GetSocial Sosyal Medya WordPress Paylaşım Eklentisi – Bir Gözden Geçirme

Bloglarınızın neden sosyal medyada daha fazla paylaşılmadığını hiç merak ettiniz mi? Gönderileriniz son derece iyi yazılmış ve bilgilendirici bile olabilir.


Giriş – Sosyal Medya Markası

Hikayelerin orman yangını gibi yayıldığı günümüzün sosyal medya dünyasında, bir işletmenin mümkün olan en iyi imajını yansıtması çok önemlidir. Bu sosyal medya markalaması ile mümkündür. İnsanlar artık bir tüzel kişiliğin sosyal hesaplarına geçmişte olduğundan çok daha fazla atıfta bulunuyorlar. Bu bir fırsatı temsil eder ve sosyal medya paylaşım eklentileri, sosyal medyadaki herhangi bir işletme için harika bir marka oluşturmaya doğru uzun bir yol kat edecektir..

İyi sosyal marka, sosyal ağ web sitelerinden gelen iyi trafiğe dönüşür. Bu, blogunuz için daha büyük bir okuyucu kitlesiyle sonuçlanır.

WordPress İçin Sosyal Medya Paylaşımı Eklentisinde Beklenecek Özellikler

  • Sosyal medya bir dizi popüler web sitesini kapsar, bu nedenle herhangi bir eklentinin bir dizi sosyal medya web sitesini ele alması gerekir.
  • Sosyal medya paylaşım düğmelerinin yerleştirilmesi. Yayınınızın beklediğiniz kadar paylaşılmamasının basit bir nedeni, web sitenizdeki paylaşım düğmelerinizin sınırlı erişilebilirliğidir. Yerleşimleri, web sitesi tasarımı veya bazı süslü özelliklerle gizlenemez. İdeal olarak, herhangi bir paylaşım düğmesi için en iyi yerleşim, en erişilebilir konumdur. Normalde, sosyal medya paylaşım eklentileri paylaşım çubuklarını içeriğinizin üstüne, altına ve yanına konumlandırabilir. Paylaşım çubuklarının farklı yönleri vardır; yatay, dikey ve hatta hareketli paylaşım çubukları olabilir.
  • Temiz, modern ve şık simge çubukları & web sitenizle uyumlu olan düğmeler. Düğmelerin boyutu ve görünümü web sitesinin tüm görünümünü değiştirebilir.
  • Web sitenizi paylaşan kişi sayısını, satış dönüşüm oranını, yeni ziyaretçilerin kaynağını vb. Ölçmek için Sosyal Medya Analizi. Bu, güçlü ve zayıf yönlerinizi değerlendirmenize ve her ikisinde de.
  • Adres Çubuğu Takibi, URL’nizi kopyalayıp paylaşan varsa bunu bileceksiniz.
  • Ardından, belirli bir eklenti için, belirli bir süre işlem yapılmaması, kullanıcının bir gönderiye yorum yapması veya kullanıcının bir öğe satın almasıyla tetiklenen paylaşım seçenekleri oluşturan birkaç özellik vardır..
  • Yorumları entegre etmenize, siteleri sosyal medya platformlarında takip etmenize ve içeriği kilitlemenize yardımcı olan birkaç sosyal medya eklentisi vardır.

GetSocial

Statista.com’a göre, şu anda yaklaşık 2 milyar sosyal medya kullanıcısı var ve bu sayının takip eden yıllarda kuzeye gitmesi bekleniyor. Bu işi sizin için yapabilen birçok ücretsiz eklenti var, ancak bugün GetSocial eklentisini inceleyeceğim.

GETSOCIAL

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me