Weebly hinnakujunduse ülevaade – kui palju Weebly maksab?


Weebly hinnakujunduse ülevaade

Weebly Hinnakujundus ülevaade


Hinnang

4,5 viiest tärnist

Vaadake Weebly hinnakujundust

Meie Weebly hinnakujunduse ülevaade selgitab iga Weebly hinnakujunduskava kulusid ja funktsioone.

Weebly pakub teile suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. See’Seda on lihtne kasutada ja see aitab teil luua ilusa ja funktsionaalse veebisaidi, ilma et peaksite muretsema asjade tehnilise poole pärast.

Saate autor: Lucy Carney

Viimati värskendatud 27. märtsil 2020

Weebly hinnakujundusplaanid on üsna sirged, kuid ikkagi võib olla keeruline teada, kust alustada. Milline plaan teile sobib? Kas on varjatud kulusid? Kas Weebly’s hinnad on seda isegi väärt?

Weebly on äärmiselt populaarne veebisaitide looja, kellel on volitused enam kui 50 miljonit saiti ümber maailma. See’On lihtne mõista, miks nii paljud inimesed pöörduvad Weebly poole oma projektide ehitamiseks – just see’on hõlpsasti kasutatav ja keskendub suuresti ettevõtjatele veebis edu saavutamiseks.

Kiire pilk Weeblyle’s Hinnad

Weeblyl on neli kava alates 0 dollarist kuni 29 dollarini kuus. Tasuta plaan sobib kõige paremini põhisaitidele ja isiklik plaan 9 dollarit kuus võimaldab ühendada kohandatud domeeni. Professionaalne plaan, mis maksab 16 dollarit kuus, sobib ideaalselt ettevõtetele – samas kui edasijõudnutele mõeldud 29 dollarit kuus pakkuv jõudlusplaan sobib kõige paremini veebipoodidele.

Testisime Weeblyt põhjalikult, kasutades oma ranget uurimismeetodit, mis hõlmab ka teiste proovimist ja hindamist. Weebly’Väljapaistva hinde sai hinna ja kvaliteedi suhet, kuna see ühendab taskukohased plaanid suurepäraste võimalustega – vaadake oma tärnide hinnanguid allpool:

See artikkel juhendab teid Weebly kaudu’Hinnaplaanid, öelge teile täpselt, kui palju need maksavad ja mida oma raha eest saate, ning aitab teil leida parima plaani. Meie’Samuti uurige kõiki varjatud kulusid, mida peaksite enne registreerumist teadma, ja uurige, kas tasuta plaan on teie aega väärt.

Kui sa’olete valmis avastama, millise Weebly plaani peaksite valima, lugege edasi!

Leia rohkem

 • Kas soovite Weebly kohta rohkem üksikasju? Lugege meie täismahus Weebly ülevaade selle plusside ja miinuste põhjalikuks uurimiseks.
 • Kui sa’otsite palju, tutvuge meiega Juhend odavaimatele veebisaidi koostajatele oma ideaalse plaani leidmiseks.
 • Kas see on Weebly’s vaba plaan, mis sina’uuesti kiusatus? Võrdle Parimad tasuta veebisaitide ehitajad et näha, kuidas see võistlustele vastu peab.

1

Kui palju maksab weebly?

Weeblyl on valida nelja plaani vahel, alates 0 dollarist kuni 29 dollarini kuus. Maksta saab kas kuus või aastas:

 • Tasuta plaan: 0 dollarit kuus
 • Isiklik plaan: 9 dollarit kuus või 6 dollarit kuus, arve esitatakse igal aastal
 • Professionaalne plaan: 16 dollarit kuus või 12 dollarit kuus, arve esitatakse igal aastal
 • Tulemusplaan: 29 dollarit kuus või kuus 26 dollarit kuus

weebly hinnakujundusplaanidWeeblyl on neli hinnakujunduskava, mis jäävad vahemikku 0–29 dollarit kuus. Hea teada… Weebly kuvab oma veebisaidil nii kuu kui ka aastahinnad – siiski teie’Pange tähele, et see annab aastatellimuse peamiste hindadena. Seda seetõttu, et aastaplaan säästab rohkem raha.

Aastaseid hindu näidatakse kuus, kuid arveid arvestatakse igal aastal – näiteks maksab personaalne pakett aastas 6 dollarit kuus, mis tähendab, et maksate aasta eest ettemaksega kokku 72 dollarit. See muudab odavamaks kui kuupõhine tellimus’töötab sait aasta või kauem.

Peame oma ülevaadetes alati läbipaistvust esmatähtsaks, mistõttu me seda ka seame’olete loetlenud nii kuu- kui ka aastaplaanid.

Tasuta pakett on parim väga lihtsate veebisaitide jaoks selle piiratud omaduste tõttu. Sina’Teie saidil kuvatakse kuulutusi ja saate seda teha’Ärge kasutage oma domeeninime, mis tähendab, et teie saidil puudub professionaalsus. Sellegipoolest võite veebis tasuta müüa, mis on mille üle karjuda!

Isiklik plaan 9 dollarit kuus on parim individuaalsete, hobide ja amatööride jaoks mõeldud veebisaitide jaoks. See’s uuendus tasuta plaanilt – võite kasutada oma kohandatud domeeni – kuid see on nii’s ei sobi endiselt professionaalsetele saitidele. Peamine puudus on see, et sina’Teie veebisaidil on endiselt kuulutusi.

Professionaalne plaan 16 dollarit kuus sobib vabakutselistele, ettevõtjatele ja väikeettevõtetele – võite kuulutustega hüvasti jätta ja tere piiramatu salvestusruumi ja tasuta domeeninime vastu. Kui sa’kui reklaamite oma tööd või teenuseid veebis, on see kõige odavam plaan, mida peaksite vaatama.

Kuu 29-dollarine jõudlusplaan sisaldab kõige keerukamat komplekti poodfunktsioonid, näiteks võimalus makseid PayPali kaudu aktsepteerida ja hüljatud ostukorvimeilisõnumeid automaatselt saata. Kui sa’olete tõsiselt veebimüügis – see on teie jaoks plaan.

Weebly hinnakavade võrdlus: igakuised ja aastased tellimused

Planeerige kuuplaan ($ / kuus) Aastaplaan ($ / kuus) Säästud
Isiklik Professionaalne Etendus
9 dollarit 6 dollarit 33%
16 dollarit 12 dollarit 25%
29 dollarit 26 dollarit 10%

Nagu näete, saate ka säästa kuni 33% valides igakuise Weebly tellimuse asemel aastase.

Peamine erinevus kahe hinnamudeli vahel on see, et aastase tellimisega maksate aasta eest ette. Samuti saate juurdepääsu teatud funktsioonidele, näiteks tasuta domeenile, mis pole’t saadaval igakuiste tellijate jaoks.

Hea teada… Kui otsustate maksta kuust kuusse, siis te seda ei tee’t pääseda Weeblysse’s 30-päevane raha tagasi garantii.

Kui soovite tõesti oma plaani pealt kokku hoida, pakub Weebly ka kaheaastast tellimust, mis annab teile veelgi suurema allahindluse.

Sellegipoolest saame aru, et kaks aastat on üsna pikk aeg! Niisiis, kui teie’kui plaanite oma veebisaidi haldamist aasta või kauem, on aastaplaani valimisel palju mõtet. See’Säästan teie raha pikas perspektiivis, kuid ilma nii suure pühendumiseta.

Siin’s kui palju aastaplaan teile päevas maksab:

 • Isikliku plaani jaoks kuus on umbes 6 dollarit 20 senti päeva kohta
 • Professionaalse kava 12 dollarit kuus on umbes 40 senti päeva kohta
 • Jõudluskava jaoks on 26 dollarit kuus umbes 87 senti päeva kohta

weebly hindade võrdlus igapäevaste kaupadegaKui võrrelda Weebly hinda regulaarselt ostetavate kaupadega, pole see tegelikult suur rahaline investeering!

Soovitame aastaplaani tõsistele ehitajatele, vaatamata kõrgematele ettemaksumustele, kuna see on nii’Pikas perspektiivis saate selle eest rohkem paugu.

Kui aga’proovid lihtsalt Weebly välja ja sina’Kui olete 12-kuulise kohustuse jaoks veel valmis, ei peaks ta mõne aja eest igakuiselt maksma’t murda panka. Soovitame seda võimalust kõigile, kes seda ei tee’t veel kindel, et Weebly sobib neile, kuid soovib proovida selle esmaklassilisi funktsioone.

See’Samuti tasub siinkohal rõhutada, et Weebly on üks taskukohasemaid veebisaitide ehitajaid turul.

Kui otsustate maksta igal aastal, siis Weebly’Alghind 6 dollarit kuus on poole madalam hind, kui maksate nii Wixi kui ka Squarespace’i abil. Weebly pole’t nii võimas ehitaja, kuid selle hinnad ei lähe’t pettuma!

2

Mida saate Weebly plaanidega

Nagu sina’olete juba näinud, seda rohkem maksate, seda rohkem funktsioone saate oma Weebly plaaniga. Kuid mida te iga hinnaplaani eest oma raha eest saate? Sageli on parim viis teie jaoks sobivaima plaani valimiseks funktsioonide uurimine, mitte ainult hind – lubage, siis laske’Vaadake lähemalt!

Hea teada… Kogu veebisaidiga Weebly saate müüa’plaanid – jep, isegi tasuta -, kuid mõned on spetsiaalselt veebipoodidele mõeldud kui teised. Mõnes plaanis kuvatakse teie saidil isegi kuulutusi, mistõttu meie’jagasite plaanid järgmisteks osadeks: “põhiline veebisait” ja “professionaalne ja pood”, mis aitab teil leida täpselt seda, mida vajate.

Weebly veebisaidi põhiplaanid – teie saidil kuvatavad kuulutused

Vabakava isiklik plaan
Hind kuus Tasuta SSL Ladustamine Ühendage kohandatud domeen Kuulutuste eemaldamine? Täpsem saidistatistika Saidi otsing Lisage kolmanda osapoole kood Pood komplekt SEO Plii püüdmine Instagrami voog Tavalised tugiteenused
0 dollarit 9 dollarit
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
500 MB 500 MB
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

Tasuta kava (0 dollarit kuus)

Kui sa’ehitate lihtsalt lõbu pärast ega võta oma veebisaiti liiga tõsiselt – ja see pole teie jaoks’● kui oodata on, et keegi teine ​​seda liiga tõsiselt võtaks – see plaan annab teie projektile käima. Tasuta pakutavate funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Tasuta SSL-turvalisus
 • Saidianalüüs
 • Kolmanda osapoole koodi lisamise võimalus
 • Pood komplekt
 • SEO tööriistad
 • Võimalus manustada kohapealset Instagrami voogu
 • Telefoni-, vestlus- ja e-posti tugi

Kuid sellega kaasnevad ka teie saidil kuvatavad kuulutused ja oma domeeni kasutamise piirangud. Sa saad’Ärge ühendage oma domeeni, isegi kui ostsite selle mujalt, mis tähendab, et teie veebiaadress näeb välja umbes selline: myweeblywebsite.weebly.com.

Saad valida domeeni esimese osa, kuid selle’Mul on alati “.weebly.com” lõpus, kui valite versiooniuuenduse!

Tasuta pakett sobib väikestele põhilistele veebisaitidele, mida ei pakuta’t ei vaja palju jõudu ega professionaalset mainet.

Isiklik plaan (9 dollarit kuus)

Siit saate tasuta plaanist kõike, aga milliste lisade eest te maksate? Suurim erinevus isikliku ja vabakava vahel on see, et saate ühendage oma kohandatud domeen et muuta oma sait tõeliselt teie omaks. See plaan’Funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Kohandatud domeeni ühendamise võimalus
 • Tasuta SSL
 • Saidianalüüs
 • Kolmanda osapoole koodi lisamise võimalus
 • Pood komplekt
 • SEO tööriistad
 • Võimalus manustada Instagrami voogu
 • Telefoni-, vestlus- ja e-posti tugi

See’tasub märkida, et saate oma saidil endiselt kuulutusi isikliku plaaniga.

Personaalne plaan on parim valik huvialade, isiklike portfellide ja väikeste projektide jaoks, millest hoolite ja soovite kasvada millekski professionaalsemaks.

Professionaalne & Pood Weebly-plaanid – teie saidil ei kuvata ühtegi reklaami

Professionaalse kava tulemuslikkuse kava
Hind kuus Tasuta SSL Tasuta domeen Kuulutuste eemaldamine? Kõik omadused odavamatest plaanidest Ladustamine Paroolikaitse PayPali maksed Üksuste ülevaated Saatmiskalkulaator Saadetisildid Saadetise allahindlus Hüljatud ostukorvi meilid Täpsemad e-kaubanduse teadmised Prioriteetne toetus
16 dollarit 29 dollarit
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
Piiramatu Piiramatu
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039;

Professionaalne plaan (16 dollarit kuus)

Professionaalne pakett sisaldab keerukamaid funktsioone kui odavamad plaanid, muutes selle ettevõtete ja spetsialistide lemmikuks. Saate kõike madalama hinnaga plaanidest, lisaks:

 • Tasuta domeen (aastatellimuste korral)
 • Piiramatu salvestusruum
 • Ruutkuulutuste eemaldamine
 • Paroolikaitse
 • Saatmiskalkulaator

Ainuüksi reklaamide eemaldamine ja hoiuruumides matkimine muudavad selle plaani professionaalsetele saitidele. Kui soovite oma saiti reklaamida või võrgus tõsiselt suhtuda, on see plaan alustada.

Professionaalne plaan on parim ettevõtjatele, vabakutselistele või väikeettevõtetele, kes soovivad luua professionaalse kaubamärgiga veebisaidi.

Jõudlusplaan (29 dollarit kuus)

Performanceplaan on kõige kallim ja ühtlasi ka kõige arenenum Weeblyst’hinnakujundusplaanid. Enamik lisateid, mis teil selle plaaniga kaasneb, on seotud poodidega – sellel plaanil avate:

 • Võimalus makseid PayPali kaudu vastu võtta
 • Võimalus koguda klientidelt automaatselt kaubaartikleid
 • Saadetisildid
 • Saatmisalandused (kuni 40% saatehindadest)
 • Hüljatud ostukorvi meilid
 • Täpsemad e-kaubanduse teadmised
 • Prioriteetne toetus

Need funktsioonid on loodud veebipoodidele suurema jõu andmiseks, parema kliendikogemuse pakkumiseks ja kohandatud tugiteenuste ning analüütika abil kütuse kasvu.

Toimivusplaan on parim valik veebipoodide ja kasvavate ettevõtete jaoks. 3

Weebly vabakava: kas peaksite uuendama?

Hinnaplaanide arutamisel ja võrdlemisel on vabakava alati ruumis olev elevant. Paljud inimesed on seda tähelepanelikult jälginud ja mõtlevad, miks don’t Kas ma lihtsalt salvestaksin kogu selle jõupingutuse ja valiksin selle? Ma mõtlen seda’on tasuta!

Veebisaidi tasuta plaani loomiseks on mitmeid plusse ja miinuseid. Meie’uuesti siin, et aidata teil parimat otsust langetada, nii et laske’s pöörduda elevandi poole ja rääkida sellest, kas Weebly’Teie tasuta plaan sobib teile.

Tasuta plaan on suurepärane Weebly testimiseks ja lihtsalt selle toimetaja ümber õppimiseks. Puuduvad varjatud kulud, mis tähendab, et seda saab 100% tasuta kasutada ja võite sellel püsida nii kaua kui soovite.

Saate oma saidi jälgimiseks 500 MB salvestus-, turundustööriistu, näiteks SEO ja sotsiaalseid vooge, ning analüüsivahendeid’etendus. Võite isegi oma veebisaidi kaudu müüa, ilma et peaksite tasulisele paketile üle minema – see on nii’s üsna haruldane!

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Noh, teatud mõttes see on. Tasuta plaan sisaldab mõningaid üsna piiravaid piiranguid, mis takistavad teil tõeliselt professionaalse veebisaidi loomist.

3 asja, mida peaksite vabakava kohta teadma

# 1. Sina’Teil on teie saidil kuulutusi

Võimalik, et vabakava suurim puudus on see Weebly reklaamib teie saidil. See on hind, mida maksate tasuta veebisaidi olemasolu eest, ja see on peamine põhjus, miks soovitame valida tasuline pakett.

Te ei saa kontrollida seda, kus reklaam ilmub või kui pealetükkiv see on. Weebly’s kuulutused pole’t super-in-your-face, aga nemad’pole ka päris peen, kas:

weebly hinnakujunduse tasuta paketi kuulutusedweebly hinnastamise kuulutuse näide

Elav sinine vahekaart avaneb kasti kuulutuseks, kui kasutajad selle kohal hõljuvad, ja on kergesti märgatav – eriti kui teie’kasutades minimaalset kujundust või kahvatut värviskeemi!

Ainus viis oma reklaamide eemaldamiseks oma veebisaidilt on minna üle professionaalsele versioonile, mille hind on 16 dollarit kuus.

# 2. Sa saad’Kasutage kohandatud domeeni.

Kui teil pole lubatud oma domeeninime kasutada, tähendab see seda, et teie’Mul on pikk ja mitte eriti meeldejääv veebiaadress. Näiteks see’Vaatan midagi sellist:

mylovelywebsite.weebly.com

Kuigi seda’See ei ole kohutav silmailu, see URL annab teile kohe teada, et see sait on tasuta loodud Weebly abil – see’pole nii meeldejääv kui kohandatud domeen ja võib külastajaid isegi segadusse ajada, millise veebisaidi nad on’uuesti edasi.

Isegi kui maksate oma domeeni eest väliselt, ei saa te seda Weeblyga ühendada’s tasuta plaan.

Selle asemel sina’Peate kasutama personaalset paketti, mis pakub samu funktsioone kui tasuta pakett ja maksab 9 dollarit kuus (või 6 dollarit kuus, kui arveldatakse igal aastal).

Kui sa’brändi loomisel või saidi reklaamimisel ja veebis jagamisel soovite kohandatud domeeni – näiteks mylovelywebsite.com!

# 3. Sa ei tea’t ei saa tasuta kohandatud domeeni.

Weebly peal’s Professionali ja Performance’i aastaplaanid, saate tasuta kohandatud domeeni. Sina’te ei saa seda vabakava alusel kasutada – ja isegi kui maksaksite kohandatud domeeni eest välja, ei teeks te seda’ei saa seda niikuinii kasutada!

Niisiis, kui peaksite uuemale versioonile üle minema?

Noh, kui soovite veebisaiti, mida saaksite näidata, siis on lühike vastus jah. Sa lihtsalt saad’Kui teil on vaja luua edukat kaubamärki’te pole nõus sisse panema paar dollarit kuus.

Kui sa’Kui olete veebimüügis tõsiseltvõetav, siis on hea mõte ka tasulisele plaanile üleminek. Ehkki saate tasuta müüa, ei saa te seda teha’t oma poe toetamiseks samad müügifunktsioonid’kasvu, kui te ei vali paremat plaani.

Kui aga’otsite natuke nalja ja soovite ringi mängida, et näha, kas Weebly’Veebisaidi ehitaja sobib teile, siis olge meie külaline ja nautige tasuta plaani!

Soovitame seda mõelda pigem pikaajalise lahendusena kui tasuta prooviversioonile.

4

Täiendavad Weebly kulud, millest peaksite teadlik olema

Lisaks teie Weebly hinnakujundusplaanile on veel mõned kulud, millest peate enne registreerumist teadma. Need pole’eriti varjatud kulud – nemad’tasub ainult teada saada, et saaksite oma veebisaidi jaoks eelarve korralikult koostada!

# 1. Domeeninimed

Weebly’s domeeninimed tavaliselt maksab see vahemikus 19,95–40 dollarit aastas – hind varieerub sõltuvalt teie valitud domeenist. Weebly’s .com domeenid maksavad 19,95 dollarit aastas, samas kui .shop domeenid maksavad 36 dollarit aastas.

weebly hinnakujunduse domeenidOma domeeni saate osta otse Weeblylt. Mida kauem oma domeeni registreerite, seda vähem maksate.

Soodustust saate, kui registreerite oma domeeni kauem – näiteks kui tagate oma domeeni 10 aastat, siis maksate 19,95 dollari asemel aastas ainult 12,57 dollarit. Pea ainult sind meeles’Maksan pikemate tellimuste eest ette.

Saate Weeblyl üheks aastaks tasuta domeeni’Iga-aastased kutse- ja jõudlusplaanid – pärast seda peate selle eest maksma, et seda oma nimele registreerida.

# 2. Weebly reklaamimine

Kui meiliturunduskampaaniate korraldamine on teie veebisaidi oluline osa’iga päev, siis võiksite kasutada Weebly Promote’i.

See on Weebly’Ettevõttesisene e-posti turundusteenus, mida saate kasutada infolehtede loomiseks, e-kirjade kohandamiseks, avatud pakkumise määrade jälgimiseks ja muuks. See integreerub ja sünkroonitakse automaatselt teie Weebly veebisaidiga, et teie elu lihtsamaks muuta.

weebly hinnakujunduskulusid weebly reklaamidaWeebly reklaam on Weebly’ettevõttesisene turundusriist, mis võimaldab teil e-posti kampaaniaid luua ja saata.

Võite proovida Weebly Promote’i tasuta iga Weebly-paketi abil, kuni kahe e-posti kampaaniaga. Pärast seda sina’Kui soovite rohkem meilisõnumeid saata, peate hakkama maksma Weebly Promote’i eest – plaanid algavad 8 dollarist kuus.

# 3. Rakendused

Weeblyl on tohutu rakenduste keskus, kus saate sirvida ja valida rakendusi, et oma veebisaidile lisajõudu või lõbu lisada. Paljud Weeblyst’s rakendused on tasuta (kokku on umbes 57 tasuta rakendust), samas kui teised on premium, mis tähendab, et nende kasutamiseks peate maksma.

Enamik rakendusi nõuab igakuist tellimist, teised aga lihtsalt ühekordset makse. Rakenduste hind varieerub, kuid enamik jäävad vahemikku 4–50 dollarit. Mõni maksab rohkem – näiteks Google Ads, mille hind algab 150 dollarist kuus – ja paljud võimaldavad teil valida sama rakenduse tasuta või tasulise versiooni vahel.

weebly hinnakujundusega rakenduste keskusWeebly pakub laia valikut nii tasuta kui ka premium-rakendusi

Kõik rakendused on täiesti valikulised ja enamikul neist on tasuta prooviversioonid või tasuta plaanid, nii et peaksite suutma leida oma eelarvele vastavad rakendused.

Weebly hinnakujunduse ülevaade: kokkuvõte

Meie’ve kõndisin teid läbi kogu Weebly’hinnakujundusplaane, uurisid selle lisakulusid ja valgustas tasuta plaani, et näha, kas see ka on’see sobib sulle. Kui dollarimärgid teie silme all keerlevad ja numbrid hägunevad, siis siin’s kiire värskenduskuur…

Weebly plaanid: Korrake uuesti

 1. Tasuta plaan: 0 dollarit igaveseks! Päris helde tasuta plaan, et’mis on kõige tähelepanuväärsem, kui lasete teil oma veebisaidi kaudu müüa, ilma et peaksite uuendama. Kaasas piirangud, näiteks reklaamid ja kohandatud domeenid puuduvad – see on parim mängimiseks.
 2. Isiklik plaan: 9 dollarit kuus, (või 6 dollarit kuus, arveldatakse igal aastal). Sarnased funktsioonid tasuta paketiga (sealhulgas kuulutused), kuid võimalusega ühendada isikupärastatud veebiaadressi jaoks oma kohandatud domeen. Parim isiklike ajaveebide, portfellide või hobisaitide jaoks.
 3. Professionaalne plaan: 16 dollarit kuus, (või 12 dollarit kuus, mille kohta võetakse arve aastas). Odavaim plaan, kui te seda ei tee’t ei soovi, et teie saidil kuvataks kuulutusi. Samuti avate tasuta domeeni, piiramatu salvestusruumi ja paremad müügivahendid. Parim väikeettevõtetele, vabakutselistele ja ettevõtjatele.
 4. Tulemusplaan: 29 dollarit kuus, (või 26 dollarit kuus, aastas arveldatakse). Sellel plaanil on tugev pood keskendunud, see avab funktsioone, näiteks hüljatud ostukorvimeili. See’s on parim plaan veebipoodide ja kiiresti kasvavate ettevõtete jaoks.

Soovitame isiklikku plaani kõigile, kes alustavad väikest veebisaiti – seda’See sobib suurepäraselt isikliku ajaveebi, portfelli või hobide veebisaidi loomiseks.

Professionaalne plaan on see, mida me kõige rohkem soovitame, eriti kui sina’oma veebisaidi jagamise või reklaamimise kavandamine. Kui sa’kui loote saidi, mis esindaks teid, teie ettevõtet, kunsti või tooteid, siis peaksite seda plaani vaatama!

Kui sa’kui soovite veebipoodi uuesti kasutada, soovitame teil vaadata toimivuskava. Sellel on müügitööriistad, mida vajate pood-ettevõtte üles ehitamiseks, laiendamiseks ja toetamiseks, seega ärge andke’t ei tohiks hinnasildilt maha lüüa.

Ehkki me teame, et vabakava on tõeliselt ahvatlev, proovige selle sireenilaulule vastu seista – soovitame seda vaid mängida ja vaadata, kas Weebly sobib teile. Sina’Varsti leian tasuta kava’funktsioonid ja salvestusruum on üsna piiravad.

Lõpuks pidage meeles, et peaksite oma eelarves jätma ruumi teie lisakulude jaoks’võib Weebly kasutamisel tõenäoliselt kokku puutuda. Kolm peamist kulu, mille jaoks peaksite valmistuma, on domeenid, e-posti turundus ja rakendused.

Loodetavasti teie’olete nüüd valmis valima teie ideaalse plaani ja viima teie Weebly veebisaidi unistused reaalsuseks!

KKK

Veebisaidi ehitaja eesmärk on pakkuda teile ausaid andmeid. Seda’Seetõttu viime läbi oma uurimistöö ja saame otsese, isikliku ülevaate. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map