Kinsta Managed WordPress Hosting vyskúšaný a otestovaný – je to skutočne všetko dobré?

WordPress ponuky


Hľadáte najrýchlejší webový hostiteľ WordPress? Chceli by ste, aby sa niekto staral o to, aby vaše webové stránky WordPress boli zabezpečené a zálohované?

Ak je to tak, Kinsta môže byť len spravovaný webový hostiteľ WordPress, ktorý ste hľadali. Ale ešte sa nezaregistrujte!

V tomto prehľade vám nielen vysvetlíme presne rôzne funkcie, ku ktorým získate prístup, ale odhalíme aj časy načítania našich testovacích webových stránok WordPress hostených spoločnosťou Kinsta. Okrem toho v našich simulačných testoch používateľov zdieľame aj to, ako sú ovplyvnené tieto časy načítania, keď sa na stránky naraz dostane viac návštevníkov. Aby sme ďalej posúdili kvalitu Kinsta, zverejňujeme aj výsledky z našich monitorovacích testov prestojov.

Na rozdiel od niektorých iných recenzií Kinsta – a iných recenzií webhostingu všeobecne – spoločnosti Kinsta neznáme, nezávisle sme platili za testy, pomocou ktorých sa naše webové stránky WordPress hostené v Kinste skrz svoje tempo využívajú, pomocou prémiových služieb, ako sú Pingdom a Load Impact, zhromažďujeme zmysluplné údaje. a odhaliť celý príbeh marketingových tvrdení spoločnosti Kinsta. Ak nie ste typ osoby, ktorá sa ľahko vymyká fantazijnému marketingu a štýlovým webovým stránkam spoločnosti, údaje v tomto prehľade vám pomôžu urobiť informované rozhodnutie o tom, či je Kinsta pre váš web najlepší..

Takže ak hľadáte najlepší hosting WordPress alebo sa zaujímate len o to, čo prémioví weboví hostitelia, ako napríklad Kinsta, môžu ponúknuť, táto recenzia je pre vás.

Poďme sa ponoriť …

O webhostingu spoločnosti Kinsta WordPress

Od svojho založenia v roku 2013 Kinsta pracuje na tom, aby sa stala poskytovateľom hostingu pre používateľov WordPress, ktorí sú pripravení pozerať sa za marketingové kampane a nízke ceny, aby našli rýchly a bezpečný domov pre svoju webovú stránku..

Hostingová stránka Kinsta WordPress

To neznamená, že plán vstupnej úrovne 30 dolárov za mesiac od spoločnosti Kinsta nie je konkurencieschopný v porovnaní s inými prémiovými hostiteľmi hostiteľov WordPress, je to len preto, že to nie je lacný hosting rozpočtu..

To, čo získate za svoje peniaze, je spravovaný hosting WordPress. To znamená, že spoločnosť Kinsta sa nielen postará o niektoré aspekty správy webových stránok WordPress pre vás, ale aj o umiestnenie vašich stránok v prostredí, ktoré je optimalizované pre webové stránky WordPress..

Vďaka tomu sú úlohy ako zabezpečenie, ukladanie do vyrovnávacej pamäte a zálohovanie vašich webových stránok WordPress stiahnuté z vašich rúk. Nielenže vám to ušetrí čas, ale zníži sa tým aj riziko, že sa niečo pokazí, ak nie ste oboznámení s tým, ako funguje WordPress..

Vďaka hosteniu WordPress, ktoré spravuje spoločnosť Kinsta, môžete v porovnaní so všeobecným webhostingom očakávať rýchlejšie načítanie webových stránok, menej prestojov a menej problémov s výkonom..

Okrem toho, keďže spoločnosť Kinsta ponúka hosťovanie iba pre webové stránky WordPress, všetci ich podporní pracovníci majú bohaté skúsenosti s pomocou používateľov WordPress a sú tiež odborníkmi na riešenie problémov súvisiacich s týmto softvérom. Niektorí pracovníci technickej podpory dokonca prispievajú k softvéru WordPress.

Aj keď v súčasnosti existuje veľa spoločností, ktoré ponúkajú riadený hosting WordPress, ako to preskúmame v tejto recenzii, spoločnosť Kinsta má niekoľko rozdielov od ostatných hostiteľov pôsobiacich v tomto priestore..

Čo získate s Kinsta?

Ak je myšlienka rýchlej načítavacej doby, menej úloh pri spravovaní webových stránok a menej prestávok na starosti so zvukmi príťažlivá, potom by pre vás mohol byť Kinsta tým pravým hostiteľom webu. Ak chcete zistiť, či je to váš prípad, pozrime sa presne na to, čo získate, keď sa zaregistrujete.

Používanie platformy Google Cloud Platform

Umiestnenia servera platformy Google Cloud Platform

Pomocou platformy Google Cloud Platform môže spoločnosť Kinsta ponúknuť 20 serverových umiestnení na hosťovanie vašich webových stránok.

Hlavnou vecou, ​​ktorá oddeľuje spoločnosť Kinsta od väčšiny ostatných poskytovateľov hostenia riadených WordPress, je ich používanie platformy Google Cloud Platform. To znamená, že webové stránky WordPress sú hostené na infraštruktúre vytvorenej a udržiavanej spoločnosťou Google a používajú ich spoločnosti ako Spotify, Snapchat, HTC, Best Buy, Philips a Coca-Cola..

Byť partnerom platformy Google Cloud Platform umožňuje spoločnosti Kinsta hostiť vaše webové stránky na najmodernejšej infraštruktúre s výberom 21 globálnych umiestnení serverov – a ešte viac na ceste (Hongkong a Švajčiarsko sa chystajú čoskoro). Vysoko škálovateľný hardvér platformy Google Cloud Platform zaisťuje, aby váš web mal vždy prístup k zdrojom, ktoré potrebuje, aby svojim návštevníkom poskytoval bezproblémové prostredie pre používateľov. Napríklad, ak je váš web vírusový, automatické prispôsobenie zabezpečí, že váš web bude schopný zvládnuť akýkoľvek nárast prevádzky.

Automatické zálohovanie webových stránok WordPress

Ako už bolo spomenuté, automatické denné zálohy webových stránok WordPress sú súčasťou služby v spoločnosti Kinsta. Automatické zálohy sa uchovávajú minimálne 14 dní v prípade plánov základnej úrovne a dlhšie pri vyšších plánoch. Obnovenie zálohy je jednoduché a je možné ich nasadiť na živé stránky alebo do testovacieho prostredia.

Správca zálohovania webových stránok Kinsta

Zálohy webových stránok WordPress sa dajú ľahko spravovať prostredníctvom hlavného panela účtu Kinsta.

Rovnako ako denné zálohy môžete upgradovať na šesťhodinové a hodinové zálohy za extra mesačný poplatok. Kompletné zálohy webových stránok môžete tiež vytvoriť ručne stlačením tlačidla podľa potreby. Máte tiež možnosť tieto zálohy stiahnuť na bezpečné uloženie.

Služba zobrazovania webových stránok WordPress

Správca webových stránok spoločnosti Kinsta

Pomocou stránkovacieho servera zahrnutého do všetkých hostiteľských plánov spoločnosti Kinsta môžete otestovať akékoľvek zmeny pred kopírovaním na vaše živé stránky.

Všetky hostiteľské plány spoločnosti Kinsta zahŕňajú prístup na pracovnú stránku, kde môžete vyskúšať nové doplnky, prispôsobenia webových stránok a úpravy kódu, a potom ich jediným kliknutím posunúť na svoju aktuálnu stránku..

Vývojové nástroje spoločnosti Kinsta

Kinsta má niekoľko ľahko dostupných nástrojov, ktoré môžu vývojári považovať za užitočné.

Vývojári by mali oceniť aj možnosť prepínania medzi rôznymi verziami PHP, ľahké reštartovanie motora PHP a prístup k novému monitorovaciemu nástroju Relic PHP. K dispozícii je tiež funkcia vyhľadávania a nahrádzania, ktorá je prístupná z informačného panela Kinsta na vykonávanie zmien obsahu databázy webových stránok WordPress..

Technické podrobnosti o riadení WordPress Hosting od spoločnosti Kinsta

Táto časť našej kontroly spoločnosti Kinsta by mala odpovedať na všetky otázky, ktoré môžete mať v súvislosti s jemnejšími bodmi a technickými podrobnosťami tejto služby, skôr ako prejdeme na výsledky testov rýchlosti, doby prevádzky a výkonu:

 • Ukladanie webových stránok do vyrovnávacej pamäte: Štyri typy ukladania do vyrovnávacej pamäte na mieste, vrátane ukladania do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera a interného doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress.
 • Sieť na doručovanie obsahu (CDN): 50 GB využitia KeyCDN mesačne podľa východiskového plánu Kinsta; viac o vyšších plánoch.
 • PHP: Prepínajte medzi PHP 5.6, 7, 7.1, 7.2, 7.3 a 7.4 stlačením tlačidla.
 • HTTP / 2.0: Používa sa na serveroch a CDN.
 • SSL: Získajte bezplatný certifikát SSL od Poďme šifrovať alebo nainštalujte svoj vlastný.
 • SFTP: Zabezpečený prístup FTP do svojho webového priestoru na nahrávanie a úpravu súborov.
 • Správca súborov servera: Žiadny online správca súborov; iba FTP prístup do priestoru servera.
 • Prístup k databáze: phpMyAdmin sa používa na prístup k databáze webových stránok WordPress prostredníctvom prehliadača.
 • E-mailová služba: Žiadna e-mailová služba týkajúca sa žiadneho z plánov spoločnosti Kinsta; G Suite je odporúčaná možnosť.
 • Správa webových stránok WordPress: Schopnosť aktualizovať doplnky pomocou ovládacieho panela účtu My Kinsta, ale bez automatických doplnkov alebo základných aktualizácií softvéru WordPress.
 • Obmedzenia doplnkov: Existuje zoznam zakázaných doplnkov vrátane niektorých doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zabezpečenia a optimalizácie, ktoré môžu ovplyvniť výkonnosť webových stránok.
 • Bezpečnostné opatrenia: Existuje množstvo opatrení na zaistenie bezpečnosti vašich stránok vrátane blokovania GeoIP, skenovania DDoS, proaktívneho zastavenia vstupu škodlivého kódu do siete, samoliečiteľného PHP, GCP brány firewall a ďalších..
 • Čistiace služby po hacknutí: Ak je váš web napadnutý serverom Kinsta, opravia ho zadarmo.
 • Umiestnenie dátového centra: Na výber je 21 umiestnení na serveri vrátane možností v Austrálii a Južnej Amerike, ako aj viaceré umiestnenia v USA, Európe a Ázii.
 • Prezentačné stránky: Všetky plány zahŕňajú prístup na pracovnú stránku s nasadením jedným kliknutím na živé webové stránky.
 • Migrácia webových stránok WordPress: K dispozícii zadarmo na všetkých hostingových plánoch.
 • Analýza návštevníkov: Zobrazte údaje o návštevnosti svojich webových stránok prostredníctvom hlavného panela My Kinsta.
 • Kontroly dostupnosti: Stav vašich stránok sa kontroluje každých päť minút, aby tím podpory mohol reagovať na všetky zistené výpadky.
 • Podporné kanály: Živý kanálový kanál a systém predaja lístkov 24/7, ale bez telefonickej podpory.

Viac informácií nájdete na stránke funkcií webovej stránky Kinsta.

Informačný panel správy účtu Kinsta

Pokiaľ ide o správu účtu, spoločnosť Kinsta si vytvorila vlastný vlastný informačný panel. Navigácia na portáli My Kinsta je veľmi jednoduchá a umožňuje vám vykonávať úlohy, ako je vytváranie nových webových stránok WordPress, aktualizácia všetkých doplnkov, ktoré ste nainštalovali na svojich stránkach, a správa záloh..

Môj informačný panel pre správu účtu Kinsta

Kinsta používa vlastný informačný panel pre správu účtov a webových stránok.

Môžete zobraziť štatistiku využívania zdrojov, aby ste videli, koľko z vášho plánovaného pridelenia ste spotrebovali, a tiež si zobraziť analytiku návštevníkov webových stránok prostredníctvom hlavného panela..

Inštalácia WordPress

Po registrácii v službe Kinsta sa môžete prihlásiť do vlastného ovládacieho panela a vytvoriť webovú stránku WordPress. Tento proces je veľmi jednoduchý a za pár kliknutí získate úplne novú inštaláciu aplikácie WordPress, ktorá je pripravená na použitie.

Vytvorte nový web WordPress

Vytvorenie novej inštalácie WordPress vyžaduje iba pár kliknutí s Kinsta.

Ak hostíte viac stránok s Kinsta prostredníctvom jedného účtu, tieto stránky sa dajú spravovať prostredníctvom rovnakého hlavného panela.

Panel riadenia webových stránok Kinsta

Viaceré webové stránky WordPress môžu byť spravované prostredníctvom toho istého účtu dashboardu.

Po prihlásení na informačný panel účtu Kinsta môžete tiež kontaktovať pracovníkov technickej podpory prostredníctvom živej chatovacej služby 24/7. Aj keď spoločnosť Kinsta nenabízí telefonickú podporu, môžete odoslať lístok alebo použiť posla na kontaktovanie technickej podpory.

Výkonnosť webhostingu spoločnosti Kinsta

Ako už bolo spomenuté vyššie v tomto prehľade Kinsta, jedným z hlavných dôvodov pre výber kvalitne spravovaného hosťovania WordPress je rýchlejšie načítanie webových stránok, ktoré môžete očakávať. Avšak s toľkými webhostingovými spoločnosťami, ktoré teraz ponúkajú služby optimalizované pre WordPress, jednoducho výber plánu predávaného ako spravovaný hosting WordPress nezaručuje pôsobivú rýchlosť stránok.

Urobili sme niekoľko testov, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či spoločnosť Kinsta poskytuje požadovanú úroveň výkonnosti. Ukazovali, ako rýchlo sa načítala webová stránka WordPress, koľko prestojov nastalo v stanovenom období a ako dobre sa vybavilo viac súčasných návštevníkov..

Výsledky testu zaťaženia Kinsta

Aby sme vám pomohli získať lepšiu predstavu o tom, aký čas načítania môžete od Kinsta očakávať, testovali sme rýchlosť webu s nainštalovaným ľahkým motívom, ako aj webu pomocou viacúčelového motívu bohatého na funkcie. Načítavacie časy sa zaznamenávali v 30-minútových intervaloch počas siedmich dní pomocou služby monitorovania Pingdom.

Výsledky sedemdenných testov rýchlosti spoločnosti Kinsta s ľahkou témou

V čase písania bolo dvadsaťsedemnásť zahrnuté ako predvolená téma s novými inštaláciami WordPress. Je to ľahká voľba, ktorá ponúka dostatok možností na to, aby ste mohli začať so základným blogom. Na predstavu o tom, aký čas načítania sa môže vyskytnúť pri používaní tejto témy alebo podobnej možnosti, uvádzame výsledky zaznamenané Pingdomom za sedem dní:

Výsledky rýchlosti stránky Kinsta Pingdom

Priemerná doba načítania webovej stránky WordPress používajúcej tému dvadsaťsedemnásť bola 307 milisekúnd.

Pri načítaní stránky za menej ako jednu tretinu sekundy výsledky ukázali, že testovacia stránka používajúca ľahkú tému dvadsaťsedemnásť sa načítala veľmi rýchlo. V porovnaní s výsledkami nášho testu vstupných úrovní hostiteľov Bluehost a HostGator zdieľali Kinsta oveľa rýchlejšie (aj keď drahšie).

Ak však plánujete použiť tému WordPress, ktorá je bohatšia na funkcie, pozrime sa, ako si Kinsta počína s ťažšou váhou.

Výsledky sedemdňových testov rýchlosti spoločnosti Kinsta s viacúčelovým motívom

Avada je jednou z najpopulárnejších tém WordPress, ktoré sú dnes k dispozícii. Táto téma môže byť použitá nielen na vytvorenie takmer akéhokoľvek typu webovej stránky, ale je tiež vybavená funkciami. Avšak kvôli vysokej úrovni funkčnosti, ktorú ponúka tento typ témy, webové stránky používajúce Avadu a ďalšie podobné viacúčelové témy majú tendenciu mať väčšie veľkosti súborov, čo má za následok kratšiu dobu načítania – najmä pri lacnom zdieľanom hostovaní na základnej úrovni..

Avada Theme Demo Domovská stránka

Rozloženie ukážky domovskej stránky agentúry Avada Agency používané na testovanie časov načítania Kinsta.

Aby sme zistili, do akej miery bola služba hostenia WordPress spravovaná prémiou Kinsta schopná zvládnuť viacúčelové témy, nainštalovali sme Avada na našu testovaciu stránku WordPress a importovali sme jedno z jej prednastavených ukážok webových stránok. Rovnako ako predtým, časy načítania sa zaznamenávali každých 30 minút počas siedmich dní, ale teraz, keď sa používala téma Avada, bola veľkosť súboru testovanej stránky oveľa väčšia..

Výsledky testov rýchlosti rýchlosti Pingdom Kinsta Avada

Demo domovská stránka agentúry Avada bola načítaná v priemere za 1,25 sekundy, počas siedmich dní.

Demo domovská stránka agentúry Avada sa načítala za 1,25 sekundy, pretože veľkosť súboru bola omnoho väčšia ako domáca stránka dvadsaťsedemnástich, s hmotnosťou 5,14 MB v porovnaní s veľkosťou súboru s ľahkou tematikou 265 kB..

Keďže domovská stránka vašej webovej stránky nemusí obsahovať všetky funkcie ukážky agentúry Avada Agency, ako sú multimediálny posúvač, galéria portfólia, animácie a veľké obrazové súbory, testovali sme tiež časy načítania stránky základného blogového príspevku vytvoreného pomocou tohto téma.

Avada Téma Test Blog Rozloženie príspevku

Stránka s príspevkami blogu agentúry Avada Agency, ktorá bola testovaná aj s Pingdom.

Napriek tomu, že veľkosť súboru bola 2,11 MB v porovnaní s 5,14 MB demo domovskej stránky agentúry Avada, bola doba načítania nepochopiteľne rýchlejšia, keď prišla o 1,56 sekundy v porovnaní s 1,25 sekundy na domovskej stránke..

Výsledky testov rýchlosti stránok Kinsta

Aj keď veľkosť súboru bola menšia ako veľkosť domovskej stránky Avada, testovací príspevok v blogu sa nenačítal rýchlejšie.

V oboch prípadoch bola spoločnosť Kinsta schopná dodať slušné časy načítania, dokonca aj pomocou ukážky ukážky Avady, ktorá bola vybavená funkciami a widgety náročnými na zdroje. V kontexte si môžete pozrieť, ako dlho sa tá istá téma načítala pomocou spravovanej hostovacej služby WordPress od spoločnosti Envato..

Zhrnutie testov rýchlosti hostingu spoločnosti Kinsta

Výsledky testov rýchlosti pingdom na stránke Kinsta

Výsledky sledovania rýchlosti stránky Pingdom z troch testovacích miest v Kinste.

Kinsta sú určite rýchly web hostitelia. Ako vidíte z výsledkov testov, výber témy určí, ako rýchlo sa váš web skutočne načíta – s ľahkým načítaním témy dvadsať sedemnásť oveľa rýchlejšie ako téma Avada s bohatými funkciami..

Ak plánujete použiť tému, ktorá je o niečo vzrušujúcejšia ako dvadsaťsedemnásť, ale zároveň nebudete používať demá Avadovej témy nabité na akciu bez akýchkoľvek úprav, pravdepodobne sa časy načítania objavia niekde medzi zaznamenali sa dva výsledky. Koniec koncov, demonštrácie Avada sú navrhnuté tak, aby predviedli možnosti tejto témy, a nie aby predstavovali niečo, čo väčšina ľudí použije tak, ako je..

Mapa dátového centra Kinsta a testovacieho centra Pingdom

Testovacie miesta boli hostené v dátovom centre Kinsta Oregon a časy načítania boli zaznamenané z umiestnenia servera San Jose Pingdom.

Na testovanie bolo vybrané datové centrum Kinsta v Oregone spolu s najbližším umiestnením servera Pingdom, ktoré sa nachádzalo v San Jose. Tieto dve miesta sú relatívne blízko seba, takže návštevníci, ktorí k vášmu webu pristupujú z ďalekej vzdialenosti, môžu mať dlhší čas načítania stránky.

Okrem ukladania do pamäte cache, ktoré používa Kinsta, sa na optimalizáciu testovacích miest neurobilo nič iné. Preto môžete byť schopní zvýšiť rýchlosť svojho webu WordPress optimalizáciou obrázkov a databáz, kompresiou súborov tém a vykonávaním ďalších úloh, aby ste dosiahli rýchlejšie načítanie.

Testovanie vplyvu nárazu na zaťaženie

Okrem sledovania časov načítania stránky v priebehu siedmich dní sme tiež testovali výkonnosť webovej stránky pri načítaní. Pri tomto teste sa služba Load Impact použila na simuláciu viacerých používateľov, ktorí súčasne pristupujú k webovej stránke WordPress hostenej v Kinsta..

Začínajúc tým, že k stránke pristupoval iba jeden užívateľ, začali ďalší pravidelní používatelia (predstavovaní modrou čiarou na nasledujúcom grafe) v pravidelných intervaloch v priebehu desiatich minút, kým k serveru nepristupovalo súčasne 250 virtuálnych používateľov. Počas tohto desaťminútového testovacieho obdobia služba zaznamenala dobu načítania webovej stránky, aby zistila, aký vplyv mal rastúci počet súčasných návštevníkov na výkonnosť stránky..

Výsledky nárazového testu zaťaženia Kinsta

Časy načítania webovej stránky WordPress hostenej spoločnosťou Kinsta, keď k nej súčasne pristupovalo až 250 virtuálnych používateľov.

Z vyššie uvedeného grafu vyplýva, že časy načítania stránky (predstavované zelenou čiarou) zostali konzistentné, aj keď 250 virtuálnych používateľov k serveru pristupovalo súčasne. Výsledky tohto testu si môžete zobraziť na webovej stránke Load Impact.

Ak sa pozriete na časť Testovanie vplyvu na zaťaženie vplyvu našich porovnávaní Bluehost, GoDaddy a HostGator, uvidíte, že nízko-nákladové zdieľané plány od týchto troch hostiteľov trpeli problémami s výkonom skôr, ako 50 virtuálnych používateľov súčasne navštívilo web..

Výsledky testov dostupnosti Kinsta

Ďalším dôvodom, prečo si vybrať kvalitne spravovaný hosting WordPress pre lacnejšie a nižšie možnosti výkonu, je zníženie období, keď je váš web nefunkčný alebo nedostupný. Niektorí z najlepších zdieľaných hostiteľov na základnej úrovni ponúkajú 99,9% úrovní dostupnosti, a hoci to vyzerá skvele na papieri, v priebehu jedného roka sa zdá byť viac ako osem hodín prestojov..

Výpočty dostupnosti

Záruka spoločnosti Kinsta je 99,9% dostupnosti, čo sa rovná menej ako desiatim minútovým prestojom týždenne, ale pri našich testoch bola zaznamenaná 100% prevádzka.

Kinsta má tiež 99,9% záruku dostupnosti, s peniazmi z vášho účtu, ak doba prevádzky klesne pod túto úroveň. Počas našich testov však spoločnosť Pingdom zaznamenala počas siedmich dní pôsobivú 100% dostupnosť.

Výsledky testov dostupnosti upokojenia Kinsta Pingdom

Testovacie stránky zostali online a boli k dispozícii 100% času počas sedemdňového testovacieho obdobia.

Aj keď spoločnosť Kinsta nezaručuje 100% dostupnosť, počas nášho testovacieho obdobia sme však nezažili žiadne prestoje. To isté sa nedalo povedať o Bluehost, GoDaddy alebo SiteGround v podobných testoch, ktoré sme vykonali predtým, kde tieto lacnejšie plány hostenia zaznamenali niekoľko minút prestojov..

To sa týka nášho testovania hostovacej služby WordPress riadenej spoločnosťou Kinsta. Teraz sa pozrime, koľko musíte zaplatiť, aby ste mohli hostiť svoje webové stránky s Kinsta.

Podrobnosti o cenách za hosťovanie spoločnosti Kinsta

Ceny Kinsta

Kinsta má v súčasnosti osem riadených hostingových plánov WordPress.

Kinsta má plány Starter a Pro, ako aj štyri obchodné plány a dva plány Enterprise. Tu sú ich kľúčové podrobnosti:

 • Štartér: 30 dolárov mesačne za jednu inštaláciu WordPress, 20 000 návštev a 10 GB miesta na disku.
 • Pro: 60 dolárov mesačne za dve inštalácie WordPress, 40 000 návštev a 20 GB miesta na disku.
 • Obchodné plány: Od 100 dolárov mesačne za tri inštalácie WordPress, 100 000 návštev a 30 GB miesta na disku.
 • Podnikové plány: Od 60 dolárov mesačne za 60 inštalácií WordPress, 1 000 000 návštev a 100 GB miesta na disku.

Pri platení ročne získate dva mesiace zadarmo. Súčasťou všetkých programov je bezplatný certifikát Šifrujme SSL a prístup k CDN. Na všetky plány je k dispozícii aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať spoločnosť Kinsta bez finančného rizika.

Každý plán má prístup k rovnakej infraštruktúre využívajúcej platformu Google Cloud Platform. To znamená, že inovácia iba zvyšuje počet povolených inštalácií WordPress a príspevky na návštevy a ukladanie, a nie na zlepšenie výkonnosti webových stránok, ako je to v prípade iných webových hostiteľov..

A čo poplatky za nápoje?

Pokiaľ ide o poplatky za prekročenie, existujú dva hlavné typy. Poplatky za prekročenie počtu návštev sú 1 USD na 1 000 návštev, zatiaľ čo ceny za prekročenie CDN sa účtujú za 0,10 USD za GB. Poplatky sa okamžite pripíšu na váš účet a vaše webové stránky zostanú online. V prípade výrazu nadmerné nadbytky spoločnosti Kinsta si však vyhradzujú právo dočasne obmedziť prístup na vaše webové stránky, kým sa problém nevyrieši..

Všetky podrobnosti nájdete na stránke plány Kinsta.

Záverečné myšlienky

Ako vidíte, spoločnosť Kinsta ponúka rýchlo spravovaný hosting WordPress s pôsobivou úrovňou dostupnosti a schopnosťou zvládnuť viacerých návštevníkov súčasne..

Získate tiež prístup k niektorým skutočne užitočným funkciám, ako sú automatické zálohy webových stránok, monitorovanie bezpečnosti a ľahko použiteľné pracovné prostredie. Podporný personál je nápomocný a veľmi pohotový prostredníctvom služby live chat 24/7.

Aj keď je cena Kinsta v súlade s ostatnými poskytovateľmi hostenia hosteného WordPress, nie je lacná v porovnaní so zdieľaným hosťovaním na základnej úrovni. Vo všetkých oblastiach je však Kinsta obrovským krokom od lacného webhostingu.

Takže, ak hľadáte rýchlejší a spoľahlivejší hostiteľ pre svoje webové stránky WordPress, alebo ak chcete spustiť svoje nové stránky na spravovanom hostovaní WordPress, Kinsta je vysoko odporúčaná.

Ak si stále nie ste istí, môžete vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí vždy zaregistrovať svoje stránky a migrovať ich do pracovného prostredia. Potom môžete sami zistiť, ako rýchlo sa váš web načíta, s možnosťou vrátenia platby, ak nie ste spokojní s výsledkami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me