2015 İçin Spor Salonları ve Fitness Merkezleri için 18 Harika WordPress Teması

Yılın bu zamanında spor salonuna düzenli olarak vuracak kararlar veren birçok insan var. İnternet gücüyle spor salonu / fitness merkezinizi ilan ederek spor salonunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir zaman olurdu, bu yüzden burada WordPress spor salonu web siteleri için birkaç tema.


Symetrio

7

Symetrio, yan fitness profesyonelleri boyunca çalışan spor meraklıları tarafından herhangi bir fitness endüstrisi işinin çevrimiçi platformuna en iyi şekilde hizmet etmek için tasarlandı ve geliştirildi.

Bu tema bir spor salonu, fitness kulüpleri, sağlık merkezleri, kişisel antrenörler ve diğer spor etkinliği web siteleri için çalışır. Bu temanın özellikleri arasında sınıflar, zaman çizelgesi / program, etkinlikler, çalışma saatleri, paralaks arka planı, 3 farklı blog düzeni ve kullanışlı kısa kodlar ve widget’lar bulunmaktadır.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: 58 $

Şeklinde

8

In Shape teması, egzersiz günleri, yoğunluk, çalışılan kaslar, egzersiz seviyesi vb.Gibi ayrıntılarla bir program oluşturmanıza izin veren bir egzersiz modülü gibi fitness endüstrisi için özel olarak yapılmış birkaç araca sahiptir..

InShape ayrıca antrenmanları takip etmeyi kolaylaştıran bir takvimle entegre eder. Bu çeviri hazır temasını HTML5 kaydırıcısı, yapışkan gezinme menüsü, Mega Menü, gelişmiş SEO seçenekleri ve etkili iletişim formlarıyla birlikte kullanın.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Spor Salonu Rehberi

4

Spor Salonu Rehberi temanın adı spor salonları ve fitness merkezleri için bir tema önerebilir gibi, spor salonu kullanıcıları eğitmek ve takip etmek için bir araç olarak kullanılabilir. Spor salonu kullanıcısı sınıf sayısını yönetebilir ve spor salonu olanaklarını izleyebilir. Bu tema paketi galeri yönetimi, kaydırıcı içerir & kenar çubuğu yönetim araçları ve bir sayfa oluşturucu.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: 58 $

Jimnastik salonu

2

Fitness merkezleri ve spor salonları için temiz, retinaya hazır, duyarlı WordPress teması. Bu tema paketi yaşam süresi desteği, çeviri hazırlığı, zaman çizelgesinde yerleşik, katman kaydırıcısı ve bir ön uç sürüklemesi içerir & açılan sayfa oluşturucu.

Bu tema 6 yazı biçimi, 3 portföy tek sayfa stili, 4 düzen stili, 40 farklı özel öğe ve özel kısa kod sağlar.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Power Gym

5

Power Gym, spor salonları ve fitness merkezi web sitelerine adanmış bir başka premium WordPress temasıdır. Bu arama motoru dostu tema, arka planları, metin renklerini, widget bölümlerini ve hemen hemen her şeyi değiştirmek için güçlü bir özel yönetici paneli ile birlikte gelir. Bu temanın işlevselliği programlar, eğitmenler, fotoğraf galerileri tarafından sağlanmaktadır. Power Gym tamamen duyarlı.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: 58 $

Fitness

8

Fitness, spor salonları ve fitness kulüpleri için özel olarak oluşturulan çok popüler bir premium WordPress temasıdır. Ayrıca diş hekimleri, doktorlar ve herhangi bir hizmet işi için ideal çevrimiçi platformu sağlayabilecek bir tema olarak ilan edilir. Bu tema paketi, sayfa şablonları, galeriler, kısa kodlar, yazı biçimleri ve renk seçici gibi çok sayıda tema seçeneği ile yüklenir.

Bu tema yeni Twitter gömme, tırnak, ses çalar dahil en iyi SEO uygulamaları ile inşa edilmiştir & videolar. Başlamanıza yardımcı olması için XML verilerini içe aktarabilirsiniz. Özel bir yazılı yazı oluşturmak, eğitmeniniz için açılır menüden seçim yapmak, personel üyeleri, eğitmenler eklemek ve tüm medya formatlarının harika bir web sitesi çalıştırmasını sağlamak için Course Creator’ı kullanabilirsiniz..

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Fitness

3

Fitness merkezleri ve kulüpler için harika bir tema. Bu arama motoru dostu tema sınırsız renk paleti, bir atlıkarınca kaydırıcısı ile yüklenir & Revslider, sınıf / zaman çizelgesi seçenekleri, filtrelenebilir eğitmenler sayfası, 8 özel widget, duyarlı bir tasarım ve tamamen özelleştirilebilir öğreticiler.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Spor Dalları & hayat

7

Spor Dalları & Hayat premium bir fitness ve spor salonu temasıdır. Bu tema spor kulüpleri ve egzersizle ilgili diğer etkinlikler için de geçerlidir. Tema paketi sınıflar, zaman çizelgeleri, referanslar ve eğitmenler için seçenekler sunar. Bu tema arama motoru dostu, google yazı tipi seçenekleri ile geliyor ve çeviriye hazır. Bir alt tema sürümü de var.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Spor Salonu Üssü

11

Gym Base, spor kulüpleri, fitness merkezleri ve spor salonları için minimalist bir temadır. Bu tema paketi, ayrıntıları içeren filtrelenebilir portföyü, bir zaman çizelgesi sayfasını, haritaları içeren iletişim sayfasını ve bir iletişim formunu içerir. Bu tema, 50’den fazla sayfa oluşturucu bileşeni, tek tıklamayla demo içe aktarıcı, geniş renk şeması, 800+ yazı tipi seçeneği ve WPML uyumluluğu ile bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Daha fazla detay & İndirilenler | Fiyat: $ 48

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me