Як інтелектуальні веб-хостингові компанії зберігають своїх клієнтів

Усі галузі повинні зрозуміти важливість задоволення своїх поточних клієнтів, і в останні кілька років відбувся підйом та збільшення попиту на більш високі стандарти обслуговування клієнтів у секторі веб-хостингу.


Поява хмарного хостингу та спеціалізованого веб-хостингу для нішевих платформ, таких як WordPress, а також попит на більшу пропускну здатність та більш високе зберігання даних збільшили кількість гравців у цій галузі.

Отже, ніша веб-хостингу стає все більш конкурентоспроможною для понад 10 000 хостинг-компаній лише в Північній Америці – всі конкурують за один і той же ринок.

З впровадженням хмарного хостингу малі та середні хостингові компанії повинні зробити все можливе для збільшення та диверсифікації своїх пропозицій, щоб конкурувати з великими корпоративними брендами, такими як AWS та Google.

Якими стратегіями повинна займатися ваша компанія, що займається хостингом, щоб залишатися конкурентоспроможною, зберігати своїх поточних клієнтів та отримувати нових клієнтів?

1- Розуміти потреби клієнта

Тільки тому, що веб-хостинг хороший для однієї компанії, це не означає, що це добре для іншої. Існує так багато різних типів хостинг-пакетів, а також різні вимоги до кожного бізнесу, що робить єдине рішення для всіх нереальним..

Наприклад, веб-сайти малого бізнесу мають інші потреби, ніж членство, портфелі та сайти електронної комерції. Цим власникам бізнесу може знадобитися допомога, щоб зрозуміти їхні хостинг-вимоги.

Якщо ваш персонал зможе чітко повідомити про різні наявні варіанти, виходячи з конкретних потреб бізнесу, тим більше шансів, що клієнт обере пакет, який працює для нього, від вашої компанії.

Чим краще рішення, яке вони обирають для них, тим більше шансів залишитися у вашій компанії, якщо всі інші рівні рівні.

Доказом того, що веб-хостинг-компанія розуміє потреби свого клієнта, є наявність спрощеної структури продажів. Потенційні клієнти та бізнес хочуть мати можливість з першого погляду розповісти, що є у пакеті веб-хостингу, що він охоплює та що не охоплює.

Компанії, що займаються веб-хостингом, які не пояснюють його пропозиції та ступінь надання послуг, залишають гроші на столі.

Більшість малих підприємств не встигають проникнути через безліч варіантів веб-хостингу.

Вони повинні знати тип хостингу, який вони отримують, наявність місця для зберігання, послуги електронної пошти, час роботи та залежність між кількістю доменів, субдоменів та загальним пакетом хостингу.

Чітка та лаконічна упаковка веб-хостів – це ознака того, що веб-хостинг зробив домашнє завдання щодо очікувань клієнтів.

Приклад: Хостинг InMotion пропонує різні варіанти задоволення потреб різних клієнтів (джерело).

Добре розроблений веб-сайт є відправною точкою. Пропозиції щодо обслуговування повинні бути викладені чітко та очевидно. Навігація та рух по сайту повинні бути логічними.

Якщо потенційний клієнт не може легко переміщатися по вашому сайту, він просто перейде на хостинг-сервіс із більшою прозорістю.

2- Служба підтримки

Звичайно, не все можна відповісти на сторінці продажів або на головній сторінці веб-сайту. Отже, після гарного дизайну та гарного, чіткого забезпечення пакету, наступне важливе – це негайна підтримка потенційних клієнтів.

Якість підтримки клієнтів часто в оглядах компанії називають як «про» чи «проти», залежно від того, сприймається послуга як хороша чи погана.

Причина цього – само собою зрозуміла. Якщо ви не надаєте зоряне обслуговування клієнтів та підтримку клієнтської бази, вони покинуть вас і перейдуть до конкурента, який це робить.

У хостинговій індустрії можливість отримати відповіді на запитання клієнтів або негайно вирішити проблеми пройде довгий шлях у підтримці ваших поточних клієнтів.

Причиною цього є те, що майже всі підприємства, великі та малі, мають веб-сайт. Якщо у них не є спеціаліст із ІТ-персоналу або технічно не володіють досвідом, їм потрібно буде покластися на поради експертів та допомогу свого веб-хоста.

Завдяки прогресуючій технології з неймовірними темпами, іти в ногу з цим стало самою собі роботою. Хостингові компанії більше обізнані з останніми тенденціями та повинні мати можливість спілкуватися зі своєю менш технічною базою клієнтів, щоб постійно задовольняти потреби свого бізнесу..

Практичне надання послуг клієнтам включатиме доступ через телефон, особистий онлайн-чат та швидку електронну пошту чи службу довідки.

Для багатьох постачальників веб-хостів рішення про купівлю приймаються протягом декількох хвилин. Якщо потенційний покупець не має доступу до негайної розмови, є хороший шанс, що ви втратите клієнта.

Для тих, хто розглядає веб-хостинг, якщо ви не можете знайти простий спосіб налагодити контакт швидко і легко з компанією, що займається веб-хостингом, це може бути ознакою майбутнього.

Погане обслуговування споживачів на етапі продажу вказувало б на занадто багато потенційних покупців погану технічну підтримку вниз.

3- Надійний та досвідчений технічний колектив

Якщо говорити про технічну підтримку, то майстерність та надійність мають важливе значення для всіх компаній, коли реагують на запитання та скарги клієнтів.

Більше, ніж будь-коли раніше, індустрія веб-хостингів повинна бути в курсі їхньої гри.

Існує так багато проблем, які можуть зачіпати веб-сайт компанії, що багато власників бізнесу не розуміють, оскільки вони не є високо технічними. Вони покладаються на команду підтримки вашої компанії, щоб допомогти їм зрозуміти, що відбувається, чому це відбувається, і як це можна вирішити.

Чим швидше вирішені питання правильно, тим вище шанси на те, що ваші клієнти будуть задоволені, тим вище ймовірність того, що вони передадуть вашу компанію іншим, і тим довше вони залишаться у вашій компанії.

Приклад: Щоб відстежувати та покращувати якість їх обслуговування, SiteGround проводить опитування задоволеності клієнтів щороку.

Дозволений 20-хвилинний поворот для служби підтримки служб. Один-дві години – не рідкість. Але якщо відповідь на службу переміститься за тригодинну позначку, то знову веб-хостинг компанія залишає гроші на столі, і незабаром ми опинимось позаду завдяки більш ефективним веб-хостинговим послугам.

Якість технічної підтримки виходить за рамки лише знань та інформації. Середньостатистичний власник малого бізнесу багато речей сказав, що ми не можемо їх робити самостійно з ефективністю.

В результаті склалося сподівання, що технічна підтримка сервісу веб-хостингу зможе вирішити поширені проблеми. Недостатньо просто посилати людей на документацію. Якщо технічна підтримка могла б вступити і вирішити проблему протягом 10 хвилин, тоді вони повинні.

Саме такий рівень підтримки сприятиме більшому утриманню клієнтів, а також більшій кількості успішних рефералів.

4- Прозорість та чесність

Як тільки ви втрачаєте довіру своїх клієнтів, вони пішли. У такій галузі, як веб-хостинг, важливіше, ніж будь-коли, бути прозорим та чесним із клієнтською базою, оскільки їх хостинг потребує змін, поки їхній бізнес росте..

Лояльність клієнтів чи клієнтів підтримується не тільки завдяки прозорості щодо розкриття продуктів та послуг, але, як зазначає Джастін Морган, експерт із стоматологічного маркетингу, це також стосується вашого маркетингу.

Останнє, що ви хочете зробити, – це нечесність щодо рекламованого пакету хостингу, який ви продали, і робити вигляд, що він робить більше, ніж насправді..

Ви можете бути впевнені, що якщо ви скажете клієнту, що він має більш ніж достатню пропускну здатність, і його веб-сайт закривається, оскільки він перевищив межу їх пропускної здатності, вони не будуть задоволені і правильно.

Краще бути наперед і пояснити непрофесійним клієнтам, особливо нетехнічним клієнтам, який пакет найкраще підходить для їх потреб, навіть якщо це означає, що доведеться витратити більше грошей, ніж очікували.

Приклад: iPage чітко вказала свою цінову політику на своїй домашній сторінці.

5- Спілкуйтеся зі своїм клієнтом та інформуйте про них

Якщо на хостинговій платформі є зміна, оновлення або простої, ваші клієнти скоріше почують про це від вас, ніж дізнаються важкий шлях, коли їх веб-сайт зламається або не можна отримати доступ до них..

Переконайтеся, що ваші клієнти знають, що настануть періоди, коли потрібні звичайні резервні копії та загальне обслуговування. Потім надсилайте їм нагадування або публікуйте на своєму веб-сайті, коли ці події відбуваються.

Якщо у вашого клієнта виникає конкретна проблема або проблема, будьте чесними щодо часу, необхідного для вирішення. Якщо це займає більше часу, ніж очікувалося, повідомте з ними та надайте оновлений звіт про хід.

Хоча більшість підприємств не хочуть бути обстріленими непотрібними продажами та оновленнями продуктів, які вони не шукали, все ж необхідно високоякісний веб-хостинг-сервіс регулярно оновлювати його надання послуг.

Це можливість висвітлити основні етапи та оновлення технології. Це можливість посилити якість надання послуг та стабілізувати довіру клієнтів до послуги веб-хостингу.

Якщо єдине, що робить відділ маркетингу електронної пошти веб-хостингової компанії, – це намагатися підвищити продаж та впровадити постійну різноманітність продуктів, вони незабаром знайдуть свої показники конверсії.

Зберігати своїх клієнтів у вашій хостинговій компанії все починається з турботи про них та їхніх потреб.

Ви проявляєте свою турботу, надаючи видатних клієнтів та технічну підтримку, чітко спілкуючись з ними та вирішуючи їх проблеми чи проблеми правильно та швидко. Ви можете підвищити впевненість, періодично згадуючи важливі для клієнта етапи.

Розумні веб-хостингові компанії утримують своїх клієнтів, впроваджуючи послідовний та стабільний канал комунікацій, що підвищує прозорість та ефективне обслуговування клієнтів. Це буде сервіс, який реагує на високий рівень технічної майстерності, який можна пояснити та реалізувати в умовах непростої людини та упакований у прозорі моделі ціноутворення.

Оскільки попит на більш якісні послуги в Інтернеті та веб-хостингу триває, лише ті провайдери веб-хостингу, які здатні забезпечити ці найважливіші елементи, зможуть підтримувати якісне задоволення клієнтів та збільшення придбання клієнтів..

Про автора: Девід Трунс

Девід – співзасновник компанії Mallee Blue Media, служби контенту та видавництва для агентств та бізнес-сайтів. Девід – автор контенту, створений в Австралії та консультант із пошукового маркетингу, який має досвід роботи в малому бізнесі.

Він також пише для Business.com, GrowMap та Born2Invest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me