Najlepší porovnávaný hosting WordPress (2020)

* Aktualizácie: Plány a podrobnosti o cenách boli aktualizované, niektoré snímky obrazovky boli nahradené a odstránili hostiteľov WP, ktoré už neodporúčam.


Contents

Čo je to hosting WordPress (WP)?

Hosting v systéme WordPress je webový hostiteľ, v ktorom sú umiestnené blogy (alebo weby) vytvorené pomocou programu WordPress.

Technicky neexistuje nič také ako „hosting WordPress“. Každý server, ktorý podporuje PHP 5.2.4 (alebo vyšší) a MySQL 5.0 (alebo vyšší), môže hosťovať web WordPress.

Akýkoľvek zdieľaný hosting, ktorý podporuje inštaláciu programu WordPress jedným kliknutím a ponúka vývojové nástroje WordPress (napríklad ukladanie do medzipamäte a ukladanie do vyrovnávacej pamäte), môže byť dobrým hostiteľom pre váš web WordPress..

Príklady hostingových plánov WP

Pre porovnanie uvádzame niektoré hostingové plány WordPress dostupné na trhu.

* Ak chcete získať viac podrobností, kliknutím na znak „+“ rozbaľte tabuľku vyššie.

Mimochodom, ak vás zaujíma, PREČO by ste chceli hostiteľa, ktorý ponúka hostingový balík špecifický pre WordPress, WordPress dnes prevádzkuje mnoho najlepších webov na svete. Medzi ne patria The New Yorker, BBC America, TechCrunch, Coca Cola France a mnoho ďalších.

Je výkonný, flexibilný, ľahko použiteľný a má k dispozícii veľa podpory.

Coca Cola France verí v WordPressKoks je veľká značka a ak Coca Cola France verí v WordPress, môžete tiež!

5 najlepších poskytovateľov hostingu WordPress, ktoré je potrebné zvážiť

Teraz sa pozrime na konkrétne odporúčania a prečo by ste si vybrali jednu platformu pred druhou. Nižšie skontrolujeme a porovnáme niektoré z najlepších poskytovateľov hostingu WP.

1.Rozsah stránok

SiteGround WordPress Hosting plány a ceny

Pros:

 • Veľká rýchlosť a spoľahlivosť hostingu (silná dostupnosť)
 • Viaceré možnosti umiestnenia servera
 • Odporúča sa WordPress.org
 • Užitočná podpora live chatu (pozri moju tajnú recenziu)
 • 1-kliknutie WP staging, predinštalovaný GIT pre vývoj WordPress

Website: https://tmdhosting.com/wordpress-hosting

TMD Hosting existuje už viac ako 10 rokov a bol považovaný za spoľahlivú voľbu pre tých, ktorí potrebujú kvalitného webhostingu. Spoločnosť ponúka lacnú službu Managed WordPress Hosting, ktorá je predkonfigurovaná tak, aby poskytovala maximálny výkon pre webové stránky WordPress.

Najlepšie na TMD? Ich ceny sú veľmi konkurencieschopné. Za cenu 2,95 dolárov / mesiac sa používatelia dostanú na hostiteľský server WordPress na webovom serveri NGINX so základnou vyrovnávacou pamäťou (pre laika to znamená veľkú rýchlosť servera). Ak sa dobijete trochu a idete s plánom TMD Business WordPress, získate neobmedzený hosting s bezplatnou doménou, štandardným SSL, webovým serverom NGINX, inštanciou Memcache 128 MB a prémiovou podporou WordPress..

Prečítajte si komplexnú recenziu TMD Hosting.

Pozoruhodné funkcie WordPress na TMD Hosting

 • Preddefinované prostredie WordPress
 • Webový server NGINX & Memcache inštancia 128 MB
 • Ochrana živého škodlivého softvéru Bit Ninja

Zápory

 • Niektoré menšie problémy s automatickým zálohovaním
 • Ceny sa zvyšujú po prvom semestri

3. Kinsta

Kinsta hosting pre WordPressHostingové plány Kinsta WordPress & stanovenie ceny.

Pros

 • Vynikajúca rýchlosť servera a dostupnosť uptime
 • Podpora odborníkov WordPress
 • 18 miest dátových centier dostupných po celom svete
 • Dlhý zoznam funkcií priateľských pre vývojárov
 • Vlastný ovládací panel, ktorý je pôsobivý a intuitívny

Webové stránky: https://www.wpengine.com/

Zvýšenie ceny od spoločnosti Kinsta, WP Engine začína na 35 dolárov mesačne, a to pre jednotlivé inštalačné stránky WordPress. Na prvý pohľad sú ich vlastnosti pôsobivé, vrátane služieb, ako je integrácia Amazonu S3 a globálna CDN.

Mám však pocit, že ich kľúčovým bodom predaja je to, že stavajú stránky v rámci Genesis. Genesis je masívny ekosystém častí pre WordPress a je v podstate to, čo je potrebné na zostavenie najlepšieho miesta WordPress v stavebných blokoch..

Od rýchlosti po bezpečnosť a dokonca aj estetiku je v rámci Genesis Framework niečo, čo jednoducho kričí „profesionálny WordPress“ – a to je to, za čo platíte.

Pozrite sa na hodnotenie používateľov služby WP Engine a výsledky testov servera.

Pozoruhodné funkcie v spoločnosti WP Engine

 • Ponúka Genesis Framework
 • 24/7/365 Zákaznícka podpora
 • Silný partnerský ekosystém

Všimnite si, že WP Engine je hostiteľom len pre WordPress – čo znamená, že nemôžete hostiť iné typy stránok s týmto proviotérom.

Zápory:

 • Nákladné pre majiteľov, ktorí prevádzkujú viaceré weby WP
 • Žiadny e-mail hosting
 • Žiadny priamy prístup k súboru .htaccess

5. Bluehost

BlueHost WordPress Plan Hostingové plány & stanovenie ceny.

Pros

 • Odporúča sa WordPress.org
 • Webhosting s takmer 20 rokmi overených obchodných výsledkov
 • Dostatok priestoru na rast – používatelia si môžu upgradovať svoje hostingové servery na VPS a vyhradený hosting za primeranú cenu

Áno – malé a stredné podniky

ÁNO, toto by bola absolútne pravda. Koncept riadeného hostenia WordPress jednoducho kričí synergiu s obchodnými webovými stránkami. Plány ponúkajú silné kombinácie pohodlia, rýchlosti a bezpečnosti, všetky kľúčové prvky, ktoré by mali mať obchodné stránky.

Pridané prvky zabezpečenia sú ešte dôležitejšie, ak na svojich stránkach prevádzkujete akúkoľvek platobnú infraštruktúru.

Nie – Ambiciózny vlastník stránok

Možno. Z hľadiska dopravy ešte nie ste, nemáte kompletný súbor zručností pre zamestnancov, ktorý potrebujete na vytvorenie stránky svetovej úrovne, a mohli by ste použiť malú pomoc. Spravovaný hosting WordPress vám dá tú ďalšiu nohu. Otázka bude – ste ochotní za to zaplatiť?

Toto nie je ľahká voľba, pretože cena sa často obchoduje, pokiaľ ide o zabudované funkcie a ďalšie zariadenia, za ktoré by ste inak museli platiť za pravidelné zdieľané hostingové plány (čo by nemalo stáť viac ako 5 $ / mesiac na základe našich štúdia trhu).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map