poodide loomiseks. Kasutades ADI gepardilaadse veebisaidi loomiseks, võib see tõepoolest tunduda petmine, kuid siiski’on parim võimalus ajateadlikele kasutajatele.

GoDaddy ohverdab kiiruse eest loomingulist vabadust, nii et kui teil on disaini suhtes silma peal, peaksite otsima Wixi või Squarespace’i. Samuti puudub platvormil omaduste kvaliteet (seal’s ei ole ajaveebide loomine ega sotsiaalmeedia integreerimine), kuid üldise kasutamise lihtsustamiseks teeb GoDaddy veebisaidi lapse’s mängida.

Seal’Pole segadust ka maksete osas. Kindla hinnaga 19,99 dollarit, seda’Arveid ja tšekke on lihtne hallata iga kuu lõpus. Samuti pakub see ühekuulist tasuta prooviperioodi.

godaddy poodTänu oma ADI-le sobib GoDaddy ideaalselt ettevõtete omanikele, kes soovivad võimalikult kiiresti võrku pääseda

GoDaddy ProsGoDaddy miinused
 • Lihtsaim kasutada
 • Toetab mis tahes platvormi enamikku tööstusharusid
 • Mõnel funktsioonil puudub kvaliteet
 • Digitaalseid tooteid ei saa müüa

Miks valida BigCarteli asemel GoDaddy??

 • Lihtsaim platvorm kasutada
 • Kiireim viis poodide loomiseks
 • Toetab laiemat tööstusharude ringi

# 8 3dcart

Hea küll, aga olemas’parem seal

3dcart on meie nimekirja jäämägi. See’Keeruline on ringi liikuda ega tee seda’ei tundu pinnal palju, kuid sukelduge natuke sügavamale ja sinna’s palju rohkem. Lühidalt, 3dcartil on tõesti muljetavaldav taust, kuid see on nii’s on tõesti raske kasutada.

Vaatamata selle testimise kehvale paremusjärjestusele, 3dcartil on tegelikult fantastiline laosüsteem. Teemasid saate igal ajal muuta, mis annab teile palju paindlikkust. Komplektis on suurepärane kolmanda osapoole rakenduse installi tööriist nimega Zapier.

3dcarti koduleht3dcartil on mõne platvormi parimad SEO funktsioonid, mis aitab rohkematel inimestel teie veebipoodi leida

3dcart Pros3dcart Cons
 • SEO lisateave toodete lisamisel
 • Palju varude juhtimise kontrolli
 • Raske kasutada
 • Pole mobiilirakendust

Miks valida BigCarteli asemel 3dcart??

 • Parem SEO jaoks
 • Rakenduste integreerimine on lihtsam
 • Laiem taust

Aga avatud lähtekoodiga poodide platvormid?

Veebisaidi ehitajad pole’t ainus veebipoe loomise võimalus. Kaaluda on ka avatud lähtekoodiga platvorme.

Tuntud ka kui ise hostitud tarkvara, need platvormid annavad teile palju rohkem vabadust kui veebisaitide ehitajad, kuid nemad’uuesti raskem kasutada. Miks nii raske? Seal’selleks on vaja veel pisut teha ja nad vajavad tehnikast põhjalikku mõistmist – alustamiseks peate veebisaidi kodeerima ja ise veebimajutuse korraldama.

Kaks kõige populaarsemat avatud lähtekoodiga platvormi on Magento ja WooCommerce. Mõlemad pakuvad teile piiramatut kohandamist, kuna saate oma poe oma südamesse kodeerida’sisu, muutes need ideaalseks nutikatele perfektsionistidele.

Kuigi Magento abil saate luua mis tahes tüüpi poodide kauplusi, on WooCommerce pisut erinev. See’s on WordPressi pistikprogramm, nii et te pole üllatav’Selle kasutamiseks on vaja WordPressi saiti.

Kuidas valida BigCarteli alternatiiv

BigCarteli alternatiivi otsimisel tuleks kaaluda järgmisi asju:

 • Kas seda on lihtsam kasutada?
 • Kas sellel on rohkem sisseehitatud funktsioone??
 • Kas ma pean midagi kodeerima?
 • Kui kallis see on?
 • Kas mallid näevad head välja?

Me saame sellest aru’See on keeruline valik, eriti kui seal on nii palju võimalusi. Nii see on’Tasub teada, et meie kaheksanda nimekirjas oleval platvormil on tasuta plaan või tasuta prooviversioon, nii et saate enne ostmist proovida.

Kas BigCartel sobib teile?

Kas ikka pole otsustatud? Pole suurt asja – BigCartel võib olla isegi teie jaoks parim valik! Lõppude lõpuks on sellel kogu maailmas üle 250 000 usaldusväärse kasutaja.

BigCartelil on hiilgav nišš: seda’s on ainus platvorm turul, mis võimaldab teil tasuta müüa. Seevastu kui Wixi-sugune ehitaja laseb teil tasuta poodi ehitada, et tooteid tegelikult müüa, peate minema üle tasulisele plaanile.

Siiski on põhjuseid, miks BigCartel meie sõltumatutes uuringutes viimaseks jõudis. Mõned neist hõlmavad:

 • Raskeim kasutatav platvorm
 • Vaja on teadmisi kodeerimise kohta
 • Kehv teemakujundus
 • Funktsioonidel puudub kvaliteet

Vaatamata nendele puudustele, BigCartel on hea võimalus väikeettevõtetele, kes soovivad jääda väikeseks. Veelgi parem, kui teil on kodeerimisega seotud teadmisi, võite vaadata, kuidas teie BigCarteli pood õitseb millegi ilusamaks.

Parimad BigCarteli alternatiivid: kokkuvõte

Sina’otsime BigCarteli alternatiivi ja meie’ve tutvustas kaheksat kandidaati. Nüüd peaksite paremini aru saama, mis seal veel on ja millised on muud platvormid.

Loodetavasti’s on veel värske, aga laske’s kiiresti parimad BigCarteli alternatiivid kokku:

 1. Shopify – parim üldine pood
 2. Wix – hea hinna ja kvaliteedi suhe
 3. BigCommerce – parimad sisseehitatud funktsioonid
 4. Ruuturuum – kõige paremini kujundatud mallid
 5. Weebly – keda vaadata
 6. Volusus – suurepärased analüüsifunktsioonid
 7. GoDaddy – kiireim veebipoe ehitamine
 8. 3dcart – hea, aga olemas’parem seal

Numbrilisema ülevaate saamiseks vaadake meie sõltumatute uuringute põhjal iga platvormi lõplikke hindeid.

Platvormiuuringute hinnang

Shopify

Wix

BigCommerce

Ruuturuum

Weebly

Volusus

GoDaddy

3dcart

BigCartel

94%

85%

84%

83%

83%

78%

75%

74%

57%

Sa saad’Kuid tuginege oma otsuses puhtalt protsentidele. BigCarteli alternatiivi valimisel peate arvestama saadaolevate funktsioonide hinna, kasutuslihtsuse, kujunduse ja kvaliteediga. Iga veebipood on erinev, nagu ka platvormid.

Pidage meeles, et igal meie loendis oleval platvormil on kas tasuta plaan või tasuta prooviversioon, mis tähendab, et saate enne ühe dollari kulutamist testida kõiki.

Muidugi, BigCartel lubab teil küll tasuta müüa, kuid selle kvaliteet võib teile pikas perspektiivis maksma minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me