Економте час та зусилля, використовуючи Blog2Social для маркетингу соціальних медіа

Не так давно я написав статтю про перехресну рекламу в соціальних медіа, щоб заощадити час та отримати тягу. Після перевірки Blog2Social, я думаю, що цей інструмент був би надзвичайно корисним, щоб допомогти вам перехресно рекламувати.


Blog2Social – це плагін WordPress. Ви вже можете використовувати такі інструменти, як HootSuite або IFTTT, але Blog2Social додатково автоматизує процес, взаємодіючи з вашим блогом WordPress, щоб автоматично перехрещувати рекламу для вас у фоновому режимі.

Індивідуальні повідомлення в соціальних мережах від платформи

melanie tamble

Існують численні плагіни, які автоматизують публікацію у соціальних мережах для вас. Деякі чудові, а деякі жахливі. Blog2Social – один з найбільш адаптивних та цікавих плагінів. Однією з особливостей, які мені дуже подобаються в Blog2Social, є те, що та сама публікація не надсилається у будь-яку мережу соціальних медіа, але налаштована так, щоб вона краще відповідала цій платформі.

Мелані Тамбл, засновниця та генеральний директор Blog2Social, знайшла час, щоб поговорити з нами про цей корисний плагін і що він може зробити для власників блогу. Tamble поділився:

Мережі надають конкретні функції для просування ваших публікацій, а спільноти реагують дуже по-різному на конкретні формати публікацій.

Хоча #hashtags добре працює для Twitter та Instagram, вони виявилися менш ефективними для Facebook або LinkedIn. Користувачі Facebook віддають перевагу коротким коментарям, тоді як користувачі Google+ набагато краще займаються довшими текстами. Відправляючи одне і те ж повідомлення у всі ваші мережі, ви втрачаєте можливості для охоплення та взаємодії зі своєю аудиторією. Погано відформатовані повідомлення отримують нижчий рейтинг і меншу видимість.

Плагін, створений кимось у траншеях

Blog2Social народився з рекламних потреб генерального директора. Тамбл сказав:

Ми управляємо п’ятьма корпоративними блогами та безліччю соціальних мереж, особистими профілями. Потім є наші бізнес-сторінки, фокус-сторінки та групи у Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, XING, Instagram, Flickr, Pinterest та інші, такі як Tumblr, Medium, Torial, Diigo та Delicious.

Тамбл описує процес оновлення всього цього вмісту як “стомлювальну” роботу, яка зайняла багато часу. Оскільки вони хотіли налаштувати свої повідомлення під конкретні функції та політику кожної мережі, доступне програмне забезпечення для автоматизації не відповідало б їхнім потребам. “Нам потрібен був інструмент, який допоможе нам зробити все це з мінімальною кількістю роботи, але оптимальним результатом”.

Компанія Tamble змогла йти вперед і створити цей плагін. Компанія вже більше 16 років розробляє та надає інструменти та послуги онлайн-маркетингу. Вони вже розробили онлайн-сервіс під назвою CM-Gateway, який призначений для перекладу новин, посилань, зображень та документів у соціальні мережі.

«Ідея Blog2Social стала очевидною концепцією. Він створений, щоб допомогти нам та допомогти іншим блогерам керувати управлінням соціальними медіа своїми блогами набагато швидше та простіше ».

Blog2Social

Blog2Social робить речі на крок далі

Метою Tamble з Blog2Social було поєднання переваг індивідуального обміну з перевагами автоматизації соціальних медіа. Зважаючи на це, Tamble описує процес створення Blog2Social як такий, де вони “вкладають багато мізків та досліджень, щоб окремо писати повідомлення в автоматичному форматі у форматі, який найкраще підходить для кожної мережі”.

Деякі функції плагіна Blog2Social включають:

 • Автоматично формує публікації в соціальних мережах не тільки з максимальною кількістю символів, доступних для кожної мережі, але і з ідеальною довжиною текстів та коментарів. Ці тривалості базуються на статистиці та досвіді.
 • Можливість редагувати будь-який попередньо заповнений текст публікації та коментувати окремо. Ви можете додавати особисті коментарі, хештеги або обробляти відповідно до різних мереж та спільнот.
 • Забезпечує попередній перегляд однієї сторінки для всіх вибраних мереж із автоматичним форматуванням та попередньо заповненими текстовими полями. Ви можете редагувати текст за допомогою одного простого процесу робочого процесу для всіх обраних мереж, профілів, сторінок та груп.
 • Найкращі пропозиції планувальника часу дадуть вам ідеї щодо найкращого часу для планування публікацій у конкретних мережах соціальних мереж. Все це ґрунтується на даних досліджень та статистичних даних. Також можна запланувати публікацію на кілька разів.

Звичайно, як і в інших автоматизованих плагінах соціальних медіа, ви можете просто встановити програму на автоматичне розміщення, коли ви публікуєте щось нове. У вас просто доступно багато інших варіантів з Blog2Social, якщо ви бажаєте їх використовувати.

Правильна платформа в потрібний час

Цей плагін створений для власників малого та середнього бізнесу. Типовий блогер – це операція одного чи двох чоловіків (або жінок). Це означає, що блогеру доводиться носити багато шапок, в тому числі маркетингову шапку.

З Blog2Social ця шапка стає менш громіздкою, оскільки програмне забезпечення економить багато часу. Трамбл вказує, що важливо не лише публікувати в потрібних мережах, але й публікувати правильний тип вмісту в потрібний час.

Правильний термін публікації може бути життєво важливим для отримання більшої уваги від вашої аудиторії. У кожної мережі є свої години пік для активності та залучення. Щоразу, коли ви публікуєте публікацію, лише частина ваших підписників дійсно побачить вашу публікацію. Дописи привертають більше уваги, коли ваші підписники в Інтернеті.

Для кожної мережі існують різні часові інтервали, які дозволять вашій публікації привернути увагу тих, хто перебуває в даний момент часу..

Як приклад, Трамбл пояснює, що ви можете найкращим чином долучатись до підписників у Twitter до та після роботи, тоді як частіше зустрічати шанувальників Facebook та Instagram вдень та ввечері.

“Я особисто завжди використовую” найкращий планувальник часу “, а потім редагую час на рівні мережі, якщо це необхідно. Для мене це найбільш зручний варіант. Щойно використовуючи його, ви ніколи не хочете його пропустити. “

Вона вказує, що обмін даними вручну в кожній мережі та дотримання цих вимог дозволять вам працювати цілодобово.

Blog2Social був спеціально розроблений для того, щоб зробити завдання швидкого просування рекламних повідомлень нашого блогу набагато швидшим та простішим. Він поєднує в собі переваги індивідуального обміну з перевагами автоматичного перехресного опублікування та автоматичного планування.

Натискання на старий вміст

Однією з найцікавіших особливостей Blog2Social для мене була можливість планувати публікацію кілька разів.

Скажімо, ви публікуєте інформацію про нову статтю у Facebook о 18:00 у вівторок. У той час не кожен підписник буде у Facebook. Однак якщо ви наступного дня опублікуєте повідомлення знову, ви можете застати інших, хто не був уперше.

Таким же чином, ви можете використовувати інструмент, щоб висувати старий вміст і підтримувати його активним.

Як згадувалося раніше, щоразу, коли ви публікуєте в своїх мережах, лише частина ваших підписників дійсно побачить вашу публікацію. Тож може бути корисною поділитися своїм повідомленням не раз. Але існують конкретні мережеві практики щодо того, як часто ділитися публікацією, а також щодо того, коли можна поділитися та як поділитися.

У Twitter ви можете ділитися своєю публікацією спочатку до 4 разів на день, якщо ви змішуєте її з іншими публікаціями, тоді як публікація більше одного разу у Facebook може дратувати ваших шанувальників. За допомогою Blog2Social ви можете планувати повторний доступ до своїх публікацій на рівні мережі, щоб ви могли зустрітися з кожною мережею. Наприклад, ви можете визначити конкретні набори мереж

Поради щодо рекламних акцій соціальних медіа

Окрім керування компанією, Мелані Трамбл також є власним продовольчим блогером. Я

попросив її надати мені приклад того, як Blog2Social буде працювати на мене, якби я опублікував, скажімо, рецепт бананового хліба. На додаток до того, що вона обожнює банановий хліб, Мелані Трамбл мала це сказати:

Blog2Social автоматично перетворить ваш рецепт в оптимальний формат для кожної мережі та автоматично змінить розмір ваших бананових зображень, щоб вони відповідали вимогам мереж..

Вона зазначила, що попередній перегляд на одній сторінці забезпечить огляд усіх публікацій для вибраних соціальних мереж, профілів, сторінок та груп, на які я можу хочу поділитися своїм дописом.

Процес був би простим, тому що всі поля редагування будуть попередньо заповнені уривком моєї публікації рецептів відповідною кількістю символів, яка найкраще підходить для кожної соціальної мережі.

Ви можете редагувати текст або додавати особисті коментарі. Наприклад, попросіть свою фуд-спільноту спробувати ваш рецепт і прокоментувати свій блог. Ви можете додати більше хештегів, щоб полегшити пошук рецептів за допомогою інших блогів рецептів та продовольчих блогерів. Ви можете додати або змінити все, що вам зручно, щоб відповідати кращій практиці для ваших спільнот з продовольством. Це просто один простий крок для всіх ваших мереж та спільнот.

Вона пояснила, що якщо я обрав “найкращий планувальник часу”, запропонований час відображатиметься під будь-яким мережевим попереднім переглядом наступного кращого часового інтервалу на основі оптимальних параметрів часу. Я міг вибрати власні власні налаштування часу або змінити час. Я також вирішив, чи робити опублікування повторними або навіть опублікувати негайно.

І є інші речі, які я можу зробити зі своїм рецептом, щоб отримати ще більшу інформацію:

 • “Якщо у вас за рецептом є кілька зображень для поливу рота, ви можете повторно ділитися публікацією, обираючи кожен раз інше зображення. Це дає вам більше можливостей повторно ділитися своєю публікацією в різні дні та часи та щоразу надавати їм інший одяг ».
 • “Ви також можете легко вибрати або скасувати вибір і зберегти будь-яку мережу на ваш вибір для будь-якої конкретної мети спільного використання. Наприклад, якщо ви спочатку поділилися публікацією зі своїм популярним зображенням у всіх своїх мережах, а потім повторно поділилися ними з різними зображеннями лише у Twitter, Pinterest та Instagram. “

Здається, що з цією програмою є велика гнучкість, щоб користувачі могли налаштувати її відповідно до потреб своїх соціальних медіа.

16 підказок SMM для інсайдера від Мелані Тамбл

Tamble запропонувала наступні “інсайдерські” поради, які дадуть вам деяке уявлення про те, як вона використовує Blog2Social для власних сайтів та обсяг дій, які ви можете зробити з плагіном. Це хаки, які вона особисто знайшла корисними. Ви можете спробувати їх і побачити, хто з них працює чи ви.

 1. Twitter – Вона додає #hashtags до ключових слів. Вона також додає @handles, якщо хоче посилатися на певний акаунт Twitter для публікації.
 2. Профіль у Facebook – Вона додає особистий коментар, щоб представити свій пост. Вона задає питання або просить людей прокоментувати її повідомлення. Це заохочує залучення.
 3. Сторінка Facebook – «Я трохи налаштовую свій коментар до моєї сторінки бізнесу, щоб надати їй більш офіційний штрих. І я планую це на інший час (найкращий планувальник часу робить це автоматично).
 4. Профіль Google – Tamble додає трохи довший вступ до своєї посади. Більш тривалі коментарі працюють краще в Google. Вона також додає #hashtags для ключових слів у Google+.
 5. Сторінка Google – Вона бере той самий текст, що і для свого профілю, але розклади – це в інший час.
 6. Група Google – знову ж, вона використовує той самий текст, але публікуватиме в різних групах у різні дні, щоб трохи розбити його.
 7. Профіль LinkedIn – вона захоплює той самий текст, який вона використовувала на своїй сторінці у Facebook для використання у своєму профілі LinkedIn.
 8. Сторінка LinkedIn або Фокусна сторінка – Для цього Tamble захоплює той самий текст, який вона використовувала на своїй сторінці в Google.
 9. Instagram – “Іноді я додаю коментарі до дзвінків або закликаю до акцій, якщо це доречно, і перевіряю #hashtags. Blog2Social автоматично перетворює теги вашої публікації в #hashtags. “
 10. Pinterest – Для Pinterest Melanie Tamble просто перевіряє попередньо заповнений текст та #hashtata, але зазвичай йде з тим, що автоматично розміщується в цих полях.
 11. Flickr – знову ж таки, вона просто перевіряє ті попередньо заповнені стовпці. Вона додає: “Ви також можете додати свою повну публікацію як опис зображення”.
 12. Середній – “Я повторно публікую свою публікацію такою, якою вона є, або я вношу незначні зміни до заголовка та вступу. Я завжди планую публікацію із запізненням на 3-5 днів до моєї оригінальної публікації, щоб пошукові системи спочатку індексували мій оригінальний текст. “
 13. Tumblr – Вона використовує ту саму техніку, що і у списку для Середнього. Вона затримує, щоб дозволити первісному допису індексуватися спочатку в пошукових системах.
 14. Torial – це ще одна платформа, де вона використовує ту саму техніку, яку використовувала для Medium та Tumblr.
 15. Дійго – Вона не вносить жодних змін у це поле. Tamble просто публікує публікацію та посилання як є.
 16. Смачне – Тамбл використовує ту саму техніку, що і для Дійго. Це швидка перевірка скриньки без необхідності додаткового введення даних.

Що це коштує мені?

Знімок екрана з Blog2Social.com, який показує структуру цін.

Це все звучить як реалізація мрії, але вам може бути цікаво, що обійдеться вам у Blog2Social. Витрати насправді цілком розумні в порівнянні з деякими конкурентами там. Наприклад, давайте подивимось на їх найбільш продаваний пакет – пакет Pro, який має безліч функцій, таких як 5 користувачів за ліцензію, 5 облікових записів в мережі та преміальна підтримка.

Цей пакет коштує 99 євро на рік (99 доларів США), що становить близько 104 доларів США. Звичайно, сума буде змінюватися залежно від поточних обмінних курсів, але давайте просто стверджуємо, що вона залишається приблизно 100 доларів США на рік. Для порівняння, я платив LinksAlpha 8 доларів на місяць за набагато меншу кількість функцій та без можливості відокремлювати рахунки.

Що стосується рейтингу, Blog2Social дуже порівняно з іншим програмним забезпеченням, але пропонує багато інших варіантів. Насправді, дізнавшись більше про це програмне забезпечення для свого інтерв’ю, я вирішив перейти на Blog2Social на 2017 рік. Я вважаю, що це заощадить мені час та зусилля на моїх рекламних акціях. І, ні, Blog2Social жодним чином не платить мені це сказати. Це моя неупереджена думка після вивчення того, що вони можуть запропонувати.

У плагіна також є безкоштовна версія, якщо ви обмежуєте бюджет. Ви втратите кілька функцій, як-от можливість додавання додаткових користувачів та планування найкращого часу. Tamble держави:

Багато блогів цілком задоволені безкоштовною ліцензією, яка також включає редактор попереднього перегляду на одній сторінці для зручного налаштування ваших публікацій у соціальних мережах з індивідуальними коментарями, хештегами та ручками.

Ви можете підключити та надіслати повідомлення в особисті профілі соціальних медіа у Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, XING, Tumblr, Medium, Torial, Instagram, Pinterest, Flickr, Diigo, Delicious. Ви також можете повторно ділитися своїми старими публікаціями будь-коли, коли хочете повторно поділитися своїм вічнозеленим вмістом або поділитися оновленням своєї публікації у своїх облікових записах у соціальних мережах..

Ви настільки заінтриговані з Blog2Social, як і я? Якщо ви ведете блог WordPress і вам цікаво спробувати його, ви можете завантажити безкоштовну версію за посиланням нижче. Якщо ви хочете оновити функції, ви можете легко оновити їх у будь-який час на цілих $ 49, залежно від того, які функції та скільки облікових записів користувачів вам потрібно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map