8 методів пришвидшення написання та створення якісних дописів у блозі

Написання допису в блозі непросте, але написати публікацію в блозі, яка перетворить, ще складніше.


У вас є дані про аудиторію, які потрібно викопати, експерти, щоб знайти та процитувати, дані з тематичних досліджень та звітів, щоб їх знайти та включити для підтримки вашої теми. Це справді не швидкий, кілька крокових процесів, які ви слідуєте, щоб написати особисту думку.

Дослідження 2015 року, проведене HubSpot, показує, що в середньому більшості маркетологів у всьому світі потрібно 1-2 години, щоб отримати добре вивчену, якісну публікацію в блозі на 500 слів.. Блог даних про час від HubSpot

Так, дані для публікацій в блозі на 500 слів.

Подвійний, потрійний, чотириразовий час для тривалих публікацій (як той, який ви читаєте).

Іноді ви можете розбавити зусилля щодо письма протягом декількох днів, але що відбувається, коли ви пишете у короткий, не подовжуваний термін? Можливо, у вас є публікація гостя, яку потрібно написати, статтю, яку потрібно зробити клієнту, або опублікований спонсором публікацію до певної дати.

Усі ці випадки вимагають міцних навичок управління часом та чіткого дотримання графіку. Але це не повинно бути стресом! Ви не повинні шліфувати зуби. Рішення – працювати розумнішими, а не важче. І ви працюєте розумнішими, коли пишете швидше та ефективніше. У цій публікації ви знайдете 8 способів структурувати свою публікацію та пришвидшити написання, яке я особисто використовую, коли працюю над своїми публікаціями в блозі. Незалежно від того, чи використовуєте ви їх чи лише деякі, відповідно до вашого особистого процесу написання, ви будете писати швидше та ефективніше, без стресу.

Крім того, якщо ви, як і я, страждаєте від тривоги та депресії, можливо, вам захочеться поєднати методи в цій публікації із 7 стратегіями подолання, щоб написати видатний допис у блозі, коли ви зламаєтесь всередині (без пуху, це 7 реальних стратегій Я використовую, щоб писати, коли мій розум не в хорошій формі).

Contents

1. Отримайте аналітичну інформацію щодо цього заголовка

Ви придумали чудовий заголовок, який, як ви знаєте, буде всмоктувати читачів прямо в копію. Ось у чому річ – як можна швидко перейти від заголовка до повної копії?

Як ви можете структурувати вміст таким чином, щоб він відображав те, що обіцяє ваш заголовок?

Метод аналізу займає ваш заголовок і розбиває його, щоб створити перший контур вашої публікації в блозі. Ось як працює метод:

 • Погляньте на свій заголовок. Що це вам говорить? Як можна вирішити все, що обіцяє, у копії?
 • Візьміть аркуш паперу і напишіть заголовок в центрі, щоб ви могли писати навколо нього
 • Нехай ваш розум дивиться під час цього етапу, і мозковий штурм якомога більше ідей

Ось живий приклад, застосований до однієї з моїх майбутніх публікацій для n0tSEO.com:

Метод аналізу заголовків (від Луана Спінетті)Метод аналізу заголовків (від Луана Спінетті)

Це майже точна цифрова версія безладних записок мого паперового блокнота. Ось що я зробив:

 1. Я розірвав заголовок і розділив слова та фрази за концепцією
 2. Я аналізував кожне слово та фразу, щоб заглибитись у те, про що я хочу поговорити (примітки, на які вказують стрілки)
 3. Я використовував аналіз, щоб створити контур першого повідомлення, де я торкнувся кожної точки, зазначеної в заголовку

Я це роблю з кожною публікацією, яку я пишу для WHSR, для своїх блогів і коли я викладаю гості. Це робить написання неймовірно простішим, адже я тоді точно знаю, про які моменти говорити, і мені не потрібно вгадувати чи вдруге здогадуватися про те, що я говорю.

Для отримання додаткових ідей дивіться також, як Террі Скотт розбиває свій роздум про те, як створити захоплюючі публікації від заголовка до остаточного чернетки у своєму дописі на BidSketch. Вона також ділиться питаннями, які керують її процесом написання.

2. Запишіть голосом ключові моменти вашої публікації

Не пиши – говори.

Використовуйте телефон, мікрофон комп’ютера або інші пристрої запису, щоб записати себе, коли ви пояснюєте свою тему аудиторії, як ніби ви проводили конференцію.

Я почав користуватися цим методом, коли в лютому мене припало до ліжка, і я прочитав пост Брайана Харріса у Videofruit, в якому говорив про те, як за кілька днів він міг написати пост на 10000 слів, записуючи голосові ноти. Я був вражений тим, наскільки простим та ефективним був цей метод, і мені було цікаво, чому я раніше про це не думав. Хоча в публікації Брайана докладно описаний весь процес, ось натяк на те, як він працює:

 1. Напишіть контур своєї публікації (використовуйте метод, описаний у №1, щоб прискорити процес)
 2. Запишіть свій голос, коли ви пояснюєте точки на контуру та розширюєте їх
 3. Перепишіть свої голосові ноти та підкоригуйте, виріжте або розширіть, де потрібно
 4. Зробіть ще один або два етапи редагування, додайте зображення, відео та все, що потрібно, щоб зателефонувати на вашу публікацію

За допомогою цього методу за короткий час ви отримаєте набагато більше (і набагато більше ідей).

Порада: якщо зможете, будьте перед дзеркалом, коли записуєте ключові моменти. Ви будете і оратором, і аудиторією себе, і це допоможе вам говорити більш чітко і записувати кращі ноти (плюс, ви можете використовувати жести рукою, щоб допомогти вашій промові).

Для отримання додаткових ідей також прочитайте допис Джінні Соскей у HubSpot про те, як вона написала 1000-тисячне повідомлення за 10 хвилин.

3. Організуйте ключові точки в розділи та підрозділи

Не починайте писати свій твір відразу.

Структуруйте її спочатку.

Що б ви сказали комусь, запитуючи, про що йдеться у вашому творі? Звичайно, ви хочете просто дати ключові моменти, м’ясо, залишивши все інше. Це саме те, що ви робите, коли структуруєте свою посаду з підзаголовками: це серцевина вашої публікації, її “крок елеватора”, важлива інформація, яку ви хочете передати. Якщо ви вже використовували метод №1 у цій публікації, у вас з’явиться перший контур, який ви можете розвивати далі в розділах та підрозділах.

Для мого прикладу вище, це буде:

[Вступ: Як я помітив певне використання упереджених слів Google від веб-майстрів і як вони впливають на “культуру Google” в Інтернеті]

X Скористані слова та фрази Google Використовує для веб-майстрів [список слів + аналіз]

Проблема із виконанням керівних принципів (чи варто їх навіть виконувати?)

“Яким має бути Інтернет” від Google – це неуніверсальний ухил

Повернення слів туди, куди вони належать: Поради щодо перечитання вказівок Google

Перспектива незалежного веб-майстра

Останнє слово про небезпеку “культури культури”

Якщо ви пишете твір, який не повинен бути розділений на розділи та підрозділи, і вам не здається, що робите цю роботу лише заради структури, ви можете зробити те, що робить Девід Леонхардт, президент THGM Writers:

Девід Леонхардт

[Я структурую] Здебільшого в голові, перш ніж я коли-небудь почну писати.

Стаття, яку я зараз пишу, була організована у два розділи. У першому розділі я мав уявлення про те, як пройде вступ, та перелік трьох типів ситуацій. Другий розділ – це перелік порад. Коли справа дойшла до написання, я в значній мірі змогла просто прокрутити перший розділ, тоді я записала список порад, зробивши трохи досліджень, щоб розширити це..

Як тільки у мене була структура для цього розділу, я почав писати.

4. Додайте дослідження та статистику перед написанням

Статистика та цитати експертів не тільки направляють вас у правильному напрямку та допомагають уникнути упереджених припущень, але вони також надають повноваження вашій посаді та полегшують решту написань, адже у вас є номери, факти та експерти, які підтримують вашу тему та вас не відчуваю, що ти будуєш на пух.

Іншими словами, дослідження та статистика лягають в основу вашої публікації в блозі, а решту вашої письма роблять так само просто, як і на основі ґрунтовних моментів.

Ось декілька пропозицій від Панкая Наранга, засновника Socialert, який може допомогти вам широко вивчити свою тему.

 1. Використовуйте сторонній інструмент, наприклад Buzzsumo, ContentStudio або SocialAnimal, щоб знати актуальні теми, пов’язані з вашим доменом.
 2. Reddit, Quora та інші популярні Q&Портали можуть допомогти вам дізнатися більше про вашу аудиторію (їхні занепокоєння, відгуки та загальні запити).
 3. Використовуйте інструмент прослуховування соціальних медіа, щоб знати, як спілкується ваша аудиторія. Інструмент відстеження Twitter може допомогти вам отримати цінні відомості в найкоротші терміни.
 4. Коли ви шукаєте щось у Google, відсортуйте його за часом публікації. Намагайтеся не цитувати статистику чи приклади застарілих статей.
 5. Існують також спеціалізовані веб-сайти (наприклад, statista або statisticbrain), з яких можна отримати останні статистичні дані та добре вивчені доступні звіти.

Дослідження дійсно можуть стимулювати ваше письмо. Ось що робить Анна Фокс із найманих блогерів, перш ніж вона пише:

Перш ніж навіть спробувати написати статтю, я використовую Google для пошуку:

 • Статистика ключових слів
 • Тенденції ключових слів

У багатьох темах (їжа, домашні заняття, материнство) є сенс також шукати Pinterest, оскільки я завжди знаходжу інфографіку, яка змінила б кут моєї загальної статті. Оскільки MyBlogU вже створений, я також створюю проект мозкового штурму, оскільки ці поради, які надають користувач, можуть також змінити кут майбутньої статті. Нарешті, я використовую відповідь громадськості, щоб побачити, які питання існують на цю тему: це може також керувати моєю написанням. Я починаю писати лише тоді, коли все це роблю і відчуваю схвильований вузький кут, на який я вирішив зосередитись.

Девід Леонгард також читає свою інформацію перед написанням:

Іноді я збираю посилання та нотатки в WordPress достроково. Потім, коли я готовий писати, я маю всю інформацію саме там. Зазвичай це трапляється, коли я читаю щось цікаве і кажу собі: “Ой, я хочу написати про це!”

Ось як я обробляю дослідження та пишу для своїх публікацій у блозі:

 1. Після створення заголовка та контуру я починаю досліджувати інші статті авторитетів щодо моєї теми та призначати деякі з них розділам та підрозділам моєї публікації (іноді я можу створити новий підрозділ на основі статті, яку я щойно прочитав це дало мені нову ідею поговорити)
 2. Я кажу іншим блогерам та експертам, що я пишу нову публікацію в блозі навколо певної теми, і я запрошую їх внести цитату
 3. Я пишу свою першу чернетку і тримаюсь подалі від подальших досліджень. На цьому етапі я покладаюся лише на те, що я дізнався, джерела, які я маю, і те, що вже знаю, щоб написати. Я додаватиму такі заповнювачі, як (знайдіть тут інформацію про ABC…), коли я відчуваю, що деякі моменти потребують подальшого дослідження
 4. Я включаю цитати експертів і досліджую, щоб заповнити заповнювачі, які я залишив у своїй копії, або трохи розгорнути свої моменти, коли я відчуваю, що читачеві може знадобитися додаткова інформація
 5. Я запускаю один-два сеанси редагування та переглядаю всі джерела та посилання, які я включив

Іноді я буду робити номер 4 перед номером 3 у цьому списку, але загалом це мій робочий процес.

5. Розвивайте кожен підрозділ так, ніби це був окремий пост

Ця техніка спрацьовує як принадність, особливо якщо ви відчуваєте втому і переповненість, відчуваєте занепокоєння або маєте справу з блоку письменника, оскільки це звужує вашу ціль і робить зусилля здаватися меншими. Як говорив мій професор програмування в університеті, «ви можете вирішити велику проблему краще, якщо розділити її на менші проблеми і зосередити увагу на одній невеликій проблемі».

Є два шляхи вирішити це:

 1. Зосередьтеся на виборі підрозділу у вашій чернетці
 2. Скопіюйте підрозділ у абсолютно новий файл і запишіть його туди

Я використовую обидва методи, але, як правило, віддаю перевагу другому, тому що він допомагає мені швидко зосередитися і не дозволяє іншим підрозділам відволікати мене чи працювати проти моєї спроби тримати тривогу в страху. Розробка підрозділів, таких як окремі дописи, також ставить вас у правильний спосіб мислення, щоб розробляти більші посібники, навчальні посібники та електронні книги, саме це робить Casey Miller з TheBestofFitness.com (оновлення: сайт більше не існує):

Я створюю свої публікації навколо кожного підрозділу, а потім складаю всі мої підрозділи, як ніби це книга.

Я виявив, що, роблячи це, я можу створювати більше вмісту навколо цілої теми легше, і це надає читачеві більше значення, ніж проста публікація на 200 слів.

Наприклад, у моєму дописі «Що таке Crossfit: Дізнайтеся зараз за допомогою цього Кінцевого керівництва», я маю 18 глав і загалом 5000 слів. Я створив посилання на кожен розділ, щоб хтось міг перейти прямо до нього, якщо хотів. Коли я створюю такі повідомлення, я зазвичай створюю лише 1 раз на місяць, оскільки потрібен час, щоб знайти вміст / створити для кожного розділу та скласти макет разом.

Хоча приємна частина цього питання, мені потрібно створити лише одну публікацію на місяць, і публікація такого розміру може легко привернути 25000 плюс відвідувачів завдяки вмісту та ключовим словам.

6. Напишіть свої підрозділи, починаючи з останнього

Це може здатися протиінтуїтивним, але розвиток точок у зворотному порядку допоможе вам писати ефективніше, оскільки це покращить ваш фокус, зменшить стрес і тривогу та зробить ваш розум уважнішим до деталей, які ви могли б інакше не помітити, коли ви йдете з потоком, в т.ч. граматика та друкарські помилки. Це як перемикання позицій в ліжку, щоб зробити ваше тіло більш спокійним – порядок перемикання додасть вашій увазі нову енергію і одночасно розслабить вас, як ніби ви добре відпочивали перед початком нового проекту.

Причина полягає в тому, що змінюючи порядок, ви порушуєте потік і скидаєте свої очікування, змушуючи бачити речі під новим кутом зору. Звичайно, це працює краще, коли підрозділи є окремими (див. №5) і не є послідовними. Якщо вони є послідовними, я рекомендую вам окреслити їх усі, перш ніж використовувати цю техніку.

7. Використовуйте самодиктант, щоб зменшити орфографічні та граматичні помилки та покращити фокус

Я почав це робити недавно, і мені подобається це робити, особливо коли я пишу великі, складні пости в блозі.

Це дає мені впевненість у тому, як я аргументую свою тему. З підвищенням самооцінки я також загострюю око, щоб зрозуміти помилки друку та граматики. Говоріть, поки ви пишете, ніби ви диктували свою посаду комусь іншому. Цей метод допомагає вам зберегти фокус, полегшує ваш стрес і не дає розуму блукати, адже ви насправді звільняєте свій розум від додаткового тягаря, щоб не відставати від «внутрішнього голосу».

Якщо ви переходили з абзацу на абзац, пишучи так, як це могло статися, якщо ви дотримувались №5 та №6 у цій публікації, ваша впевненість як письменника також виграє від читання вголос, оскільки ваша публікація набуде завершеної форми у вашій розум, ніби ви читаєте чужі твори.

8. Залиште посилання або незначні цитати як ваш останній крок перед редагуванням

Це важливо, щоб не переривати фокус під час написання. Ви можете цього не усвідомлювати, але коли ви відкриєте нову вкладку для пошуку ресурсу або експертної цитати, яку слід включити до тексту, ваш фокус переключиться на нове завдання і повернутися до потоку написання буде складніше. Повернення вперед і назад сповільнить вас, і якщо ви тривожний письменник або важко відновите свою увагу, погіршите свій стан.

Якщо ви дотримувались №4 у цій публікації, ви знаєте, що краще провести більшу частину своїх досліджень, перш ніж почати писати повідомлення. Ви завжди можете додати більше пізніше, але після написання чернетки, а не так, як ви пишете. Додавання нових посилань та цитат є частиною етапу редагування. Як каже Девід Леонхардт:

Посилання, які мені потрібні для дослідження, для отримання даних, я знаходжу, перш ніж писати. Потім, як частину своєї першої редагування, я зазначаю все, що може знадобитися для подальшого пояснення, роз’яснення чи прикладів, і шукаю посилання на це.

Порада БОНУС: Почніть свою публікацію з “Шановний {вставте сюди аудиторію} …”

Коли я почав писати цю публікацію, мої перші слова були:

“Шановний блогер …”

Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу, пишете як частину своєї маркетингової діяльності або ведете блог у ніші, ви все ще є блогером. Ти моя аудиторія.

Я пишу для вас.

Цей скромний початок має велику владу над вашим мислительним процесом, коли ви пишете: він перемикає ваш розум, так що ви більше не людина, яка сидить за столом, набираючи клавіатуру, щоб заповнити порожній екран словами, але ви стаєте оратором, який розмовляє з аудиторією, і аудиторія перед вами, і ви глибоко дбаєте про них та їхнє майбутнє. Перемикач розуму вмикає вашу антену емпатії, і ви менше шансів написати пух, тому що ви знаєте, що люди, які слухають вас, чекають слів, які змінять значення.

Ви можете відредагувати “Шановний блогере …” перед тим, як опублікувати свій твір, але я закликаю вас тримати його там у верхній частині вашої публікації до самого кінця, оскільки він визначає тон і якість вашої публікації, і це допоможе сильно під час редагування, коли ви знову читаєте свою публікацію.

Так, це буде звучати як особистий лист; саме це і змусить його працювати.

Винос

Писати швидше та ефективніше – це питання зламати свої навички письма, щоб виявити, що найкраще підходить для вас, коли ви більше зосереджені протягом дня та як керувати енергією та продуманим процесом, щоб тримати розум активним та продуктивним від початку до кінця.

8 способів, описаних у цій публікації, – це всі хаки, які спрацьовують, але не обмежуйтеся сліпим застосуванням – вивчайте свої звички, свої щоденні ритми та те, як працює ваш розум, щоб будувати дискурс навколо теми. Потім знайдіть правильну комбінацію, яка працює для вас. Ви унікальні! Важливо те, що:

 • Ви можете керувати своїми психологічними блоками, щоб мінімізувати їх вплив на ваше письмо
 • Ви можете розбити свій розумовий процес, щоб письмово ефективно ставати простим питанням виконання плану

Ви, можливо, не найшвидший чи найефективніший блогер у світі, але це не має значення – доки ви можете виконати свою роботу і ця робота принесе результати, ви хороший блогер. Для цитування дослідження HubSpot, про яке я згадував на початку цієї статті:

Деякі швидкі повідомлення можуть зайняти менше години; іншим може знадобитися кілька годин, якщо вони вимагають від вас поглиблення.

Ви також можете прочитати допис гостя Джеррі Лоула у майстрі Blogging Wizard, Blog Blog ефективно та продуктивно: Як вести щоденник більше за менший час для написання звичок, інструментів та порад щодо управління блогами..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map