Poodide veebisaidi ehitaja ülevaated

Kas soovite e-poe loomist alustada, kuid pole kindel, kus ja kuidas? Meie’kasutasime ja vaatasime üle kõik turul olevad populaarsemad e-poe platvormid ja need ehitajad tulid välja…


1

Shopify

Skoor: 4,7 / 5
Parim mitmekülgne pood
Hinnaklass: 29–299 dollarit

Shopify on veebisaidi parim universaalne e-poe platvorm planeet. Miks? Sest see’s on kõige põhjalikum. Sellel on lai valik müügifunktsioone ja -rakendusi, mis muudavad müümise unistuseks. See’s skaala kallis ots, kuid koos Shopifyga te seda ei tee’Ainult oma veebisaidilt müüa, müüa saab ka sotsiaalmeediast – Facebookist, Pinterestist ja isegi Instagramist.

Poodide plussid:

 • Mitme kanaliga integreerimine
 • Geniaalne laosüsteem
 • Tõenäoliselt soovitavad kasutajad
 • Parim üldine

Mida meie kasutajad ütlevad: “Kokkuvõttes oli see oma veebipoe loomiseks väga lihtne lähenemisviis. Mul on täielik kontroll selle üle, kuidas ja mida ma oma saidile paigutada tahan, lisaks sellele, et saan midagi muuta siis, kui tahan.”

Leia rohkem: lugege meie täielikku Shopify arvustust

2

Wixi e-kaubandus

Skoor: 4,3 / 5
Parim veebipõhiste funktsioonidega veebisaitide koostaja
Hinnavahemik: 20–35 dollarit

Wix on meie veebisaidi suurim number 1 ja on e-poe pakkumise taga vaid Shopify taga. See lihtsasti kasutatav platvorm võimaldab kasutajatel hõlpsalt saite üles ehitada mõne minutiga, mis muudab veebisaitide loomise peaaegu valmis… lõbus! Sellel puuduvad küll Shopify omadused ja varud, kuid küll’s suurepärane ja odavam alternatiiv, kui soovite oma saidil müüa vaid mõnda toodet.

Wixi e-kaubanduse plussid:

 • Lihtne kasutada ja redigeerida
 • Saab tootevideoid lisada
 • Suur mallide valik

Mida meie kasutajad ütlevad: “Saate sõna otseses mõttes kõike muuta, kassasse, tootelehte. See kõik on teie kontrolli all”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku Wixi e-kaubanduse ülevaadet

3

BigCommerce

Skoor: 4,2 / 5
Kõige mastaapsem platvorm ja parimad sisseehitatud funktsioonid
Hinnavahemik: 29,95 – 249,95 dollarit

BigCommerce on veel üks poodide hiiglane. See’s on selge võitja, kui sina’otsite suurettevõtte laiendamist ja laiendamist. See’s sai sisseehitatud funktsioonidena üsna palju kõike, mida vajate (mis ei tähenda lisakulusid), ja nagu Shopify, võimaldab teil müüa mitmete kanalite kaudu, näiteks Facebook ja Instagram.

BigCommendi plussid:

 • Võimaldab mitme kanaliga müüki kogu sotsiaalmeedias
 • Fantastilised SEO võimalused
 • Rohkem sisseehitatud funktsioone kui ükski teine ​​ehitaja

Mida meie kasutajad ütlevad: “See paneb teid end mugavalt tundma, teades, et nad jälgivad teie müüki ja kasvu, aidates samal ajal luua ka toimiva, hästi vormindatud veebisaidi”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku BigCommerce’i arvustust

4

Ruutkeskuse pood

Skoor: 4,2 / 5
Parim kujundatud mallid
Hinnavahemik: 18–40 dollarit

Ruuturuum on kõige stiilsemate veebisaitide ehitaja, mistõttu on sellel nii palju e-poe poode. Seal’Samuti lai valik libedaid ja uskumatult kujundatud poodimalle, kvaliteedifunktsioone ja tugevat laosüsteemi. Seda ei tehta’see sobib ülikõrgetele ettevõtetele, kuid see sobib’See sobib ideaalselt südametunnistuse jaoks.

Ruutruumi plussid:

 • Parim kujundatud mallid
 • Hea inventar ja analüütika veebisaidi koostajale
 • Sotsiaalse meedia integratsioon

Mida meie kasutajad ütlevad: “Pidasin seda üllatavalt intuitiivseks, palju lugenud olin mind ette valmistanud millekski, mis oli disainilt ja esteetiliselt praktiliselt kasutatav, kuid mul oli tegelikult üsna lihtne teha põhitõdesid”.

Leia rohkem: lugege meie kogu ruutkeskuse poodide ülevaadet

5

Weebly pood

Punkt: 4,1 / 5
Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
Hinnaklass: 5–38 dollarit

Weeblyt ostis hiljuti maksete töötlemise hiiglane Square, kes on kõvasti tööd teinud oma poodiplatvormi täiustamiseks. Ja nemad’veaga hästi hakkama saanud’Seda on lihtne kasutada ja see on meie pingereas parima hinna ja kvaliteedi suhtega. See’Sellega sai veel kuidagi hakkama, et võistelda Shopify sarnastega, kuid see selleks’s kindlasti tugev kandidaat.

Weebly plussid:

 • Head blogimisfunktsioonid
 • Parooliga kaitstud lehe funktsioonid
 • Selge liides
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Mida meie kasutajad ütlevad: “See on mõeldud veebipoele, kes soovib natuke rohkem isikupära ja soovib kasutada ära asjade pukseerimisvõimalusi”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku Weebly poodide arvustust

6

Volusus

Skoor: 3,9 / 5
Suurepärased analüüsifunktsioonid
Hinnaklass: 15–299 dollarit

Volusion on hiljuti teinud mõned muudatused. See’S on nüüd hõlpsamini kasutatav, sellel on rohkem maksevõimalusi ja hämmastavad analüüsifunktsioonid. Siiski on mõned nõrgad küljed – saate’t lisada ajaveeb ja paljud selle funktsioonid saavad’t ei konkureeri selle nimekirja teiste platvormidega.

Volususe plussid

 • Pakub teile palju andmeid ja analüütilist teavet
 • Tal on selge laosüsteem
 • Palju makseviise

Mida meie kasutajad ütlevad: “Veebisaidil, mis on siin toodete müümiseks ja andmete toetamiseks, on Volusion just see”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku Volusiooni arvustust

7

GoDaddy pood

Skoor: 3,7 / 5
Lihtsaim kasutada
Hinnaklass: 29,99 dollarit

Kui soovite, et veebipood töötaks ja töötaks ühe päeva jooksul, öelge tere GoDaddyle. ADI (Artificial Design Intelligence) abil ehitab see poe jaoks sina, selle teabe põhjal, mille sa sellele annad. Negatiivne külg on see, et see piirab teie loomingulist kontrolli ja ei tee seda’tl on teiste ehitajatega samad kvaliteedijooned.

GoDaddy plussid:

 • Toetab mitut tööstusharu
 • Suurepärased turundusriistad
 • Kiireim ehitamine

Mida meie kasutajad ütlevad: “See oli tõesti lihtne, nagu nii lihtne, mis oli ka hämmastav. Alustuseks küsib teilt küsimusi ja siis tuleb kohe välja näidissaidi, mis võimaldab teil näha, kuidas teie veebipood teie ees ellu tuleb, see’s ülipõnev”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku GoDaddy poodide arvustust

8

3dcart

Skoor: 3,7 / 5
Hea, aga olemas’parem seal
Hinnaklass: 19–299 dollarit

3dcart on poodide veebisaitide koostaja, millel on palju sisseehitatud funktsioone, sealhulgas üle 160 makseviisi ja 90 tasuta malli. Kuid siiski’s raske kasutada ja ei tee’t ei paku palju loomingulist kontrolli, muutes selle meie omaks ‘kõige vähem soovitatakse’ veebisaidi koostaja.

3dkaardi plussid:

 • Kasulikke SEO viipasid
 • Võimalus teemasid igal ajal muuta
 • Üle 160 maksevärava
 • 90 tasuta malli
 • 200+ sisseehitatud funktsiooni

Mida meie kasutajad ütlevad: See teeb küll tööd, kuid pole eriti sujuv. Tundub, nagu oleks kõikjal natuke”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku 3dcart arvustust

9

Suur kartell

Skoor: 2,9 / 5
Ainus platvorm, mida saate tasuta müüa
Hinnaklass: tasuta – 29,99 dollarit

BigCartel on suurepärane viis oma veebipoe alustamiseks riskivabalt. Miks? Sest see’s ainus poodide ehitaja turul, kus saate tasuta müüa! Selle kasutajasõbralik sissesõiduprotsess muudab seadistamise lihtsaks, kuid põhifunktsioonid ja kodeerimisvajadus muudavad selle algajatele pettumust valmistavaks.

Suured kartelli plussid:

 • Müüge veebis tasuta
 • Seadistamise ajal kasutajasõbralikud juhised
 • Laosüsteem sobib suurepäraselt üksikute toodete müümiseks

Mida meie kasutajad ütlevad: “See on lihtne ja hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja’Võib-olla on hea, kui alustate alustamist ja soovite põhipoodi, kuid mitte nii suurepärane, kui soovite kõrgemat kohandamist”.

Leia rohkem: lugege meie täielikku Big Karteli arvustust

10

Kuidas vaatame üle poodide veebisaitide ehitajaid?

Veebipoe jaoks õige ehitaja valimine on oluline. See’s põnev. See võib teile isegi palju raha teenida. Ja tahame, et täiusliku sobivuse leidmine oleks võimalikult lihtne.

Testime iga poodiehitajat ise, et saaksime anda teile tõelise ja isikliku ülevaate iga üksiku kohta. Aga me ei tea’seal ei peatu. Erinevalt konkurentidest saame igapäevaste inimeste rühmi, et iga ehitaja proovida, üle vaadata ja skoorida. Palume neil ülesanded täita ja öelda meile, mida nad arvasid.

Selle ülevaate ühendamine meie kasutajatega’ hinded ja hinnangud, loome iga poodide veebisaidi koostaja tõeliselt põhjaliku analüüsi. Meie’te ei arva, et GoDaddy pood on hõlpsamini kasutatav ehitaja. Meie tean, et see on!

Lisaks sellele põhjalikule kasutajatestimisele keerame ka oma varrukad üles, et uurida iga tolli, mis poodide veebisaitide ehitaja linnukese teeb. See hõlmab müügifunktsioone ja veebisaidi tööriistu, hinna ja kvaliteedi suhet, disaini paindlikkust ning abi- ja tugifunktsioone.

Kõigi nende andmete ühendamisega tagame, et ka meie’andes teile parimad ülevaated, mille põhjal oma otsused tugineda. Meie eesmärk on muuta teie elu võimalikult lihtsaks, pakkudes täpseid, ajakohaseid ja ausaid poodide veebisaidi koostaja ülevaateid.

Teeme tundide kaupa põhjalikku uurimistööd iga ülevaadatud poodiplatvormi kohta, et säästa teie aega ja anda teile parim konkurentsiprotsess.

11

Kas on ka muid poodide ehitajaid??

See’Pole üllatav, et meie nimekirja üheksa poodide ehitajat pole’t ainsad võimalused seal. Kõik ehitajad meie’loetletud on hostitud, mis tähendab, et te ei soovi’t ei pea muretsema värskenduste haldamise või majutamisplaanide eest tasumise pärast. Aga see’s ei tohi öelda, et sa ei tea’tal pole seda valikut!

Eraviisiliselt hostitud poodiehitajad on veel üks populaarne valik. Mõnede ise hostitud poodide koostajate hulgas on:

 • Magento
 • WordPress koos WooCommerce’iga
 • OpenCart

Selle kohta, kuidas neid võrrelda võõrustatavate ehitajatega, saate lugeda meie parima veebipõhise tarkvara ülevaates. Vahepeal me’Töötame kõvasti, et tuua teile uusimaid ülevaateid.

Siin’Vaadake mõnda meie poodide ehitajat’Lähikuudel proovime:

 • 1&1 IONOS
 • SITE123
 • Ameerika kaubandus
 • Sellfy

12

Kokkuvõte – poodide platvormi ülevaated

Parima poodide veebisaidi koostaja valimine võib tunduda suur otsus. Seda’s miks me’oleme uurinud, et tuua teile turule parimad ehitajad. Teil jääb vaid valida see, mis sobib teile kõige paremini!

Meie’oleme kõik need ehitajad üle vaadanud, et aidata teil leida see sobivus:

 1. Shopify
 2. Wixi e-kaubandus
 3. BigCommerce
 4. Ruutkeskuse pood
 5. Weebly pood
 6. Volusus
 7. GoDaddy pood
 8. 3dcart
 9. Suur kartell

Võib-olla on üks või mitu neist poodide ehitajatest teie tähelepanu juhtinud. Ükskõik, mille valite, võite olla kindel, et need on praegu ettevõtte parimad kaubamärgid. Miks mitte vaadata meie poodide võrdlustabelit, et näha neid turuliidreid kõrvuti? Võrrelge nende tärnireitinguid, funktsioone ja palju muud ühe pilguga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me