5 причин, чому гравець Сім Сіті може стати наступним менеджером соціальних медіа

Якщо ви коли-небудь грали в будь-яку серію Сім-ігор, то ви знаєте, наскільки захоплюючі можуть бути ці ігри. Вони являють собою життєві серії моделювання відеоігор, які пропонують можливість робити що завгодно, допомагаючи змодельованій людині виконувати щоденні завдання до побудови повного міста.


За даними CNN, понад 175 мільйонів примірників ігор “The Sims” було продано станом на 2013 рік. Сім Сіті вперше вийшов у лютому 1989 року. Ця оригінальна гра тепер називається SimCity Classic. Це імітаційна гра, яка дозволяє побудувати місто. Хоча початкова гра була досить простою, вона перетворилася на безліч різних функцій, досить схожих на управління справжнім містом.

простота

Особливості управління SimCity порівняно з соціальними медіа

Управління містом вимагає багато роботи, а також управління соціальними медіа. Багато навичок, необхідних для ведення віртуального міста, можуть бути переведені на навички управління соціальними медіа.

Сім-СітіУправління соціальними медіа
ЗониСім Сіті складається з зон, як житлових, так і комерційних. Гравець повинен розвиватися в правильних зонах. Управління соціальними медіа подібне. Ваш веб-сайт потребує присутності бізнесу (комерційного), який є окремим від ваших особистих облікових записів соціальних медіа (приватних).
Блок живлення Для того, щоб місто працювало ефективно, ви повинні мати достатню потужність, щоб продовжувати справи чи запас енергії. Щоб безперебійно працювати соціальні медіа, вам потрібен час і зусилля для створення публікацій. Це ваш блок живлення. Ви можете використовувати функції планування за допомогою різних плагінів (докладніше про це пізніше) або через сайти, як HootSuite та IFTTT.
Перевезення У грі Sim City ви відповідаєте за створення транспортної системи. Це може включати дороги, залізничні системи та навіть скільки міських автобусів поставити на вулиці.В управлінні соціальними мережами ви повинні створити спосіб для публікацій своїх публікацій. Це може включати запрошення людей, які сподобаються та ділитися вашими публікаціями, а також розміщення кнопок спільного використання в соціальних мережах на вашому веб-сайті.
Підготовка до надзвичайних ситуаційУ Сімі-Сіті на зростання вашого міста впливають усі види катастроф: від пожеж, землетрусів до смерчів.У бізнесі, на ваші соціальні медіа та на ваш веб-сайт можуть вплинути різні надзвичайні ситуації, включаючи час роботи веб-сайту та погані бізнес-рішення. Плануйте заздалегідь ці надзвичайні ситуації і як ви будете використовувати соціальні медіа для їх подолання.
Рівень злочинностіГра дає статистику для управління. Наприклад, якщо рівень злочинності високий, вам може знадобитися побудувати інший відділ поліції та ввести деякі інші заходи, щоб зробити ваше місто більш безпечним.Безпека вашої інтелектуальної власності важлива. Однак в той же час ви хочете, щоб люди ділилися публікаціями в соціальних мережах і допомагали вам зрозуміти слово. Менеджер соціальних медіа, який був гравцем Сім Сіті, може мати унікальну перспективу щодо цього.

Хоча це може здатися, що людина витрачає час, будуючи фальшиве місто та граючи у відеоігри, як видно з діаграми вище, є багато важливих навичок, які можна навчитись із Sim-ігор.

Що шукати в менеджері соціальних медіа

Якщо ви плануєте найняти менеджера соціальних медіа, це, мабуть, тому, що ваш бізнес виріс до того, що вам потрібно делегувати деякі щоденні завдання комусь іншому. Однак, наскільки активні та корисні ваші публікації в соціальних медіа можуть безпосередньо впливати на ваш підсумок, особливо якщо ви отримуєте багато своїх потенційних клієнтів із соціальних медіа.

Написання досвіду

Пошукова система Watch випустила 12 питань, щоб задати менеджерам соціальних мереж, перш ніж їх наймати.

Одне з найпопулярніших питань стосувалося фаху коледжу та письменницького досвіду. У цьому питанні є важлива причина. Ваш менеджер соціальних мереж збирається написати копію для вас. Справді, це коротка копія, але хтось із досвідченого написаного слова зможе отримати найбільший вплив від найменших слів. Хоча я не згоден з тим, що особа повинна мати ступінь коледжу, я думаю, що їм потрібен хороший вибір видів ділового письма, щоб бути справді ефективним у цьому виді роботи.

Копіювання досвіду

Чи є у людини досвід написання копії оголошення?

Однією з речей, які я роблю для своїх клієнтів, є надання їм команди. Не тільки копія написана досвідченими письменниками, але її також перевіряє хтось із комерційним досвідом реклами чи досвідом PR. Причина пов’язана з психологією того, чому люди натискають на те, що вони роблять, закликають до команд дій та багато інших елементів, що складають допис, який можна переглядати і доступний для доступу. Написання досвіду недостатньо. Ви також повинні подивитися, який досвід письма та рекламний досвід має людина.

Обслуговування клієнтів

Коли ви берете інтерв’ю у менеджерів соціальних мереж, вам обов’язково слід запитати, яка їх філософія щодо обслуговування клієнтів. Ви хочете знайти менеджера соціальних медіа з тими ж значеннями, які ви маєте для вашої компанії. Останнє, чого ви хочете, – це хтось, хто буде негативно вступати з людьми, коментуючи ваші сторінки соціальних медіа. Це може здатися неясним, що менеджер із соціальних медіа знає поводитися з усіма людьми з повагою і не вступати в негативні дебати, але ви здивуєтеся. Краще на ранніх стадіях розгорнути це, уточнити, як ви очікуєте, що він / вона буде справлятися з такими ситуаціями, і врятуйте вашу компанію від негативного негативного негаразду..

Графічний дизайн

Дизайн має значення. Який досвід має людина з цим? Чи знаєте ви, що публікації в соціальних мережах із зображеннями роблять набагато краще, особливо на таких сайтах, як Google+? Джеррі Лоу написав тематичне дослідження під назвою “Як покращити взаємодію Google Plus Post на 8 400%?” це точно пояснює міркування, чому це працює.

Зважаючи на це, чи дійсно ви хочете, щоб хтось, хто керує вашими соціальними медіа, не мав графічного дизайну чи дизайнера в команді?

Хороший показник

Управління соціальними медіа може коштувати від кількох сотень на місяць до тисяч доларів на місяць.

Майте на увазі, що для ефективності кампанії в соціальних мережах повинні бути постійними, регулярними, різноманітними та можуть зайняти час для їх розробки. Менеджер соціальних медіа не лише створюватиме публікації, але й допоможе вам отримати нових підписників, взаємодіючи з цими підписниками та працюватиме над тим, щоб на багатьох платформах працювати. Це забирає багато часу, і ви заплатите за залучений час. Отримайте цитати з декількох у верхній частині списку щодо того, що вони стягуватимуть, але не надсилайте автоматично найнижчу ціну.

Цитата, що набагато нижча, ніж інші кандидати в менеджери соціальних медіа, може бути свідченням того, що людина не розуміє часу, присвяченого ефективному просуванню вашого сайту..

Список літератури

Попросіть довідок. Хтось із щасливими клієнтами повинен мати можливість надати хоча б пару довідок.

У той час як деякі роботи з фрілансування вимагають угод про нерозголошення, що означає, що менеджер не зможе поділитися тим, для кого він працює, інші – ні. Деякі запитання до запитань включатимуть, наскільки вони задоволені роботою менеджера соціальних медіа та чи він надійний та обізнаний із сучасними тенденціями.

Довіряйте своїй кишці

Залежно від вашого бюджету та того, хто зараз є, кількість кандидатів може бути обмежена.

Зрештою, після того, як всі запитання будуть задані, і ви зібрали кілька людей, які відповідають вашим потребам у просуванні соціальних медіа, вам доведеться прийняти остаточне рішення. Довіряйте своїм інстинктам кишок і наймайте людину, яку ви вважаєте, що найкраще відповідає цінностям та іміджу вашої компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me