Порівняйте топ-плагіни для слайдера WordPress jQuery

Однією з найкращих речей щодо WordPress є можливість використовувати фантазійні візуальні елементи, не записуючи жодного рядка коду. Використовуючи лише потужність плагіни, ви можете включити акуратні функції, такі як інтерактивні календарі бронювання та контактні форми за лічені хвилини.


У цьому конкретному посібнику ми розглянемо топ-5 плагінів слайдера jQuery, щоб підкріпити дизайн вашого сайту:

1. Величезний слайдер IT

величезний-це

Перш за все, всі плагіни, розглянутий у цьому списку, прості у використанні; і один з найпростіших і найпростіших варіантів – це Повзунок від Huge-IT. Використовуючи простий інтерфейс, ви можете швидко завантажити свої зображення та надати короткий опис для кожного. Ви також можете зробити кожне зображення клікабельним, щоб покращити загальний досвід.

Решта параметрів слайдера, такі як висота, ефекти та параметри навігації, доступні безпосередньо на одній сторінці. Після того, як ви будете задоволені слайдером, ви можете вставити їх на будь-яку сторінку або допис за допомогою короткого коду. Що стосується налаштування, ви можете розблокувати повну версію, щоб налаштувати кожен окремий елемент вашого слайдера – від кольорів шрифту до навігаційних кнопок.

Завантажте та отримайте додаткову інформацію: wordpress.org/plugins/slider-wd/

3. Плагін слайд-слайд-шоу

слайд-шоу

Плагін Слайд-слайд-шоу – це простий інструмент, який допоможе вам створити повзунки в найкоротші терміни. Найбільшою його особливістю є інтерфейс рідини, який дозволяє перемикатися вперед і назад між загальними налаштуваннями та конкретною конфігурацією слайдів.

Зверніть увагу, що безкоштовна версія плагіну слайд-шоу слайд-шоу надає доступ лише до 15 варіантів налаштування, але це не означає, що ви не можете створювати різні слайдери, не платячи за про-версію. Оплата за ліцензію на професіонал надасть вам доступ до великої кількості чудових функцій, таких як відеошари, анімація шарів, розширена підтримка скриптів (HTML5, Vimeo, JW тощо) та додаткова анімація.

Завантажте та отримайте додаткову інформацію: wordpress.org/plugins/aparg-slider/

5. Головний повзунок

майстер-слайдер

Нарешті, Master Slider – це популярний плагін для створення повзунків, які чудово працюють для пристроїв із дотиком. Пам’ятайте, що вам потрібно підтримувати взаємодію з користувачем як на робочому столі, так і на мобільній аудиторії. Підтримуючи чисті жести пальцями, ви гарантовано забезпечите найкращий досвід перегляду планшетів та смартфонів.

Master Slider також пропонує інтерфейс користувача, який впорядковує процес створення слайдера. Створивши новий слайдер, ви можете негайно вибрати один із попередньо налаштованих шаблонів або почати з нуля. Звичайно, у вас є свобода змінювати конкретні елементи дизайну, такі як користувацькі CSS, анімації, розміри та «шкуру» повзунка. Щодо функцій, скажемо лише, що у програмі Master Slider є все, що можна попросити у плагіні слайдера.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map