Veebisaidi ehitaja eksperdi toimetuskood

Tänan väga, et leidsite aega meie toimetuskoodi lugemiseks. Meie’re tõesti uhke selle üle, mida me’olen siia ehitanud, ja see’Tore, et saame jagada, kuidas meil’töötasin selle nimel, et panna ‘Ekspert’ sisse ‘Veebisaitide ehitaja’ seitsme aasta jooksul oleme’olete olnud võrgus.


Selle tagamiseks, et pakume teile mõlemat teavet, kulub palju aega ja vaeva täpne ja tasakaalustatud, ja selle hoidmiseks on meil olemas mitu protsessi:

  1. Esiteks, me ei vaata kunagi veebisaidi koostajat ega e-poe platvormi üle, ilma et oleksime seda ise kasutanud. Nagu mitte kunagi. Tegelikult me ​​ei tee’Ma ei saa isegi aru, kuidas sa võiksid!
  2. Oleme teinud tihedat koostööd kvalifitseeritud teaduriga (sotsiaalteaduskonna magistrant, MRS-i liige), et välja töötada: õiglane ja kvantitatiivne protsess meie poolt üle vaadatud toodete hindamiseks ja järjestamiseks – ja peame sellest kinni. Iga saidi jaoks kirjutatud artiklit kontrollitakse kaks korda et see oleks nii üldiselt täpne kui ka peegeldaks meie uurimistulemusi. Kõik populaarsemad veebisaidi ehitajad ja poodide platvormid läbivad meie täieliku uurimisprotsessi.
  3. Selle uurimisprotsessi oluline osa on kasutajate testimine. Anname viiel segatud tehnilise võimekusega inimesel tunnis ehitaja abil fiktiivsele ettevõttele veebisaidi ehitamise. Seejärel registreerume koos nendega, et näha, kuidas nad kogemuse leidsid ja kui tõenäoliselt soovitavad nad seda ehitajat sõbrale. Nii pole iga toodet’t hindas just seda, kui hea meie leia see – see’s kui hea inimesed nagu sina Leia see. Tahame alati tervikpildi maalida.
  4. Aga lugu seda ei tee’artikli lõppemise järel ei lõpe. Veebimaailm on kiiresti arenev ja igal kuul kontrollime värskendusi kõikjal. Toodete arenedes muudame vastavalt oma saidi sisu ja reitinguid. Kuid kui te märkate midagi valesti näivat, saatke meile e-kiri () ja meie’Ma hüppan kohe sellele.
  5. Me teenime natuke raha (või ‘sidusettevõtte komisjon’), kui registreerute pärast meie saidi külastamist teatud toodetega, kuid me teeme seda alati esindama toodet õiglaselt – ‘miinused’ ja kõik. Ära tee viga: Oleme väga valivad selle suhtes, kellega me töötame, regulaarselt loobudes partnerlustest ettevõtetega, kelle toodetega me lihtsalt saame’t maha jääda.
  6. Enamik tooteid, millest kirjutame, on saadaval kas tasuta prooviversiooni, tasuta paketi või raha tagasi garantii abil. Lihtsamalt öeldes, kui sa’kui me pärast toote proovimist meelsasti tootele ei pühendunud, võitsime’t teenima senti. Meie huvides on tõepoolest soovitada ainult selliseid tooteid ja teenuseid, mille nimel võime tõepoolest osaleda’see on täpselt see, mida me teeme.
  7. Iga sidusettevõtte vahendustasu, mida me teenime, tuleb otse toote taga oleva ettevõtte taskust. See ei maksa teile, meie lugejad, kunagi sentigi rohkem kui siis, kui te ise’d registreerusime iseseisvalt – ja meie’d pole kunagi teistmoodi. Ettevõtted omavad sidusettevõtte turunduseks spetsiaalset eelarvet, just nagu nemadki’d eraldage raha reklaamikampaaniate jaoks.

Kuid tõestus on pudingus. Võime veebisaidi ehitaja eksperdi igasse artiklisse kulutada palju aega, vaeva ja teadmisi – aga kuidas me teame, et meie’uuesti õigesti?

  • Aastal 2018 üle 4,5 miljonit inimest tulid meie saidile abi, nõuandeid ja soovitusi oma veebisaitide loomiseks ja majutamiseks. Meie’mul on hea meel teatada, et see arv on ainult tõusuteel.
  • Saadame oma saidile regulaarselt nõu oma sõprade ja perega. Hannahilt’Kasuõde, kes alustab pulmaettevõtte Lucyga’Kuna ema soovib oma käsitsi valmistatud seepi veebis müüa, saadame teada olevad inimesed veebisaidi ehitaja juurde enesekindlalt, teades neid’Leiate kogu vajaliku teabe.
  • Kuidas me teame?’oled õigel teel? Ütle meile, et oleme! Oleme jahmunud inimeste arvu pärast, kes kommenteerivad meie artikleid ja ütlevad meile, kui abivalmis nad on’olen nad leidnud, ja kuidas nad’re nüüd selle tulemusel võrgus edukalt. Palun hoidke neid tulemas – nad teevad tõesti meie päeva!

“Suur tänu Charliele selle väga informatiivse artikli eest. Olen väikese iduettevõtte üksikomanik ja otsisin taskukohast viisi omada veebisaiti. Interneti-uuringud olid tohutud (rääkimata mõistusest), kuni leidsin teie artiklit, mis aitas minu otsust suunata… Aitäh!” – Eeva

Ja see’s meile!

Lisateavet nii meie kui ka meie meeskonna alustamise kohta leiate meie lehelt Meist. Üksikasjaliku ülevaate saamiseks selle kohta, kuidas hindame tooteid, mille üle vaatame, lugege meie teadusprotsessist. Või kui soovite rohkem teada saada, kuidas raha teenime, vaadake meie avalikustamist.

Ja kui seal’s midagi muud sina’tahaksin teada saada, palun saatke meile e-kiri aadressil. Meie’d armastan sinust kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me