Veebisaidi ehitaja võrdlustabel

Selle veebisaidi koostaja võrdlustabel aitab teil leida õige veebisaidi koostaja, võimaldades teil võrrelda teile olulisi funktsioone.


Selle veebisaidi koostaja võrdlustabel võimaldab teil võrrelda olulisi põhifunktsioone ja leida parim lahendus oma veebisaidi loomiseks. Funktsioonid ja hinnangud põhinevad ka ulatuslikul testimisel, tagasisidel ja aastatepikkusel kogemusel.

Võrrelge veebisaitide ehitajaid

Wix Ruuturuum Weebly Saidi123 GoDaddy 1&1 IONOS

 • Wix 4,7 / 5
 • Ruuturuum 4,3 / 5
 • Weebly 4,1 / 5
 • Sait123 4/5
 • GoDaddy 3,8 / 5
 • 1&1 IONOS 3,6 / 5

Uuendage ehitajaid wix logo Wix ruudu logo Ruuturuum weebly_logotype Weebly site123 top tasuta veebisaidi ehitaja logo Saidi123 godaddy logo GoDaddy 1 ja 1 IONOS logo 1&1 IONOS Üldine hinnang

4,7 out of 5

4.3väliselt 5-st

4,1 välja 5-st

4st viiest

3,8 viiest

3,6 välja 5-st

Parima auhind Parim üldine ehitaja – unistus loovide jaoks, parim väikeettevõtete jaoks Live Chatbot Whiz, mille ehitamine on kiireim valgekraede ettevõtjatele kõige lihtsam. 4,3 3,3 3,3 4 3,7 3,5 Veebisaidid töötavad 110m 2m 40m 8m 80k 14k kujunduse kujundus 5 5 4 3 5 1 Vastuvõtvad teemad Mobiilitoimetaja Disaini paindlikkus 3,6 4,6 3,9 2,9 3,8 2,3 Kujundusassistent Hinnaplaanide tasuta prooviversioon Vaba kava Plaanide arv 6 4 4 4 4 4 Sisenemisplaan (igakuine)

 • 13 dollarit
 • 12 dollarit
 • 5 dollarit
 • 10,8 dollarit
 • 10 dollarit
 • 7 dollarit

Kõige populaarsemad (kord kuus)

 • 22 dollarit
 • 12 dollarit
 • 12 dollarit
 • 10,8 dollarit
 • 15 dollarit
 • 10 dollarit

Funktsioonid tasuta kohandatud domeen SSL turvalisus SEO kontroll 5 4 5 1 4 4 Ekspordi veebisait Taastage veebisait E-posti teenus Mobiilirakendused Mitu redigeerijat Funktsioonide ajaveeb 4 5 5 3 2 4 pood Infolehe looja Liikme looja Toe e-post Telefon Live Chat Foorum Teadmistepagas Üldine hinnang

4,7 out of 5

4.3väliselt 5-st

4,1 välja 5-st

4st viiest

3,8 viiest

3,6 välja 5-st

Külasta
Wixi külastus
Ruumikülastus
Weebly külastus
Saidi123 külastus
GoDaddy külastus
1&1 IONOS Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake meie Wixi ülevaadet Vaadake meie Squarespace’i ülevaadet Vaadake meie Weebly ülevaadet Vaadake meie saidi123 ülevaadet Vaadake meie GoDaddy ülevaadet Vaadake meie 1&1 IONOS-i ülevaade Lisage ehitaja üldine hinnang Mis see on?

Meie üldhinnangud põhinevad kõigi hinnangute keskmisel skooril.

Miks see oluline on??

Meie hinded annavad teile lühikese ülevaate sellest, milline teenus pakub teile parimaid funktsioone, väärtust ja palju muud.

Võrdlus wix 4,7 / 5 ruuturuum 4,3 / 5 weebly 4,1 / 5 site123 4/5 godaddy 3,8 / 5 11 3,6 / 5 Sulge Parim autasustamiseks Mis see on?

Siit saate teada, millistele veebisaitide loomise valdkondadele meie soovitatud ehitajad kõige paremini sobivad

Miks see oluline on??

Meie parimate auhindadega tõstetakse esile ehitajaid, kes silma paistavad valdkondades, mis meie lugejatele kõige olulisemad on. Kui te ei tea, kust alustada, peaksid need auhinnad aitama teil kiiresti leida teie vajadustele kõige paremini vastavat ehitajat.

Võrdlus wix Parim üldine ehitaja ruut Unenägu loovuste jaoks weebly Parim väikeettevõtete sait123 Live Chatbot Whiz godaddy Kiireim ehitamine 11 parimat valgekraede äri jaoks suletud Kasutusmugavus Mis see on?

Räägib teile, kui lihtne ja intuitiivne on iga ehitaja kasutamine.

Miks see oluline on??

Kui te ei tunne end tehnoloogia vastu kindlalt, ei tohiks see takistada teil veebisaidi olemasolu! Oleme hinnanud iga ehitaja selle, kui lihtne on seda üles võtta ja kasutada, nii et teate, kui suur on nende iga õppimiskõver. Miks veeta tunde välja mõeldes, milline ehitaja sobib teie oskustega, kui oleme teile vaeva säästnud?

Võrdlus wix 4,3 / 5 ruut 3,3 / 5 weebly 3,3 / 5 sait123 4/5 godaddy 3,7 / 5 11 3,5 / 5 Sulge veebisaidid Powered Mis see on?

Iga ehitaja toega veebisaitide praegune arv.

Miks see oluline on??

Veebisaidi ehitajate osas arvame tõesti, et mida rohkem kasutajaid platvormil on, seda parem see tõenäoliselt on. Mõelge sellele nagu restoranile – kui see ei teeks head toitu, ei sööks seal keegi! Veebisaidi koostaja on sama – kui seda ei olnud hea kasutada, siis keegi seda ei kasutaks.

Võrdluswix 110m 110 miljonit ruutu 2m 1+ miljonit weebly 40m 40 miljonit saiti123 8m 8 miljonit godaddy 80k 80 tuhat 11 14k 14 tuhat tihedat kujundust Mis see on?

Teema määratleb teie saidi välimuse ja paigutuse (kuid mitte sisu).

Miks see oluline on??

Veebisaidi kujundamisel on tõesti abiks lai valik suurepärase kujundusega teemasid. See mitte ainult ei aita teil hõlpsalt ja hõlpsalt luua suurepärase väljanägemisega saiti, vaid saate vabalt kohandada igat teemat nii palju või vähe kui soovite, et kujundus oleks tõesti oma.

Võrdlusmoodul 5/5 Valimiseks on saadaval 501 suurepärast malli. ruut 5/5 Valimiseks on 81 malli. weebly 4/5 site123 3/5 godaddy 5/5 Selle abil saate valida 20 malli, mis toetavad üle 1500 tööstuse. 11 1/5 tihedat reageerivat teemat Mis see on?

Vastuvõtvad teemad muudavad teie veebisaidi suuruse automaatselt, nii et see näeb hea välja erinevates ekraanisuurustes + seadmetes, näiteks nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Miks see oluline on??

Mõelge, kui sageli sirvite oma telefonis Internetti – see on palju, eks? Mõelge nüüd, kui palju teisi inimesi sirvib praegu mobiilseadmes Internetti. Vastuvõtlikele mallidele juurdepääs tagab teie veebisaidi hea väljanägemise igal ajal, igal pool ja igas seadmes.

Võrdluswix Wixi mallid on pigem mobiilisõbralikud kui täielikult reageerivad, kuid need muutuvad kogu aeg. Praegused tundlikuks peetavad elemendid on järgmised: galeriid; tekstiribad & veerud; slaidiseanssid; horisontaalsed menüüd; ja valik Wix-i ​​rakendusi. Täieliku nimekirja leiate siit ruut Kõik ruutude ruumid on mobiilile reageerivad, nii et teie veebisait näeb erinevates mobiilseadmetes hea välja. weebly Kõigil Weebly mallidel on mobiilile optimeeritud vaade ja enamus reageerivad nüüd täielikult, mis sobib suurepäraselt teie saidi kujunduse säilitamiseks erinevates seadmetes. sait123 godaddy GoDaddy pakub reageerivaid teemasid kõigis oma plaanides. 11 Sulgege mobiiliredaktor Mis see on?

Toimetaja, mis võimaldab teil konkreetselt redigeerida seda, kuidas teie veebisaiti kuvatakse mobiilseadmetes.

Miks see oluline on??

Kui teil pole tundlikku teemat, on järgmine parim võimalus mobiiliredaktor. Võimalik, et teie sait ei optimeeri end erinevate ekraanisuuruste jaoks automaatselt, kuid vähemalt saate oma veebisaidi näpistada, nii et see näeks hea liikvel olles ja jättaks külastajaid huvitavaks.

Võrdluswix Wix pakub mobiiliredaktorit, nii et saate kohandada, kuidas teie veebisait näeb liikvel sirvivaid külastajaid. ruut weebly sait123 godaddy 11 Sulgege disaini paindlikkus Mis see on?

Annab teile idee, kuidas vabalt saate paigutusi korraldada ja oma saidi kujundust kohandada.

Miks see oluline on??

Veebisaitide koostajad erinevad lohistamisvabaduse osas. Ehitaja paindlikkuse teadmine võib pikas perspektiivis palju aega ja vaeva säästa. Kui soovite ainult lihtsat saiti, ei pruugi te kasutada suure paindlikkusega ehitajat. Kui olete pärast midagi keerulisemat, siis mida paindlikum ja mitmekülgsem, seda parem!

Võrdlus wix 3,6 / 5 ruut 4,6 / 5 weebly 3,9 / 5 site123 2,9 / 5 godaddy 3,8 / 5 11 2,3 / 5 Close Design Assistant Mis see on?

Mõnel veebisaidi koostajal on tööriistad, mis aitavad luua teie veebisaidi esimese mustandi ja automaatselt sisu sisestada.

Miks see oluline on??

Kui olete sisseehitatud tugiteenused ja AI abil kujundatud kujunduse, saate anda teile suure abikäe, kui olete veebisaidi loomises uus. Kas pole kindel, kuidas kõige paremini oma veebisaiti kujundada? Või soovite kiiresti midagi võrgus saada? See “teen ise ära” teenus võib olla elupäästja, kui teil on aega napilt või vaeva inspiratsiooni saamiseks.

Võrdluswix Wix ADI (tehisliku disaini intelligentsus) on programm, mis toimib teile nagu disaini assistent. Vastate lihtsalt mõnele küsimusele ja Wix ADI loob automaatselt veebisaidi esimese mustandi ja lisab sisu. Kui Wix ADI on esialgse mustandi lõpetanud, võite oma veebisaidi redigeerimist jätkata. ruut weebly sait123 Site123 on ADI jaoks spetsiaalselt loodud. Te ei pruugi saada samal tasemel loomingulist kontrolli, mida pakuvad teised ehitajad, kuid need sobivad ideaalselt neile, kes vajavad veebisaiti kiiresti. godaddy GoDaddy on spetsiaalselt loodud ADI jaoks. Te ei pruugi saada samal tasemel loomingulist kontrolli, mida pakuvad teised ehitajad, kuid need sobivad ideaalselt neile, kes vajavad veebisaiti kiiresti. 11 Sule tasuta prooviversioon Mis see on?

14-päevane tasuta prooviperiood.

Miks see oluline on??

Juurdepääs tasuta prooviversioonile võimaldab teil oma veebisaidi koostaja proovisõidule viia, enne kui saate otsustada, kas see sobib teile. See on parim viis veebisaidi ehitajaga tuttavaks saada, enne kui sellele oma aega, energiat ja raha kulutate.

Võrdluswix ruut 2-nädalane tasuta prooviperiood. weebly sait123 godaddy 1 kuu tasuta prooviperiood. 11 Sule vaba plaan Mis see on?

Tasuta tellimiskava.

Miks see oluline on??

Juurdepääs tasuta plaanile võimaldab teil oma veebisaidi ehitajal proovida, enne kui saate otsustada, kas see teile sobib. See on parim viis veebisaidi ehitajaga tuttavaks saada, enne kui sellele oma aega, energiat ja raha kulutate.

Võrdluswix Vabas plaanis kasutatav ruut weebly Tasuta plaan saadaval saidil123 Godaddy on saadaval tasuta 11 Sule plaanide arv Mis see on?

Iga ehitaja pakutavate erinevate tasuliste liitumisplaanide arv.

Miks see oluline on??

Mida suurem on teie plaanide valik, seda paremini saate tellimust oma vajadustele kohandada.

Võrdluswix 6 Aastane plaani hind / kuu:
Kombineeritud – 11,00 dollarit,
Piiramatu – 14,00 dollarit,
Business Basic – 20,00 dollarit,
Äriklassi piiramatu – 25,00 dollarit,
VIP – 29,00 dollarit,
Äri VIP – $ 35.00 ruut 4, 4. nädal 4 Aastane plaani hind / kuu:
Starter – 8,00 dollarit,
Pro – 12,00 dollarit,
Äri – 25,00 dollarit,
Etendus – 38,00 dollarit sait123 4 Aastane plaani hind / kuu:
Põhi – 10,80 dollarit,
Edasijõudnud – 16,80 dollarit,
Professionaal – 22,80 dollarit,
Kuld – 28,80 dollarit godaddy 4 Aastane plaani hind / kuu:
Isiklik – 5,99 dollarit,
Äri – 9,99 dollarit,
Äri pluss – 14,99 dollarit,
Veebipood – 29,99 dollarit
11 4 Aastane hinnakava / kuu:
Oluline – 7 dollarit,
Äri – 10 dollarit,
Pro – 20 dollarit,
Pro (e-kaubandus) – 30 dollarit
Sule sisenemisplaan (kord kuus) Mis see on?

Iga teenuse odavaima hinnakujunduskava maksumus. Pange tähele, need on tavahinnad – enamik pakkujaid pakub uutele klientidele täiendavaid soodushindu, kuid need kehtivad ainult teie esmasel registreerumistähtajal. Lisateavet leiate iga hosti oma saidilt.   

Võrdluswix

 • 13 dollarit

Combo Plani ruut

 • 12 dollarit

weebly

 • 5 dollarit

Stardikava sait123

 • 10,8 dollarit

Põhiplaan godaddy

 • 10 dollarit

Isiklik plaan 11

 • 7 dollarit

Oluline plaan Sulge kõige populaarsem (kord kuus) Mis see on?

Iga ehitaja populaarseima tasulise paketi kuuhind (aastatellimuse alusel).

Miks see oluline on??

See toob välja plaani, mis vastab enamiku inimeste vajadustele, ja kui palju see maksaks. Kui te pole kindel, millised on teie vajadused, on hea rusikareegel valida kõige populaarsem plaan. See on ka kõige lähemal ehitajate otsesele hinnavõrdlusele, mida saate.

Võrdluswix

 • 22 dollarit

Piiramatu plaani ruut

 • 12 dollarit

Isiklik plaan weebly

 • 12 dollarit

Pro Plan sait123

 • 10,8 dollarit

Põhiplaan godaddy

 • 15 dollarit

Äripõhine plaan 11

 • 10 dollarit

Äriplaan Sule tasuta kohandatud domeen Mis see on?

Kohandatud domeeni omamine võimaldab teil oma veebisaidi URL-i või aadressi isikupärastada (nt www.mycustomdomain.com).

Miks see oluline on??

Mõni veebisaidi ehitaja pakub ühele oma premium-kavale registreerumisel teile tasuta kohandatud domeeni. Kohandatud (ja isikupärasema) domeeni omamine mitte ainult ei muuda teie veebisaiti legitiimseks, vaid aitab ka teil silma paista ja ka kasutajatele meeldejäävamaks muuta! Kuule, klõpsate palju tõenäolisemalt saidil www.mycoolsite.com kui www.mycoolsite.weebly.com – eks? Kui soovite domeeninimede kohta rohkem teada saada, vaadake meie domeeninimede juhendit (Domain name guide).

Võrdluswix Wix pakub teile tasuta domeeninime, kui registreerute nende Combo või uuemate plaanidega. ruut weebly Weebly annab teile tasulisele plaanile registreerumisel ja selle eest igal aastal tasumisel teile tasuta kohandatud domeeni. sait123 godaddy 11 Sulgege SSL-turvalisus Mis see on?

SSL (Secure Sockets Layer) krüpteerib ühenduse teie veebisaidi ja külastaja vahel, parandades privaatsust ja hoides teid mõlemad võrgus turvaliselt. Teie haldab seda teie veebisaidi koostaja.

Miks see oluline on??

Krüptitud veebisaidi olemasolu mitte ainult ei kaitse teid ja teie kasutajaid, vaid võib parandada poodide konversioonimäärasid, kuna teie ostjad usuvad, et nende isiklikud andmed on teiega turvalised. See võib parandada ka teie SEO-d ja paremusjärjestust, kuna Google ja teised otsingumootorid näevad turvalisi saite soodsalt.

Võrdluswix Kõigi plaanide tasuta SSL-sertifikaadid. ruut https://www.websitebuilderexpert.com/go/squarespace-squarespacechartsslTasuta SSL-sertifikaadid kõigis plaanides. weebly Kõigi plaanide, sealhulgas tasuta pakettide kaudu pakutavad tasuta SSL-sertifikaadid. sait123 godaddy Ainult äri-, äri plussi ja veebipoe plaanide jaoks sisalduvad SSL-sertifikaadid. 11 Sulgege SEO kontroll Mis see on?

Võimalus kontrollida oma veebisaidi SEO-d (otsingumootori optimeerimine) aitab teil oma veebisaiti täpsustada, et parandada selle nähtavust võrgus ja otsingumootorite paremusjärjestuses

Miks see oluline on??

Oma veebisaidi SEO parema kontrolli omamine on suurepärane viis otsingumootorite paremusjärjestuse parandamiseks, veebisaidi külastajate arvu suurendamiseks, müügi suurendamiseks ja veebisaidi maine suurendamiseks veebis. See on elutähtsa mosaiikpildi oluline osa.

Võrdlusmoodul 5/5 Wix SEO Wiz on teie redigeerijasse sisseehitatud ja aitab teil oma saiti otsingumootorite jaoks optimeerida. Saate kohandada ka pealkirju ja veebilehtede URL-e (veebilehtede aadresse), et otsingumootorid mõistaksid paremini teie lehtede eesmärki. Wix on Google Webmasteri juhistes (WordPressi kõrval) eraldi esile tõstetud, vastates levinud küsimusele, kas Wix on otsingumootori sõbralik. ruut 4/5 nädal 5/5 Weeblyl on selle redigeerijas sisseehitatud SEO võimalus. See võimaldab teil redigeerida oma saidi ja lehtede kirjeldusi ning lisada fookus märksõnu, mis aitavad otsimootoritel teie veebisaiti kategoriseerida. See pole siiski nii põhjalik nagu Wix või Squarespace. sait123 1/5 godaddy 4/5 GoDaddy võimaldab SEO, veebisaidi pealkirjade ja muu optimeerimist ettevõtte, äri Plussi ja veebipoe plaanides 11 4/5 Sulge veebisaidi eksportimine Mis see on?

Võimaldab teil oma veebisaidi ehitajalt eksportida ja teisele platvormile teisaldada.

Miks see oluline on??

Mõnikord pole teie valitud ehitaja pikas perspektiivis teile sobiv. Nii et nullist uue veebisaidi loomise asemel võib olla mugav oma olemasolev eksportida ja mujale viia. Märkus. Seda ei paku kõik ehitajad, kuid kui see on nii, võite leida, et see on piiratud teatud lehtede või failitüüpidega.

Võrdluswix Wixi veebisaiti ei saa eksportida. ruut Ruuturuum võimaldab teil oma veebisaidilt eksportida teatud sisu WordPressis kasutamiseks. weebly Weebly võimaldab teil HTML / CSS-koode eksportida, et saaksite neid teise hostiga kasutada. Te ei saa kõike siiski eksportida ja oma saidi redigeerimiseks peate koodid ise muutma. sait123 godaddy 11 Sulgege veebisaidi taastamine Mis see on?

Kui midagi läheb valesti, on teil võimalus varukoopia abil taastada oma veebisaidi eelmine versioon.

Miks see oluline on??

Varukoopia olemasolu on alati hea (usaldage meid, me räägime siin kogemusest!). Selle omamine võib säästa tunde, kui teete vea või kustutate lehe tahtmatult.

Võrdluswix Wix võimaldab teil oma saidi ajaloo funktsiooniga salvestada oma veebisaidi piiramatuid versioone. See tähendab, et saate kogu oma veebisaidi taastada igal ajal, isegi nädalaid pärast vea tegemist. ruut Ruuturuum võimaldab kustutatud lehti taastada & ajaveebi postitused kuni 30 päeva pärast nende kustutamist. weebly Weebly võimaldab teil muudatused tagasi võtta, kuid pärast redaktorist väljumist või veebisaidi avaldamist ei saa te muudatusi tagasi võtta. Kui olete oma veebisaidi või lehed kogemata kustutanud, peate Weeblyga e-kirja saatma & oodake, kuni nad kustutused taastatakse. Nii et erinevalt Wixist või Squarespace’ist ei saa te kustutusi kohe taastada. sait123 godaddy GoDaddy veebisaidi koostaja võimaldab teil oma veebisaidil luua kuni viis varundamist. Saate neid kasutada oma saidi taastamiseks, kui midagi läheb valesti. 11 1&1 IONOS võimaldab teil igal ajal varukoopiaid luua. Kõik varundatakse ka automaatselt iga kord, kui klõpsate avalda. Sulge e-posti teenus Mis see on?

E-posti teenused võimaldavad teil e-posti aadressi seadistada, kasutades oma isiklikku domeeni. Miks see oluline??

Omades oma domeeniga lingitud e-posti aadressi, näete te professionaalsemaks. See aitab muuta ka kõik teie saadetud e-kirjad seaduslikumaks.

Võrdluswix Teie domeeni jaoks on võimalik saada isikupärastatud e-posti aadressi, tellides Wixi partnerluse G Suite’iga, mille on esitanud Google (5 dollarit kuus kasutaja kohta). Ainult lisatasu plaanides. ruut Saate luua oma domeenile kohandatud e-posti aadressi, kasutades Squarespace’i partnerlust Google’i tarkvaraga G Suite (5 dollarit kuus kasutaja kohta). Ainult lisatasu plaanides. weebly Saate oma domeeni jaoks kohandatud e-posti aadressi luua Weebly partnerluse kaudu G Suite’iga, mille on koostanud Google (5 dollarit kuus kasutaja kohta). Ainult lisatasu plaanides. sait123 SITE123-l on sisseehitatud e-posti teenus. Sõltuvalt plaanist, mille kasuks otsustate, saate luua oma domeeniga seotud postkasti, kus on 2-10 tasuta meilipõhist domeeni. godaddy Oma domeeniaadressiga lingitud kohandatud e-posti saate GoDaddy isikliku plaani ja uuemate versioonide kaudu. Personaalses plaanis saate Office 365-st kohe esimesel aastal tasuta kohandatud e-posti. 11 1&1 IONOS-il on oma sisseehitatud e-posti teenus, mille e-posti aadressid ja domeen on lisatud kõigisse lisatasu plaanidesse. Sulgege mobiilirakendused Mis see on?

Mobiilirakenduse omamine võimaldab teil oma saiti või veebipoodi hallata.

Miks see oluline on??

Lihtsalt kasutatav ja usaldusväärne mobiilirakendus on võimas funktsioon, mis on olemas, kui soovite oma saiti luua ja sisu postitada. Olenemata sellest, kas olete reisiblogija või teete tööl käimiseks olulist kodulehe värskendust, muudavad mobiilirakendused teie veebisaidil püsimiseks ülimugavaks.

Võrdluswix Wixil on mobiilirakendus, kus saate luua ja hallata ajaveebi postitusi, hallata oma veebipoodi (jälgida tellimusi, tooteid lisada / redigeerida, müügiteatisi saada), saate külastajatega suhelda (teate saamisel teateid saada, kui keegi broneerib kohtumise) vms) või alustage oma külastajatega isegi oma veebisaidil vesteldes! Wixil on ka nende infolehtede funktsiooni jaoks mobiilirakendus (rakendus Wix ShoutOut), mis võimaldab teil luua oma mobiiltelefonile otse oma tellijatele uudiskirja. ruut Ruuduruumis on viis mobiilirakendust. Analytics hoiab teid oluliste veebisaidi mõõdikute kõrval, Commerce võimaldab teil veebipoodi hallata, ajaveeb annab teile tööriistad, mida vajate mitme saidi kirjutamiseks, redigeerimiseks ja postitamiseks, Portfolio võimaldab galeriide sünkroonimist ja teie loovtöö koos teiega ja Note aitab teil tabada inspiratsioonimomente hilisemaks kasutamiseks. weebly Weebly rakendus võimaldab teil luua kogu oma veebisaidi (koos nende iPadi rakendusega), kirjutada ajaveebi postitusi, hallata kommentaare, jälgida liiklust ja hallata tooteid & hankige oma e-poe müügiteatisi (kasutades iPhone’i & Androidi rakendus). IPadi rakenduse abil saate isegi oma Weebly saidi luua võrguühenduseta (ilma Interneti-ühenduseta), et saaksite töötada kõikjal. sait123 godaddy 11 1&1 IONOS-i mobiilirakendus võimaldab teil oma MyWebsite’i otse redigeerida ja oma saidi külastajaid analüüsi abil jälgida. Samuti saate oma arveid jälgida ja abikeskusesse pääseda. Sule mitu redigeerijat Mis see on?

See funktsioon annab teile võimaluse seadistada oma veebisaidile mitu toimetajaprofiili ja juhtida nende juurdepääsu taset.

Miks see oluline on??

Töökoormuse jagamine mitme toimetaja vahel on oluline funktsioon, kui teil on kolleege või meeskonda või soovite aidata oma saiti hallata või üles ehitada. Saate seada igale toimetajale erinevad juurdepääsu tasemed.

Võrdluswix Wix võimaldab teil oma veebisaidi haldamiseks lisada erineva juurdepääsuga toimetajaid. Saate seada limiidid, nii et mõned toimetajad ei pääse juurde oma veebisaidi kõikidele osadele. ruut weebly Weebly võimaldab teil oma veebisaidi haldamiseks lisada toimetajaid, kellel on erineva juurdepääsuõiguse / volituse õigused. Saate seada limiidid, nii et mõned toimetajad ei pääse juurde oma veebisaidi kõikidele osadele. sait123 SITE123 võimaldab teil lisada mitu redigeerijat, kuid kõigil, kellele juurdepääs on tagatud, on kõrgeimad toimetusõigused. godaddy 11 Sulgege ajaveeb Mis see on?

Kas teil on võimalust oma veebisaidil blogi lisada ja seda pidada??

Miks see oluline on??

Blogi aitab teil luua regulaarset, kaasahaaravat sisu, mis sobib suurepäraselt külastajate meelitamiseks ja millel on SEO eelised (Google ARMASTAB värsket sisu). Blogimine on tõeliselt lihtne viis potentsiaalsete ja olemasolevate pakkujatega suhelda, ennast või oma ettevõtet tööstusharu mõtteliidrina seada, inimesi oma brändiga ühendada ja luua jagatavat sisu (kes teab, võiksite teha isegi midagi, mis läheb viiruslikuks!).

Võrdlus wix 4/5 Wixi ajaveebi funktsioon muudab oma mõtete veebis jagamise kiireks ja hõlpsaks ning teie kirest ümbritseva kogukonna kasvatamiseks. ruut 5/5 Ruuturuum võimaldab teil postituse avaldamise ajastada (nii et saate kirjutada enne tähtaega). Samuti saab seda ühendada & avaldab oma ajaveebi postituse automaatselt oma Facebookis & Twitteri kontod. Squarespace on integreeritud Disquse kommenteerimissüsteemiga (kui te ei soovi Squarespace’i kommenteerimissüsteemi kasutada) ja sellel on külaliste postituste jaoks mitmete autorite tugi. Vt ruutu ruudu weebly 5/5 Weebly abil on hõlpsalt hea väljanägemisega ajaveebi luua, viimistleda selle SEO atribuute (URL-id, kirjeldused jne), postituste avaldamise ajakava, Facebooki või Disquse kommentaare integreerida ja rämpsposti vältimiseks isegi kommenteerida. Weebly’is blogides saate natuke õiglast paindlikkust. site123 3/5 godaddy 2/5 Blogi saate lisada ainult GoDaddy isikliku plaani järgi. 11 4/5 Sulge pood Mis see on?

Võimaldab muuta oma veebisaidi e-poe poodiks ja hakata tooteid müüma. Mõned ehitajad on loodud spetsiaalselt poodide pidamiseks.

Miks see oluline on??

Veebipoe loomise võimalus on täielikult muutnud seda, kuidas me kaupu ostame ja müüme (mõelge vaid Amazonile või eBayle). Üha rohkem raha kulutavad tarbijad võrgus rohkem raha – kuidas saada sellest viilust pirukas? Oma veebisaidile poodifunktsioonide lisamise võimalus võimaldab teil muuta oma veebisaidi veebipoodiks ja hakata natuke raha teenima!

Võrdluswix Wixi poodide tööriistad aitavad teil väikese veebipoe kiiresti üles seada. Wixi rakenduste turu kaudu (meie ülevaade) pääsete juurde veelgi võimsamatele tööriistadele, mis võimaldab teil pöörduda selliste võimsate poodide jaoks nagu Shopify (meie ülevaade) või Ecwid. ruut Squarespace’i äriplaanid muudavad veebipoe loomise lihtsaks. Tehingutasusid pole, seega on teie sissetulek suurem. Seal on lai valik integratsioone, mida saate ära kasutada, sealhulgas (kuid mitte ainult) etikettide trükkimine, laoseisu + makspluginad, raamatupidamisintegratsioonid, hüljatud ostukorvi taastamine ja võimalus luua kliendikontosid. weebly Weebly pakub mõnda toredat poodlustööriista, mis on ideaalsed, kui soovite alustada pisut veebipoodi kõrvalettevõttena. See pakub täielikult integreeritud ostukorvi, mis on ostjatele tõesti mugav, samuti turvalist kassat, nii et cutomeri üksikasjad jäävad turvaliseks. Weeblyl on isegi varude jälgimise tööriistad, nii et saate oma kauplust kuni viimase müügini hallata. sait123 godaddy GoDaddy pakub nüüd e-kaubanduse tööriistu ja kolm tema tasustatud plaani on suunatud veebiettevõtetele, kes soovivad kaupu müüa. Veebipoe plaanis saate aktsepteerida PayPali ja krediitkaardimakseid, kasutada sisseehitatud ostukorvi, konfigureerida saatmiskulusid + maksumäärasid, pakkuda allahindlusi ja hallata oma ladu + tellimusi. Veebipoe plaan pakub ka hüljatud ostukorvi taastamist, nii et vähendaksite müügi kaotamise riski. 11 Sulge uudiskirja looja Mis see on?

Võimaldab teil saata e-kirju nende kasutajate andmebaasi, kes on nende vastuvõtmiseks registreerunud.

Miks see oluline on??

Infolehtede väljasaatmise võimalus on kiire ja hõlbus viis kontakti hoidmiseks oma lugejate ja klientidega. Saate saata värskendusi, uudiseid või isegi tutvustusi või hoida oma jälgijaid huvitavana!

Võrdluswix Wixi uudiskirja looja kannab nime Shoutout. See võimaldab teil importida e-posti aadresse oma e-posti kontodelt (Gmail, Outlook, Hotmail jne) ja sisestada automaatselt nende inimeste aadressid, kes on teiega kontaktivormide kaudu ühendust võtnud või ostutellimusi ostma.
Külastajate e-posti aadresside hõivamiseks on Wixil valguskasti või hüpikfunktsioon, mis meelitab teie külastajaid tähelepanu. ruut Squarespace’i integreerimine MailChimpiga võimaldab teil saata infolehti ja hallata tellijaid.
Külastajate e-posti aadresside hõivamiseks lisab ruut „Infolehtede blokeerimine” teie veebisaidile valiku „tellida”. weebly Weebly uudiskirja looja nimi on Weebly Promote ja see sünkroonitakse ka teie veebisaidil olevate kontaktide nimekirjaga. Weebly uudiskirja teenus on tasuta, kui kasutate oma veebisaidi loomiseks platvormi. Uuendusvõimalusi on, kui vajate väljasaatmiseks lisafunktsioone / e-kirju. sait123 godaddy GoDaddy pakub oma äri Plussi ja veebipoe plaanidega tasuta e-turundust. Kui tellijatele on vaja rohkem meilisõnumeid saata, on mitu astet, mida saate uuemale versioonile üle viia. 11 Sulge liikmesuse looja Mis see on?

Võimaldab inimestel teie veebisaidil registreeruda või registreeruda ja muul viisil piiratud sisule juurde pääseda.

Miks see oluline on??

See on kasulik tööriist, kui soovite luua privaatklubi või pakkuda eksklusiivset sisu ja tunde. Võib-olla soovite lihtsalt piirata juurdepääsu üldsusele, et muuta oma veebisait eksklusiivsemaks.

Võrdluswix Wixi abil lisate lihtsalt redaktori abil oma Wixi saidile liikmete ala – see on nii lihtne! Sealt saate luua piiramatu arvu liikmeskondi. ruut Rakenduse Squarespace abil saate oma veebisaidil tasulise liikmelisuse piirkonna loomiseks kasutada kas omamaist ja tasuta kliendi tellimise funktsiooni või täiendavat funktsiooni Subscription Paywall (19 $). weebly Weebly abil saab Pro-plaanis olla kuni 100 liiget või äriplaaniga piiramatu arv liikmeid. Siit näete, kui lihtne on lisada ja hallata. sait123 godaddy GoDaddy abil saate luua liikmesuse ala, kuid teil ei saa olla parooliga kaitstud lehti. 11 1-ga&1 IONOS-iga saate luua parooliga kaitstud lehti, kuid mitte liikmesuse piirkonda. Sulge e-post Mis see on?

Professionaalne teenindus ja platvormi tugi e-posti teel

Miks see oluline on??

Teades, millist tuge teil probleemide ilmnemisel on saadaval, saate palju aega kokku hoida. Ja professionaalne juhendamine aitab teil oma saiti soovitud viisil üles ehitada.

Võrdluswix Wix võimaldab teil tugipileti saata, kui selle abilehed ei lahenda teie probleemi. ruut weebly Weebly pakub e-posti tuge kõigis plaanides. sait123 godaddy 11 Sule telefon Mis see on?

Professionaalne teenindus ja platvormi tugi telefoni teel.

Võrdluswix Kui olete tellinud Wixi tasulise lisatasu paketi, saate kõnekeskusesse helistada (vahemikus 6.00–17.00 PST). ruut weebly Weebly pakub telefonitoet pro- ja äriplaanide tellijatele. sait123 godaddy GoDaddy pakub ööpäevaringset telefonikõne tuge eri riikidele. 11 Sulge reaalajas vestlus Mis see on?

Professionaalne teenindus ja platvormi tugi kohapealse reaalajas vestluse kaudu.

Miks see oluline on??

Teades, millist tuge teil probleemide ilmnemisel on saadaval, saate palju aega kokku hoida. Ja professionaalne juhendamine aitab teil oma saiti soovitud viisil üles ehitada.

Võrdluswix ruut weebly Weebly pakub vestluse tuge kõigis plaanides. sait123 godaddy GoDaddy-l on kohapeal toimuv otsevestluse võimalus, millega saate ühenduse luua, et probleemide viivitamatumalt lahendada. 11 Sulge foorum Mis see on?

Võimaldab saada ametlikel foorumitel teistelt kasutajatelt teenindust ja platvormi tuge.

Miks see oluline on??

Teades, millist tuge teil probleemide ilmnemisel on saadaval, saate palju aega kokku hoida. Ja professionaalne juhendamine aitab teil oma saiti soovitud viisil üles ehitada.

Võrdluswix ruut weebly Kogukonna foorumi arutelulauad võimaldavad teil küsida abi Weebly ekspertidelt või teistelt kasutajatelt. sait123 godaddy GoDaddy kogukond on foorum, kus saate esitada küsimusi ja oodata ekspertide või teiste kasutajate vastuseid. 11 Sulgege teadmistebaas Mis see on?

Kohapealne tugi, mis pakub kasulikke artikleid ja juhendeid „Kuidas”.

Miks see oluline on??

Teades, millist tuge teil probleemide ilmnemisel on saadaval, saate palju aega kokku hoida. Ja professionaalne juhendamine aitab teil oma saiti soovitud viisil üles ehitada.

Võrdluswix Wixi veebikeskkond on kõikehõlmav teadmistekogu ja see peaks olema teie esimene peatus, kui teil on küsimusi. ruut weebly Weebly abikeskus pakub laia valikut kasulikke juhendeid, mis aitavad teil oma saidi ülesehitamist, poe avamist, e-posti turunduse korraldamist ja palju muud. sait123 godaddy GoDaddy veebisaidi koostaja abilehed hõlmavad põhitõdesid, kohapealset peenhäälestamist ja täpsemaid näpunäiteid. Suurema toetuse saamiseks leiate ka kogukonna foorumi. 11 Sulge

Valige võrdluseks kuni ehitajad

Vaadake oma valitud ehitajaid altpoolt

Tühista Võrdle

Pühkige, et võrrelda

Endiselt pole kindel, mida kasutada? Isikupärastatud soovitus

Meie uurimus

Tõenäoliselt mõtlete endale: “Kuidas me need üldhinnangud saime?”

Noh, siin Veebisaidi Ehitaja Eksperdis on meie eesmärk pakkuda teile võimalikult täpset ja ausat teavet. Sellepärast viime läbi oma sõltumatu veebisaitide koostaja uuringud. Katsetame ja katsetame pidevalt, et anda teile teada, millised platvormid on turul parimad praegu.

Teeme seda, pannes iga ehitaja käima kuues võtmevaldkonnas: kasutusmugavus, funktsioonid, hinna ja kvaliteedi suhe, disaini paindlikkus, abi ja tugi ning klientide hinnang. Igas piirkonnas tehakse palju teste – saate lugeda, kuidas me oma uurimistööd läbi viime – ja iga piirkonna hinded aitavad kaasa ülaltoodud üldisele paremusjärjestusele.

See diagramm oli kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map