MIGRATSIOON – 8 parimat veebisaidi loomise tööriista allalaadimist

8 parimat (tasuta või mustusega odavat) veebisaidi loomise tööriista

Kallis sõber,

Täname teid ressursside spetsiaalse juhendi registreerimise eest.


Kuidas me oma aega raiskasime…

Kui mu naine (Connie) ja mõned aastad tagasi hakkasime esimest korda veebisaitide loomist õppima, raiskasime nii palju väärtuslikku aega, et ei jõua enam kunagi tagasi.

Mina’Ma ei räägi aja investeerimisest veebisaitide loomise õppimisse’ma räägin kõigist muudest tegevustest, mis kaasnevad veebisaitide loomisega.

Sellised asjad nagu piltide otsimine, piltide redigeerimine, ekraanipildid, professionaalse e-posti seadistamine, heade disainerite allikate leidmine, oluliste failide varundamine jne. Kõik need “väiksed asjad” võtab aega ja kui lisate need kõik kokku, läheb päris hulluks!

Peamine põhjus, miks ma selle juhendi kirjutasin, on see, et me läbisime isiklikult samad võitlused, mida te ilmselt praegu kogete (või peagi kogete!), Kui me esimest korda alustasime. Küsisime endalt – “Millised on mõned tööriistad, mis mitte ainult ei aita mind veebisaitide loomisel, vaid säästavad ka minu aega.”

Aeg on tõenäoliselt üks kõige väärtuslikumaid ja piiratud võimalusi. Ükskord see’kadunud – see’kadunud.

Teie aja kokkuhoiu juhend…

See juhend aitab teil kindlasti kindlasti säästa paar tundi uurimisaega’veetsin need tööriistad ise üles leida.

Veelgi olulisem on see, et see võib tulevikus säästa ka sadu tunde, kuna need tööriistad takistavad teil piltide redigeerimist, ekraanipiltidega segamist ja failide käsitsi varundamist igal nädalal jne..

Ma soovisin, et keegi oleks selle juhendi kirjutanud mõni aasta tagasi, kui ma esimest korda alustasin – oleksin selle südamest alla laadinud.!

Selles juhendis tutvustan 8 tööriista, millest saate alustada. Ühe tööriista puhul I’Lisasin lühikese videotutvustuse, et saaksin teid oma mõtetest lähemalt uurida ja teiega nende kasutamise kogemusi jagada (link asub juhendis).

Neid tööriistu kasutame päevast päeva. Ma ei tahaks’me ei soovitaks neid, kui me seda ei teinud’Me ei kasuta neid tegelikult ise.

On veel mõned täiustatud tööriistad, mis on kasulikud teie praeguste ja tulevaste veebisaitide teatavates teistes valdkondades, kuid need on need’uuesti natuke keerulisem. Mina’Tutvustan neid teile hiljem.

Vahepeal siin’s on 8 parimat tööriista, millest alustada!

Klõpsake järgmist linki ja salvestage juhend arvutisse.
Kui fail võideti’t avage paremklõpsake seda ja salvestage see otse oma arvutisse:

Loodetavasti säästab meie juhend tonni aega!

Jeremy & Connie | WBE asutajad

pöidlad ülesKuigi sina’kui ootate, saate aidata teisi (ja aidata Connie & mina!), jagades sellel veebisaidil saadud teadmisi, lihtsalt klõpsates allpool olevaid jagamisnuppe.

Meie’jõudes 4900 juurde Facebook jagab, 700 Google+’s ja sama palju Tweets kui võimalik! Aidake meil sinna jõuda!

Suurim kompliment, mida teilt võime saada, on jagamine!

Kunagi ei või teada, kellele muule meie ülevaadetest ja aruteludest tõesti kasu on! Lisaks saate koguda vingeid karmapunkte ?

Veel tulevaid maiuspalasid…

[fivecol_one] # 1 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last] Lihtsalt registreerumiseks’Saadame teile mõne veebisaidi koostaja jaoks paar eksklusiivset ametlikku sooduskoodi. See aitab teil natuke raha säästa, kui otsustate kunagi oma premium-kavadesse üle minna! Kas olete nende jaoks kursis? [/ Fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 2 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Saadan teile rohkem kasulikke näpunäiteid, mis aitavad teil veebisaite hiljem üles ehitada. Põhimõtteliselt lihtsalt nende tööriistade jagamine, mida me kasutame, mis meid aitasid, ja ka osa meie õnnestumistest ja ebaõnnestumistest.

Mina’Loodan, et tutvute mõne tööriistaga, kuna see aitab teil veebisaidi loomise edenemist kiirendada ja kulutatud aega vähendada.

Ma tõesti soovisin, et seal oleks keegi, kes paar aastat tagasi, kui Connie ja mina esimest korda alustasime, kokku panema sellise infolehe. Kui saate isegi 1 või 2 kasulikku näpunäidet, on see tõesti tohutu erinevus.

[/ fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 3 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Mina’Saadan näpunäited otse oma e-postkasti, nii et ärge tehke seda’ei unusta kontrollige oma filter- või rämpsukasti igaks juhuks, kui teie e-posti pakkuja neid filtreerib.

Kasulik näpunäide on “valge nimekiri” või “safelist” meie e-posti aadress – teave [at] websitebuilderexpert.com – või võib teie e-posti süsteem filtreerida või isegi kustutada meie e-kirjad rämpspostina enne, kui neid näete. Üks viis selleks on lihtsalt lisada meie e-posti aadress (info [at] websitebuilderexpert.com) oma e-posti aadressiraamatusse.

[/ fivecol_four_last]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me