Як створити галерею зображень після публікації на WordPress

Створення прекрасного веб-сайту WordPress – це не ракетна наука.


Так само, як кожен власник сайту має унікальний набір цілей, WordPress-сайти мають нескінченну можливу конфігурацію. І як користувач WordPress, ваша головна мета – визначити ідеальне поєднання плагінів, вмісту та варіантів стилізації для справді переконливого користувацького досвіду.

У цій публікації ми розглянемо найкращі способи приправити ваші публікації галереями зображень.

Перейти до:

Давайте тріщимо!

Спосіб №1: Використання FooGallery

Якщо є одна річ, якій громада WordPress повинна бути вдячна, це безкоштовне сховище плагінів, яке дозволяє легко інтегрувати корисні функції у свій сайт.

FooGallery – один з найпопулярніших плагінів, який можна використовувати для створення галереї зображень після публікації. Це дозволяє створювати красиві, мобільні чуйні галереї та готові до сітківки галереї, не записуючи жодного рядка коду.

Найшвидший спосіб встановити FooGallery – через інформаційну панель WordPress. Перейдіть до плагінів > Додайте Нове, введіть “FooGallery” та натисніть кнопку Встановити.

Після установки та активації ви можете розпочати створення своєї першої галереї, натиснувши FooGallery > Додати галерею.

Вставте заголовок, який допоможе вам визначити, про що йдеться у галереї. Це не буде видимим для користувачів, тому не соромтесь використовувати будь-яку назву.

Щоб додати фотографії до своєї галереї, натисніть Додати медіа у розділі “Елементи галереї”..

Слід створити звичний інтерфейс, у якому ви можете вибрати зображення з медіатеки або завантажити нове, натиснувши вкладку Завантажити файли..

Додаючи зображення у вашу галерею, зверніть увагу на підпис і назву файлу зображення, оскільки ви можете вибрати два зображення, коли користувачі наведіть на них курсор.

Вибір шаблону

Завантаживши всі потрібні зображення, продовжуйте та відрегулюйте налаштування, як вважаєте за потрібне. Почніть з вибору шаблону для вашої галереї.

Шаблон по суті диктує, як буде відображатися ваша галерея.

Наприклад, шаблон Відповідна галерея зображень показує всі зображення у вигляді сітки, яка автоматично регулюється залежно від розміру екрана:

З іншого боку, шаблон програми перегляду зображень відображає по одному зображення одночасно, надаючи користувачам кнопки навігації:

Зауважте, що решта доступних налаштувань залежать від вашого шаблону. Деякі з налаштувань, які ви можете знайти, – це вирівнювання галереї, розмір мініатюр, ефекти наведення курсора, проміжок сітки, плагін лайтбокса тощо.

Не соромтеся грати з цими налаштуваннями, поки не досягнете бажаного вигляду. Хороша стратегія – відкрити галереї на одній вкладці, а на іншій – тестову сторінку.

Це призводить до наступного кроку – додавання галереї зображень до публікацій.

Вставлення галерей у повідомлення

В основному є два способи додати галереї зображень до вашого вмісту: за допомогою короткого коду та через редактор повідомлень WordPress.

Щоб знайти короткий код для певної галереї, перейдіть до FooGallery > Галереї з приладової панелі. Клацніть на короткий код, щоб автоматично скопіювати його у буфер обміну.

Далі просто вставте короткий код у зону вмісту будь-якої публікації чи сторінки. Якщо він працює, ви повинні побачити порожній заповнювач галереї з коротким кодом, відображеним внизу.

Не хвилюйтеся – заповнювач не відображає, як виглядатиме галерея при завантаженні фактичної сторінки.

Інша альтернатива – вставити галереї прямо в допис або сторінку. На інформаційній панелі WordPress відкрийте сторінку або публікацію, яку ви хочете використовувати, і натисніть кнопку Додати FooGallery в редакторі.

Це відкриє вікно “Вибрати галерею”, де ви можете знайти всі доступні галереї, якими ви можете скористатися. Ви також можете створити нову галерею з нуля тут.

Щоб додати галерею, натисніть на ескіз і натисніть кнопку Вставити галерею.

Якщо ви не можете знайти галерею, яку ви хочете використовувати, можливо, ви просто створили її на окремій вкладці. У такому випадку просто натисніть кнопку Перезавантажити, щоб оновити вікно.

Покращення FooGallery

Розширюваність – одна з найбільших переваг FooGallery. Перейшовши до FooGallery > В налаштуваннях ви можете змінити кілька аспектів того, як працює плагін.

Наприклад, на вкладці “Зображення” ви можете налаштувати якість мініатюр галерей до 100.

Нарешті, FooGallery підтримує ряд різних легких розширень, що додають функціоналу. Ви можете переглянути магазин розширень, перейшовши до FooGallery > Розширення.

Спосіб №2: Створення галерей без плагінів

Якщо вас не захоплює ідея використання плагінів для всього, ви можете замість цього використати вбудовані функції WordPress.

Щоб створити галереї після публікації без плагінів, перейдіть до редактора повідомлень WordPress і натисніть Додати медіа.

Звідти виберіть параметр «Створити галерею» та виберіть зображення, які ви хочете використовувати.

Після того як ви вибрали всі зображення, натисніть кнопку Створити нову галерею.

Це відкриє вікно редагування галереї, де ви зможете вказати порядок зображень, кількість стовпців, які ви хочете використовувати, та розмір галереї.

Не забудьте написати підпис для кожного зображення, щоб дати користувачам трохи контексту. Ви також можете змінити поведінку зв’язку кожного зображення.

Установіть це на “Нічого”, якщо ви не хочете, щоб ваша галерея була інтерактивною.

Спосіб №3: Інші альтернативи плагінів

Зараз ми дослідили два найпопулярніші варіанти додавання галереї після публікації до публікацій WordPress.

Щоб забезпечити вам ще більшу гнучкість, ось кілька інших альтернатив FooGallery ви можете розглянути:

Портфоліо Галерея величезних IT

Сайт: www.imagely.com/nextgen-gallery/; Ціна: Безкоштовно / $ 69

За активними установками галерея NextGEN знаходиться на самому верху з понад 1 мільйоном користувачів. Єдиною причиною, чому FooGallery представлений у цій публікації, є його круті ціни. Він також має більш детальний розділ налаштувань, який може трохи заплутати нових користувачів. Тим не менш, це міцний плагін, який може допомогти вам створити красиві та чуйні галереї.

Instagram Feed WD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map