BigCommerce Vs Magento: tihe poodikonkurss?

parima veebisaidi ehitaja logoBigCommerce vs Magento on paar poodide kahe gladiaatori vahel. Otsustada, milline on kõige võimsam platvorm, on keeruline, kuid meie’oleme uurimistööd teinud, võrreldes neid kahte võrgus müümise põhivaldkonnas.


Enne kui kaks platvormi kolosseumi astuvad ja mõõgad maha tõmbavad, laske’s tõsta esile mõned kasutajanumbrid, et teada saada, kumb on inimene’s meister.

BigCommerce on aidanud peaaegu 100 000 inimesel veebimüüki alustada, mis pakub mis tahes poodiplatvormi kõige sisseehitatud funktsioone.

Samuti kiitlevad mõned suured nimekliendid, sealhulgas Toyota, Kodak ja Ben & Jerry’s. Nagu sa näed, seda’s suurtele ettevõtetele, kes soovivad kiiresti kasvada.

Magento võim on praegu 250 000 veebipoodi, nii see on’s on selgelt populaarne valik. Kuid siiski’s avatud lähtekoodiga platvorm, mis tähendab, et igaüks saab seda tasuta kasutada, kuid ainult siis, kui teil on piisavalt kodeerimise teadmisi. Nagu võite ette kujutada, siis see’s mitte kõigile.

See artikkel paljastab iga platvormi tugevused ja nõrkused, hõlmates kõike alates kasutusmugavusest kuni turundusvõimalusteni.

Uurisime iga ehitaja kohta põhjalikke uuringuid ja palusime, et ka teie sarnased inimesed katsetaksid neid. Niimoodi, sina’Teil on hea idee, millisele poodlussõdalasele teie viimane kuldmünt panustada saab.

Las lahing algab…

Pea üles – BigCommerce’i pakkumine!

Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu kuni kolm kuud tasuta kui registreerute uue plaani sõlmimiseks. Minge BigCommerce’i veebisaidile seda kontrollima!

BigCommerce vs Magento: plussid ja miinused

BigCommerce plussid ja miinused:

BigCommerce ProsBigCommerce Cons
 • Müüge mitme kanali kaudu
 • Suurepärased SEO funktsioonid
 • Mis tahes platvormi sisseehitatud funktsioonid
 • Redigeerimine on keeruline
 • Pole mobiilirakendust
 • Kasutab keerulist terminoloogiat

Magento plussid ja miinused:

Magento ProsMagento miinused
 • Tasuta joosta
 • Tohutu tugiringkond
 • Väga paindliku kujundusega
 • Vajab teadmiste kodeerimist
 • Aega võttev
 • Maksa hostimise ja rakenduste eest

Mida’s erinevus BigCommerce’i ja Magento vahel?

BigCommerce on e-poe platvorm ja see on kõik-ühes pakett. Maksate ühe kuutasu ja saate siis oma saidi BigCommerce’i abil üles ehitada ‘teema’, mis toimib nagu kohandatav mall. See’See pole mitte kõige odavam omalaadne platvorm, kuid see on küll’mille eesmärk on aidata teil oma brändi laiendada, plaanides toetada teid sadade tuhandete tulude teenimisega. Sa ei tea’BigCommerceiga saidi loomiseks pole vaja tehnilisi oskusi.

Magento on avatud lähtekoodiga pooditarkvara ja see’on tasuta. See tähendab, et teile on kulusid’Peate eraldi korraldama – näiteks hostimine, turvameetmed ja SEO-rakendused. See’s on ka võimas platvorm ja pakub täielikku paindlikkust – tüügas olete teie’Peate teadma, kuidas oma saidi isikupärastamiseks koodi kodeerida, nii et keskmine inimene näeb vaeva selle täieliku potentsiaali kasutamiseks.

Kui peaksite kasutama BigCommerce’i….

 • Hindate lihtsat seadistamist koos kõigi teie käsutuses olevate tööriistadega
 • Sina’maksate hea meelega kõik-ühes paketi mugavuse ja pühendunud abi- ja tugimeeskonna eest pisut rohkem

Peaksite kasutama Magento Kui…

 • Teil on teatav kogemus veebisaitide kodeerimisel või koostamisel
 • Sina’võtate oma veebisaidi üle hea meelega suurema projekti

Kasutusmugavus

Ettevõtte juhtimisel tuleb arvestada nii paljude asjadega. Soovite veeta aega keskendudes oma klientidele, toodetele ja kaubamärgile – mitte veebisaidi loomisele, kohandamisele ja redigeerimisele. Nii lihtne, kui lihtne on BigCommendi ja Magento kasutamist?

Meie ‘kasutusmugavus’ testimine, BigCommerce esitas peaaegu kõik. Kuid enamiku inimeste arvates oli oma poe kujundamine liiga keeruline.

Redigeerimisliides jaguneb kaheks osaks: poe esikülg (mida teie kliendid näevad) ja laovarud (taustprogramm). Samuti kasutab see keerukat terminoloogiat, näiteks SKU taset ja CSV-faile’s kindlasti nutikamatele kasutajatele.

Siiski pakub see klaviatuuri otseteid, nagu näiteks tippimine ‘AP’ toodete lisamise alustamiseks. Samuti tutvustati seda hiljuti ‘Kaupluse kujundus’, mis võimaldab teil oma muudatuste tagajärgi jälgida.

Üks meie testitud kasutajatest ütles BigCommerce kohta:

See oli keeruline, kuid platvorm oli palju võimsam süsteem, nii et väljakutsed on tõenäolisemad.

suurettevõtte kaupluse peatoimetajaRedigeerimine BigCommerceis on jagatud poe ja taustprogrammi vahel, mis võib olla segane

Magento on sarnane BigCommerce’iga, kuna ta kasutab igal lehel keerukat terminoloogiat. Kuid üldiselt on seda keerulisem kasutada, kuna peate teadma ka mõnda koodi. BigCommerce’i abil saab kõike teha mõne klõpsuga ja ilma kodeerimiseta.

See tähendab sind’olete tõenäoliselt Magentoga hätta sattunud, lihtsalt sellepärast, et teil on vaja veel palju ära teha. Mida’Veelgi enam, kui leiate end hädas, seal’Puudub ööpäevaringne telefonitugi, et teid lahti lasta (aga meie’satun sellesse hiljem).

BigCommerce vs Magento – Kasutuslihtsus: Otsus

BigCommerce’i on lihtsam kasutada kui Magento, peamiselt seetõttu, et seda ei tehta’t ei nõua hostimise integreerimist. Samuti, erinevalt Magento’st, te ka ei tee’Veebisaidi kohandamiseks pole vaja teada ühtegi koodi – kõik vajalikud tööriistad leiate armatuurlaualt.

Kujundus paindlikkus

BigCommerceil on seitse tasuta teemat, mille vahel valida 50+ makstud optsioon maksab 145–235 dollarit. Ka mallid on paindlikud ja mobiilile reageerivad, tööstusele iseloomulike funktsioonide ja võimalusega teemasid igal ajal vahetada.

Äsja tutvustatud ‘Kaupluse kujundus’ võimaldab teil poodi otse teie ees kohandada. Klõpsake lihtsalt piirkonnas ja värskendage. See’s ülilihtne.

suurkaubanduse teemad

Magento ainult pakub Kokku 12 teemat – nii tasuta kui ka tasulised – ja neist ainult 10 reageerib mobiilile. Saate oma teema nullist luua, kuid selleks on vaja tõsist kodeerimist – või paarsada dollarit, et eksperdile maksta!

Kui aga’Kui olete kindel kodeerija, siis teie Magento teema on just see, mille te selle teete. See’on disaini osas palju paindlikum, kuid loomulikult võtab ehitamine palju kauem aega kui BigCommendi puhul.

magento teemadMagento pakub oma teemade kohandamisel täielikku vabadust – kui teate, kuidas kodeerida

BigCommerce vs Magento – disain: kohtuotsus

Magento pakub palju suuremat paindlikkust disaini osas kui BigCommerce, lihtsalt sellepärast’s on keerulisem platvorm. Teisisõnu, Magento võimaldab teil oma teemasid kohandada mis tahes viisil – nii kaua, kui teil on piisavalt kodeerimiskogemust, et see ära tõmmata.

Ehitage aega

Poe ehitamiseks kuluv aeg kulgeb käsikäes kasutusmugavusega. Kui see’s on platvormil kergem ringi liikuda, see peaks olema kiirem, kui saate veebisse pääseda, eks? BigCommerce vs Magento puhul on see kindlasti nii.

BigCommerce’i abil on kõik kaupluse ehitamiseks vajalik ühes kohas. See tähendab, et saate mõne tunni jooksul luua poodide veebisaidi. See nõuab vähe tehnilisi teadmisi, sest seal’s kodeerimist pole vaja.

sisseehitatud funktsioonidBigCommerce’i poe ehitamine on kiire tänu oma sisseehitatud funktsioonidele

Magento poe loomine võib võtta palju kauem aega. Peate looma mitte ainult poe, vaid ka teie’Peate selle ka hostiga ühendama.

Üldiselt see’on tehniliselt nõudlikum, nõuab kodeerimist ja täielikku kohandamist – sobib ideaalselt asjatundlikele perfektsionistidele, kuid mitte kodeerimiseta kogemustega kasutajatele, kes on tähtajalised.

BigCommerce vs Magento – ehitage aeg: otsus

See’Saidi loomine BigCommerceiga on kiirem kui Magentoga. Magento on palju aeganõudvam, arvestades asjaolu, et peate oma poe looma ja hoolitsema hostimise eest, samas kui BigCommerce on pärast paari muudatust sisuliselt valmis minema. Magento annab teile täieliku kontrolli, mis võtab rohkem aega.

E-poe tööriistad ja funktsioonid

See on koht, kus BigCommerce tõepoolest üles astub. Sellel on kõigi poodiplatvormide kõige sisseehitatud funktsioonid’on ainus meie testitud ehitaja, mis võimaldab teil müüa füüsilisi, digitaalseid ja teenusel põhinevaid tooteid.

Võite ka juurde pääseda üle 600 rakenduse. Seda on vähem kui enamikul teistel platvormidel, kuid ainult seetõttu, et BigCommerce’il on juba nii palju võimsust.

bigcommerce lisa tooteid

BigCommerce’i osas’Müügifunktsioonide hulka kuuluvad üks parimatest:

 • Hüljatud ostukorvi taastamine – BigCommerce võidab tagasi taastumiste e-kirjadega 12–15% klientidest, kes saadetakse siis, kui kliendid jätavad ostukorvis olevad kaubad kontrollimata
 • Analüüsivahendid ja aruandlus – Hallake oma saiti’toimivust, vaadates kampaaniaid, seansse ja kogu müüki
 • SSL-sertifikaat – Iga makse tehakse turvaliselt kasutaja krüptimisega’andmed

Magento on uhke ka paljude võimaluste poolest. Saate müüa füüsilisi ja digitaalseid tooteid, saata tellimusi mitmesse kohta ja valida enam kui 3000 tasuta ja tasulise laienduse hulgast.

Magento saatmisrakendusedMagento pääseb 1000-le’rakendusi, sealhulgas turundus- ja saatmislaiendeid, mis annab teile suurema vabaduse

Mõned parimad asjad, mida saate Magento abil teha’Rakendused ja laiendused hõlmavad järgmist:

 • Lisage kohandatud kupongikoodid – Allahindluste isikupärastamine julgustab kliente ostusid kordama
 • Sisestage reklaamibännerid – Kui lisate oma veebisaidi lindile sihitud linke, suurendate konversioonide arvu
 • Integreerige ettetellimise funktsioonid – Enne toote vabastamist saatke klientidele automaatselt e-kiri

Bigcommerce vs Magento – müügiomadused: kohtuotsus

BigCommerce’il on paremad müügiomadused kui Magento’l. Sellel on mis tahes platvormi kõige sisseehitatud funktsioonid, andes teile kõige suurema müüdava jõu. Sellepärast’S on parim suurtele ettevõtetele. Kuigi Magento võimaldab teil oma poodi kohandada 3000+ laiendiga, on need kõik kolmanda osapoole rakendused.

Maksevõimalused ja tasud

BigCommerce toetab üle 40 maksevõimalust, sealhulgas suured nimed nagu ApplePay, Stripe ja Square. Sellega ei kaasne ka kõigi hinnaliste plaanide tehingutasusid ja PayPali kaudu eelnevalt kokku lepitud tariife, mis säästab veelgi rohkem raha.

Mitte ainult seda’Iga maksevärava integreerimine on kiire ja hõlbus, nii ka teie’Saan kiirelt makstud.

suurettevõtte maksevõimalusedMakseväravate ühendamise saab teha paari hiireklõpsuga BigCommerce’is

Magento raskendab raha teenimist. Kuidas nii? Erinevalt BigCommerceist peate integreerima makse töötlejate rakendused.

Pärast seda tehes’Teil on juurdepääs suurematele lüüsidele nagu PayPal, AmazonPay ja Stripe. See’Väärib märkimist, et valida on 148 makserakenduse vahel, mille integreerimine võtab veelgi rohkem aega.

Kuid see pakub ka muid väravaid, mis toetavad teisi riike ja keeli – sobivad ideaalselt rahvusvaheliste ambitsioonidega ettevõtetele.

Magento makse töötlejadMagento võimaldab teil valida sadade makse töötlejate hulgast, kuid teie ise’Peate lisama kolmanda osapoole rakendused

BigCommerce vs Magento – maksevõimalused: kohtuotsus

Maksevõimaluste osas, BigCommerce muudab tasumise kiiremaks ja lihtsamaks, ilma mis tahes hinnaplaanidesse tehingutasusid arvestamata. Makseväravate lisamist saab teha vaid mõne hiireklõpsuga juhtpaneelilt, samas kui makseprotsessorite lisamine Magentole nõuab rakenduste valimist ja integreerimist.

Turundusriistad ja funktsioonid

SEO

Otsingumootori optimeerimine on oluline, kuna see võimaldab teie poe Google’is leida. Kui kliendid saavad’Kui näete oma saiti, võitsite’t ei teeni raha – ja teie konkurendid saavad sellest kasu.

bigcomo seo funktsioonidBigCommerce sisaldab kõike, mida vajate teie saidi otsimootorites kõrgemale kohale jõudmiseks

BigCommerce sai meie SEO-testimisel täishindeid, pakkudes kõike Google’i sõbraliku poe jaoks vajalikku. Kuid ka Magento mängib suurepäraseid funktsioone. Mõlemal platvormil saate teha järgmist.

 • Redigeerige lehe pealkirja ja metakirjeldust – see annab Google’ile teada, milline on teie pood, ja aitab tal teie veebisaiti kategoriseerida
 • Lisage piltidele alt tekst – aitab Google’il ja lõppkokkuvõttes klientidel teie pilte hõlpsamini leida
 • Kohandage URL-e – URL-ide aktuaalseks ja rikkaks muutmine aitab teie veebisaidil tähelepanu pöörata

Magento puudujääk on rakenduste maksumus. Kui soovite oma saiti veelgi SEO-sõbralikumaks muuta’Peaksin maksma kolmandate osapoolte integreerimise eest, mis kõik on sisseehitatud BigCommerce’iga.

magento seo laiendidMagento nõuab mõne SEO funktsiooni jaoks rohkem laiendusi, mis lisab kulusid

Mitme kanaliga integreerimine

BigCommerce läheb selles kategoorias suureks. See pakub sisseehitatud müüki Facebookis, Pinterest, Instagram, eBay, Amazon ja paljudes teistes. See avab tõesti teie võimalused ja saate seda müüki oma andmete aruandlustööriistadega hallata.

bigcommerce müüa eBayBigCommerce’i abil saate automaatselt müüa mitut kanalit, sealhulgas eBay

Nagu arvata võis, toetub Magento oma tohutule mitmekanaliliste integratsioonide turule. Eri kanalite kaudu müüa’Peate lisama mõned laiendid. Saate lisada kõik suuremad kaubamärgid, sealhulgas Amazon, eBay, Etsy, Facebook ja palju muud.

BigCommerce vs Magento – turundusriistad: otsus

BigCommerce’il on paremad turundusriistad, täismärkide lisamine SEO-sse ja teie poe linkimine automaatselt paljude kanalitega, nagu Facebook, Amazon ja eBay. Seevastu nõuab Magento kolmandate osapoolte laiendusi mitme kanaliga integreerimiseks ja selliste oluliste SEO funktsioonide jaoks nagu märksõna tugi.

Abi ja tugi

Kõigi hinnakavade puhul BigCommerce pakub ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge. See tähendab, et saate kiire lahenduse, olenemata tunnist.

suurkaubanduse abi ja tugiBigCommerce on abiks ööpäevaringselt telefoni või reaalajas vestluse kaudu

Seal’s rohkem – kui valite ettevõtte hinnaplaani, siis ka teie’Saate prioriteetset tuge. See tähendab, et teie telefonikõned lähevad loendi tippu ja saate spetsiaalse abikonsultandi.

Magento’Parim pakkumine on selle foorum. Leiate teistelt Magento kasutajatelt vastused kõigele, mida vajate, ja seal on mõned tõeliselt käepärased õpetused. Siiski ei juhtu’t ei paku ööpäevaringset tuge, nii et ka teie’olete sisuliselt täielikult KKK-d – millest võib-olla ei piisa teie küsimusele vastamiseks.

magento abifoorumMagento abifoorum on teadlik, kuid isiklikumaks tugikogemuseks telefonitsi puudub

BigCommerce vs Magento – abi ja tugi: kohtuotsus

BigCommerce’i ja Magento vahel, BigCommerce pakub palju paremat abi ja tuge. See pakub ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, samuti e-posti abi. Teisest küljest sõltub Magento täielikult oma kasutajate loodud foorumitest ja õppevideodest, mida tõenäoliselt polegi’t enamiku probleemide jaoks piisavalt.

Hinnakujundus

BigCommerce’il on kolm peamist hinnaplaani:

 • Standard – 29,95 dollarit kuus
 • Pluss – 79,95 dollarit kuus
 • Pro – 249,95 dollarit kuus

Standardplaan sobib suurepäraselt väiksematele ettevõtetele, kes müüvad kuni 50 000 dollarit aastas. Kaasas piiramatu müüdavate toodetega, kupongigeneraator, ööpäevaringne tugi ja palju muud.

Plussplaan sisaldab hüljatud ostukorvide taastamise funktsioone ja selles saab hoida krediitkaarte. Pro on lisatud Google’i klientide arvustuste ja tooteotsingute filtreerimisega, muutes selle kõige sobivamaks suurematele ettevõtetele, kes müüvad kuni 400 000 dollarit aastas.

BigCommerce pakub ka ettevõtluskava, mis on mõeldud palju suurematele ettevõtetele ja pakub kõige keerukamaid tööriistu. Hind sõltub teile antud pakkumisest ja teist’Selle saamiseks tuleb helistada otse BigCommerce’ile.

Kas pole endiselt veendunud? Ärge muretsege – võite testida BigCommerce’i 15-päevase tasuta prooviversiooniga, nii et saate proovida enne ostu.

suurettevõtte hinnaplaanidBigCommerceil on kolm peamist hinnaplaani, millele lisandub pakkumisest sõltuv ‘Ettevõtlus’ plaan

Hinnakujunduse osas on Magento segakott. Kuigi platvorm ise on põhimõtteliselt tasuta, olete teie’Peate maksma hostiga ühenduse loomise, teemade ostmise ja rakenduste integreerimise eest – loend jätkub.

Seega, sõltuvalt teie Magento poe suurusest, võivad hinnad massiliselt erineda. See võib olla midagi alates 4 dollarist kuni 1 dollarini kuus!

BigCommerce vs Magento – hinnakujundus: otsus

Nii BigCommerce kui ka Magento lähenevad hinnakujundusele väga erinevalt, seega’Raske öelda, kumb on parem või töötab välja kallimalt. BigCommerce pakub selgelt välja pandud hinnaplaane, millel on palju sisseehitatud funktsioone, nii et see on’s hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kuid Magento võimaldab piiramatut kohandamist, nii et see võib maksta vaid paar dollarit kuus (või rohkem kui suurejooneline – see’s sõltub sinust!)

BigCommerce vs Magento: järeldus

Pärast kõigi võrgumüügi võtmevaldkondade uurimist see’Nüüd on selge, milline platvorm on parem kõikvõimalik valik.

Kuigi BigCommerce pole’t kõige lihtsam maailmas kasutatav tarkvara, see’on lihtsam kui Magento. Seda ei tehta’t ei vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta ja kõik tööriistad on ühes kohas.

Oma piiramatu kohandamisega pakub Magento teile palju disaini paindlikkust. Siiski vajab see palju rohkem tehnilisi teadmisi kui BigCommerce, arvestades asjaolu, et peate kõik kodeerima ja looma ise hostiga ühenduse.

Lase’pange iga voor kiiresti kokku, et näha, kuidas me siia jõudsime…

KategooriaBigCommerceMagentoWinnerKasutuslihtsusKujundusEhitamise aegPood funktsioonidMaksevõimalused ja tasudTurundusriistadAbi ja tugiHinnakujundus
Mõne aja pärast lihtne, kuid alguses oma terminoloogiaga pisut segane.Väga keeruline ilma teadmisi kodeerimata ja nõuab hostintegreerimist.BigCommerce
Pakub 7 tasuta ja 50+ tasulist teemat, mida on lihtne kohandada.Piiramatu kodeerimisega kohandamine annab teile täieliku loomingulise vabaduse.Magento
Kõik teie ehitustööriistad asuvad ühes kohas, nii et saate kiiresti võrku pääseda.Palju vabadust tähendab teie poe ehitamiseks palju rohkem aega.BigCommerce
Mis tahes poodiplatvormi kõige sisseehitatud funktsioonid.Piiratud sisseehitatud funktsioonid, kuid võimaldab juurdepääsu 3000+ rakendusele.BigCommerce
Toetab üle 40 makse töötleja ilma tehingutasudeta.Peate valima 148 makseväravarakenduse hulgast, mis maksavad aega ja raha. BigCommerce
Võimaldab teil kohandada metakirjeldusi, URL-e ja palju muud. Samuti saate müüa mitme kanali kaudu.Pakub häid sisseehitatud SEO funktsioone, kuid nõuab rakendusi mitme kanaliga müümiseks.BigCommerce
Telefoni ja reaalajas vestluse ööpäevaringne tugi, samuti e-posti abi ja foorum. Toetub kasutaja loodud foorumisse, ilma ööpäevaringse toeta.BigCommerce
Kolm peamist hinnakujunduskava, mis maksavad 29,95–249,95 dollarit kuus. Alustamiseks tasuta, kuid kulud võivad kaasneda hostimise, teemade, rakenduste jms.Lips

BigCommerce on parim neile, kellel on vaja kiiresti ja kiiresti areneda ning kiiresti võrgus tegutseda, samas kui Magento on tehniliselt asjatundlikele ettevõtete omanikele, kes ei’kulutage aega oma poe koodiga kohandamiseks.

BigCommendi kasutamine on üsna lihtne ja pakub kõiki vajalikke tööriistu poodimpeeriumi loomiseks. Ehkki Magentoga poodide veebisaidi loomine võtab kauem aega, pakub platvorm täielikku loomingulist vabadust, mis võib perfektsionistidele meeldida.

Üldiselt, meie’andes pöidlad ja tseremoniaalse puust mõõga BigCommerce’ile.

Kui asi puudutab veebipoe ehitamist, siis seda’s kogu pakett. Kõik, mida vajate oma poe õitsenguks, asub otse armatuurlaual, nii et BigCommerce’i abil võite tõesti suurelt unistada.

BigCommerce vs Magento: KKK-d

Kas peaksin alustava ettevõtte jaoks kasutama BigCommerce’i või Magento’t??

See kõik sõltub teie tehnilistest teadmistest ja klaviatuuri vilumusest. BigCommerce on universaalteenistus – selles on kõik, mida vajate eduka poe üles ehitamiseks ühte kohta, seega ka see’kiire ja lihtne. Magento nõuab palju kodeerimist, samuti integreerimist hostiga.

Kas Magento on odavam kui BigCommerce?

Põhitasemel – jah. Magento on esialgu tasuta kasutamiseks, kuid teie’Peate ostma hostimise ja kolmandate osapoolte rakendused, mis võivad kulusid tõesti kokku koguda. BigCommerce’il on kolm hinnaplaani vahemikus 29,95 kuni 249,95 dollarit, nii et see sõltub sellest, kui suur soovite olla.

Milline on veebipoe loomiseks parim platvorm?

Meie sõltumatu uuring leidis, et Shopify on parim e-poe platvorm. Shopify on lihtsalt täna kõige laiahaardelisem poodiplatvorm, mille tulemus on muljetavaldav 4,7 viiest. Vaadake meie parimate poodide platvormide võrdlust, et teada saada, millised platvormid olid neil tulvil..

Kes on parimad hostingu pakkujad?

Kui otsustate Magentoga minna, siis teie’Peate korraldama hostingu pakkuja. Ja mis on parim hostimise pakkuja, kuuleme, et te küsite? Meie sõltumatu uurimistöö tulemusel leiti, et Hostgator on üldiselt parim pakkuja, kuid see varieerub sõltuvalt teie hostimise tüübist’uuesti pärast. Lisateabe saamiseks vaadake meie ülevaadet parimatest hostimise pakkujatest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map