17 doplnkov Facebook pre integráciu WordPress

Sledovanie sociálnych médií je mimoriadne dôležitým aspektom udržiavania úspešného blogu alebo webovej stránky. Program WordPress obsahuje množstvo doplnkov, ktoré vám pomôžu rozšíriť váš sociálny fanúšik po sledovaní pomocou množstva služieb a doplnkov.


Facebook má viac ako miliardu používateľov.

Ako to môžete využiť na zlepšenie prevádzky svojich webových stránok a zvýšenie čitateľstva?

Existuje množstvo doplnkov, ktoré pridávajú rôzne prvky Facebooku do vášho WordPress. Na svoje webové stránky WordPress môžete pridať počítadlo rád, skrinku na obsah na Facebooku, zľavu na facebooku na možnosť „Páči sa mi“.

Potrebujete pomoc s vývojom vlastného doplnku WP?
WHSR je teraz partnerom spoločnosti Codeable.io a pomáha používateľom, ktorí potrebujú profesionálne služby vývoja / prispôsobenia WP.

Ak chcete získať ponuku zadarmo, vyplňte tento formulár žiadosti.

Pozrime sa na niekoľko doplnkov, ktoré by vám mali pomôcť pri integrácii Facebooku do vašej webovej stránky WordPress.

# 1: Ultimate Facebook

Ultimate1

Pravdepodobne najlepší doplnok na integráciu Facebooku do vašej webovej stránky WordPress. Tento doplnok sa používa na prihlásenie pomocou Facebooku a umožňuje používateľom zaregistrovať sa na Facebooku. Členský profil WordPress môže byť automaticky vyplnený údajmi uloženými v profile používateľa na Facebooku.

Doplnok ponúka jednoduché automatické uverejňovanie. Tlačidlá Komentáre, Páči sa mi a Poslať môžu byť ľahko pridané na vaše stránky WordPress s minimálnym úsilím. Doplnok má všetky možné možnosti prispôsobenia, ktoré je možné umiestniť Like & Odosielajte tlačidlá na príspevky, stránky, vlastné typy príspevkov alebo pomocou dostupných krátkych kódov.

Ultimate2

Na integrovanie udalostí a albumov môžete pridať widgety, ako sú krabice a krátke kódy. Informačný kanál aktivity možno použiť na zobrazenie posledných aktivít na vašom webe a funkciu posledných komentárov na zobrazenie komentárov Facebooku na vašom webe.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 3: Jednoduchý tvorca fanpage a propagácie na Facebooku

povýšenie

Používate Easy Facebook Page Builder na vytváranie vlastných fanúšikských stránok priamo prepojených s vašou stránkou WordPress. Doplnok má funkciu nazvanú Zdieľať bránu, ktorá zobrazuje obsah webových stránok iba v prípade, že používateľ už zdieľal váš blog alebo web. Pomocou tohto doplnku môžete spravovať stávky Facebooku & darčeky. Pridajte si Facebook, ako napríklad, zdieľajte, sledujte a odosielajte tlačidlá kdekoľvek na vašom webe.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 5: Facebook Vírusová ochrana obsahu

FBAPPsetings

Ak chcete ponúknuť prémiový obsah niekoľkým vybraným osobám, pozrite sa na tento doplnok. Môžete si podmieniť prístup k svojmu obsahu akémukoľvek návštevníkovi výmenou za spojenie s webovými stránkami pomocou účtu Facebook. Môžete tiež nastaviť vlastnú správu, ktorá sa zobrazí na časovej osi používateľa Facebooku.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 7: jQuery Facebook Wall WordPress

walljquery

Ďalší doplnok Facebook, ktorý zverejní váš informačný kanál na Facebooku, fotografie, albumy a udalosti na vašom webe WordPress. Doplnok môže zobraziť galérie vo svetelnom boxe. Úžasná funkcia tohto doplnku umožňuje všetku eskortnú interakciu na Facebooku s fotografiami a príspevkami, ako sú komentáre a hodnotenia.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 9: Zľava pre záľuby

Disclikes

Šikovný malý doplnok, ktorý vám pomôže získať obľúbenosť. Ak prevádzkujete internetový obchod, musíte zistiť, čo vám môže tento doplnok urobiť. Svoju expozíciu na sociálnych sieťach na Facebooku môžete zvýšiť poskytnutím zľavy na produkty po prijatí určitého počtu hodnotení „Páči sa mi“ na Facebooku. Lákajú tak potenciálnych zákazníkov, aby sa im vaša stránka páčila v nádeji, že nakoniec dostanú zľavu.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 11: Facebook Survivor

Prihlásiť sa

Úžasný doplnok, ktorý poskytuje prihlasovaciu funkciu Facebooku návštevníkom, ktorí sa chcú zaregistrovať na vašom webe WordPress. Svoje príspevky môžete ľahko propagovať pomocou Facebooku jediným kliknutím.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 13: Tlačidlo Like Facebook

fabbutton

Pridajte na svoj blog WordPress tlačidlá Páči sa mi a Sledujte Facebook najjednoduchším možným spôsobom. Môžete si vybrať, kam umiestniť toto tlačidlo buď za alebo pred obsahom. Alebo by ste ho mohli umiestniť kdekoľvek s krátkym kódom. Doplnok vám tiež pomôže zmeniť štandardný obrázok na vlastný.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 15: Členovia Facebooku

Crunchify

Riešenie pre správcov webových stránok, ktoré pomáha prilákať hodnotenie „Páči sa mi“ pre ich stránky Facebook prostredníctvom svojich webových stránok. Pomocou tohto doplnku môžete na svoje stránky WordPress ľahko pridať odporúčanie Facebooku a podobné políčko.

Viac informácií & K stiahnutiu

# 17: IK Facebook Plugin

Ľahko použiteľný doplnok pre web WordPress, ktorý umožňuje pridať informačný kanál verejnej stránky Facebook s krátkym kódom alebo miniaplikáciou. Pridajte tlačidlá Páči sa na akúkoľvek pozíciu na vašom webe WordPress. Zobrazte fotogalériu poháňanú Facebookom, sekcie s komentármi a udalosti na Facebooku s dokonalou ľahkosťou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map