Колекція 10 неймовірних та смішних 404 сторінок помилок

Одним з найважливіших аспектів, яким дизайнери веб-сайтів часто нехтують, є правильне оброблення 404-сторінок помилок. Ми бачимо, що відвідувачі, які переходять на цю сторінку, через певні причини скасували зв’язок із веб-сайтом. Це може виникнути через проблему сервера HTTP, неправильного шляху до URL-адреси, пошкодженого посилання або видалення будь-якої сторінки з веб-сайту.


Якщо у вас працює повністю функціональний веб-сайт або веб-сайт блогу, то кожен & кожна сторінка сайту, навіть недійсна сторінка, також вважається. Сторінки помилок – поширене явище сьогодні, тому майте на увазі, що творчо розроблена сторінка помилок завжди допомагає вам тривалий час затримувати відвідувачів або рекомендувати їх знову знаходити правильний шлях. Дійсно, як креативний, так і привабливий дизайн сторінок 404 пропонує комфортне середовище для відвідувачів веб-сайту. Отже, ви повинні приправити цю сторінку деякими інноваційними компонентами у презентабельному форматі.

Будучи кваліфікованим графічним дизайнером, я завжди приділяю важливість підтримці кожної сторінки сайту. Незважаючи на те, що включено витриману або неінформативну сторінку 404, вам слід в основному зосередитися на створенні інноваційної сторінки, яка вражає відвідувачів, коли вони приземляються на неї.

Основні причини створення спеціальної сторінки помилок 404

Для підвищення & Підтримуйте довіру

Добре & широкий індивідуальний ідентифікатор сторінки 404 дуже важливий для підтримки довіри глядачів. Неінформативна сторінка помилок 404 може призвести до того, що відвідувачі завершать пошук на певному веб-сайті. Я бачив ряд веб-сайтів, на яких немає спеціальної сторінки помилок, і вона втрачає довіру глядачів, плутаючи їх.

Щоб підтримувати користувачів

Творчо розроблена сторінка з помилками може закликати відвідувачів повернутися на попередню сторінку та знайти потрібні речі відповідно до їх потреб. Це допомагає вам створити читацьку аудиторію та залишатись залученими глядачами зі своїм сайтом чи блогом.

Щоб мати кращий дизайн веб-сайту

Відповідно до поточної тенденції, сайт вважається погано розробленим, не маючи користувацької 404 сторінки. Отже, саме час створити неймовірну та натхненну сторінку помилок, щоб передати правильне повідомлення.

Список 10 інноваційних 404 сторінок помилок для вашого натхнення

Акодез

Сторінка помилок 404 на Acodez.in – заснована на спеціально проілюстрованому символі – талісман компанії – «Acodie».

CSSChopper

CSSChopper

Простота – це ключ до професійного веб-дизайну, який приголомшливо керує всією інформацією сторінки, щоб зробити сайт зручним для користувачів та збільшити трафік веб-сайту. CSSChopper – один з найкращих прикладів таких типів сайтів, який простий, але професійно розроблений. 404 сторінка цього веб-сайту містить зображення і справді передає повідомлення про те, що ви втратите зв’язок з нами, тому поверніться та знайдіть потрібну сторінку, інакше натисніть на “домашню сторінку” або “контакт”.

Метро

Метро

Сторінка метро 404 справді класна через милі зображення ведмедя, який розкидає. Це зображення має лише ефект “WoW” і відчайдушні відвідувачі натискають & перенаправлення на домашню сторінку цього сайту. На цьому веб-сайті розміщено відповідні посилання, але відповідно до сторінки місця дуже мало. Великий простір цієї сторінки порожній, що робить його поганим дизайном.

Blizzard Entertainment

Blizzard-Entertainment

Неймовірний дизайн сторінки помилок 404 можна побачити на Blizzard, що дуже візуально привабливо. Дивовижне використання “розбите дзеркало” & вирвані ланки, що демонструють, що сайт зламався і розвалився. Тож вирішіть повернутися за допомогою кількох доступних посилань та ефективно завершити пошук без будь-яких клопотів. Перелік посилань належним чином керується. Використання фону серйозно помітно і ідеально підходить для всіх можливих посилань.

Повсякденний бренд-магазин

Повсякденний бренд-магазин

Цей дизайн сторінки помилок 404, безумовно, привертає увагу, що є найважливішим для залучення більшої кількості клієнтів & конвертувати їх у показник продажів. За рахунок включення цінних ресурсів & посилання, ця сторінка підвищує комфорт клієнтів & перенаправляє на відповідне місце. Цілком смішний, але орієнтований на ціль і візуально привабливий підхід.

Коледж гумору

Коледж-гумор

Як тільки ви потрапите на цю 404 сторінку “Коледж гумору”, ви побачите кілька анімованих фотографій людей & тварини, які воюють між собою. Нічого не настільки креативного, але найцікавіше на цій сторінці те, що вона автоматично переспрямовується на головну сторінку через кілька секунд, не натискаючи жодного посилання. Мені подобається тільки такий підхід, а не дизайн.

Агенс

Агенс

Один із найкрутіших дизайнів сторінки помилок із ілюстрацією. У першій частині сторінки красиво налагоджено зображення анімованої людини. Якщо ви наведіть курсор на це зображення та прокручуєте курсор, зображення також переміщується з фоном. Цей сайт передає повідомлення про те, що ви втратили свій шлях. Отже, вам потрібно знайти відповідний шлях для завершення пошуку. Проста, але цікава ідея дуже вміло використовується і, безумовно, впливає на відвідувачів, або натискати на посилання, або повертатися на головну сторінку.

Я – Віл Вілкі

Я-я-Віл-Вількі

На цій сторінці помилок є розмите зображення, яке включає двох людей, які вказують, що є помилка & “Дорогу не знайдено”. Цей образ творчо пояснює все, ви перебуваєте в неправильному місці і вам потрібно повернутися назад. Зображення дуже просте, без навігації & анімація, але ідеально підходить для цієї сторінки.

Тканина мода

Мод-Тканина

“Mod Cloth” – це сайт з продажу тканини, який використовував милий собачий образ на 404 сторінці, щоб зробити цю сторінку високовізуальною. Розташування ланок & панелі меню видатні та вміло використовуються з ілюстрацією. Усю відповідну інформацію можна знайти на цій сторінці помилок, без зайвих проблем. Крім зображення, решта частини така ж, як і домашня сторінка, означає меню & нижній колонтитул. Безумовно, це приваблива сторінка для того, щоб залишатися відвідувачами та спілкуватися. Мені подобається спосіб представлення сторінки 404 Mod Cloth.

Аудіко

Аудіко

Ілюстрація 404 сторінки Audiko охоплює всю сторінку з кількома посиланнями та панеллю пошуку. Основна увага Audiko приділяється створенню ілюстрації, яка включає анімованих людей & інші символи. Для зручності глядачів використання панелі пошуку добре повернутися на потрібну сторінку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map