Weebly ülevaade 2020 | 12 küsimust, mida peate esitama


Parim

Parim väikeettevõtetele


Üldine hinnang

4 viiest tärnist

Weebly on parim väikeettevõtete saitide veebisaitide koostaja. Selle pukseerimisredaktor teeb selle kasutamise lihtsaks, kuna funktsioonide ja rakenduste suur valik tähendab, et teie sait saab punši pakkida. Saate Weebly abil luua lihtsa, stiilse ja funktsionaalse saidi, sealhulgas portfellid, ärisaidid, ajaveebid või veebipoed.

Millised on Weebly 3 parimat plussi ja miinust?

Plussid

 • Parim väikeettevõtete veebisaitide koostaja koos kõigi põhitööriistadega, mida peate suurepärase ettevõtte saidi või isegi veebipoe loomiseks.
 • Lahedad kohandatavad mallid – kõik Weebly’Teemad on lihtsad, stiilsed ja reageerivad mobiilile ning saate nende vahel isegi vahetada.
 • Tõeliselt kasulikud SEO juhendid Weebly’is’spikri- ja tugikeskus kodeerimise, märksõnade optimeerimise ja saidi täiustamise nõuannete saamiseks’s paremusjärjestus

Miinused

 • Lohistamise kohandamine on piiratud – kui just teie’olles koodiga kindel (ja tunnete end Weebly koodiredaktori kasutamisel mugavalt), võib Weebly olla lootusvabaduse puuduses pettunud.
 • Puudub isiklik taastamisvalik, nii et kui teie sait kaob teid’olete oma saidi teie jaoks taastamiseks täielikult sõltuv Weebly tugimeeskonnast.
 • ADI-valik puudub – kunstliku disainilahendus (ADI) on koht, kus veebisaidi koostaja kasutab teie edastatud teavet, et luua teile automaatselt sait, säästes teie aega. Weebly abil peate oma saidi käsitsi looma.

Ülevaade

Weebly on suurepäraselt juurdepääsetav veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil luua ilusa saidi ilma, et peaksite kirjutama ühte koodirida.

Selle lohistamise redigeerimise tööriist teeb teie projekti, hobi või väikeettevõtte jaoks veebiaadressi loomisel kerge töö, isegi kui te’oled täielik algaja.

Weebly on kasutajasõbralik ja intuitiivne. See’on piisavalt võimas, et saaksite luua ilusa saidi ilma HTML-i tundmata.

Aga kui sina on mugav HTML-i või CSS-iga, annab Weebly teile võimaluse neid kasutada. Erinevalt konkurentidest veebisaidi ehitajast Wixist on Weeblyl sisseehitatud koodiredaktor, mis võimaldab teil oma saiti ulatuslikumalt kohandada.

Weebly’Funktsioonid, mitmekülgsus ja hinna ja kvaliteedi suhe on teeninud sellelt kasutajate, sealhulgas väikeettevõtete omanike ja ettevõtjate, suurepärase tagasiside.

Nende edulugude lugemiseks klõpsake siin – võite leida neid üsna inspireerivalt.

Weeblyl on praegu üle 40 miljoni veebisaidi, mis töötab umbes 2% (ja kasvab) kõigist veebisaitidest. Loe edasi, et teada saada, miks see nii on’s nii populaarne ja teada saada, kas see’on teie jaoks õige veebisaidi koostaja.

Kas teie jaoks on Weebly õige?

Weebly sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, muutes selle ettevõtjate, alustavate ettevõtete ja väikeste veebipoodide jaoks suurepäraseks valikuks.”

Isegi kui soovite luua isikliku veebisaidi, veebipõhise fotogalerii või isegi sündmuste saidi, on Weebly mitmekülgne ja pakub mitmekesist mallivalikut.

Seal on keerukamaid veebisaitide ehitajaid, kuid Weebly püüab järele jõuda, tutvustades täiustatud funktsioone ja värskendatud kujundusi.

Kõik, mida see teeb, on mõeldud selleks, et aidata kõigi oskuste tasemega kasutajatel luua kiiresti ja valutult nägusaid ja funktsionaalseid veebisaite.

Veebisaidi ehitaja eksperdil saime igapäevaselt inimesi Weeblyt testima ja saime tõesti positiivset tagasisidet. Siin’see on vaid paar asja, mida inimesed ütlesid:

“Redigeerimisekraan on üsna kenasti välja pandud. See’s hea sissejuhatava taseme veebiehitaja.”

“Asjade lisamine oli üsna lihtne, teil oli rakenduste pood, kuhu oli lihtne sisse minna, pidite lihtsalt kirjutama, mida soovite, ja tõmbama selle oma saidile. Sarnaselt funktsioonidega olid need kõik ka väga lihtsad, selle liigutamine lehele oli lohistamine, misjärel oli teksti redigeerimine ka üsna sirgjooneline.”

Üks meie lemmik asju Weebly kohta on see, et see annab teile ruumi kasvamiseks ja õppimiseks. Saate oma saiti redigeerida’kui olete piisavalt enesekindel, saate sellest ideaalse tööriista, kui soovite HTML-i õppida.

See kõik annab Weeblyle palju laiema veetluse, kui selle lihtne lohistatav olemus alguses vihjata võib.

Nagu mainitud, saate seda kasutada isegi veebipoe ehitamiseks (siin’meie üksikasjalik Weebly poodülevaade). Kuid kui teil on oma poe jaoks suuri ambitsioone, siis teie’Teil on parem minna sellise pood-spetsialistiga nagu Shopify. Kui soovite luua veebipoe ja soovite kaaluda rohkem võimalusi, vaadake meie artiklit parimate poodiplatvormide kohta.

Weebly ülevaatevideo

Mängi

Kas Weebly on lihtne kasutada?

“Veebisaidi loomine Weebly abil on sama lihtne kui elementide lehele lohistamine ja lohistamine. Näete, kuidas teie veebisait võtab silme ees kuju.”

Nagu te ehk teate, on Weebly WYSIWYG (‘mida sa näed selle sa ka saad’) veebisaidi koostaja.

See tähendab, et see võimaldab teil luua kogu oma veebisaidi, lohistades elemente (näiteks fotosid, ikoone ja menüüsid) ekraanil olevatele lehtedele, seejärel liigutage neid ümber ja muutke nende suurust, ilma et peaksite ühtegi koodi puudutama.

Weebly ülevaade kasutusmugavusestWeebly abil saate vaadata, kuidas teie sait enne teie silmade kuju muutub’s WYSIWYG toimetaja

WYSIWYG-tööriistade abil näete malliredaktoris seda, mida teie külastaja näeb pärast oma veebisaidi avaldamist. Seal’s WordPressi stiilis pole vaja redigeerimisrežiimi ja eelvaate režiimi vahel edasi-tagasi libiseda, et kontrollida, kuidas teie sait tegelikult välja näeb.

Veebisaidi ehitaja eksperdina tahame meile neid veebisaitide koostajaid oma tempos üles seada. Nagu eespool mainitud, teeme ühe testi, mille abil saame igapäevaselt proovida ehitajaid ja näha, kui lihtne neid leida on.

Palusime neil koostada ülesannete loetelu nende raskuste põhjal ja küsitlesime pärast seda, et arutada, kuidas nad selle leidsid.

Vaatamata intuitiivsele olemusele osutus Weebly eakaaslastega võrreldes tegelikult üsna raskesti kasutatavaks. Wix ja SiteBuilder tulid välja lihtsaimate toodetena, mille Weebly on selgelt keskmine.

Weebly mallide ülevaade – kui head on Weebly kujundused?

“Weebly on hõivatud uute stiilsete kujunduste väljaandmisega, mida saate kasutada professionaalse ilmega veebisaitide loomiseks.”

Weebly oli varem olnud keskpäraste mallide maine ja kasutajad andsid ettevõttele regulaarselt embleeme, et parandada oma disainilahenduste kvaliteeti.

Lõpuks sai Weebly sõnumi. See’on harrastanud oma teemasid ja loonud oma teemagaleriisse rohkem ja paremaid kujundusi.

weebly ülevaade teemade veebisaidi koostajastWeebly teeb kõvasti tööd oma disainilahenduste parendamiseks – nagu sinagi’näete teemagaleriist

Paljud Weeblyst’uuemad teemad reageerivad automaatselt mobiilile. Kui valite ühe neist teemadest, võite olla kindel, et teie sait näeb hea välja, olenemata selle ekraanikuvast’s vaadatud.

Meie’Lisateavet leiate sellest allpool olevast mobiilivalmiduse jaotisest.

Weebly võimaldab teil ka oma saidile juurde pääseda’koodi ühe klõpsuga, kasutades HTML / CSS redaktorit. Nii et teil on võimalus oma veebisaiti ulatuslikult muuta’oma kujundus (või palgake keegi, kes teid abistaks). See’Tore, et see valik on olemas, kui soovite tõesti kohandatud kujundust.

Samuti võiksite kaaluda Weebly teema ostmist, mille on loonud sõltumatu disainer. Vaadake näiteks Mojo malliturgu.

Me ikka arvame Weebly’Suurimal konkurendil Wixil on mitmekülgsemad mallid, kuid Weebly näib seda püüdvat. Meie’Annan teile teada Weebly uutest disainivõimalustest – nii et püsige kursis!

Weebly Mobile’i ülevaade – kas teie sait näeb hea välja telefonides ja tahvelarvutites?

“Weebly võtab automaatselt teie veebisaidi, loob sellest mobiiliversiooni ja annab teile eelvaate.”

Nagu eespool mainitud, Weebly’Viimane teema kujundus reageerib automaatselt mobiilile.

See tähendab, et teie disain kohandatakse iseenesest, et see sobiks teie vaatajatega’ mobiilsed puutetundlikud ekraanid. Sa ei tea’t ei pea midagi enamat tegema, kuid saate mobiiliredaktori abil eelvaate, kuidas teie sait telefonides ja tahvelarvutites välja näeb.

Weebly hostib endiselt mõnda vanemat teemat, mis pole veel arenenud’t pole mobiilile reageeriv, kuid see ei tee seda’See tähendab, et nad võitsid’t puutetundlike ekraanidega töötamine.

Kui sa’otsustasime kasutada vanemat teemat, mis pole’t automaatselt mobiiliks optimeeritud, saate redigeerijas vahetada töölaua- ja mobiilivaate vahel, et kontrollida, kuidas teie sait näeb välja ja töötab erinevates seadmetes.

Ükskõik, mida lisate / eemaldate töölaua või mobiilivaates, sünkroonitakse mõlemad, nii et te ei tee seda’t tuleb kõigepealt redigeerida töölauaversiooni, seejärel korrata sama muudatust mobiiliversioonis (ja vastupidi).

Siiski võitsite’t ei saa luua oma Weebly veebisaidi ainulaadset mobiiliversiooni. Spetsiaalse eraldi mobiiliredaktori olemasolu võimaldaks teil optimeerida mobiilikogemust, ilma et peaksite töölauakogemuses järeleandmisi tegema.

Kas saate oma saidile lisada Weebly rakendusi?

“Kui soovite keerukamaid tööriistu, siis Weebly’s App Center pakub täielikult integreeritud, ühe klõpsuga installimisriistu, mis aitavad teil oma äri laiendada.”

Weebly’s teemaredaktor pakub saidile lisamiseks põhilisi tööriistu, kuid kui soovite keerukamaid tööriistu, siis vaadake Weebly App Centerit.

Weebly püüab oma tööriistu lihtsana ja minimaalsena hoida’on tore, kui teil on võimalus kasutada keerukamaid tööriistu, mille saate oma veebisaidile ühe klõpsuga kinnitada.

Suurepärane näide sellest, kuidas rakendused saavad teie Weebly saiti parendada, on sotsiaalmeedia integreerimine – you saab nüüd oma veebisaidiga ühendada Facebooki messengeri, mis võimaldab teil suhelda oma kasutajatega moodsamal ja tõhusamal viisil!

weebly ülevaade rakenduse keskuse turustLisage Weebly rakenduse keskuses ühe klõpsuga täpsemaid saidi tööriistu

Rakendused jagunevad arvukatesse kategooriatesse, nagu turundus, kommunikatsioon, pood ja sotsiaalsed, ning lisaks üldisematele ‘tööriistad’ (näiteks hinnastabel, akordionikaardid, meeskonna graafikud jms – utiliidid, mis ulatuvad kaugemale kui Weebly pakutavad põhitõed).

Rakenduskeskus otsib teie saidile lisafunktsioonide lisamiseks vajalikku koodi või koodekeid. Rakenduskeskusega on kõik tööriistad Weeblyga automaatselt täielikult integreeritud’s platvorm. Rakenduse lisamiseks oma saidile klõpsake lihtsalt nuppu Lisa.

Rakendusi on ehitanud sõltumatud arendajad, kelle kogu ettevõte on keskendunud oma tööriistade täiustamisele ja teenindamisele. Mõned rakendused on tasuta ja mõned on tasulised.

Enamikul tasulistest rakendustest on tasuta prooviperioodid, nii et saate neile proovi sõita, ilma et peaksite raha kulutama.

Liikmelisuse valikud

“Weebly võimaldab teil luua oma liikmeklubi, kus teil on täielik kontroll selle üle, kes milliseid lehti saab vaadata.”

Weebly’Liikmesuse lüüs on kena valikuline funktsioon. Kui lubate selle, pääsevad ainult teie registreeritud liikmed teatud piiratud lehtedele juurde ja teil on täielik kontroll selle üle, kes mida näeb.

See on teile eriti kasulik, kui soovite luua kursusi õpilastele; jagage privaatset teavet ainult teatud külastajatele; looge mingisugune privaatklubi või lihtsalt blokeerige teatud sisu üldsusele.

Weebly kasutamiseks’Kui olete liikmelisuse loomise tööriist, peate olema vähemalt Weebly Professionali või Performance’i plaani tellija (meie’teil on lähemalt allpool olevatest hinnakujunduskavadest).

weebly ülevaade liikmelisusestMuutke oma sait Weebly abil ainult liikmetele mõeldud klubiks’liikmelisuse loomise tööriist

Vaikimisi ilmub teie saidil registreerimisnupp’s menüüriba. Soovi korral saate luua hüpikakna, mis sisaldab nuppu või linki, et külastajad klõpsaksid, või kuvada nende täitmiseks vorm.

Iga kord, kui uus liige registreerub, olete teie’Saan Weeblylt teatise.

Liikmelisuse funktsioon võimaldab teil ka seda teha luua liikmesusgruppe, ja seejärel kontrollige juurdepääsu teatud lehtedele. Sina’re andis ka pühendunud liikmed’ sisselogimisleht selliste funktsioonidega nagu parooli lähtestamine.

Weebly seda ei tee’t ei lase teil kasutajatel liikmeks saamise eest tasu küsida, kuid olemas on ka kolmanda osapoole rakendus. Tasulised liikmed maksavad alates 9,97 dollarist kuus ja võimaldavad teil PayPali kaudu maksetega kohe ja turvaliselt vastu võtta liikmetele, kes soovivad maksta näiteks veebikursusele juurdepääsu eest teie Weebly saidil.

Kui hea on Weebly abi ja tugi?

“Weebly’redigeerija on üsna lihtne, nii et tõenäoliselt võitsite’t ei vaja sama palju tuge kui keerukamate veebisaidiehitajate puhul – kuid see pakub niikuinii e-posti ja reaalajas vestluse tuge.”

KlienditugiAnalised ressursidVeebiklubi foorum

Weebly klienditugi

Weebly’tugimeeskond on viimase aasta jooksul paremaks muutunud, et aidata teenindada kasvavat kasutajate arvu. See’Hea näha, et see on Weebly jaoks esmatähtis.

Tugimeeskonna juurde pääseb kolmel erineval viisil: 1) tugipiletid (vt allolevat ekraanipilti), 2) otsevestlus ja 3) telefon. Tugipiletitele vastatakse ööpäevaringselt.

Isiklikuma elamuse saamiseks on otsevestlus saadaval esmaspäevast reedeni, Vaikse ookeani tavaaja järgi (PST) kella 18–18 ja laupäevast pühapäevani kella 8–17. PST.

Weebly ülevaade - reaalajas vestlus

Telefonitugi on saadaval kõigi plaanidega. Helistage telefoninumbril 1-844-493-3259 kella 6–18 PST-st. Tugimeeskond asub peaaegu täielikult USA-s.

weebly ülevaade telefonitoest

Teine võimalus on proovida postitada küsimus Weebly’s Facebooki leht või võtke meeskonnaga ühendust Twitteri kaudu.

Weebly juhendaja ressursid

Weeblyl on ka veeb Weebly tugikeskus mis on põhimõtteliselt juhised teenuse kasutamiseks oma veebisaidi loomiseks.

weebly ülevaade veebitoekeskusest

Abikeskuses on videoid, kui soovite teada saada mõnda täpsemat näpunäidet.

Weebly kogukonna foorum

Aastaid pahandasime tõsiasjaga, et Weebly seda ei teinud’Teil pole kogukonna foorumit, samas kui selle rivaal Wix tegi – nüüd see on’s kuni kiiruseni ja minnes tugevuselt tugevusse.

Siit leiate kasutajaid’ lood ja siseringi näpunäited, küsimused ja vastused ning vestlus mõttekaaslastega, kellel on samad probleemid ja ideed kui teil.

weebly kommuunifoorum

Weebly SEO ülevaade – kuidas teie Weebly sait Google’is reastab?

“Weebly sobib suurepäraselt SEO-le (otsimootori optimeerimine) koos kasulike juhendite ja näpunäidetega kõige kohta alates kodeerimise optimeerimisest kuni märksõna tugiteenusteni.”

Meie’olen näinud argumente, mille kohaselt veebisaidi ehitajad töötavad otsingumootorite pingereas väga halvasti.

See on siiski müüt. Google’is on tuhandeid Weebly veebisaite, kes on esimesel lehel positsioonid saavutanud. Meie’oleme ehitanud Weebly veebisaidid, mis on otsingutulemustes kõrgel kohal.

SEO eesmärk on planeerimine, tehnika ja püsivus, kuid see on vajalik’väljaspool selle ülevaate ulatust. Siit leiate meie käepärasest juhendist, millised veebisaidi koostajad on SEO jaoks kõige paremad.

Weebly lubab teil seda teha sisestage kõik SEO põhifunktsioonid, nagu metapealkirjade ja kirjelduste redigeerimine, URL-ide kohandamine ja piltidele altteksti lisamine.

Samuti pakuvad nad teile sihipäraselt loodud SEO-rakendusi, näiteks Positionly (alates 19,99 dollarist kuus) ja MarketGoo (tasuta).

Samuti pidage meeles, et isegi kui teie veebisaiti indekseerivad otsingumootorid, ei tee see seda’t ei garanteeri seda’Olen otsingutulemustes kõrgel kohal.

Külastajate statistika jälgimise alustamiseks saate oma saidil lubada ka Google Analyticsi. Kasutame oma veebisaidi andmete jälgimiseks kogu aeg Google Analyticsit. Google on populaarseim otsingumootori tööriist ja on tõenäoliselt parim andmete jälgimisel, näiteks teie veebisaidi külastajate arv, milliseid veebisaidi osi nad külastavad ja kui kaua nad teie veebisaidil viibivad.

Weebly pakub ka oma veebisaidi statistika juhtpaneeli nimega ‘Sissevaated’ mis jälgib viimase 30 päeva lehevaatamisi ja kordumatuid külastajaid.

Weebly ülevaade statistikastVaata keda’teie veebisaiti külastanud ja kuidas nad sinna said, kasutades Weeblyt’s statistika armatuurlaud

Weebly asendas oma vana analüüsivahendi uuega, mille nimi on Insights, mis pakub teile palju rikkalikku teavet, sealhulgas liikluse, müügi ja turunduse andmed. Samuti pakub see teile paremaid viise andmete segmentimiseks ja võrdlemiseks, et anda oma veebisaidile võimalikult hea ülevaade’etendus.

Weebly Professionali kasutajad saavad natuke täiendavat abi, näiteks teavet teie saidi kohta’s enimkülastatud lehed; otsinguterminid, mida külastajad kasutavad teie veebisaidi avastamiseks; ja suunavad saidid, mis külastajaid teile saatsid.

Soovitame kasutada Google Analyticsi ja Weebly kombinatsiooni’enda jälgimine, et saada võimalikult palju andmeid ja analüüse.

Weebly hosting ülevaade – milliseid hostimis- ja ekspordivõimalusi Weebly pakub?

“Weebly hoolitseb kõigi teie hostimise ja tehniliste vajaduste eest – nii et saate keskenduda oma saidi loomisele.”

Weebly võõrustab teie saiti teie eest, isegi kui teie’uuesti tasuta plaani, nii et te ei pea eraldi hostimise eest maksma.

See haldab teie jaoks kogu protsessi, nii et saate keskenduda oma veebisaidi loomisele ja keskenduda muudele olulisematele asjadele (näiteks elule!)

Weebly hoolitseb ka kõigi tehnilise hoolduse ja turbeuuenduste eest, et tagada teie veebisaidi tõrgeteta toimimine’t ei häkkerite saagiks.

Üks Weeblyst’Suurimad eelised teiste veebisaidiehitajate ees on see, et see võimaldab teil kogu oma veebisaidi ZIP-arhiivifailina alla laadida. Seejärel saate selle importida mõnele muule hostile või veebisaidi koostajale või anda selle veebidisainerile edasi töötada.

weebly vaadata varukoopia eksportiLaadige oma Weebly saidi ZIP-fail alla’s-kood varundamiseks või mujal redigeerimiseks

Weebly hinnakujundusülevaade – kas Weebly Premiumi plaan on investeeringut väärt?

“Weebly abil on lihtne igasuguseid veebisaite üles ehitada ilma ühtegi koodi kasutamata – nii võib see kokku hoida tuhandeid disainerite palkamisel. Ja selle odavaim plaan on täiesti tasuta.”

Seda ei tehta’Weebly abil veebisaidi ehitamine ei maksa sentigi. Tasuta plaan võimaldab teil luua ja avaldada nii palju saite kui soovite ja pakub paljusid vajalikke põhilisi tööriistu ilma lisatasuta.

Mingid tähtajad ega aegumiskuupäevad ei pea muretsema – teie tasuta saidid töötavad seni, kuni Weebly on ümber.

Nii et tasub tasuda premium-plaani uuendamise eest? Absoluutselt.

Kui tellite vähemalt kuus dollarit kuus, saate tasulise plaani (isiklik, professionaalne või jõudlus), mis tagab teile juurdepääsu Weeblyle’veebisaitide loomise tööriistade täielik komplekt ja esmaklassiline tugi.

Weebly’s Isiklikud, professionaalsed ja jõudlusplaanid maksavad vastavalt 6, 12 ja 26 dollarit kuus, kui maksate igal aastal üheaastase kava alusel.

Nemad’võrreldes ülejäänud turuga on see suhteliselt odav ja see on üks põhjusi, miks see sai meie uuringutest nii hea hinna ja kvaliteedi suhtega hinde.

Siin’s, mida saate iga kava alusel:

Weebly hinnakujundusKlõpsake Weebly nägemiseks’hinnakujundusplaanid üksikasjalikult

Nagu mainitud, maksavad need hinnad, kui registreerute terveks aastaks. Kui sa’d pigem maksavad kuude kaupa, hind tõuseb pisut. Weebly pakub ka kuue- ja kaheaastaseid võimalusi.

Sõltuvalt teie tellitavast kavast ja tellimuse pikkusest võiksite kokku hoida 11–50%. Mida kauem pühendute, seda järsem on allahindlus:

Weebly hinnakujundusplaanid1 kuu ($ / kuu) 1-aastane ($ / kuu) kokkuhoid (%)IsiklikProfessionaalneEtendus
9 dollarit6 dollarit33%
16 dollarit12 dollarit25%
29 dollarit26 dollarit10%

Nagu näete, seal’Aastaplaanile pühendumisega on palju võita!

Professionaalsed ja jõudlusplaanid on mõeldud kasutajatele, kes soovivad luua tervikliku veebipoe ja korraldada täpsemaid turunduskampaaniaid. Vaadake meie Weebly poodide ülevaadet, et teada saada, kuidas see konkureerib poodkonkurentidega.

See’tasub ka meeles pidada, et väliseid domeene ei saa Weeblyga ühendada’s Vaba plaan. Selle jaoks sina’Ma pean isikliku plaani eest maksma. Kui soovite oma veebisaidi reklaami tasuta teha, siis teie’Pean uuendama Weeblyle’s Professionaalne plaan.

Weebly ülevaate kokkuvõte – kas Weebly on teie jaoks õige veebisaidi koostaja?

Meie Weebly ülevaade oli kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map