Kuidas käivitada WordPressi ajaveeb

Contents

Looge WordPressis 10 lihtsa sammuga ajaveeb

kuidas alustada WordPressi ajaveebi esiletoodud piltiWordPress võib olla täiuslik platvorm ajaveebide pidamiseks, kuid alustamine võib hirmutada – just see on põhjus, miks me seda teeme’siin uuesti. Jätke oma mure maha, sest me näitame teile, kuidas oma WordPressi ajaveebi üles ja käima panna.


Miks on WordPress nii ideaalne igasuguse kuju, suuruse ja teemaga ajaveebide jaoks? See’s an avatud lähtekoodiga platvorm, see tähendab, et teil on täielik kontroll oma saidi üle – kohandamine, kood, sätted ja muu on teie käes.

Mitte ainult, WordPress oli algselt loodud blogimiseks, ja seda pole’t kaotas selle fookuse ka siis, kui see oli’on kasvanud üheks võimsamaks platvormiks veebis. Seal’s ei saa eitada WordPressi populaarsust’ võimsus ja paindlikkus on loodud – tegelikult, WordPress kasutab nüüd üle 30% Interneti saitidest!

Suur jõud võib tulla suurte peavalude ja pettunud karjumisega, aga meie’uuesti siin, et veenduda, et see ei lähe’ei juhtu – sina’sa armastad oma WordPressi ajaveebi seadistamist, sest sa’oleme saanud teie eksperdid teie poolel!

Kui sa’Kui teil pole aega, siis ei pruugi WordPressi ajaveebi loomine olla teie jaoks parim valik. Veebisaidi koostaja abil saate saidi elada vaid mõne tunniga, nii et kui see kõlab teie tänaval rohkem, vaadake meie parimate blogimisplatvormide ülevaadet.

See juhend juhendab teid igal sammul, mida peate tegema saate WordPressis hõlpsalt oma ajaveebi luua.

Lase’Alustame, kas peaksime?

1

Osta oma ajaveebile domeeninimi

Kui teil on juba domeen, siis õnnitleme teid – võite otse edasi liikuda teise sammuni: registreeruge WordPressi hostiteenuse pakkuja juurde. Head lugemist!

Esimene asi, mida teha, on haarata endale domeeninimi. Domeenid on olulised, kuna seda kasutavad inimesed teie ajaveebi otsimiseks – näiteks on meie domeeninimi sitebuilderexpert.com.

Teil on vaja domeeninime, kuna see toimib teie saidina’ainulaadne identiteet – ühelgi kahel saidil ei saa olla sama domeeni. Mõelge sellele nagu oma ajaveebile’sõrmejälge või telefoninumbrit, muutes selle hõlpsaks leidmise ja äratundmise ning aidates sellel teistest ajaveebidest silma paista.

See on lõbus esimene samm, kuid siiski’See on ka suur otsus – kui teie ajaveeb on teie laps, siis on selle nime valimine üsna oluline! Kui sa’kas soovite muuta blogimise veebiettevõtteks, siis olete teie ise’Peate mõtlema kutsenimetusele, mis köidab lugejaid.

Allpool on toodud mõned reeglid, mida saate järgida, et veenduda oma domeeni edukuse seadistamises:

Parimad näpunäited oma domeeni valimiseks

 • Hoidke see lihtne – soovite, et teie domeeninime oleks lihtne leida. Don’t liiga keeruliseks, püüdes olla “erinevad.”
 • Muutke see lühikeseks ja käredaks – teie domeeninimi peab olema meeldejääv!
 • Don’Ärge kasutage numbreid ja sidekriipsusid, kui saate sellest abi – vältige kõike, mida võib valesti mõista või segi ajada. Kui inimesed soovitavad teie saiti, kas nad räägivad seda tõesti oma sõpradele? Don’t ei saa lugejate vahele jääda, kuna nad jätsid sidekriipsu maha.
 • Mõelge oma ajaveebile – sina’Märkate, et meie domeen on sama, mis meie sait’nime, nagu enamikul seal asuvatel veebisaitidel. See aitab teie saiti tsementeerida’identiteedi, hõlbustab selle leidmist ja väldib üldiselt segadust!
 • Ole unikaalne – kui soovitud domeen on juba võetud, don’kleepige lihtsalt number kaks otsa külge ja jätke see sinnapaika. Pettumuse vältimiseks koostage mõned variatsioonid.
 • Käitu kiiresti! – Kui domeen on kadunud, siis see ka’kadunud – nii et kord oled’Kui olete otsustanud oma domeeninime üle, peate selle turvama, enne kui keegi teine ​​selle käsile võtab. Nii see on’on valmis ja ootab, millal saabub aeg oma ajaveeb avaldada.

Niisiis, sina’olete saanud idee oma ideaalsest domeeninimest, kuid kuhu seda turvata? Sa saad’lihtsalt jalutage oma kohalikku poodi ja valige üks üles – selle asemel peate oma domeeni ostma registripidajalt.

Teil on kaks peamist valikut:

 1. Leidke hostiteenuse pakkuja, kes kas müüb domeene või sisaldab oma hostimiskavadesse tasuta domeeni. (Meie’Järgmises etapis uurin üksikasjalikumalt hostingu pakkujat.)
 2. Ostke oma domeen registripidajatelt, näiteks GoDaddy, ja suunake siis oma domeen oma WordPressi ajaveebile.

Kui teie hostiteenuse pakkuja loob teie hostikavaga tasuta domeeni, siis on see parim valik. Tasuta domeen kestab tavaliselt üks aasta, pärast mida saate’Peate seda uuendama, et see püsiks nagu teie oma.

Kui teie pakkuja seda ei tee’t seda pakkumist soovitame kasutada registripidaja nagu GoDaddy. Seda seetõttu, et sina’olete tõenäolisem, et saate palju, kui kui ostate hostimise pakkuja kaudu.

godaddy domeenidGoDaddy on maailm’suurim domeeniregistripidaja ja see hõlbustab teie enda domeeninimega alustamist

Don’Ärge muretsege oma domeeni saidile suunamise pärast – see’See on üsna lihtne ja veebis on samm-sammult juhendeid, mis teid abistavad, näiteks see GoDaddy Forward My Domain abiartikkel.

Võite oodata, et maksate domeeni eest igal pool vahemikus 0,99–60 dollarit aastas. Hind sõltub sellest, kuidas soovite oma URL-i lõppeda – näiteks .online, .net või .io. See ütles, tavahind jääb tavaliselt .com domeeni jaoks vahemikku 10–20 dollarit aastas.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Esitage oma ajaveebi jaoks ideid’s domeeninimi – proovige mõelda mõnele variatsioonile
 • Kontrollisite oma ideaalset domeeni’kättesaadavus, et veenduda, et kellelgi teisel pole sama
 • Tasus teie domeeni eest ja registreeris selle ametliku registripidaja juures, nagu teie hostiteenuse pakkuja või GoDaddy.

Lisateave

 • Loe meie Mis on domeeninimi? Algaja’s juhend domeenide kohta lisateabe saamiseks.

2

Liituge WordPressi hostiteenuse pakkujaga

Põhimõtteliselt pakuvad hostiteenuse pakkujad teie saidile veebis ruumi, kus seda saab reaalajas kuvada. Ilma hostita ei näe keegi teie ilusat ajaveebi, nii et see on’Enne kui midagi avaldada üritate, peate teenusepakkujaga registreeruma.

Seal on palju pakkujaid ja palju erinevaid hostimisplaane. Peate leidma selle’see sobib sulle – vale hostikava näeb teie saidi kiiruse all kannatamist ja isegi ajaveebi krahhi!

See’s on hea mõte valida WordPressi spetsiifiline hostimine, kuna need plaanid on spetsiaalselt loodud WordPressi saitide toetamiseks ja nende funktsioonide abil saate oma elu lihtsamaks muuta. WordPressi hostimist on kahte peamist tüüpi: jagatud ja hallatud.

Jagatud vs hallatud WordPressi hostimine

Jagatud hostimine on kõige põhilisem hostimisviis. See tähendab, et jagate serverit teiste veebisaitidega, nii et teie ressursid (näiteks salvestusruum) jagunevad teie kõigi vahel. Kasutage seda, kui teie’hoiate asju väikestena või pole’t plaanib oma ajaveebist raha teenida.

Hea viis jagatud hostimise väljamõtlemiseks on kujutada seda ette nagu ühises majas elamist – teil kõigil on oma magamistuba, kuid jagate ressursse omavahel. Kui üks inimene jätab oma tuled kogu aeg põlema ja jookseb elektriarvesti alla, siis seal’Teile ei jää ükski.

Hallatud WordPressi hostimine on arenenum – saate paremaid funktsioone, näiteks ekspertide WordPressi tugi ja automaatsed värskendused. Seda tüüpi hostimine toetab palju suuremad WordPressi saidid kui jagatud hostimine ja on ettevõtete jaoks populaarne valik – nagu ka suured ajaveebid!

Hallatud WordPressi hostimine on parem kui jagatud hostimine ja täiuslik, kui teie’Ve veidi saanud heldema eelarvega või sina’suure projekti kavandamine. Sellel on paremad omadused ja see muudab teie saidi käitamise palju lihtsamaks.

Mida otsida oma hostingu pakkujalt

WordPressil on hostimiseks kolm nõuet. Ükskõik millise pakkuja valite, veenduge, et tal oleks:

 • PHP versioon 7.2 või uuem
 • MySQL versioon 5.6 või uuem, VÕI MariaDB versioon 10.0 või uuem
 • HTTPS-i tugi

Peamine näpunäide! Vaadake pakkujaid, kes pakuvad ühe klõpsuga WordPressi installimist – see muudab teie elu meie juhendi järgmise sammu juurde pääsemiseks palju lihtsamaks!

Kas pole kindel, kust alustada? Don’t muretsema – meie’olen juba uurinud parimaid WordPressi majutusteenuse pakkujaid ja mul on mõned parimad hostid, keda soovitada:

 • Sinine vaim Vaieldamatult parim WordPressi hostingu pakkuja turul, Bluehost on parim koht alustamiseks. Pakkudes ühe klõpsuga installimisi nii jagatud kui ka hallatavale WordPressi majutamisele koos tasuta varukoopiate, automaatsete tarkvarauuenduste ja tasuta domeeni boonusega, on Bluehost tõesti täielik pakett.
 • A2 hostimine: See pakkuja pakub nii jagatud kui ka hallatud WordPressi hostimist, ehkki võime soovitada selle hallatud WordPressi kavasid eriti headena. Nii tarkvara kui pistikprogrammi värskenduste ja tasuta varukoopiate abil hoiab see isegi Bluehostit sammu – ehkki seda ei tehta’t ei paku tasuta domeeni.
 • HostGator: Kui sa’uuesti vahetult pärast WordPressi jagatud hostimist, kuid ärge’Kui te ei näe Bluehost’i üleskutset, võime soovitada HostGatorit’s Selle asemel plaanib WordPress. Sina’Saate tasuta domeeni, piiramatu salvestusruumi ja värskendusi nii tarkvarale kui ka pistikprogrammidele (mis on jagatud hostimiskavade puhul ebaharilik.) Visake uskumatult muljetavaldav uptime’i tulemus 99,99% ja see’s kindel valik!

Lisateave

 • Leidke endale ideaalne pakkuja – lugege meie ülevaadet saidil parimad WordPressi majutusteenuse pakkujad nii jagatud kui ka hallatavate WordPress-hostide üksikasjaliku ülevaate saamiseks.
 • Kas teie ajaveeb vajab parimat teenust? Lugege meie arvustust kõige paremini hallatud WordPressi hostingu pakkujad täieliku nimekirja jaoks.

Ehkki kõik need pakkujad said meie uuringus muljetavaldava tulemuse, silma paistnud võitja oli vaieldamatult Sinine vaim. See mitte ainult ei järginud nii jagatud kui ka hallatava WordPressi hostimise jaoks esikohta’Samuti on WordPress ise soovitanud parimat pakkujat.

Saate teada, miks Bluehost on teenusepakkuja, mida me WordPressi kasutajatele kõige rohkem soovitame. Kui soovite registreeruda, siis meie’Allpool on toodud mõned käepärased sammud, mis aitavad teil alustada.

Peamine näpunäide! Kui hostimine tundub praegu liiga keeruline, siis see’s okei – saate oma blogi kõigepealt veebisaidiredaktoris käivitada. Veebisaidi ehitajad võõrustavad teie saiti teie eest, seega peate vaid registreeruma ja avaldama hakata. See on lihtne viis oma enesekindluse suurendamiseks enne WordPressi siirdumist.

Valige plaan

Esimene asi, mida peate tegema, on valida endale sobiv plaan. Bluehost’i jaoks’jagatud WordPressi hostimine, hinnad algavad kõigest 2,75 dollarit kuus oma esimeseks ametiajaks. Seejärel uuendatakse kava tavahinnaga 7,99 dollarit kuus.

Kokku on teil valida kolme kava vahel: 2,75–5,45 dollarit kuus.

bluehost jagas WordPressi hinnaplaaneBluehostil on kolm ühist WordPressi hostimiskava ja see pakub esmaklientidele allahindlust.

Bluehostisse registreerumise peamine põhjus’Soovitatav plaan on see, et see pakub teile tasuta varukoopiaid. Muidu, põhiplaan peaks teid hästi teenima – kui teie sait on ka väga lihtne.

Kui sa’d pigem on hallatud WordPressi hostimine, sinu odavaim plaan saab olema 19,95 dollarit kuus (kui teie esimene ametiaeg on möödas, pikendatakse seda hinnaga 29,99 dollarit kuus). Teil on jällegi valida kolm kava, seekord vahemikus 19,95 kuni 49,95 dollarit kuus.

bluehost hallatud WordPressi plaanidSinine vaim’Haldatava WordPressi hostimine algab 19,95 dollarist kuus ja on varustatud täiustatud funktsioonidega, näiteks lisatasu teemad ja igapäevased varukoopiad.

Soovitame neid plaane teie jaoks’uuesti proovida kasvatage oma ajaveebi, ja teha seda rohkem professionaalne. Kuid siiski’s väga ebatõenäoline, et sa’Teil on vaja kõige kallimat plaani – või isegi Grow-plaani – nii et ärge’t ei tunne survet registreeruda kallimatele võimalustele.

Kui sa’olete tõsiselt oma blogi, siis peaks alustage 19,95 dollariga kuus ehituse plaan, selle asemel, et valida jagatud hostimine. Selle põhjuseks on asjaolu, et saate keerukamaid funktsioone, näiteks pahavara kaitset, igapäevaseid varukoopiaid ja isegi turunduskeskust.

Ühendage oma domeen

Ükskord sa’Kui olete registreerunud, saate oma domeeni ühendada. Pakub Bluehost oma esimese aasta tasuta domeen kõigil oma plaanidel, nii et kui te seda ei tee’Kuna teil pole veel domeeninime, on see lihtne (ja tasuta) viis registreerimiseks.

Kui valite oma plaani, siis teie’Teid suunatakse otse lehele, kus saate otsida oma uue domeeninime või sisestada olemasoleva. Lihtsalt järgige juhiseid – see võtab vähem kui minut!

bluehost setup domeeni registreerimineBluehost teeb hõlpsaks alustamise, olgu teie ise’uue domeeni loomine või olemasoleva ühendamine.

Kontot looma

Ükskord sa’olete valinud domeeni, teie’Teid suunatakse konto lehele. Seal sisestate oma andmed, valite plaani sätted ja soovitud lisad. Ka siin sisestate oma makseteabe, nii et ka see’On hea mõte, kui teie krediitkaart on valmis!

bluehost konto seadistamineSee on teie leht’Näete, kui registreerute Bluehost’i plaanile.

Minge sellel lehel hoolikalt üle ja veenduge selles’oled kõigi detailidega rahul – pöörake erilist tähelepanu oma lepingu pikkusele (vaikeseade on 36 kuud) ja paketi lisadele.

bluehost paketi registreerumise lisadVõite valida paketi lisad, kui soovite oma kavasse lisada lisafunktsioone, näiteks SEO tööriistu.

Majutusteenuse pakkujad märgivad mõnikord lisad kastid automaatselt – kui see nii on, saate lihtsalt tühjendada kõik, mida te ei tee’t vaja.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Otsustasime, millist tüüpi hostimist vajate
 • Uurisite oma ajaveebi parimaks hostingu pakkujaks
 • Valis selle hostimisplaani’s sobib teie saidile
 • Registreerus, ühendas oma domeeni ja lõi teenusepakkuja juures konto

Lisateave

 • Lugege meie põhjalikku teavet Bluehost ülevaade et teada saada, miks see nii on’s on parim WordPressi majutusteenuse pakkuja.
 • Kas soovite oma blogi eelarve piires hoida? Loe meie Bluehost Hinnakujundus Ülevaade selle plaanide ja hindade täielikuks tutvumiseks.
 • Võrdle meie parimate hostimisteenuste pakkujaid Veebimajutusteenuste võrdlustabel.

3

Installige WordPress

Nüüd kui sina’olete kõik koos oma hostingu pakkujaga üles seadnud, sina’olete tõenäoliselt ringi vaadanud, käsi kokku hõõrunud ja olete valmis oma ajaveebi ehitama. Selle jaoks sina’vajan ehitusplokke – aeg WordPressi installimiseks nii et pääsete lõbusate asjade juurde!

WordPressi installimiseks on kaks võimalust: käsitsi installimine ja ühe klõpsuga installimine. Millist kasutate, sõltub teie hostingu pakkujast – kui te seda ei tee’Valige WordPressi konkreetne plaan, siis võitsite’t on ühe klõpsuga installimise võimalus.

See’Ma ei tule selle üllatusena soovitame tungivalt installida ühe klõpsuga – see’S on lihtsam, kiirem ja algajasõbralikum kui käsitsi tehes. Bluehost, A2 Hosting ja SiteGround on vaid kolm pakkujat, kes pakuvad automatiseeritud või hõlpsat WordPressi installimist.

Näiteks installib Bluehost automaatselt teie WordPressi uusima versiooni’olete oma konto loonud, mis tähendab, et te ei tea’t ei pea sõrme tõstma. Selle ülilihtsa protsessi kohta leiate lisateavet meie juhendist, kuidas installida WordPress koos Bluehostiga.

bluehost automaatse installimise WordPress ajaveebBluehost installib teie jaoks WordPressi automaatselt, muutes selle tõeliselt kiireks ja algajasõbralikuks majutusteenuse pakkujaks. Peamine näpunäide! Käsitsi installimise jaoks on heaks viiteallikaks WordPressi installimise juhend, mille leiate ametlikult WordPressi veebisaidilt. See’tasub ka teada saada, kas teie hostiteenuse pakkujal on selle abikeskuses sarnaseid artikleid.

Kui sa’olete juba registreerunud hostingu pakkuja juures, kes seda ei tee’t ei paku WordPressi installimist’t paanika – saate selle käsitsi installida, kuid küll’Võtan lihtsalt rohkem aega ja vaeva. Õnneks leidub seal rohkesti algajasõbralikke juhendeid, mis juhendavad teid igal sammul läbi.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Saate teada, kas teie hostiteenuse pakkuja pakub ühe klõpsuga installimist
 • Otsustati kas käsitsi või ühe klõpsuga WordPressi installimise kasuks
 • Installitud WordPress

4

Valige oma ajaveebi teema

Sina’ve installitud WordPress, mis tähendab nüüd saate hakata oma blogi üles ehitama. Esimese asjana tuleb valida teema. Ja meie’ma ei räägi ‘raamatute ülevaated’ või ‘pagariäri’ – peame silmas malli, mis määrab teie ajaveebi ilme.

Kust leida oma teema

Kust neid teemasid leida? Noh, WordPressi teemakataloogis on tuhandeid – saate otsida märksõnu või filtreerida tulemusi populaarsuse, uusimate või isegi funktsioonide, paigutuse või teema järgi.

Sa saad ‘demo’ enamik teemasid, et näha, kuidas kujundus reaalajas välja näeks, samas kui mõned lubavad teil isegi näidissisu redigeerida, et anda teile teema toimimise kohta aimu.

WordPressi ajaveebiteemade kataloogAmetlikult WordPressi veebisaidilt leiate tuhandeid teemasid ja saate neid filtrisuvandite abil otsida.

Siit leiate ka WordPressi teemasid kolmandate osapoolte saidid nagu näiteks ThemeForest ja Themify, mis tähendab teid’olete saanud tohutult palju valikuvõimalusi. Ükskõik, kas jääte WordPressi juurde või uurite teisi saite, teie ise’Leiate segu tasuta ja premium-teemadest.

Kvaliteedi teema valimine: tasuta vs premium

WordPressi teemasid saab üles ehitada igaüks, alates WordPressi arendajatest ja lõpetades teie naabriga. See tähendab, et saate palju erinevaid sorte, kuid see tähendab ka, et peaksite ootama ka mõningaid erinevusi kvaliteeditasemes.

Peamine näpunäide! Valige kindlasti kvaliteetne teema. Lugege arvustusi, vaadake, millal teemat viimati värskendati, vaadake teemat enne selle installimist eelvaatesse ja pidage kinni ametlikest poodidest, nagu need, mida eespool mainisime.

Kas see tähendab, et peaksin vabadest teemadest eemale hoidma? Noh, tasuta teemad võivad olla piiratud ja vähem ainulaadsed kui esmaklassilised, kuid see pole nii’t tähendab, et ei peaks’t neid kasutada.

Seal on palju kvaliteetseid tasuta teemasid – kui tunnete teid’Kui proovite erinevaid stiile ja kujundate palju ümber või soovite lihtsalt üsna lihtsat blogi, siis on tasuta teema mõistlik valik.. Samuti kipuvad nad olema üsna algajasõbralikud, mis on uutele blogijatele suur boonus!

Vabade teemade miinus on see, et nemad’pole pikas perspektiivis nii suur. Nad ei tee’t ei tohi tulla kellegagi, kelle poole pöörduda, kui teil tekib probleeme, ja funktsioonide puudumine hoiab teie saiti tagasi, kui kasvate võimsamaks ajaveebiks.

Enamike jaoks seda juhendit lugedes sobib tasuta teema teie uuele ajaveebile suurepäraselt – sina’Saate lihtsa saidi toetamiseks piisavalt põhifunktsioone. Kui aga’pärast tõeliselt ainulaadseid või funktsioonidega pakutavaid lehti või kui ühendate oma ajaveebi ettevõtte saidiga, siis peaksite selle asemel vaatama premium-teemasid.

Lisatasu teemade hind varieerub, kuid jääb tavaliselt vahemikku 20–80 dollarit.

Kõige tähtsam on teada, millal sa’oma teema uuesti valimine on see seda’s pole kivisse pandud. Esiteks saate seda kohandada, et muuta kujundus omapärasemaks – ja kui soovite hiljem kaubamärgi all kaubamärki muuta, saate alati teemasid vahetada.

Peamine näpunäide! Enne teemade vahetamist veenduge kindlasti oma saidi varundamises.

Teema installimine

Ükskord sa’olete valinud oma teema, peate selle installima. See peaks olema üsna sirgjooneline.

Teema installimine WordPressi teemakataloogist

Minge WordPressi juhtpaneelil lihtsalt välimusele ja minge jaotisse Teemad. Klõpsake nuppu Lisa uus ja teie’Teil on võimalik sirvida WordPressi teemakataloogi ja installida kumb teile meeldib. Protsessi lõpetamiseks ärge unustage klõpsata käsul Aktiveeri!

Wordpressi ajaveebi teema installimineUue teema installimiseks minge lihtsalt jaotisesse Välimus ja klõpsake WordPressi kataloogist uue teema valimiseks nuppu Lisa uus..

Teema installimine kolmandalt isikult tarnijalt

Kui sa’Kui olete kolmanda osapoole saidilt valinud premium-teema, on protsess pisut erinev, kuid siiski lihtne.

Esiteks laadige alla oma teema (see’Salvestame faili allalaadimisena.) Järgmisena minge oma WordPressi seadete juurde ja minge juhtpaneeli jaotisse Teemad. Klõpsake nuppu Lisa uus. Sealt saate lihtsalt alla laadida varem alla laaditud teemafaili ja installi lõpuleviimiseks klõpsake nuppu Aktiveeri.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Sirvis erinevaid WordPressi teemasid
 • Otsustati, kas vajate tasuta või premium-teemat
 • Kontrollitud, kas teie teema on ajakohane ja hea kvaliteediga
 • Teie teema installiti

Lisateave

 • Tutvuge meie juhendiga Kuidas kujundada veebisaiti et aidata teil alustada.
 • Vaadake neid Vinge kodulehe kujunduse kujundus inspiratsiooni saamiseks.

5

Lisage oma ajaveeb’s sisu

See on see osa, mida sina’olen oodanud!

See’on aeg kirjutada – võib-olla on teil juba olemas selge nägemus sellest, millele teie ajaveeb keskendub, või võib-olla teil’mängite ikka erinevate ideedega ringi. Mõlemal juhul nüüd’on teie aeg särada ja meie’olete saanud mõned peamised näpunäited juhuks, kui teil on vaja käsi alustada.

Plaan edasi

See’s on hea idee luua sisuplaan. Mõelge oma eesmärkidele – nii pikaajalistele kui ka lühiajalistele – ja sellele, mida soovite, et teie lugejad teie ajaveebist välja saaksid. Kuidas sa seda teed??

Kuigi sa ei peaks’t pole detailidesse liiga takerdunud, aitab nendele asjadele mõtlemine teie ajaveebi õnnestumiseks. Proovige otsustada, kui tihti te seda teete’Postitan sisu ja jääge sellest kinni. Enne kui midagi avaldada, võib olla väärt mõne artikli kirjutamist, nagu siis teie’Kui teil on oma kirjutamisel kuiv loits, on teil tore sisu välja panna.

Seista rahvahulgast välja

Mis teeb teie ja teie ajaveebi ainulaadseks? Kas see on teie elustiil, teie seisukoht teemadel või teatud oskused, mis teil on? Nagu teate, on veebis juba palju blogisid, kuid te ei saa seda teha’Ärge laske sellel teid hirmutada – laske sellel hoopis teid inspireerida!

Heitke pilk ajaveebidele, mida imetlete, ja uurige välja, mida nad pakuvad’olete teinud selleks, et muuta end erinevaks – kuidas saate seda oma blogiga teha?

Saage visuaalseks

Kuigi meie’ole kindel, et su ajaveebi sisu on kõnekas ja kaasahaarav, don’lootke lihtsalt oma imelisele proosale. Jagage oma ajaveebi postitused pealkirjade, videote, piltide ja kõige muu abil, mis te arvate lisavat teosele lisaväärtust.

Don’t Liiga keerulised asjad

Kirjutage lühikeste lausete, lühikeste lõikude ja üsna lihtsas keeles. Muidugi peaksite laskma oma stiilil läbi paista, kuid see taktika avab teie kirjutamise laiemale veebipublikule!

Lase sõnadel voolata

Kui sa’sul on midagi öelda… siis ütle seda! Pikema kirjutamisega, kvaliteetse sisuga sisu annab teile õnnelikumad lugejad ja saate teid Google’is üles leida’otsingutulemid. Reklaamige oma postitusi ka oma vaatajaskonna laiendamiseks (meie’Vaatan seda hiljem üksikasjalikumalt.)

Peamine näpunäide! Don’Ärge olge häbelik – ühendused teiste blogijatega võivad blogimismaailmas olla hindamatud. Leidke teisi sarnaste huvidega blogisid ja võtke ühendust. Saate oma postitustes rääkida nende ajaveebist, jagada nende sisu ja jätta oma saidile kommentaare või meeldimisi.

Nüüd, kui meie’olete andnud teile mõned viisid, kuidas muuta oma sisu tõeliselt vingeks’Heitke pilk mõnele praktilisele näpunäitele, mis aitavad teil ajaveebipostitusi lõhkuda nagu profid.

Esiteks minge oma WordPressi juhtpaneelile postituste jaotisesse. Seejärel klõpsake vasakus ülanurgas nuppu Lisa uus. See avab uue ajaveebi mustandi. Sisestage ülaosasse uus pealkiri ja klõpsake siis paremal küljel nuppu Salvesta mustand.

loo WordPressi ajaveebi postitusSee näeb välja teie ajaveebi postitus selle redigeerimise ajal. Saate lisada pealkirju, pilte või muid elemente – ärge unustage klõpsata alati nuppu Salvesta mustand’olete teinud muudatusi!

Selle all on jaotis, kuhu saate lisada oma peamise ajaveebi sisu. Sa ei peaks’t see pole liiga keeruline – lisage jaotised lihtsalt järjekorras, nagu soovite, et need teie lehel ilmuksid. Tekstikastid on ülilihtsad, nagu ka piltide lisamine.

Peamine näpunäide! Postitused ja lehed on erinevad, vaatamata kõlamisele üsna sarnaselt! Meie’Räägin veel lähemalt järgmise jaotise lehtedest.

Võite kirjutada oma postituse otse WordPressi või kirjutada mujale ja kopeerida see kord tekstiplokkidesse’on valmis. Vaadake kindlasti oma postituse eelvaatega kaasa, et veenduda, et kõik on seal, kus see olema peaks.

Kui sa’Kui olete postituse jagamiseks valmis, klõpsake nuppu Avalda!

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Mõelge sellele, mis muudab teie ajaveebi ainulaadseks
 • Lõi plaani, mida järgida, et aidata oma ajaveebi õigel teel hoida
 • Hakkas oma ajaveebi sisu kirjutama

6

Kohandage oma ajaveebi’s Seaded

Ehkki me vihkame teid selle kogu vapustava sisu kirjutamisest eemale hoidmiseks, on veel mõned tööd ära teha, enne kui teie ajaveeb on täielikult valmis. Järgmine, millele teie tähelepanu pöörata, on ajaveebi kohandamine’s seaded.

Kohandamine ületab kaugelt teie teema kohandamise’kujundus. Sina’kontrollib oma blogis ka oma seadeid’oma kommentaaride koduleht. Päris oluline kraam, eks? Lase’s jõuavad selleni.

Navigeerimismenüü lisamine

Inimesed, kes külastavad teie ajaveebi esimest korda, on nagu puhkusel olevad turistid – nad tahavad lõbusalt aega veeta ja selleks on neil vaja viiteid ja kaarte, mis aitaksid neil teistmoodi leida. Nad vajavad teie ajaveebi uurimiseks navigeerimismenüüd!

Minge armatuurlauale, minge jaotisse Välimus ja klõpsake kuvatavas loendis menüüd. See viib teid lehele, kus saate oma menüü sätteid hallata. Esiteks pange oma menüüle nimi – teie külastajad võitsid’ei näe seda’s ainult enda teadmiseks – ja klõpsake nuppu Loo menüü.

Nüüd sa saad muutke oma menüü sätteid, mis annab WordPressile teada, kuhu soovite oma navigeerimismenüü ilmuda. Enamik navigeerimismenüüsid kuvatakse lehe päises – selle määramiseks valige suvand Esmane. Kui sa saad’Selle nägemiseks proovige selliseid valikuid nagu Main või Top.

navigeerimismenüü lisamineSiit näete, kuidas navigeerimismenüü loomine teie juhtpaneelil välja näeb.

Pärast seda peate vaid mõned leheküljed oma menüüsse lisama!

See on üsna arusaadav – kasutage vasakul asuvat külgriba lisamiseks lisatavate lehtede kastide märkimiseks klõpsake lihtsalt nuppu Lisa menüüsse. Saate lisada linke lehtedele, postitustele, kohandatud linkidele ja kategooriatele.

Saate oma menüüs lehtede nimesid kohandada, samuti lohistada need teise järjekorda.

Kodulehe lisamine

WordPress kuvab teie saidi uusimate ajaveebipostituste loendi’s koduleht. Sa ei tea’Selle lehe loomiseks pole vaja midagi teha WordPress loob ja värskendab seda teie jaoks automaatselt.

Kui aga soovite staatiline koduleht – sellist, mis ei tee’Ärge siis muutke iga kord, kui lisate uue postituse – siis sina’Pean selle ise lisama. See on kõige parem, kui teie’ühendage ajaveeb uuesti ettevõtte saidiga ja vajate seatud avalehte, mis selgitaks teie saidi sisu.

Selle staatilise avalehe loomiseks minge lihtsalt juhtpaneeli jaotisse Leheküljed ja klõpsake nuppu Lisa uus. Andke oma lehele pealkiri ja sisu, seejärel klõpsake nuppu Avalda.

lisada WordPressi ajaveebi uus lehtUue lehe lisamine on ülilihtne. Klõpsake lihtsalt nuppu Lisa uus, looge oma sisu ja klõpsake siis nuppu Avalda. Peamine näpunäide! Lehe lisamiseks, kus kuvatakse endiselt nii teie ajaveebi postitused kui ka staatiline avaleht, lisage lihtsalt uus uus leht. Pealkiri see midagi sellist ‘Blogi’, ja don’muretsege selle sisu pärast täitmise pärast – pange lihtsalt nimi ja klõpsake avalda.

Nüüd minge juhtpaneeli jaotisesse Lugemisseaded. Kus öeldakse ‘Kuvatakse teie koduleht’, peate klõpsama ‘Staatiline leht’ – allpool on kaks võimalust, kus saate oma lehti seada. Peate valima oma äsja loodud staatilise lehe ja määrama selle avaleheks.

Wordpressi ajaveebi staatiline kodulehtSee on leht Reading Settings, kus peate valima oma ajaveebi jaoks staatilise kodulehe!

Kui lõite oma uusimate ajaveebipostituste kuvamiseks ka uue ajaveebi lehe, minge selle all oleva valiku juurde ‘Postituste leht’, ja valige see uus ajaveebi leht.

See asendab teie vana kodulehe uue staatilise versiooniga, samuti looge uus leht, kus kuvada uusi ajaveebi postitusi. Ärge unustage klõpsata nuppu Salvesta ja teie’uuesti kõik tehtud!

Kommentaaride lisamine / keelamine

Kui sa’tapja sisu uuesti avaldamisel soovite, et inimesed jagaksid oma mõtteid ja vastuseid teie kirjutisele. Üks parimaid viise selle soodustamiseks on oma saidi kommentaaride lisamine!

Oma kommentaariseadeid saate hallata oma WordPressi juhtpaneelil – minge oma seadetesse, seejärel minge lehele Arutelu leht kuidas teie kommentaare praegu seatakse.

WordPressi blogi kommentaaride seadedLehte Arutelud saate oma saiti hallata’kommentaaride seaded.

Sina’Leiate hulga erinevate valikute ristkaste, mis võimaldavad teil hallata nii artikli vaikeseadeid kui ka muid kommentaariseadeid. Siin saate otsustada, kas inimesed peavad kommentaari märkimisel sisestama oma nime ja e-posti aadressi või soovite e-posti teel saada teateid iga kord, kui keegi kommenteerib.

Saate enne blogis ilmumist määrata, kas kommentaarid vajavad teie heakskiitu või kui inimesed saavad oma mõtteid otse teie artiklites avaldada. See’Tavaliselt on hea mõte kommentaarid filtreerida, kuna see aitab hoida rämpsposti teie saidi risustamisel.

Võite peatada ka uute artiklite kommenteerimise jaotises Arutelu, kuid kui soovite olemasolevate lehtede kommentaarid kustutada, peate’Pean minema juhtpaneeli jaotisesse Kommentaarid.

kommentaaride leht wordpress ajaveebKommentaaride lehte on WordPressi juhtpaneelilt lihtne leida. See näide ei tee seda’Teil pole veel ühtegi kommentaari, kuid näete, kus nad asuvad’d ilmuvad!

See on koht, kus inimesed’Kommentaarid ilmuvad – kas nad’ootel või on avaldatud – ja kus saate inimesi kustutada või neile vastata’s sõnumid. Päris lahe!

Suure hulga kommentaaride korraga kustutamiseks, kinnitamiseks või kinnitamiseks klõpsake lehe vasakus ülanurgas suvandil Hulgitoimingud. See on väga mugav, kui teil’koristada – liiga palju kommentaare võib teie lehti aeglustada, nii et jälgige oma populaarseid postitusi!

üldised seaded

Üldised sätted on see, kus saate oma ajaveebi kohta põhiteavet. See hõlmab selliseid asju nagu teie saidi aadress ja ajavöönd’uuesti sisse ja kuidas soovite kellaaega ja kuupäeva kuvada.

See’tasub selle jaotisega tutvuda ja veenduda, et kõik täidetakse täpselt nii, nagu soovite.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Lisasime navigeerimismenüü, mis aitab kasutajatel teie blogis ringi liikuda
 • Lisati staatiline koduleht (kui teil seda vaja on)
 • Hallake oma kommentaaride seadeid
 • Tutvusite oma üldiste seadetega ja veenduge selles’kõik on täpne

7

Installige ajaveebi pistikprogrammid

Nüüd sina’Kui olete kõigi oma seadete omandamise lõpetanud, saate naasta blogimise lõbusatesse osadesse. Edasi see’on aeg hankida mõned pistikprogrammid, mis muudavad teie ajaveebi tõesti popiks!

Mis on pistikprogrammid?

Pistikprogrammid on nagu rakendused – installite pistikprogrammid lisafunktsioonide lisamiseks, millest teie ajaveeb võib puududa. Näiteks saate installida pistikprogrammi, et lisada lehele kontaktvorm, või valida pistikprogrammi’Aitan teil oma SEO-d hallata.

WordPressi blogi pluginadPistikprogramme saate otsida WordPressi pluginate kataloogist.

Kui palju pistikprogrammid maksavad?

Ehkki mõned pistikprogrammid on tasuta, on mõne hind hind, mis võib varieeruda vahemikus 5–100 dollarit. Mõnel pistikprogrammil on ühekordne tasu, samas kui teised töötavad tellimuse alusel. See tähendab seda’Konkreetse hinna kindlaksmääramine on üsna raske, kuna see sõltub sellest, mida valite.

Soovitatavad pistikprogrammid

Seal on sadu (kui mitte tuhandeid) ajaveebi pistikprogramme, kuid siin on vaid mõned populaarsed, mida võiksite uurida:

 • Pärmi SEO: See on parim pistikprogramm, mis aitab teie ajaveebi paremusjärjestust otsingumootorites, kuna see tegeleb teie SEO-ga üsna palju ja muudab selle haldamise ülilihtsaks. Võite alustada tasuta või registreeruda 89 dollarise lisatasu saamiseks.
 • Jetpack: Veel üks pistikprogramm’mida kasutatakse kõikvõimalikes saitides, Jetpack tegeleb turvalisuse, jõudluse ja saidihaldusega. Selle ehitas Automattic, nii et teate seda’saate suurepärase kvaliteediga. Saate seda kasutada tasuta või valida tasulise paketi, mis algab 3,50 dollarist kuus.
 • Everesti vormid: See annab teile lihtsa mooduse oma ajaveebi igasuguste vormide loomiseks – kõige köitvamad on kontaktivormid, et teie lugejad saaksid teiega ühendust võtta! Veel parem, kui see on’on täiesti tasuta kasutamiseks.

Peamine näpunäide! Vaatamata sellele, et seal on tuhandeid pluginaid, mille vahel valida, don’Ärge installige oma saidile liiga palju, kuna see võib teie laadimiskiirust aeglustada. See võitis’kas te ei eelista oma lugejaid ega Google’it. Seal’Pole kindlat reeglit selle kohta, kui palju peaksite installima, kuid maksimaalselt 20 tundub mõistlik.

Pluginate installimine

Niisiis, kuidas neid pistikprogramme installida? Lihtsaim viis on suunata otse oma WordPressi armatuurlauale, seejärel minge jaotisse Pluginad. Klõpsake nuppu Lisa uus – siis tippige lihtsalt installitav pistikprogramm.

plugina installimine WordPressistKui olete klõpsanud nuppu Lisa uus, siis ka teie’Näete seda lehte, kus saate otsida installitava pistikprogrammi.

Kui olete pistikprogrammi leidnud’Pärast seda klõpsake Installi kohe ja oodake, kuni WordPress pistikprogrammi alla laadib. Pärast seda peate vaid klõpsama lingil Aktiveeri pistikprogramm ja nautima oma uut pistikprogrammi!

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Uurisin, millised pistikprogrammid sobivad teie ajaveebi jaoks kõige paremini
 • Kontrollitud, kas nad’uuesti tasuta või lisatasu
 • Teie valitud pistikprogrammid installiti

8

Seadistage Google Analytics

See’kõik kiidavad oma sõpru väga hästi, kui hästi teie blogis läheb, kuid ei tahaks’t on tore, kui teil on ajaveebi varundamiseks mõni tõeline tõend’s vinge?

Google Analytics on parim viis oma ajaveebi edu jälgimiseks. See annab teile aruandeid selle kohta, kuidas inimesed teie veebisaidiga suhtlevad, ning andmeid selle kohta, kui palju inimesi iga lehte külastab, kui kaua teie saidil veedavad ja palju muud.

See teave on hindamatu teie enda mõõtmisel’sul läheb hästi ja mida sa saaksid paremini teha – kui soovite, et teie ajaveebi pikas perspektiivis õnnestuks, on Google Analyticsi olemasolu kohustuslik.

Niisiis, kuidas sa selle seadistamisega hakkama saad? Google Analyticsi aruannete otse oma WordPressi juhtpaneeli jõudmiseks olete teie’Peate selle installima. Parim ja probleemivaba viis selleks on plugina MonsterInsights kasutamine, mis juhendab teid kogu protsessi vältel. (Ja don’muretsege: nii Google Analytics kui ka MonsterInsights on saadaval tasuta versioonidega.)

Esiteks looge Google Analyticsi konto – sina’Teile antakse jälgimise ID, mille peate märkima. Seejärel järgige lihtsalt MonsterInsighti (see’kaasate selle jälgimis-ID sisestamise) ja teie’Google Analytics on teie käeulatuses kohe.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Loodud Google Analyticsi konto
 • Teie jälgimise ID-kood tehti märkusele
 • Google Analyticsi oma ajaveebisse installinud (plugina (nt MonsterInsights) kasutamine on lihtsaim viis!)

9

Pidevad värskendused

Ehkki sisu regulaarse värskendamine on eduka ajaveebi pidamise üks peamisi tegureid, on vaja ka mõnda muud, ka kulisside taga toimuvat, mille peal püsida.

Uuendused

Peamine asi, mida peate silma peal hoidma, on WordPressi värskendused. See on ülitähtis – ärge jätke uuendusi tähelepanuta!

WordPress laseb oma platvormi regulaarselt värskendusi, et see töötaks tõrgeteta, vigadeta ja toimiks oma tehnilise mängu tipus. Kui te seda ei tee’t värskendage oma saiti nende värskendustega sammu pidamiseks, ajaveeb vananeb ning on turvarikkumiste ja tüütute tõrgete suhtes haavatav.

Värskendusi on erinevat tüüpi – tarkvarauuendused on peamised, mille peal peate oma kohal püsimiseks’Mul on vaja ka värskendage oma pistikprogramme ja teemat aeg-ajalt. Sina’Kui neid värskendusi on vaja, teavitatakse teid teie WordPressi juhtpaneelil.

Hosting

Teine oluline valdkond, mida tuleks meeles pidada, on teie ajaveeb’hostimine. Kui te seda ei tee’t pole automaatne pikendamine sisse lülitatud, uuendage kindlasti oma kava õigel ajal, või riskite oma saidi langusega.

Jälgige oma ajaveebi’Edusammud – kas see on teie jaoks endiselt õige hostimisplaan? Kas vajate paremate omadustega keerukamat plaani? Nende küsimuste esitamine peaks tagama, et teie ajaveeb seda ei tee’t saapade jaoks liiga suureks läinud ja võitis’t ei hakka krahhima, sest nii’s piiratud hostimisplaanil.

Varukoopiad

See’see on ka hea mõte regulaarselt varukoopiaid oma ajaveebist. Teie hostiteenuse pakkuja võib teie kavasse lisada tasuta varukoopiaid, kuid meie’d soovitan alati igaks juhuks teha endale lisa varukoopiaid.

Enne teemade vahetamist või värskendamist WordPressi uusimale versioonile tehke oma saidilt alati varukoopia – parem karta kui kahetseda!

Lihtne variant

Kui te seda ei tee’Kui olete selle jätkuva hoolduse peal, siis teie ajaveeb komistab ja kukub, enne kui tal on võimalus õnnestuda. See’on kurb, aga tõsi!

Õnneks on veebisaidi koostajad lihtsam lahendus, kuna nad hoolitsevad teie hostimise, turvalisuse ja värskenduste eest teie eest. Meie’ma ei ütle seda’see sobib kõigile, kuid see on valik, kui soovite lihtsamat ajaveebielu.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Kontrollige, kas teil on vaja installida värskendusi
 • Lisas teie hostimisplaani märkuse’uuendamise kuupäev või sisse lülitatud automaatne uuendamine
 • Varundas teie ajaveebi

Lisateave

 • Kas soovite midagi lihtsamat? Lugege meie ülevaadet Lihtsaimad veebisaidi ehitajad kiiremaks viisiks blogimise alustamiseks.
 • Võrrelge meie parimate veebisaitide koostajaid Veebisaidi ehitaja võrdlustabel.

10

Kasvatage oma ajaveebi

Esimese postituse avaldamine on hämmastav tunne. Vajutasite avaldamise ajal närvide ja virgutuse käes ning see on teie arvates kõigi aegade parim tunne. Varsti piisavalt’sul on viga – ja sa tahad teada, kuidas ma saan selle järgmisele tasemele viia?

See’on aeg oma ajaveebi varuda ja suunata virtuaalsed tähed.

SEO

Siinkohal oleme tagasi kohati tüütu otsingumootori optimeerimise juures. Tõsi on see, et ilma SEOta teie ajaveeb seda ei tee’Teil pole võimalust leida kedagi teist peale teie parima sõbra ja vanaema. Muidugi, nad võivad olla teie suurimad fännid, kuid te ei tea’ei taha, et nad oleksid teie ainsad fännid.

Seda’s kuhu SEO tuleb. Installige kohe plugin Yoast SEO – üle 5 miljoni inimese on selle juba alla laadinud, seega peate selle võistlusega sammu pidama!

yoast seo wordpress ajaveebi pluginYoast SEO pistikprogramm on oluline, et oma ajaveebist maksimumi saada’SEO potentsiaal.

Tuvastage märksõnad, mida soovite järjestada, seejärel linkige teistele oma ajaveebi lehtedele ja teistele asjakohase ja kvaliteetse sisuga veebisaitidele. Seal’Siin on seda liiga palju, kuid seal on mõned suurepärased kontrollnimekirjad ja SEO juhendid – meie’Alustame linki mõne allpool oleva teabe saamiseks!

Lisateave

 • Vaadake seda Backlinko artiklit Google’s 200 pingetegurit täielikuks SEO tutvustamiseks.
 • Kas olete kuulnud kuulujutte WordPressi kohta’ SEO oskused? Loe meie Veebisaidi koostaja SEO vs WordPress SEO võrdlus müütide sortimiseks tõdedest.

Postiloendid

Lugejatega suhtlemiseks meililisti loomine on suurepärane viis kihla hoidmine, ja lugejate uuesti ja uuesti oma ajaveebisse toomine. E-post võib tunduda vananenud, kuid siiski’on see endiselt massiliselt tõhus viis oma lugejate huvi ja oma saidiga kursis hoidmiseks.

Parim viis selleks on plugina, näiteks Thrive Leads, installimine, mis on kohandatavate vormide, analüütika, animatsioonide ja paljude muude funktsioonidega kaasas.

Julgustage inimesi oma meililistiga registreeruma – on palju erinevaid võimalusi, kuidas saate inimesi registreeruma, sealhulgas kutsed tegevusele, hüpikud ja kontaktvormid. Olge ettevaatlik ja ärge pommitage oma lugejaid, kuigi muidu võivad nad pahane olla ja lahkuda!

Saate kasutada oma e-posti turundust, et hoiatada lugejaid uue sisu eest, reklaamida eripakkumisi, sündmusi või uudiseid ja isegi vabastada spetsiaalset sisu’ainult teie e-posti saajatele.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia on teie ajaveebi kasvatamiseks võimas platvorm – eeldusel, et kasutate seda õigesti!

Don’proovige jagada oma postitusi võimalikult paljudel sotsiaalsetel platvormidel – selle asemel valige mõni neist, mis teie arvates sobivad teie ajaveebi. Mõelge oma sihtrühmale ja sellele, millist sotsiaalset platvormi nad pakuvad’uuesti kasutada kõige tõenäolisemalt.

Nagu alati, saate installida plugina, mis aitab teid oma sotsiaalse meedia jagamisega – saate isegi uute postituste jaoks automaatse jagamise seadistada, andes teile kirjutamiseks rohkem aega.

Manustage oma ajaveebisse lingid oma sotsiaalmeedia kontode juurde, kuna see muudab lugejate hõlpsaks teile jälgimise ja teie ajaveebiga suhtlemise, jagades seda omaenda sotsiaalsetel lehtedel. Võite oma blogisse manustada isegi reaalajas sotsiaalset voogu, et inimesed seda ei teeks’T tegelikult peate oma saidilt lahkuma, et näha, mis te olete’olen olnud kuni!

Peamine näpunäide! Hoidke kindlasti kõiki kontosid, mille olete linkinud professionaalsetele ja asjakohasetele – see’tasub isikliku konto kasutamise asemel luua oma ajaveebi jaoks eraldi konto.

Võrgustik

Kas mäletate, kui mainisime teiste blogijatega ühenduse loomist? No andke meile andeks, et kordasime iseennast, aga meie’kavatsen selle punkti uuesti läbi vaadata!

Uurige oma niši teiste blogijatega, ja kasutage neid ühendusi üksteise abistamiseks. Nendest ajaveebidest saate rääkida oma postitustes, näiteks nende artiklites, või isegi jagada oma lemmikpostitusi oma sotsiaalmeedias. Loodetavasti nad’Ma saan teene tagasi!

See on suurepärane viis uute lugejate leidmiseks ja enda teada saamiseks õigetes blogimisringides.

Enne järgmise sammu juurde liikumist veenduge kindlasti’ve:

 • Installitud SEO pistikprogramm
 • Loodud meililisti
 • Jagas oma ajaveebi sotsiaalmeedias
 • Hakkas looma sidemeid teiste blogijatega

Kuidas käivitada WordPressi ajaveebi: kokkuvõte

Seda’s see – sina’oled valmis minema!

Me teame seda’s on palju teavet, nii et laske sisse’teil on teie toimingutest kiire ülevaade’olen siia jõudnud:

 1. Ostke oma ajaveebi jaoks domeeninimi
 2. Liituge WordPressi hostiteenuse pakkujaga
 3. Installige WordPress
 4. Valige oma ajaveebi teema
 5. Lisage oma ajaveeb’sisu
 6. Kohandage oma ajaveebi’s seaded
 7. Installige ajaveebi pistikprogrammid
 8. Seadistage Google Analytics
 9. Pidevad värskendused
 10. Kasvatage oma ajaveebi

Sina’Valite oma kaasaegsed parimad näpunäited, nipid ja oskused, kuid see juhend toimib teie blogimisreisi hüppelauana. Meie’olete tõestanud, et ajaveebi käivitamine WordPressil ei õnnestu’see ei pea olema raske töö – kindlasti’on palju mõelda, aga kui sa’kui olete jälle väljakutseks, tunneme teid ära’Naudin igat sammu.

Kui ajaveebi loomise väljakutse on piisav, ilma et peaksite mõtlema hostimise, pistikprogrammide installimise ja värskenduste käitamise eest, siis ärge tehke seda’t muretsema. WordPress on suurepärane, kuid see on nii’ei ole kõigi jaoks. Miks mitte proovida selle asemel veebisaidiehitajat? Siis peate vaid registreeruma ja kirjutama hakkama.

Igal inimesel peaks olema võimalus luua oma ajaveeb ja meil’tutvuge siin, et teil oleks oma ideede võrgus hõlpsasti kättesaadav. Me võitsime’teesklen sind’Avaldan teie ajaveebi ühe õhtupoolikul, kuid loodetavasti teie’Armastan iga minutit, kui panete oma WordPressi ajaveebi elama.

Tulge tagasi ja andke meile teada, kuidas edasi saate!

Kas olete WordPressis ajaveebi loonud? Andke meile oma mõtetest, näpunäidetest ja nippidest teada allpool toodud kommentaarides!

KKK

Kuidas saavad algajad blogimisega raha teenida??

Teie saidi rahaks tegemine pole’ainult tuntud blogijatele – miks ei peaks see nii olema’kas algajad saavad ka selle mängu sisse? Üks parimaid viise, kuidas algajad oma ajaveebi kaudu raha teenida saavad, on sidusettevõtte turundus, kus teine ​​ettevõte maksab teile nende teenuste reklaamimise eest. Muud võimalused hõlmavad toodete müüki, kursuste korraldamist ja oma saidil reklaamide kuvamist.

Lisateavet veebisaidilt raha teenimise kohta leiate meie põhjalikust juhendist.

Ma ei tea’mulle meeldib minu hostingu pakkuja. Kas ma saan vahetada??

Jah! See’See pole alati ülilihtne, kuid saate oma teenusepakkujaid vahetada’ei ole te praeguse teenusega rahul. Paljud pakkujad pakuvad isegi tasuta rändeteenust, et muuta lülitamine võimalikult lihtsaks. Ükskõik, kas valite selle meetodi või käsitsi teisaldamise, varundage alati kõigepealt oma sait.

Kas soovite vahetada? Vaadake meie veebimajutusteenuste võrdlustabelit, et leida teile parim pakkuja.

Tahan kiiresti blogima hakata – kas soovitate selle asemel veebisaidi koostajat?

Jah, muidugi! Kui sa’Kui te pole veel valmis oma ajaveebi WordPressiga alustama, siis on palju valikuvõimalusi. Alustuseks uurige WordPress.com-i, mis on mõeldud üksnes ajaveebide loomiseks, ja tutvuge siis Weebly ja Wixiga. Nemad’Olete kõik palju lihtsamini kasutatavad kui WordPress.org, kaasas tasuta plaanid ja sisseehitatud suurepärased blogimistööriistad.

Lugege meie parimate ajaveebiplatvormide ülevaadet, et näha, kuidas need ehitajad võrreldavad WordPress.org-iga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map