Kategooria: klassifitseerimata

3,8 miljardi aktiivse kasutajaga sotsiaalmeedia on võimalus. Me saame’t ei kaeba teid füüsiliselt, kuid me saame teile näidata seitse parimat kohta, kuhu oma nopp ja labidas tuua. Seda’s õigesti – meie kohandatud näpunäidete abil saate hakata teenima oma asukohast’istun kohe.


Sotsiaalmeedias raha teenimise õppimine ei tee seda’t ei pea olema keeruline, sest meie nõuanded on kõigile. Kas sina’olete jälle sotsiaalmeedias algaja või tehnoloogiajõud, teie’Leiate oma stiilile vastava raha teenimise meetodi koos meie enda raskuste mõõdikuga, mis aitab teil otsustada, milliseid teid valida.

Parimad viisid sotsiaalmeedias raha teenimiseks on:

 1. Seadistage Instagrami pood
 2. Alustage sidusettevõtte turundust
 3. Liituge mõjutajate kogukonnaga
 4. Saage sotsiaalmeedia juhiks
 5. Alustage YouTube’i kanalit
 6. Reklaamige oma kunsti Pinterestis
 7. Raha teenige oma muusikaga SoundCloudis

Ilma täiendava vaevata laske’Siit saate teada, kuidas saate sotsiaalmeedias raha teenida….

1

Seadistage Instagrami pood

Raskusaste: lihtne

Nõuded: Instagrami ettevõtte konto ja poodkataloog

Teie garderoobis on riideid? Kas olete oma suletud telliskivide ja mördi kauplusest järelejäänud varuga kinni jäänud? Mõlemal juhul teie’sul on dollareid, mis asuvad maja ümber.

2019. aastal käivitas Instagram oma funktsiooni Checkout. Lisaks Shoppingu tööriistale (mida kasutatakse ostjate suunamiseks teie enda veebipoodi) on Checkout muutnud sotsiaalmeedias raha teenimise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Selle funktsiooni abil saavad kasutajad teie tooteid osta otse platvormi kaudu. Checkout on osutunud populaarseks – 130 miljonit Instagrami kasutajat koputab iga kuu kaupluste postitustele.

Instagrami poe avamine on lihtne, eriti kui teil juba on pood. Kõik, mida peate tegema, on seadistada Instagrami ettevõtte konto ja seejärel ühendada oma kataloog Instagramiga. Don’Võtke ainult meie sõna – tutvuge ametliku Instagrami kaupluse seadistusjuhendiga, et näha, kui lihtne see on.

Don’Kas teil juba on veebipoodi? Pole probleemi. Saate selle kiiresti ja hõlpsalt luua Shopify, Instagram’i abil’ametlik poodpartner. Kui näete, et Checkouti funktsioon hoiab kasutajat Instagramis, siis te ei tee seda’t ei pea isegi oma veebikaupluse jaoks veebisaiti üles ehitama – müümiseks on vaja vaid toodete kataloogi.

kuidas sotsiaalmeedia instagrami poes raha teenidaNüüd saate tooteid otse Instagramist müüa, muutes raha teenimise kiiremaks ja lihtsamaks 2

Reklaamige sidusettevõtteid

Raskusaste: lihtne

Nõuded: ajaveeb ja / või tugev kirjutamisoskus

Pole tooteid müüa? Pole probleemi. Võite kasutada siduslinke, et suunata sotsiaalmeedia kasutajad teisele veebisaidile, teenides komisjonitasu iga klõpsu või müügi eest lõpule viidud teie lingi kaudu. See’s on üks populaarsemaid viise raha teenimiseks sotsiaalmeedias ja üks meie lemmik veebiettevõtteid.

Lihtsaim viis sidusettevõtte karjääri alustamiseks on Amazoni kaudu. Saate vaadata Amazoni tooteid ja suunata oma sotsiaalmeedia jälgijad sellele siduslehe kaudu sellele tootelehele – teenida kuni 10% iga müügi eest.

Et saada edukaks sidusettevõtte turundajaks, siis see’Parim on, kui alustate blogi sidusettevõtete toodete ülevaatamiseks ja arutamiseks. Maksimaalse kokkupuute saavutamiseks võite seejärel oma ajaveebi postitust sotsiaalmeedia kanalites jagada.

Arvustust kirjutades’on parem jääda lugejate suhtes läbipaistvaks ja ärge kartke mainida aspekte, mida te ei kasuta’see ei meeldi toote või teenuse kohta. Usalduse loomine on sotsiaalmeedias raha teenimiseks hädavajalik, seega ärge andke’t murda seda!

teenida raha sotsiaalmeedias AmazonAmazonil on miljoneid tooteid, mida saaksite oma veebisaidil reklaamida sidusettevõtete linkide 3 kaudu

Liituge mõjutajate kogukonnaga

Raskusaste: Keskmine

Nõuded: 1000+ Instagrami jälgijat

Lase’s ütlevad sulle’Jaganud mõnda aega sotsiaalmeedias sisu, mis on seotud teie valitud harrastusega – näiteks golfiga. Tänu teie väärtusliku golfisisalduse pidevale voolamisele olete teie’olete loonud lojaalse baasi 1000-20 000 jälgijalt, kes tunnevad huvi teie vastu’uuesti jagamine.

Kui liitute mõjutajate kogukonna veebisaidiga, võivad golfimärgid alata makstes teile nende toodete reklaamimise eest oma sotsiaalmeedia jälgijatele. Seda nimetatakse mõjutaja turunduseks. Või täpsemalt, ‘mikromõjutajate turundus’, sest teil on vähem kui umbes 20 000 jälgijat.

Mõjutajate kogukonna veebisaite, näiteks Stack Influencer, on mitmeid, mis muudavad mikromõjutajana Internetis raha teenimise lihtsaks. Kuid, see meetod pole’t elujõuline kõigile – vajate suhteliselt suurt ja lojaalset jälgijate baasi (st kasutajad, kes tegelevad teiega’uuesti öeldes), et saada mõjutajaks.

kuidas teenida raha sotsiaalmeedia mõjutajate kogukonnasMõjutajate kogukonna veebisaitidega liitumine lihtsustab brändide veebis leidmist 4

Saage sotsiaalmeedia juhiks

Raskusaste: raske

Nõuded: Suurepärane kirjutamisoskus

91% jaemüügibrändidest kasutab kaht või enamat sotsiaalmeedia kanalit, 81% väikestest ja keskmise suurusega ettevõtetest vähemalt ühte sotsiaalplatvormi. Kuna sotsiaalmeedias reklaamimine muutub populaarsemaks kui kunagi varem, vajab enamik ettevõtteid oma sotsiaalkontode haldamisel abi.

Seda’s kuhu sa võiksid sisse tulla!

Ükskõik, kas alustav ettevõte vajab nende kasvamiseks profit või peab turundusosakond Twitteris reklaamikampaania üles ehitamiseks tegema rohkem käsi,’Leiate veebist lugematuid sotsiaalse meedia juhtimisega seotud töörolle.

Kui mõistate sotsiaalseid suundumusi ja teid’Kui teil on kõrvadest tulnud peibutavaid subtiitreid, võib see teile ideaalne töö olla. Kuna enamik meist töötab tänapäeval kodust, teie’Enne uuele tööle kandideerimist peate esmalt veenduma, et teie veebipõhine töö jätkamine on täiesti nullist!

kuidas twitteri juhtimisega sotsiaalmeedias raha teenidaOma kirjutamisoskuse võiksite muuta rahaks, mis maksab teie arved sotsiaalmeedia haldamise rolliga 5

Alustage YouTube’i kanalit

Raskusaste: Keskmine

Nõue: 1000 YouTube’i kanali tellijat

Kogu maailmas vaatavad inimesed iga päev miljard tundi YouTube’i videoid. Selliste vaatajaskonnanumbritega, nagu seal’pole vlogimise kaudu sotsiaalmeedias raha teenimiseks parem koht kui YouTube’is. Küsige lihtsalt YouTube’ilt’Suurim teenija Ryan, kes tõi 2018. aastal sisse rekordilised 22 miljonit dollarit.

Meie’ma ei ütle sulle’Teist saab mitmemiljonär nagu Ryan, aga kui YouTube maksab keskmiselt 3–5 dollarit 1000 videovaatamise eest, võite teenida märkimisväärset tulu. Tavaliselt hakkab YouTube teile maksma, kui teie kanal on jõudnud 1000 jälgijani, nii et laske kõigil oma sõpradel ja perekonnal neid jagada, jagada, jagada!

Tasuliseks vlogijaks või videoloojaks saamiseks on vaja vaid mõistlikku kaamerat (enamikul viimastel nutitelefonidel on tapjakaameraid), mikrofoni ja huvitavat teemat, mida arutada ekraanil, mida teie jälgijad armastavad veebis vaadata, meeldida ja jagada.

Samuti võite liituda YouTube’i partnerprogrammiga, et pääseda juurde laiemale monetiseerimise funktsioonidele ja ka videote loojate tugitiimile. Siin’on kiire ülevaade sellest, mis te olete’Partnerprogrammis osalemiseks peate tegema järgmist:

 • Järgige kõiki YouTube’i monetiseerimiseeskirju
 • Elake riigis või piirkonnas, kus partnerprogramm on saadaval
 • Teil on viimase 12 kuu jooksul olnud üle 4000 kehtiva avaliku valve tunni
 • Teil on rohkem kui 1000 tellijat
 • Kas teil on lingitud AdSense’i konto

teenige raha sotsiaalmeedia youtube'i kanalilYouTube paigutab teie videotele reklaame, mis aitavad teil oma kirge veebis raha teenida 6

Reklaamige oma kunsti Pinterestis

Raskusaste: lihtne

Nõuded: veebipood

Mis oleks, kui me ütleksime teile, et võite muuta oma hobi osalise tööajaga tööks või isegi täiskohaga tööks? Ambitsioonid pole kunagi kellelegi haiget teinud.

Igatahes nüüd’Kui olete huvi tundnud, võiksite oma kunsti ja käsitööd reklaamides hakata Pinteresti kaudu raha teenima.

Võite kasutada ka muid visuaalseid sotsiaalmeedia kanaleid, näiteks Instagram (kas mäletate Checkouti funktsiooni?), Facebook, või Twitter, kuid Pinterest on mõeldud teie kunstiliste maitsete ja annete tutvustamiseks. Selle tulemusel sina’Leiate sellel platvormil kõige sobivamad kliendid.

Ükskõik, kas soovite ehteid veebis müüa Pinteresti kaudu või moodsat mööblit Facebooki kaudu, olete teie’Kui te ei soovi, peate oma toodete jaoks veebipoe üles ehitama, et maksetega nõustuda’t see juba olemas. Meie’d soovitan Pinterestify müümisel kasutada Shopify-d, sest see pakub ‘ostetavad nööpnõelad’ mille saate oma fotodele lihtsalt lisada, suunates kasutajad otse oma käsitöökataloogi. Lahe, ah?

reklaamige oma kunsti pinterestis, et sotsiaalmeedias raha teenidaSaate oma Pinteresti postituste kasutajaid hõlpsalt oma e-poodi viia 7

Raha teenige oma muusikaga SoundCloudis

Raskusaste: lihtne

Nõuded: veebipood, kus müüakse allalaaditavaid tooteid

Hoidke oma hobuseid. Meie’ma ei ütle sulle’Teist saab järgmine J Biebz, kuid SoundCloudi kaudu saate siiski raha teenida, kui registreerute Premieri tellimusele. Platvorm maksab artistidele umbes 35 dollarit 1000 voogu kohta.

Teine võimalus on siduda oma SoundCloudi muusika veebipoega, kus saate seejärel oma laule allalaaditavate toodetena müüa. Enamik poodide veebisaitide koostajaid, näiteks Wix Ecommerce või Shopify, laseb teil seda tüüpi tooteid müüa.

Don’Kas teil on aega veebipoe ehitamiseks? Raha teenida saab otse SoundCloudi kaudu, kuid see on nii’Sel viisil edukaks saamine on palju raskem. Et SoundCloud saaks hakata teie laule rahaks tegema, olete teie’Peate viimase kuu jooksul omandama 5000 näidendit riikide nimekirjast.

raha teenima sotsiaalmeedias soundcloudigaSoundCloud’s Premier tellimus on loodud selleks, et saaksite oma muusikaga kiiresti ja hõlpsalt raha teenida

Milline meetod sobib mulle?

Raha teenimise meetod, mille peaksite valima, sõltub paljudest asjadest. Esiteks siiski las’Tutvuge meie nimekirjaga.

Parimad viisid sotsiaalmeedias raha teenimiseks on:

 1. Seadistage Instagrami pood
 2. Reklaamige sidusettevõtteid
 3. Liituge mõjutajate kogukonnaga
 4. Saage sotsiaalmeedia juhiks
 5. Liituge YouTube’i partnerprogrammiga
 6. Reklaamige oma kunsti Pinterestis
 7. Raha teenige oma muusikaga SoundCloudis

Millise peaksite valima? Noh, Instagrami poe loomine, oma kunsti reklaamimine Pinterestis ja oma muusika monetiseerimine SoundCloudis nõuab toodete müümiseks poodide kauplust. Teil võib juba üks ja teie olla’kas soovite reklaamida oma aktsiaid sotsiaalmeedias või teie’Peate looma uue poodide nullist – mis nagu meie’Nagu näete, saab seda hõlpsalt teha Shopify või Wixi abil.

Sidusettevõtte turundus ja sotsiaalmeedia haldamine sobivad kõige paremini neile, kellel on kirjutamise kogemus, samas kui YouTube’is vlogimine ja oma muusika müümine SoundCloudis nõuab kuhjaga loovuse kõrval ka rasket tööd.

Kuid igaüks saab sotsiaalmeedias raha teenida, kasutades mõnda neist meetoditest – peate lihtsalt sellele mõtlema ja vaeva nägema (klišee, aga tõsi!) Ning saate oma tweetsid peagi muuta kivideks sularahaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me