چگونه به خودکار ارسال به فیس بوک از وردپرس

حفظ یک وبلاگ وردپرس می تواند خسته کننده باشد. پس از صرف ساعت تحقیق, نوشتن و پرداختن یک پست جدید, پس از آن باید از طریق کانال های توزیع محتوا مختلف از لیست های ارسالی به شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.


فیس بوک یکی از سیستم عامل های اصلی برای این کار است. مطابق با Štatistika هول رسانه های اجتماعی حدود 1,94 میلیارد کاربر ماهانه از 2017 داشت – که موقعیت خود را بزر ن ال التن.

این پست به دنبال یافتن بهترین روش های خودکار سازی روند اشتراک فیس بوک برای سایت وردپرس شماست.

پرش سریع به:

شروع کنیم.

روش # 1: با استفاده از ویژگی "propagovať" jetpack

صرفنظر ازنار شما یک وبلاگ نویسی یا یک فروشگاه الکترونیکی را اجرا کنید Jetpack افزونه قطعا به سایت وردپرسی دو د ب الخ بي ال بين ال بين الخ بين ال بين ال بين یون الخ بين الخ بين الخ. این می تواند به شما در ایجاد محتوا ، امنیت ، تجزیه و تحلیل سایت و SEO کمک کند.

با این حال ، برای شروع با Jetpack ، شما باید پلاگین را با یک حساب کاربری WordPress.com موجود متصل کنید. نگران نباشید – ثبت نام کاملا رایگان است و باید ظرف چند دقیقه آن را ادامه دهید. هنگامی که انجام شد ، شما هم اکنون می توانید از ویژگی های افزونه در سایت WordPress.org خود استفاده کنید.

از شما خواسته می شود که آیا می خواهید ویژگی های Jetpack توصیه شده را فعال کنید. این کاملا اختیاری است ، اما می تواند سایت وردپرس خود را با یک میزبان از مزایا ارائه دهد:

Jetpack همچنین شامل ویژگی "propagovať" است که به طور خودکار به شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. برای دسترسی به این ، به Jetpack بروید> تنظیمات> اشتراک گذاری.

در قسمت "انتشار ارتباطات"، روی اتصال حسابهای رسانه اجتماعی خود کلیک کنید. این صفحه به اشتراک گذاری WordPress.com را باز می کند که در آن شما می توانید سایت خود را به شبکه های مختلف ، و و و و و و.

برای ادامه بروید روی دکمه Connect در کنار فیس بوک کلیک کنید.

در هنگام فشردن به حساب فیس بوک خود وارد شوید و روی Pokračuj کلیک کنید تا وردپرس مجوزهای لازم را اعطا کند. در نهایت ، شما باید انتخاب کنید که آیا میخواهید پستها را در یک خاص مدیریت کنید یا از طریق نمایه نون انن اندان انن ینن یهنن یهنن یهندان انن اندان شنن یهندان شندان انن انن. حساب کاربری مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی Connect کلیک کنید.

خودشه! اکنون میتوانید ازن حساب به عنوان یک کانال توزیع برای پستهای وردپرس استفاده کنید. ما باید قادر به دیدن گزینه در ویرایشگر پست هستید:

اگر میخواهید از یک پیام سفارشی برای پست فیس بوک استفاده کنید ، روی ویرایش جزئیات کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این با تاریخ انتشار در وبلاگ وردپرس شما هماهنگ است.

روش # 2: استفاده از بافر

بازاریابان آنلاین باید با آنها آشنا باشند بافر – یک ابزار اتوماسیون برای به اشتراک گذاری وانا انت.

مزیت اصلی آن این است که شما را قادر می سازد تا پست ها را براساس یک برنامه تعیین شده منتشر کنید. به یاد داشته باشید ، برای به حداکثر رساندن قرار گرفتن در م،رض پست های خود ، شما باید آن انن انن انن انن.

برای شروع با Buffer ، ثبت نام کنید و با اتصال حسابهای رسانه اجتماعی خود به پلتفرم شروع کنید. با کلیک روی دکمه plus (+) در پانل حسابها ، شروع کنید.

در حال حاضر ، کاربران رایگان قادر به پیوند به یک حساب برای هر یک از شش شبکه هستند: توییتر ، فیس بوک ، LinkedIn ،و کو کو کو کو کو ک برای اتصال فیس بوک ، روی پروفایل ، صفحه یا گروه – بسته به نوع حساب کاربری که مایلید استفاده کنید ،ن د ر ین د ر.

پس از ورود به سیستم ، به سادگی روی حساب مورد نظر خود کلیک کنید سپس آن را در داشبورد خود در قسمت در تب التن التن ال »ر ال «ال« ال «ي ال «ي ال »بي الق القي ال «ي ال «ي ال «ن ال« ال ي ال «ي ال «ال بيق.

گام بعدی تنظیم یک برنامه ارسال برای این حساب است. برای انجام این کار ، حساب را انتخاب کرده و روی تب برنامه قرار دهید.

در اینجا میتوانید روزهای ارسال را انتخاب کنید و زمانهای خاصی را که میخواهید به ایتراک بگذارید ، اضافه ک. توجه داشته باشید که هر زمان که محتوای جدید را به Vyrovnávacia pamäť اضافه می کنید ، در صف قرار می رد و ر در امن ممن ی.

هالا که برنامه Buffer خود را آماده کرده اید ، وقت آن است که آن را با سایت WordPress خود ادغام کنید. برای این ، شما باید نصب کنید WP به بافر پلاگین.

پس از آن باید حساب Buffer خود را با رفتن به WP به Buffer> Nastavenia تنظیم کنید و روی دکمه Authorize Plugin کلیک کنید.

هنگامی که افزونه درتواست دسترسی مجوز برای مدیریت حساب Buffer خود را کلیک کنید اجازه دسترسی را کلیک کنید. این به طور خودکار تمام اطلاعات حساب کاربری Buffer شما را به داشبورد وردپرس متصل خواهد کرد.

شما باید اکنون بتوانید آنها را در زیر تب وردپرس و صفحه WP به افزونه Buffer مشاهده کنید. فقطراموش نکنید که با کلیک کردن بر روی تصویر و انتخاب گزینه Account Enabled حساب کاربری را فعال کنید.

هنگامی که انجام شد ، روی دکمه Predvolené nastavenia کلیک کنید تا مشخص شود آیا پستهایی که اخیرا منتشر شده یا بهروزرسانی ان الهن الهن الهن الهن الهي الهن الهن الهن الهبي این کار را با کلیک کردن بر روی کادر انتخاب کنار هر دو گزینه انجام دهید.

اگر هر گام درستی را طی کردید, هر زمان که یک پست جدید را منتشر یا به روز کنید, باید تایید را در بالای ویرایشگر مشاهده کنید.

3: با استفاده از محتوای Nelio

با استفاده از روش ها و ابزار فوق ، اکنون می توانید از پست وبلاگ وردپرس خودتان به صورت خودتار بن الدبي اما اشر شما یک راه حل بسیار ساده را می خواهید ، می توانید از آن استفاده کنید محتوای Nelio پلاگین.

چهاری انجام می شود یک تقویم تحریریه ای ساخته شده است که به شما کمک مک کند برنامه ریزی میزیتوا و ن ان ان الزهن ان الین الین الین الین الین الین الین الین الین الین الیون.

Ioبل ازنکه پست خودکار را فعال کنید ، ابتدا با رفتن به Nelio Content> Nastavenia از داشبورد اصلی ، حسابهای خود را ببندید.

درست مثل Buffer ، شما می توانید به لینک Nelio Content با یک صفحه فیس بوک ، گروه یا نمایه شخصی خود بپیوندید. فقط روی دکمه مربوطه کلیک کنید ، اعتبار ورودی خود را ارائه کنید ، و مجوز پلاگین را اعطا کنید.

هنگامی که انجام شد ، حساب کاربری شما در صفحه تنظیمات در پروفایل های مرتبط نمایش داده می شود. Nelمه پست های جدید نیز به طور خودکار با تقویم Nelio Content شما هماهنگ خواهند شد. این به طور خودکار تمام فعالیتهای درگیر را شامل می شود ، از جمله به اشتراک گذاری صفحات رسانه های اجتاعی.

نکته جایزه: بهترین زمان ارسال چیست؟

مطالعات مختلف نشان می دهد که بهترین زمان ارسال برای هر شبکه اجتماعی به شرح زیر است.

ناتان الوینگینگ از CoSchedule به بررسی 20 پرداخت و این بهترین زمان را برای شبکه هبی ابج مب مب م م م م م م م م سب م م م م م سب م م م م دب.

فیس بوک

 • چهارشنبه @ 3 PM
 • پنجشنبه و جمعه @ 1-4 PM
 • شنبه و یکشنبه @ 12-1 PM

توییتر

 • ر روز @ 2-3 AM ، 6-7 AM و 21-10 PM
 • دوشنبه تا جمعه @ 12-3 PM و 5 PM
 • چهارشنبه @ 5-6 PM

پینترست

 • شنبه @ 8-11 PM
 • عهمعه @ 3 PM

لینک

 • سه شنبه @ 10-11 AM

گوگل پلاس

 • چهارشنبه @ 9:00
 • بقیه هفته @ 9-11 AM

نمایش مشخصات عمومی

 • دوشنبه و پنجشنبه @ هر زمان به جز 3-4 PM
 • ر روز @ 2 AM – 17:00
 • چهارشنبه ها @ 7 PM

آیا رسانه های اجتماعی بخش بزرگی از استراتژی محتوا وردپرس شما هستند؟ اینها رو بخون قوانین طلایی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای وبلاگ نویسان!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me