10 істотних правил для ефективного маркетингу в Instagram

2020 рік – рік Instagram. За даними Statista, платформа займає одну з шести найкращих соціальних мереж у всьому світі. Блогери в різних нішах використовували його, щоб охопити тисячі підписників і посилити взаємодію як на своїх каналах, так і в блогах.


Незалежно від того, чи вирішили ви зробити Instagram одним із основних ваших каналів маркетингу соціальних медіа чи просто незначною платформою для генерації трафіку, навчитися ним користуватися буде лише на вашу користь.

Я взяв інтерв’ю у кількох блогерів, які успішно використовували Instagram для розростання своєї аудиторії, і запитали, як вони це роблять. У цій публікації ви дізнаєтесь про те, як вони змусили Instagram працювати за свої маркетингові зусилля.

1. Почніть з Основ

Шейла Флорес, користувач Instagram @sheilaflores__ з понад 20 тис. Підписників, дає вам кілька брутально чесних порад, щоб розпочати роботу з ударом:

Поради від професіонала: Марк Верховський

Instagram – це унікальна платформа, яка має основний акцент на наданні бізнесу можливості для насиченого візуального розповіді. Багато веб-професіоналів не усвідомлюють, що Instagram – це не лише молодь, але є чудовою платформою для маркетингу, яка використовує візуальні зображення. Тож вони насправді не звертають уваги на цю соціальну мережу.

Ми використовуємо стратегію розміщення підприємницьких зображень, брендованих з назвою та логотипом нашого веб-сайту. Це добре резонує з молоддю, оскільки багато з них є власниками веб-сайтів та веб-майстрами. Одне вірусне зображення Instagram може отримати тисячі підписників та потенційних клієнтів.

Наша стратегія Instagram [передбачає]:

1. Розуміння, хто наша цільова аудиторія в Instagram
2. Дизайн візуальних зображень таким чином, що по-справжньому резонує з нашою аудиторією
3. Підвищення наших публікацій за допомогою реклами для наочності бренда
4. Моніторинг, вимірювання та налаштування нашої соціальної кампанії
5. Зростання нашого списку підписників та підписників електронної пошти.

Розуміння вашої аудиторії є життєво важливим для ваших кампаній та наочності, і це єдиний спосіб зробити всю свою роботу з №1 варті зусиль.

Таня де Кройф, блогер та творча художниця на TwinklyTanya.com та власниця акаунта Instagram @twinklytanya, наголошує на узгодженості як на важливій рисі вашої стрічки:

Поради професіонала: Minuca Elena

Мінука ОленаМінука Олена

Кожна соціальна мережа приваблює аудиторію різного типу. Платформи, такі як Instagram та Pinterest, – це чудова придатність для блогерів, які багато покладаються на візуальний контент. Сайти з таких ніш, як мода, подорожі, домашній декор, садівництво, їжа, фотографія, привертають багато відвідувачів до свого блогу.

Зверніть увагу на свою біографію в Instagram. Напишіть свою місію (ваша ніша, в якій ви ведете блоги, який тип читачів ви прагнете допомогти та чому чи як). Ви можете вмістити все це лише в декількох чітких реченнях. Крім того, не забудьте включити посилання на ваш блог у свою біографію.

Ви можете додати деякі особисті зображення, щоб зв’язатися зі своїми читачами (наприклад, фотографії, де ви використовуєте певні продукти, які ви рекламуєте, зображення з конференцій, що ведуть блоги, зі своєї ніші або просто дружні селфі час від часу).

Будьте уважні, щоб не перестаратися. Вам потрібні підписники, яких приваблює тема, про яку ви ведете блог.

Таня де Кройфф також дає конкретні поради щодо того, як обробляти посилання в прямому ефірі до вашого блогу – і як завжди залишатись однаковим – це не завжди правильний шлях:

Переконайтеся, що це не загальне посилання на домашню сторінку вашого блогу. По-перше, у вашої аудиторії не було б причин натискати на це посилання. По-друге, їм доведеться знайти свій власний шлях, як тільки вони опинилися у вашому блозі. Тривалість уваги людей в Інтернеті не дуже велика, тому ми повинні зробити це якомога простішим для них.

Поділіться посиланням на останню публікацію в блозі. Завдяки bit.ly ви можете скоротити цю URL-адресу, і ви зможете побачити, скільки людей насправді натиснули на ваше посилання. Потім переконайтеся, що у вас є кілька закликів до дії, щоб натиснути на посилання. Найбільш очевидним [місцем] є ваш профіль – скажіть щось на кшталт: “натисніть нижче, щоб отримати безкоштовний планувальник для друку”, – але також згадайте своє посилання на фотографіях, якими ви ділитесь.

Наприклад, якщо ви поділилися фотографією гарбузового пирога з гарбузом, ви можете написати: “Чи хотіли б ви шматочок цього пирога? Потім перейдіть за посиланням у моєму профілі. “

За допомогою цього методу вам доведеться сильно змінити посилання у своїй біографії, але це так вартує. Люди насправді перейдуть за посиланням [і навіть], люди, які стежать за вами деякий час, матимуть причину продовжувати натискати на ваші посилання.

У 2016 році Instagram оновив свій алгоритм, щоб відображати лише ті фотографії, які він вважає цікавішими в стрічці новин, як правило, ті, які найшвидше отримали найбільше залучення (лайки, коментарі, перегляди), а в ніші чи жанрі користувачі переважно займаються.

Це відкриває цікаві маркетингові стратегії, які можна спробувати в Instagram:

 • Використовуйте відео Boomerang (відео, які відтворюються назад після нормального відтворення протягом декількох секунд, приємна функція Instagram, яку люблять користувачі)
 • Заплануйте публікації, щоб виходили в ефір у той час, коли ваша аудиторія найбільше сприймає
 • Опублікувати вміст ніші, який, як відомо, приверне їхню увагу
 • Швидко відповідайте на коментарі або принаймні “подобайтесь” їм “серцем”

Крім того, перейдіть на обліковий запис Business, якщо ви ще цього не зробили, щоб ви могли перевірити більше статистики та покращити маркетингові дані.

Instagram Stories, додаток, який дозволяє користувачам публікувати фотографії, відео та події в прямому ефірі, які закінчуються через 24 години, a la Snapchat, зазнав запаморочливого зростання за останній рік. Instagram Stories перемогли Snapchat у 2017 році із бумом на 300 мільйонів активних щоденних користувачів та його інтерактивними функціями, такими як опитування та варіант Swipe Up для відвідування посилань (якщо у вас є 10k + підписників), що полегшує користувачам взаємодію з брендами. Крім того, користувачі Instagram завжди можуть відповідати на Історії через Direct (власна система обміну повідомленнями Instagram).

Найкращий спосіб використовувати Instagram Stories для вашого бренду – це використовувати його для швидких опитувань, залежних від часу пропозицій та новин, які ви хочете, щоб читачі читали протягом найближчих 24 годин, а також сеанси трансляції подій бренда, наприклад Q&А, виступи та зустрічі, а також проводять вебінари з іншими експертами.

Історії також важливі для частоти ваших оновлень у стрічці новин ваших підписників: чим більше користувачів реагує на ваші Історії чи взаємодіють (наприклад, голосуйте в опитуванні), тим більше ваших публікацій вони побачать у своєму каналі.

4. Налагоджуйте стосунки з іншими Instagrammers

Інші користувачі Instagram можуть бути або не бути вашою конкуренцією, але ви ніколи не можете помилитися, будуючи стосунки – чи приведуть вони нових підписників (і читачів блогу) або партнерства.

Шейла Флорес рекомендує знайти облікові записи, які мають однакові інтереси в ніші, і приділити час коментування своїх візуальних зображень:

Після того, як ви будете задоволені зовнішнім виглядом свого профілю, саме час почати рости [аудиторію]. Моя пропозиція – займатися: знаходити облікові записи із [тими ж інтересами, що і ти, як їхні фотографії, коментувати якомога більше фотографій..

Менші акаунти частіше підписуються на вас, якщо ви проявляєте інтерес до їх публікацій, але також важливо коментувати великі акаунти. Це тому, що ці профілі мають багато переглядів щохвилини, і якщо ці люди побачать ваш коментар, ви, ймовірно, також отримаєте відвідування від них..

Флорес далі пояснює важливість коментарів, і чому вони найкраще ставлять для створення справжніх стосунків та якісного трафіку:

Подобання та коментування публікацій інших людей – найкращий спосіб зав’язати стосунки та створити стосунки. Проявляйте справжній інтерес, а не лише однослівні коментарі. Якщо вони дійсно зацікавлені у спілкуванні з вами, вони повернуться до вас. Обов’язково відповідайте на всі коментарі до ваших фотографій. Покажіть, що ви активні та зацікавлені у своїх підписниках.

Ще одна порада – задавати питання у своєму дописі. Таким чином ви будете заохочувати людей коментувати ваші фотографії.

І знову: залишайтеся у своїй ніші. Важливо спілкуватися з людьми, зацікавленими у тому, що ви публікуєте. Це змусить вас отримати вірних послідовників, яким подобається те, що ви робите. Визначення вашого сектора також [включить] ви, як запропонований користувач, слідкувати за тими інстаграмметами, які відкривають обліковий запис у тій самій ніші, що і ваша.

Таня де Кройфф поділяє стратегію сподобань та коментування, яка найкраще працювала для неї, та помилки, на яких вона навчилася. Вона каже:

Завжди реагуйте на людей, які прокоментували вашу фотографію. Активно шукайте людей у ​​вашій ніші, переглядаючи відповідні хештеги та сподобайтесь та коментуйте їх фотографії. [Це те, що] я виявив, що працює найкраще:

1. Не подобається лише одна картинка.

Відвідайте їх профіль і сподобайтеся принаймні три їх фотографії. Тільки тоді ви будете виділятися між усіма іншими людьми, які сподобалися їх останнім фото.

2. Коментарі працюють краще, ніж подобається.

Я завжди намагаюся прокоментувати хоча б одну картину. Це не займе занадто багато часу, і, швидше за все, ви отримаєте відповідь.

3. Завжди робіть свої коментарі особистими.

Я подумав, що я чудово роблю, коментуючи речі на кшталт: “О, це так красиво!” Або: “Вау, це приємно!” Мало що я знав, що мої коментарі можуть бути легко прийняті за ботів. На жаль, в Instagram повно ботів. Це облікові записи, які використовують загальні коментарі та надсилають їх до кожної картинки з певним хештегом.

Вони кажуть такі речі, як: “Гарний знімок! / Класно! ? / Це ​​круто!” або вони просто коментують посмішкою. Справа в тому, що я часто коментував і посмішкою! Я не мав поняття, що люди можуть помилити мій коментар до бота. То що ж тоді коментувати? Що ж, все детальне зазвичай працює. Наприклад: “Я дуже люблю смужки на твоїй спідниці!” Або: “Я завжди хотів відвідати Прагу, сподіваюся, що одного разу йти по твоїх слідах!”

4. Задайте питання.

Коментування, як правило, дуже цінне, але якщо ви дійсно хочете підключитися, задайте питання, яким передує комплімент, [якщо можливо]. Людям подобається, коли ти проявляєш інтерес до їхньої роботи, і більшість із них із задоволенням відповідають на будь-які запитання щодо своєї посади. [Коментарі] – цінні початківці розмов.

5. Використовуйте групи Facebook для просування себе (по-справжньому).

Є групи у Facebook, які просувають ваш блог / Instagram.

Не забудьте просто скинути своє посилання! Взаємодія з іншими членами. Крім того, переконайтеся, що ви активні в інших групах у своїй ніші. Я завжди публікую свої фотографії в Instagram в групах каракулей або планувальників. Коли я це роблю, я завжди переконуюсь, що я поставив ручку Instagram в кут фотографії. Це заважає людям не красти мою роботу, але це також відбиває мою ручку у свідомості людей у ​​моїй ніші. Якщо вони люблять вашу фотографію, вони більше відвідують ваш Instagram.

Якщо ви все це зробите, ви опинитеся в дуже приємних і цінних стосунках з іншими блогерами. Це може здатися важкою працею, але насправді не потрібно забирати занадто багато часу, і врешті-решт все це варте того.

Окрім однодумців-інстаграммерів у вашій ніші, зверніться до нішевих чи галузевих впливів. Якщо ви ведете блог з одними і тими ж темами, і ви виявляєте свою цінність, вони можуть захотіти вас підтримати і викласти.

Однак майте на увазі, що впливові з тисячами підписників можуть взагалі не взаємодіяти з вами, принаймні, не спочатку, і ні, якщо ви не в одній мережі. Ви, мабуть, матимете кращі шанси замість цього невеликих акаунтів. Зі слів Тані де Кройфф:

Спілкуйтеся з невеликими рахунками або з рахунками з рівним підписником / наступним підрахунком Instagrammermers з 15-тисячним підписниками можуть відповісти на ваш коментар, але, мабуть, вони відвідають ваш обліковий запис, не кажучи вже за вами.

Вони просто отримують занадто багато уваги, щоб бути в курсі всього цього. Менші акаунти отримують менше повідомлень, тому вони швидше вас помітять. Крім того, вони з більшою ймовірністю бачать вас як приклад [наслідувати] і тому почнуть наслідувати вас.

5. Відсутність прямих посилань не означає ніякої акції

Оскільки Instagram не допускає посилань у публікаціях, додавання посилань та CTA до графіки (стиль інфографіки) є надзвичайно важливим. Наприклад:

повідомлення в Instagram twittercounterДжерело: Twitter Counterпублікація в Instagram rtrentthompsonДжерело: rtrent Томпсон

Шейла Флорес, як і Таня де Кройфф, пропонує вам скористатись прямим посиланням у біографії та направити свої публікації на нього:

Я думаю, що [додавання посилань наживо] було б чудовим оновленням, але оскільки це неможливо зараз, я б радив покласти [вашу нову публікацію в блозі] посилання у біографії.

Потім опублікуйте зображення та поясніть у підписі, що [вміст] люди можуть знайти у вашому блозі. Після цього я поставив “Посилання в біографії” та своє ім’я користувача (наприклад: @ ім’я). Це спосіб полегшити людям повернення до біографії та натиснути на посилання.

Крім того, скористайтеся іншими соціальними каналами, щоб ділитися та розміщувати свої Instagram зображення та відео. Ви зможете додавати прямі посилання на інші свої канали, тим самим підвищуючи свою видимість та отримуючи більше конверсій для вашого спеціального вмісту.

6. Брендуйте свої зображення та відео

Оскільки Instagram – це зорово орієнтована платформа, і ви не можете додавати прямих посилань до вмісту свого блогу, важливо, щоб зображення, які ви додавали до своїх публікацій, були сильно закріплені, щоб вони були ефективними..

Дивіться цей приклад з McDonald’s:

Повідомлення в Інстаграм фірми McDonald'sДжерело: McDonalds

Використання кольорів, шрифтів та презентацій безпомилково McDonald’s, і користувачі згадають це відео про те, що він стосується продукту McDonald’s.

7. Використовуйте хештеги до своєї переваги

Використання хештегів у публікаціях в Instagram – це спосіб, коли ви знайдете і встановите зв’язки, але це буде ще краще, якщо ви будете взаємодіяти з іншими інстаграммерами, використовуючи той самий хештег, перш ніж опублікувати свій.

Однак ви хочете уникати переповнених хештегів, як і ви хочете уникати ключових слів високої конкуренції при оптимізації своїх публікацій блогу для пошукових систем..

Таня де Кройф поділяє стратегію вибору правильних хештегів для вашого вмісту:

Якщо ви хочете, щоб люди помітили вас в Instagram, ви не можете обійтися без [хештегів]. Але не тільки вам потрібно їх використовувати, ви повинні правильно їх використовувати. Просто додавання загальних хештегів, таких як #travel, #food або #cats, вам не принесе користі. Ці хештеги використовуються настільки часто, що ваша публікація за кілька секунд пропаде в глибину Instagram.

Вам слід вивчити, які хештеги добре працюють у вашій ніші. Це можна зробити, просто ввівши хештег на панелі пошуку Instagram.

Наприклад, я поділяю багато своїх логотипів на своєму кормі. Якщо я введіть #doodle на панелі пошуку, це показує, що цей хештег має понад 13 мільйонів публікацій. Зовсім марно.

Але він також показує купу інших хештегів, що починаються зі слова doodle. Наприклад, #doodledrawing, який містить 9457 публікацій. Це ідеально! Якщо ви починаєте зі свого облікового запису, я б радив, щоб половина ваших хештегів містила від 1 000 до 10 000 повідомлень, а інша половина – від 10 000 до 100 000.

Однак недостатньо знайти потрібну кількість публікацій у хештезі. Потрібно натиснути на хештег, щоб побачити, якими фотографіями люди діляться в межах цього хештегу. Чи підходить ваш стиль до цього хештегу? Деякі результати можуть вас здивувати. У моєму випадку #doodlesofig з 43 643 повідомленнями здається ідеальним.

Але коли я клацаю на ньому, я бачу, що цей хештег заповнений… собаками! Щоб бути точним. Люди, які переглядають цю категорію, менше дбають про те, щоб мої малюнки були серед пухнастих щенят.

Тож будьте впевнені, що ваші хештеги мають від 1000 до 100 000 публікацій, і що ваші фотографії відповідають їх змісту та стилю. О, і вам дозволяється використовувати до 30 хештегів. Використовуйте їх усіх!

З 2017 року хештеги більше не працюють у коментарях для відображення в результатах пошуку. Вони повинні бути розміщені в підписі допису, щоб вони могли шукати та слідкувати (так, тепер користувачі можуть переглядати хештеги, як і облікові записи!).

8. Спростіть рекламу брендів (і себе) на Instagram

Ви можете заробити гроші в Instagram, залучаючи бренди для реклами на своєму каналі, і в той же час ви можете вийти і знайти акаунти Instagram, на яких можна рекламувати, щоб збільшити ваш трафік і збільшити свої зусилля з брендингу..

Іван Костадінов, керівник платного пошуку в місцевій славі, пропонує вам

Костадінов пояснює:

Нашою метою було створити кращу присутність в Instagram, і нам довелося знайти продовольчого блогера, який мав значну кількість справжніх активних послідовників у цій соціальній мережі. Як ви бачите, у @poppy_loves_london є 28k + підписників і тисячі людей люблять її публікації на регулярній основі, вона також досить активна, і її підписники люблять її публікації і схвалюють її харчові уподобання.

Ми також були досить переконливі, коли зверталися до неї, і насправді ми не контактували з іншими блогерами, оскільки це була або вона, або ніхто інший – її Instagram [акаунт] такий хороший.

Так, так, якщо ви прагнете збільшити кількість присутніх в Instagram, перейдіть на маркетинг influencer, але зробіть чудове дослідження, тому що ви не хочете просто жодного блогера / influencer, вам потрібен правильний.

Як і Костадінов, будьте вибіркові у пошуку потрібного облікового запису Instagram, на який рекламуватиметесь, адже чим більше націлена ваша охорона, тим менше ви будете витрачати час, гроші та ресурси на рекламні кампанії, які не спрацюють..

Якщо ви не хочете робити цільову роботу вручну, ви все одно можете розміщувати рекламу в новинах Instagram.

9. Активізуйтесь у спільнотах блогерів

Як пояснила Таня де Кройфф в інтерв’ю для пункту №4, і, як я вже згадувала у своєму вільному доступі до трафіку тут, на WHSR, є групи у Facebook, повністю присвячені просуванню в Instagram.

Однією з найбільших та найактивніших груп у цьому сенсі є Instagram Posse, спільнота для інстаграммерів, яка допомагає один одному зростати у взаємодії та кількості підписників. Станом на вересень 2016 року в нішах краси, подорожей та батьківства кількість груп нараховується 9 000+ членів. Instagram Posse працює з користю для користувачів з коментарями Pods для створення взаємодії, 30-денних викликів та критичних питань.

У групи є власні хештеги в Instagram, щоб збільшити залучення до спільноти. Дійсно, хештеги також створюють для платформ спільноти, і багато існує для блогерів: #bloggerslife, #problogging, #businessbloggers, #bloggingbootcamp тощо.

Будьте уважні до вимог та правил, з якими складається кожна громада. Наприклад, в Instagram Posse є правила щодо самореклами, запитів “слідкуй за мною” та ділових клопотань. Інші громади дозволять деяку саморекламу, але вам все одно доведеться дотримуватися правил господаря.

Слідкуйте за конкурсами та зв’язками в Instagram – вони також є гарними можливостями для створення мереж. Ви можете створювати групи, конкурси та зв’язки самостійно.

10. Мудро використовуйте пошук в Instagram

Шукайте хештеги, influencers (часто вони мають підтверджений значок біля своїх імен, як-от @businessinsider) та невеликі акаунти у вашій ніші чи галузі.

Перший результат пошуку в Instagram завжди повертатиме найактивніший хештег, за яким слід найактивніші акаунти. Добре почати з цих найпопулярніших профілів, а потім звузити до хештегів та облікових записів – як правило, пов’язаних у публікаціях, які ви знайдете – працює на менших числах.

Зайве говорити, що ваш пошук в Instagram повинен бути зосереджений більше на хештегах, ніж на акаунтах, адже хештеги – це центр діяльності Instagram, де ви знайдете людей у ​​своїй ніші.

Як збільшити кількість підписників в Instagram?

У червні 2016 року Ніл Патель опублікував цікаву інфографіку про те, як заробив своїх перших 1000 підписників.

Інфографіка повідомляє про цікаву статистику, зокрема про те, що кількість відвідувачів в Instagram становить 4,21% – це набагато вище, ніж у Facebook та Twitter.

На додаток до порад, вже наданих у публікації, яку ви читаєте, в основі путівника Ніла зводиться до:

 • Перед тим, як почати просувати свій Instagram-канал, майте щонайменше 7 зображень
 • Підключіть свій акаунт Instagram до Facebook для більш широкого висвітлення
 • Як і багато інших публікацій інстаграммерів та пишіть @mentions в коментарях
 • Опублікуйте на своєму веб-сайті канал публікацій Instagram (за допомогою хештега)
 • Опублікуйте в неділю для більшого залучення
 • І останнє, але не менш важливе, ваші зусилля окупляться краще, якщо ви публікуєте стиль життя та особисті образи (події компанії та блогів будуть вашим хлібом та маслом в Instagram)

Дійсно, найкращий вміст, який ви можете опублікувати в Instagram, пов’язаний із соціальними подіями, фотографіями способу життя та будь-якими візуальними зображеннями людей та предметів побуту.

Аарон Лі з PostPlanner також опублікував тематичне дослідження зростання своїх послідовників в Instagram, і ви помітите, що більшість наданих порад відображає моменти, обговорені в цій публікації.

Чудовим підказом з поста Лі є:

Іноді підприємства намагаються створити власні хештеги, які зазвичай не працюють. Якщо ваш бізнес не має величезного переліку, просто використовуйте популярні хештеги, такі як #tbt, #photooftheday і #love, щоб рекламувати свої публікації.

Він також пропонує вам провести конкурс, щоб збільшити ступінь залучення та експозиції, і це гарна ідея, як тільки ви знайдете лояльного наступного (принаймні 100 користувачів).

Я хотів би додати, що ви все ще можете створити свій власний хештег, але завжди додайте його до популярних та релевантних хештегів, які допоможуть йому дійти до експозиції. Ви вже читали подібні поради в цьому сенсі від опитаних, цитованих у попередніх пунктах, навіть якщо їхній досвід роботи з хештегами незначно відрізняється.

У №9 ви дізналися, що спільноти та групи Facebook існують, щоб допомогти вам налагодити мережу та збільшити кількість підписників природним шляхом через взаємодію та стосунки. Шейла Флорес, яку я неодноразово цитував у цій статті, є одним із успішних інстаграммерів, які використовують групи Facebook для створення своїх наступних дій – я дійсно познайомився з нею в групі Instagram Posse (згадується у №9). Станом на вересень 2016 року її обліковий запис @sheyfm нараховує 13k + підписників.

Як підказка, я рекомендую вам триматися подалі від тінистої практики купівлі послідовників. Користувачі Instagram схильні на це нахмуритися, тому їхня довіра до вашого каналу, ймовірно, піде в ніс, якщо вони помітять тенденцію в цьому сенсі. Цільова робота з громадськістю – це все-таки найкраща ставка.

Instagram Analytics: вимірювання вашого успіху

Під час оновлення облікового запису Instagram до профілю Business ви отримаєте інструменти аналітики (Instagram Insights) для вимірювання успіху в Instagram.

Кожна публікація та історія отримують власні показники, а також ви можете отримати статистику щодо своїх підписників (місцеположення, години та дні, коли вони найбільш активні в Instagram, розподіл за статтю та віком) та спосіб взаємодії з вашим вмістом. Зоровий фактор є сильним, так що ви можете отримати огляд вашої діяльності з першого погляду.

інстаграм в статистиці профілю

На наведених вище знімках екрана відображаються декілька функцій бізнес-профілю за допомогою статистики: на сторінці вашого профілю вказується кількість унікальних відвідувань, які ви отримали за останні 7 днів, в той час як одна публікація містить номер заручини (лайки, коментарі, збережені предмети до колекції) та глобальне охоплення цієї посади.

Ви також можете скористатися Google Analytics цим хаком, щоб визначити, скільки трафіку рефералів від Instagram ви отримуєте до свого блогу та як він збільшувався з моменту початку роботи з маркетинговим планом Instagram. Ви повинні побачити, що відсоток та кількість реферального трафіку від Instagram збільшуються.

Нарешті, ви можете вручну збирати дані, як пояснено у статті, яку я написав у травні, про соціальні медіа та показники блогу.

Дані, які ви хочете зібрати з Instagram, містять:

 • Любить
 • Коментарі
 • Кліки
 • @Mentions
 • Послідовники
 • Загальна зацікавленість (найбільше сподобалися / коментували / натискали візуальні фотографії та найбільше займали час дня)
 • Конверсії (збільшення продажів / завантажень / переглядів сторінок після того, як ви поділилися брендовим вмістом в Instagram)

Повертайтеся до своєї електронної таблиці щомісяця або в кінці кампанії з пошуку та залучення, щоб побачити, що змінює ваші зусилля.

Перлини Instagram Wisdom (винос)

Підсумовуючи це, Instagram – це відмінна платформа, яка використовується для ваших маркетингових зусиль, якщо ваша цільова аудиторія зорово орієнтована і ви можете створювати привабливі, привітні зображення для підтримки вашого бренду..

Шейла Флорес нагадує, що ваш успіх в Instagram базується на викритті:

Instagram – це соціальна мережа з більш ніж 500 мільйонами користувачів у всьому світі. Подумайте, скільки трафіку ви можете отримати на своєму блозі, якщо ви використовуєте його правильно! А як ви отримуєте трафік? Опромінення. А для цього вам потрібно мати це чітко: визначте свою нішу, діліться якісним контентом, займайтеся та будьте постійні. Виконайте ці кроки, і за короткий час ви не будете мати велику експозицію.

Але одне опромінення не допоможе. Вам потрібно надати цінність для глядача чи послідовника. Флорес додає:

Знайдіть улюблені акаунти та проявляйте інтерес до своїх публікацій: подобайтесь та коментуйте. Якщо вони піклуються про свій рахунок, вони будуть відповідати. Для нового інстаграммера потрібен час, але якщо ви зробите це правильно, ваш наступний щоденний приріст збільшуватиметься швидше. А це означає, що кожна фотографія, яку ви опублікуєте, отримає більше експозиції. Як тільки ви отримаєте велику експозицію, ваш рахунок буде мати велику цінність.

Цінність, яку ви надаєте, потребує підтримки якісних, фірмових зображень та / або відео для них, щоб привернути погляд користувачів та привести їх у ваш блог. Вам також потрібні хештеги, які допомагають привернути цільовий трафік до вмісту в Instagram. Мінука Олена каже:

Включіть високоякісні зображення у свої дописи в блозі та брендуйте їх своїм логотипом та назвою публікації. Включіть чіткий заклик до дії, коли ви поділитесь ними в Instagram. Використовуйте відповідні хештеги, які допоможуть залучити потрібних читачів. Не використовуйте хештеги, які не пов’язані з вашим вмістом лише тому, що вони популярні. Також будьте уважні, щоб не було занадто багато хештегів. Три-чотири на кожну фотографію достатньо.

І вам потрібно ділитися (брендованим) вмістом, який відповідає вашим бажанням та потребам аудиторії. Словами Марка Верховського:

Наш найбільший успіх був у створенні захоплюючих образів, які виступають перед нашою аудиторією. Меми, надихаючі цитати, поради щодо порад, інфографіка – ось ті візуальні матеріали, які ми використовуємо для впливу на цільову аудиторію. Усі наші зображення мають водяний знак з логотипом та назвою веб-сайту, що сприяє розпізнаванню бренда та привертає трафік на наш сайт.

Також лайки та коментарі. Подобання та коментування є основою всіх стосунків в Instagram, але вони працюють лише тоді, коли вони справжні. Як ділиться Таня де Кройфф:

Я багато коментую публікації інших людей. Дуже часто ці коментарі відповідають за коментарі! Також групи Facebook справді допомагають. Я завжди беру участь у темах, де вам потрібно сподобатися та коментувати кілька фотографій у стрічках один одного.

Але що однаково (або навіть більше) важливо: я ніколи не беру участь у наступних нитках. Вони можуть здатися привабливими, адже ви легко отримаєте багато нових підписників. Але мати послідовників, які насправді не цікавляться твоїм кормом, – це самогубство в Instagram. Instagram подумає, що ваш канал недостатньо цікавий, щоб показати його підписникам. Чим більше людей взаємодіє з вашим вмістом, тим більше людей у ​​вашому списку підписників дійсно зможуть побачити ваші публікації у стрічці.

Про силу візуальних зображень в Instagram вона додає:

Опублікуйте фотографії, які живлять цікавість ваших підписників. Ваші публікації повинні бути маленькими тизерами для статей вашого блогу. Від вашої ніші залежить, як це зробити найкращим чином. Якщо у вас є блог про їжу, ви можете опублікувати свій рецепт у своєму блозі та фотографію в Instagram, яка змушує ваших послідовників бажати цього рецепту. Якщо у вас є блог подорожей, ви можете показати своїй аудиторії приголомшливу картину горизонту Нью-Йорка вночі і дозволити їм відвідувати ваш блог для барів та клубів, які ви рекомендуєте. Якщо ваш блог має більш абстрактну тематику, наприклад, даючи поради щодо ведення блогів, Instagram може здатися не найбільш логічною платформою для просування себе. Але навіть тоді можна! Ви можете поділитися цитатами зі своїх статей і використовувати опис як міні-блог. Якщо вони захочуть повну, детальну пораду, їм доведеться відвідати ваш блог. Можливості безмежні.

І останнє, але не менш важливе, технічна порада (все-таки від Тані де Кройфф):

Тепер хештеги будуть виставляти ваші фотографії лише вибраній аудиторії. Для того, щоб вони насправді сподобалися і стежили за вами, вам потрібні чіткі і чіткі зображення. Використовуйте гарну камеру, яскраве та природне освітлення та редагуйте свої фотографії перед публікацією. Не хвилюйтеся, камера не повинна бути вигадливою DSLR. Я знімаю 99% своїх поточних фотографій своїм телефоном, Samsung Galaxy S7 Edge. Для редагування я використовую безкоштовний додаток Photo Editor Pro або параметри редагування в Instagram.

Здійснення роботи Instagram для ваших маркетингових зусиль не так страшно, як може здатися, зрештою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me