Kuidas WordPressis raha teenida

Selgus 7 parimat WordPressi raha teenimise meetodit

kuidas WordPressis raha teenida


WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm’on kõigile kasutamiseks tasuta. See’See on ideaalne ainulaadsete veebisaitide loomiseks ja seda naudivad miljonid – kuid WordPressi kasutamisest saate ka midagi enamat teha. Sellest saate ka raha teenida.

Meie’tulen välja oma WordPressi veebisaidi parimaid raha teenimise viise.

Don’muretsege – te ei tea’t ei pea olema kodeerija, arendaja ega isegi WordPressi viriseja, et natuke midagi tagasi saada. Kuid peate mängima oma tugevuste järgi. Vaadake välja strateegiaid, mis põhinevad juba omandatud või omandatud oskustel’oled nõus kasvama.

Koos 34% Internetist kasutab WordPressi, konkurents on tihe ja peate silma paistma!

Selles juhendis me’Tutvustame WordPressi monetiseerimise parimaid viise ja selgitate, kuidas saate alustada.

Aeg ja raha ei oota kedagi, nii las’s sukelduda sisse.

Lisateave

 • Kas loete seda enne oma WordPressi veebisaidi loomist? Ükskord sa’olete lõpetanud, tulge tagasi ja lugege meie käepärast juhendit Kuidas luua WordPressi veebisaiti.
 • Veenduge, et teie WordPressi sait oleks parim, mis see olla võib – uurige meie poole 15 WordPressi näpunäidet ja vaadake, kui palju saab järele vaadata!

1

Pood

Sobib: kõigile algajatele

Meie’Alustan kõige ilmsemast strateegiast: pood. Pistikprogrammi abil saate oma WordPressi veebisaidi muuta enda enda veebikaupluseks. See tähendab, et võite hakata loetlema tooteid, korraldama müüki ja nõustuma maksetega.

Pistikprogramm, mida me kõige rohkem soovitame, on WooCommerce. See on võimas (ja tasuta) pood-pistikprogramm, mis integreerub sujuvalt WordPressiga ja annab teile täieliku loomingulise kontrolli teie poe üle. Sa saad müüa ükskõik mida, alates füüsilistest ja digitaalsetest toodetest kuni kohtumiste ja teenusteni.

kuidas WordPressi veebikaubanduses raha teenidaWooCommerce on kõige populaarsem ja kõige paremini kohandatav poodiplatvorm.

Ükskõik, kas kudute sokke, müüte vintage punk-merchit või õpetate joogat, võimaldab WooCommerce teil oma ettevõtet reklaamida ja klientidega suhelda. Ja muidugi’Ma lasen sulle saada makseid oma WordPressi poe kaudu.

See’Veebipoe seadistamine WordPressi abil on lihtne, kuid see’s ei ole üleöö töö. Kõigepealt peate leidma hostimise, installima WordPressi ja saama oma saidi põhitõed paika. Seejärel peate installima poodluse pistikprogrammi (näiteks WooCommerce).

Ükskord sa’Kui olete oma e-poe pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, võite hakata oma veebipoodi üles ehitama. Lisage tooteid, kujundage oma kauplus, kujundage saatmine, ühendage turvalise makse võimalused… saate idee.

WooCommerce on veebis kõige populaarsem e-poe platvorm, mis tähendab teid’d liituda mõne päris eduka kaupluse ridadega. Ainult üks näide on juveelikauplus Tiny Tags, mis pakub emadele eritellimusel valmistatud esemeid.

WooCommerce töötas selle ettevõtte jaoks hästi, kuna tugineb paindlikele, kohandatud tellimustele.

Woocommerce näiteks pisikesed sildidPisikesed sildid said alguse väikeettevõttena, kuid kasvasid veebis kiiresti, kasutades WooCommerce.

Nagu võite arvata, see pole’t a “rikkaks saama” strateegia. Sina’oma ettevõtte loomine ja selle alustamiseks on vaja palju aega, kirge ja tavaliselt natuke investeeringuid.

Lühidalt:

 • Mis see on? WordPressi e-poe pistikprogrammi kasutamine oma veebipoe loomiseks ja toodete, teenuste või kohtumiste müümiseks.
 • Kes saab hakkama? Igaüks! Kuigi sina’Peate olema õnnelik poodide loomise ja haldamise, tarnetellimuste, toodete turustamise, varude haldamise jms üle.
 • Kuidas alustada?: Soovitame tungivalt oma poe ehitamiseks installida pistikprogrammi WooCommerce, seejärel mõelge, milliseid kaupu või teenuseid võiksite pakkuda. See’enne projekti käivitamist on kõige parem leida nišš ja teha mõned turu-uuringud.

Lisateave

 • Kas teil on suurepärane äriidee? Tutvuge meie juhendiga Kuidas luua WordPressi poodide veebisaiti alustamiseks.
 • WooCommerce pole teie jaoks? No biggie – tutvu meie nimekirjaga 5 parimat WooCommerce’i alternatiivi selle asemel.
 • WordPressi eduka veebisaidi loomise esimene samm on hostimise leidmine – vaadake meie Veebimajutuse võrdlustabel 2019. aasta parimate pakkujate jaoks.

2

Reklaam

Sobib: kõigile algajatele

Kõige lihtsam viis mis tahes WordPressi veebisaidilt raha teenida on reklaamide kuvamine oma veebisaidil.

See on ülilihtne – saate oma WordPressi saiti kasutada ka siis, kui soovite, samal ajal kui teie kuulutused asuvad seal ja teenivad teile küllalt kena raha. See võtab teie käest väga vähe pingutusi!

wikihow reklaamipaigutuse näideSiin’s reklaamide paigutuse näide veebisaidil WikiHow. Iga kord, kui keegi ühel neist reklaamidest klõpsab, teenib veebisait natuke raha.

Sina’Leiate, et enamik reklaame töötab a kliki eest maksmise (või PPC) alusel, see tähendab, et teile makstakse iga kord, kui keegi teie reklaamil klõpsab. Ainus tõrge on see, et võitsid’t ei saa palju klõpsu sularaha eest – sina’Tavaliselt saate igaühe eest vähem kui 1 dollar.

Ikka seda’s parem kui mitte midagi ja mõned reklaamijad maksavad rohkem kui teised. Niisiis, kuidas selle tagasihoidliku raha teenimise skeemiga alustada?

Lihtsaim viis on kasutada Google AdSense, mis paigutab teie saidile asjakohased reklaamid. Teil on vaja vaid kopeerida kood oma saidile, kus soovite reklaame näidata. Jep, see on tõesti nii lihtne!

Google AdSense on suurepärane võimalus kõigile WordPressi algajatele, kes alles arendavad oma oskusi, suurendavad oma vaatajaskonda või leiavad lihtsalt jalga.

kuidas WordPress google adsense'is raha teenidaGoogle AdSense on lihtne viis asjakohaste reklaamide paigutamiseks oma WordPressi veebisaidile, ilma et oleks vaja vere, higi ega tehnilisi oskusi. Peamine näpunäide! Teie tulude maksimeerimiseks võib teil tekkida kiusatus oma saidile võimalikult palju reklaame koondada. Don’t seda teha. Segane, räpane ja reklaamiga sait on külastajatele suurim välja lülitus – selle asemel olge oma reklaamipaigutustega taktitundeline, läbimõeldud ja minimaalne.

Lihtsalt pea üles – kuulutused ei arene’t saab olema tohutu sissetulekuallikas, seega olge oma ootustega realistlik.

Lühidalt:

 • Mis see on? Kuulutuste kuvamine oma WordPressi veebisaidil. Kui inimesed neil reklaamidel klõpsavad, saate väikese summa raha.
 • Kes saab hakkama? Igaüks! Peate lihtsalt registreeruma Google AdSense’i ja oma saidile lisama koodi. Kui te ei soovi, võite reklaamijatega otse ühendust võtta’Ärge mõelge lisatööd.
 • Kuidas alustada?: Otsustage, mitu reklaami oma saidil soovite. Kuulutuste kuvamise alustamiseks registreeruge Google AdSense’is ja kopeerige kood oma veebisaidile.

3

Sidusettevõtte turundus

Sobib: Blogijatele

Üks peamisi põhjuseid, miks inimesed WordPressi armastavad, on sellepärast’s on nii täiuslik blogimiseks. Kui sa’sul on kirg kirjutamise vastu, sina’Teil on hea meel kuulda, et ajaveebi kaudu raha teenimiseks on palju võimalusi.

WordPressi ajaveebi monetiseerimise üks populaarsemaid viise on sidusettevõtte turundus.

Mis see on? Noh, küll’s kus ettevõtted maksavad teile uute klientide pakkumise eest. Lase’ütlevad, et ajaveebid moe- ja ilutoodete kohta ning lingid tootele, mida palju kasutate. Sidusettevõtte turundusega sina’Teile makstakse iga kord, kui üks teie lugeja mõnda neist toodetest ostab!

Võite ka maksta iga kord, kui keegi klõpsab mõnda teie linki (seda nimetatakse klõpsutariif, või CPC) või iga kord, kui keegi kasutab teie linki teie ettevõtte ostmiseks või registreerumiseks’uuesti reklaamimine (tuntud kui soetusmaksumus, või CPA).

Tavaliselt, soetusmaksumus teenib rohkem raha, sest ettevõte saavutab parema tulemuse! See’Samuti on see natuke eetilisem, kuna teenite raha ainult siis, kui teie lugeja on õnnelik, mis on tore.

Kuid kuidas saab ettevõte teada, kui palju inimesi on minu ajaveebist registreerunud? Seda’s kus ainulaadsed sidusettevõtte lingid tulge sisse. Teil on vaja siduslinke, et ettevõte saaks jälgida, millised kliendid teie veebisaidilt tulid.

Sidusettevõtte lingid näevad välja nagu tavalised veebilingid, kuid näiliselt juhusliku valikuga numbrid ja tähed on kokku tõmmatud lõpuni. See erikood võimaldab ettevõttel täpselt näha, kui palju äri nad teevad’uuesti läbi oma ainulaadsete linkide, nii et teile makstakse täpselt.

Konto saate seadistada otse teie ettevõtte juures’Ma reklaamin ja nemadki’Pakun teile neid linke. Võtke otse ühendust ettevõttega või kaevake nende veebisaidil ringi, et näha, kas neil on sidusprogrammi. Näiteks Amazonis’teie veebisait, teie’Leiad nende alt “Teenige meiega raha” menüü.

kuidas WordPress Amazon'is raha teenidaamazoni sidusettevõtte turundusskeemAmazonil on sidusprogramm, kus saate valida, milliseid tooteid soovite reklaamida, ja teenida raha, kui teie lugejad ostavad.

See valik sobib kõige paremini neile, kellel on juba ajaveeb üles seatud. Don’proovige samal ajal oma sidusettevõtte turunduskampaaniat käivitada ja ajaveebi nullist üles ehitada. Sidusettevõtte turunduse õnnestumiseks vajate niši ja vaatajaskonda.

Kui teil on juba blogi, siis nüüd’on aeg mõelda, milliseid tooteid või ettevõtteid võiksite reklaamida. Ükskõik, mille valite, see peab olema asjakohane ja kasulik teie lugejatele. Kui kirjutate näiteks loomadest, siis don’hakake Calvin Kleini reklaamima ainult seetõttu, et saate hea väljamakse.

Teie lugejad võitsid’t sellega leppima!

See’s ka oluline olge oma lugejate vastu ausad. Andke neile teada, kuidas teil läheb’uuesti raha teenima ja olge selge, et see võitis’ei maksa neile lisakulusid ega mõjuta teie arvustuste ausust. Näiteks kasutame sidusettevõtte linke siin, veebisaidi ehitaja eksperdil, ja selle kohta saate lugeda kõike meie avalikustamise lehel.

Sidusettevõtte turunduse võti on läbipaistvus, õigsus ja lugejate esikohale seadmine.

Lühidalt:

 • Mis see on? Kasutades oma ajaveebis ainulaadseid siduslinke, kus lugejad saavad minna ja toodet osta või tootele registreeruda. Seejärel maksab see ettevõte teile raha iga kord, kui keegi kasutab teie lingi abil oma toodet!
 • Kes saab hakkama? Igaüks! Sa ei tea’Sidusettevõtte turunduse äravõtmiseks pole vaja mingeid tehnilisi oskusi. See’Enne sidusettevõtte turunduse proovimist on hea mõte kõigepealt luua oma ajaveeb, kasvatada oma vaatajaskonda ja arendada oma niši.
 • Kuidas alustada?: Mõelge oma loodud sisule ja sellele, mida teie lugejad leiaksid asjakohase ja kasuliku. Veenduge, et kõik teie valitud tooted on kvaliteetsed, ja alustage siis partnerluse alustamist ühe või mitme ettevõttega!

Lisateave

 • Sidusettevõtte turundus töötab blogijate jaoks hästi. Meie käepärane juhend Kuidas käivitada WordPressi ajaveeb teeb teie ajaveebi loomise lihtsaks, tehes seda vaid 10 lihtsal sammul.

4

Eksklusiivne sisu

Sobib: väljakujunenud WordPressi kasutajatele

Kas sa tõesti tead oma asju? Kas inimesed maksavad, et kuulda, mida teil öelda on? Kui jah, siis võiksite istuda kullakaminal!

Külastajatele eksklusiivse sisu loomiseks on mitu erinevat viisi. Enne kui seda teete, siis siiski’tasub seda rõhutada teil peaks olema loodud sait, ja ekspertiisi valdkond, enne kui proovida mõnda järgmistest strateegiatest.

Peamine näpunäide! Inimestele meeldib neid tunda’saada oma raha eest väärtust, seega peab olema selge, miks sisu teile meeldib’uuesti pakkumine on teie hinda väärt’küsin uuesti.

Premium sisu

Kas see ka poleks’professionaalsed fotod, eksklusiivsed artiklid, uurimistöö või isegi muusika ja filmid, esmaklassiline sisu on midagi, mida teie külastajad on nõus maksma, et nad saaksid juurdepääsu.

Selle õnnestumiseks peate oma külastajatel olema kindel, et teie toode või sisu on kindel. Soovitame pakkuda mõnda kraami tasuta, et inimestel oleks selge ettekujutus, mida teie esmaklassilisest sisust oodata võib. Nii nad’Annan hea meelega üle nende raskelt teenitud sularaha teie eest’uuesti pakkuma.

Peamine näpunäide! Sa võid kasutada sotsiaalne tõend julgustada inimesi registreeruma. Sotsiaalse tõendusena näidatakse inimestele, kui paljud teised on teie sisuga juba liitunud, talle meeldinud, jaganud või sellest kasu saanud.

Liikmelisus ja liitumised

Teine viis oma WordPressi saidilt raha teenida on luua liikmestaatusi, mis avavad täiendava sisu, eksklusiivsed veebisaidi lehed või isegi spetsiaalsed allahindlused’töötab uuesti veebipoes.

Alternatiiv on saate inimesi tellima oma saidile. Tellimused erinevad pisut liikmelisusest – kuigi tellimus võimaldab külastajatel teie saidile ja kõikidele selle ressurssidele juurde pääseda, avavad liikmelisused selle lisaks veel ekstra eksklusiivse sisu..

Tellimused toimivad kõige paremini veebiajakirjade või mingisuguseid teenuseid pakkuvate saitide jaoks. Pidage meeles, et inimesed peavad registreeruma ja raha maksma!

new yorkeri tellimissõnumnew yorker tellib üleskutse tegevuseleteenige raha WordPressi tellimusel new yorkerilNew Yorker on tellitud veebisaidi klassikaline näide. Saate kuus kolm tasuta artiklit, siis peate lugemise jätkamiseks tellima. Peamine näpunäide! Saate seda strateegiat kombineerida premium-sisu tootmisega, luues erinevat “taset” sõltuvalt sellest, kui palju ja kui sageli inimesed tahavad maksta.

Annetused

Kui te seda ei tee’t ei taha olla valus, nõudes inimestelt teie saidile juurdepääsu maksmist, saate selle asemel annetusi küsida. Nii jäävad ellu sellised veebisaidid nagu Vikipeedia – inimesed saavad teie sisu tasuta nautida, kuid nad saavad teie saidi töö jätkamiseks annetada raha.

See on vähem usaldusväärne meetod raha teenimiseks oma WordPressi saidilt, nii et see võiks olla väärt kombineerimine mõne muu strateegiaga, nagu reklaamide kuvamine oma saidil.

Lühidalt:

 • Mis see on? Sisu loomine, mille eest inimesed on nõus maksma.
 • Kes saab hakkama? Igaüks, kui teil on teadmisi või oskusi, et muuta oma sisu tasumiseks väärt. Sina’Tõenäoliselt vajate ka loodud saiti, kuna inimesed tahavad teid teada’uuesti usaldusväärne.
 • Kuidas alustada?: Kõigepealt täpsustage oma valdkond. Millised teadmised või oskused teil on, millest võiks teistele kasu olla? Kirjutage! Samuti võite oma saidi üle vaadata ja otsustada, kas leidub lehti, milleks võiksite pöörduda “eksklusiivne” valdkonnad liikmetele, seejärel lisage uus, spetsialiseeritud materjal. Tellimuste, liikmelisuste lisamiseks või annetuste vastuvõtmiseks peate installima pistikprogrammid.

5

Veebikursused

Sobib: kõigile, kellel on eriteadmised

Kui sa’olete kunagi olnud teadmata, kuidas midagi teha, tõenäoliselt olete ka teie’pöördusin abi saamiseks Google’i poole. See’kiire, see’on kasulik, ja see’on tasuta. Aga mis siis, kui teil on rohkem kui üks põletav küsimus?

Veebikursused on populaarne viis uute asjade õppimiseks – tegelikult ulatub 2022. aastaks ülemaailmse veebipõhise õppe turg üle 240 miljardi dollarini’s on kindlasti midagi, mida saaks maksimaalselt kasutada!

veebipõhiste kursuste rahaks tegemine lynda com näideLynda.com on populaarne sait, kus inimesed maksavad mitmesuguste veebikursuste juurde pääsemiseks liitumistasu.

Muidugi, sina’Peaksin teadma teie kohta käiva teema kohta üsna palju’õpetada, kuid õppeaineid, mida saate katta, on lõputult. Kirjutamine, turundus, tehnoloogia, toiduvalmistamine, muusika, lemmikloomade hooldamine; nimekiri jätkub.

Hea uudis on, sa ei tea’t peab olema ekspert – peate lihtsalt teadma piisavalt kvaliteetse kursuse koostamiseks, millest inimesed kasu saavad.

Ainus puudus on, sina võitsid’t ei tee megabucks üleöö. Sina’Teil on vaja planeerimise, kursuse kokku panemise ja kogu oma WordPressi saidil ehitamiseks pisut kannatlikkust.

Kui sa’olete WordPressi algaja, don’t muretsema! Seal on suurepäraseid pistikprogramme, näiteks LearnPress, mida saate kasutada looge veebikursuse veebisait, ilma et oleks vaja kodeerimisoskust. See tähendab, et saate oma tarkust jagada, oma WordPressi oskusi täiendada ja natuke raha teenida, ilma et oleks vaja ise tehnilist meistrikursust!

Sina’Samuti peate oma kursust reklaamima, nii et see on nii’tasub paigaldada ka muud WordPressi pluginad. Mõelge näiteks iseloomustuste lisamisele või tasuta uudistega infolehtede saatmisele, et kliente siia meelitada.

Lühidalt:

 • Mis see on? Veebikursuse loomine oma WordPressi saidil, millest inimesed osalemise eest maksavad.
 • Kes saab hakkama? Igaüks – teil on pluginaid, mis teid abistavad, nii et te ei tee seda’t ei vaja hullu tehnilisi oskusi. Teil on vaja aga ainet, mille õpetamisel tunnete end kindlalt.
 • Kuidas alustada?: Kõigepealt leidke oma nišš! Millised oskused, koolitus või teadmised teil on, mida saate teistega jagada? Joonistage kursuse ülevaade ja struktuur, seejärel installige pistikprogramm nagu LearnPress ja alustage ehitamist.

6

Pluginate ehitamine

Sobib: arendajatele ja WordPressi vingumisele

Kas sa tead oma teed PHP-s? Kas sa tead, mida me mõtleme juhtimissüsteemide versioonimise all? Kui need asjad ei lähe’Kui teil on kogu tühi joonistus, siis võiksite proovige luua oma pistikprogramm.

Sa ei tea’t ei pea olema ekspertkooder, kuid vajate vähemalt põhiteadmisi. Kui teil on vaja neid oskusi täiendada, soovitame enne selle strateegia kasutamist proovida veebikursust ja saada natuke kogemusi!

Lihtsalt pilt sellest: sina’WordPressi pluginakataloogi sirvimist, kuna see’See on suurepärane koht, kus leiate igasuguseid funktsioone, mida oma veebisaidile lisada.

Kuid täna saate lihtsalt’t leida asja, mille sa otsid’otsite uuesti. Tegelikult saate küll’t seda kuskilt leida. Võib-olla otsivad sajad teised inimesed sama asja ja tulevad tühjade kätega.

Mida sa siis teed? Otsustate pistikprogrammi ise teha. Ja siis müüge see ära, et teised saaksid teie loomingust rõõmu tunda (ja nii saate oma raskest tööst kasu lõigata!)

Peamine näpunäide! Kui te seda ei tee’Et välja mõelda pluginaid, saate sama strateegiat rakendada ka WordPressi teemade loomisel. Saate isegi arendada ja müüa nii teemasid kui ka pistikprogramme, nagu need on’turustatakse sageli koos.

See’on natuke liiga keeruline, et siia kogu protsessi sisse astuda, kuid esimene samm on luua oma pistikprogrammide kaust kaustas / wp-content / plugins. Nii kuvatakse teie pistikprogramm jaotises Armatuurlaua pistikprogrammid. Seal’on palju muud, mis järgneb, ja suurem osa sellest hõlmab kodeerimist.

Ükskord sa’Kui olete oma uue pistikprogrammi ehitanud ja testinud, saate selle avalikustada ja teistele inimestele müüa.

Parim viis selleks on kasutada oma WordPressi veebisaiti ja e-poe pistikprogrammi nagu WooCommerce. Looge veebipood, kus saate oma pistikprogramme loetleda ja neid müüa – saate isegi luua portfelli, kui jätkate uute pluginate arendamist ja oskuste täiendamist.

Kui sa’kui tunnete end oma veebipoe ehitamisega üsna vaevaliselt, saate seda teha loetlege oma pistikprogramm turul, nagu ThemeForest või CodeCanyon. Selle meetodi eeliseks on, et te ei tee seda’ei pea muretsema pistikprogrammi kliendile edastamise pärast, ehkki negatiivne külg on see, et need platvormid vähendavad teie müüki!

Lühidalt:

 • Mis see on? Uute pluginate (ja isegi teemade) loomine teistele WordPressi kasutajatele müümiseks. Arendatud pistikprogrammide müümiseks võite kasutada isegi oma WordPressi saiti.
 • Kes saab hakkama? Enesekindlad kodeerijad ja arendajad. Sa ei tea’t ei pea olema tehnikapealik, kuid teil on vaja vähemalt mõnda kogemust kodeerimise alal.
 • Kuidas alustada?: Kui vajate oma kodeerimisoskuse värskendamist või kui soovite lihtsalt õppima asuda, soovitame kursust võtta. Hoidke silm peal nišil, kus arvate, et uus pistikprogramm müüks hästi. Seejärel alustage pistikprogrammi ehitamist!

7

WordPressi saitide loomine klientidele

Sobib: arendajatele ja WordPressi vingumisele

WordPress võib olla keeruline platvorm, millega hakkama saada, ja sageli pöörduvad inimesed arendajate poole, et luua neile oma sait. Kas olete kunagi mõelnud oma WordPressi oskuste pakkumise üle teistele?

Saage WordPressi arendajaks ja saate WordPressi abil luua veebisaite klientidele, kes maksavad teile teie teenuste eest.

Kahjuks sobib see strateegia ainult WordPressi vanuritele, kellel on kogemused ja kodeerimine vöösse nagu relvapüstolid.. Enne peate olema veebisaidid üles ehitanud, olema kindel oma tehniliste oskuste osas, valvama disaini, olema teadlik turvaküsimustest ja suutma tähtaegadest kinni pidada – ning suhelda klientidega!

Kui teil on vaja, peate kõigepealt üles ehitama oma WordPressi veebisaidi reklaamida oma oskusi ja meelitada ligi kliente. Lisage oma iseloomustused ja näited teie saitide kohta’mis on varem ehitatud, ja päringuvormi, et kliendid saaksid survevabu hinnapakkumisi.

Oma veebisaidi omamine on eelis, sest see jätab hea mulje potentsiaalsetele klientidele. Teise võimalusena saate pakkuda oma teenuseid vabakutselistel saitidel nagu Fiverr.

Sa ei tea’t ei pea saama täistööajaga WordPressi arendajaks – võite alustada väikesest, vaid teha seda osalise tööajaga või proovida, kui vajate lisaraha.

Lühidalt:

 • Mis see on? WordPressi oskuste kasutamine veebisaitide loomiseks klientidele, kes maksavad teile teie teenuste eest.
 • Kes saab hakkama? Enesekindlad ja kogenud WordPressi kasutajad.
 • Kuidas alustada?: Vajaduse korral puudutage oma oskusi. Koostage hinnaplaan ja hakake ennast reklaamima. Ehitage klientide meelitamiseks veebisait või lisage oma teenused vabakutselisele veebisaidile, nagu Fiverr.

 

Kuidas WordPressis raha teenida: järeldus

WordPress on suurepärane platvorm, millel on lõputud võimalused nii algajatele kui ka proffidele. Isegi kui teil pole kodeerimise kogemust, on oma lootustandva WordPressi veebisaidilt raha teenimiseks palju võimalusi.

Meie’olete valinud välja seitse peamist moodust, kuidas saate WordPressiga raha teenida, ja loodame, et ka seal’midagi kõigile meie nimekirjas olevatele inimestele. Kas sina’Blogijaks, algajaks või kodeerimisprofessoriks saate valida strateegia, mis teie jaoks kõige paremini sobib.

Siin’see on kiire meeldetuletus WordPressi abil seitsme raha teenimise viisi kohta:

 1. Pood
 2. Reklaam
 3. Sidusettevõtte turundus
 4. Eksklusiivne sisu
 5. Veebikursused
 6. Pluginate ehitamine
 7. WordPressi saitide loomine klientidele

Pidage meeles, et hoolimata sellest, kas valite ühe või mitu neist strateegiatest, veenduge, et see toimiks mängib teie tugevuste järgi.

See’Tõenäoliselt pole mõistlik proovida WordPressi saite maksvatele klientidele luua, kui teil pole’t ei õppinud veel koodima. Aga kui sina’Blogijana peaksite kaaluma sidusettevõtte turunduse pakkumist.

Loodame, et ka teie’olete saanud inspiratsiooni oma veebisaidi rahaks tegemiseks ja olete valmis tänu WordPressi imedele asuma järgmiste sammude poole, et natuke rohkem sularaha taskusse saada. Tulge kindlasti tagasi ja andke meile teada, kuidas edasi saite!

 

KKK

Mul on ainult väike sait, vähese liiklusega. Kas ma saan sellest ikkagi raha teenida??

Jah! Kuid olge oma strateegia valimisel ettevaatlik – see on see’asjade tasakaalustamiseks tasub kombineerida erinevaid lähenemisviise. Suurem liiklus toob küll kaasa rohkem reklaamide ja sidusettevõtete linkide klikke, kuid siiski’s teie sisu kvaliteet, mis aitab teie veebisaidil kasvada. Liiklus on üldiselt oluline, kuid kasvava veebisaidi jaoks on veelgi olulisem kaasatud vaatajaskond.

Mida’s on kiireim viis minu WordPressi veebisaidilt raha teenida?

Meie’d soovitage sidusettevõtte turundust või oma veebisaidil reklaamide kuvamist. Need on üsna lihtsad strateegiad, mida kasutada, ja sina’Alustan raha teenimist niipea, kui keegi klõpsab läbi. Muud taktikad, nagu veebipoe üles ehitamine või tellimisveebisaidi avamine, võtab kasutusele võtmise kauem.

Kas ma pean WordPressi teenimiseks raha kulutama?

Mitte tingimata! Oma WordPressi veebisaidi raha teenimiseks ei pea te’t ei pea maksma pood plugina, Google AdSense’i ega sidusettevõtte eest. Kuid oma poodiettevõtte loomisega või saidi parematesse turundusmeetoditesse investeerimisega võib kaasneda kulusid. Pidage meeles, et kuigi WordPress on tasuta, peate siiski maksma hostimise ja oma domeeninime ning kõigi tasuliste lisandmoodulite või teemade eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me