Як локально встановити WordPress на комп’ютерах Windows або Mac

Без сумніву, WordPress – найпопулярніша система управління контентом як для любителів, так і для професійних веб-майстрів. Він має 25,4% усіх веб-сайтів у світі, а також понад 76,5 мільйонів блогів з 2004 року.


Завдяки неперевершеній популярності, більшість веб-хостингових компаній пропонують додатки для встановлення WordPress в один клік прямо з панелі керування – що дозволяє користувачам розпочати створення сайту протягом декількох хвилин.

Цей процес працює, встановивши WordPress прямо на ваш веб-сервер. А оскільки він розміщений в Інтернеті, ви можете отримати доступ до інформаційної панелі з будь-якого місця, якщо у вас є інтернет.

Звичайно, можливість доступу до вашого сайту WordPress з будь-якого пристрою зручна, але встановлення CMS локально на комп’ютер також має деякі переваги:

 1. Точне тестування швидкості – тестування вашого веб-сайту без залежності від підключення до Інтернету допоможе вам точно розширити його
 2. Персональне резервне копіювання – Розробка та розробка сайту на місцевому рівні також означає, що ви завжди готові до особистого резервного копіювання.
 3. Кращий процес дизайну – Використання WordPress в режимі офлайн дозволяє вносити зміни в дизайн, не впливаючи на досвід живих відвідувачів.

Потрібна допомога зі створення вашого сайту WordPress?
Зараз WHSR є партнером Codeable.io для надання допомоги користувачам, які потребують професійних сервісів розробки / налаштування WP.

Щоб отримати безкоштовну пропозицію, заповніть цю форму запиту.

Щоб встановити WordPress на комп’ютер з ОС Windows або Mac, дотримуйтесь інструкцій нижче:

Встановлення WordPress на ПК з Windows

Щоб встановити WordPress на ПК з Windows, потрібно використовувати програму під назвою WAMP, яку можна завантажити з їх офіційний веб-сайт.

Зверніть увагу, що WAMP доступний у двох версіях – 64-бітної та 32-розрядної. Щоб знати, яка версія сумісна з вашим ПК, перейдіть до пункту «Пуск» > Налаштування > Система > Про (для користувачів Windows 10) або Пуск > Запустіть, введіть “sysdm.cpl” та натисніть на вкладку “Загальні”.

ос

З’явиться повідомлення про натискання кнопки завантаження відповідної версії. Вперед та натисніть «завантажити безпосередньо», щоб продовжити.

завантаження безпосередньо

Після завершення завантаження продовжуйте встановлення, дотримуючись інструкцій на екрані. Прочитайте все уважно оскільки WAMP має дуже специфічні вимоги до правильного встановлення. Нижче наведено кілька порад:

 1. Запустіть інсталятор з правами адміністратора (клацніть правою кнопкою миші > “Запустити від імені адміністратора”).
 2. Переконайтеся, що у вас є оновлені пакети, що перерозподіляються VC9, VC10, VC11, VC13 та VC14. Посилання для завантаження на них містяться в програмі установки.
 3. Закрити Skype перед встановленням та використанням WampServer.
 4. Вимкнути IIS.
 5. Встановіть WAMP в кореневий каталог вашого основного локального диска. Наприклад, каталог встановлення повинен знаходитись у “c: \ wamp \”, якщо Windows встановлено на локальному диску (“C:”).
 6. Не забудьте встановити прапорець “Створити піктограму робочого столу”, щоб ви могли пізніше отримати доступ до WAMP.

Коли вас попросять вибрати ваш браузер за замовчуванням, пам’ятайте, що вам потрібно перейти та знайти .exe файл. Хорошою стратегією є клацання правою кнопкою миші на ярлику робочого столу браузера, натисканні “Властивості” та перейти на вкладку “Ярлик”. Розташування файлу .exe має знаходитись у полі “Ціль”.

Після успішної установки та запуску WAMP, знайдіть піктограму «W» в області повідомлень на панелі завдань. Якщо ця піктограма червона, це означає, що WAMP-сервер наразі перебуває в автономному режимі. Зелений, з іншого боку, означає, що сервер повністю онлайн. У такому випадку тепер ви можете отримати доступ до свого сервера, ввівши у своєму веб-браузері “localhost” або 127.0.0.1. Ви також можете залишити кнопку «W» та натиснути «Localhost».

На головній сторінці інформації про WAMP натисніть «phpMyAdmin» у розділі «Інструменти». Це дозволить вам керувати та створювати базу даних для встановлення офлайн WordPress. Крім того, ви можете ввести http://127.0.0.1/phpmyadmin/ у свій веб-браузер.

Щоб створити нову базу даних в phpMyAdmin, перейдіть до “Бази даних” у головному меню. Ви можете використовувати будь-яке ім’я, яке вам подобається, але краще використовувати щось ідентифікуюче, наприклад “wordpress-local”. Зверніть увагу, що ім’я бази даних не відрізняється від регістру.

Встановлення WordPress

Наступним кроком є ​​завантаження WordPress з їхніх головний веб-сайт. Пам’ятайте, що завантаження відбувається у форматі стислої папки. Вам потрібно лише витягнути папку WordPress у підкаталозі “www” WAMP. Наприклад, якщо ви встановили WAMP в “C: \ wamp \”, ви повинні витягнути папку WordPress у каталозі “C: \ wamp \ www \”.

Щоб завантажити WordPress, перейдіть за адресою http: // localhost / wordpress /. Спочатку вам буде запропоновано, що вам потрібен файл “wp-config.php”. Для продовження просто натисніть «Створити файл конфігурації».

create-wp-config-1

Закінчивши, ви можете приступити до встановлення WordPress так само, як і з веб-хостинговою платформою. Просто не забудьте використовувати “localhost” як хост бази даних та використовувати правильне ім’я бази даних, яке ви вказали раніше. Якщо мова йде про ваше ім’я користувача MySQL, використовуйте корінь і залиште пароль порожнім.

create-wp-config-3

Встановлення WordPress на комп’ютері Mac

Нарешті, установка WordPress на Mac PC включає ті ж дії. Але замість того, щоб використовувати WAMP, вам потрібно використовувати інше програмне забезпечення, відоме як MAMP. Як і колишній, ви можете завантажити це прямо з їхніх офіційний веб-сайт.

болото

Встановивши MAMP, переконайтеся, що налаштуйте додаток, щоб спочатку використовувати порт Apache 80 та порт MySQL 3306. Це дозволяє запустити ваш локальний веб-сайт за допомогою адреси http: // localhost. Просто перейдіть до Налаштування > Порти, а потім введіть правильні значення.

болоти-порти

Просто пам’ятайте, що вам потрібно створити Апач сервер, тому переконайтеся, що цей параметр виділено під час створення коріння документа. Потім можна запустити сервери Apache та MySQL за допомогою головного додатка.

Щоб створити нову базу даних з MAMP, натисніть «Відкрити стартову сторінку» та перейдіть до «phpMyAdmin». Звідти ви можете виконати аналогічні кроки з підручника WAMP, як показано вище.

Висновок

Установка та використання WordPress на місцевому рівні має численні переваги. Просто не забудьте дотримуватися вказівок вище дуже обережно щоб забезпечити успішну установку.  

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map