Як самостійно опублікувати книгу №2: Встановлення часової шкали та бюджету

 Час & Кошторис витрат

Написання книги самостійно буде найбільш трудомістким варіантом, але це залежно від людини до людини.


Деякі письменники можуть виконати перший проект за кілька тижнів; іншим потрібні роки. Щоб бути в безпеці, плануйте витратити 3-6 місяців на написання першого проекту.

Найняти автор-привид? Звіт із ринку Writer’s Market вказує на те, що плата за авторський текст за книгу стандартного розміру становить від мінімуму від 5000 до 100 000 доларів США, в середньому – 36 000 доларів. Що стосується коротшої електронної книги, ви, мабуть, дивитесь в нижній частині діапазону.

Часова шкала буде ґрунтуватися на кількості сторінок, вмісту та призаписів, які наймаються.

Фаза 2: Редагування

Важливо витратити час на редагування книги.

Погана структура, орфографічні та граматичні помилки та бурхливі помилки можуть пошкодити ваш авторитет та репутацію блогера. Блогери можуть швидко та легко створювати електронні книги зі своїх блогів за допомогою декількох клацань миші за допомогою різних інструментів та плагінів – але це не означає, що вони обов’язково повинні.

Публікація книги сильно відрізняється від натискання на “опублікувати” на публікації в блозі.

Розробка, зміст, копіювання та коректура – це всі ключові компоненти світу редагування, і вони повинні входити в авторський процес редагування. Визначення типу редагування вашої книги має важливе значення для її успіху.

Редагування розвитку

Редагування розвитку – це редагування проекту від пропозиції або грубого рукопису до остаточного рукопису. Редагування розвитків призначене для авторів, які переживають складні труднощі з плануванням книги або використанням певної техніки письма. На цьому рівні редагування авторам, можливо, доведеться переглянути основні теми своєї книги або переписати великі частини рукопису.

Змістовне редагування

Змістовне редагування працює з метою уточнення та / або реорганізації рукопису за структурою та змістом.

Змістовне редагування призначене для авторів, які мають готовий твір, але відчувають, що щось може бути відсутнім. Основна увага приділяється точній настройці елементів великої картини протягом усієї історії. Роль редактора полягає в тому, щоб допомогти авторові побачити потенційні проблеми з погляду читача.

Копіювання-diting

Копіювання файлів складається з редагування граматики, написання, пунктуації та іншої механіки стилю, перевірки на відповідність механіки та фактів та перегляду макета. Копіювання файлів корисно для авторів, які бажають додаткової допомоги у фіксації елементів речень, а також зосереджуються на таких елементах, як детальний опис, послідовність, пунктуація, дотримання стилю, позначення авторських та юридичних питань тощо..

Коректування

Коректування шукає незначні помилки, які, можливо, були пропущені протягом періоду редагування копій. Цей тип редагування, як правило, призводить лише до зміни ізольованих фраз, пунктуації чи форматування і корисний для авторів, які хотіли б остаточного перегляду, перш ніж книга стане доступною для публіки.

Є плюси і мінуси, коли справа стосується редагування себе або вибору аутсорсингу. Наймання редактора, щоб забрати книгу свіжою парою очей, заощадить ваш час, покращить використання мови та допоможе в подальшому розвинути та вдосконалити твір.

Готовий продукт буде більш професійним, ніж якби ви все редагування робили самостійно.

 Оцінка часу / витрат

Вартість дизайну обкладинки може становити від 30 до 4000 доларів за обкладинку, а форматування може становити від 50 до 300 доларів або вище.

Час для форматування та дизайну обкладинки може становити дні / тижні / місяці, залежно від компанії та / або людини, яку автор найняв.

Фаза 4: Публікація & Друк

Публікація електронних книг проходить так само швидко, як завантаження файлів, вибираючи кілька варіантів і натискаючи кнопку “опублікувати”.

Але якщо ви друкуєте, вам потрібно буде спланувати це на своїй часовій шкалі. Друк книг на замовлення у таких компаній, як LightningSource та CreateSpace може зайняти тижні, факторинг часу доставки буде додатковим часом та витратами.

Ви можете вирішити пришвидшити своє замовлення за додаткову плату. З так званими компаніями, що займаються видавництвом «суєти» (такими як Лулу чи Xlibris), вам часто доведеться замовляти певну мінімальну кількість книг для друку, тому передові витрати можуть бути значно вищими. Ви також можете скористатися видавцем “друк на вимогу”, який перелічить вашу книгу в Інтернеті, але роздрукує її лише тоді, коли клієнт замовить копію. Хоча це заощаджує багато грошей наперед, вартість кожної книги часто вище, оскільки видавець коштує більше, ніж друкувати по одній. Публікувати свою книгу в Інтернеті виключно найдешевший варіант.

Такі компанії, як Amazon KDP, Lulu, Smashwords та Draft2Digital – це загальні варіанти – ми детальніше розберемося з тими, хто йде в наступній публікації серії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map