Parimad WPEmootori alternatiivid

Selgus 7 parimat WPEmootorivarianti

wpengine alternatiividWPEngine on veebiteenuste pakkuja, kes on spetsialiseerunud WordPressi spetsiifilisele hostimisele. See näeb ette igas suuruses saite, alates algavatest ajaveebidest kuni ettevõtte tasemel ettevõteteni.


See teeb selle populaarseks kõikvõimalike WordPressi kasutajate seas – siiski’s ei sobi kõigile.

Meie uurimistöös tegi WPEngine oma WordPressi hostimisteenuste osas üsna hästi, kuid üldiselt see oli üks madalaima punktisummaga hostimise pakkujaid, mida me testisime, ainult vastuvõtmine 3,5 tärni viiest. Peamised valdkonnad, kuhu see langes, olid hinna ja kvaliteedi suhe ja tööaeg.

Kui sa’kas soovite WPEngine’ilt vahetada või lihtsalt teada saada, milliseid pakkujaid soovitame teil selle asemel kasutada’uuesti õiges kohas. Meie’oleme kokku pannud parimate WPEngine’i alternatiivide loendi, mis põhineb nende hallatavate WordPressi teenuste heal tasemel.

Parimad WPEmootori alternatiivid

 1. Sinine vaim
 2. A2 majutamine
 3. Liikumises
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. DreamHost
 7. GoDaddy hostimine

Vaadake lähemalt, kuidas hindasime allpool WPEngine kolme parimat alternatiivi:

Bluehost on parim WordPressi pakkuja turul ja on WPEngine’i parim alternatiiv – see pakub spetsiifilisi ja esmaklassilisi WordPressi hostimisteenuseid. Järgmisena tuleb A2 Hosting, mis keskendub tugevalt serveri kiirusele ja klienditeenindusele, millele järgneb InMotion, kes sai meie testimisel olevate funktsioonide eest täielikud hinded.

Nüüd sina’Kui olete näinud meie peamiste soovituste kiiret ülevaadet, sukeldub see artikkel iga alternatiivse pakkuja üksikasjadesse, et leida see’s teile parim. Lase’Alustan parimate pakkujate võrdlemisest.

Lisateave

 • Valige kindlasti parimad parimatest – vaadake meie arvustust 11-st Parimad veebimajutusteenuste pakkujad
 • Kas soovite võrrelda pakkujaid? Meie Hostimise võrdlustabel annab teile üksikasjaliku jaotuse
 • Kas soovite teada Parimad WordPressi hostingu pakkujad? Meie põhjalik ülevaade paljastab parimad kaubamärgid

Kõrvuti võrdlus

Siin saate võrrelda iga WPEngine alternatiivi põhifunktsioone ja alghindu’s hallatud WordPressi hostimisplaanid. Meie’oleme võrrelnud nende hallatud WordPressi hostimisplaane, kuna seda tüüpi hostimist WPEngine oma kasutajatele pakub.

Hea teada… Alghinnad kajastavad uute kasutajate allahindlushinda, mistõttu näevad mõned allolevas tabelis esitatud hinnad tõele vastamiseks liiga head välja. Neid tehinguid tasub maksimaalselt ära kasutada, kuid pikendamishinnad on tavaliselt kõrgemad, seega kontrollige enne registreerumist alati läbi.

Alghind / kuu – raha tagasi garantii tasuta domeen? Uptime Max nr. veebisaitide arv Sinine vaim

A2 majutamine

Liikumises

SiteGround

1&1 IONOS

DreamHost

GoDaddy hostimine

19,95 dollarit 30 päeva &# 10004;&# 65039; 99,98% Piiramatu
9,78 dollarit Igal ajal &# 10060; 99,95% Piiramatu
3,99 dollarit 90 päeva &# 10004;&# 65039; 99,97% 20
3,95 dollarit 30 päeva &# 10060; 99,98% Piiramatu
1 dollar 30 päeva &# 10004;&# 65039; 99,98% 5
16,95 dollarit 97 päeva &# 10004;&# 65039; 99,95% 1
6,99 dollarit &# 10060; &# 10004;&# 65039; 99,97% 5

Juhul, kui teil tekkis küsimus, on tööaeg teie hostorganisatsiooni aeg’serverid (ja järelikult ka teie veebisait) on töövalmis. Soovite, et see arv oleks võimalikult lähedal 100% -le, ehkki realistlikult’s ebatõenäoline, et sa’Leiate pakkuja, kes suudab selle täiusliku skoori saavutada.

# 1. Sinine vaim

Parim WPEngine alternatiiv

Funktsioonid

Sinine vaim on vaieldamatult parim WordPressi hostimise pakkuja ja meie loendis kõige tugevam WPEngine’i alternatiiv. See’WordPress on seda alates 2005. aastast ametlikult soovitanud ja sellel on muljetavaldav hulk funktsioone, mis muudavad teie elu võimalikult lihtsaks.

Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Tasuta domeeninimi
 • Igapäevased varukoopiad
 • Automaatne WordPressi installimine
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Sisseehitatud turunduskeskus
 • Pahavara tuvastamine ja eemaldamine
 • 100+ tasuta WordPressi teemat

Üks parimatest omadustest on automaatne WordPressi install, mis säästab seda, et peate hankima tehnilised andmed ja installima kõik ise käsitsi. Selle asemel võite lasta Bluehost lihtsalt kogu teie heaks raske töö ära teha!

bluehost parim wpengiini alternatiivBluehost on parim WordPressi majutusteenuse pakkuja ja meie parim soovitatav WPEngine’i alternatiiv.

Hinnakujundus

Sinine vaim’Haldataval WordPressi hostimisel on valida kolme kava vahel. Odavaim hind algab 19,95 dollarist ja uueneb hinnaga 29,99 dollarit kuus, mis tähendab, et saate parema kvaliteediga hostimist vähem raha kui WPEngine. Allahindlused kehtivad teie esimesel ametiajal ja neid pikendatakse tavahinnaga.

Siin’s selle täieliku hinnakirja kiire jaotus:

 • Ehituse plaan: 19,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 29,99 dollarit kuus
 • Kasvuplaan: 29,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 39,99 dollarit kuus
 • Mastaabiplaan: 49,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 59,99 dollarit kuus

Need on 36-kuulise lepingu sõlmimisel kõige odavamad hinnad – saadaval on lühemad tellimused, kuid need maksavad teile rohkem. Tellimuse pikkuse ja kõik tasulised lisad saate valida kassas.

Kõik Bluehost’i plaanid on kaasas a 30-päevane raha tagasi garantii, et saaksite seda täiesti riskivabalt proovida.

Abi ja tugi

Bluehost pakub oma kasutajatele ööpäevaringset abi ja tuge, nii et saate igal ajal abi küsida. Sellel on abiks ettevõttesisesed eksperdid, lisaks veel hulk muid võimalusi vastuste otsimiseks. Need sisaldavad:

 • Teadmiste keskus
 • 24/7 reaalajas vestlus
 • Telefonitugi ööpäevaringselt
 • Piletid

Samuti on teil võimalus saada tund aega sisenemiskõnet koos Bluehosti toega, et aidata teil oma WordPressi sait üles töötada ja käitada – eriti ahvatlev valik algajatele!

Lisateave

 • Lugege meie põhjalikku teavet Bluehost ülevaade selle funktsioonide, hostimisplaanide ja muu kohta lisateabe saamiseks
 • Lisateave Bluehost kohta’kulud meie Bluehost Hinnakujundus Ülevaade

# 2. A2 majutamine

Parim klienditeeninduse jaoks

Funktsioonid

Tegelikult keskendub A2 Hosting kiirusele, see lubab konkurentidega võrreldes kuni 20x kiiremat laadimiskiirust, tänu sellele Turbo serverid. Aga mida see veel pakub? Siin on vaid mõned selle hallatavatest WordPressi funktsioonidest:

 • Saidi tasuta ja lihtne migreerimine
 • Automatiseeritud varukoopiad
 • Turbo jaoks optimeeritud serverid
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Eelinstalleeritud WordPress

Nende funktsioonide ridade vahelt lugedes näete, et A2 Hosting väärtustab tõesti kliendikogemust. See tõotab ennekõike kiirust ja kergust koos oma automatiseeritud teenuste, tasuta rändamise ja automatiseeritud varundamisega.

Peamine puudus A2 hostimises’Funktsioonideks on see, et nagu WPEngine, see ka ei toimi’t ei paku tasuta domeeni. Selle tööaeg on ka madalam kui pakkujatel nagu Bluehost, 99,95% – ikkagi, et’s on ainult umbes neli tundi seisakuid aastas.

A2 Hosting pakub siiski nii WordPressi tarkvara kui ka pistikprogrammide automaatseid värskendusi, mis muudab teie saidi turvalisemaks – ja teie elu veelgi lihtsamaks!

a2 hostimise alternatiivA2-hosting on seotud kiiruse ja parema klienditeenindusega ning hoiab teie saiti sujuvalt töös.

Hinnakujundus

A2 Hostingil on kolm hallatud WordPressi plaani, alates 9,78–30,19 dollarit kuus. Siin’s plaanide jaotus, sealhulgas pikendamishinnad:

 • 1-saidiplaan: 9,78 dollarit kuus, uueneb hinnaga 24,46 dollarit kuus
 • 3-saitide plaan: 15,50 dollarit kuus, uueneb hinnaga 38,75 dollarit kuus
 • Piiramatu plaan: 30,19 dollarit kuus, uueneb hinnaga 75,48 dollarit kuus

A2 majutamine’Kõige populaarsem plaan on 3-saidiline plaan, mis on mõistlik – see annab teile ruumi kasvada, ilma et peaksite oma funktsioonide eest rohkem maksma’t vaja. Peamine erinevus plaanide vahel on saadava salvestusruumi ja võõrustatavate saitide arv – peaksite laskma neil teguritel oma plaani teie jaoks otsustada!

Need plaanid tulevad heldelt igal ajal raha tagasi garantii, nii et saate nautida A2-hostimise proovimist ilma, et peaksite muretsema.

Abi ja tugi

A2 Hostingi testimisel tabas meid selle klienditeenindus. Kiire, usaldusväärne ja alati abivalmis A2-hostimine’Klienditeeninduse meeskond on teiega kursis hoidmise osas üsna hea.

Erilise keskendumisega üks-ühele toele pakub A2 Hosting täielikku valikut abi- ja tugivõimalusi:

 • Teadmiste keskus
 • 24/7 reaalajas vestlus
 • Telefonitugi ööpäevaringselt
 • Piletid

Lisaks sellele pakub A2 Hosting oma 24/7/365 Guru Crew tugitiimi kaudu uhkusega asjatundlikku WordPressi haldust.

See teeb A2 Hostingest suurepärase alternatiivi WPEngine’ile’esmaklassiline klienditugi – kui hindate tugevat teenindust, on see host parim valik.

Lisateave

 • Tutvu meiega A2 majutuse ülevaade selle uurimise täieliku ülevaate saamiseks

# 3. Liikumises

Parimad omadused

Funktsioonid

InMotion pole see’t nii hea mitmekülgne kui Bluehost, kuid põhineb ainuüksi funktsioonidel’s ületamatu. See linnuke meie uuringutes peaaegu igasse kasti, hindab selle omadusi 5 tärni viiest. Miks see nii hästi läks? Lase’Vaadake lühidalt, mida see pakub:

 • Tasuta domeen
 • WordPress on eelinstalleeritud
 • Saidi tasuta ülekandmine
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Pistikprogrammi ja teema automaatsed värskendused
 • Tasuta varukoopiaid

Kombineerides tasuta domeeni pistikprogrammide ja teemade värskendustega, paistab InMotion konkurentide seas silma – see puhus WPEngine’i’s pakub vett välja!

InMotion pakub ka hulgaliselt muid funktsioone, sealhulgas piiramatu e-posti kontode, häkkimise ja pahavara kaitse ning üle 200 tasuta WordPressi teema.

inmotion wpengine alternatiivInMotion pakub muljetavaldavat valikut funktsioone, mis toidavad teie WordPressi veebisaiti.

Hinnakujundus

Liikumises’s kolm hallatud WordPressi plaani vahemikus hind alates 4,99 dollarist kuni 10,99 dollarini kuus. Nagu enamik hostinguteenuse pakkujaid, pakub InMotion uutele kasutajatele allahindlusi. Vaadake lähemalt selle hindu allpool:

 • WP-1000S plaan: 4,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 7,99 dollarit kuus
 • WP-2000S plaan: 7,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 10,99 dollarit kuus
 • WP-3000S plaan: 10,99 dollarit kuus, uueneb 13,99 dollaril kuus

Kõik plaanid on tohutu 90-päevane raha tagasi garantii, nii et saate InMotioni proovida täiesti riskivabalt.

WP-1000S plaan on varustatud funktsioonidega, muutes selle heaks lähtepunktiks. Sa ei tea’t ei saa sellesse plaani automaatset varukoopiaid või spetsiaalset IP-aadressi ning see toetab ainult ühte veebisaiti. Muud kui see’s on üsna heldemeelne algusplaan!

Abi ja tugi

InMotion on veel üks host, mis pakub oma kasutajatele täielikku valikut abikanaleid. Tavalise teadmiskeskuse, e-posti ning ööpäevaringse vestluse ja telefonitoe kõrval on teie WordPressi platvorm ka tehnilise eksperdi poolt eelinstalleeritud..

Lisateave

 • Saate teada, kas InMotion on meie täiuslik pakkuja InMotioni hostingu ülevaade
 • Pakkujate vahel ära rebitud? Loe meie InMotion vs Bluehost võrdlus, et teada saada, milline on teie jaoks parim

# 4. SiteGround

Parim töökindluse jaoks

Funktsioonid

SiteGround sai hallatavate WordPress-funktsioonide eest A2 Hostingile ja Bluehostile sarnaseid hindeid, muutes selle veel üheks tugevaks valikuks. Siin on selle peamised rõhuasetused:

 • Tasuta varukoopiaid
 • Automaatsed värskendused nii tarkvarale kui ka pistikprogrammidele
 • Tasuta, automatiseeritud WordPressi installimine
 • Tasuta WordPressi migrandi pistikprogramm
 • WordPressi täiustatud turvalisus

Kõik need on saadaval odavaima plaani järgi – saate täiendamisel täiustatud funktsioone, sealhulgas tasuta professionaalseid ülekandeid, mille viib läbi ekspert.

See’tasub mainida, et SiteGround on veel üks host’s ametlikult soovitatud WordPressi poolt ise, muutes selle teie veebisaidi jaoks turvaliseks valikuks.

wpengine alternations sitegroundSiteGround on teine ​​host, mida WordPress ametlikult soovitab, ja see on usaldusväärne valik.

Hinnakujundus

SiteGround’s hinnaplaanid ulatudes kõigest 3,95 dollarist kuus kuni 11,95 dollarini kuus. Meie testides sai see hinna ja kvaliteedi suhtega muljetavaldava 4,2 tärni 5-st, viies selle väärtuse poolest WPEngine’ist kaugemale. Siin’Vaadake lähemalt selle plaane:

 • Stardikava: 3,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 11,95 dollarit kuus
 • GrowBig plaan: 5,95 dollarit kuus, uueneb hinnaga 19,95 dollarit kuus
 • GoGeeki plaan: 11,95 dollarit kuus, uueneb 34,95 dollarit kuus

Nagu me’juba mainitud, saate tonni kasulikke funktsioone odavaimas käivitusplaanis, nii et see on’s hea lähtepunkt, kui peate hostima ainult ühte veebisaiti. GrowBigi plaan on järgmine samm ülespoole, kui peate oma saiti laiendama, samas kui GoGeeki plaan sisaldab palju tehnilisemaid ja spetsiifilisemaid funktsioone – see suudab toime tulla isegi kuni 100 000 igakuise külastusega.

SiteGround plaanid on standardiga kaasas 30-päevane raha tagasi garantii, nii et saate seda ise proovida, riskivaba.

Abi ja tugi

SiteGround pakub uhkelt ööpäevaringset WordPressi hostimise tugitiimi, mida on klientide rahulolu osas kõrgelt hinnatud. See püsib konkurentide kõrval hästi, pakkudes samasugust valikut telefoni, vestlust, piletit ja e-posti.

Lisateave

 • Lisateavet saidi SiteGround kohta leiate meie üksikasjalikust lehest SiteGround ülevaade
 • Loe ette SiteGround vs InMotion comarison, kui soovite neid kahte võõrustajat lähemalt uurida

# 5. 1&1 IONOS

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Funktsioonid

1&1 IONOS sai oma omaduste poolest pisut madalama tulemuse kui Bluehost, A2 Hosting ja SiteGround, kuid see polnud see’t liiga kaugel taga. Peamine põhjus, miks seda ei tehtud’see oli ka tõsi seda ei tehta’t ei paku pistikprogrammi värskendusi. Samuti on sellel piiratud arv veebisaite, mida saate hostida, isegi selle kõige täpsema kava järgi.

Siin’See sisaldab kiireid funktsioone, mida see pakub:

 • Kuni 5 tasuta domeeni
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • DDoS-kaitse (küberrünnakute vastu)
 • 99,98% tööaega
 • Tasuta varukoopiaid

1&1 IONOS sobib nii Bluehost kui ka SiteGround’s tööajagarantiid, muljetavaldava hindega 99,98%. Kahjuks, saate hostida ainult kuni viit WordPressi veebisaiti kohta 1&1 IONOS’ kõige kallim plaan. See on vähem kui ideaalne neile, kes soovivad laiendada oma online-kohalolekut käputäis saite.

Hinnakujundus

1&1 IONOS on tuntud tohutute allahindluste pakkumise eest ja võite selle kolmest hallatavast WordPressi kavast saada vaid 1 dollari eest! See madal hind kestab ühe aasta – pärast seda uueneb ta tavahinnaga:

 • Oluline plaan: 1 dollar kuus, uueneb 9 dollariga kuus
 • Äriplaani: 1 dollar kuus, uueneb 11 dollariga kuus
 • Pro-kava: 1 dollar kuus, uueneb 15 dollariga kuus

wpengiini alternatiiv 1 ja 1 ionos1&1 IONOS pakub taskukohaseid hindu ja on parim hinna ja kvaliteedi suhtega WPEngine alternatiiv.

Oluline plaan võimaldab teil majutada ühte veebisaiti, samas kui Pro-kava suurendab seda limiiti viie saidini. Õnneks ei kehti pikendamishinnad’t liiga kõrge ja need plaanid pakuvad hea hinna ja kvaliteedi suhe kõigi muude kaasasolevate funktsioonide tõttu – äriplaanis on teil kaks tasuta domeeni ja Pro-plaanis viis tasuta domeeni.

Parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumine, 1&1 IONOS on kaasas a 30-päevane raha tagasi garantii.

Abi ja tugi

1&1 IONOS on meie nimekirjas esimene pakkuja, kes seda ei tee’t ei saa selle abi- ja tugifunktsioonide eest täielikke hindeid. See pakub abikeskust, pileteid ja ööpäevaringset telefonitugi ning reklaamib reaalajas vestluse funktsiooni oma veebisaidil.

Siiski, seal’Harva on reaalajas vestluses saadaval olevad tugibürood ja tavaliselt suunatakse teid selle asemel telefonitoele.

Arvestades, et WPEngine pakub suurepärast klienditugi, on see suureks puuduseks 1-le&1 IONOS alternatiivina!

Lisateave

 • Huvitav, kas 1&1 IONOS on teie jaoks õige pakkuja? Uuri meie 1&1 IONOS-i hostingu ülevaade
 • Kui sa’Kui otsite odavat hostimist, siis vaadake ainult meie ülevaadet Parimad odavad veebihostid võrrelda üle 50 madalaima plaaniga!

# 6. DreamHost

Parim üksikute WordPress-saitide jaoks

Funktsioonid

DreamHost pole’t kiireim WPEngine alternatiiv, kuid sellel on kindel valik funktsioone. Selle peamine puudus on fakt saate kõigi selle plaanide korral hostida ainult ühte veebisaiti. Sellel on ka mõnevõrra konkurentidest pisut madalam tööaja garantii: 99,95%.

See ütles, see’see on meie loendis kolmas hostiteenuse pakkuja’s ametlikult soovitatud WordPressi poolt, nii et kui sina’olete saanud ainult ühe veebisaidi ja soovite seda lihtsana hoida’s suurepärane valik!

Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad DreamHosti WordPressi lemmikuks:

 • Tasuta domeen
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Igapäevased varukoopiad
 • Professionaalne saidi tasuta migratsioon
 • 200+ teemat
 • WordPress on eelinstalleeritud
 • Tasuta domeeni privaatsus

wpengine alternatiive unistuste vaim DreamHost on spetsiaalne WordPressi host’sobib suurepäraselt asjade lihtsaks hoidmiseks.

Hinnakujundus

DreamHost erineb konkurentidest selle poolest, et seda ei tehta’t ei paku uutele kasutajatele allahindlusi. See algne hind on värskendav, kuid see tähendab, et peate maksma kõrgemat algkulu – selle kolm kava ulatuvad 19,95 kuni 79,95 dollarit igakuiselt arveldades.

Säästke raha, valides aastaplaani, nagu näete allpool:

 • DreamPressi plaan: 19,95 dollarit kuus (16,95 dollarit kuus, kui arveldatakse igal aastal)
 • DreamPress Plusi plaan: 29,95 dollarit kuus (24,95 dollarit kuus, kui arveldatakse igal aastal)
 • DreamPress Pro plaan: 79,95 dollarit kuus (71,95 dollarit kuus, kui arveldatakse igal aastal)

Need plaanid pakuvad üsna head hinna ja kvaliteedi suhet – ja näevad veelgi ahvatlevamad, kui arvestada sellega, et DreamHost on tohutu 97-päevane raha tagasi garantii!

Abi ja tugi

DreamHost seda ei teinud’Ei, meie abi ja toega, nagu seda tegid ka Bluehost ja A2 Hosting, ei ole, kuid see pakub endiselt üsna palju kanaleid, mille vahel ummikusse jääda. See pakub kõiki tavalisi telefoni, e-posti ja piletitoetusi, lisaks vestluse tuge – ehkki otsevestlus on vähem usaldusväärne võimalus.

Saate hallatavate WordPressi plaanidega spetsialiseeritud 24-tunnist WordPressi tuge ja saate valida DreamHosti’eksperdid rändavad teie olemasoleva saidi tasuta.

Lisateave

 • Kas vajate lisateavet enne, kui otsustate, kas DreamHost sobib teile? Saame aru – loe meie DreamHosti ülevaade et saada täielik pilt
 • Uurige DreamHosti üksikasju’Erinevad hinnaplaanid meie põhjalikus DreamHosti hinnakujunduse ülevaade

# 7. GoDaddy hostimine

Parim lisateenuste jaoks

Funktsioonid

GoDaddy sai kõigi selle loendi pakkujate hulgast madalaima funktsioonide hinde, nii et kui teie’pärast hämmastavaid WordPressi funktsioone ei peaks GoDaddy seda tegema’t ole sinu parim valik. Selle tõelised tugevused seisnevad lisade, näiteks domeenide, e-posti kontode või veebiturunduse, ostmises.

Siin’See on GoDaddy kiire pilk’WordPressi põhifunktsioonid:

 • Tasuta domeen
 • Automaatsed WordPressi värskendused
 • Tasuta varukoopiaid
 • Automaatne igapäevane pahavara skannimine
 • Ühe klõpsuga migreerimisriist

Peaasi, et GoDaddyga kursis oleks, on see seda ei tehta’t ei paku kõigile oma plaanidele tasuta SSL-sertifikaate.

SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaadid krüpteerivad kasutaja ja teie veebisaidi vahel liikuvat teavet ja näitavad külastajatele, et teie sait on turvaline. See’see on oluline omadus, ja kõik muud meie nimekirjas olevad pakkujad lisavad selle tasuta koos kõigi oma plaanidega.

Kuid, GoDaddy sisaldab ainult tasuta SSL-i oma 12,99 dollarise kuu suuruses plaanis – odavamate plaanide korral, sina’d tuleb see eraldi osta. Võite saada tasuta põhiluba’s Krüpti SSL installimiseks või GoDaddy ostmiseks SSL-i ostmiseks, hinnad algavad 63,99 dollarist aastas.

wpengine alternatiive godaddyGoDaddy pakub vähem sisseehitatud funktsioone kui tema konkurendid, kuid see korvab selle pakutavate lisateenuste arvuga.

Hinnakujundus

GoDaddyl on neli kava, ulatudes 6,99 dollarist kuni 15,99 dollarini kuus:

 • Põhiplaan: 6,99 dollarit kuus, uueneb 9,99 dollaril kuus
 • Luksuslik plaan: 9,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 14,99 dollarit kuus
 • Ülim plaan: 12,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 19,99 dollarit kuus
 • Pood: 15,99 dollarit kuus, uueneb hinnaga 24,99 dollarit kuus

Need hinnad on teiste turul pakutavate pakkujatega võrreldes väga mõistlikud, muutes GoDaddy taskukohaseks, kui mitte ülivõimsaks valikuks. Ülim plaan võimaldab teil majutada ühte kuni kahte saiti, samas kui kõik ülejäänud võimaldavad teil ühe plaani korraldada ainult üks veebisait.

Enne registreerumist on oluline teada, et GoDaddy seda ei tee’t ei paku raha tagasi garantii.

See tähendab, et peate enne registreerumist olema täiesti kindel, et GoDaddy sobib teile, kuna kuigi GoDaddy annab tagasimakseid 30 päeva jooksul, ei pruugi see olla garanteeritud võimalus.

Abi ja tugi

GoDaddyl on kasulik reaalajas vestluse funktsioon (saadaval esmaspäevast reedeni), lisaks saab ööpäevaringselt kasutada telefoni ja e-posti tuge, pileteid ja abikeskust. Sealt leiate artikleid, juhendeid, kogukonna foorumeid, veebikursusi ja süsteemi oleku jälgijat.

Lisateave

 • Siit leiate lisateavet GoDaddy, selle tugevate ja nõrkade külgede, hindade, funktsioonide ja muu kohta GoDaddy majutuse ülevaade
 • Vaata, kes meie seast võidab Bluehost vs GoDaddy võrdlus ja õppige, milline neist on teie jaoks parem

WPEmootori alternatiivid: kokkuvõte

See artikkel on juhendanud teid parimatest WPEngine’i alternatiividest, mida saate oma WordPressi veebisaidi hostimiseks kasutada. Alustasime seda loetelu omaenda siseuuringute tulemustega – testisime iga pakkujat ja valisime välja need, mis vastasid kõige paremini tüüpiliste WPEngine’i kasutajate vajadustele.

Siin’iga WPEmootori alternatiivi kiire kokkuvõte, parimatest halvimatesse järjekorda:

7 parimat WPEmootori alternatiivi

 1. Sinine vaim
 2. A2 majutamine
 3. Liikumises
 4. SiteGround
 5. 1&1 IONOS
 6. DreamHost
 7. GoDaddy

Üldiselt on meie peamine soovitus Sinine vaim – see’on tugev mitmekülgne pakkuja ja parim WordPressi host. See edestas meie testimisel kõiki oma konkurente, sealhulgas WPEngine, ja on teie jaoks suurepärane koht alustamiseks’pole kindel, milline pakkuja on teie jaoks parim.

A2-hostimine on nutikas valik, kui hindate kiirus ja klienditeenindus, pakkudes WPEngine’ile head asendust’s tähe tugi. Ja kui sina’otsite paremate tööriistadega pakkujat kui WPEngine, Liikumises on totaalne jõujaam mis väärib funktsioonide eest oma 5 tärni skoori.

Ükskõik, millise pakkuja valite, peaks see vastama teie individuaalsetele vajadustele, pakkudes teie saidile parimat teenust, mida ta väärib!

WPEmootori alternatiivid: KKK

Mulle WPEngine meeldis, aga don’Arvan, et vajan hallatud WordPressi hostimist – mida ma peaksin tegema?

Kui sa’Pärast väikese WordPressi saidi jaoks WPEngine’i alternatiivi otsimist peaksite otsima ühist WordPressi hostimist. Õnneks pakuvad mõned meie loendis olevad pakkujad ka ühist WordPress-hostimist. Need on:

 • Sinine vaim
 • A2 majutamine
 • DreamHost

Jagatud WordPressi hostimine on lihtsam kui hallatud WordPressi hostimine, kuid see sisaldab teie elu lihtsustamiseks siiski spetsiaalselt kohandatud funktsioone. Võite lugeda parimad WordPressi hostid meie põhjalikus ülevaates.

Mina’Otsin odavamat varianti kui WPEngine – millise host peaksin valima?

Iga pakkuja me’Ve listis on odavam alghind kui WPEngine – isegi kui vaatate pikendamise hindu!

1&1 IONOS pakub kõige odavamaid plaane oma 1-dollarise soodushinnaga, nii et kui teie’otsite säästa raha, siis see’tasub vaadata. Kuid Bluehost on parima kvaliteediga pakkuja ja selle alghind on 19,95 dollarit kuus.

Vaadake meie ülevaadet Odavaimad hostingu pakkujad võrrelda üle 50 plaani.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me