5 причин, чому контент-маркетинг завжди перемагає побудові посилань

Контент-маркетинг чи побудова посилань? Можливо, обоє? Як фахівці з SEO та цифрові маркетологи, ми потрапили в дилему щодо цих двох стратегій. Як завжди, ми бажаємо лише найкращого для наших клієнтів.


Але давайте поглянемо: земля SEO насправді розділена на дві школи думки: чи дотримуватися традиційного SEO-підходу з використанням ключових слів, маркетингу та побудови посилань, чи продовжувати контент-маркетинг, який включає декілька завдань.

Це може початися від створення якісного контенту, до створення імперії присутності бренду в Інтернеті через соціальні медіа та використання мережі впливових в галузі галузей..

Отже, що це яке?

Завдяки постійно змінюваним алгоритмам пошуку Google, наша основна мета полягає у використанні довгострокового, дуже стійкого методу та гарантування вимірюваних результатів – те, що є пінгвінським оновленням, не лише сьогодні, але й у майбутньому (і будь-яку тварину) до цього часу термін Google буде розгорнуто). І на цьому зауваження, традиційний SEO, який включає в себе побудову посилань, не є найкращим методом.

Ренді Фішкін з SEOmoz пояснив ці два “землі” – пов’язують землю під забудову та контент-маркетингову землю – раніше в епізоді Білої дошки. Це обґрунтована стратегія дискусія між веб-майстрами та маркетологами, де завжди буде дві сторони табору. Погодитись не погодитися з будь-якою з цих двох стратегій неоднозначно призведе нас до заплутаного висновку, який повністю вплине на онлайн-стратегії наших клієнтів..

Копати глибоко за допомогою контент-маркетингу та створення посилань

Наша передумова, чому контент-маркетинг завжди перемагає над створенням посилань, не закінчується. Це не питання “що це таке”, а скоріше “яка ваша мета? Це на короткострокову чи довгострокову перспективу? ” Раз і назавжди, перший обов’язково переможе над останнім, якщо ти будеш стріляти в довгострокових цілях та результатах.

У двох словах, побудова посилань – це технічна сторона веб-маркетингу, де завдання SEO-фахівців включають цей потрійний цикл: націлювання на ключові слова, пошук списку можливостей посилань та отримання посилань.

Нудно? Ні, це не так!

З їх боку, це важка робота. І результати гарантовано приходять швидше та застосовні для короткострокових цілей бренду.

З іншого боку, контент-маркетингова земля є стомлюючою, грізною та складною, що вимагає найняти не лише фахівців з SEO, але й письменників, менеджерів громад, копірайтерів або, якщо вам пощастить, веб-маркетолога, який знає мотузки торгівлі вмістом письмовій формі, копірайтерінгу та соціальних медіа.

Занадто складний? Так, і це дуже важка робота, коли ви зосереджуєтесь на вхідних стратегіях.

Результати не приходять протягом ночі. На відміну від побудови зв’язків, це потребуватиме часу, але результати найкраще підходять для довгострокових цілей, а зміст є високодопустимим. Але для веб-маркетологів – це складний подвиг в освіті малого бізнесу та стартапів, щоб застосувати цей підхід, оскільки, як очевидно, було показано, результати відображаються досить довго.

Коротше кажучи, контент-маркетинг – це якісний контент + зусилля + час + наймання додатків – довічна винагорода, тоді як побудова посилань – націлювання на ключові слова + отримання посилань дорівнює короткотерміновим результатам.

Чому контент-маркетинг залишається королем?

Наше передумови не означає, що ми позбуємося побудови посилань, але ми зрозуміли це: маркетинг контенту залишається королем, і ми приймаємо посилання як королева на шаховій дошці.

Це дві різні речі, але вони можуть досягти майже однакових цілей. Вони, як правило, ексклюзивні, але не обмежуються залученням трафіку на веб-сайт, створення брендингу та відносини з аудиторією, збільшення кількості конверсій та покращення присутності в Інтернеті. Але НЕ ефект кожної з них зовсім інший: один – на короткостроковий, а другий – на довгостроковий.

Журнал пошукових систем називав їх “двома різними горошинами в стручку”. Розумієте, це залежить від того, що буде працювати для вас або брендів ваших клієнтів. Розберемо, чому:

1. Panda / Penguin-proof

Google розумніший, ніж ви думаєте. Пошук стає все більш людським і природним, що досить цікаво для SEO World, тому що знайти нову автоматизовану тактику, щоб отримати вас на вершині результатів пошуку, наразі неможливо. Якщо вас поранили оновлення Penguin і Panda, ось що вам потрібно зробити:

 • Зосередьтеся на контент-маркетингу для SEO стратегії. Це значно захищає оновлення алгоритму.
 • Будьте людиною, наскільки це можливо, з тим, як ви пишете вміст і використовуєте інші канали, такі як соціальні медіа та вхідні заходи для масштабованості в довгостроковій перспективі.

2. Якість вмісту може бути приємним і приємним

3Кількість акцій у публікаціях Mashable.

Люди хочуть свіжих ідей. Ніколи не замислювалися, чому Mashable та HubSpot стали популярними?

Тому що вони пропонують нові та свіжі ідеї, які легко пов’язані, корисні та інформативні для читачів. Створення посилань буде просто слідувати по дорозі, коли ви йдете на контент-маркетинг.

Пошукова система Watch сказала, що ви можете виміряти цінність вмісту простіше, ніж ви можете зв’язати.

Чому??

Це досить просто. Опублікувавши вміст, ви можете побачити, скільки посилань та органічного пошукового трафіку він генерував – кількість спільних ресурсів у соціальних мережах та відвідування рефералів на інформаційній панелі аналітики.

3. Спільний та стійкий

4

Виходячи з експерта, Ренді Фішкін сказав, що лише один вміст або пара кожні рік-два можуть бути всім необхідним, щоб зробити контент-маркетингову стратегію стійкою на довгострокову перспективу.

Хоча ця тактика може створити поділ між двома таборами (питання кількості та якості опублікованих блогів та стратегій побудови посилань), чудовим прикладом з цієї точки зору є стаття з Марка Шерідана про торговий лев про те, як збережений контент-маркетинг це цегельно-будівельний бізнес. Він перейшов від хлопця з басейну до маркетингового хлопця.

Маркус www.Riverpoolsandspas.com став веб-сайтом з плавання №1, де торгували, коли він змінив свою маркетингову стратегію, ставши оповідачем свого бренду. Як? Простий. Його допис, “Ціни на басейни зі склопластику: наскільки дійсно коштує мій басейн?” Написано у 2009 році досі є доступним та стійким до сьогоднішнього дня і, очевидно, відповідає на запитання клієнтів, “які часто задаються”, і завжди на сторінці 1 результатів пошуку Google..

4. Підхід, орієнтований на клієнта та рішення, орієнтований на рішення

Що може бути кориснішим і більш корисним?

Для нас справа в тому, щоб задовольнити наших клієнтів та забезпечити якісний навчальний контент, який вирішує їх щоденні проблеми та питання щодо продуктів та послуг, які вони хочуть придбати.

За допомогою контент-маркетингу ви можете бути настільки ж щедрими, як і на своїх публікаціях. Як часто цитується в техніках копірабізнесу Copyblogger, “Щедрість сексуальна”. Він не тільки створить ваш авторитет як галузевий експерт, але і допоможе вам створити аудиторію, яка буде будувати ваш бізнес на довгостроковий період. Знайте свою аудиторію. Будьте щедрими за вміст і насолоджуйтесь цим процесом.

5. Більше каналів для експерименту та можливість дослідити

Контент-маркетинг дає вам можливість вивчити інші канали онлайн-маркетингу, поки ви не дізнаєтеся, що змушує клієнта поставити галочки та куди вони зазвичай стикаються.

 • Це клієнти, які користуються Facebook?
 • Вони проводяться в спільноті G +?
 • Це купа читачів та інтелектів, які прагнуть даних та корисної інформації?

У контентному маркетингу необхідно зробити наступне:

 • Визначте свою цільову аудиторію
 • Краще використовувати канал, де вони споживають вміст
 • Створюйте якісний контент, який є: інформативним, навчальним, надихаючим та цінним для розмови
 • Взаємодія з громадою

І на цій ноті, немає жодної тактики SEO для малого бізнесу та професіоналів, коли справа стосується каналів соціальних медіа, таких як B2C або B2B ніші, але оскільки ви не обмежені технічною стороною побудови посилань і націлювання на ключові слова, контент-маркетинг дає вам можливість досліджувати.

Контент-маркетинг включає вкладення коштів на добре вивчений і написаний вміст, для створення якого потрібні гарні дні копірайтерів. Найголовніше – це чітко і безпосередньо вирішує проблеми ваших клієнтів.

Для вас: Чи буде контент-маркетинг завжди перемагати побудови зв’язків?

Якщо ми говоримо про довгострокові цілі та вибудовуємо авторитет бренду, безумовно! Це горох у стручку, якого варто застосувати, особливо коли на ваш сайт вплинули оновлення алгоритмів з минулого або ви хочете, щоб його можна було визначити за допомогою майбутніх оновлень Algo від Google..

Але пам’ятайте, сам процес контент-маркетингу є трудомістким і вимагає великих зусиль та уваги в порівнянні з побудовою посилань, але це одна з найкращих інвестицій в інтернет-маркетинг. Що ви думаєте про ці дві школи думки в SEO-світі?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map