Weebly Vs Shopify: milline sobib teie ettevõttele kõige paremini?

Shopify vs WeeblyMeie uuringute kohaselt on Shopify teie e-poe ehitamiseks parim kõikvõimalik valik. Kas see tähendab seda?’s kõigile? Muidugi mitte – ja tema rivaal Weebly oleks sellega nõus.


Nagu enamiku asjade puhul elus, võib ka raske olla õige valiku tegemine, kui seal on nii palju võimalusi. Kui rääkida poodiplatvormidest, siis see’s ei erine. Arvesse tuleb võtta palju.

Nagu me’Ve ütles, et Shopify on tänapäeval kõige põhjalikum veebipoodide ehitaja. See pakub parimaid müügifunktsioone, analüütikat ja juurdepääsu kolmandate osapoolte rakendustele. Üldiselt, seda’sobib igale kasvule suunatud ettevõttele.

Kes peaks Weeblyga vaeva nägema? Kõik taandub suurusele – kui sa’uuesti väikeettevõtte omanik, kellel on vähe tehnilisi teadmisi, see’s hea võimalus kaaluda.

Weebly on turul üks paremaid lohistamisvõimalusi pakkuvaid veebisaitide ehitajaid’S on väga lihtne kasutada. Samuti pakub see odavaid hinnakavasid ja palju rakendusi, mis sobivad ideaalselt kauplustele, mis alles alustavad. See on siiski oma müügivahenditega piirav, mida tuleb silmas pidada.

Asjad saavad Weebly jaoks ainult paremaks minna, kuigi hiljuti ostis maksete töötlemise hiiglane Square välja selle. See näitab, et selle poodide funktsionaalsuse suurendamine on kindlalt päevakorral.

Jah, keeruline otsus. Seda’s miks me’oleme teinud meie uurimistööd ja teinud asjad teie jaoks lihtsamaks. Meie’olete mõlemat ehitajat rangelt testinud ja palunud, et ka teie sarnased inimesed prooviksid neid.

Nii et pärast selle artikli lugemist olete teie’Tean, milline poodiplatvorm sobib ideaalselt teie e-poe loomiseks.

Alustagem Weebly vs Shopify…

Weebly ja Shopify plussid ja miinused

Weebly plussid:

 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Lihtne kasutada
 • Palju rakendusi

Weebly miinused:

 • Puuduvad olulised varude omadused
 • Piiratud kassas kohandamine
 • Saab’t müüa mitme kanali kaudu

Poodide plussid:

 • Parima hinnanguga poodide ehitaja
 • 24-tunnine klienditugi
 • Geniaalne laosüsteem

Shopify miinused:

 • Väliste maksete lüüside tehingutasud
 • Kulud liidetakse rakendustega
 • Teemad vajavad ümberlülitamist

Weebly või Shopify: mida on kõige lihtsam kasutada?

Mis tahes toote õnnestumiseks peab inimestel selle kasutamisest rõõmu tundma. Sama kehtib veebipoodide ehitajate kohta. Kas saate Weeblyga imesid teha? Ja kas Shopify on hõlbus, kui seda teha?

Vastused selgusid meie testimisel…

Lihtsamalt öeldes, Weebly on väga lihtne kasutada. Selle lohistamisfunktsioonid tähendavad, et saate oma südame järgi kohandada’sisu, paigutades elemente kuhu iganes soovite.

Tänu oma selgele liidesele ei saa te oma poe kujundamisel kunagi hämmingut ja teie jaoks on palju visuaalseid näpunäiteid. Mida’Veelgi enam, tüpograafia on ühtlane ja sõnastab asjad lihtsas keeles.

Üks meie osaleja leidis, et Weeblyt on üllatavalt lihtne mõista:

Veebipoe loomine oli palju kiirem, kui olin varem osanud ette kujutada.

Weebly kaotab aga hinnete puudumise eest ‘tühista’ nuppu ja klaviatuuri otseteid. See tähendab, et saate’t parandada vigu või teha kiireid muudatusi.

Kas Shopify sobib? Kindlasti peaks seda meie kõige paremini hinnatud e-poe platvormina olema lihtne kasutada, eks? Noh, siin pole üllatusi: see on nii.

Meie testimisel, Shopify võrdub Weebly kasutamise lihtsustamiseks. See’Ta ei ole lohistaja, kuid on kogu juhise selgesõnaliselt selgitanud.

Veelgi parem, inimesed soovitasid seda tõenäolisemalt. See tuleneb peamiselt asjaolust, et sellel on ‘tühista’ nuppu pluss koormavaid kiirklahve – kaks asja Weeblyl puudub.

Ühel Shopify testinud kasutajatel oli see öelda:

Toodete lisamise protsess oli tõesti lihtne.

Weebly vs Shopify – Kasutuslihtsus: otsus

Selle võidab just Shopify. Ehkki mõlemat platvormi on üldiselt väga lihtne kasutada, meie kasutajatestide arv on sama, puuduvad Weeblyl mõned olulised funktsioonid. Seevastu Shopify pakub tagasivõtunuppu, palju kiirklahve ja intuitiivsemat disainielamust.

Mis on parimate müügiomadustega?

Meie’veendunud, et mõlemat platvormi on lihtne kasutada, kuid kuidas on lood tööriistadega? Kas need on teie ettevõtte kasvatamiseks piisavalt võimsad? Noh, uurisime iga kaubamärgi e-kaubanduse relvi.

Te teate juba, et Shopify on meie kõrgeima reitinguga ehitaja, nii et te ei peaks seda tegema’pole üllatunud, kui kuulda pakub hiilgavaid müügifunktsioone. Mis siis Shopify silma paistab?

Lõppkokkuvõttes ei taga see kõigi hinnaplaanide osas tegelikke laovarude piiranguid. Saate müüa piiramatul arvul tooteid, hankida tulude aruandeid ja müüa 10 kanali kaudu, sealhulgas Facebook, eBay ja Instagram.

Shopify toetab tervet hulka makseväravaid, kuid ainus viis tehingutasude vältimiseks on omaenda Shopify maksete abil. Kohaletoimetamise osas on Shopify-l kõik vajalik, sealhulgas prinditavad sildid ja juurdepääs paljudele rakendustele, et protsessi sujuvamaks muuta.

Ja vastupidi, Weebly on oma müügivahenditega üsna piirav. Sina’Piiramatu toodete müümiseks peate olema äriplaanil ja suurandmete aruannetele juurdepääsu saamiseks Premium-plaanil. Samuti ei saa te varude taset värskendada, muutes ettevõtte haldamise keerukaks’ inventar.

Kuid see, mida te saate, on mobiiltelefonide jaoks valmis veebisait, mis võimaldab klientidel oma telefonist hõlpsasti oste teha. Sina’Samuti saate filtreeritud tooteotsingu tööriistu ning võimaluse luua iga üksuse jaoks spetsiaalsed tootelehed.

FunktsioonWeeblyShopifyMakseväravadToote limiitMitme kanaliga müük
PayPal, triip, ruutPayPal, Stripe, Amazon, Apple Pay, Shopify Payments (10+ alternatiivi)
Piiramatu (ainult äri- ja tegevuskavadel)Piiramatu
EiJah – 10 kanalit

Weebly vs Shopify – müügiomadused: kohtuotsus

Shopify müügiomadused on palju tugevamad kui Weeblyl. Sellel pole piiranguid selle osas, mida ja kui palju saate müüa, ning saate automaatseid tulude värskendusi. Võrdle seda Weeblyga’piiratud makseväravate valik ja suurandmete aruannete puudumine, ja see’s selge võit.

Kumb on parema kujundusega?

Kliendid peavad nautima teie poe külastamist’lähed ostma. Teie veebisait peab ostmise soodustamiseks olema puhas ja korras, nii et see oleks’tasub aega üle võtta. Lõppude lõpuks, mida lõikaja malle teeb, seda kiirem on väljamakse.

Shopify võimaldab isikupärastada oma võimsa poe 10 tasuta teema või 50+ tasulise valikuga, makstes 140–180 dollarit. Nemad’Samuti on kõik hästi läbi mõeldud ja saate oma malli integreerida rakendusi.

teemasid poetada

Weebly on turul üks paremaid pukseerimisvõimalusi, mis tähendab teie poe kohandamist’S paigutus on imelihtne. See võimaldab teil ka e-poe funktsioone lisada ükskõik millisele tema teemale (ka 15 veebipoespetsiifilist valikut on olemas).

Üldiselt on mallid üsna lihtsad, kuid võite seda käsitada kui võimalust loovamaks vabaduseks pakkuda.

Weebly siiski’Teemade hinded olid meie kasutajate testimisel kehvad. Enamikul inimestel oli raske leida peamisi valdkondi, nagu saateteave ja ostukorv, mis muudab kliendikogemuse väsitavamaks, kui see peaks olema. Samuti puuduvad teemadel mõned sisseehitatud funktsioonid, näiteks manustatud kontaktvormid, mida te ise’Peate ennast rakenduste poest lisama.

weebly teemad

Weebly vs Shopify – Kujundus: otsus

Hoolimata asjaolust, on Shopify poodidespetsiifiline ehitaja, sellel on siiski paremad disainivõimalused kui Weeblyl. Shopify’Teemad on kaasaegsed, selgelt välja pandud toimimisnuppude ja valdkondlike eripäradega. Weeblyga koos’Olulisi piirkondi, nagu ostukorv, on raske leida ja selle teemad on üldiselt põhjalikumad.

Kellel on parem klienditugi?

Hea klienditoe olemasolu tagab teie veebipoe rajamise teekonna sujuva. See’on nagu kvaliteetne satelliitnavigatsioon, mis juhendab teid teie teekonnal – teie’Ma ei eksinud kunagi. Uurimistöö osana uurisime, kui hõlpsalt saavad Weebly ja Shopify teid punktist A punkti B.

Shopify teab, kui oluline võib olla klienditeenindus. Ja arvestades pakutavate tööriistade hulka, siis see ka’s tõenäoliselt sina’Teil on poe ehitamisel mõned küsimused.

Seda’Seetõttu pakub Shopify ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge, e-posti ja sotsiaalmeedia abi ning suurepärase teabekeskuse foorumit. Saate isegi spetsiaalse tugiteenuse pakkuja, kes pakub teile isikupärastatud abi selle kõrgema hinnaga plaanide osas.

shopify abifoorum

Weebly vs Shopify – klienditugi: kohtuotsus

Shopify pakub palju ulatuslikumat klienditugi kui Weebly. Sellel on ööpäevaringne reaalajas vestlus ja telefoniabi, e-post ja sotsiaalmeedia tugi ning see pakub pühendunud klienditeenindajat oma kõrgema hinnaga plaanide jaoks. Vastupidiselt pakub Weebly ainult reaalajas vestlust piiratud tundidel päevas.

Weebly vs Shopify: hinnakujundusplaanid

Weeblyl on neli poodide hinnakava, mis on järgmised:

 • Starter: 8 dollarit kuus
 • Pro: 12 dollarit kuus
 • Äri: 25 dollarit kuus
 • Etendus: 38 dollarit kuus

See’Väärib märkimist, et kahes kõrgemas plaanis saate müüa ainult piiramatu hulga tooteid ja digitaalseid kaupu ning luua kuponge.

Näete, kui odav on Weebly poe pidamine. Veelgi parem, kui maksate esimese kahe aasta jooksul ettemaksuga, võite maksta vaid 5 dollarit kuus ja alamdomeeni abil saate tasuta poe ehitada ‘.weebly’ oma vabal plaanil.

Shopify abil saate teie’re pakkus 14-päevast tasuta prooviversiooni, kus saate proovida kõiki selle saadaolevaid funktsioone. Seejärel peate platvormi kasutamise jätkamiseks üle minema tasulisele plaanile. Hinnaplaanid on:

 • Põhiline Shopify: 29 dollarit kuus
 • Shopify: 79 dollarit kuus
 • Advanced Shopify: 299 dollarit kuus

Iga pakett pakub laia valikut funktsioone, kuid kahes kõrgemas plaanis saate lisada kinkekaarte ja saada professionaalseid aruandeid. Advanced Shopify kaudu saate ka kolmanda osapoole arvutatud saatmiskulusid, nii et saate kõige täpsemaid tulemusi.

Kuigi Shopify on kallim variant, on sellel teie ettevõtte skaleerimiseks rohkem müügiomadusi. Weebly on palju odavam, kuid pakub vähem tööriistu, tänu millele sobib see väiksematesse veebipoodidesse.

Weebly vs Shopify – hinnakujundusplaanid: otsus

Vaatamata sellele, et Shopify pakub rohkem funktsioone, see ei saa konkureerida Weebly odavate hinnakavadega. Weebly abil saate oma veebipoodi juhtida vaid 5 dollariga kuus (kui maksate ettemaksu eest kaks aastat), mis on suur väärtus, arvestades funktsioonide mitmekesist valikut.

Järeldus: kumb on parem?

Geniaalsete sisseehitatud tööriistade ühendamine kolmanda osapoole rakendustega, Shopify on mõeldud kõigile ettevõtetele, kes soovivad laieneda. Ja mitte ainult, see teeb teie poe loomise ja veebimüügi alustamise tõeliselt lihtsaks, pakkudes meie jaoks suurt hinnet ‘kasutusmugavus’ kasutaja testimine.

Weebly on parim väikeettevõtetele, pakkudes piiratud müügivahendeid, kuid suurepärase hinnaga hinnaplaane. See’Tänu lohistamise funktsioonile on seda ka väga lihtne kasutada. Mida’Veelgi enam, kuna makse töötlejad on selle hiljuti ostnud Square, siis see’On selge, et Weebly soovib oma poodipotentsiaali kasvatada.

Kuid praeguses seisus on Shopify tunduvalt parem e-poe platvorm. Sellel on lihtsalt funktsioonide, analüüsi ja kolmandate osapoolte rakenduste osas liiga palju, et Weebly konkureerida. Kui Shopify maksab keskmiselt rohkem, siis see’See on kindlasti väärt täiendavat dollarit, mis aitab teie ettevõttel õitseda.

KKK

Kas Weebly võib veebis vabalt müüa?

Weebly pakub tasuta plaani, mis võimaldab teil veebipoe hõlpsalt üles ehitada, kasutades selle geniaalset lohistamisfunktsiooni, kuid selleks, et tooteid tegelikult müüa, peate uuendama vähemalt ‘Starter’ hinnaplaan, mis maksab vaid 8 dollarit kuus.

Kui lihtne on Shopify kasutamine?

Shopify on üks võimsamaid e-poe platvorme turul, mis pakub kõige ulatuslikumat müügitööriistade ja funktsioonide komplekti, kuid see’S on endiselt väga lihtne kasutada. Redigeerimise juhtpaneelil on visuaalsed näpunäited ja see pakub arvukalt kiirklahve, et muuta kogu protsess veelgi kiiremaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map