Інтерв’ю з веб-господарем: непохитний засновник та генеральний директор, Карл Циммерман

Розкрита таємниця веб-хостингу (WHSR) мала можливість взяти інтерв’ю у Карла Циммермана із компанії Steadfast (www.steadfast.net). Карл є засновником Steadfast і був там з самого початку завдяки всім стрибкам росту, болю та змін протягом останніх 16 років.


Сьогодні компанія з передачі даних є багатомільйонною енергетикою в галузі хостингу та послуг передачі даних.

Вступ

КарлКарл Циммерман

Привіт Карле. Я маю честь бути сьогодні вашим гостем інтерв’ю. Почнемо з якогось вступу, чи не так? Що ми можемо знати більше про себе та вашу роль у Steadfast.

Ну, я почав цю компанію 16 років тому, коли мені було 14 років, як спільний хостинг. І компанія, і я за цей час зросли і розвинулися суттєво. Я все ще люблю роботу, яку я роблю, і я надзвичайно пишаюся нашою командою. На даний момент, як генеральний директор, я зосереджуюсь на більшій картині, обміні повідомленнями, розробці нового продукту, плануванні розширення тощо. У мене є чудова команда менеджерів, яка піклується про щоденні предмети, що дійсно дозволяє мені зосередитися на цих довгострокових предметах.

* Примітка: Ви можете зв’язатися з Карлом на LinkedIn та Facebook. 

Чи можете ви сказати нам одне, що більшість людей не знає про себе?

Я гордий член Rotary International, однієї з найбільших світових організацій з обслуговування.

Я ходив на Ротарі, коли мені було близько 5 років, завдяки моїй мамі, але зараз я сам активний учасник. Фокус Ротарі дуже підходить для мене, з великим акцентом на освіту в США та основні послуги, такі як їжа, вода та охорона здоров’я в країнах, що розвиваються. Дивовижно бачити, на скільки життів ти можеш вплинути без великих грошей, і чудово, коли ти можеш побачити це з перших рук.

Хостинг Steadfast та інші ІТ-послуги

Steadfast пропонує широкий спектр ІТ-послуг – хмарний хостинг, відновлення аварій, управління мережею тощо. Чи можете ви нам ознайомитись зі стабільним бізнесом?

Наша справжня увага зосереджена на наданні досвіду та досвіду, а не лише обладнання та обладнання.

Будь-хто може надати базове розташування або сервер, що не є складним. Те, що люди справді потребують, – це справжній партнер, хтось, хто може допомогти їм зрозуміти, що їм насправді потрібно; і їм потрібен хтось, на який можна покластися, підтримуючи свої послуги цілодобово. Вони не хочуть турбуватися про свою інфраструктуру, вони хочуть, щоб хтось, від якого вони можуть залежати, був там для них, піклувався про речі та допомагав, коли це потрібно..

Для того, щоб забезпечити цей вид комфорту, нам також потрібно мати гнучкість у наших послугах, щоб ми могли дати клієнту саме те, що їм потрібно – ідеальне пристосування – замість того, щоб примушувати їх до одного рішення. Ми не просто публічна хмарна компанія, тому ми не говоримо, що публічна хмара – це відповідь на все, тому що це не так. Ми будемо працювати з нашими клієнтами, щоб знайти правильну відповідь, будь то публічна хмара, приватна хмара, керовані виділені сервери, колокація, керовані мережеві послуги, відновлення після аварій / безперервність бізнесу чи будь-яка комбінація цих речей. Саме там я відчуваю, що ми дійсно сяємо, із складними рішеннями, що поєднують у собі декілька сегментів продукції.

Steadfast - хмарний хостинг, виділений сервер та послуги розміщенняSteadfast – хмарний хостинг, виділений сервер та послуги розміщення

Чи можете ви поділитися секретним рецептом успіху SteadFast?

Постійні клієнтиПостійні клієнти

Секрет насправді не секрет, я скажу тому, хто запитує.

Це дійсно лише про те, щоб керувати хорошою, чесною компанією. Основна увага зосереджується на довгостроковій перспективі, будуючи сильну довгострокову компанію, яка зосереджується на довгострокових відносинах із клієнтами. Не хвилюйтеся з приводу ARPU чи іншої бізнес-термінології, пропонуйте якісну послугу та будьте задоволені клієнтами. Ніколи не знаєш справжню цінність нещасного клієнта чи вартість нещасного замовника. Ваша репутація – найцінніша частина вашої компанії.

Хто ваша цільова аудиторія у спеціальному хостингу? Чому клієнти повинні обирати стійкий хостинг над іншими?

Клієнти, які шукають справжнього хостингового партнера, найбільше цінують наші пропозиції; ми готові допомогти в розробці, проектуванні, впровадженні, моніторингу та підтримці. Ми пропонуємо величезну цінність, дозволяючи нашим клієнтам бути комфортними та довіряти їхній інфраструктурі, а також добре спати вночі. Багато компаній пропонують однакове обладнання та засоби, наша різниця – у рівні обслуговування та способі, яким ми ставимося до кожного клієнта. Незалежно від ваших потреб, простий обліковий запис у публічній хмарі або складний приватний хмарний проект, створений на замовлення, ми готові допомогти вам цілком шляхом.

Постійна інфраструктура & Обслуговування клієнтів

Розкажіть, будь ласка, більше про центр обробки даних та інфраструктуру Steadfast?

Постійний оригінальний центр обробки даних - 350 E Cermak Road, Чикаго, Іллінойс.Постійний оригінальний центр обробки даних – 350 E Cermak Road, Чикаго, Іллінойс.

В даний час у нас є три центри обробки даних, два в Чикаго (350 E Cermak і 725 S Wells) і один в Edison, штат Нью-Джерсі.

Ці засоби з’єднані між собою декількома ланцюгами 10 GigE та використовують підключення від 5 з 6 найбільших глобальних мереж: Level3, NTT, Tinet, Tata та Cogent. Основна увага в нашій мережі – це широка охорона (що пояснює, чому ми використовуємо 5 з 6 найбільших провайдерів) та продуктивність, з постійним зондуванням та оптимізацією маршрутів.

Як компанія, ми є системами та мережевими людьми, тому ми дозволяємо експертам з обладнання Digital Digital і IO зосередитися на об’єктах, будуючи мережу світового класу та пропонуючи послуги. Так само, як ми хочемо, щоб наші клієнти довіряли нам як своїм експертам, щоб вони могли зосередитися на своїх цілях, ми робимо те ж саме з нашими партнерами центру обробки даних.

У вашому інтерв’ю з Ping! Зіне, ви говорили про важливість задоволення клієнтів *. Як політика “спочатку замовника” впливає на ваш бізнес під час спаду економіки?

Економічний спад був нам не такий важкий. У нас був один поганий місяць, листопад 2008 року, але крім цього, клієнти затрималися з нами. Якщо ваші клієнти вас люблять, вони пробачать, коли ви помилитесь, і вони будуть триматися з вами у важкі часи. Здебільшого ми спостерігали дуже хороший ріст через спад, оскільки компанії намагалися зменшити власні витрати на ІТ, співпрацюючи з такою компанією, як наша..

* Примітка: непохитний працює за міткою “Завжди там” і дуже підкреслює задоволення клієнтів. Ви можете подивитися інтерв’ю Карла з Ping! Зінь тут.

Погляд Карла в індустрії хостингу

Компанія має вражаючі рекордні темпи зростання та чудову репутацію в бізнесі хостингу та центрів обробки даних. Акредитація BBB (A +), Inc 500 компанії, яка розміщена у 2008 році, та всі славні відгуки клієнтів в Інтернеті – це багато що говорить про вашу команду та компанію. Окрім задоволеності клієнтів, які ще є елементи успіху Steadfast?

У 2014 році непохитна позиція № 4353 в Inc. 5000.Непохитний рейтинг # 4353 в Inc. 5000, 2014.

У цьому році ми все ще перебуваємо на Inc 5000, я думаю, що це вже 7 років.

Ви наче сказали це у запитанні; запорукою успіху є команда, яку ми тут створили. У нас дуже багато людей, які були тут багато років, і без них компанія була б дуже різною. Створюючи нашу команду, ми орієнтуємось на одне ключове: їх пристрасть до ролі, яку вони будуть виконувати. Можна багато чого навчити, але пристрасті не можна навчити. Усі в нашій команді люблять те, що вони роблять, і коли ти любиш те, що робиш, робиш це краще, береш участь у постійному вдосконаленні компанії і передай цю пристрасть своїм клієнтам.

Попит на хмарні обчислення та віртуалізацію, швидше за все, незабаром переросте традиційний хостинг. Що ти думаєш у цьому??

Традиційний хостинг, безумовно, вмирає, і саме тому ми продали власний підрозділ з хостингом 4 років тому. Це не збирається повністю згасати, але ринок продовжує ставати все менше і менше. Моя порада будь-кому – знайти свою справжню нішу. Якщо ви звичайний постачальник послуг, у вас виникають проблеми, але якщо ви можете знайти, де можна справді відрізнятися від своїх конкурентів, ви можете урізноманітнити свою пропозицію товарів і зробити це дуже добре. Будуйте на своїх силах. Ви не можете просто урізноманітнити, кидаючи дротик на дошці, оскільки ви просто втратите фокус, знайдете те, у чому вам добре, і зробите більше цього..

Бізнес-поради

Це все для моїх запитань. Чи є що додати, перш ніж ми закінчимо це інтерв’ю?

Я висвітлював деякі з цих питань, але моя порада для всіх інших, хто має бізнес, досить проста. Хоча це може здатися простим, це може бути дуже важким.

  1. Тримайте свою увагу. Знайдіть те, що ви робите добре, і будуйте на цьому, не відволікайтеся.
  2. Завжди думайте довгостроково, як з діловими операціями, так і з клієнтами. Знайдіть час, щоб відступити назад і побачити велику картину. Ви не можете щодня щодня забиватися.
  3. Ніколи не задовольняйся. Ви завжди можете зробити більше, і те, що ви можете покращувати. Легко дозволити поступливості сповзати, якщо справи йдуть добре, але ті хороші часи – це коли ти маєш досягти справжнього прогресу.
  4. Створіть чудову команду, наповнену людьми із пристрастю до того, що вони роблять.
  5. Ставтеся до всіх уважно та з повагою. Це означає, що всі, клієнти, постачальники, конкуренти, службовці тощо. Це щільна в’язана галузь і слово подорожує швидко. Ваша репутація – це ваш найцінніший актив, і саме так ви його будуєте.
  6. Будьте готові визнати, що ви помиляєтесь, і не робіть великих зусиль, коли хтось інший помиляється. Ведення бізнесу – це не гордість, а досягнення результатів. Іноді це означає сказати, що ви шкодуєте і виправляєте справи, навіть якщо це не ваша вина, або просто звертатися до помилки і рухатися далі.

Звуковий укус

Я хотів би особисто подякувати Карлу Циммерману, генеральному директору Steadfast Network, за те, що він знайшов час поговорити про ІТ-сервіси, хмарний хостинг та управління даними. Його слова щодо того, щоб зробити клієнта першим та задоволенням клієнтів під час спаду економіки, – це поради, що власники бізнесу з широкого спектру галузей знайдуть корисними..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me