Перевірка того, наскільки читають ваші статті, за допомогою статистики читальності Word

Одним із головних правил під час написання масам є те, що більшість з них читають приблизно на рівні читання шостого-восьмого класу. У той час як більшість американців та інших розвинених країн грамотні, рівень вміння читати може сильно відрізнятися.


Уявіть різноманітність вашої читацької аудиторії. Перший, хто відвідує ваш сайт, може прочитати на рівні коледжу та зрозуміти великі слова, але наступному відвідувачеві сайту може знадобитися словник, щоб зрозуміти, про що ви говорите. Це засмучує і в світі в Інтернеті, де люди хочуть негайної інформації, шанси читача знайти час, щоб знайти незнайоме слово, досить малі. Натомість ви просто втратите читача.

Не тільки важливо стежити за рівнем читання вашого письма, але ви також хочете переконатися, що його легко читати. Статистика читабельності Word – це один із способів переконатись у тому, що ваші статті будуть не лише привертати увагу всіх ваших читачів, але й утримувати їх увагу.

Написання на переконання та інформування

Навіть якщо ваша читацька аудиторія є складною, це не означає, що ваше письмо має бути важким для читання. Мета більшості форм письма – переконати чи інформувати. Однак іноді може бути важко поставити себе у взутті читача.

Тільки тому, що ви знаєте значення слова, наприклад, не означає, що ваші читачі відразу зрозуміють. Можна зрозуміти, наскільки читабельним є ваш текст за допомогою декількох різних методів.

Отримання відгуків

Один з найшвидших способів побачити, як ваше письмо резонує у ваших читачів, – це просто запитати їх. Ви можете зробити це:

 • Встановлення плагінів для опитування у вашому блозі WordPress. Просто запитайте, чи легко було прочитати статті. так або ні.
 • Просити коментарів у розділі коментарів. Це гарна ідея, оскільки читачі можуть надати конкретні деталі.
 • Зберіть групу своїх постійних читачів і попросіть їх прочитати декілька ваших останніх статей та надати відгуки про те, наскільки вони читаються.
 • Найміть професійного редактора, щоб переглянути ваші статті та дати вам деякі вказівки для їх покращення.

Папір Rater

Існує чудовий онлайн-інструмент під назвою Paper Rater, який я іноді використовую для повторної перевірки своїх статей, особливо якщо я втомився під час написання чи у швидкий термін, який не дозволяє редагувати стільки, скільки я б зазвичай займався. Rater робить наступне:

 • Перевіряє рівень освіти. Ви можете встановити рівень освіти з першого класу аж до аспірантури.
 • Перевірки на оригінальність. Це може бути корисно, якщо ви редагуєте чужу роботу і не впевнені, чи вона плагіатна.
 • Перевірки орфографічних та граматичних помилок. Якщо ваша стаття заповнена помилками, це може вплинути на читабельність.

Найкращий? Paper Rater безкоштовно в своїй базовій версії. Якщо вам потрібна версія без реклами, ви можете інвестувати гроші в Premium Paper Rater.

Статистика читабельності Word

Більш ніж ймовірно, ви вже використовуєте параметр перевірки орфографії Word. Однак ви також можете ввімкнути показники рівня Flesch Reading Ease та Flesch-Kincaid Grade Level в Microsoft Word.

Увімкніть його, дотримуючись вказівок нижче. Ці вказівки будуть працювати для MS Word 10 та MS Word 2013.

 • Відкрите слово
 • Клацніть на Файл
 • Клацніть на Параметри (див. Зображення нижче)

Параметри файлу ms. ms

 • Після появи нових параметрів екрана натисніть на “Proofing” зліва (див. Зображення нижче).

мс слова перевірка

 • У розділі “Під час виправлення граматики та написання правопису Word” потрібно встановити два поля.
 • Спочатку встановіть прапорець біля пункту “Перевірити граматику з написанням орфографії”. Це поле потрібно встановити, щоб увімкнути статистику читабельності.
 • Далі поставте прапорець у полі “Показати статистику читабельності”.
 • Клацніть на поле «Добре».

Тепер, кожного разу, коли ви виконуєте перевірку орфографії, ви отримаєте спливаюче вікно в кінці, яке дає вам статистику читабельності.

ms читабельність слів

Зрозуміти легкість читання плоті та рівень ступеня плоті-кінкеїда

Оцінка рівня Flesch-Kincaid є достатньо зрозумілою. На прикладі вище ви помітите, що текст знаходиться в 9,3 або третьому місяці року дев’ятого класу. Щоб отримати цей текст до рівня восьмого класу, де я хочу бути, я можу просто видалити слово “вишуканий”, який підводить його до 8,8 балів.

Тепер зрозуміти оцінка Flesch Reading Ease трохи складніше, але не надто складно. Microsoft детально пояснює цей показник читання на

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map